PDA

View Full Version : Cili eshet mjeti i pershtateshem tek ju per te udhtuar


Faqet : [1] 2

amelda
01-10-03, 11:16
hej djema dhe vajza pyetja ne vazhdim cili eshte mjeti i pershtateshem i juaj qe pelqeni te udhtoni ..........apo dhe me i rehateshem ............

mjeti qe pelqej une per te udhtuar eshte motori ...............

kqyrim_qysh_del_fundi
01-10-03, 11:21
urime per temen amelda mjeti im per te udhtuar qe me pelqen gjithahstu dhe qe ndihem em rehat eshte kali.........

thjesht me pelqen

Mbretėresha
01-10-03, 11:47
Une parapelqej te rri ne fron me shume,por,pasi po u dashka te permendim mjetin,edhe une do te thosha kali. :wink:

rowenna
01-10-03, 11:49
brawo

rowenna
01-10-03, 11:58
bicikleta

TONINO
01-10-03, 22:01
Tung, amelda qiko ruju se pot bjen veremi ty shetit me motorr,kqyrim_qysh_del_findi kuje o caro me qen kali spirran ruju se pot shkunen kumonat, Mbretresha qy qy kuke pa ti prej capit me kcy ne kali, hiq spo dishe ti valla veq perpara qiko se kali tė prin m'rapa. rowenna e p.sh biciklla mos me pas shal ku don mu ul ti bre qik a mos tuka merzit jeta me hup virgjinitetin a? e mandej me then e paska humb virgjinitetin sikur amelda kur ėshtė rrzu nga dardha hahahahahaaaaaaaaaa.

K-man
02-10-03, 04:23
per mu valla o kerri; ekonomik e kom kshtuqe nuk em hargjet qaq shum neper autostrada

RRUSHI
02-10-03, 08:36
Ta them te drejten mua me shum me pelqen te udhetoj me gomar---arsyeja nuk pret kurr sa te iken njeri vie tjetri---kena mjaft

Mbretėresha
02-10-03, 09:13
Mbretresha qy qy kuke pa ti prej capit me kcy ne kali, hiq spo dishe ti valla veq perpara qiko se kali tė prin m'rapa.

TONINO,froni me kalin kane dallim te madh,dhe une nuk ceka askund

fjalen cap.Mendoj se xhelozia po te mundoka shume :wink:

jehona
03-10-03, 23:53
te pershendes ambela, mjeti i pershtateshem per udhtim a? kur tme merr dikush ne triger te bicikletes. :wink:

doni
04-10-03, 00:20
Ihaaaaaaaa u u u mu m'pelqen Magari vallahi e tash kisha pas qef mu njoftu me mbretreshen se aj po dojka kali e tash masi e zgedha une magarin bile kurta kom shoqe mbretreshen kurte merzitna me magar mbretresh a bon em ma dhon kalin me udhtu pak me kali se veq me magar zbont tybe

TONINO
04-10-03, 15:28
Mbretresha qy qy kuke pa ti prej capit me kcy ne kali, hiq spo dishe ti valla veq perpara qiko se kali tė prin m'rapa.

TONINO,froni me kalin kane dallim te madh,dhe une nuk ceka askund

fjalen cap.Mendoj se xhelozia po te mundoka shume :wink:Kuje ma e bukura e molldavis.ej ti mas pari po kcejshe e mandej po bojshe HOPPP. edhe sdi pse thua qe kam xhelozi apo kend ta xhelozoj,mos mendon qė rracen e juaj ta xhelozoj?

Mbretėresha
05-10-03, 15:47
quote]Kuje ma e bukura e molldavis.ej ti mas pari po kcejshe e mandej po bojshe HOPPP. edhe sdi pse thua qe kam xhelozi apo kend ta xhelozoj,mos mendon qė rracen e juaj ta xhelozoj?[/quote]Juve zoteri u kisha keshilluar se pari te mesoni edukate,pataj te kyēeni

ne forume.Vete shkrimi yt tregon karakterin e ulte qe posedoni,andaj

ju lutem me shume rrespekt.

Nuk e di si mendoni se niku im paska lidhje me ato qe ju

supozoni,po te isha e tille nuk do e kisha vendin ne forum.

TONINO
05-10-03, 22:35
Tung si jeni tė gjith a jeni mir.Mbretresha qy qy a ti u bėre t'mė kritikosh a.Une kshillat i pranoj veq nė LIVE.

Mbretresha edhe mos pritofsh shko shkruna diqka pėr sex qka din bre se kshtu shum po shihesh vajz e sjellshme e ta shohim qka din pėr keksi ti.

__________________________________________________ ___________

Geto_21

LIBERO_78
07-10-03, 13:00
PER MUA MJETI ME I PERSHTATSHEM PER TE UDHETUAR ESHTE......MOTORI,PASTAJ.....TRENI I TIPIT VJETER SIKUR ATA TE SHQIPERISE :arrow:

rowenna
09-10-03, 09:35
per mua....mjeti per te udhtuar .................

eshte “majmuni

LIBERO_78
10-10-03, 09:28
:wink: ROWENA TI PASKE LIDHJE TE NGUSHTE ME DREQIN.............VEQ RUJU ZEMRA E KUSHEDIKUJT SE KA SHUME LLOJ MAJMUNA ,E MOS PO TE HYP NDONJE TY E NUK TE DIN ME TE ZBRIT :wink:

Cool_Boy
10-10-03, 14:18
Kam deshir me udhtu me kete Marcedes benzin tim kabrijolet.

djana
13-10-03, 20:14
Per mu eshte mjeti me i pershtatshem Areoplani

Tung ju pershendes gjithve

Beni_gjk
13-10-03, 21:39
Valla une jam kon niher en xhungell e nuk kish Taxi atje e jam knaq me elefant tu u shetit e em ka lon pershtypje te madhe valla po tash keq qe spo ka edhe ne Kosove :(Jo more edhe Kerri me Kali em pelqen :)

Problematiku
21-05-04, 00:51
Pampurr

aferdita
21-05-04, 07:44
un kam deshir te udhtoj me biciklet dhe auto

Vera
21-05-04, 07:52
per rrug te gjat valla kam deshir vetem me avion, dhe keshtu per shkurt me auto me piciklet me motor e qeshtu me sene te lehta

lazdrani
21-05-04, 09:23
A2---------------Kembe :D

anna
21-05-04, 13:11
mire do ishte me aeroplan por edhe me anije eshte mire :D

Murgesha
21-05-04, 14:07
Me Opel quksh. :lol: :lol:

mr_beni
21-05-04, 14:39
per mua nuk ak rendesi cka veq ne kemb mos me hec bre vlla se lodhna 8) 8)

vushtrria
22-05-04, 08:42
pershendetje mua aq shum me pelqen te udhtoi me tren sa qe shum her rruget qe i marr per ne franc apo gjermani e marr trenin vetem per kanqesin qe kam te udhtoi me tren

me nderime vushtrria

mickoja
02-06-04, 02:50
Kam deshir me udhtu me kete Marcedes benzin tim kabrijolet. hahahahahahahahahhah :mrgreen: :lol: :lol:

Cool_Boy
04-06-04, 13:48
Kam deshir me udhtu me kete Marcedes benzin tim kabrijolet. hahahahahahahahahhah :mrgreen: :lol: :lol:

po pse spo qeshni keshtu mickoja kur po jeni me mua ne Mercedes a?

florian
04-06-04, 15:32
mu po me pelqen me udhtu ne makin se vallahi ne aereoplan mu ka ba bezdi edhe me e pa. :wink:

Vera
11-06-04, 15:37
Me anije kisha pas qef te udhtoj, por ne nje rrug gogja te gat me pelqen shum :lol: :lol:

Cool_Boy
11-06-04, 18:17
Me anije kisha pas qef te udhtoj, por ne nje rrug gogja te gat me pelqen shum :lol: :lol:

Vera besoj se mua me kishi preferuar me se shumti qe te jem me ju apo ??? :lol: :lol: :lol:

lazdrani
11-06-04, 21:32
GOMARI MJET SHUME I PREFERUAR KOHEVE TE FUNDIT 8)

Vera
12-06-04, 07:47
Me anije kisha pas qef te udhtoj, por ne nje rrug gogja te gat me pelqen shum :lol: :lol:

Vera besoj se mua me kishi preferuar me se shumti qe te jem me ju apo ??? :lol: :lol: :lol:

Cool_Boy me beso qe me kenaqsi do e kishim ma rrugen me anije deri ne New York dhe do ishim kenaq hahah kish qen nje udhtim fantastik :wink: :wink:

Cool_Boy
12-06-04, 08:40
Vera edhe une mendoj si ju jo deri ne New York por deri ne Australi per ty qiki ok :wink: :wink: :wink:

turisti
21-08-04, 15:53
Raketa ne baze te uraniumit sepse nuk kam kohe....Ju pershendessssssssssssssssssssssssss............... ....... :wink:

Dilingjia
24-05-05, 09:36
GOMARI :wink:

Dreni30
24-05-05, 20:30
qy, qyyyyyyyyy

Sipas nevojes ashtu edhe mjeti e deshira eshte tjeter,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Drenicaki
24-05-05, 20:54
pela e Bahtirit :!: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
24-05-05, 20:56
Preferoj Opel Quksh. :lol: :lol:

laliloli
24-05-05, 21:00
Preferoj Opel Quksh. :lol: :lol:
AI QKA ISH KAN ME SHKU NE SHKOLL ME KERR E ME KALI

DEA
24-05-05, 21:01
Une Kijet i preferoj :roll:

halla e madhe
24-05-05, 21:27
Bicilkleta_eshte me e preferushme kur asht koha e bukur :P

Murgesha
24-05-05, 21:31
Hallė unė e voziti biēikletėn me tri Rrota, ti me dy a??? :lol:

Honesty^uk.
24-05-05, 21:36
Kembet :wink:

Domira
24-05-05, 21:37
aeroplani :x

DEA
24-05-05, 21:37
Qka kembet more, ato i ke me veti gjihthe ty te plast e dala 8)

Honesty^uk.
24-05-05, 21:38
Qka kembet more, ato i ke me veti gjihthe ty te plast e dala 8)

Pa kembe smundesh me be asgje moj ty te dalt e plasa

dr1ta
25-05-05, 11:02
Keri :P

Lona
26-05-05, 11:47
Pervec vetures edhe me biciklet me pelqen te udhetoj.

GURI SYLAJ
26-05-05, 12:00
RENO DY dhe OPELLECEKAME

Dreni30
30-05-05, 08:13
Me te mira dhe me te sigurta se kembet e tua nuk ka.

Krokodilli
30-05-05, 13:07
Me te mira dhe me te sigurta se kembet e tua nuk ka.

sidomos kur te udhetosh nga 60 km per dit,, 30km nje drejtim dhe 30km tjetrin..

Hyundai Tiburon, me vetur po dihet,, edhe me motorr udhetoj gjat veres kur eshte nxet,, por vetura eshte e perditshme

Honesty^uk.
30-05-05, 13:19
GOMARI laran :wink:

DEA
30-05-05, 13:20
GOMARI laran :wink:


Veq mos ja qit kalit me i pri perpara, se kurre hallall sta ban :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
30-05-05, 13:22
GOMARI laran :wink:


Veq mos ja qit kalit me i pri perpara, se kurre hallall sta ban :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


ku me e marr kalin se, Gomarit pata me ja tregu vendin :lol: :lol: :lol:

DEA
30-05-05, 13:24
Sa per kali mos u bo marak ti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
30-05-05, 13:25
Sa per kali mos u bo marak ti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


E paske provu a? :lol:

laliloli
30-05-05, 13:26
opell quksh

DEA
30-05-05, 13:26
Sa per kali mos u bo marak ti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


E paske provu a? :lol:
Jo more, llaf po bajna :lol: :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
30-05-05, 13:29
Jo more, llaf po bajna :lol: :lol: :lol: :lol:

Edhe une per llaf te pyta :lol: :lol:

DEA
30-05-05, 13:30
nime me qka ki qef me udhtu, se i pershtatshem pe dime se cili eshte?

Honesty^uk.
30-05-05, 13:32
nime me qka ki qef me udhtu, se i pershtatshem pe dime se cili eshte?Nime une kam qef me udhetu me anije , se eshte udhetim shume i rehatshem

DEA
30-05-05, 13:33
nime me qka ki qef me udhtu, se i pershtatshem pe dime se cili eshte?Nime une kam qef me udhetu me anije , se eshte udhetim shume i rehatshem

Nje gabim i vogel, ski shpetim a :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
30-05-05, 13:34
nime me qka ki qef me udhtu, se i pershtatshem pe dime se cili eshte?Nime une kam qef me udhetu me anije , se eshte udhetim shume i rehatshem

Nje gabim i vogel, ski shpetim a :lol: :lol: :lol:

no

Vrapim me shapka :lol: :lol:

DEA
30-05-05, 13:36
Jo po te doket, une e urrej anijen, kam deshire neper toke, bile edhe me ndodhe ndonje fatkeqesi kam ymyt qe shpetoj, eshte e logjikshme kjo apo jo?

Honesty^uk.
30-05-05, 13:39
Jo po te doket, une e urrej anijen, kam deshire neper toke, bile edhe me ndodhe ndonje fatkeqesi kam ymyt qe shpetoj, eshte e logjikshme kjo apo jo?

edhe ne krevat me qene nese vjen rreziku mos mbaj YMYT se shpeton :lol: :lol:

DEA
30-05-05, 13:40
Jo po te doket, une e urrej anijen, kam deshire neper toke, bile edhe me ndodhe ndonje fatkeqesi kam ymyt qe shpetoj, eshte e logjikshme kjo apo jo?

edhe ne krevat me qene nese vjen rreziku mos mbaj YMYT se shpeton :lol: :lol:

edhe mos shpetofsha vdes but bile , si ne shtrat mo, :lol: :lol:

Dilingjia
30-05-05, 13:59
MERCEDES HAJT - HAJT

Murgesha
30-05-05, 14:17
Urrej udhėtimin me aeroplan. :(

Diana007
30-05-05, 14:22
Me qeze me kali ( qeshtu i thojn me duket :roll: )

Dilingjia
30-05-05, 14:23
Me qeze me kali ( qeshtu i thojn me duket :roll: )

pse a pa kali s'po bojka a?

Diana007
30-05-05, 14:27
Me qeze me kali ( qeshtu i thojn me duket :roll: )

pse a pa kali s'po bojka a?

Jo more si me hec pa kali :P

Honesty^uk.
30-05-05, 14:28
Me qeze me kali ( qeshtu i thojn me duket :roll: )

pse a pa kali s'po bojka a?


A mos deshe me e terheq ti :lol: :lol:

Dilingjia
30-05-05, 14:28
Me qeze me kali ( qeshtu i thojn me duket :roll: )

pse a pa kali s'po bojka a?

Jo more si me hec pa kali :P

po qata qi te maresh per burr te ngreh de :lol:

Diana007
30-05-05, 14:30
po qata qi te maresh per burr te ngreh de :lol:

Po un kalin nuk e kam menen me marr per bur qy :evil:

Dilingjia
30-05-05, 14:35
po qata qi te maresh per burr te ngreh de :lol:

Po un kalin nuk e kam menen me marr per bur qy :evil:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
qashtu na bani hesap ju neve :lol: :lol: :lol:

Diana007
30-05-05, 14:39
Jo Zoti na ruft me ju krahasu me kali jo , ani te dashurin tim jo kurr :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dilingjia
30-05-05, 14:42
Jo Zoti na ruft me ju krahasu me kali jo , ani te dashurin tim jo kurr :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Diana007
30-05-05, 14:45
Jo Zoti na ruft me ju krahasu me kali jo , ani te dashurin tim jo kurr :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:wink:

titi
30-05-05, 22:37
KEMBET E MIA JAN SHUME TE PERSHTATSHME PER UDHETIM :!:

Guri i madh
28-09-06, 19:17
une udhtoj zakonisht me vilispic po nga nji her edhe me vapor ose qysh po i thojn kta me shkoll me tren

rafet llapjani
28-09-06, 23:29
Me sliquka te modes te re qysh pi thoj tash inllaina i kom thy nja dytri her hunt e buzt po ajo eshte cikrrim ahahahahahahhahahahahahahahah

Berisha-boy
29-09-06, 23:02
Si cdo dite zakonisht edhe perjetesisht me Opel HecKambe :tongue: :tongue: :biggrin:

Zana_ch
02-10-06, 19:14
hehehe........................une per qdo dite udhetoi me scoouter dhe nga nje her kur ja marra babit Yamaha Chopper XV 750 :biggrin:

Guri i madh
03-10-06, 00:22
une prej se e kam ble qet vilispicin me 18 shpejtsi u mka pshtue ka shum start bile nuk guxoj krejt gazin me ja dhan nji dit jam rrxue po nasht qysh ka than aj i moqmi qka esht nji dit nuk esht per dit

Murgesha
03-10-06, 21:04
Njė Peugeot i keq, por po shkoj me tė nga po dua pėr momentin. :biggrin: :biggrin:

Paradox_13
03-10-06, 21:27
Njė Peugeot i keq, por po shkoj me tė nga po dua pėr momentin. :biggrin: :biggrin:

Ishalla nuk te shkon ne mendje qe te vish me te ne KS.....:biggrin:

vjeshta
29-12-06, 01:19
Ferrari ....:tongue:

ARI_03
29-12-06, 16:20
Me i pershtatshem,,,,,,!!!!!!
http://www.fotosearch.de/thumb/corbis/DGT065/FSP070.jpg

gazi-de
29-12-06, 19:09
une perpara kame udhtu shume me tren,edhe me duket shume i sigurt,edhe me automobil po,po tashe mu ka ba armiku me i madhe!!!!!!!!!!!!

Guri i madh
01-02-07, 20:25
Me i pershtatshem,,,,,,!!!!!!
http://www.fotosearch.de/thumb/corbis/DGT065/FSP070.jpgari _03 pasi qe per gjdo dit udhtojna ne te njejtin drejtim a ka mundsi me udhtue me juve po te premtoj se hargjimet i kena bashk

Buqja_ch
18-03-07, 21:19
Me i pershtatshem,,,,,,!!!!!!
http://www.fotosearch.de/thumb/corbis/DGT065/FSP070.jpg
keshtu me deshir kisha udhtu vetum
ditve te pushimit...

Dreni30
19-03-07, 10:04
Kembet e mija more qyyyyy. hahahahah

laliloli
19-03-07, 10:16
Kembet e mija more qyyyyy. hahahahah


Me mire ,pashpenzime fare ,as nuk po kerkojne benzin ,as regjistrim ,po as tatim
e sigurim .

Dreni30
19-03-07, 10:18
Me mire ,pashpenzime fare ,as nuk po kerkojne benzin ,as regjistrim ,po as tatim
e sigurim .

Po valla edhe jan te shpejta sa qe kush me i zane nuk mundet edhe te forta. Cka po me duhet mu me u mvar prej tjeterckafit kur i kam mundesit. hahahahah

laliloli
19-03-07, 10:28
Po valla edhe jan te shpejta sa qe kush me i zane nuk mundet edhe te forta. Cka po me duhet mu me u mvar prej tjeterckafit kur i kam mundesit. hahahahah


Koheve te fundit valla kan fillu me e zvogelu shpejtesin ,mezi po mrrijne 5 ne ore bile nganjeher kan fillu me u anku per disa padrejtesi qe po ua bejme,hahahahah

Murgesha
19-03-07, 14:00
Kohėve tė fundit njė Toyota. Mė kėnaqi krejt hahahahaahhaahahah se nuk po shkon asnjėherė mė shumė se 150 nė orė.

RiannA
19-03-07, 14:09
ballona :D

ninnela
19-03-07, 15:14
Mjeti me i pershtatshem tybe reno dyshi ma i miri ahahhaha

Prishtinasja_
19-03-07, 15:46
Punto im :biggrin:

vjeshta
19-03-07, 20:01
Biqikleta ...

prishtinasi
19-03-07, 22:31
skateboard....kurre nuk te rrok radari:smile:

jadore
19-03-07, 22:34
skateboard....kurre nuk te rrok radari:smile:

hahahah, filluan andej nga ju denimet per shpejtesi apo ...??

prishtinasi
19-03-07, 22:38
hahahah, filluan andej nga ju denimet per shpejtesi apo ...??

Ah po...nuk po ka me polic bionda...ky qe me denoje mu...para 30 minutave...pernime ishte zeshkan...:smile: !

instruktori
19-03-07, 22:40
Sa mire

Une knaqem kur udhetoj me anije ose me bark.

jadore
19-03-07, 22:40
Ah po...nuk po ka me polic bionda...ky qe me denoje mu...para 30 minutave...pernime ishte zeshkan...:smile: !.. mos e merr me merzi , firma juaj nje denim , e jona vetem sot morri 2 denime ...hahaha

rafet llapjani
19-03-07, 22:43
Sa mire

Une knaqem kur udhetoj me anije ose me bark.


Instruktor prove edhe me gum te traktorit ti nuk e din sa mire lundron ne uje ahahahahahahahahh

prishtinasi
19-03-07, 22:47
.. mos e merr me merzi , firma juaj nje denim , e jona vetem sot morri 2 denime ...hahaha

Eh kolege, ti e din qe ne jemi firma me renome ne rajon dhe me gjere....gabimet te tilla nuk i lejon bordi i drejtorve...hahah....plus edhe sekretaresha eshte antarsuar ne sindikate...:biggrin: :tongue:

jadore
19-03-07, 22:49
Eh kolege, ti e din qe ne jemi firma me renome ne rajon dhe me gjere....gabimet te tilla nuk i lejon bordi i drejtorve...hahah....plus edhe sekretaresha eshte antarsuar ne sindikate...:biggrin: :tongue:

..hajde me hajr ... e shef qe mire bera kur te propozova per sekretareshen nga diaspora dhe ate zeshkane .. qy tash ,edhe sekretaresh edhe sindikaliste ke ....(haha)

prishtinasi
19-03-07, 22:59
..hajde me hajr ... e shef qe mire bera kur te propozova per sekretareshen nga diaspora dhe ate zeshkane .. qy tash ,edhe sekretaresh edhe sindikaliste ke ....(haha)

hahahaha....sipas rregullave te sindikates...te cilat (ajo) i zbaton me perpikeri...pickimi me nuk vie ne shprehje...perpose nga mickojat! :smile: Me duket se nuk kam rrugedalje tjeter ...perpose qe t'ia mundesoj qe mjeti i saj me i pershtatshem i udhetimit te jete avioni...mbasi eshte nga diaspora:biggrin:

jadore
19-03-07, 23:07
hahahaha....sipas rregullave te sindikates...te cilat (ajo) i zbaton me perpikeri...pickimi me nuk vie ne shprehje...perpose nga mickojat! :smile: Me duket se nuk kam rrugedalje tjeter ...perpose qe t'ia mundesoj qe mjeti i saj me i pershtatshem i udhetimit te jete avioni...mbasi eshte nga diaspora:biggrin:

aaaaaa, po me pelqen sjellja e sekretareshes ,shifet qe eshte e formesuar ne standartet e emancipimit bashkohor dhe korrekt , e dinja qe nuk do te zhgenjehesha nga puna e saj ...!!

prishtinasi
19-03-07, 23:12
aaaaaa, po me pelqen sjellja e sekretareshes ,shifet qe eshte e formesuar ne standartet e emancipimit bashkohor dhe korrekt , e dinja qe nuk do te zhgenjehesha nga puna e saj ...!!

Edhe mua po me pelqen (pardon pilqen) por si duket kolege, ti e kishe zgjedhur sipas kritereve qe kerkohen ne firmen tuaj!:smile: Une kam kerkuar qe ajo te ishte open-mind:smile: dhe ta dinte qe motoja e firmes tone eshte "qka te vjen nga shefi, eshte njerzore":biggrin:

jadore
19-03-07, 23:17
Edhe mua po me pelqen (pardon pilqen) por si duket kolege, ti e kishe zgjedhur sipas kritereve qe kerkohen ne firmen tuaj!:smile: Une kam kerkuar qe ajo te ishte open-mind:smile: dhe ta dinte qe motoja e firmes tone eshte "qka te vjen nga shefi, eshte njerzore":biggrin:

(hahaha)...... aaaaaa doren ne zemer koleg , te pilqej nuk te pilqej Ty , ketu flitet per konventa nderkombtare te te drejtes se punes dhe mbrojtjen e punemarreses nga punedhenesi ... hajde ja nisim me firmen tende koleg , shembull per firmat tjera (mandej more jemi ne mars mos harro , o kete muaj o kurr , te drejtat e punetoreve jane ne piadestal ...)

prishtinasi
19-03-07, 23:28
(hahaha)...... aaaaaa doren ne zemer koleg , te pilqej nuk te pilqej Ty , ketu flitet per konventa nderkombtare te te drejtes se punes dhe mbrojtjen e punemarreses nga punedhenesi ... hajde ja nisim me firmen tende koleg , shembull per firmat tjera (mandej more jemi ne mars mos harro , o kete muaj o kurr , te drejtat e punetoreve jane ne piadestal ...)

Tash po te them si shefi-shefit...gjithmone i ka pasur oret e paguara jashte orarit te punes...qe nuk ndodhe ne firmat e tjera vendore:biggrin: edhe tash do ti kete, por nuk do te lejohet te punoje me shume se 8 ore:biggrin: ! Me duket se i kam ndryshuar kriteret...tash e tutje do te kerkoje vetem konkurruese vendore! Ti konsumojme prodhimet vendore, derisa ta kuptojne se cili eshte mjeti i preferuar qe i dergon deri te sindikata!

instruktori
21-03-07, 22:22
Instruktor prove edhe me gum te traktorit ti nuk e din sa mire lundron ne uje ahahahahahahahahh
Do ta provoj se paskam dite.
Te pershendes i nderuar

uck_aksh
26-03-07, 13:29
mjeti me i pershtatshem per mu esht kjo ne foto ku nuk ka rrezik edhe nese je nen ndikimin e alkoholit po edhe nese te ze gjumi nuk shkakton kurrfar aksidenti
UDHTONI ME TE RUAJENI JETEN TUAJ DHE TE TJERVE

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/donkey-treks.jpg

sherri
26-03-07, 22:31
mjeti me i pershtatshem per mu esht kjo ne foto ku nuk ka rrezik edhe nese je nen ndikimin e alkoholit po edhe nese te ze gjumi nuk shkakton kurrfar aksidenti
UDHTONI ME TE RUAJENI JETEN TUAJ DHE TE TJERVE

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/donkey-treks.jpg

hahahaahhaa Uck/Aksh,kur e pashe qe ke shkrujt ketu,mendova ta shof me ca ka qef me
udhtu Komandanti,per qe ske than me far Autoblindi a far Tanku a sma murr mendja.
E paske prish krejt,Komandanti me Gomar...
Une per veti kam qef me udhtu me kali te dreqit/me Vilispic...

Artisti
03-11-07, 20:01
.Renault 2

.

luckyman
15-11-07, 21:55
vilispici!!!!!....................

Lona
16-11-07, 11:46
Per udhetim tek une zakonishte jane prej veture ne autobuse.. keta te dyja,,, tani edhe pak do bej kerkese per nje avion se me me jane bo te bezdishme ... e ky eshte mjet i pershtatshem..:biggrin:

Rizuana
13-09-08, 12:35
http://i202.photobucket.com/albums/aa72/Lijanna/2006-Triumph-Daytona675_2_fw1.jpg
Me pelqen shume.:rolleyes:

Amina
13-09-08, 13:38
Autobusi

Arkza
13-09-08, 14:41
Varet se ku po Udhetoj !
Keshtu se nese ne KS me Kerr !
Nese ne Det me Autobus , keshtu me Pleqen !
Nese Jashte Vendit me Rraplan tybe ... :biggrin:

Albonita
13-09-08, 15:02
Audi4..Bmw..me keto dyja udhtoj shume edhe ndihem shum mire..Kurse gjat veres me shum Voziti Motrr,Suzuki..!

°Avan_Turist°
13-09-08, 15:51
Vetura

Linka_pz
13-09-08, 20:07
Vetura (ama nuk vozis vete )se s`kam patent shofer akoma (ma mire si princesh pse mu lodh heheheheh .

desert
13-09-08, 20:08
me vetur, e urrej pritjen nė stacione

cati_
13-09-08, 20:26
kur shkoj diku afer marre helikopterin ,kurse rruge te gjata jettin ( privat flugzueg )

aLbaChiCk
14-09-08, 13:04
Kam mendu se edhe autobusi mundet me qen i pershtatshem per udhetim po kisha gabu.Heren e fundit kur udhetova me autobus shofer aga e kish leshu klimen deri ne fund e gati na merdhini.Kot i thojshin krejt ndale po kujna mi thon e kish leshu filmin e sharuk khan edhe i vijke nxeht te shkretit e udhetaret ne at zheg krejt me jackne e me qebe tu u pshtjell .Kuuurrrr me .Ma mir se me vetur ska

deti_om :-)
14-09-08, 13:51
Me shku larg avioni ndersa afer makina (kerri).!!!

LuLjaa
14-09-08, 14:35
... Kerri me kali

Jana
16-09-08, 12:38
... Kerri me kali

Hhahahhaha hahhaha
Ne shehrin tem Bicekleta...nuk em bjen me prit hiq...Krejt i tejkaloj...

speci
16-09-08, 13:03
aeroplani

Peja-Boy
16-09-08, 13:35
hej djema dhe vajza pyetja ne vazhdim cili eshte mjeti i pershtateshem i juaj qe pelqeni te udhtoni ..........apo dhe me i rehateshem ............

mjeti qe pelqej une per te udhtuar eshte motori ...............


Po sakt Motorri eshte mjeti me i Rehatshmi....e ke veten te sigurt ne te !!

Me Pelqen te Udhetoj me Auto, veq a osht ne 4rrote ...!!

E urrej Motorrin e Airoplanin....gjerat qe jan gjithmon afer vdekjes !!

Albonita
16-09-08, 13:44
Po sakt Motorri eshte mjeti me i Rehatshmi....e ke veten te sigurt ne te !!

Me Pelqen te Udhetoj me Auto, veq a osht ne 4rrote ...!!

E urrej Motorrin e Airoplanin....gjerat qe jan gjithmon afer vdekjes !!

Jo more me motorr nuk je gjith afer vdekjes ...!

Peja-Boy
16-09-08, 13:46
Jo more me motorr nuk je gjith afer vdekjes ...!

Une po se kur e kam Autobahn qelun nuke shikoj kujdesin mos te bije ne Radar .....I jap

Peja-Boy
16-09-08, 13:47
http://www.ramadbk.com/stock/TA16891

Albonita
16-09-08, 13:49
Une po se kur e kam Autobahn qelun nuke shikoj kujdesin mos te bije ne Radar .....I jap


Aahha po edhe guzhem me pas ne Avtoban ..mudesh me kalu te gjith ..edhe pa rrezik hiq barem nuk te bahen nervat ne ..Kolon hhaha

Peja-Boy
16-09-08, 13:51
Aahha po edhe guzhem me pas ne Avtoban ..mudesh me kalu te gjith ..edhe pa rrezik hiq barem nuk te bahen nervat ne ..Kolon hhaha

Kur eshte Stau ne Autobahn llogarit se koka ngul dikush ....edhe ne Hymjet e qytetit kur kthehesh nga Puna !!

Peja-Boy
05-07-09, 17:49
http://www.marketing.ch/images/businessstyle/reisen/Wien/800px-Strassenbahn_Wien_02.jpg

Fshatari
05-07-09, 17:53
Metroja, treni, makina.
Avijonit i ka dal pak boja kohet e fundit!

Dallandyshja_718
05-07-09, 17:54
Treni dhe autobusi...

Tomori
05-07-09, 17:54
Kali
http://www.mozaik-kreativnosti.com/nagradne_igre-fotke/oktober-mirjana-konj.jpg

thellenza
07-07-09, 22:18
ajroplani..gjithemone kisha udhetu me arjoplan, ta kisha nje, dhe te isha pilote :biggrin::tongue:

Zhaneta
07-07-09, 23:05
http://www.3dstudio.cz/image/1-big-montezuma-metro.jpg

SANTANA-29
08-07-09, 00:05
knaqem edhe muzik i baj vetit..:biggrin:

http://www.lustigeweltrekorde.de/Fahrrad-feld.jpg

uck_aksh
08-07-09, 02:00
tash per tash jam ka e perdori per qdo dit busin http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/4302319-Electric_city_bus_1-Vevey.jpg

Makresh
08-07-09, 08:20
Me biciklet sepse jam ekologjist :biggrin:

http://openlasource.files.wordpress.com/2009/05/bicyclette-roue-carre.jpg

rafet llapjani
08-07-09, 09:33
Reno dyshi shum i pershtatshem ahahahaahhah

GURI SYLAJ
08-07-09, 10:07
Reno dyshi shum i pershtatshem ahahahaahhah


Pse kur e ke shit terrtaqin??

speci
08-07-09, 10:07
qylymi:biggrin:

Breshka
08-07-09, 12:12
Reno dyshi shum i pershtatshem ahahahaahhah

edhe per mu po reno dyshi hahhahahahaha edhe ne nje koh edhe sport osht qka me ba http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Breshka
08-07-09, 12:13
qylymi:biggrin:
i vekut a ?http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

speci
08-07-09, 12:17
i vekut a ?
OP de shehidja gruja e pare ma ka pa pru me n'qeiz edhe qylymin edhe jasharin djalin e madhhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Breshka
08-07-09, 12:29
OP de shehidja gruja e pare ma ka pa pru me n'qeiz edhe qylymin edhe jasharin djalin e madhhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


hgahgahaghaghaghagahghaghaghaghaghgahaghaghghah dekaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

cila dhurat ma e mir??? jashari i gaqum ske hjek A PO ?? hahhagahaghagahgahaghagaaa

speci
08-07-09, 12:59
normallno qy

Jana
08-07-09, 22:32
Reno dyshi shum i pershtatshem ahahahaahhah

hahhahahahahahahaa po valla ma shpejt me Reno dysh se spet bjen me prit neper kolona......ahahhahahahaha...

Peja-Boy
23-09-09, 15:59
StrassenBahn

Llapjani_HH
23-09-09, 17:39
M'varet ku shkoj, veq preferoj shum Opel eckamė :biggrin:

roadrunner
23-09-09, 18:05
Fshesa e katunit, se po tutna e rrymes em le ne udhe qysh o ka sillet termocentralla hahaha

Qika_DugagjiniT
23-09-09, 20:18
Kur pu ma purmenin kerrin veq se nuk mpikin lot se e kum lan ne Kosovo kerrin tem
http://davidnaylor.org/temp/c70.jpg

Peja-Boy
23-09-09, 20:39
Kur pu ma purmenin kerrin veq se nuk mpikin lot se e kum lan ne Kosovo kerrin tem
http://davidnaylor.org/temp/c70.jpg

Hahahahahahahaha Mire ta kan bo ...

Zana_ch
23-09-09, 20:44
http://www.bikebeauty.org/gallery/albums/userpics/10001/cyclingpolitics.jpg

Oqeani
23-09-09, 20:46
Eh bre Zana - ne Ch biēikleta ne mode ...

Amina
23-09-09, 20:50
Treni hehehehee

romansa
23-09-09, 21:21
kembet:biggrin:

Zana_ch
23-09-09, 21:23
kembet:biggrin:

hahahaha ..... ruju se po te rreqasin mej


valla kaj her asht mir mos me dal hiq me udhtue

MemphiSx
23-09-09, 21:37
Veturaa..

Kaqanikasja
23-09-09, 21:40
me helikopter te kforit haahah

Buqja_ch
24-03-11, 21:33
Vetura ... nuk me premton koha me kemb do ishte me mire ejjj

.

Hajra
24-03-11, 21:34
.....Kerri, hahaha...

Buqja_ch
24-03-11, 21:39
.....Kerri, hahaha...


Kesh tu e than edhe nje ,, po duhet me kesh si ti hahahha

???

.

Guri i madh
24-03-11, 21:42
e kam ble nji vilispic me 18 shpejtsi po ja shllajfiti ka ni her :biggrin:


i markes BMX esht mos besofshi mundeni me mė pyt mue

Hajra
24-03-11, 21:50
e kam ble nji vilispic me 18 shpejtsi po ja shllajfiti ka ni her :biggrin:


i markes BMX esht mos besofshi mundeni me mė pyt mue


Guri mos e ke ba toqakun qe ne postoji ne cello makodonajen hahahahahaha.....

TT

Guri i madh
24-03-11, 21:53
Guri mos e ke ba toqakun qe ne postoji ne cello makodonajen hahahahahaha.....

TTkrejt zi e bana asfalltin kur ja shkela deri ne fund vilispicit gati i kersiten gomat :biggrin:

Hajra
24-03-11, 21:55
krejt zi e bana asfalltin kur ja shkela deri ne fund vilispicit gati i kersiten gomat :biggrin:


a e ki zhenski hahahahahahah...

AliSia
24-03-11, 22:00
asnje mjet nuk ekziston per mu,veq eci komb,

Guri i madh
24-03-11, 22:07
a e ki zhenski hahahahahahah...


jo e ka diagonalen hhhaa a i gjori vilispic shum po hjek prej meje


po edhe une po i dal hakut ter dimrin ne podrum e kam majt nxet se i vinte ftoft nuk kishte deshir me nejt ne parkplatz

Peja-Boy
24-03-11, 22:10
Vetur e Vjeter e vjeter veq hiq spo i zbres ....sa po muj po i hypi :tongue:

http://www.cruisewolf.no/images/cMb190d.jpg

Jana
26-03-11, 16:22
..me hec en kom ...

Hajra
26-03-11, 16:25
.....neser Aeroplani do te jet,

Qika^Me^Kule
30-03-11, 16:26
Kete ker ce e kam... tani.... e rehatshme ndihem ne te...!!

AliSia
30-03-11, 16:35
..me hec en kom ...


Sikur Janna :wink:

drinibardhe
30-03-11, 16:36
une n'gomar ahahah

Guri i madh
30-03-11, 16:57
une n'gomar ahahah


nuk je real :biggrin: se une e di se udhton me anije me adritacen neper lumin drin

emine
30-03-11, 19:40
bicikleta

rastesishT
30-03-11, 22:02
tramvaj.

LuLjaa
30-03-11, 23:59
.....neser Aeroplani do te jet,


.. qe ky paska ec, bre thash ēka e gjet qe s'po hin ma ketu :D

.. kerri si zakonisht

desert
31-03-11, 13:13
veture...tjerat problem jane shume me kohen!

Diana007
31-03-11, 14:43
Vetura :smile:

LuLjaa
31-03-11, 15:26
s'pe di be kjo " vetura e kerri " a eshte e njejt

Kalimero
31-03-11, 15:41
Kumbsuria :eek:

vjeshta
31-03-11, 21:42
Autoambulanca !lol

lovely
31-03-11, 21:44
thane; me ransi shoferi me kan i mire, se nese prishet kerri i hyp shoferit :biggrin:

Guri i madh
31-03-11, 22:02
thane; me ransi shoferi me kan i mire, se nese prishet kerri i hyp shoferit :biggrin:hhhaaaa a qka i gjan do fjal hhhaaaaaaaaaaaaa po de bileten e pagun e pa tjter duhet me shkue ne vendin e duhur :biggrin:

lovely
31-03-11, 22:05
hhhaaaa a qka i gjan do fjal hhhaaaaaaaaaaaaa po de bileten e pagun e pa tjter duhet me shkue ne vendin e duhur :biggrin:me shume se nje alternative nuk osht budallaki, planet rezerve jane pjese e pandashme e njerzve t kujdesshem hahahahahahaha , kryqsorja qellimit me ia arrit :biggrin::biggrin:

emine
31-03-11, 22:23
thane; me ransi shoferi me kan i mire, se nese prishet kerri i hyp shoferit :biggrin:
e jaran sado te ket modernizim,magart jan prep se prep mjete transportuse ,spakut deri qaty te qone me kan magari i mire,e kerri a sen i keq nuke te qo gjeth ku do ti

Peja-Boy
31-03-11, 22:43
http://kosova.albemigrant.com/wp-content/uploads/2009/02/taxi.jpg

Guri i madh
31-03-11, 22:46
http://kosova.albemigrant.com/wp-content/uploads/2009/02/taxi.jpgudhtimin me pajton e bejn veq bossat se bukur i shtrejt esht


bile SALZBURGU esht i njoft per udhtime me qeze me pajton

Albonita
01-04-11, 06:45
http://img340.imageshack.us/img340/4532/volimehe.jpg

rafet llapjani
01-04-11, 09:08
me tertaq.........hahahah

desert
01-04-11, 09:30
me tertaq.........hahahah
kultivator po mendon :D

rafet llapjani
01-04-11, 09:36
kultivator po mendon :D

ahahahah po ku e dite ti aghaghaaghaghaghaagh

desert
01-04-11, 09:38
ahahahah po ku e dite ti aghaghaaghaghaghaagh

po e kam ne shitje nje :biggrin:

rafet llapjani
01-04-11, 09:40
po e kam ne shitje nje :biggrin:

ahahah a poma shte mue pra se pom duhet per pjes a ka fellgne te mira aghaghaghaaghaghaghaaghghaghagh

desert
01-04-11, 09:43
ahahah a poma shte mue pra se pom duhet per pjes a ka fellgne te mira aghaghaghaaghaghaghaaghghaghagh

fellnet i ka shume te mira besa se ja kom vu gomat e BMW :biggrin:

rafet llapjani
01-04-11, 09:46
fellnet i ka shume te mira besa se ja kom vu gomat e BMW :biggrin:


aahahhaah apate naj fot te shof ani te bmw-s ufa po shkojka flak aghaghaghaghaghagh

desert
01-04-11, 09:47
aahahhaah apate naj fot te shof ani te bmw-s ufa po shkojka flak aghaghaghaghaghagh


e kam op ama mos po e shet kerrin tend per me ble keta masandej :biggrin:

rafet llapjani
01-04-11, 09:49
e kam op ama mos po e shet kerrin tend per me ble keta masandej :biggrin:

aahhahah kuku per pak harrova ae ka shpejtsin per rikferc aghaghaaghaghaghaghaagh

desert
01-04-11, 09:53
aahhahah kuku per pak harrova ae ka shpejtsin per rikferc aghaghaaghaghaghaghaagh


a jo kete se ka hahahahhahahhhhha...por e ka vendin e lire ne ate ndrruesin e shpejtesise ka edhe nje vije te paperdorshme qe mundesh me i shtu rikferc :biggrin: edhe me nje tel mundesh me lidh :biggrin:

rafet llapjani
01-04-11, 09:54
a jo kete se ka hahahahhahahhhhha...por e ka vendin e lire ne ate ndrruesin e shpejtesise ka edhe nje vije te paperdorshme qe mundesh me i shtu rikferc :biggrin: edhe me nje tel mundesh me lidh :biggrin:

aahahahaahah apo a a bon bre me iqkur me lidh se na ktu ne bjesh skem tela aghaghaghaaghaghaghaaghaghaghagh

Sa pi lyp per tertaq aghaghaaghaghaaghagh

desert
01-04-11, 10:16
aahahahaahah apo a a bon bre me iqkur me lidh se na ktu ne bjesh skem tela aghaghaghaaghaghaghaaghaghaghagh

Sa pi lyp per tertaq aghaghaaghaghaaghagh

hhahhhah..bene po nuk jap garancion per ate :biggrin:

ja po jep ti per kete kultivatorin tem...me gjithe keto specifikacione qe i permenda :biggrin:

rafet llapjani
01-04-11, 10:39
hhahhhah..bene po nuk jap garancion per ate :biggrin:

ja po jep ti per kete kultivatorin tem...me gjithe keto specifikacione qe i permenda :biggrin:


ahahaahh mazi ska garanci abon 100euro mos thuj qe kom dhan shum hahahahaah

Hajra
09-08-11, 21:00
....qe ky seni,

http://img.tomshardware.com/de/2005/11/02/geschaeftswagen_leasing_vergleich_von_13_mittelkla sse_autos/leasing_audi_a6.jpg

Jana
09-08-11, 21:16
... mos me prit neper kolona treni ....amo me kerr ma mir ...

e_martumja
09-08-11, 21:17
Komt e mi :biggrin:

Dreni30
09-08-11, 21:19
ma tė preferushme se kėmbėt e mia nuk ka se mbrri ma shpejt dhe sigurtė. hahahaaahahahaah

Hajra
09-08-11, 21:21
Komt e mi :biggrin:


...a dizell a benzin hahaha...

premium
09-08-11, 21:28
tėrtaqi !!!!

e sidomos kush i ka gurzi nėpėr veshkė ,, n'dakik e qet :):)

Hajra
09-08-11, 21:34
tėrtaqi !!!!

e sidomos kush i ka gurzi nėpėr veshkė ,, n'dakik e qet :):)


...e paska doren e leht ai, ilaqtertaq te koka hahaha....

e_martumja
09-08-11, 21:35
...a dizell a benzin hahaha...Jo me uje shkon ahahhahahah

Hajra
09-08-11, 21:37
Jo me uje shkon ahahhahahah


....a po ja perzin me najsen a pur hahaha....

e_martumja
09-08-11, 21:40
....a po ja perzin me najsen a pur hahaha....Ndodh naj gur me qen aty pari ahahhaha

Hajra
09-08-11, 21:51
Ndodh naj gur me qen aty pari ahahhaha

......po me doket japant prej teje e paskan vjedh modelin e motorrit me uje hahah...

e_martumja
09-08-11, 21:53
......po me doket japant prej teje e paskan vjedh modelin e motorrit me uje hahah...
hahhahahah M'ke shti me kesh, Oh ne Shqiptart te paret jemi ne ēdi lami :biggrin:

Hajra
09-08-11, 21:55
hahhahahah M'ke shti me kesh, Oh ne Shqiptart te paret jemi ne ēdi lami :biggrin:


....sidomos per motorra hahahahaha.....

uck_aksh
09-08-11, 23:16
zA5FMFVbVZ0&feature=related

Peja-Boy
13-08-11, 23:12
http://scooter.internetdsl.pl/sf3/SF07.jpg

premium
14-08-11, 00:16
me biqikletė katėr rrotash , ma stabil ėshtė :)

Hajra
14-08-11, 12:57
http://www.beepworld.de/memberdateien/members/capundcar/teppich.jpg

Fshatari
14-08-11, 22:02
Vend malor,me gure e therra, shkurre... kali dhe gomari(per varfnjaket, shume i perhapur...)!

Buqja_ch
27-12-11, 23:10
Taxsi .... Hajduk

e_martumja
27-12-11, 23:13
Komt e mija.

tipi engjellor
27-12-11, 23:14
kamioni se shoh me mire .....edhe kam kohe edhe anash me shiku hahhahah

Lepurushe
27-12-11, 23:15
makina,,,bej 30.000 kilometra ne vit

Hajra
27-12-11, 23:23
.....enderra,

LuLjaa
27-12-11, 23:52
.....enderra,


Shihee kur paska dal ky mjet i ri :P


... kerri tybee

Virti
28-12-11, 00:14
secili, pervec aeroplanit! :cool:

e_martumja
28-12-11, 00:16
secili, pervec aeroplanit! :cool:Pse ?

Virti
28-12-11, 00:19
Pse ?
udhetoj edhe me te, por nuk ndihem mire.
demek tutna kapak. ;)

e_martumja
28-12-11, 00:27
udhetoj edhe me te, por nuk ndihem mire.
demek tutna kapak. ;)
Mos u tut se nuk te ban zarar ahahhaha

Virti
28-12-11, 00:32
Mos u tut se nuk te ban zarar ahahhaha
zarar po me ben se po dobesohem nja dy-tre kilogram. :biggrin:

lovely
28-12-11, 00:33
udhetoj edhe me te, por nuk ndihem mire.
demek tutna kapak. ;)

Mos u tut jaraneshe, tuten veq per s rani e ban. Nese e ka qkru ai me dek, ki me dek edhe n gjume:biggrin:

udhetimi me aeroplan osht ma i sigurti demek po thojne sipas statistikave.

Edhe kqyr nihere kush po t thote, qe une shashtrisa per veti, edhe prape minimum 10 here n vjet n rropllan jom :(

po e luftoj tuten tem, per inati tem :biggrin:

Virti
28-12-11, 00:37
Mos u tut jaraneshe, tuten veq per s rani e ban. Nese e ka qkru ai me dek, ki me dek edhe n gjume:biggrin:

udhetimi me aeroplan osht ma i sigurti demek po thojne sipas statistikave.

Edhe kqyr nihere kush po t thote, qe une shashtrisa per veti, edhe prape minimum 10 here n vjet n rropllan jom :(

po e luftoj tuten tem, per inati tem :biggrin:
a shkon drejperdrejt ne destinacion, apo nalesh kajher ne ZH? :P

lovely
28-12-11, 00:43
a shkon drejperdrejt ne destinacion, apo nalesh kajher ne ZH? :Pkajhere rralle:biggrin:

Daglasi
28-12-11, 00:59
Renault2....:biggrin:

Buqja_ch
28-12-11, 12:12
secili, pervec aeroplanit! :cool:

per mua ajroplani, nga qdo udhetim kam diqka te bukur...


ps.edhe Rexhep Qosaj tha mbrem kur udhtoi me ajroplan mbes vetem 5 kg ..nga frika http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Zanzi/M
28-12-11, 12:38
Me me mbajt ne shpine dikush valla ...