PDA

View Full Version : Dashuria


Faqet : [1] 2 3

 1. SEKSI NE KOSOVE!
 2. Qka mendoni per KONTRACEPTIVĖT
 3. SHEF GRUAN E SHOKUT DUKE TRADHETUAR-QFAR BEN-TREGON APO JO
 4. A i besoni Dashurise ne chat ?
 5. Me sa vjet e keni ndermend mu (MarTu)???
 6. koplimenti juaj ndaj vajzave ?
 7. Si e pershkruani personin(femren/mashkullin) e endrrave ?
 8. Pse mashkujt jon aktor derisa nuk vjen koha me mar "ven
 9. A ka dashuri ne largesi?
 10. Si mund te beni sex me nje vajz qe nuk e dashuroni?
 11. SA DISKUTOHET PER SEX NE FAMILJET TONA SHQIPTARE
 12. Pse meshkujt te martum,prape (kalojn)me femra tjera ?
 13. Vetem per femra?!!!
 14. A duhet qė burri ta ndihmojė gruan?
 15. A mund te falet kja?
 16. Njė herė dashnor,tani shok?!
 17. Bota pa femna.....
 18. Femnat folin pak ma shum ...?!
 19. Si do te vepronit nese do te kuptonit se i/e dashura ..
 20. Ndihme...........
 21. A besoni qe edhe njeriu i martuar, mund te dashurohet ne dike tjeter?
 22. Lumturia.....?!
 23. Dashuria .....
 24. Mashkull Ideal.
 25. SI E PARAMENDONI PRINCIN/PRICESEN E ENDRRAVE TE JUAJA!!!
 26. Sa besoni ju nė dashuri nė shikim tė parė.
 27. CFARE JU TERHEQ JUVE TE F APO M !!!
 28. pse ju vajzat e keni te rritur mendjen
 29. Si ju paraqiteni nje femres
 30. KUR & PSE E NDIEJMĖ VETEN TE VETMUAR!!!
 31. Veq edhe nje shanc....
 32. Dashuria per femrat eshte histori, ndersa per djemt episod?
 33. Bukuria apo Dashuria
 34. Vlera e dashurisė!
 35. QFAR MUND TE BENI ??? LEXONI ME VEMENDJE DHE PYESNI VEHTEN .
 36. PA SEX TE MIR, SMUND TE KET AS DASHURI TE LUMTUR?
 37. Cfare beni ne kohen e lire!!!
 38. Sa e doni Aventuren???
 39. Sa jeni Gjeloze ne Dashuri!!!!
 40. Cka ju pengon dhe cka dashuroni ne dashnor-e!!!!
 41. Takimi i pare...
 42. Kur e ndjeni shpirtin mė tė qetė?
 43. A E KUJTONI NDONJEHER "DASHURIN E VJETER"????
 44. Me tregoni se se si mu nxir ?
 45. Cka mendoni dashuria eshte ndjenj apo sex???????
 46. Lumturi - sex = ?
 47. E huja a po shqiptare ma mir
 48. Ndahen Dashuria dhe sexi
 49. Xhelozija...Xhelozija!!!
 50. E njerz si do ta kishit menduar veten te martuar ???????
 51. Qka mendoni per femrat e sodit dhe meshkujt e sodit
 52. A besoni ne dashurin e perjetshme??????????
 53. Virgjiniteti !
 54. "Te dua (thuhet me fjal a po me zemer )"
 55. Sa herė Dashurohet njė person ?
 56. Cka do te fshihnit prej te dashurit/dashures???
 57. Si keni perjetuar puthjen e pare.
 58. Cilat vlera duhet partneri te kete qe zemren tende ta fitone
 59. E dua nuk mund te jetoj pa te. Por prinderit jane kunder!!!
 60. A do te linit gjithcka per ta ndjekur partnerin tuaj ???????
 61. A mund tė ketė shoqeri te keqe qė tė ndan nga e dashura
 62. JO VETEM PER FEMRA!!!!!!
 63. Shkurorėzimet dhe pasojat tek femijet!!!
 64. Bashkėshortėt dhe mashtruesit e tjerė...
 65. e dini definicionin per dashurine
 66. A jeni indiferent ndaj komplimenteve?
 67. Nse i dashuri/ e dashura juaj ju propozon per martese...
 68. Frika per tu dashuruar
 69. Mosha Ideale e Marteses!!!
 70. Pershtatja!!!
 71. Cka deshirojme ne Dashuri?
 72. me iterson
 73. Letra e ndarjes
 74. pse qikat jan te verbra ne dashuri
 75. Me tjetrėn,dorėpėrdore!!!
 76. SA JENI NJERI ROMANTIK
 77. Nje Recept per Dashuri...
 78. C'fare eshte puthja per ju?
 79. qa mendoni se a jane lazdrajka shqiptaret a?
 80. Ndjenjat qė lindin ngadalė,rrojnė mė gjatė!
 81. Tolerimi nė dashuri!
 82. pse femrat ni her thojn JO e tani.. kur don me kalu me ta aa
 83. CKA DO TE KISHIT BERE NE KETE SITUATE BEHI REAL VETEM?
 84. A duhet gjith mashkulli me pase iniciativen?
 85. A keni tradhtu ndonjeher partenerin-en si jeni ndjer!
 86. A JANE TE INTERESUARA FEMRAT SHQPTARE PER SEX?
 87. Pse ne mitro nuk thuhet realiteti ne sy ?
 88. A mund ta paramendoni veten si Nėnė/Baba...
 89. Cila gjini tradhton me shume ne dashuri???
 90. KUSH ĖSHTĖ SHKAKTAR I MOSMARRĖVESHJES NĖ DASHURI?
 91. Dashuria e pa mundur apo e mundur???
 92. KUR AI/AJO LARGOHET NGA TY, TI E DON ME SHUM
 93. Syte e Femres!!!!
 94. A mundte mbetemi miq?
 95. cila eshte fraza me e bukur qe ju kan thene ndonjeher
 96. Pse po rritet % e ndarjeve martesore ??
 97. Cka eshte dashuria per ju!!!
 98. SEX PARA MARTESE!!!!
 99. Pse thonė burri ėshtė pėr 7 gra?
 100. Cka ju terheq tek nje femer!!!
 101. SI E THERISNI JU TE DASHURE /DASHURIN
 102. A duhet trajtuar Gruaja njesoj sikur Dashnorja!!!!!!!!!!!
 103. TREGONI NJE DIFEKT TE PARTNERIT TUJ.
 104. Kur i/e dashuri/a t'i ndalon disa gjėra!!
 105. Ado ta adoptonit femijen nese do te ju mungonte juve...?
 106. NESE PARTNERI THOT JO??????
 107. Pse meshkujt shiqojn vajza tjera ?
 108. Sa eshte e rendesishme jeta sexuale per ju!!!
 109. Kur isha i dashuruar!!!!!!!!!!
 110. Kush ėshtė ai djalosh mė i bukuri i botes shqiptare...?
 111. Qka mendoni kan vajzat drejt te ken avantura si mashkujt ???
 112. PROVOKIMI
 113. Jeni dashurua ne dikend e nuk e pat me ???
 114. Ta kishit nji deshir qe plotsohet qka kishit deshiruar ne jet
 115. QFAR MENDONI JU PER MARTESEN MA SHUM SE NJE GRUA ????
 116. kure eshte dashurija ma e madhe te qiftet
 117. A e Din Dikush Pse Nuk Harrohet DashuRia e Parė???
 118. A ka pengesa mosha ne Dashuri?
 119. Foto Galerija- Me Foto Dashurije
 120. A mund te qajn meshkujt per dashuri?
 121. Me kend e kishit tradhtuar partnerin/en per hakmarje
 122. pse femrat ngajen mase pasuris e jo mase dashuris
 123. SA NGA JU MENDOJN TE GJEJNE ...................?
 124. A do ta kishit martua nje djalč/vajzč qe ishte i/e martuar
 125. I dashuri apo e dashura ndahet nga ju per diku tjter!!!
 126. 2 Oferta
 127. Sa ndikon e kaluar ne dashuri???
 128. Jeta esht e shkurt......... pa Dashuri t Sinqert !!!
 129. Ēfar mendoni a ndikon e kaluara juaj ne martes?
 130. Dashuria e pavdekur!
 131. Puthja e pare!!!
 132. Pse dy ēifte nuk janė tė barabartė nė bukuri .....etj
 133. E dua shumė,por nuk mund t'ia paraqes dashurinė...!!!
 134. SA MUNDET NJĖ DASHURI E RE TĖ MĖNJANOJĖ NJĖ TJETĖR ????
 135. Sa mund ti besoni nje mashkulli
 136. NE BAZE TE PERVOJES SUAJ
 137. Si mendoni kur dojn prinedit te ju martojn
 138. Dukja apo intelegjenca???
 139. Vajza,si do t'i afroheshit njė djali qė e adhuroni?
 140. KUSH ĖSHTĖ MĖ I MERITUAR PĖR DASHURI, FEMRA APO MASHKULLI?
 141. Edukata seksuale.....
 142. NJE PYETJE PER TE GJITHE
 143. Kokforte
 144. Ēfare duhet te thuhet kur kemi humbur virgjinitetin?
 145. Jetoni per te DASHURUAR,,, apo DASHURONI per te jetuar????
 146. A ėshtė e hijshme qė tė fshihen tė metat tua para partnerit?
 147. Bėni dashuri kudo, por jo nė krevat
 148. Dikur luaja me ndjenj'e saj!
 149. A ESHTE E VERTET SE FEMNA E KA SHTI DRECIN NE SHISHE ?
 150. Dashuria, Martesa, Tradhtia...!
 151. Shkollč apo burrč?
 152. Dashuria E Parė
 153. FEMRA
 154. Deri dje i mire/ e mire e sot idiot apo idijotk!!!!!!!!!!!!!
 155. Ah beqaria ne pleqni!!!!!!!!!!!!
 156. qka mendoni,q"ėsht Dashurija?
 157. Sa me pasoja eshte e kaluara ne lidhje me te tashmen???
 158. Dua Mendimin Tuaj Per Kete ...
 159. me ndihmoni ju lutem :( :( !!!!!
 160. Pse ni femer kur te shikon edhe se esht singel nuk te shikon
 161. Dashuria me shikim tė parė ndodh nė realitet
 162. A mund ti besoni dikujt qe te ka genjyer me par ?
 163. a ka dashuri ne internet?
 164. qka do te kishit bere????
 165. sa jan te kanqura femrat nga meshkujt shqiptar
 166. Diaspora dhe Femrat Shqiptare
 167. qdo te behej me dashurin po mos te ishte vuajtja
 168. 12 arsye pse cokollata eshte me e mire se seksi.
 169. Pse dashurojme?
 170. A keni degjuar se.............
 171. Ēka mendoni se ėshtė dashuria ...?
 172. pse femrat jane mendje madhe
 173. Kur nje vajz thot JO, nuk do te thot se....
 174. A ka femra shqiptare si ZHADJA..!?!
 175. FEMRAT SHQIPTARE =SKLLAVE TE MESHKUJVE???????''
 176. A ka kuptim jeta pa dashuri dhe...
 177. SI JENI NJOFTUAR ME TE DASHUREN/IN TUJA
 178. Shoqeri - dashuri
 179. kush e mbajn besen ma shume femrat apo meshkujt
 180. Ēka pas humbjes sė besimit nė partnerin???
 181. Fejes-per hater te prindve?
 182. NUK MUNDEM ME TUTJE
 183. Perfitimi
 184. ''Dashuria'' ''Amshimi''
 185. 11 Variantat e Puthjeve,dhe D.M.TH e tyre...
 186. ku me se shumti femrat e perjetojn knaqesin ne dashuri ,apo
 187. XHELOZIA, BURON NGA DASHURIA APO PARALAJMĖRON FUNDIN E SAJ?
 188. A mundet Mashkuli me i pas dy Femra/Femra dy M.te Dashuruar?
 189. Kush eshte me rendesi DASHURIJA apo PASURIJA
 190. Pse Femra Apo Mashkulli Nuk Ngihet Se Dashuruari ???
 191. Si ta bėjsh pėr vete njė femėr?
 192. Flirt
 193. ...?
 194. Mbas Dashuris,Shoqeri apo Urrejtje!!!
 195. PSE DASHURIJA ESHET MA SHUM TRADHTI SE DASHURI
 196. SI MUNDESH ME DIT QE TE DON ??????
 197. Dashuria fillon me gezim dhe mbaron me hidherim ,pse?????
 198. Shenjat se partneri s'ėshtė i interesuar mė pėr juve!!!?????
 199. Cilen moshe e kishet preferuar per mardhenje intime
 200. kerkon nga shoqja...
 201. Kush esht kur ma ne form ne.........????
 202. qka te bej ?
 203. pse smund te rrin meshkujt me nga nje .......
 204. si ta harroj ?
 205. Cila eshte me e rende tradhetia e gruas apo burrit ?
 206. Mbas sa kohe dashuria mundet te lind ????
 207. A shkohet ne funde te botes per dashuri?
 208. Kush e Ka Puthjen Ma te Nxehte ???
 209. C'fare e vret dashurine?
 210. A KA SEKS PA DASHURI????
 211. Schtatčzčn por pa te dashur???
 212. A mundemi t'i kontrollojm ndjenjat...?
 213. A ndjeni nostalgji per nje dashuri te vjeter edhe pse.....??
 214. Ai/Ajo nuk tė don mė!!!!
 215. "Deshirat"
 216. E kaluara-pengesė pėr njė tė ardhme tė lumtur!!!
 217. Qka nese do ju genjente dashnori apo dashnorja?
 218. Sa jeni ne gjendje ta prisni te dashurin/en?
 219. perse puthja e par nuk harrohet kurr????
 220. Shėn Valentini
 221. .... Partneri i Endrrave t`ua ....
 222. Koha e kaluar, e lumtur e thjeshte apo e komplikuar???
 223. Mė thoni.......!!!!!!!!!!
 224. kur pėr njė vajz mund tė themi se ėshtė lavire(a ka meshkuj.
 225. Edhe "SAKAT" qofsh,nese je LLAFAZAN ua merr mendte
 226. Kėtu bėhen shkurorzimet...ahahahahahaha
 227. Kam ni pytje juve nese nuk ju shkoj nerva?
 228. "Momentet me te lumtura"
 229. LINDJA NE MARREDHENIE JASHT MARTESORE!!!!!
 230. Kush e njek e ja ka zanat Hallall i qoft!!!!!!!
 231. dashuro-online
 232. BABAI SHET TE BIJEN PER 30 MIJ EURO
 233. DROGA DHE DASHURIJA
 234. A JENI I/E MARTUAR???te jemi korrkt...
 235. Sa do te lufton per nje dashuri té sinqert???
 236. SA VAJZA DO TE LINDNI NE KERKIM TE NJE DJALI
 237. pse nuk e dalloni sex dhe dashurin
 238. Sa i besoni femrave te martume....
 239. A NDIKON SHOQERIA NE DASHURI ! ?
 240. A JA QONI GRUS KAFEN NE SHTRAT HEHEH...
 241. JAM I DASHURUM POR NUK DIJ TE CILA VAJZE?
 242. Dashuria, Nevoje e njeriut, fat apo mallkim?
 243. sa duhet me duro?
 244. ''''Mashkujt dojn seks kurse Femrat Dashuri''''
 245. 10 keshilla per te kaluar nje nate te Lodhshme!!!!!!!!!!!!!!
 246. Per ju femna dhe per ju meshkujt....
 247. PSE FEMRAT I DUAN TE MOSHUARIT?
 248. Pse ne Forum Veq Per Dashuri Flitet ....
 249. Edukata seksuale te mesohet ne shkolla.........
 250. si dhe kush e zbuloi seksin