PDA

View Full Version : SI JENI NJOFTUAR ME TE DASHUREN/IN TUJA


ArMMeNDii
24-10-04, 23:13
Pershendetje Juve sdi a ka qen Kjo tem me heret veq nese ka qen Munden ta Fshin Moderatoret po nese nuk ka qen me siguri ja vlen te Diskutohet .

N q menyr e keni takuar te dashuren apo te dashurin tuaj Ose Ish te dahuren apo te dashurin tuaj (permes internetit, me ndihmen e ndokujt ....)Armendi

Barbaroza
25-10-04, 09:00
ArMMeNDii,teme e bukur dhe me duket se s'ka qene ne diskutim asnjehere.
Sa i perket pergjigjes sime,do te tregoj me vone,kur te takohem me te dashurin!!

turisti
25-10-04, 11:14
E pershendes autorin.

Dashurien time te jetes e kum takuar rasisht. :P :wink:

Kjo eshte e tera.
Ju pershendet ,- TURISTI.

Jeton M
25-10-04, 11:18
ArMMeNDi, te tregoj ma frik ishalla... :wink:

Ermira
27-10-04, 17:25
Armendi>>
Sa i perket pyetjes tande s'pot tregoj fije per pe heheh
po tash s'jom e dashurume aq aq shum po nermal kam simpati ne te...edhe me ka ndihmu dardania.de dmth.permes internetit..kemi komuniku...te trregoj ma shum kurt'kam koh qysh ka ndodh
tungggg!!!

Krokodilli
27-10-04, 18:36
une ne jeten time kam desht vetem nje vajz me gjith zemer,, dhe do te tregoj se ku e kam taku.... ne shkoll te mesme,,
ska ma mire se te dashurohesh me shoqe te klases.... por zoti nuk na la bashk,, jeta na ndau,,, ajo shkoj per te jetuar ne Itali kurse une po ashtu ndrrova vendbanimin... :cry:
jeta vazhdon :wink:

Barbaroza
27-10-04, 19:02
une ne jeten time kam desht vetem nje vajz me gjith zemer,, dhe do te tregoj se ku e kam taku.... ne shkoll te mesme,,
ska ma mire se te dashurohesh me shoqe te klases.... por zoti nuk na la bashk,, jeta na ndau,,, ajo shkoj per te jetuar ne Itali kurse une po ashtu ndrrova vendbanimin... :cry:
jeta vazhdon :wink:

:( :arrow: :arrow:

Kercovari
27-10-04, 19:36
Valla me ju thene te drejten,e kisha ne shenjester e me vone e kuptova se s`eshte dashur te meremi por vetem te dashurohemi.
"Ah dynje dynje e shkret mi shplaj plaget vaj me det,ku kame qene e ku kam mbete".

qika_pr
27-10-04, 21:30
E kam takur ke agja ime
cdo vite une kam aredh ne pushim ne prishtine dhe ai ka qen femija me i lazdrum ne lagje,si femij e kam pas inat ndresa kur u rrita pak u be aresye per me ndejt ne Kosove,Takimi i pare ka qen shume moti.Nuk e mbaj ne mend se si ka qen

DEA
27-10-04, 21:38
Ha ha po do ju tregoj ,te dashurin tim apo me mire te them burrin tim te tanishem e kam takuar ne shkolle te mesme ose me mire te them ne shtepin-shkolle te babait tim. :wink:

Kercovari
29-10-04, 11:24
Ha ha po do ju tregoj ,te dashurin tim apo me mire te them burrin tim te tanishem e kam takuar ne shkolle te mesme ose me mire te them ne shtepin-shkolle te babait tim. :wink:

Po Dea
S `ka dashuri pa njohuri.

Sy_kaltra
30-06-07, 20:59
Rastesisht u takuam e rastesisht u ndame .

Arb
30-06-07, 22:35
Rastesisht u takuam e rastesisht u ndame .

qysh bre.... Eh kjo rastesia s'paska meshire hic bre...

