PDA

View Full Version : Sa i besoni femrave te martume....


M_u_k_i
18-06-05, 17:03
tung faliminderit per mirkuptim

Murgesha
18-06-05, 17:15
Hiq sju besoj, flejnė me burrat e vet, lindin fėmijė, bėhen nėna.
Femra a duhet more tė jetė kėshtu? :wink:

Murgesha
18-06-05, 17:22
Genta sna e la moj kėtė temė tė bajmė pak hajgare se po na mungojnė qeshjet te Kafja.

He de si thoni a i besohet femrėse sė martuar qė ajo nuk flen me burrė tė vetin?? :lol: :lol: :lol:

Tomori
18-06-05, 18:51
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

schütze
18-06-05, 19:49
po more ju besohet si jo,por jo edhe te gjithave

doGzona
18-06-05, 19:58
:roll:

schütze
18-06-05, 20:04
:roll:
:roll: :arrow: :?:

doGzona
18-06-05, 20:07
:roll:
:roll: :arrow: :?:

Vallai schutze nuk e di ku e ka qellimin ky M_u_k_i.

laliloli
18-06-05, 20:13
Ku more i besohet femres se martuar :lol: :lol: :lol: ai sot nuk kane bes femrat e pamartuara :lol: :lol: :lol:

schütze
18-06-05, 20:16
:roll:
:roll: :arrow: :?:

Vallai schutze nuk e di ku e ka qellimin ky M_u_k_i.
Vallai nuk e di doGzona veq nja pozitive po me duket,se teme re nashta gjallrohet pak biseda ne fd

Luana
18-06-05, 20:37
Muki eshte tem e mire , por a ban me na tregu ti neve se sa i beson grave te martuara :?: :lol: :wink:

Agroni22
18-06-05, 20:41
valla bre MUKI bolle i gjhan do tema se as isak njutoni smunet me ju dhane pregjigjje per se dekti

Kercovari
18-06-05, 21:45
Ku more i besohet femres se martuar :lol: :lol: :lol: ai sot nuk kane bes femrat e pamartuara :lol: :lol: :lol:

Po more laliloli qe duhet te besosh dhe kerkosh te martuarave"Virgjiritetin a"hahahahahahahahahhahaahah!

laliloli
18-06-05, 21:47
Ku more i besohet femres se martuar :lol: :lol: :lol: ai sot nuk kane bes femrat e pamartuara :lol: :lol: :lol:

Po more laliloli qe duhet te besosh dhe kerkosh te martuarave"Virgjiritetin a"hahahahahahahahahhahaahah!
Ai na ka mbyt me ate pyetje Muki

Luana
18-06-05, 22:06
Ku more i besohet femres se martuar :lol: :lol: :lol: ai sot nuk kane bes femrat e pamartuara :lol: :lol: :lol:

Po more laliloli qe duhet te besosh dhe kerkosh te martuarave"Virgjiritetin a"hahahahahahahahahhahaahah!
Ai na ka mbyt me ate pyetje Muki

Edhe mashkullit te martuar a i besohet :?:

gjyshja ime e ka thėn nji fjal edhe kurr nuk e harroj ,
"Krejt burrat jan Qen , burri mė i mirė i botės ėshtė Qen i bardhė ,por prap QEN
:wink:

schütze
18-06-05, 22:08
Ku more i besohet femres se martuar :lol: :lol: :lol: ai sot nuk kane bes femrat e pamartuara :lol: :lol: :lol:

Po more laliloli qe duhet te besosh dhe kerkosh te martuarave"Virgjiritetin a"hahahahahahahahahhahaahah!
Ai na ka mbyt me ate pyetje Muki

Edhe mashkullit te martuar a i besohet :?:

gjyshja ime e ka thėn nji fjal edhe kurr nuk e harroj ,
"Krejt burrat jan Qen , burri mė i mirė i botės ėshtė Qen i bardhė ,por prap QEN
:wink:
:( :( :( :( :(

DEA
18-06-05, 22:12
Qka me na besu a ben ta di, nese na i jepni paret me jau rujt, me garanti qfare besim ma te madhe po doni me, e ku eshte halli?

Kercovari
18-06-05, 22:22
Qka me na besu a ben ta di, nese na i jepni paret me jau rujt, me garanti qfare besim ma te madhe po doni me, e ku eshte halli?

Vertet i runi leket"Uhahaahahahahah rroft shopingu nenen burrit".Qe benen gru me parat? sa te dua zemer ti je shpirte e ne veti thuni"Vdeksh bre budall ta mora menden"hahahahahah.

DEA
18-06-05, 22:25
Qka me na besu a ben ta di, nese na i jepni paret me jau rujt, me garanti qfare besim ma te madhe po doni me, e ku eshte halli?

Vertet i runi leket"Uhahaahahahahah rroft shopingu nenen burrit".Qe benen gru me parat? sa te dua zemer ti je shpirte e ne veti thuni"Vdeksh bre budall ta mora menden"hahahahahah.
ku e ke hallin?

Kercovari
18-06-05, 22:28
Qka me na besu a ben ta di, nese na i jepni paret me jau rujt, me garanti qfare besim ma te madhe po doni me, e ku eshte halli?

Vertet i runi leket"Uhahaahahahahah rroft shopingu nenen burrit".Qe benen gru me parat? sa te dua zemer ti je shpirte e ne veti thuni"Vdeksh bre budall ta mora menden"hahahahahah.
ku e ke hallin?

Nuk thash per ty,e kam kalu kete te shkume .ahahahahahahahah!

DEA
18-06-05, 22:32
Hahahahhahah, po normal qe se the per mua, po mendova me te ndihmu dhe te fitosh besimin :lol:

Murgesha
18-06-05, 22:34
Pasha mamin e kam ditė se kjo temė do tė jetė e sukseshme.

Ēka mendoni a janė gratė e martuara virgjine??? :lol:

DEA
18-06-05, 22:35
Pasha mamin e kam ditė se kjo temė do tė jetė e sukseshme.

Ēka mendoni a janė gratė e martuara virgjine??? :lol:
Normal qe jane, qy edhe ti qfare pyetje :lol:

Murgesha
18-06-05, 22:36
Pasha mamin e kam ditė se kjo temė do tė jetė e sukseshme.

Ēka mendoni a janė gratė e martuara virgjine??? :lol:
Normal qe jane, qy edhe ti qfare pyetje :lol:


Po jo moj unė po dua ti tregojmė hapėsit tė temės tė gjitha pėr gratė e martuara. :lol: :lol: :lol:

MemphiSx
18-06-05, 22:44
Une e kam pas ni rast :D Ni gru e martune e kish pas ni qik e dojke me u martu me mu :) Bojke be n'kish e n'xhami se jam virgjine po sdisha a me i besu :D :D

Luana
18-06-05, 22:47
Pasha mamin e kam ditė se kjo temė do tė jetė e sukseshme.

Ēka mendoni a janė gratė e martuara virgjine??? :lol:

S'di qka te them per te tjeret por , Une per veti po flas se 100% jam virgjine :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
18-06-05, 23:58
Femres se martuar i besoj sa con miza lesh ne krahe

DEA
18-06-05, 23:59
Femres se martuar i besoj sa con miza lesh ne krahe
Qka jau nin femrave te martuara per besimin tend shume :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
19-06-05, 00:04
Qka jau nin femrave te martuara per besimin tend shume :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


jo edhe kete ma kane thene :wink: se nuk ju nevoitet besimi im :lol: :lol: :lol:

DEA
19-06-05, 00:06
Qka jau nin femrave te martuara per besimin tend shume :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


jo edhe kete ma kane thene :wink: se nuk ju nevoitet besimi im :lol: :lol: :lol:
me te gjitha te kish provuar zoti, po me duket, po sa mundesh ta besh dallimin kisha dashte ta di 8)

Honesty^uk.
19-06-05, 00:09
me te gjitha te kish provuar zoti, po me duket, po sa mundesh ta besh dallimin kisha dashte ta di 8)


mese e vertet
une dallimin ne kete rast e bej njesoj sikur ,te bardhen nga e zeza :wink:

DEA
19-06-05, 00:11
me te gjitha te kish provuar zoti, po me duket, po sa mundesh ta besh dallimin kisha dashte ta di 8)


mese e vertet
une dallimin ne kete rast e bej njesoj sikur ,te bardhen nga e zeza :wink:
Ateher besoj, qe mund edhe te besosh, nese mundesh te dallosh.
( se u bona serioze tani)

Honesty^uk.
19-06-05, 00:13
Ateher besoj, qe mund edhe te besosh, nese mundesh te dallosh.
( se u bona serioze tani)


jo te gjithave, serioz isha une :wink:

DEA
19-06-05, 00:15
Ateher besoj, qe mund edhe te besosh, nese mundesh te dallosh.
( se u bona serioze tani)


jo te gjithave, serioz isha une :wink:O ty pusi te marrte, po a po te them se nese dallon edhe beson, qy normal se jo te gjithave mandej aiiiiiiiiiiiiiiiii edhe ti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
19-06-05, 00:19
O ty pusi te marrte, po a po te them se nese dallon edhe beson, qy normal se jo te gjithave mandej aiiiiiiiiiiiiiiiii edhe ti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:hahahhahahahah
a te trullova po, keshtu jam une e baj vendin mulli qe mos me dit kush ja nisi as kush ja filloj :lol: :lol: :lol:

valla sonte mire kishte qene me ra ne pus se shume vape

Kloni
19-06-05, 10:55
E pash qe i rat kah mullini jem e thash te shoh cka bahet kjo zhurme ketu!
Per me i besu femres se martuar qenka puna a? Varet valla percka dhe ciles femer! Psh, gruas time nuk i besoj dhe e kontrolloj cdo nate deri ne thellesi qe arrij me u fut mos me ka fsheh naj sekret dhe bile edhe asaj kjo i pelqen, per tjerat nuk di njehere per njehere, kur te provoj nashta edhe besoj e nashta edhe vi e ju tregoj...

lazdrani
19-06-05, 11:12
tung faliminderit per mirkuptim

Eh more MUKI cka te bie ty ndermende vetem sendet e mbrapshta hahahah.Sa i besohet femrave te martume me shume se meshkujve te martuar do te thoja. :wink:

Dreni30
19-06-05, 11:49
Mi paske marr fjalet Lazdrani se edhe une ashtu mendoj.
Njeriu se pari duhet te jet kritik per vete veten e pastaj te kritikoj dikend.

halla e madhe
19-06-05, 12:49
Mi paske marr fjalet Lazdrani se edhe une ashtu mendoj.
Njeriu se pari duhet te jet kritik per vete veten e pastaj te kritikoj dikend.
:wink:

GURI SYLAJ
19-06-05, 21:06
Aq sa me besojn edhe ato mua sepse edhe une jam i martuar.....

Luana
19-06-05, 21:15
Edhe mashkullit te martuar a i besohet :?:

gjyshja ime e ka thėn nji fjal edhe kurr nuk e harroj ,
"Krejt burrat jan Qen , burri mė i mirė i botės ėshtė Qen i bardhė ,por prap QEN
:wink:

GURI SYLAJ
19-06-05, 21:37
LUANA -- Cka that se e keni pas -gjyshe , don te thote nena e babait tuaj, shum mire....

Kercovari
19-06-05, 21:58
Edhe mashkullit te martuar a i besohet :?:

gjyshja ime e ka thėn nji fjal edhe kurr nuk e harroj ,
"Krejt burrat jan Qen , burri mė i mirė i botės ėshtė Qen i bardhė ,por prap QEN
:wink:

hahahahaha! Luana, une jam qen i zi "karabash" :lol: :lol: :lol:

M_u_k_i
20-06-05, 11:20
tung njerz ju faliminderit per tem se shum e mir e kom dit se ka me qen e mir vetem per para a un sa per veti hiq nuk ju besoj qikave se di pse veq nuk ju besoj po foli per dit te sodit qysh u ba hehehehhe.

Murgesha
20-06-05, 14:35
tung njerz ju faliminderit per tem se shum e mir e kom dit se ka me qen e mir vetem per para a un sa per veti hiq nuk ju besoj qikave se di pse veq nuk ju besoj po foli per dit te sodit qysh u ba hehehehhe.

More ti e hape temėn pėr gra e tani spo ju beson as qikave mė. :lol:

M_u_k_i
20-06-05, 16:51
vallahin murgesh skom qa me ba se qikat jon hallakat ani e kom pa pram ni qik ish e zez ku ku kur e kom pa ne miniq aj medet e haj vallahin murgesh a i besohet qiftes se asaj.

laliloli
20-06-05, 17:08
vallahin murgesh skom qa me ba se qikat jon hallakat ani e kom pa pram ni qik ish e zez ku ku kur e kom pa ne miniq aj medet e haj vallahin murgesh a i besohet qiftes se asaj.

Muki a kish qene e martuar apo e pa martuar

Kercovari
20-06-05, 19:53
vallahin murgesh skom qa me ba se qikat jon hallakat ani e kom pa pram ni qik ish e zez ku ku kur e kom pa ne miniq aj medet e haj vallahin murgesh a i besohet qiftes se asaj.

Muki a kish qene e martuar apo e pa martuar

Pse mos do edhe ai te martohet ketu. :lol: :lol:
Shuj more ,shif se te zezat i paska frike. :lol: :lol: :lol:

Luana
20-06-05, 22:44
LUANA -- Cka that se e keni pas -gjyshe , don te thote nena e babait tuaj, shum mire....


Guri ,
te pershendes nji her ty e tash po te tregoj se kush me ka than , nana e nenes e nones tem :wink: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
20-06-05, 22:47
LUANA -- Cka that se e keni pas -gjyshe , don te thote nena e babait tuaj, shum mire....


Guri ,
te pershendes nji her ty e tash po te tregoj se kush me ka than , nana e nenes e nones tem :wink: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
21-06-05, 13:15
Une i besoj grave te martuara. :P :wink:

halla e madhe
21-06-05, 13:17
Turisti_ :wink: :lol: :lol: :lol:

turisti
21-06-05, 13:29
Turisti_ :wink: :lol: :lol: :lol:

:wink: :wink:

xheti
21-06-05, 14:58
une ibesoj deri 24:00 nje minut me kapercy magum si besoj se gruja e ka shtin dreqin shishe po ka harru mja byll kapakun e kshtu udal apet edhe i mashtron grat po edhe burrat

Kercovari
21-06-05, 15:39
Jo xheti jo! Me mire eshte te besosh gruan vetem kurre eshte me ty,se gruja eshte si peshku i lemut dhe beri te iku dore e kapi ai tjetri me grepsh. Sidocoft,te gjitha grate jan te lemuta po jo edhe te gjitha te mos u besohet.

schütze
21-06-05, 18:02
nuk e di a ju besohet a jo se nuk kam pervoj,por edhe ju besovshit, mos tregoni edhe naj vjet deri te martohna edhe un,se valla qysh po thothojn do :roll: jam met pa u martu :(

xheti
21-06-05, 20:19
ehhee po kur te martona do me marr ni gru qe u shqehet me ckrraja te ksoves bila keta te hujt s'mundene me ma nxan heh, biloa kur t'mereshet le te nxan nje ikosoves ej zezak


respekt krecovari :roll:

GURI SYLAJ
21-06-05, 21:28
Luana -

Tek ne nones se nones te nones teme i thojn katragjyshe e jo gjyshe, veq njo po eshoh qe boll gat koka majt ajfar amaneti per gjysherit baballaret e vllezerit...
Me ndrime Guri Sylaj.

M_u_k_i
21-06-05, 22:44
laliloli njeri ajo po i thojke veti kishe qe nuk esht e martume se boll qik e mir ish po vallahin me kthy ntjetren an as qik hiq veq u dufke mi than qik po nejse se fell u kan aty puna funin nuk mujsha me ja dit kurr veq nejse jojo mos ki gajle se nuk ish kan e martume jo stekfurulla veq me duket se ish kan qik e bane mir e gjumert hehehe.

Luana
21-06-05, 22:47
Luana -

Tek ne nones se nones te nones teme i thojn katragjyshe e jo gjyshe, veq njo po eshoh qe boll gat koka majt ajfar amaneti per gjysherit baballaret e vllezerit...
Me ndrime Guri Sylaj.

Guri tash e ke edhe ti amanetin nga une , mos e harro me e percjell femijes se femijeve te femijve te tu :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

M_u_k_i
21-06-05, 22:51
ku luana po larg je shku guri ishalla rrnon deri athere

Luana
21-06-05, 22:53
ku luana po larg je shku guri ishalla rrnon deri athere

Muki a mos helbetna deshe ti ta marrish ket amanet :?: :lol: :lol:

M_u_k_i
21-06-05, 22:57
haj zoti na rujt nuk marr telashe ne kry kurr un jo e luana nga laj ti a ben me dit edhe a je e martume. :?:

Luana
21-06-05, 23:03
haj zoti na rujt nuk marr telashe ne kry kurr un jo e luana nga laj ti a ben me dit edhe a je e martume. :?:

Pyetjet personale behen ne Mesazhet Private MUKI :wink:

M_u_k_i
21-06-05, 23:09
ooooooooooo me fal luana a :wink: nuk e pasna dit a .

