PDA

View Full Version : SEKSI NE KOSOVE!


doni
02-10-03, 00:21
SEKSI NE KOSOVE!

A duhet ta kuptojmė seksin si kulturė

Tani ėshtė nevoja mė tepėr se kurrė

Tani ėshtė rasti ti tregojmė botės

Sa e don seksin populli i Kosovės

Pėr shqiptarėt ėshtė prioritet

Ta kenė afėr veq gruan e vet

Por kjo i ka disa pėrjashtime

Se ka disa njerzė qė jetojnė pėr t'shtime

Ja p.sh. njė shok i imi Qazim Hajdari

Shkon me gra tė tjera kur ti qohet ****?

Ai ėshtė I ēuditshėm nė jetė

I preferon kėmbėt qė rruhen me zhilet

Njė herė te poshtė dy herė pėrpjetė.

E martuan kur ishte i ri, pa dashuri

Me njė femėr qė ishte ende fėmijė

Me tu afruar dita e martesės

Qazim Hajdari i dha detyrė vetės

I shtrirė nė mes krevetit

Mendonte nė humbjen e virgjinitetit

E priste njė punė shumė e madhe

Ishte i ri pėr punėn e grave

Kur i erdhi momenti kritik

Dy herė i tha baba: Qazim birė mos ik

Mos ma koritė ftyrėn birė

Nuk ki pse mu tut nusja asht e shtrirė

Dhe Qazim Hajdari si trim shqiptari

E qeli derėn e nuses i pari

Ajo qėndronte e ulur nė shtrat

E priste Qazimin qė e kishte fat

Me pikė tė zorit Qazimi po keshė

Kishe si pahiri ja nisi me u deshė

Deshu oj nuse mos t'koftė I zi moti

Po du me t'pa qysh t'ka falė zoti

Porsa e pa nusėn cullak e tė shtrirė

Qazimi ja nisi me u dridhė

Kishte ardhur ēasti I vėshtirė

Ishte koha si duket me ja nisė

Pėr me ja thanė do fjalė tė dashnisė

Ja nisi Qaza me filozofu

Lang pej goje tu i shku

Zemrat po na ngjiten si dy bagla t'nxehta

U nuk kan me u ē'kapė pėr sa t'ėshtė jeta

Unė llokum e ti sheqer

Jena t'ri e jem pa sherr

Kur ja nisėn me t'vėrtet

Qazimi shkoj nė tjetrėn jetė

Njė knaqėsi fantastike

I vinte nga pozita klasike

Kur I erdh dakiki me kry

Qazimi nuk pa ma sen me sy

Po du me bitisė po du me bitisė

Bėrtitke ai me za si t'fmisė

Ēka po don me t'ble oj gru

Mos ta nin kallxom veq mu

O po m'sillet bre krejt tavani

Po lezet po m'vjen mas m'rami

Prej sikletit prej marakut

Don me m'ra krejt leshi i barkut

O a ka pak ujė bunari

Mu ter goja e mu kall ****

Pasha krytė e hallės Razė

Lezet ma t'madh unė s'kam me pasė

Po i thotė nusja lum Qazimi

Si n'loēkė t'zemrės pare m'hini

Qazo birėn mos ma huq

Se m'i qite dy sytė duq

Nga kjo natė e paharruar

Qazimi shumė ka ndyshuar

E ka qel njė firmė biznisi

I shkojnė n'zyre miss pas missi

Pėr pare s'hjek se ka boll

Rrnoftė "Qazimi petrol"

.................