Sy_kaltra
30-06-07, 22:59
qysh bre.... Eh kjo rastesia s'paska meshire hic bre...

Jeta vazhdon.. . . .

pirro
01-07-07, 00:55
Une qysh jom kan tuj (a po e dini tuj ec rruges qysh ec njeri de)veq ku me ka ra kimiki,edhe e kom ni nje z nga prapa .............. qaty u njoftova dmth ajo femen osht kan.

lyra2
01-07-07, 00:59
Une qysh jom kan tuj (a po e dini tuj ec rruges qysh ec njeri de)veq ku me ka ra kimiki,edhe e kom ni nje z nga prapa .............. qaty u njoftova dmth ajo femen osht kan.
joooo breeee cka po flet ,a e pat zanin e madh bile kur bertiti a si ner veti diqysh veq ti me ni hahhhahhahahhah hahahahahhahahhahahhahahhahahhahahhahahhha

pirro
01-07-07, 01:03
Oooj lyre e pat zanin diqysh sikur kur fol dikush ne telefon edhe osht ne veture ,edhe nuk ka qef me e ndegju te tjeret se cka po fol ai ne telefon, e me kalim te kohes ju ka rrit zani edhe ju ka n shue dora diqyesh haahahahh.

Rizuana
15-09-08, 10:28
Kishte afer 2 vite qe ishim ne te njejtin vend, ama nuk e kisha ven re asnjehere deri nje dite kur pash se ai dinte mire rreth nje pune qe kishte ca muj qe mu me interesonte me msu se si behet ajo pune, i kerkova te me ndihmoj-mesoj se si behet, me ndihmoi...edhe ja kshtu pastaj lindi dashuria :D

emine
15-09-08, 10:32
Ne fillim jemi perla mire,masanej jemi ba shok,dikure ...............;)

baba-plak
15-09-08, 12:31
babo,edhe ktynehere u njoftojshum veq jo si ju sot neper sungjera po le re babo se m rroku merzia kur po m bjen men Manka jeme qka ka pas ba mas meje ,e kcejke gardhin babo me ardh te un n'pleme e sot a nit qka m tha bre,krejt u tranu beli vallha

selvija
15-09-08, 21:12
babo,edhe ktynehere u njoftojshum veq jo si ju sot neper sungjera po le re babo se m rroku merzia kur po m bjen men Manka jeme qka ka pas ba mas meje ,e kcejke gardhin babo me ardh te un n'pleme e sot a nit qka m tha bre,krejt u tranu beli vallhaO baba plak mos u qudit edhe ajo don mi kerku keto sende tashit mo se qafer jan:tongue:

vete cilat po i pilqejn me shum ate kohe apo tash ?+

Lona
16-09-08, 13:05
Me te dashurin tim per here te pare jemi takuar ne rruge rastesisht... ujne isha me nje shoqe -qe edhe ai e kishte shoqe ..keshtuqe pastaj nuk u largonte ne,,,

Oqeani
16-09-08, 14:15
Ne pushim te gjate ne shkolle te mesme ...!

Lendi1
16-09-08, 15:31
Eh qysh u kan kjo puna ime e renjes ne dashuri spo muj as me fol

po ne shkoll te mesme si i ri i asaj kohe hehe edhe ne net pak a shum por sikur erdh edhe shkoij D....?

selvija
16-09-08, 15:37
Hemm si u njoftum,,per her te para valla kur e pash thash zoti mos e baft ky me kan me mua,,,,( ai ne mendja kishte athua me bjen ymri kete me pas qeshtu ka ka than tash sdi:biggrin:)

per her te par e pash ne qytet isha me motren e tij duke kaluar aty rasisht,,
ishte nje djal gurbeqar dhe hajt thash te gezoj pak por sedita qe po perfundoj me martes...:wink:

