PDA

View Full Version : Fisniku


fisniku
07-06-04, 17:38
Une jam Fisniku,
vendelindja:Qyteti i minatoreve
profesioni:merrna nga pak me mjekesi
vendendodhja:Gjermani
interesat:me u avancu ne aspektin profesional...

Murgesha
07-06-04, 18:45
Fisnik edhe pse keni pak shkrime ne ket forum ju me kohe e keni deshmuar fisnikerine tuaj.
Te pershendes dhe te uroj qe te plotesohen te gjitha deshirat tuaja.
Me respekt Murgesha.

fisniku
07-06-04, 19:05
Murgeshe,faleminerit per respektin.Une kam pak shkrime ne forum per shkak te faktorit kohe,jame bukur shume i angazhum me pune keshtu qe nuk po kam mundesi me qene ma aktiv.
Ju pershendes te gjtheve dhe ju deshiroj diqka qe kur e kemi nuk ja dim vleren ndersa kur e humbim e kerkojm -Shendet.

Vera
07-06-04, 19:23
fisniku te pershendes dhe te uroj qe te kalosh mir ketu ne dardani sikurse une, hahahah jeni i pershendetur nga Vera :wink:

Naki
07-06-04, 19:26
Bashkeqytetari im Minator,Shendeti eshte pasurija me e shtrenjet e njerzimit dhe pajtohem plotesishte me thenjen tuaj.
pershendetje nga Mainzi

fisniku
07-06-04, 19:38
Vera,Naki faleminderit per pershendetje.
Naki-suksese ne pune.

vushtrria
07-06-04, 19:39
fisniku te pershendes o vendas e mir se keni ardhur ne forumin dardania edhe po na duhen do vota te vushtrris ahaahhahhaaha fisniku ketu NAKI po duket me qen nga ana jon VERA po ashtu eshte nga vushtrria eshte edhe LAZDRANI i anes ton po atij nuk i dihet se po me duket dojne me na marr gjilani ahaahhahahhha pak hajgare

me nderime vushtrria shendet

fisniku
07-06-04, 19:56
Vushtrri,pershendetje.
Kur te ka nevoje per ndihme vetem trego une ketu jam :!:

anna
08-06-04, 13:59
edhe une ju pershendes shume fisniku tung nga anna

fisniku
08-06-04, 21:01
anna,faleminderit per pershendetje,gjithashtu pranoni pershendetjet e mia.

Barbaroza
11-06-04, 12:49
Fisnik,edhe une te pershendes dhe te uroj caste te kendshme ne mesin tone!

fisniku
12-06-04, 15:43
Faleminderit Barbaroza,ju deshiroj gjithe te mirat.

Luana
08-09-04, 22:26
Fisnik ,
me sa e di une me ke then se je nga malesia dhe jeton ne USA a eshte e vertet se je ne Germany ?

fisniku
09-09-04, 16:25
Luana pershendetje,

Une nuk jetoj ne USA dhe poashtu nuk jam prej Malesise!
Jetoj ne Gjermani.

ShEjToNkA
09-09-04, 17:02
Fisniku , tė pėrshndes ku do qė je , tė dėshiroj tė kalosh bukur kėtu.

aferdita
09-09-04, 19:06
fisniku te pershendes dhe te uroj mireseardhjen ne forum,besoj se te kesh qaste te mira :wink:

vushtrria
09-09-04, 21:06
fisniku te pershendes o i nderuar po imagjinoi qe te ishim ne kafen e dibran cecelis tuj pi qaj me gjygyma

ShEjToNkA
09-09-04, 21:15
fisniku te pershendes o i nderuar po imagjinoi qe te ishim ne kafen e dibran cecelis tuj pi qaj me gjygymaHahahaaaa! Vushtria deka t'u qeshė hahahahaaaaaa, hajt se po e imagjinoj edhe unė hahahaaaaa

turisti
10-09-04, 18:32
Pershenetje nga Turisti dhe mire se na erdhe Fisnik. :wink:

fisniku
10-09-04, 19:11
Aferdita,Shejtonk, Vushtrri,Turisti, ju pershendes te gjitheve dhe poashtu ju deshiroj qaste te kendeshme ne shoqerin dardania.

turisti
11-09-04, 01:17
Aferdita,Shejtonk, Vushtrri,Turisti, ju pershendes te gjitheve dhe poashtu ju deshiroj qaste te kendeshme ne shoqerin dardania.
Falemnderit shume.Te pershendes. :wink:

KriSTaL
30-11-04, 10:32
Ana pershendetje dhe ty shume..siq duket paskemi shije te njejt te filmit..JesiCa Alba ,,Darc Angel ahhahah thash ku po i ngjan nje goc shqiptare , tung te pershendes je e mrekullueshme...

fisnik fisnik fisnik qofsh gjithmon u befsh 100 vjeq me te dashurat tua hahahah tung shokut te pershendes.

Kaltrushi
30-11-04, 13:27
Une jam Fisniku,
vendelindja:Qyteti i minatoreve
profesioni:merrna nga pak me mjekesi
vendendodhja:Gjermani
interesat:me u avancu ne aspektin profesional...


Te pershendes Fisnik. E bere nje Prezentim te shkurter por te kuptushem. Te uroj shum qaste te bukra me ne.

Gjdo te mire


kaltrushi!!

fisniku
20-01-05, 23:20
Kaltrushi,kristal,turisti dhe gjithe te tjeret pranoni pershendetjet e mija edhe pse me vonese per shkakqe objektive.
Ju pershendes me deshiren qe te kaloni sa me mire.

I juaji Fisniku.

DEA
20-01-05, 23:23
Me fal Fisnik ,se tash te pashe qe paske ardhe e tash po te pershendes.Mire se erdhe dhe kalo sa me mire :wink:

fisniku
20-01-05, 23:36
DEA flm per pershendetje ,gjithashtu edhe une te pershendes dhe po e shfrytezoj rastin dhe Urime festa e Kurban Bajramit me deshiren per shendet,lumturia dhe paqja mbizotrofshin ne familjen tende dhe te gjithe te tjereve.