doni
02-10-03, 00:23
Bullgaria

>>>> > >>>

>>>> > >>>Shkova nė Bullgari me dy ēanta n'krah

>>>> > >>>Po ta lshoja rastin do t'ishte gjynah

>>>> > >>>Pesdhjetė kondoma I mora me veti

>>>> > >>>Do me erė banane, do me erė shėrbeti

>>>> > >>>I bleva edhe dy peshkira t'ri

>>>> > >>>Njė pėr mu rrezitė, njė pėr mu fshi

>>>> > >>>Te butiku 'Charlie" papuqet I pagova

>>>> > >>>Mi la pak ma lirė e si shumė u gzova

>>>> > >>> Dhe I nxorra biletat pėr Bullgari

>>>> > >>>Unė me katėr shokėt e mi

>>>> > >>>Tė etur pėr sex dhe dashuri

>>>> > >>>Sa shumė kemi vuajtur nga motrat shqiptare

>>>> > >>>Qė edhe me hangėr buk iu vjen marre

>>>> > >>>Qė mendojnė se fantazia e k......>>>> > >>>Ėshtė simbol I shtėpive publike>>>> > >>>Dhe ta pėrmendin vetėm unazėn e nusėrisė

>>>> > >>>Pėr dallim nga femrat e Bullgarisė

>>>> > >>>Femrat tona janė tė bukura me t'vėrtetė

>>>> > >>>Por tė pėrzihen pėr gjithēka nė jetė

>>>> > >>>Deri sa I nxen tė bjen gjuha nė tokė

>>>> > >>>Edhe pse vuajn nga "spaqivka" nė kokė

>>>> > >>>Pse organet duhet tė shfrytzohen prore

>>>> > >>>Kėtė nuk e kupton gjinia femrore

>>>> > >>>Nuk e kuptojnė se motoja e jetės

>>>> > >>>Ėshtė""Tė mos bėhesh katili I vetvetės"

>>>> > >>>Disa tė bėhen engjuj ndėr sy

>>>> > >>>E nė anėn tjetėr s'lanė zemra pa thy

>>>> > >>>Disa edhe pse shkojnė me frajera ne pushime

>>>> > >>>Kur kthehen nė Kosovė dalin "Virgjine"

>>>> > >>>Tė gjitha kėto na mundonin pa kufi

>>>> > >>>Nė zemrat tona plot dashuri

>>>> > >>>Nuk na interesonin mė gjėrat e kota

>>>> > >>>Donim tė jetonim si krejt bota

>>>> > >>>Duhej ta lironim epshin e rinisė

>>>> > >>>Nė zallin e bekuar tė Bullgarisė

>>>> > >>>Gjėrat ndryshuan pak nga pak

>>>> > >>>Tash turist dikur refugjat

>>>> > >>>Dhe filluam njė jetė nga fillimi

>>>> > >>>Pėr dy javė sa zgjati pushimi

>>>> > >>>Haresam te.ubovna si

>>>> > >>>Ishin fjalėt qė I thonim pa kufi

>>>> > >>>Njėra mė pyeti "Arsimov Tarakovski"

>>>> > >>>Ne razbirash makedonski?

>>>> > >>>Ne razbiram se maqedon nuk jam

>>>> > >>>Por njė shqiptaro-amerikan

>>>> > >>>Qė jeton veq pėr lezet

>>>> > >>>Pesė vjeqar I bamė synet

>>>> > >>>Erdha kėtu nė Bullgari

>>>> > >>>Si ēdo shqiptar diēka me q.

>>>> > >>>Ajo asesi nuk mund tė besonte

>>>> > >>>Se diēka e tillė na mungonte

>>>> > >>>Kėshtu kaluan ditėt e para

>>>> > >>>Me shokėt e mi duke bėrė gara

>>>> > >>>Cili po zen femra mė shumė

>>>> > >>>Cili po rrrin natėn pa gjumė

>>>> > >>>Nuk kish ditė e nuk kish natė

>>>> > >>>Qė se lypshim naj nafakė

>>>> > >>>Edhe sikur tė mos kishe fare "Halet"

>>>> > >>>Rusja ta marojke vetė

>>>> > >>>Dhe na kuptonin mirė

>>>> > >>>Neve tė shumvuajtur pėr birė

>>>> > >>>

>>>> > >>>Tė ardhur nga Kosova e lirė

>>>> > >>>Paramendone njė natė tė qetė

>>>> > >>>Tė flladitur nga puhia e lehtė

>>>> > >>>Duke biseduar nė gjuhėn angleze

>>>> > >>>Duke u knaqur me puthjet franqeze

>>>> > >>>Duke pirė veq coca-cola

>>>> > >>>Duke prekur ēka tė zen dora

>>>> > >>>Dikush qėndronte afėr detit

>>>> > >>>Dikush bertitke prej sikletit

>>>> > >>>Tė gjitha kėto as pėr hajgare

>>>> > >>>Nuk do ti bėnin me shqiptare

>>>> > >>>Ndoshta janė tė kota kėto fjlalė

>>>> > >>>Po bugarka loēkėn ta kallė

>>>> > >>>Kur tė hypė pėrmi e tė zhdryp apet

>>>> > >>>Tė duket se u ba termet

>>>> > >>>Tė pushton pak ga pak

>>>> > >>>Pėr njė moment veq je cullak

>>>> > >>>Ēdo fjalė tė duket e kotė

>>>> > >>>Harron se ka tesha n'kėt botė

>>>> > >>>Pėrpak thashė ti ja fali

>>>> > >>>Edhe papuqet nga Butiku "Charlie"

>>>> > >>>Dha ja nisėm me u shtri

>>>> > >>>Nė peshkirin qė e pata ble me u fshi

>>>> > >>>Niher thash mos e ka triperin

>>>> > >>>E po ja shoh sherrin

>>>> > >>>Por e disha qė I kam marrė me veti

>>>> > >>>Kondomat me erė shėrbeti

>>>> > >>>Nuk dojsha ma me ndi

>>>> > >>>Pėr standardin nė Slloveni

>>>> > >>>E pėr vullkanet nė Japoni

>>>> > >>>Dy tri herė nė vesh I thash

>>>> > >>>Iskash, iskash, iskash

>>>> > >>>Ma nxejti barkin si furrė koftori

>>>> > >>>Ma hoqi reumėn ma mirė se doktori

>>>> > >>>Kur I hini paralojės

>>>> > >>>Mė shkuan dy mukoza t'gojės

>>>> > >>>Kur mi futi duart nė flokė

>>>> > >>>Thash m'ranė krejt mi qiti n'tokė

>>>> > >>>O e kish pas rrokė me t'shtirė

>>>> > >>>Ēka ka me m'gjetė e disha mirė

>>>> > >>>

>>>> > >>>E mu sill me ni fore

>>>> > >>>Desh m'pėlciti zorra qorre

>>>> > >>>Kėshtu kaloj pushimi I ynė

>>>> > >>>Shkova I hollė u ktheva I frymė>>>> > >>>Kallu kallu Bullgari>>>> > >>>N'qofsha gjallė apet do t'vi.

LaBi_Pr
14-10-03, 00:52
>>>>>>>Diagnoza

>>>>>>>

>>>>>>>

>>>>>>>Qe disa ditė nuk jam bash mirė

>>>>>>>Kohėn e kaloj veq shtrirė

>>>>>>>Dhe kur koka mu rėndua

>>>>>>>Thashė o zot ē'po ndodhė me mua

>>>>>>>Mendova se do tė mė qetėsoj muzika

>>>>>>>Ose revista Erotika

>>>>>>>Por ajo mė shqetėsoj mė shumė

>>>>>>>Si t'ja bėja i mjeri unė

>>>>>>>Dhe tė nesėrmen me sabah

>>>>>>>Te Doktori Abdullah

>>>>>>>Thashė mė falė shok Doktor

>>>>>>>Kėtu erdha me njė zor

>>>>>>>Po mė tha je zverrdhur shumė

>>>>>>>Ndoshta natėn rrin pa gjumė

>>>>>>>Por nėse ke flejt cullak

>>>>>>>Veq je ftohur pak

>>>>>>>A po ke temperaturė

>>>>>>>Sa herė natėn je tu pshurrė

>>>>>>>Kur po pshurrė a po t'djeg

>>>>>>>Kur po flen a po t'vjen zheg

>>>>>>>Kur po han a ke oreks

>>>>>>>Kur puthė a po ke seks

>>>>>>>Kur po del a po shetitė

>>>>>>>Bahqėn kush po ta ujitė

>>>>>>>Shtypja e gjakut ėshtė problem

>>>>>>>Se t'bjen pika e t'len n'ven

>>>>>>>Sa orė n'dite po punon

>>>>>>>Ngjarjet mos po i harron

>>>>>>>Jo Doktor pasha kėtė jetė

>>>>>>>Asnjėra s'ėshtė e vėrtetė

>>>>>>>Po punoj pėr UN-ė

>>>>>>>Po e kqyri punėn tem

>>>>>>>Ėshtė mė mirė doktor ta dish

>>>>>>>Po shoh ėndėrra tu asish

>>>>>>>Ani bre nuk ėshtė ēudi

>>>>>>>Secilit njeri i bon vaki

>>>>>>>Kur jam kanė nė vaktin tem

>>>>>>>Pajsha ėndėrra veq me dhen

>>>>>>>Asgjė tė lutem mos fsheh

>>>>>>>Ēfarė pozita je ka sheh

>>>>>>>A po asish n'bark a n'krah

>>>>>>>A n'aksham a n'sabah

>>>>>>>A po je agresiv

>>>>>>>A po pėrdorė prezervativ

>>>>>>>A po keni paralojė

>>>>>>>A pe puth n'ballė a n'gojė

>>>>>>>Kėto simptome tregojnė prore

>>>>>>>Kur ka njeri krizė nervore

>>>>>>>Por nėse t'vjen marre

>>>>>>>Diagnoza ėshtė fatale

>>>>>>>Dg: Pidhucicus kokaidailis

>>>>>>>Karucesis et frontalis

>>>>>>>O doktor mos u 'mshkruj latinisht

>>>>>>>Se prej zemre jam i ligsht

>>>>>>>Po kallzom ēka m'ka gjetė

>>>>>>>A ka ilaq pėr mu n'kėtė jetė

>>>>>>>A ke men e a ke sy

>>>>>>>Po habitem djalė me ty

>>>>>>>Organelin me shti n'dry

>>>>>>>Tash t'ka ra ai seni n'kry

>>>>>>>Herėn tjetėr kur tė vish

>>>>>>>Kqyr ma mirė naj sen asish

>>>>>>>

>>>>>>>Virgjiniteti

>>>>>>>

>>>>>>>

>>>>>>>Ēdo organ qė nuk shfrytzohet

>>>>>>>Atrofohet ngushtohet dhe plogėshtohet

>>>>>>>Ishin kėto fjalė qė i ndėgjoja nė klasė

>>>>>>>I nervozuar dhe i shqetsuar pa masė

>>>>>>>Kjo ishte njė e vėrtet natyrore

>>>>>>>E bazuar nė fakte shkencore

>>>>>>>A vlen kjo edhe pėr organet seksuale

>>>>>>>E pyta profesorin me t'madhe

>>>>>>>Ai mė shikoi pa respekt

>>>>>>>Dhe me tha: gjeje nė internet.

>>>>>>>U ktheva nė shtėpi dhe mendoja shtruar

>>>>>>>Pėr organin tim mė tė rrezikuar

>>>>>>>Mė mbeti si i vetmi ngushllim

>>>>>>>Qė ta fusja mė shpesh nė pėrdorim

>>>>>>>Por problemi qėndronte te femra ime

>>>>>>>Qė ishte tepėr konservative

>>>>>>>Qė sa herė veproja nė dy drejtime

>>>>>>>Ma kujtonte se ishte virgjine

>>>>>>>Kėtė fjalė e kishte nė gojė

>>>>>>>Dhe shpesh e thoshte edhe pa nevojė

>>>>>>>Ta tradhtoja nuk kisha zemėr

>>>>>>>Se e doja dhe e kisha femėr

>>>>>>>Por njė natė romantike dimri

>>>>>>>U nxeva dhe mu shterr durimi

>>>>>>>I thashė: ta pshurrsha virgjinitetin

>>>>>>>Qė kurrė s'ma bone hyzmetin

>>>>>>>Qė po m'doket qysh ja ke nisė

>>>>>>>Don me metė si statuja e lirisė

>>>>>>>Faji i jot po m'rrok sikleti

>>>>>>>S'po muj me ardh n'veti

>>>>>>>Tu bėrtitė: Poshtė Virgjiniteti.

>>>>>>>Nuk je e vetmja shqiptare

>>>>>>>Qė e merr pėr mburrje personale

>>>>>>>Virgjine ėshtė edhe ēika e Hazbisė

>>>>>>>Besa ėshtė edhe ēikė e shpisė

>>>>>>>Po e ka vetėm njė muhabet

>>>>>>>"Esmerallda dhe burri i vet"

>>>>>>>Ajo nuk ka lidhje me shkencė

>>>>>>>Dhe s'i kupton gjėrat nė esencė

>>>>>>>Se kupton se tė ndjeshė dashuri

>>>>>>>Ėshtė e vetmja siguri

>>>>>>>Dashuria nuk pyet kurrė

>>>>>>>Pėr llojet e himenit: elastik apo lekurė:

>>>>>>>Ēka ėshtė virgjiniteti

>>>>>>>Vetėm njė cipė membranore

>>>>>>>Qė ndikon nė raportet njerzore

>>>>>>>Dhe nga kėto paragjykime

>>>>>>>Po prishen shumė lidhje intime

>>>>>>>Ajo mė shikonte me lotė nė sy

>>>>>>>Mė tha "zemėr t'kisha ēky"

>>>>>>>Mos harro se edhe ti ke motėr

>>>>>>>O idiot o i poshtėr

>>>>>>>Jam virgjine o lahper

>>>>>>>Se s'kam pasur kurrė frajer

>>>>>>>Ani i thashė tash me siguri

>>>>>>>Ke vendos me shti turrshi

>>>>>>>A mendon ti ndonjeherė

>>>>>>>Pėr nevojat e mia si frajer

>>>>>>>Dhe tė gjitha kėto fakte

>>>>>>>Ti i quan instikte shtazarake

>>>>>>>A tė kujtohet kur ishim nė kafiq

>>>>>>>Ti e pate veshė njė miniq

>>>>>>>Unė tė puthja me emocione

>>>>>>>Ti me the: shpirt u m'lodhe

>>>>>>>Qysh dorėn poshtė ma shtine

>>>>>>>Po harron qė jam virgjine

>>>>>>>Qysh s'po t'vjen marre ēka m'bone

>>>>>>>Mos ke probleme me hormone

>>>>>>>Ja si i pėrjetoja ēastet tona intime

>>>>>>>Unė me dy bolet e mia t'zime

>>>>>>>Nuk di dhe nuk dua

>>>>>>>Tė jetoj me komplekset e tua

>>>>>>>Fati i zi, o fati i zi

>>>>>>>Sa shumė femra s'don me u q..

ej njerz a po ju pelqen a hiq

Luana
15-01-04, 10:52
Bravo Labi dhe Doni se jeni te shkelqyeshem , per her te par kam lexuar keshtu lidhje per ....... dhe kam qeshur me gjithe zemer , me pelqyen shume peozit e juaja pa mas , jemi krenare qe kemi njerz te menqur keshtu psh sikur ju :wink:


Love is not blind - It sees more and not less,
but because it sees more it is willing to see less.

fatos(F)
22-01-04, 12:28
ALAHILE QI SHKONI APET NE BUGARI E NABINI DIQKA TE RE

KUUUUURRRR SKUM KESH MA SHUM

VETEM VAZHDONI

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHH IIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

Zero Cool
06-02-04, 14:49
Bravo Trima :wink: :wink: :wink:

nitushe
14-09-04, 13:47
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

Loqki
14-09-04, 16:20
he he he he heeeeeeeeeeeee ku jeni bre PATRIOTA mani more mani mos folni mualife fmishė se po kesh krejt bota me juve ani shkruni na FJAL SEXI po ma tė komplikume e jo qka t'ju shkon nė men me shkrue dora shkruni PAK po LEZETSKI ok mė falni pėr KRITIK

Mirlind-Kosova
16-09-04, 00:12
:lol: Me cilen agjension turistik po shkoni bre ne bulgarie...nxireni edhe nje bilet per mua ma teper se po vije edhe une .... :lol: :lol: :lol: :lol:

LennY
22-09-04, 15:18
BAZENI I GERMISE

U pata nise me shku n'bazen t'germise,ja shkova ja kesh tu u shashtrise
Nuk e di pse mu tek me shku kur dy lidhje si kam me notu
Krejt shoqnia jem u paten habite qysh po rri veq tu u rrezite
E mu teken,allahile qe e lag trupin pak e mos rri si papak
Nuk kisha qka me ba, veq me hi mu la,
Nje shoqes tem i thashe a mujna me hi bashke
Jemi hi kadale e tu u sterpike, ajo nuk e dinte sa shume kisha frike
Por tu bo muhabet e tu u llafose, veq kur e kom pa veten tu u fundose
Thashe ... amon a ka dikush qe m'pshton
E ajo trullavica ma bojke shuje,a une veq hina ner uje
O zot, o zot e pasna pase vdekjen sot,n'shpi tem qe sa ska pase mort
U paska shkru me dek n'bazen t'germise, ne lulen e rinise
E ja kam nise me kujtu nje mesim t'mjeksise:
MBYTJA NE UJE-NDIHMA E PARE, a une se disha a jam dek a gjalle
I kujtova ngjyrat e ylberit,e kujtova fjalen e nderit te pionerit
E kujtova tezen, hallen, dajen e krejt mahallen
E kujtova gjyshin tu ma bo pa pa
Dhe llastikun e motres per: ema e se sa:
I kujtova perjetimet e mija, dhe peseshen nga gjeografia
Mendova se per mua ska shpetim, mu duk se e pashe edhe funeralin tim
Por ajo qe ma shtoi fuqine, ishte kujtimi per dashurine
Me erdh nje energji pse as vet se di
E diqysh menzi dola n'siperfaqe, e tja ngjes shoqes tem per faqe
E kisha shume veshtire se s'mujsha me u kape mire
Por me vone une pata fate, e t'ja ngjes per cicen e djatht
Dikush kish me thane"si pate ftyre" por une e gjeta veten ne natyre
Nuk kish pase kush qe m'dane prej cices
Me mi pase lshue edhe krejt shkijet e Mitrovices
Ajo bertitke, e kajke me lot perpjet
Se mendojke qe po ja nuki cicen krejt
Por une e kisha vetem nje deshire
Qe ta kapi cicen ma mire

turisti
23-09-04, 10:32
:lol: Me cilen agjension turistik po shkoni bre ne bulgarie...nxireni edhe nje bilet per mua ma teper se po vije edhe une .... :lol: :lol: :lol: :lol:

Mirlind shoki-siguroji papuqe se ne pllazhe nuk te leshojne,hahahahah-pa papuqe ,hahahahahah.(hajgare,mos u idhno).Te pershendes. :wink:

turisti
23-09-04, 10:55
Nderimet e mija per :DONI,LaBI_PR,Lenny. Jeni fantastik dhe Zoti ju gezoft me avanturat e reja dhe te sukseshme-me plot shkrime simbas te cilave mundet dhe filmi mu xhirue. :P
Ju pershendes. :wink:

emine
24-04-12, 20:49
a dini gjo:a po sexaven populli jem a vec po kqyren e bajne me sy njani tjetrit,ndishi najsen kallxoni se sexi shnosh than a i shendetshem :tongue: