PDA

View Full Version : cili lloj kafshe dhe shtaze pelqeni


rowenna
01-10-03, 12:01
maca

qeni

goridha

drakulla

lopa

majmuni

lepuroshi

delja

pellumbinese edhe najno pi ktynve e kemi haru tregunani ju ........ cilen pi ketynve pelqeni pergjigjet po presim

Mbretėresha
02-10-03, 09:15
Mua me pelqen me se shumeti kali edhe pse nuk e paske cekur ne liste rowenna.

AlboEagle
03-10-03, 15:40
pershendetje te gjitheve...mu me pelqejn te gjitha kafshet e me se shumi macat dhe qengjat .

TONINO
04-10-03, 15:34
Mua me pelqen me se shumeti kali edhe pse nuk e paske cekur ne liste rowenna.Eeeee zoti boft me rahmet po shum paske qef nė Kali,mos t'ka nxon mama me naj Kali???

__________________________________________________ __________SHATZA MA E BUKURA E MA EMIRA ĖSHTĖ KUDRA..... :twisted: :twisted: :twisted:

Naki
04-10-03, 21:56
JU PERSHENDES AUTORE ENDERUAR :!:

ME PELQEJNKETO KAFSH-QENI ;QENGJAT;KUAJT

Mbretėresha
05-10-03, 15:49
Mua me pelqen me se shumeti kali edhe pse nuk e paske cekur ne liste rowenna.Eeeee zoti boft me rahmet po shum paske qef nė Kali,mos t'ka nxon mama me naj Kali???

__________________________________________________ __________SHATZA MA E BUKURA E MA EMIRA ĖSHTĖ KUDRA..... :twisted: :twisted: :twisted:

Edhe nje verejtje per ju zoteri.

Provokanti
05-10-03, 22:12
Ooooo TONINO kuku qka je ti oooo po qysh i thuhet Mretreshes kuder qy qy.

Ej TONINO tu pushka mos te marrt,MBretresha mos ja shih pčer tė madhe qy.

__________________________________________________ ___________Une mendoj shtaza ma e mira ėshtė Pela :roll:

TONINO
05-10-03, 22:31
Oj Mbretresh aje mir pash kryt e Papes,ej pse bre vrejtje qka po boj qy, une ty kurr ste dhash vrejtje veq komplimente edhe spo je e knaqur,

shko pak nė humor edhe qetsohu.

GETO_21

rowenna
06-10-03, 09:20
edhe une po mendoj si tonino

LIBERO_78
10-10-03, 09:07
:arrow: KAM NJE BINDJE SE ME TE VERTET JU MUNGON SHPREHJA PERKATESISHT GJINISE FEMRORE====ATO SIQ PO E SHOH KAN KAPACITETIN UNTELEKTUAL SHUME TE NGUSHTUAR DHE NJE ETOS SHUME PAK PERPARIMTARE===TONINO DHE TI RRUSHI JENI EKSPERTA JU LUMT DJEMA MENCURIA ESHTE PASURIA ME E MADHE ..........MOS MA MERRNI U VAJZA SI KUNDERRESPEKT KETE PERKUNDRAZI .. :arrow:

Gentiana
10-10-03, 18:40
:arrow: KAM NJE BINDJE SE ME TE VERTET JU MUNGON SHPREHJA PERKATESISHT GJINISE FEMRORE====ATO SIQ PO E SHOH KAN KAPACITETIN UNTELEKTUAL SHUME TE NGUSHTUAR DHE NJE ETOS SHUME PAK PERPARIMTARE===TONINO DHE TI RRUSHI JENI EKSPERTA JU LUMT DJEMA MENCURIA ESHTE PASURIA ME E MADHE ..........MOS MA MERRNI U VAJZA SI KUNDERRESPEKT KETE PERKUNDRAZI .. :arrow:Libero_78 me sa duket tema ke cila shtaz ju pelqen me se shumti, e jo kuj i mungon shprehja, gjinis femrore apo mashkullore, apo ku ta di un se qka tjeter. e valla po shihet se ti shum i menqur dhe shum me shkoll lej te gjitha po edhe pak mendjemadh po me dukesh se. nejse, mos keqkupto.

Mua per veti me pelqen me se shumti Maca, se ka nje misterie ne te, dhe ajo dhe vetem ajo i ka 7jeta, dhe besoj se kjo tregon te gjitha.

Tung tung

Genta

LIBERO_78
10-10-03, 19:33
GENTA PIKERISHT KAM DASHUR QE TU NGACMOJ JU NGASE TA DI SA MUNDENI ME U REZISTUAR PROVOKACIONEVE TE LUMT GENTA TI JE NJE NJERI SHUME I MIRE DUKET KJO NGA NATYRA DHE ETOSI I JUAJ KAQ I KENDSHEM :arrow:

TONINO
12-10-03, 23:46
Libero_78 nga je ti o qun qe qenke shum i menqur dhe me at dialektin tėnd na thive bash, ati u bėrė ti vlersosh personat a?Lum nėna qė tė paska gjuna qė ska ma shum ksi parazita sikur ti.

LIBERO_78
13-10-03, 12:23
:arrow: UNE NUK DI TI FYEJ NJEREZIT SI TI NGA SE JU NUK KENI REZONIN E MENDJES SUAJ AQ TE HAPUR SA DUHET ..POR GJITHSESI UNE LUTEM ZOTIT QE TE TE FAL SEPSE PIKERISHT TI NUK E DIN SE QKA ESHTE DEBATI APO GARA INTELEKTUALE , NDERSA SA I PERKET DIALEKTIT NDOSHTA TY TE PENGON POR KY ESHTE I IMI DHE GJUHEN SHQIPE E STUDIJOVA DHE E DUA SHOKI...TEK E FUNDIT E GEZOJ TITULLIN AKADEMIK KURSE TI ........AS NE TOKE AS NE QIELL .....NJE DITE DO TE VDISESH BAUSHTELLAVE APO GARDENBAUE A PO JO SHOKI :arrow: KURSE JUVE TE TJEREVE JU KERKOJ FALJE SE I NGATERROVA TEMEN POR KUPTONI QE JU RESPEKTOJ TE GJITHEVE EDHE TY TONINO EDHE TY :arrow:

TONINO
14-10-03, 22:20
Libero_78 EJ O MICRROB PO SHIHET KULTURA E JUAJ SE SI SHPREHENI NĖ FORUM, ME DHIMBESH SHUM SE MET EVRTET NJĖ LLOJ DEBILI SIKUR TI NUK E MERITON TA KET TUTULLIN AKADEMIK.

SI TĖ ISHE NJĖ AKADEMIK NUK ISHE FUTUR NĖ FORUM PĖR T'NA SHITUR MENDJE SE MENDJEN TUAJ ASKUSH NUK E BLEN,E PĖR SA I PERKET PROFEISONIT TIM MĖ VJEN QE NGA TI POR NUK JAM UNE I BAUSHTELLAVE KTU SHIHET GJUHA E JUAJ LETRARE POR THUHET NDERTIMTARI OK, DHE MOS QAJ TI DERTE PER MUA ME QKA MIRREM APO QKA PUNOJ DHE A JAM NĖ QIELL APO NĖ TOK.

PERSHENDETJET TUAJA NDALI PĖR ATA QĖ JAN SIKUR JU I KATEGORIS SUAJ.

__________________________________________________ ___________Geto_21

LIBERO_78
15-10-03, 08:52
:wink: TONINO DESHTA VETEM NJE GJE TE TE THEM SE UNE JAM KRENAR SE KUSH JAM SIKUR TA SHETIS TERE BOTEN E QYTETRUAR NUK DO TA FSHEHI VETVETEN DHE DO TE DEKLAROHEM AI QE JAM KURSE TI ZOTROTE TERE JETEN TANDE KE PER TE JETUAR NE REZERVE NGASE NUK JE I KYQYR NE BOTEN E CIVILIZUAR NUK DI A DO TE ME KUPTONI POR VRAJE MENDJEN ORE FANATIK TI DUHESH TE IKESH PER LINDJE ATJE TE JETOSH ,NUK I DUHESH GJE TI KESAJ SHOQERIE AS EVROPES DHE BOTES SE QYTETRUAR :wink: NJEREZIT SI TI JAN VIRUS I KESAJ SHOQERIE ,POR FALE DIKUJT TJETER KA MEDIKAMENT PER TY DHE TE TJERET SI TI.................BUSHI ESHTE NJE PREJ TYRE .OK. :lol:

TONINO
15-10-03, 18:22
Libero_78 o i mjer ke pas fatin qė eke kryer njė fakulltet, por mos mendo qė je bėr dikushi se qaja mbetrina e meparshme ke m'bet.Sa i perket civilizimit e shoh qė ju met vertet keni nevoj pėr njė civilizim tė poasaqem pėr ju. Dhe une nuk jetoj nėn rezervat e mėr parshme por shkoj nė tė ardhmen. KUR THUA QĖ JENI KRENAR, EDHE QENI ĖSHTĖ KRENAR QĖ ĖSHTĖ QEN.Gaboni shum kur thuani qė jam fanatik, jam pėrkundrazi liberal e jo sikur ti partizan komunist, dhe ja keni qelluar qė keni thėn jam njė virus, se qiftat e juaj met vertet nuk mund ti duroj, tė na shesin mendje nė q'do moment, duhesh me shku me shit mend aty ku tė hecin e jo tek une.QKA ĖSHTĖ MA E KEQJA SE SHQIPTARI KUR KA NJĖ PRESPEKTIV MUNDOHET TI TREGOJ GJITH BOTES SE KUSH ĖSHTĖ DHE PĖR KĖT ARSY KURR NUK DOTJA ARRINI QELLIMIT SE MENDJA MADHE JU HUMB KOKEN.Por mos tė futem tash mė thell e ti permendim tė meturat tona, se edhe ju edini kush kan qen ata qė na kan dirigjuar jeten dhe nė qfar situate na kan lėn.Por mua mėka shtyer diqka qė ta leshoj vendin tim se askush nuk deshiron qė tė jet skllav i tė huajit, me gjith at qė nuk endi veten sikur skllav se jam shum i knaqur jeten dhe punen qė e bėj.

__________________________________________________ ___________Geto_21

LIBERO_78
15-10-03, 22:13
ME LEHTE ESHTE TE BESOSH .................SESA TE PYETESH ........................A PO ZOTROTE A KE DEGJUAR SE THON MOS U BEN ARGAT I DREQIT..SHKEPUTU O I DJALLEZUAR SE TE MORI LUMI NJIHE VETEN TENDE PASTAJ GJYKOJ TE TJERET TE PAFAJSHEM O I RESPEKTUAR :arrow:

TONINO
15-10-03, 23:24
LIBERO_78, UNE BESOJ SHUM DHE JAM BESIMTAR,QĖ THUA BĖJ PYTJE, NJĖ TIPI SIKUR JU KAM FRIG TI BĖJ PYTJE SE JU JENI SHERBTOR I DJALLIT, MUA LUMI NUK MUND T'MĖ MERR SE NUK JAM AJ QĖ MENDON POR KAM FRIG NGA JU QĖ JENI MBUSHUR ME MEKATE TĖ HUAJA E MOS JU MERR JUVE LUMI, UNE EDI KUSH JAM DHE E NGJOH VETEN SE QFAR PERSONALITETI KAM DHE SMĖ LEJON NDERGJEGJĖJA TI GJYKOJ TĖ TJERET PA I NJOHUR, POR TI ME SHKRIMET TUAJA E PERSHKRUAN JETEN TĖNDE SE KUSH JENI DHE MĖ DUKET SE JENI SHUM I VETMUAR DHE JU MUNDON SHUM VETMIJA.

SI TĖ ISHA SI JU, ISHA DALUR PAK TA SHOH BOTEN SE QKA D.M.TH POR MOS RRI NĖ VETMI SE VETMIAJ DOTA SJELL VDEKJEN O I MJER.

NJERI QĖ KA DIUNI E M'BAN PĖR VETEN E JO T'NA TREGOSH NĖ FORUM SE KUSH JE. NJERI I MENQUR ĖSHTĖ I THJESHT E JO SIKUR JU QE BĖNI DISKRIMINIME OK I PA NDERUAR.

__________________________________________________ ___________Geto_21

mena
18-10-03, 18:28
ME TE THAN TE DREJTEN ME PELQEJT SHUM KAFSHET PERVEC DISAVE TE PREVERUAR E KAM QENIN LEPURIN MACAT E VOGLA ZEBRAT MAJMUNET QE I KAM PAR NE KOPSHIN ZOLOGJIK E SHUM KAFSH TE TJERA.........

TOXIC_TUNA
21-10-03, 10:38
UNE I DUA MACAT...........................E KAM PASUR NE NGA AUSTRIA KUR KAM QENE I VOGEL POR MA PAT MARRE DIKUSH TANI NUK KAM SEPSE KETO TE TONAT JANE TE CMENDURA :wink:

adam
31-10-03, 17:43
sipas shkenctarve shtza ma e mir eshta MAGARICA

lazdrani
07-02-04, 10:34
Eh nga shtazet i dua Papagajt dhe Majmunat....lazdrani

anna
10-02-04, 18:24
me pelqejn mjellmat zogjt macet qent etj njerzit hahhahhahahahahhah e a e keni degju ate thenien <sa me shume i njoh njerzit aq me shume i dua kafshet> :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
24-08-04, 14:33
I pelqej gati te gjithat. :P

mickoja
25-08-04, 16:37
Mč pčlqejn Pčllumbat e bardh,Fluturat dhe Delfinat....etj.

vushtrria
25-08-04, 18:36
mua me pelqen delja sidomos qengjat e vegjel

LEDHATIMI
28-09-05, 02:14
qeni pa medyshje :P :P :P

teDUAty
28-09-05, 02:16
delja

Urata
28-09-05, 13:46
kafshet NJEREZ...

LEDHATIMI
30-09-05, 06:01
kafshet NJEREZ...
:roll: mu a :roll: :?:

Krokodilli
30-09-05, 06:34
Krokodilli , Shqiponja prej shpezeve, Peshkaqeni gjithashtu,, po ashtu Gorilla (majmuni i indonezis - Orangutan) :wink:

rafet llapjani
30-09-05, 10:27
Dhit se baci ka than :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Buqja_ch
23-10-07, 18:09
Kuajt ....qdo kund i shiqoi me knaqsi

lyra2
23-10-07, 18:17
Shtazet nuki dua po qato kafshe nuk do cka ken bree?!!!!!!!!!!

°Mili°
23-10-07, 19:18
kafsha qe me pleqen ma se shumti as Femna :P ehehehe, por mas femnes, me pelqejn shum Qent, sidomos Rothweilerat

Estella
30-04-08, 20:41
macat,qent shume i du....................

~AnnA~
07-12-09, 20:36
Nepergjithesi kafshet nuk i pelqej...sidomos qent e macet i kam shume neveri...cuditem se si kendej(gjermanet) duan me shume kafshet, sesa njerezit

Albonita
08-12-09, 07:20
Macen.

premium
08-12-09, 09:17
.. e une maqorrin ;)

GURI SYLAJ
08-12-09, 09:45
....Njeriun!

premium
08-12-09, 09:49
....Njeriun!
.. me bisht apo pa te ?!

Diana007
08-12-09, 10:27
Macen.Eh me erdh koha ta marr un tash deri sa te kthehesh nga pushimi ti :biggrin: :wink:

Breshka
08-12-09, 10:30
capin !!!!!!:tongue:

Albonita
08-12-09, 12:26
Eh me erdh koha ta marr un tash deri sa te kthehesh nga pushimi ti :biggrin: :wink:

ehh..Faliminderit shume...veq edhe ne pun merre me veti mos harro ..hahahaha

Diana007
08-12-09, 12:28
ehh..Faliminderit shume...veq edhe ne pun merre me veti mos harro ..hahahaha

Ahahahhahahhahaahahahhhah o veq kam shefin e po permbana spo qeshi shum se deka :biggrin:
Ku du me lon maj ne pun un ahahahahahha veq me mshel ne qant :biggrin:

Albonita
08-12-09, 12:32
Ahahahhahahhahaahahahhhah o veq kam shefin e po permbana spo qeshi shum se deka :biggrin:
Ku du me lon maj ne pun un ahahahahahha veq me mshel ne qant :biggrin:


Jo moj kur ke pauze del e shitt pak me te edhe...ajo rin aty ne vend vetin qy..edhe mos ma le te uritur..puls kur shojsh me fjet ..me veti ne dhom me mbajete..ti jap une krejt gjonat e Maces. gjod dite me la Macen...cka te hajsh per vete edhe asj mi jape ..plus nje desert ne funde:wink:

Diana007
08-12-09, 12:36
Jo moj kur ke pauze del e shitt pak me te edhe...ajo rin aty ne vend vetin qy..edhe mos ma le te uritur..puls kur shojsh me fjet ..me veti ne dhom me mbajete..ti jap une krejt gjonat e Maces. gjod dite me la Macen...cka te hajsh per vete edhe asj mi jape ..plus nje desert ne funde:wink:

tjeter sen mos harrova :biggrin: , kafe a pin ajo , edhe a me marr ne shtar timin me fjet aa, edhe nime po kam frik po me grrit maj ahahhaahahahah , prish fyren e bukur aahhahhhahahhah

Albonita
08-12-09, 12:40
tjeter sen mos harrova :biggrin: , kafe a pin ajo , edhe a me marr ne shtar timin me fjet aa, edhe nime po kam frik po me grrit maj ahahhaahahahah , prish fyren e bukur aahhahhhahahhah

Ne ne nuk pin Caffe veq sok te dredhzave apo te mollave apo te dardhave ..ne got me fyshte...e sa i perket gjumit e ka krevetin e vet Maca ime te thash ti jap krejt gjonat ..kur kthena une ne vitin 2010..me kan maca si ta kam dhene.. :cool: ..

Nuk ta grrith ftyren jo mos ta nin se e meqme ahste hahahahhahahahahhahahahaha

Diana007
08-12-09, 12:43
Ne ne nuk pin Caffe veq sok te dredhzave apo te mollave apo te dardhave ..ne got me fyshte...e sa i perket gjumit e ka krevetin e vet Maca ime te thash ti jap krejt gjonat ..kur kthena une ne vitin 2010..me kan maca si ta kam dhene.. :cool: ..

Nuk ta grrith ftyren jo mos ta nin se e meqme ahste hahahahhahahahahhahahahaha

Oo ani be keret ka me ja be , bilem ka me u trash pak ahahaah, a guxoj em i dhon pite ahahhahhaahah, edhe uj mineral :biggrin:

Albonita
08-12-09, 12:47
Oo ani be keret ka me ja be , bilem ka me u trash pak ahahaah, a guxoj em i dhon pite ahahhahhaahah, edhe uj mineral :biggrin:


Jo nuk ka hanger kurre, veq Pizza ban edhe krejt llojet e mishit i han ...edhe sallt ban...Jo se nuk e ka ne qef uijn mineral..veq uj normal i jep me pie:biggrin: :cool:

Diana007
08-12-09, 12:50
Jo nuk ka hanger kurre, veq Pizza ban edhe krejt llojet e mishit i han ...edhe sallt ban...Jo se nuk e ka ne qef uijn mineral..veq uj normal i jep me pie:biggrin: :cool:

U bo .. rri shlir se gjitha kam me ja bo siq me ke thon , besoj se i rrihet me mua :biggrin: do mundohem me lon punen me heret e ti kushoj koh me shum asaj , si ka emrin se kam harru :biggrin:

Albonita
08-12-09, 12:57
U bo .. rri shlir se gjitha kam me ja bo siq me ke thon , besoj se i rrihet me mua :biggrin: do mundohem me lon punen me heret e ti kushoj koh me shum asaj , si ka emrin se kam harru :biggrin:

Emrin e ka ( Armanda )
Veq ja ban Arma edhe ajo te kupton ishalla:frown: se une nuk foli shqip:confused: me ta.:smile:

Diana007
08-12-09, 13:00
Emrin e ka ( Armanda )
Veq ja ban Arma edhe ajo te kupton ishalla:frown: se une nuk foli shqip:confused: me ta.:smile:

Hm tash , si mirrna vesh me te maj un :tongue: , qka ma shtove nje gajle .... hajt se ja pshilli dyqysh.. mos ke dert ti rri shlir , si me ty me qen si me mu , mjafon ngroja e shpirti se jja jap:biggrin:

Albonita
08-12-09, 13:03
Hm tash , si mirrna vesh me te maj un :tongue: , qka ma shtove nje gajle .... hajt se ja pshilli dyqysh.. mos ke dert ti rri shlir , si me ty me qen si me mu , mjafon ngroja e shpirti se jja jap:biggrin:

E mire pra mos ma ban si ai Humori rri shlire bre burr e tju kerset..:biggrin:

Po ma re macen nese nuk te kupton e te grithe:frown: .. per bese te kali me re.:frown:

P/S..Ika jete kaq kisha kohe Te perqafoj forte .

Diana007
08-12-09, 13:06
E mire pra mos ma ban si ai Humori rri shlire bre burr e tju kerset..:biggrin:

Po ma re macen nese nuk te kupton e te grithe:frown: .. per bese te kali me re.:frown:

P/S..Ika jete kaq kisha kohe Te perqafoj forte .

Ik ti tani qka boj un me te mos ta nin :biggrin:

Valla nese me grrit ja hi pak veq sa me tut , se jo shum se me duket se ty te meshoj ahahahahahahahhahaha

Ok rrush te flm shum shum per shoqerin , te pershendes e te perqafoj fort :wink:

Idila
08-12-09, 13:50
Mendoni pėr kafshėt shtėpiake apo?

emine
08-12-09, 21:40
Nuke me pelqejn kafshet,ne pergjithsi i kam merzi:mad:

shfletuesi_
08-12-09, 21:43
Delfini ne cilin grup ben pjese... ?? e kam qef delfinin

emine
08-12-09, 21:45
Delfini ne cilin grup ben pjese... ?? e kam qef delfinin
ne grupin e zogjve(shpezve) hahahahhahhahahhahhahhaha:tongue:

shfletuesi_
08-12-09, 21:46
ne grupin e zogjve(shpezve) hahahahhahhahahhahhahhaha:tongue:


A po a... se paskam dite !!?? :D :D hahahah


hej emine edhe ti me pelqen sinqerisht e kam.:biggrin:

emine
08-12-09, 21:49
A po a... se paskam dite !!?? :D :D hahahah


hej emine edhe ti me pelqen sinqerisht e kam.:biggrin:
une jam ne liste te zvarranikve:tongue:

selvija
08-12-09, 21:50
Kesaj i perngjaj
http://www.lindori.de/cpg/albums/userpics/10021/Engjull%20shqip.jpg

shfletuesi_
08-12-09, 21:54
une jam ne liste te zvarranikve:tongue:


jo bre je shume gjentelmene tyben hahaha

MemphiSx
08-12-09, 23:31
murrizi....mos t'ish pakurrizor mkish pelqy haahahah

YanYan
09-12-09, 06:58
Valla me pelqejne disa po un i kam tana frike: pula, gjela, flutra, mica, qej, etj etj...no derman hic!

uliksi31
09-12-09, 07:06
Une dikur kur fjala eme ishte ligj, kame pas shume lloje te kafsheve e shpezve.Nuk mi deshten e i hjeka, i kame vec 4 pula e nji gjel....

YanYan
09-12-09, 07:10
Une dikur kur fjala eme ishte ligj, kame pas shume lloje te kafsheve e shpezve.Nuk mi deshten e i hjeka, i kame vec 4 pula e nji gjel....
Ne garage i man a? :tongue:

Ikyt bullicen e kisha majt me gjithe qef...http://www.gopetsamerica.com/pets/img/white_kitten.jpg

uliksi31
09-12-09, 07:13
Ne garage i man a? :tongue:

Ikyt bullicen e kisha majt me gjithe qef...http://www.gopetsamerica.com/pets/img/white_kitten.jpg

Jo more ne garage smahen, por en livadh e kane kacorrin. Ikjo mice tek asht half persian.

Makresh
09-12-09, 08:32
Valla me ju kallxu drejt asnjo, a mahet qeni a maca n'banes ? Po n'shpi, n'shpi mahet po sa e man nje qen, eshte shume me mir ti ndihmosh nje jetimi qe se njeh fare se sa ta rritesh nje qen i cili mund te mbijetoj edhe pa ndihmen tende.

Idila
09-12-09, 09:26
Qengjin e dua por i vjen njė erė buhhh :P
E zgjodha Viēin pra..:D

Fshatari
09-12-09, 11:20
Ne perjashtim te majmunave qe shesin cd ilegalisht, shtazet tjera nuk me pengojne.

Fshatari
09-12-09, 11:22
Qengjin e dua por i vjen njė erė buhhh :P
E zgjodha Viēin pra..:D
"Me viēa nuk l'vrohet", zonje e nderuar!
Sepakut, keshtu mendon Dallendyshja 718!
Une nuk e di!

Idila
09-12-09, 12:21
"Me viēa nuk l'vrohet", zonje e nderuar!
Sepakut, keshtu mendon Dallendyshja 718!
Une nuk e di!
Viēin nuk e dua pėr interes, kot veē pėr tė kullotur bar dhe zbukuruar oborrin. :tongue:

Lapsi
09-12-09, 12:27
qengji vogel pse hidhnushem, pse me flet ashtu trishtueshem be be be

Estella
09-12-09, 14:31
macen.........

thellenza
09-12-09, 15:39
http://www.guenstigste-versicherung.com/uploads/images/Pferde/Pferd3.jpg
(http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:0vr7Brfo3YxCmM:http://www.guenstigste-versicherung.com/uploads/images/Pferde/Pferd3.jpg)

Lypesi
09-12-09, 16:16
http://www.cmkwerbung.de/media/arbeitsproben/foto/MilkaKuh.jpg
:biggrin:

premium
09-12-09, 19:29
Edhe shtazet-kafshet jane egzistues dhe te krijuar nga Allahu , si qdo qenie te gjalla.
dikush nuk adhuron , e dikush ka qejf shtazet....
..ata qe nuk adhuroojne shtazet , mireqenie dote ishte mos te keqperdorin kafshet , te rahin apo te sulmojne me mjetet e ndryshme,,, sepse edhe kafshet kane shpirtin sikur njerezit dhe gjithqka presin nga njeriu.
Une pervehti nese shohi ndonje kafshe e bute neper sokaqet , mbroj edhe ushqej , pamarparasysh a ishte rrugaqe.

teutaA
09-12-09, 20:22
katunare jam un nuk i urrejt shtazet por mrena ndoshta kisha majt qen veq

shfletuesi_
09-12-09, 20:24
katunare jam un nuk i urrejt shtazet por mrena ndoshta kisha majt qen veq


Sa te me rreh qeky domar ne qaf ti qen me majt brenda kurr jo. Nje vaske te madhe edhe 1 delfin e mbajm me qef hahahhahahahahah

teutaA
09-12-09, 20:26
Sa te me rreh qeky domar ne qaf ti qen me majt brenda kurr jo. Nje vaske te madhe edhe 1 delfin e mbajm me qef hahahhahahahahah

hahahaha ndoshta thash pasi qe ketu ku jetoj ski tjeter mundesi me majt qen vetem mrena ne shpi se per ne katun ku jam rrit aiii qen e lop e pula e gusa krejt i kisha majt:wink:

shfletuesi_
09-12-09, 20:37
hahahaha ndoshta thash pasi qe ketu ku jetoj ski tjeter mundesi me majt qen vetem mrena ne shpi se per ne katun ku jam rrit aiii qen e lop e pula e gusa krejt i kisha majt:wink:


Edhe atje ka katund qyy hahaha

Zero Cool
28-10-11, 19:31
mi honger a ? :biggrin::tongue:

Hajra
28-10-11, 20:22
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/26751_237633994977_213774529977_856801_234383_n.jp g

Fshatari
29-10-11, 20:29
macen.........

Asnje ma elegante e misterioze se maca! E jashtezakonshme me duket!
Bile na n'katun temin thojmle "lopa asht lope" kurse nuk e kemi "maca asht mace" ēka do me thane se maca nuk asht si kafshet tjera!

emine
29-10-11, 21:30
Mi kujtuat kafshet eeeeee,kure pata shku tek nje shoqe,edhe mi tregoi gjarpinjte eh me pas pa ju eminen tri dyre i pat qel pernjeheri,po ne pergjithesi s du asnji kafsh,

SANTANA-29
29-10-11, 21:42
Se di pse spo e tregoni te verteten ,Kafshe perpos lopes qka ka pas ne kosove,,,haahhahaha, me falni edhe Bullica,:biggrin:,,tjerat shtaze i kemi mbyt ,,.

ne nuk jemi per njeri tjetrin ta pelqejm,apo t,ja dojm te miren e le ma kafshe.

leni hajgaret e merruni me pune, ,,,

emine
29-10-11, 21:44
Se di pse spo e tregoni te verteten ,Kafshe perpos lopes qka ka pas ne kosove,,,haahhahaha, me falni edhe Bullica,:biggrin:,,tjerat shtaze i kemi mbyt ,,.

ne nuk jemi per njeri tjetrin ta pelqejm,apo t,ja dojm te miren e le ma kafshe.

leni hajgaret e merruni me pune, ,,,
ku jan dhent ,qent,pulat,shotat,qurat quranat,derrat hahah qka po ban propagand bre ncncncn:rolleyes:

Oqeani
29-10-11, 21:44
Se di pse spo e tregoni te verteten ,Kafshe perpos lopes qka ka pas ne kosove,,,haahhahaha, me falni edhe Bullica,:biggrin:,,tjerat shtaze i kemi mbyt ,,.

ne nuk jemi per njeri tjetrin ta pelqejm,apo t,ja dojm te miren e le ma kafshe.

leni hajgaret e merruni me pune, ,,,


Ani tash as lope nuk ka se po duhet me i rujte ....
Pse me punu, ma mire tomel biligradi ne hazer ...

Oqeani
29-10-11, 21:45
ku jan dhent ,qent,pulat,shotat,qurat quranat,derrat hahah qka po ban propagand bre ncncncn:rolleyes:


Derrat ia kan myt shiptart shkive ne PASJAN - per nje derr kemben e thyer - 10 shiptar - brite e thyme ....

SANTANA-29
29-10-11, 21:47
Ani tash as lope nuk ka se po duhet me i rujte ....
Pse me punu, ma mire tomel biligradi ne hazer ...


hahahahahha,po mir e ki tash spunon kush,edhe thone ata te prendimit i kan fajet,se spo ju qojn pare sa duhet,,hahahah

emine
29-10-11, 21:48
Derrat ia kan myt shiptart shkive ne PASJAN - per nje derr kemben e thyer - 10 shiptar - brite e thyme ....

u qyqe,qka ju dule pune me derra shqiptarve,kan pas bolle shkije me myte qka si mytshin ata po the kamt derrav,eu po del fjala santanes bre

Oqeani
29-10-11, 21:50
hahahahahha,po mir e ki tash spunon kush,edhe thone ata te prendimit i kan fajet,se spo ju qojn pare sa duhet,,hahahah


hhahahahhaa E ksihin blloku banken ne Frankfurt r nuk po qarkullojne te hollat hahahaha

SANTANA-29
29-10-11, 21:50
ku jan dhent ,qent,pulat,shotat,qurat quranat,derrat hahah qka po ban propagand bre ncncncn:rolleyes:

,hahahahhaha, jo prapagand hiq po qashtu eshte ,,shkurt ne jemi popull i mrapsht
po lej hajgaret -qyrat e qyranat e kan hanger per syfyr ska ma,:biggrin:

Oqeani
29-10-11, 21:51
u qyqe,qka ju dule pune me derra shqiptarve,kan pas bolle shkije me myte qka si mytshin ata po the kamt derrav,eu po del fjala santanes bre


Shkijat nuk kan guxu se jan kone me n° ....

emine
29-10-11, 21:52
,hahahahhaha, jo prapagand hiq po qashtu eshte ,,shkurt ne jemi popull i mrapsht
po lej hajgaret -qyrat e qyranat e kan hanger per syfyr ska ma,:biggrin:

Qka ki bre njeri,skamja i ka pru kto sene,mos po mysin macat knej mijte ,po te nij edhe niher ka shan shiptarllakun dije qe kam me ta myte macen e kujshis

Oqeani
29-10-11, 21:54
Qka ki bre njeri,skamja i ka pru kto sene,mos po mysin macat knej mijte ,po te nij edhe niher ka shan shiptarllakun dije qe kam me ta myte macen e kujshis


Mos po e takoj ndonje "macė" tash ... ta kshyriiiiiiiiiiii a po e dua hahahaha

SANTANA-29
29-10-11, 21:54
Qka ki bre njeri,skamja i ka pru kto sene,mos po mysin macat knej mijte ,po te nij edhe niher ka shan shiptarllakun dije qe kam me ta myte macen e kujshis


Qy maca e kujshikes me kravat sjellet ,,po ajo e don me zemer..e kta tonet po rrejn spo tregojn te verteten ,,

emine
29-10-11, 21:58
Qy maca e kujshikes me kravat sjellet ,,po ajo e don me zemer..e kta tonet po rrejn spo tregojn te verteten ,,

o mos mba nervoze,sa e done sa e rreh papuqe ,po hiqmu zemres gjermanve ,na kemi fjet tan naten ne grazhd kure ka pjell lopa ky thojke si dojshim eu do me mba nervoz:rolleyes::tongue:

SANTANA-29
29-10-11, 22:07
o mos mba nervoze,sa e done sa e rreh papuqe ,po hiqmu zemres gjermanve ,na kemi fjet tan naten ne grazhd kure ka pjell lopa ky thojke si dojshim eu do me mba nervoz:rolleyes::tongue:

Gabim,,nuk thash se nuk i dojm Lopent,,99%;Kan pas lope ne kosove,,sa kan tash a e din,,????;;diku 20%,,se ma mir eshte me nejte tan diten se sa mi rujt lopet,,.

emine
29-10-11, 22:09
Gabim,,nuk thash se nuk i dojm Lopent,,99%;Kan pas lope ne kosove,,sa kan tash a e din,,????;;diku 20%,,se ma mir eshte me nejte tan diten se sa mi rujt lopet,,.

po de prej lopve e punve jemi ik edhe na,kqyre qka na gjeti se:tongue:

SANTANA-29
29-10-11, 22:16
po de prej lopve e punve jemi ik edhe na,kqyre qka na gjeti se:tongue:

une skam ik prej Lopeve po prej gurrillave,,,hhahahhahahahahahahahah,,e erdha te Majmunat,,:biggrin:

emine
29-10-11, 22:18
une skam ik prej Lopeve po prej gurrillave,,,hhahahhahahahahahahahah,,e erdha te Majmunat,,:biggrin:hahhahhahahh,,,,gorillat jan ma te kqija veq mos harro

e_martumja
29-10-11, 22:23
Gjarpnin e adhurroj dikur e kam pas nej kobra te terrt ne banes perfundi te tavolines u tranojshin musafir shpejt ikshin ahahhaha

Me pelqejn shume kafshat peshqet edhe kto nje kohe te gjate kam pas ne banes... Tani qent qesi lloj http://www.passionanimaux.com/images/p035_1_01.png

premium
29-10-11, 22:33
Gjarpnin e adhurroj dikur e kam pas nej kobra te terrt ne banes perfundi te tavolines u tranojshin musafir shpejt ikshin ahahhaha

Me pelqejn shume kafshat peshqet edhe kto nje kohe te gjate kam pas ne banes... Tani qent qesi lloj http://www.passionanimaux.com/images/p035_1_01.png
sa ėshtė bileta e hyrjes nė banesėn tėnde me pa qat kobrėn , qenin , ..
a mos pate edhe zyrafėn :)

Hajra
29-10-11, 22:36
http://www.techlivez.com/wp-content/uploads/2008/01/apple-macbook-air-laptop.jpg

SANTANA-29
29-10-11, 22:37
http://www.techlivez.com/wp-content/uploads/2008/01/apple-macbook-air-laptop.jpg

Hajra si thirret ky lloj kafshe,,,hahahahahahahahah

e_martumja
29-10-11, 22:38
sa ėshtė bileta e hyrjes nė banesėn tėnde me pa qat kobrėn , qenin , ..
a mos pate edhe zyrafėn :)Kobren ja kam dhone nje djalishit per ditelindjen e tij 9 vjeqe se kerkoje me ble :biggrin: kurse qenin veq kaniher ne enderr muj me pa :biggrin:

A e ki fjalen per Zyren apo ajo me qaf te madhe :biggrin:
Premium ti nuk tregove cfar kafsha te pelqen :biggrin:

Hajra
29-10-11, 22:40
Hajra si thirret ky lloj kafshe,,,hahahahahahahahah


...miss kafsha e shekullit 21, diqka me molla hahahaha...

premium
29-10-11, 22:41
Kobren ja kam dhone nje djalishit per ditelindjen e tij 9 vjeqe se kerkoje me ble :biggrin: kurse qenin veq kaniher ne enderr muj me pa :biggrin:

A e ki fjalen per Zyren apo ajo me qaf te madhe :biggrin:
Premium ti nuk tregove cfar kafsha te pelqen :biggrin:
bubrrecat mysafirat e vogla po vijnė pa i ftu ,, njė mbas njė si ushtarėt e Japonisė :)

e_martumja
29-10-11, 23:40
bubrrecat mysafirat e vogla po vijnė pa i ftu ,, njė mbas njė si ushtarėt e Japonisė :)Nvaret tek une spo vijn :biggrin:

Daglasi
30-10-11, 11:03
Klyshet:biggrin:

Hajra
16-11-11, 22:45
http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/49309_100001933090336_7679277_n.jpg

emine
17-11-11, 19:59
zvarraniket:tongue:

Albonita
18-11-11, 07:30
http://www.sheba.at/_images/kuss.jpg

winona
18-11-11, 10:11
Ne banese me i pas ,asnje nuk m'pelqen....

Hajra
18-11-11, 11:05
...facebook,

winona
18-11-11, 11:10
...facebook,
vauuu a bene me dite Hajre,cili lloj na qenka ky,nashta edhe une e pelqej...:rolleyes:

Hajra
18-11-11, 11:14
vauuu a bene me dite Hajre,cili lloj na qenka ky,nashta edhe une e pelqej...:rolleyes:


....nje mace te gjinis mashkullore e kam pagzu, facebook http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

premium
18-11-11, 15:32
kam qejf kalin me pixhamat

(zebra):)

Elina
18-11-11, 15:41
...grabitqar-mickojen :tongue:

premium
18-11-11, 15:44
bubat me bateri ...

xixėllonja

emine
25-02-12, 22:00
nuk po flas se masnej me idhnohen gjinia e nderlikune:tongue:

Buqja_ch
25-02-13, 22:24
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTcqISd52X6vuyCDHOPaw5VHREoTI8kC EFrPAQO1_2GdtibH9f8tA

halla e madhe
27-02-13, 18:59
Balena:biggrin:

LuLjaa
28-02-13, 12:31
Kalin e Buqess :P

Dardanesha
28-02-13, 14:06
Qenin :smile: