PDA

View Full Version : [b]Une Jam Une dihet ''S-h-e-t-a''[/b]


SheTa
20-04-04, 13:56
Valla Po pertoje me shkru shum veq qka u intreson me dit ,,
pytni ju tregoje,,,

Gentiana
20-04-04, 13:58
Jo po dim boll kehstu e ashtu, tek je dembel i pares dor,kte e konstatove vet :D :wink:

SheTa
20-04-04, 14:09
he he Valla nuk e ki keq jo :) e pranoje qe jam Dimel :) :(

Po e kam Vesvese me ja nis blla blla po me doket thu qe jam para
gjygjit :) per qata po pertoje me shkru per veten :)
amo qka ju treson pytni :)

Gentiana
20-04-04, 14:13
Kryesoren qka duhet me dit e dim tani :wink: hajgare po bej!
Sa vjet i ke?? vetem kte desha te pyes, mbase shum her ka shkruar arTanibb qe te ka djal,thash ndoshta ban vaki gjithqka :wink: :roll:

SheTa
20-04-04, 14:17
he he Genta Une jam 21 vjeqar :) per ndrysh Artanibb
mu me ka baba Pore ky nuk e Pranon ::p
veq jam i lumter qe kam ksi Djali :) i mir Puntor i sjellshum i bukur
i omel :) te gjitha te mirat i ka po njo e ka te keq se nuk e pranon
qe me ka bab :P

Gentiana
20-04-04, 14:18
:lol: :lol: :lol: :lol:
Valla kush kend po e ka bab, apo djal sen nuk di,vetem me qen te dyt ne te njejten mosh, ky esht rekord :wink:

SheTa
20-04-04, 14:25
ahaha :) op valla veq ma mir qishtu :) :lol: :roll:

jehona
20-04-04, 18:13
preshendetje SHETA, une jam jehona, jam e vymja pares dore, dhe nese don me ta hek demelin, kallxom, sa te kallxoj une ty qefin tani.... :wink:

SheTa
20-04-04, 19:16
preshendetje SHETA, une jam jehona, jam e vymja pares dore, dhe nese don me ta hek demelin, kallxom, sa te kallxoj une ty qefin tani.... :wink:Hi hi Jehona valla spo di qysh don me ma hek demilin :) ti mu
veq kishe bo mir :P ahahha :) te preshndes !

Murgesha
20-04-04, 19:39
Sheta, mire qe qenke prezentuar, dhe mire qe ke prituar.
Une e di si ta hjek Jehona dembellakun.
Te merr e te shtin me ja pergadite detyrat e shtepise. Prandaj mos ju ndaj se tybe keq nuk te bjen. :wink: Po te tregoj ne besim. Une e kam pare Jehonen o veq me e dite ti sa bukuroshe eshte :wink: :lol:

jehona ku je bre loqki qe ke hup krejt :lol:

SheTa
20-04-04, 20:13
Murgesha he he :) jo bre mos ta nin :) valla me te kallxu drejt spo di qka me shkru se kam shum me shkru per veten amo qka ju intreson pytni


peshtu qe Sheta me thirr te gjith jo veq ne forum e ne chat
pore edhe live :) jam 21 vjeqare.. jam i sinqert tip i thjesht
ne shoqri pa men te madh :) njeri pa koplekse :) keshtu qe spo
di qka me ju thon ma shum ahahha :)

Murgesha ahaha nes eshte e bukuroshe Jehona mos ma hek pre gjafes
hiq lema qashtu :) ahahah :) ase mos u merzit per ata pun :P :lol: :arrow:

Vera
29-04-04, 06:50
S-h-e-t-a bash mir qe e paske prezentuar veten tuaj por kisha pas nje pyetje. Cka beni ne jeten tuaj momentalishtu ju??? punoni shkolloheni apo cfar

SheTa
29-04-04, 17:22
Vera:arrow: Shkollen e kam kry :) Ne pun Jam pore tash per mumentin,
jam ne pushim une punoje ne ni Tv ne Gjakove :) e keshtu .
kaj her mirem me desing :) kur te kam kohe me muzik :) keshtu...
dite po me afrohen me ja nis punes prap e qka me bo :)

nes te intreson edhe diqka pyt........ :lol:

Vera
29-04-04, 17:25
S-h-e-t-a te pershendes dhe flm per pergjegjje shum profesion i mir te uroj suksese

SheTa
29-04-04, 17:44
:arrow: VERA TE PRESHNDES EDHE UNE TY ..
PAJ ESHTE PREFSJON I MIR PO EDHE I ZORSHUM ..
PO ME DOKET UNE TI JEMI TE NJET GATI ME PROFESJON PRESHTAUM
TI GAZITARE UNE MOTAZHER :) KESHTU NA KISH RA ME PUNU BASHK
AHAHHAA

Vera
29-04-04, 17:59
po valla S-h-e-t-a profesionet kojshi i paskem loqko heheh bash mir me pelqen shum ky profesion

SheTa
29-04-04, 18:02
vera hahah :P normal se gazitarja pa montazher nuk mundet me ja bo hiq :) keshtu :) mir eshte puna

aferdita
01-05-04, 19:33
pershendetje SHETA

un e kam nje pyetje personale: qka je ne horskop nese ben

SheTa
02-05-04, 12:27
AFERDITA EDHE UNE TE PRESHNDES TY "( SHUMM
NE HEROSKOP JAM ''PESHORE'' :p

turisti
10-09-04, 19:13
Mire se erdhe - SHETA -. :wink:

Legends
15-08-05, 01:56
turisti
:arrow: Preshndetje edhe nga une :) me qen se skam mujt te kthej pergjigje prej keti nickut S-h-e-t-a :) kam harru e-mailin e passowrdin :)

keshtu qe eshte met Jetim :)

doGzona
17-08-05, 03:57
Pershendetje te perzemerta S-h-e-t-a.

Dhe mire qe na qenke kthyer.

Te deshiroje te ja kaloni sic eshte me se miri, ketu ne mesin tone,
dhe kudo tjeter qe ndodheni.

Me respekt per ju,
doGzona

Honesty^uk.
17-08-05, 07:00
Qysh more humbet njeriu, pa treguar, pa adres,pa lene gjurme :lol: biles edhe kthimin na e ben te dyshimt me menduar se a je ti ai qe te kem pas dikur apo :roll:

SH-E-T-A mire se qenke rikthyer ne familjen e madhe Dardane, te uroj caste te kendshme i nderuar.


Honesty

halla e madhe
17-08-05, 09:34
Artan_SH-E_T_A_mire se erdhe ne fd..kalofsh mire :wink: :lol:

SheTa
18-08-05, 02:24
Pershendetje te perzemerta S-h-e-t-a.

Dhe mire qe na qenke kthyer.

Te deshiroje te ja kaloni sic eshte me se miri, ketu ne mesin tone,
dhe kudo tjeter qe ndodheni.

Me respekt per ju,
doGzona


Ju flm shum e rrespketunja DoGzona Besoje se shpresoje qe do ta kalojum mir :) ne ket FD .. me ty dhe me anater tjer te FD...
kolomente per shkrimet ..

SheTa
18-08-05, 02:26
Qysh more humbet njeriu, pa treguar, pa adres,pa lene gjurme :lol: biles edhe kthimin na e ben te dyshimt me menduar se a je ti ai qe te kem pas dikur apo :roll:

SH-E-T-A mire se qenke rikthyer ne familjen e madhe Dardane, te uroj caste te kendshme i nderuar.


Honesty

Por qka me bo humbe njeri kaj her rrugen midis livadhit ahahha .
jam kan i nxonen me pun me chat e nuk kam pas koh shum te mirrem edhe me FD por tash prap me keni afer jush :) nuk ju braktis :) e adressat i kam pas ne profil :) flm per rrespket preshndetje

SheTa
18-08-05, 02:32
Artan_SH-E_T_A_mire se erdhe ne fd..kalofsh mire :wink: :lol:Flm preshndetje dhe nga une por une jam sheta e jo artan :0 spo di per cilin artan e ki fjelen :) tung kujshijake

NINNA
27-08-05, 22:08
Pershendetje nga NINNA :D

SheTa
30-08-05, 18:02
Pershendetje nga NINNA :D


flm preshndetje edhe nga une keni Nina :)

SheTa
30-12-18, 23:00
un Jam prap :D