PDA

View Full Version : Une Jam SheTa


Legends
21-07-05, 02:45
Una jam S-h-e-t-a i vjeter :) kurgjo ma shum hiq

Arb
21-07-05, 03:59
Una jam S-h-e-t-a i vjeter :) kurgjo ma shum hiq

Mire se ke ardh ne mesin tone!

Ia kalofsh mire!

SPARTAKU
21-07-05, 12:38
Po ku je SheTabb, he Zoti mos te vraft h, ku na humbe si faksi ktyne her, po mendet ne krye nuk i kom pas tuj mendu se qka ndodhi me ty, ta kan pas perhap se te ka honger arrusha.

Mir se paske ardh SheTabb, e ishalla je mbush mend se boll i hallakatun je kon perpara.

Legends
21-07-05, 22:27
SPARTAKU prevoje e bon te veten flm :)

doGzona
23-07-05, 04:25
Mire se na erdhe, kaloni sa me mire.

Dreni30
23-07-05, 23:45
Sh-e--t-a Mire se paske ardh e ishalla behesh i ri edhe njehere :lol: :lol:
kalofsh bukur.

Dreni.

Legends
24-07-05, 23:49
Dogzona flm :) gjithashtu dhe ti :) edhe per ty vlen dreni ky flm :)

MemphiSx
26-07-05, 12:50
ShetaBB veq ti ke mongi me ardhe :D :D Qysh te kom o ma i miri i Qabratit :D :D :)

Kalo sa ma buker me neve :)

Legends
28-07-05, 23:03
Flm Kujshi :) veq ishi kun dut me ardh ma heret ahaha :) po prap ktu jam .........

laliloli
30-07-05, 21:18
Pershendetje Sheta i vjeter ,mire se erdhe ne shtepine me mysafir te rinje .Kalo sa me bukur

Legends
31-07-05, 02:10
laliloli flm per preshndetje :) mir se ju gjeta

Flaka_1
01-08-05, 00:47
SHETA pershendetje per ty dhe mire se te gjeta.
me dashuri flaka

Legends
01-08-05, 16:21
Flaka_1 flm mir se ka ardhe :) me shum rrespket sheta :)

turisti
02-08-05, 09:58
Una jam S-h-e-t-a i vjeter :) kurgjo ma shum hiq

Mire se erdhe i nderuari. :P

Legends
03-08-05, 23:28
turisti mir se ju kam gjet :0 preshndetje edhe nga ona ime