M_u_k_i
23-06-05, 11:29
folni more a po tutni me fol a mos u tutni se nuk ju shohin grat me fol heheheh

Tanushi
23-06-05, 11:52
Jo qe po tutmi po pse me hanger dajak badihava se!

M_u_k_i
23-06-05, 11:53
hahhahaha tanushi valla pernime fer te koke shoki mu te pershendes shum .

Luana
23-06-05, 11:54
Jo qe po tutmi po pse me hanger dajak badihava se!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

M_u_k_i
23-06-05, 11:55
luana e ti prej kujna po tutesh hehehe

Luana
23-06-05, 11:57
luana e ti prej kujna po tutesh hehehe


Muki unė me u pas tutė nuk isha hy hiq ne Internet :lol: :lol: :lol: :lol:

M_u_k_i
23-06-05, 12:00
diqysh luana po qet me duket mjalt prej durve tua kur po shenon :lol: :lol: :lol: :lol:

Luana
23-06-05, 12:02
diqysh luana po qet me duket mjalt prej durve tua kur po shenon :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

thank you Muki :wink:

M_u_k_i
23-06-05, 12:04
nuk po gucoj me shenu luana ma shum hehee se mos po me rreh naj kush hehehehe :lol: :wink:

M_u_k_i
23-06-05, 12:45
ku mete luana :wink:

Luana
23-06-05, 12:46
ku mete luana :wink:


Muki shiko ne qdo tem se me sheh mua aty :wink:

Daja POLIC
23-06-05, 12:49
opaaaaaa me siguri me kete teme e keni ofenduar naj gruje :lol: :lol: :lol:

M_u_k_i
23-06-05, 12:54
daja polis mir e ke deri dikun LUANA me paske nal ne net sot po dufka me njet te shpija ton diten e hajt me fol me ty :wink:

M_u_k_i
23-06-05, 14:48
folni more hhehehe spo guxoni

Tomori
23-06-05, 23:37
Ku me besuar gruan?!!!!
Po gruja eshte grue....orrrrr njerez ....nuk ka besim tek gruja se nga natyra eshte qashtu e krijuar....?!!!
Per dallim te burrit....burri nuk trathtone ne ate permase siq trathtone gruja?!!!
-Po ti kishin pas burrat veset e grues...paramendoni siq dot ishte kjo bote
nuk dot mireshte vesh..
kush han e kush pine?!!
kush hip e kush zdripen.....mos ma zi?!!
Po shyqyr qe jan burrat e mbajne drejtimin e jetes...hahahahhaha :wink:

Murgesha
23-06-05, 23:48
Ku me besuar gruan?!!!!
Po gruja eshte grue....orrrrr njerez ....nuk ka besim tek gruja se nga natyra eshte qashtu e krijuar....?!!!
Per dallim te burrit....burri nuk trathtone ne ate permase siq trathtone gruja?!!!
-Po ti kishin pas burrat veset e grues...paramendoni siq dot ishte kjo bote
nuk dot mireshte vesh..
kush han e kush pine?!!
kush hip e kush zdripen.....mos ma zi?!!
Po shyqyr qe jan burrat e mbajne drejtimin e jetes...hahahahhaha :wink:


Shyqyr bafsh Tomori.

Burrat e mbajnė drejtimin e gruaja e rrotullon Burrin kah tė dojė. :lol: :lol:

Luana
23-06-05, 23:53
Shyqyr bafsh Tomori.

Burrat e mbajnė drejtimin e gruaja e rrotullon Burrin kah tė dojė. :lol: :lol:
Aman bre Murgesh po qysh ja ke qellu bre he mushknit te plasshin ho

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/k025.gifhttp://www.cosgan.de/images/midi/frech/k025.gifhttp://www.cosgan.de/images/midi/frech/k025.gifhttp://www.cosgan.de/images/midi/frech/k025.gifhttp://www.cosgan.de/images/midi/frech/k025.gif

M_u_k_i
24-06-05, 09:40
luana mo more se gjyna mushnit hehehe :wink:

M_u_k_i
24-06-05, 09:47
valla un po harroj mi kqyr kani her mesadhat private veq1 kom menu qe veq un po i harroj po pi harrojke edhe dikush tjeter pa i kqyr hehheehhe :wink: :wink: kqyrni more mesazhet e damlla ju raft hheehehe.

LEDHATIMI
24-06-05, 10:41
HIQ

M_u_k_i
25-06-05, 00:15
:wink:

M_u_k_i
27-06-05, 11:04
q1ysh nuk po guxoni kush me fol hahahhaha :wink:

Kupid
27-06-05, 17:17
a skeni logjiken hiq ktu? me besu gruan martum? ajo po tradhton burrin vet, edhe don me besu ajo nuk te tradhton ty? uffa. a don me ble Brooklyn Bridge?

ZEMERTHYERI
27-06-05, 19:20
a skeni logjiken hiq ktu? me besu gruan martum? ajo po tradhton burrin vet, edhe don me besu ajo nuk te tradhton ty? uffa. a don me ble Brooklyn Bridge?

ndash besoj ndash jo ... ajo nese te tradhton badihava e ki , megjithate besoj se nuk ndryshon gje nese nuk i beson.... pra une i besoj se dua ti besoj

sexybrikenda
27-06-05, 20:29
Oh Gruja done buke e uje dhe Stupcccc :D :D :D

schütze
27-06-05, 20:32
Oh Gruja done buke e uje dhe Stupcccc :D :D :D
jooooooooooooooooooooooo bre :shock:

doGzona
27-06-05, 20:58
Oh Gruja done buke e uje dhe Stupcccc :D :D :D

A cka qenka kjo per Tomorin :lol: :lol:

Tanushi
27-06-05, 21:08
Derisa nje femer vendos te matrohet kjo tregon se duhet ti besohet! Edhe une grujes teme i kam besu vec pasi jam martu! Kjo eshte nje vendim shume i rendesishem per jete, te tjerat shkojne e vijne per qejf!

M_u_k_i
27-06-05, 23:40
vallahin njeri qaty te thot po e te del jo :wink:

Tomori
28-06-05, 13:50
Oh Gruja done buke e uje dhe Stupcccc :D :D :D

A cka qenka kjo per Tomorin :lol: :lol:

hahahahahahahhahahahaha
..or dreq po me ngacmone..ani ani "doGzona" mir e ke?!!!
Po me vune ne siklet metvertet qka done te thote kjo per Tomorin>
>>sa per krahasim me ba punen e bukes, ujit, e stupcit qe i desheshka gruas?!!!!!
- Bejm krahasimin mbas Tomorit:

Buka don te thote bereqeti domethen te korret gruni ...ose?
(gruja te....!!!}

Ujti don te thote jeta, domethen duhet te ujitet ara ...ose?
(gruja duhet ujitur...!!!}

Stupci don te thote pllugi domethene duhet te larohet ara..ose?
{gruja duhet punuar.....!!!}
"doGzona" e nderuar si thua ti...a pajtohesh me Tomorin!
"doGzona" mos e mer per tmadhe se e kam me Alegori me kupton ti se je vajze e zgjuar...tungji "doGzona"

Kaltrushi
28-06-05, 13:56
Oh Gruja done buke e uje dhe Stupcccc :D :D :D

A cka qenka kjo per Tomorin :lol: :lol:

hahahahahahahhahahahaha
..or dreq po me ngacmone..ani ani "doGzona" mir e ke?!!!
Po me vune ne siklet metvertet qka done te thote kjo per Tomorin>
>>sa per krahasim me ba punen e bukes, ujit, e stupcit qe i desheshka gruas?!!!!!
- Bejm krahasimin mbas Tomorit:

Buka don te thote bereqeti domethen te korret gruni ...ose?
(gruja te....!!!}

Ujti don te thote jeta, domethen duhet te ujitet ara ...ose?
(gruja duhet ujitur...!!!}

Stupci don te thote pllugi domethene duhet te larohet ara..ose?
{gruja duhet punuar.....!!!}
"doGzona" e nderuar si thua ti...a pajtohesh me Tomorin!
"doGzona" mos e mer per tmadhe se e kam me Alegori me kupton ti se je vajze e zgjuar...tungji "doGzona"


ha hahahahha tomor ma vure gazin po shifet qer paske provoja me gra te martuara...hahahahaha

turisti
28-06-05, 14:23
Oh Gruja done buke e uje dhe Stupcccc :D :D :D

A cka qenka kjo per Tomorin :lol: :lol:

hahahahahahahhahahahaha
..or dreq po me ngacmone..ani ani "doGzona" mir e ke?!!!
Po me vune ne siklet metvertet qka done te thote kjo per Tomorin>
>>sa per krahasim me ba punen e bukes, ujit, e stupcit qe i desheshka gruas?!!!!!
- Bejm krahasimin mbas Tomorit:

Buka don te thote bereqeti domethen te korret gruni ...ose?
(gruja te....!!!}

Ujti don te thote jeta, domethen duhet te ujitet ara ...ose?
(gruja duhet ujitur...!!!}

Stupci don te thote pllugi domethene duhet te larohet ara..ose?
{gruja duhet punuar.....!!!}
"doGzona" e nderuar si thua ti...a pajtohesh me Tomorin!
"doGzona" mos e mer per tmadhe se e kam me Alegori me kupton ti se je vajze e zgjuar...tungji "doGzona"


ha hahahahha tomor ma vure gazin po shifet qer paske provoja me gra te martuara...hahahahaha

Shifet Kaltrushi,qe bujqesia i ka lene shume pasoja TOMORIT. :P

ZEMERTHYERI
28-06-05, 15:07
NUK SHOH ARSYE PSE MOS ME U BESU SHUME , NGA SE ATO EDHE ASHTU GJITHCKA QE BEJNE NUK ORVATEN SHUME TA FSHEHIN

Kloni
28-06-05, 17:21
Une femres se martume i besoj me shume se te pamartuares, sepse ajo nuk e ka ma gajlen e marteses dhe me kshyr me te mashtru per me martu, as me te prish me gru dhe meritojne me shume kujdes, cka e bajne e bajne per qef dhe qefi nuk kufizohet vetem ne martese...

Tomori
28-06-05, 17:29
Une femres se martume i besoj me shume se te pamartuares, sepse ajo nuk e ka ma gajlen e marteses dhe me kshyr me te mashtru per me martu, as me te prish me gru dhe meritojne me shume kujdes, cka e bajne e bajne per qef dhe qefi nuk kufizohet vetem ne martese...

hahahahahahahahaha"Kloni" shihet qarte se je akoma i gjelbert?!!!!
..ndixho xhaxhin Tomor! shum gabim e ke orr quni i Klonuar :shock:
"Kloni" mos e mer per te keq fjalen e xhaxhit Tomor, akoma je i ri...

Kloni
28-06-05, 17:50
Une femres se martume i besoj me shume se te pamartuares, sepse ajo nuk e ka ma gajlen e marteses dhe me kshyr me te mashtru per me martu, as me te prish me gru dhe meritojne me shume kujdes, cka e bajne e bajne per qef dhe qefi nuk kufizohet vetem ne martese...

hahahahahahahahaha"Kloni" shihet qarte se je akoma i gjelbert?!!!!
..ndixho xhaxhin Tomor! shum gabim e ke orr quni i Klonuar :shock:
"Kloni" mos e mer per te keq fjalen e xhaxhit Tomor, akoma je i ri...

Kejt jeshil tu ka ba edhe ty xhaxhi Tomoro, po cka pate keshtu qe u zgjidhe more ne livadh te huaj hala pa tu pjeke kashta!!! Nuk e pata me ty mere po me femrat e martume me duket!!!
E kam lexu Ēajupin para klonimit por edhe ti mos u klono ne femra te martuara a!

Tomori
28-06-05, 18:00
Une femres se martume i besoj me shume se te pamartuares, sepse ajo nuk e ka ma gajlen e marteses dhe me kshyr me te mashtru per me martu, as me te prish me gru dhe meritojne me shume kujdes, cka e bajne e bajne per qef dhe qefi nuk kufizohet vetem ne martese...

hahahahahahahahaha"Kloni" shihet qarte se je akoma i gjelbert?!!!!
..ndixho xhaxhin Tomor! shum gabim e ke orr quni i Klonuar :shock:
"Kloni" mos e mer per te keq fjalen e xhaxhit Tomor, akoma je i ri...

Kejt jeshil tu ka ba edhe ty xhaxhi Tomoro, po cka pate keshtu qe u zgjidhe more ne livadh te huaj hala pa tu pjeke kashta!!! Nuk e pata me ty mere po me femrat e martume me duket!!!
E kam lexu Ēajupin para klonimit por edhe ti mos u klono ne femra te martuara a!

hahahahahahahaahahahahhahahahahahahhahaaa...
I nderuari "Kloni" pikerisht e pata fjalen tek tema nuk te kuptoje shoqi si po mendone aq prapsht.. per tematiken tek femrat e martuara ... :wink:
Kloni po te pyes sinqerishte sa vjeqar je!
-Mbas shkrimit duhet ti kesh nja 16 vjet apo gabohem?!!!
Te pershendes... :wink:

Tomori
28-06-05, 18:09
Oh Gruja done buke e uje dhe Stupcccc :D :D :D

A cka qenka kjo per Tomorin :lol: :lol:

hahahahahahahhahahahaha
..or dreq po me ngacmone..ani ani "doGzona" mir e ke?!!!
Po me vune ne siklet metvertet qka done te thote kjo per Tomorin>
>>sa per krahasim me ba punen e bukes, ujit, e stupcit qe i desheshka gruas?!!!!!
- Bejm krahasimin mbas Tomorit:

Buka don te thote bereqeti domethen te korret gruni ...ose?
(gruja te....!!!}

Ujti don te thote jeta, domethen duhet te ujitet ara ...ose?
(gruja duhet ujitur...!!!}

Stupci don te thote pllugi domethene duhet te larohet ara..ose?
{gruja duhet punuar.....!!!}
"doGzona" e nderuar si thua ti...a pajtohesh me Tomorin!
"doGzona" mos e mer per tmadhe se e kam me Alegori me kupton ti se je vajze e zgjuar...tungji "doGzona"


ha hahahahha tomor ma vure gazin po shifet qer paske provoja me gra te martuara...hahahahaha

Shifet Kaltrushi,qe bujqesia i ka lene shume pasoja TOMORIT. :P

hahahahahahahahhahahahaha,,,,,,miku im Turisti shum me vent e ke ...
....bujqesia eshte shkence ne vete ti fort mire je ne dijeni per mua qe kam mare vendin e tret ne simpoziumin e VII Evropljane ne Budapeste!
sa i perket bujqesise, po ashtu po aty kam mare vendin e pare ne kategorine tjeter ,,,,siq din ti qe elementi kryesore ka qene analize bio-teknike e gruas hungareze,,,,,,hahahahhahahaahhahaaaa
-Turist shoqi si thua a me ke paks si te poshter e idiot..perse qesh a?
Me respekt shum te madh per ty:
Agronomi-bio-teknik:
Tomori :wink:

turisti
28-06-05, 18:16
Oh Gruja done buke e uje dhe Stupcccc :D :D :D

A cka qenka kjo per Tomorin :lol: :lol:

hahahahahahahhahahahaha
..or dreq po me ngacmone..ani ani "doGzona" mir e ke?!!!
Po me vune ne siklet metvertet qka done te thote kjo per Tomorin>
>>sa per krahasim me ba punen e bukes, ujit, e stupcit qe i desheshka gruas?!!!!!
- Bejm krahasimin mbas Tomorit:

Buka don te thote bereqeti domethen te korret gruni ...ose?
(gruja te....!!!}

Ujti don te thote jeta, domethen duhet te ujitet ara ...ose?
(gruja duhet ujitur...!!!}

Stupci don te thote pllugi domethene duhet te larohet ara..ose?
{gruja duhet punuar.....!!!}
"doGzona" e nderuar si thua ti...a pajtohesh me Tomorin!
"doGzona" mos e mer per tmadhe se e kam me Alegori me kupton ti se je vajze e zgjuar...tungji "doGzona"


ha hahahahha tomor ma vure gazin po shifet qer paske provoja me gra te martuara...hahahahaha

Shifet Kaltrushi,qe bujqesia i ka lene shume pasoja TOMORIT. :P

hahahahahahahahhahahahaha,,,,,,miku im Turisti shum me vent e ke ...
....bujqesia eshte shkence ne vete ti fort mire je ne dijeni per mua qe kam mare vendin e tret ne simpoziumin e VII Evropljane ne Budapeste!
sa i perket bujqesise, po ashtu po aty kam mare vendin e pare ne kategorine tjeter ,,,,siq din ti qe elementi kryesore ka qene analize bio-teknike e gruas hungareze,,,,,,hahahahhahahaahhahaaaa
-Turist shoqi si thua a me ke paks si te poshter e idiot..perse qesh a?
Me respekt shum te madh per ty:
Agronomi-bio-teknik:
Tomori :wink:

Oooo,shoku im i dashur,po si te shkon ashtu mendja se une mendoj qe je i poshter dhe idiot ? Une vetem po ēuditna qe je kaq i gjithanshem e po humb kohe neper simpoziumet e -budallaqet- i len anash.

Per ty gjithmone respekt,sepse dionia jote e meriton . :P

TURISTI. :P

Kloni
28-06-05, 18:29
Une femres se martume i besoj me shume se te pamartuares, sepse ajo nuk e ka ma gajlen e marteses dhe me kshyr me te mashtru per me martu, as me te prish me gru dhe meritojne me shume kujdes, cka e bajne e bajne per qef dhe qefi nuk kufizohet vetem ne martese...

hahahahahahahahaha"Kloni" shihet qarte se je akoma i gjelbert?!!!!
..ndixho xhaxhin Tomor! shum gabim e ke orr quni i Klonuar :shock:
"Kloni" mos e mer per te keq fjalen e xhaxhit Tomor, akoma je i ri...

Kejt jeshil tu ka ba edhe ty xhaxhi Tomoro, po cka pate keshtu qe u zgjidhe more ne livadh te huaj hala pa tu pjeke kashta!!! Nuk e pata me ty mere po me femrat e martume me duket!!!
E kam lexu Ēajupin para klonimit por edhe ti mos u klono ne femra te martuara a!

hahahahahahahaahahahahhahahahahahahhahaaa...
I nderuari "Kloni" pikerisht e pata fjalen tek tema nuk te kuptoje shoqi si po mendone aq prapsht.. per tematiken tek femrat e martuara ... :wink:
Kloni po te pyes sinqerishte sa vjeqar je!
-Mbas shkrimit duhet ti kesh nja 16 vjet apo gabohem?!!!
Te pershendes... :wink:

Gati ja ke qellu se hala pa ba synet jam dhe kjo nuk do te thote akoma se te besoj ty me shume se femres se martuar!

M_u_k_i
29-06-05, 00:26
:lol: :lol: :lol: Tomori :lol: :lol:

Krokodilli
29-06-05, 09:34
Une femres se martume i besoj me shume se te pamartuares, sepse ajo nuk e ka ma gajlen e marteses dhe me kshyr me te mashtru per me martu, as me te prish me gru dhe meritojne me shume kujdes, cka e bajne e bajne per qef dhe qefi nuk kufizohet vetem ne martese...

hahahahahahahahaha"Kloni" shihet qarte se je akoma i gjelbert?!!!!
..ndixho xhaxhin Tomor! shum gabim e ke orr quni i Klonuar :shock:
"Kloni" mos e mer per te keq fjalen e xhaxhit Tomor, akoma je i ri...

Kejt jeshil tu ka ba edhe ty xhaxhi Tomoro, po cka pate keshtu qe u zgjidhe more ne livadh te huaj hala pa tu pjeke kashta!!! Nuk e pata me ty mere po me femrat e martume me duket!!!
E kam lexu Ēajupin para klonimit por edhe ti mos u klono ne femra te martuara a!

hahahahahahahaahahahahhahahahahahahhahaaa...
I nderuari "Kloni" pikerisht e pata fjalen tek tema nuk te kuptoje shoqi si po mendone aq prapsht.. per tematiken tek femrat e martuara ... :wink:
Kloni po te pyes sinqerishte sa vjeqar je!
-Mbas shkrimit duhet ti kesh nja 16 vjet apo gabohem?!!!
Te pershendes... :wink:

Gati ja ke qellu se hala pa ba synet jam dhe kjo nuk do te thote akoma se te besoj ty me shume se femres se martuar!

Kloni qenke i ri vllaqko,,,,, auuuuu ste ka ra rasti me shku neper ULQIN ku shumica e grave i kan burrat neper mergim,, atje shko e besoju femrave te martuara,, po sido qe te jet,

shko ne kurs tek Tomori Pak per Bio - Kimi ose te magjupi i mahalles per Zdrukthtari masi skoke i bere synet,,,,,, e kur ti krysh keto kurse me sukses do ti vizitosh disa vende dhe do te bindesh fjaleve te Tomorit dhe teoris se Turistit

Luana
29-06-05, 13:51
Une pajtohem me fjalet e Klonit ,

kurse ti Tomor dhe Krokodil te isha kan ne vend te juaj me kishte ardhe turp me ja then keto fjalet dikujt ,
sepse njeriu nuk e shkruan nga experienca por me duket se eshte realiteti i jetes keshtu , gjithemon kan qen keto gjera dhe ende existojn , dhe kurr nuk kan per te vdekur , ashtu besoj une per mendimin time .Luana

M_u_k_i
29-06-05, 15:23
ew luana ew

M_u_k_i
30-06-05, 23:41
ew po tuxa ishit kan spo guxon ma me fol kushy po tuten zaher qe i nin grat hhaahahahhaa :wink:

Tomori
30-06-05, 23:50
Une pajtohem me fjalet e Klonit ,

kurse ti Tomor dhe Krokodil te isha kan ne vend te juaj me kishte ardhe turp me ja then keto fjalet dikujt ,
sepse njeriu nuk e shkruan nga experienca por me duket se eshte realiteti i jetes keshtu , gjithemon kan qen keto gjera dhe ende existojn , dhe kurr nuk kan per te vdekur , ashtu besoj une per mendimin time .

Luana

-Perse moj Luana e nderuar! cka te mundon...mos te lutem po do tju pyes
-Si mendoni ju konkretisht a nuk ka ksish rastesh?!!
_Luana mos haro se cka nuk ka deti lloj loj malukati...a me kuptove...
tungji nje here,,,, :wink:

M_u_k_i
01-07-05, 01:54
:lol: :lol: :lol: :lol:

M_u_k_i
02-07-05, 19:54
:?: :?: :?: :?:

ZEMERTHYERI
02-07-05, 21:06
shume pak

M_u_k_i
03-07-05, 00:51
shume pak shum pak a hiq :?:

ZEMERTHYERI
03-07-05, 05:56
shume pak shum pak a hiq :?:

shume pak Muki, se nuk du me hy n`gjynah me naj femer qe me te vertete duhet mi besu :wink:

Kupid
03-07-05, 09:30
Edhe mashkullit te martuar a i besohet :?:

gjyshja ime e ka thėn nji fjal edhe kurr nuk e harroj ,
"Krejt burrat jan Qen , burri mė i mirė i botės ėshtė Qen i bardhė ,por prap QEN
:wink:

mfal Luana, une jam thi, jo qen. (thiu pak ma maqem se qen)

M_u_k_i
03-07-05, 11:29
:lol: :lol: :lol:

Tomori
03-07-05, 11:32
Edhe mashkullit te martuar a i besohet :?:

gjyshja ime e ka thėn nji fjal edhe kurr nuk e harroj ,
"Krejt burrat jan Qen , burri mė i mirė i botės ėshtė Qen i bardhė ,por prap QEN
:wink:

mfal Luana, une jam thi, jo qen. (thiu pak ma maqem se qen)
Dukesh se je Derr permbi derr,,pis maluk

M_u_k_i
03-07-05, 23:29
qfar derrash more po leni derrat :lol: :lol:

M_u_k_i
24-07-05, 15:47
hej njerz qysh more spo guxoni me shenu mos u tutni se nuk ju rrehin grat

Krokodilli
24-07-05, 16:03
Une pajtohem me fjalet e Klonit ,

kurse ti Tomor dhe Krokodil te isha kan ne vend te juaj me kishte ardhe turp me ja then keto fjalet dikujt ,
sepse njeriu nuk e shkruan nga experienca por me duket se eshte realiteti i jetes keshtu , gjithemon kan qen keto gjera dhe ende existojn , dhe kurr nuk kan per te vdekur , ashtu besoj une per mendimin time .Luana

haha moj Luana me te vertet eshte turp se qka tham une dhe Tomori,,, por ma turp eshte per ndodhit qe po ndodhin ne realitet.....

Luana shkruajti:

Edhe mashkullit te martuar a i besohet?

gjyshja ime e ka thėn nji fjal edhe kurr nuk e harroj ,
"Krejt burrat jan Qen , burri mė i mirė i botės ėshtė Qen i bardhė ,por prap QEN

Kroki
eu eu Luana he Malsore,, na bane qen,, tash duhet ta pranoj fatin se jam qen,, sme ka mbet tjeter veqse te caktoj qfar qeni , asi te vogel qe i mbajn njerezimi per me kalu kohen,, apo qen rojtar te eger......

turisti
25-07-05, 15:46
I besoj shume. :P

Kercovari
25-07-05, 15:48
une vetem kur fle. :lol:

M_u_k_i
26-07-05, 16:58
ani de edhe kur te flen mir esht mi besu

laliloli
26-07-05, 17:33
Kam besim te plote ne to :lol: :lol: :lol:

Agroni22
26-07-05, 23:27
nuk e di more nuk jom i martum hehehehe

Dreni30
26-07-05, 23:38
Nuk di une cka te ju them, vetem kur te martohem besomni se kam me ju tregu. :lol: :lol: :lol:

Kercovari
27-07-05, 20:45
po,nuk u besoj edhe kure flene :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arb
27-07-05, 22:43
Sdi cka me thone...

Dreni30
27-07-05, 22:45
As une hiq valla, po pres te martohem njehere.

M_u_k_i
28-07-05, 01:06
ani de veq kur t emartohesh dreni tregona ok

Dreni30
28-07-05, 21:59
ani de veq kur t emartohesh dreni tregona ok

Po more si jo, vetem pasi te baj pak pervoje e kam me ju trgu besoni..

Luana
28-07-05, 22:06
ani de veq kur t emartohesh dreni tregona ok

Po more si jo, vetem pasi te baj pak pervoje e kam me ju trgu besoni..

S'ki ēare pa na tregu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dilingjia
28-07-05, 22:10
grate e martueme a? hahhahahahah veq mos mujshin hahhahahah :lol:

Dreni30
28-07-05, 22:11
ani de veq kur t emartohesh dreni tregona ok

Po more si jo, vetem pasi te baj pak pervoje e kam me ju trgu besoni..

S'ki ēare pa na tregu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Po more si jo vetem te martohem njehere se..........

Luana
28-07-05, 22:12
grate e martueme a? hahhahahahah veq mos mujshin hahhahahah :lol:


Ruje edhe ate grun tende dilingji se po te ikė naten dikah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dilingjia
28-07-05, 22:14
grate e martueme a? hahhahahahah veq mos mujshin hahhahahah :lol:


Ruje edhe ate grun tende dilingji se po te ikė naten dikah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hiq mos ta nin se me kojshi t'mi me rend e kom HERE UNE HERE UNE :lol:

M_u_k_i
29-07-05, 01:04
eh mori
luanaaaaaaaaaaa :wink:

Luana
29-07-05, 01:12
eh mori
luanaaaaaaaaaaa :wink:


:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

M_u_k_i
29-07-05, 01:15
grate e martueme a? hahhahahahah veq mos mujshin hahhahahah :lol:


Ruje edhe ate grun tende dilingji se po te ikė naten dikah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hiq mos ta nin se me kojshi t'mi me rend e kom HERE UNE HERE UNE :lol: LUANA A PE SHE QYSH ESHT JETA HALA NA NUK JENA MARTU MA MIR A

Luana
29-07-05, 01:17
LUANA A PE SHE QYSH ESHT JETA HALA NA NUK JENA MARTU MA MIR A

Mos u marto se i bjen pishman qe ke lind :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

M_u_k_i
29-07-05, 01:19
LUANA A PE SHE QYSH ESHT JETA HALA NA NUK JENA MARTU MA MIR A

Mos u marto se i bjen pishman qe ke lind :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: JO ISHALLA LUANA PSE TI JE E MARTUNE A ? :?:

Luana
29-07-05, 01:22
LUANA A PE SHE QYSH ESHT JETA HALA NA NUK JENA MARTU MA MIR A

Mos u marto se i bjen pishman qe ke lind :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: JO ISHALLA LUANA PSE TI JE E MARTUNE A ? :?:


Muki jam e martume edhe nuk i kam ra pishman kurr , por fjala eshte per burra se sa i zen besė grave :wink:

M_u_k_i
29-07-05, 01:23
LUANA A PE SHE QYSH ESHT JETA HALA NA NUK JENA MARTU MA MIR A

Mos u marto se i bjen pishman qe ke lind :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: JO ISHALLA LUANA PSE TI JE E MARTUNE A ? :?:


Muki jam e martume edhe nuk i kam ra pishman kurr , por fjala eshte per burra se sa i zen besė grave :wink:HAHHAA TY TE PASKA HIJE PER POLITIK ME SHKU ME MSU HAHHAHA FORET E RANA I PASKE A LUANA MOS U TUT SE NUK EKQYR BURRI YT HHAHHA :?:

Luana
29-07-05, 01:28
HAHHAA TY TE PASKA HIJE PER POLITIK ME SHKU ME MSU HAHHAHA FORET E RANA I PASKE A LUANA MOS U TUT SE NUK EKQYR BURRI YT HHAHHA :?:

Nuk jam ka tutna hiq se burri ime nuk merr pjes ne Dardani :wink:

M_u_k_i
29-07-05, 01:31
HAHHAA TY TE PASKA HIJE PER POLITIK ME SHKU ME MSU HAHHAHA FORET E RANA I PASKE A LUANA MOS U TUT SE NUK EKQYR BURRI YT HHAHHA :?:

Nuk jam ka tutna hiq se burri ime nuk merr pjes ne Dardani :wink: luana ok veq keq esht mu martu a .

rafet llapjani
29-07-05, 01:40
Ku ku Muki pash zotin mos shtro pytje te randa hahaha :lol:

LEDHATIMI
29-07-05, 01:42
Hiq as te martumeve e ass te pamartumeve :twisted:

rafet llapjani
29-07-05, 02:05
E kujna don mi besue breeeeeeeeeeeeeeee problem te koke :lol: :lol: :lol:

M_u_k_i
29-07-05, 13:24
E kujna don mi besue breeeee problem te koke :lol: :lol: :lol:hahahaaha e more rafet hajgare jom kto ne dardani krejt mos e merr ngat zemre ti se sen nuk jom tko.

Agroni22
29-07-05, 16:36
E kujna don mi besue breeeee problem te koke :lol: :lol: :lol:hahahaaha e more rafet hajgare jom kto ne dardani krejt mos e merr ngat zemre ti se sen nuk jom tko. O MUKI o pisi qe je ti po qa dine ti p[er gra te martuar more

laliloli
29-07-05, 17:49
IU besoj kur jane ne gjume :lol: :lol: :lol:

schütze
29-07-05, 17:55
IU besoj kur jane ne gjume :lol: :lol: :lol:
un nuk ju besoj si nuk kerrhasin :lol: :lol: :lol: :lol:

M_u_k_i
30-07-05, 00:44
E kujna don mi besue breeeee problem te koke :lol: :lol: :lol:hahahaaha e more rafet hajgare jom kto ne dardani krejt mos e merr ngat zemre ti se sen nuk jom tko. O MUKI o pisi qe je ti po qa dine ti p[er gra te martuar more agroni kapak nuk di shum hahahaha

rafet llapjani
30-07-05, 00:54
Ani Muki kur te martohesh te pysem na nashta meson pak mashum :lol: :lol:

M_u_k_i
30-07-05, 00:56
Ani Muki kur te martohesh te pysem na nashta meson pak mashum :lol: :lol:ok njeri tkom parasysh a

IZI30
14-08-05, 12:57
Ani Muki kur te martohesh te pysem na nashta meson pak mashum :lol: :lol:ok njeri tkom parasysh a ok muki ti ske i martum e qka po ta merr mendja ti kur te martohesh a don me na tregue te drejten a pi beson a jo :?: :?: :?: :?: :idea: :lol:

Tomori
14-08-05, 15:29
E gjitha mvaret prej femres...njeriut....!

Nese femra ka qene nat rruge para se me u martu..(ka trathtuar )!!!
Shum normale se ajo dot vazhdoje te tradhetoje burrin!
Shkurte kurva ngel kurve pa mar parasish moshen dhe gjendjen sociale!

M_u_k_i
15-08-05, 15:11
mos te jav nin se pa ju tregu nuk e la :wink:

Agroni22
15-08-05, 17:09
nuk di une se nuk jom i martum

Dimri
10-10-05, 23:26
Su besoj hiq

Kupid
11-10-05, 11:01
nuk di une se nuk jom i martum :lol: :lol: :lol: besoj nuk eshte pyetje per grua jot. hahaahaha ishalla merr ti grueje e mire. :wink:

uliksi31
11-10-05, 11:03
Sido qe jane, jane me besnike se burrat e martuem.

Sy_kaltra
11-10-05, 11:05
Sido qe jane, jane me besnike se burrat e martuem.edhe per 1 muj mos me fol legjendar i ksaj teme mbete me ket thanje :wink: :wink:

uliksi31
11-10-05, 11:08
Sido qe jane, jane me besnike se burrat e martuem.edhe per 1 muj mos me fol legjendar i ksaj teme mbete me ket thanje :wink: :wink:

Falemderit Sy-bukur, ani se deri ne Bajram po e msheli. :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
11-10-05, 11:10
Falemderit Sy-bukur, ani se deri ne Bajram po e msheli. :lol: :lol: :lol:Per qet tem po flas se valla bash po kam qef me pa postime tuat :? :wink: Sps.

Murgesha
11-10-05, 11:10
edhe per 1 muj mos me fol legjendar i ksaj teme mbete me ket thanje :wink: :wink:

Falemderit Sy-bukur, ani se deri ne Bajram po e msheli. :lol: :lol: :lol:

O qile bre pashė atė perėndi, se boll e ke mbajt mbyllur kohėve tė fundit. :wink:

uliksi31
11-10-05, 11:12
edhe per 1 muj mos me fol legjendar i ksaj teme mbete me ket thanje :wink: :wink:

Falemderit Sy-bukur, ani se deri ne Bajram po e msheli. :lol: :lol: :lol:

O qile bre pashė atė perėndi, se boll e ke mbajt mbyllur kohėve tė fundit. :wink:

Ahgaghaghahga O duol drita e une hala cut. Paj skam grua se sesht cudi met mu cua hu gardhit. :lol: :lol:

Murgesha
11-10-05, 11:14
Ahgaghaghahga O duol drita e une hala cut. Paj skam grua se sesht cudi met mu cua hu gardhit. :lol: :lol:

E din ajo qė prej agjėruesit ska hajr, se s`tė kish lonė me tė nxanė drita te kompjuteri. :lol: :lol: :lol:

Dimri
11-10-05, 16:16
Sigurisht nuk jan ma besnike grat se burrat ,,grat jan ato qe bajn hapin e par per me tradhtue burrin :roll: :roll:

Urata
11-10-05, 16:57
Sido qe jane, jane me besnike se burrat e martuem.edhe per 1 muj mos me fol legjendar i ksaj teme mbete me ket thanje :wink: :wink:

Oj e kėndshme jo te gjitha...!
Ke edhe me t'pėrdala se meshkujt...

Dreni30
11-10-05, 16:59
Kesh kusija ferteren, e ma shume nuk po flas.

Urata
11-10-05, 17:19
Sigurisht nuk jan ma besnike grat se burrat ,,grat jan ato qe bajn hapin e par per me tradhtue burrin :roll: :roll:

So wrong...

ssara
17-05-07, 11:49
A duhet me ju besu ..............SI THONI JU........

~AmaZonA~
17-05-07, 11:59
A duhet me ju besu ..............SI THONI JU........

Si thua Ti,a ka gjė tė keqe nėse i besohet njė femre e cila ėtė e martuar?

~AmaZonA~
17-05-07, 12:00
A duhet me ju besu ..............SI THONI JU........

Si thua Ti,a ka gjė tė keqe nėse i besohet njė femre e cila ėsht e martuar?

ssara
17-05-07, 12:02
Si thua Ti,a ka gjė tė keqe nėse i besohet njė femre e cila ėsht e martuar?

po moj pse jo duhet me ju besu edhe shume bile........

RiannA
17-05-07, 12:02
Valla mami jm esht e martume edhe me ju than drejt shuuuuuuuuuum i besoj... hihi

~AmaZonA~
17-05-07, 12:10
Nuk ka rėndėsi statusi i njė femre qe tė ėshtė e besuar apo jo me rėndėsi ėshte cfare karakteri ka njė femer cfare personaliteti ėshtė.

Femrav tė martuara u besohet njėsoj sikurse cdo pėrsoni tjeter qofte mashkull apo femer e martuar apo e pa martuar... (mendimi ime ky)

sherri
17-05-07, 13:16
Shum do postime i lexova,per cfar besimi esht fjala se kuptova :(

Buqja_ch
17-05-07, 15:13
Shum do postime i lexova,per cfar besimi esht fjala se kuptova :(

Ni pytje me vend

Sy_kaltra
20-05-07, 17:44
Shum do postime i lexova,per cfar besimi esht fjala se kuptova :(

I fesė ........ :biggrin:

gjini
14-06-07, 17:59
Nuk ka rėndėsi statusi i njė femre qe tė ėshtė e besuar apo jo me rėndėsi ėshte cfare karakteri ka njė femer cfare personaliteti ėshtė.

Femrav tė martuara u besohet njėsoj sikurse cdo pėrsoni tjeter qofte mashkull apo femer e martuar apo e pa martuar... (mendimi ime ky)

Kesaj pergjigje ska kush qka me i shtu veq nese don me e prishe kete qka ka thene Amazona

egi
14-06-07, 22:12
ma shum se meshkujve te martum

luckyman
14-06-07, 23:44
Shum do postime i lexova,per cfar besimi esht fjala se kuptova :(Pyetje eshte: "Sa i besoni femrave te martuara kur jané te dehura???:tongue:

emine
07-12-07, 10:12
Pyetje eshte: "Sa i besoni femrave te martuara kur jané te dehura???:tongue:

GAGGAGGAGGAGGGAGAGAGAG

Ma-Origano
08-12-07, 11:24
Murgesha jam dakord me ty !!

lyra2
08-12-07, 13:15
Cjka me iu besu ,shtetin a ckaaa pak sqarim....:)

Arkza
08-12-07, 13:20
Cjka me iu besu ,shtetin a ckaaa pak sqarim....:)Apo din a !!!! qe po te Kasllxoj une se a Gatujne mir ne ....... hahahhaahahahahahhahahahahhahahha :biggrin:

lyra2
08-12-07, 13:23
Apo din a !!!! qe po te Kasllxoj une se a Gatujne mir ne ....... hahahhaahahahahahhahahahahhahahha :biggrin:
eeeee tash e mora vesh qyyy,valla hiq mos iu beson hiqq se as me gatu nuk dine atooo ah hahhahah

selvija
08-12-07, 13:33
Apo din a !!!! qe po te Kasllxoj une se a Gatujne mir ne ....... hahahhaahahahahahhahahahahhahahha :biggrin:Hahahah Arkza a veq me gatu po dishin aaa ?? ahahah motrushe,,ishalla din edhe tjeter sen se keq valla...:biggrin:

Arkza
08-12-07, 13:36
Hahahah Arkza a veq me gatu po dishin aaa ?? ahahah motrushe,,ishalla din edhe tjeter sen se keq valla...:biggrin:Hhahahahahahahahahhahahha Selvija ehh me dite ti se kuj i tham une me Gatue hahahahhahahah Pist bre hahahahahahahhaha :biggrin:

selvija
08-12-07, 13:39
Hhahahahahahahahahhahahha Selvija ehh me dite ti se kuj i tham une me Gatue hahahahhahahah Pist bre hahahahahahahhaha :biggrin:ME dites apo Nates i thua ti ,,,cilen kohe behen pogaqet me te mira ahahah :biggrin:

lyra2
08-12-07, 13:39
Hhahahahahahahahahhahahha Selvija ehh me dite ti se kuj i tham une me Gatue hahahahhahahah Pist bre hahahahahahahhaha :biggrin:
qyyy qyyyy sherrja ,a qashtu tiii aa,valla une nuk mar vesh ashtu ,ti the me GATU une e kuptova me GATU nc nc nc nc :biggrin:

Ma-Origano
15-12-07, 17:39
a u besoj?jo besa aspak sju besoj!

selvija
15-12-07, 21:03
Edhe une Pys se per qka eshte fjala,,se i beson femrave te martume ???:rolleyes:

Virti
27-12-07, 15:56
E MBYLLUR! :biggrin:

Arkza
27-12-07, 16:17
Jo Nuk Ju Besoj per Veq atyreve te Sakatumve !!! :biggrin: :biggrin:
P/S Kush se Kupton Fjalen Sakatumve me mire po ja u Them qe mos te Hidhroni pra e kam Fjalen ato te Martuar ! :biggrin:

Zero Cool
27-12-07, 16:27
Plotesisht, kurse vajzave shume, por femrave qe kan met pa u martu nuk i besoj fare ;)

lazdrani
05-01-12, 23:05
Plotesisht, kurse vajzave shume, por femrave qe kan met pa u martu nuk i besoj fare ;)


Edhe sot e asaj dite nuk ke ndrua mendimin...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

tipi engjellor
05-01-12, 23:30
ju besoj se nuk bejne shume levizje.....

emine
06-01-12, 14:06
pa vesvese se sen sju del prej gojes tyne,hec e guxo me permend najsend se mesin vejana,hahahahhahahahhahaha,,,,,

Giovanni
06-01-12, 14:20
Asnije pike ...

emine
06-01-12, 14:24
pa vesvese se sen sju del prej gojes tyne,hec e guxo me permend najsend se mesin vejana,hahahahhahahahhahaha,,,,,

ev bre qka jam ka shofe keq,kishe ke tema per meshkuje,krejt jam hy dallash ne ket sene,pi terheki fjalet permas

emine
06-01-12, 14:25
Asnije pike ...

ku me besu,hajni hajnin e njeh

Oqeani
06-01-12, 19:21
ku me besu,hajni hajnin e njehA !!! Pse edhe ato si na a !!!!

Fshatari
06-01-12, 22:26
Gjeje naj nja t'pamartueme qaty, e besoj o mos i beso, nuk luen rol!
Ēka po t'vyejne t'martuemet kur ke te pa- sa te duesh : t'reja, taze, t'bukura mos vete...!
Pse me ia komplikue jeten vetit, zot o zot! ēkas nien njeri sot!

selvija
07-01-12, 16:18
Qysh ju paska hup besimi grave t'martume hahahai :biggrin:

winona
07-01-12, 16:53
Pyetja kish qenč me mire;
Sa ju besoni mashkujve te martuem???

selvija
07-01-12, 17:07
Sdi q'far besimi kerkohet nga gruja martume kur me sinqitetet tregon se jam martume kam familje,,nuk di aty a eshte besim per gra apo per nje mashkull qe mund te keqperdor etj....mashkujve s'ka besim msaaaaaaa pe dini.......

Oqeani
07-01-12, 21:00
Pyetja kish qenč me mire;
Sa ju besoni mashkujve te martuem???Ani se edhe ne /ata kan pak besim - po mendoj me llafos me ta !

Zero Cool
08-03-12, 17:07
Tradhtia, 40 pėr qind e femrave nuk heqin dorė nga aventurat


Tradhtia nuk ėshtė larg mendimeve tė grave. Nisen gjithmonė nga teoria qė mashkulli ėshtė jobesnik, por qė nuk ėshtė e shkruar gjėkundi.

Bashkėshortet, kane dėshmuar nė vitet e fundit tė jenė shumė tė zonjat nė kėtė fushė. Njė sondazh i fundit i kryer nga Ashleymadison.com, uebsajt i takimeve jashtėmartesore, ka treguar se 2 zonja nė 5 pėrfitojnė nga mundėsitė pėr tė pėrjetuar njė aventure. Por cilat janė mundėsitė?

Tė dashur bashkėshortė, ju zbulojmė njė sekret; janė ndeshjet e futbollit. Pikėrisht kėshtu.
Njė derbi ose njė ndeshje e rėndėsishme, i lė gruas fushė tė lirė pėr tė paktėn 2 orė. E kemi vėnė re kėtė tendencė gjatė Kupės sė Botės.

Ndoshta ėshtė ky rasti qė disa partnerė t’i kushtojnė mė shumė vėmendje dėshirave tė grave tė tyre.
Ndeshja e futbollit ėshtė njė mundėsi joshėse pėr femrat. Nė kėto raste burrat dhe tė dashurit janė shumė tė pėrqendrua nė ndeshje dhe nuk ėshtė nevoja tė shpikni justifikime pėr tė munguar disa orė nė shtėpi.

Sipas sondazhit, 68 pėr qind e femrave, nga ana tjetėr, ėndėrron tė tradhtojė bashkėshortin me njė tifoz tė skuadrės sė kundėrt. Hakmarrja ėshtė njė pjatė qė shėrbehet e ftohtė, shumė e ftohtė.

Jo tė gjitha gratė janė kėshtu. Shpesh kėto sondazhe janė portrete tė meshkujve dhe femrave vėrtetė tė pahijshėm, ka gra qė gjate ndeshjeve bėjnė shopping ose kalojnė kohė mė miket duke bėrė shėtitje dhe pak thashetheme. Pastaj ka dhe nga ato gra qė janė tė ēmendura pas futbollit, qė e ndjekin burrin kudo.

Gega 1
08-03-12, 22:04
Une iu besoj femrave qe nuk bejne be,se do ta mbajne fjalen.

Afrimi_17
11-03-12, 03:12
A i besoni Femrave te martuara,kjo eshte nje pytje me diafrozon shume te gjere dhe i fut brenda edhe ato
gra te cilat jon te shkelqyara ne raport me burrin ,qe kan raporte te mira,kan dashuri dhe i perkushtohen njeri tjetrit pa menduar ta tradhtojn!Kto tema nuk duhet te egzistojn fare ,sepse drejtperdrejt futet panik te meshkujt se njemend femrat jan tradhtare dhe nuk duhet besuar!Bukuria do te ishte qe tradhtia bashkshortore te mos egzistonte fare,mirpo realiteti e flet te kunderten.
Nje grua duhet te jet e drejt ta zgjedh vet burrin ta duaj te ket besim reciprok dhe perkushtim per njeri tjetrin dhe tmos behet fjal fare per tradhti,duhet te jet e edukuar nje frym te paster,te dashuris dhe jo te tradhtis dhe ne shoqeria mu ketu duhet te punojm me se shumti se si te rritet Fryma e besimit te nje qift,
qka duhet te bejm qe tmos ta tradhtojm njeri tjetrin dhe pytja e duhur duhet te ishte kjo:
Sa po rritet besimi te nje qift dhe qka duhet te bejm ne shoqeria qe ta rrisim?
A i besohet nje femre ?Sa i besohet?Sa po humb besimi i femres?Pse femrat tradhtojn?etj
kto tema duhet zhdukur dhe te zevendesohen me:
Sa po ngritet besimi i femres?Cilet jan faktoret qe rritin besimin e femres ndaj burrit?
Pse femra nuk tradhton?etj
Qe tjapim kurajo dhe te ndikojm drejtperdrejt dhe te sqarohen me mir punen e besimit se njemend nuk duhet
te egzistoj tradhtia dhe se tradhtia na shpie ne nje rrug pa zgjedhje!
Sot Demokracia dhe liria e te zgjedhurit besoj eshte normale per qdo femer,
Sot femra vet zgjedh ,vet dashurohet,vet perpjeket per te ardhmen e saj,
mirpo sa eshte shoqeria e aft te punoj me karakterin njerzor ,me moralin me kulurat bashkshortore,etj
qe femra te ket vetem ngritje ne aspektin ebesimit!
Kjo pytje shpall panik drejtperdrejt te femrat,dhe drejtperdrejt ju thot femrav se tradhtia eshte prezente dhe se duhet tradhtuar!
Tradhtia eshte simbol i brisht i shoqeris ,tradhtia eshte zgjedhja me edobet e shoqeris ,dhe mendoj se ku ka tradhti nuk ka dashuri dhe nuk duhet folur fare per ket.
Nese nje femer e tradhton burrin e saj ajo nuk ka ndje asgje per burrin ajo nuk e ka menduar te ardhmen e saj me at burr dhe herdokurdo tradhtia do te ishte prezente!

Afrimi_17
11-03-12, 03:13
Dhe nga ketu dalim se Tradhtia nuk rrjedh as nga mashkulli e as nga femra ,tradhtia rrjedh nga njerzit me imoralitet te thell,me karakter jo njerzor dhe me moral te ulet shoqeror,sepse Femer nuk e merr termin nje njeri i gjinis femerore vetem se eshte femer dhe gjini femerore,femer merr termin ajo femer e cila gjat jetes se saj perpjeket qe tmos gaboj perpjeket qe moralin karakterin dhe besimin ta rris ne qdo hap te jetes,femer eshte ajo ku nje burr ndihet krenar dhe i lumtur pse gjinia femerore posaqerisht ajo femer egziston,dhe anasjelltas edhe per burrin!
Ndersa tradhtin e ben Femra e dobet qe nuk ka pasqyr te ardhmeris familjare ,shoqerore etj,qe nuk ka karakter ,nuk ka ndjenja njerezore dhe morale!
Qdo njeri gabon ,askush nuk eshte perfekt sepse gabimet mund te rrjedhin ne rrethana te ndryshme,mirpo qdo femer pa marr parasysh te kaluaren kur te martohet,duhet te ndihet krenare per familjen per burrin per femijet,duhet te perpiqet te ket mirkuptim,lumturi,dinjitet ,toleranc,dashuri ,besim ,kultur dhe moral te paster,sepse vetem keshtu shoqeria mund te ngritet lart,dhe vetem keshtu mund takuptojm te qenurit njeri dhe egzistencen ton ne kte bot kaq te bukur kaq te embel ne frymen e jetes qe e kemi dhurat dhe duhet ta nderojm te madhin Zot qe kemi mundesi ti bejm keto miresi !Njeriu eshte i mire,lind i mir dhe duhet te perpjeket te qendroj i paster,Jeta eshte e mir sepse na kupton gjithmon vetem kur ne behemi te pakuptushme.Femra lind e paster eshte e mir,dhe ka natyr te bukur dhe ashtu duhet te qendroj !Edhe mashkulli edhe bota edhe te gjith krijesat!Flm per mirkuptim!