Teuta2
29-12-08, 01:30
Ne internet u krijua edhe dashuria e jo veq pasioni apo simpatia,, keshtuqe kur dolem per her te par, dukej sikur njifeshim dhe duheshim dhe shkonim qe moti ..dhe keshtuuu vazhdoii...hihih

Virti
29-12-08, 01:35
hala jam tek. :cool:

turisti
29-12-08, 01:35
Rasisht,tash nuk eshte pune :biggrin: m'u lirue :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

~AnnA~
29-12-08, 16:38
Ne shkolle:smile: aty ku takohen dhe shumica e te rinjeve...ja filluam si shoke e me pas erdhi ajo qe s'e pritem :P sot,sikurse para 8 vitesh,jemi ende bashke....

Oqeani
29-12-08, 16:42
ahhahahaa AnnA - Shkolla athua me shume na mbushi mendjet apo zemrat ?!!

~AnnA~
29-12-08, 16:53
ahhahahaa AnnA - Shkolla athua me shume na mbushi mendjet apo zemrat ?!!
une pata fjalen,se ne shkolle e takova dhe u dashurova,me pas u fejova dhe pastaj....e keshtu me radhe te gjitha keto vite ahahahaha
tani kuptohet,aty ku me shkoj zemra me shkuan dhe kembet :P

Lona
30-12-08, 13:51
Rastesisht e kam taku ....

Oqeani
30-12-08, 14:22
une pata fjalen,se ne shkolle e takova dhe u dashurova,me pas u fejova dhe pastaj....e keshtu me radhe te gjitha keto vite ahahahaha
tani kuptohet,aty ku me shkoj zemra me shkuan dhe kembet :P

Po si e paske pase edhe ti fatin e njejte sikurse une !!! ( boll keq bre)

Urata
30-12-08, 15:55
...ka ardhe qellimshem aty ku jetoja m'em takue!

Oqeani
30-12-08, 19:06
...ka ardhe qellimshem aty ku jetoja m'em takue!

A ia dhane lehte vizen ?http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

emine
30-12-08, 19:50
une pata fjalen,se ne shkolle e takova dhe u dashurova,me pas u fejova dhe pastaj....e keshtu me radhe te gjitha keto vite ahahahaha
tani kuptohet,aty ku me shkoj zemra me shkuan dhe kembet :P


ishallah te ka meritu ai ty;)

Penelope
30-12-08, 19:55
une pata fjalen,se ne shkolle e takova dhe u dashurova,me pas u fejova dhe pastaj....e keshtu me radhe te gjitha keto vite ahahahaha
tani kuptohet,aty ku me shkoj zemra me shkuan dhe kembet :P


kesaj i thone DASHURI ME FAT.

me vie mire per ty Anna

shfletuesi_
30-12-08, 20:09
kesaj i thone DASHURI ME FAT.

me vie mire per ty Anna


Ndoshta edhe ti do kesh fat si Anna


Edhe Forumi esht enje lloj shkolle hahaha

~AnnA~
30-12-08, 20:21
emine,penelope,ju flm
uroj dhe per ju nje fat te mire...:smile:

penelope,shiko ky shfletuesi_ si don te te genjeje naqe,mos j'u beso shume djemeve :biggrin:

Alkimisti_ch
30-12-08, 20:25
per cilen e ke fjalen.........?

shfletuesi_
30-12-08, 20:25
emine,penelope,ju flm
uroj dhe per ju nje fat te mire...:smile:

penelope,shiko ky shfletuesi_ si don te te genjeje naqe,mos j'u beso shume djemeve :biggrin:


Ti kshtu jav do te miren shoqeve a, Vet ke gjet fatin e jetes e tash sdo qe te tjeret te rahatohen si ty, ncncncn kam pas menduar qe je qike e mire krejt me dole prej qejfi hahaha...


Penelope mos ju beso qikave se inatin me te madh e kan ndaj Femrave...

~AnnA~
30-12-08, 20:27
Ti kshtu jav do te miren shoqeve a, Vet ke gjet fatin e jetes e tash sdo qe te tjeret te rahatohen si ty, ncncncn kam pas menduar qe je qike e mire krejt me dole prej qejfi hahaha...


Penelope mos ju beso qikave se inatin me te madh e kan ndaj Femrave...
ani,ani shfletuesi,sillu ti keshtu, se ke per te pare nuse me sy hahahahhahah
ja,se tani do vish per mesit te une,po dysh ke...t'a mbyll deren turinjeve :biggrin:

shfletuesi_
30-12-08, 20:30
ani,ani shfletuesi,sillu ti keshtu, se ke per te pare nuse me sy hahahahhahah
ja,se tani do vish per mesit te une,po dysh ke...t'a mbyll deren turinjeve :biggrin:


A po a, une nuk trokas ne der hiq po gjuaj grui ne dritare.... :rolleyes:


Vet moj me nguce qy mos e nguc grajzin me krane se e nguc te zezen tane thon kendej nga ne..

~AnnA~
30-12-08, 20:33
A po a, une nuk trokas ne der hiq po gjuaj grui ne dritare.... :rolleyes:


Vet moj me nguce qy mos e nguc grajzin me krane se e nguc te zezen tane thon kendej nga ne..
shfletuesi,qyre he dreq se me nise alarmin tani me duket :biggrin:

shfletuesi_
30-12-08, 20:35
shfletuesi,qyre he dreq se me nise alarmin tani me duket :biggrin:

Oh Sorry se kam dite qe keni Alarm haha flm qe tregove, shiko mos eshte ndonje hajn se une nuk isha...


A pernime je njoftu ti ne shkoll a.. Nese njihesh qe nga shkolla fillore ose vitet e para te shkolles se mesme e dij qe jeni vertet te lumtur..:biggrin:

Penelope
30-12-08, 20:36
per cilen e ke fjalen.........?

po meqe paske pase aq shume, mund ta permendesh ate qe te ka inspiru me se shumti...

~AnnA~
30-12-08, 20:40
Oh Sorry se kam dite qe keni Alarm haha flm qe tregove, shiko mos eshte ndonje hajn se une nuk isha...


A pernime je njoftu ti ne shkoll a.. Nese njihesh qe nga shkolla fillore ose vitet e para te shkolles se mesme e dij qe jeni vertet te lumtur..

jo,jo aq e vogel nuk me shkoj mendja per dashni:biggrin:
isha tamam kur morra kete hap ne jete :smile:
dmth,jo ne shkollen fillore ;)

Urata
30-12-08, 20:45
po meqe paske pase aq shume, mund ta permendesh ate qe te ka inspiru me se shumti...


...nak ma ha mendja qe nje ZOTUES I FJALES SE MIRE t'ngaterrohet(me shume)!...lum mbesa, mos "ma ngacmo" Alkimist_ch!

Penelope
30-12-08, 20:45
jo,jo aq e vogel nuk me shkoj mendja per dashni:biggrin:
isha tamam kur morra kete hap ne jete :smile:
dmth,jo ne shkollen fillore ;)

duket te kesh marre kete hap me njeriun e duhur, se po te ishte ndoj i gabuar edhe me vone do te dukej shume heret..gezoju ketij fakti edhe shijoje Fatin e mire..:smile:

shfletuesi_
30-12-08, 20:48
jo,jo aq e vogel nuk me shkoj mendja per dashni:biggrin:
isha tamam kur morra kete hap ne jete :smile:
dmth,jo ne shkollen fillore ;)


Paska qen mosha me e mire per te marr nje veprim te menqur te sigurt dhe jetegjate...

Te njejtin fat si ty i deshiroj dhe shoqes tende hahaha sorry per shaka ngapak

Urata
31-12-08, 01:35
duket te kesh marre kete hap me njeriun e duhur, se po te ishte ndoj i gabuar edhe me vone do te dukej shume heret..gezoju ketij fakti edhe shijoje Fatin e mire..:smile:


...o aman,lexoni keto fjale te Penelope!...dardanise i falem qe kam rastin t'lexoj/shkruaj me nje te tille...

t'frymezon...!

lovely
31-12-08, 01:36
Rasisht,tash nuk eshte pune :biggrin: m'u lirue :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.eeee thojne "qka t lypsh e gjon" hahahahahahahahahahahahahahahaahahahhaa


une n kabine t telefonit tybe

e_martumja
11-01-09, 15:26
M'ka njek rruges deri nje dite rasisht kemi pi dicka shoqerisht ja 8 veta, dhe prej at su ndal tum njek ahahahahha dhe ja dhash gjynah ahaha

Giovanni
13-01-09, 10:53
Histori e gjate por pasi kam kohe po ju tregoj....:wink:

Une e kam pasion skijimin dhe shume shpesh gjate dimrit kuptohet week endet e mija i kaloj neper bjeshk per skijim.
Nuk po them me te dashuren por me shoqen e jetes sime ( Gruan) jemi njoftuar ne nje stacion te skijimit, ajo me vllezrit e saj kishte dal ne skijim e un i shkreti vetem ateher me duhet te gjeja pek shoqeri.
Pas njoftimit nje kohe kemi qene vetem shoke por shoqerija u shendrrua ne dashuri e pas disa viteve jemi martuar dhe tani jetojm shume te lumtur. shpresoj dhe i lutem Zotit qe kjo lumturi te na zhgjat ter jeten.

DEA
13-01-09, 10:59
Histori e gjate por pasi kam kohe po ju tregoj....:wink:

Une e kam pasion skijimin dhe shume shpesh gjate dimrit kuptohet week endet e mija i kaloj neper bjeshk per skijim.
Nuk po them me te dashuren por me shoqen e jetes sime ( Gruan) jemi njoftuar ne nje stacion te skijimit, ajo me vllezrit e saj kishte dal ne skijim e un i shkreti vetem ateher me duhet te gjeja pek shoqeri.
Pas njoftimit nje kohe kemi qene vetem shoke por shoqerija u shendrrua ne dashuri e pas disa viteve jemi martuar dhe tani jetojm shume te lumtur. shpresoj dhe i lutem Zotit qe kjo lumturi te na zhgjat ter jeten.

die chemie stimmt, deshirat, dhe hobbyt e njejte jane recepti i lumturis se gjate, suksese ju te dyvene valet e ardhshme te jetes

Giovanni
13-01-09, 11:05
die chemie stimmt, deshirat, dhe hobbyt e njejte jane recepti i lumturis se gjate, suksese ju te dyvene valet e ardhshme te jetes


Flm moter DEA edhe une te uroj shuem fat dhe lumturi ne jete....:wink:

Zana_ch
13-01-09, 12:54
mdoket jam e pa fat ne ket fushe ose ma mir me thon nuk jam e bukur e sdi ...hala sem ka dal askush perpare .......sdi spe mdoket po gjuj shum me shkelma e pom tutne...... .hahahaha ....... i her per i her jam rahat ka desht zoti ....jam dashnu me shkollen e punene e kto i kam gjet vet valla ...............hajt se bohet mir dikur ?

Jana
13-01-09, 13:08
Valla jam kon ni dit ma moti ty shetit neper Qabrat edhe ish kon nje Qoban ty i rujt delet....em ndali edhe u dashorova ne shikim te par...
Po qe nga ajo dit se pash me...e pi atina spo muj me u dashuru mo ......hehehehheheheh

Domira
13-01-09, 15:28
Aiii prrall e gjate:biggrin:

emine
13-01-09, 15:50
tu kumpirat....:rolleyes:

Giovanni
13-01-09, 16:01
tu kumpirat....:rolleyes:
A ti je kan se mi shkelsh krej kompirat aaaa ???

emine
13-01-09, 16:02
A ti je kan se mi shkelsh krej kompirat aaaa ???

UNE VALLA ME ATE ARIFIN TEM,TANE NATEN JAU MYTSHIM MORRAT KOMPIRAV TU HAHHAHAHHAHHAHHAHAHHA

Giovanni
13-01-09, 16:08
Qekin kam me ta qu se krejt kompirat mi keni prish......

selvija
13-01-09, 16:22
spo di me me tregu per dashurin e pas apo dyten apo fundit..:biggrin:

Dardan Kastrati
13-01-09, 16:30
spo di me me tregu per dashurin e pas apo dyten apo fundit..:biggrin:Te fundit se ndoshta eshte me interesante :biggrin: :biggrin:

jadore
13-01-09, 16:34
...veq vnonju veshin sa jemi real dhe sa te hapur ne jete jemi , nga pergjigjet e kesaj temes , te gjitha kane komentin ..histori e gjate ,ose hajgare ..
p.s.

per inat te gjithe juve une po ju rrefehem per nje njohje ..dhe historikun e saj ..vaki te llojit te veqante ..

permes punes me ra te njihja nje te huaj te races se zeze , pasi ai vinte nga Franca (e une qysh e adhuroj ate vend e ate kulture ) ai ishte pa shoqeri te krijuar ne vendin ku jetoja une , krijoj shoqeri me mua dhe familjen time .. hajt une e ngrata bone muhabet me to ..diqysh me interesonte te analizoje kombinimin e kultures dhe mentalitetit afrikan -frances dhe gjerman , nejese,mo qasi respekti une ati e mirekuptimi, qe hajt more Zot .. thojsha gyrbeteqi edhe ky i ngrati si na ,,, edhe dyqysh kisha pershtypjen qe keta e dine raca e bardhe kane paragjykime ndaj tyre e hajt sebes une me te ne shoqeri ..sot me vie keq per gjitha ato shpenzime dreka e darka eskluzive , nejse bre hajde a po vjen te une ne darke , une pa sherr ..jo bre te jap pak pjese e shoqerise jashte te shof qka po bohet .. e nejse kurr tybe jadores as mendja andej pari me i shku ..face u kone bolle po zezak hesapi une tu mendu a thu ju duket ky teheqes femrave te races se tij , ..demek une duke shite mand shqiptarja pa komplekse ..
edhe nje darke aso shoqerere qe thu ti keta shoke ma te ngushte ske ku i gjene , po me thote , kujdese nese shoqeria e gjere te thote diq ne drejtimin qe une jam dashuru ne ty ,besoj qe ti nuk do te befasohesh ... cka bre po i them une , te ngxmojne garante ti shume mire ju ke tregu dhe sqaru atyre qe ne jemi vetem shoke te mire apo ...
jo ma kthene aty eshte problemi qe jam i dashuruar ne ty ,eshte dhe ne bisede me te gjithe tema jote ..
cka ... mbeta , ...thash me te meveti more a e dine ky ma se pari qe une jam gjakovare (kuku me dol mama para syve hhhahaha ) mandej shqiptare qe kuku Zot e larg larg evropjane se qe te bohem boterore me duhet edhe shtate te dynja ..
nejse ja ktheva , jaaaaa prit njo ne pa komplekse jemi shoqeru deri tash ,por ti e ke kuptu qe kjo eshte e pamundur , nuk jam e dashuruar ne ty nese te kuptoj nuk do te thote qe te ndjej ...e blla blla ..
sinqerishte ishte aq i kuptuar qe te dij se ku eshte kufiri dhe vazhduan dhe nje kohe shoqeria jone thua se nuk kishte ndodhur asgje ..
me kohe une u largova nga atje , ai ndrroj qytet , shume rralle nga obligimet ditore i dergojme njeri tjeterit pershendetje mes miqesh ..

selvija
13-01-09, 16:34
Te fundit se ndoshta eshte me interesante :biggrin: :biggrin:me paten shty kryt ne thes e qeshtu si macen me paten leshu nje vend pa njofeshem,,:biggrin:
qyy une thash mos po me vet per paren ma interesant se:biggrin:

Skyfter
14-01-09, 08:38
...veq vnonju veshin sa jemi real dhe sa te hapur ne jete jemi , nga pergjigjet e kesaj temes , te gjitha kane komentin ..histori e gjate ,ose hajgare ..
p.s.

per inat te gjithe juve une po ju rrefehem per nje njohje ..dhe historikun e saj ..vaki te llojit te veqante ..

permes punes me ra te njihja nje te huaj te races se zeze , pasi ai vinte nga Franca (e une qysh e adhuroj ate vend e ate kulture ) ai ishte pa shoqeri te krijuar ne vendin ku jetoja une , krijoj shoqeri me mua dhe familjen time .. hajt une e ngrata bone muhabet me to ..diqysh me interesonte te analizoje kombinimin e kultures dhe mentalitetit afrikan -frances dhe gjerman , nejese,mo qasi respekti une ati e mirekuptimi, qe hajt more Zot .. thojsha gyrbeteqi edhe ky i ngrati si na ,,, edhe dyqysh kisha pershtypjen qe keta e dine raca e bardhe kane paragjykime ndaj tyre e hajt sebes une me te ne shoqeri ..sot me vie keq per gjitha ato shpenzime dreka e darka eskluzive , nejse bre hajde a po vjen te une ne darke , une pa sherr ..jo bre te jap pak pjese e shoqerise jashte te shof qka po bohet .. e nejse kurr tybe jadores as mendja andej pari me i shku ..face u kone bolle po zezak hesapi une tu mendu a thu ju duket ky teheqes femrave te races se tij , ..demek une duke shite mand shqiptarja pa komplekse ..
edhe nje darke aso shoqerere qe thu ti keta shoke ma te ngushte ske ku i gjene , po me thote , kujdese nese shoqeria e gjere te thote diq ne drejtimin qe une jam dashuru ne ty ,besoj qe ti nuk do te befasohesh ... cka bre po i them une , te ngxmojne garante ti shume mire ju ke tregu dhe sqaru atyre qe ne jemi vetem shoke te mire apo ...
jo ma kthene aty eshte problemi qe jam i dashuruar ne ty ,eshte dhe ne bisede me te gjithe tema jote ..
cka ... mbeta , ...thash me te meveti more a e dine ky ma se pari qe une jam gjakovare (kuku me dol mama para syve hhhahaha ) mandej shqiptare qe kuku Zot e larg larg evropjane se qe te bohem boterore me duhet edhe shtate te dynja ..
nejse ja ktheva , jaaaaa prit njo ne pa komplekse jemi shoqeru deri tash ,por ti e ke kuptu qe kjo eshte e pamundur , nuk jam e dashuruar ne ty nese te kuptoj nuk do te thote qe te ndjej ...e blla blla ..
sinqerishte ishte aq i kuptuar qe te dij se ku eshte kufiri dhe vazhduan dhe nje kohe shoqeria jone thua se nuk kishte ndodhur asgje ..
me kohe une u largova nga atje , ai ndrroj qytet , shume rralle nga obligimet ditore i dergojme njeri tjeterit pershendetje mes miqesh ..

Si jeni njoftuar me te dashurin-en eshte titulli i temes e ti po me duket se na rrejte pak :biggrin:


tung tung .......

Action
14-01-09, 12:08
un smok um ka qellue :biggrin:

Albonita
14-01-09, 14:04
Nuk po me kujtohet..ai moment Hiq..!

Peja-Boy
11-07-09, 18:46
Nuk po me kujtohet..ai moment Hiq..!

Spo besoj hiq hahahahahahahahahahahaahahahhaahaaha

Mihoneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Zero Cool
27-01-12, 11:26
Hina me kqyr qetu qysh jeni njoftu :rolleyes:

Ajo n`ballkon, une n`toke
Me shikime u banem cope
Tuj u qatallav e tuj keshe
me ne fund, u morem vesh,,, :biggrin: