PDA

View Full Version : Dashuria per femrat eshte histori, ndersa per djemt episod?


Murgesha
22-11-03, 17:52
Dua te komentojme kete shpehje me shume kuptim dua nje pergjigje si nga djemte ashtu edhe nga vajzat...

Sa e vertete eshte kjo:Dashuria per vajzat eshte nje histori

ndersa per djemte nje episod...

python
25-11-03, 00:39
ku jetoj une, edhe ne boten time jo, ajo nuk eshte fare e vertet

RRUSHI
25-11-03, 10:15
PERSHENDETJE TE NGROHTA TE GJIDHVE---

REALITETI SADO QE TE JET I HIDHUR MEGJITHAT ESHTE REALITET----

KY ISHTE OPINJONI IM LIDHJE ME KET TEM ----EDHE PSE NUK ESHTE FER POR QKA TE BESH KY ESHTE REALITETI YNE---

QAO...

lazdrani
22-03-04, 21:50
Murgesha tani edhe per mua si mashkull dashuria eshte histori :wink:

Sa isha solo ishte vetem nje epizod.... :wink:

Murgesha
22-03-04, 22:04
Hahahhaha Lazdrani mos bre mos u dorezó menjeher.
Megjithate ta them nje fjale.
Kjo eshte ajo jeta qe cilesohet me e mira. Gruaja e bukur ne shtepi, buka e ngrohte dhe dashuria nuk do tju mungoje me. Mendoj se kjo eshte menyra me e mire per te kaluar jeten.

Barbaroza
23-03-04, 14:59
Murgesha,une pajtohem me kete thenje qe paske postuar,megjithate ka edhe nga djemte te tė cilet dashuria mund te jete nje histori,por te rralle jane ata.
Vetem Lazdrani qenka tash per tash hahahahahaaa

anna
23-03-04, 15:31
e bre murgesha edhe une jam dakord me thenien hemm edhe une e njoh nje tjeter thenie pak a shume e ngjashme me kete Qe ne nje mardhenie intime femra ben dashuri e mashkulli sex .Ehe ashtu eshte realiteti nuk ndryshon :cry:

lazdrani
04-05-04, 20:06
e bre murgesha edhe une jam dakord me thenien hemm edhe une e njoh nje tjeter thenie pak a shume e ngjashme me kete Qe ne nje mardhenie intime femra ben dashuri e mashkulli sex .Ehe ashtu eshte realiteti nuk ndryshon :cry:
Anna ku ndegjove more keshtu :roll: :wink:

anna
06-05-04, 15:04
e bre murgesha edhe une jam dakord me thenien hemm edhe une e njoh nje tjeter thenie pak a shume e ngjashme me kete Qe ne nje mardhenie intime femra ben dashuri e mashkulli sex .Ehe ashtu eshte realiteti nuk ndryshon :cry:
Anna ku ndegjove more keshtu :roll: :wink:


krejt keshtu po thojn thua a eshte e vertet ??? :wink:

Peja
07-05-04, 10:57
Murqesha qysh me duket nuk te paska dasht asnji mashkull se me te past dasht dikush aj te kishte mar per grua se qeshtu mendoj une kur e du nji vajz dota martoj nuk jon epizoda kto sende jon histori e ju si ju vajzat qe dashuroheni ne telivizora qe shihni artista e muzikanta ajo nuk osht dashni :D :D :D tung

napoleoni
08-05-04, 01:14
Murgesha,
bėnė tė ta modifikoj pak kėtė thėnie pjesėrisht tė vėrtetė?
Femra ē`do episod e bėnė histori ne vete, ndėrsa mashkulli ka njė histori me shumė episode....CIAOOOOOOO..... :lol:

qika_pr
17-05-04, 18:08
Dashuria per vajzat eshte nje histori
ndersa per djemte nje episod...

Apo
Dashuria per djemte eshte nje histori
ndersa per vajzat nje episod...
Ka edhe nga ata edhe nga keta


DASHURIA E VERTET ESHTE SI SERIAL GJITHNJE PERFUNDON ME MARTES
SPANJOLLET

mr_beni
17-05-04, 22:03
hej more njerz po dashuria mundet me qen edhe per djem edhe per vajza histori dhe epizod ka lloj lloj njerzish

Murgesha
19-05-04, 23:30
Murqesha qysh me duket nuk te paska dasht asnji mashkull se me te past dasht dikush aj te kishte mar per grua se qeshtu mendoj une kur e du nji vajz dota martoj nuk jon epizoda kto sende jon histori e ju si ju vajzat qe dashuroheni ne telivizora qe shihni artista e muzikanta ajo nuk osht dashni :D :D :D tung

Peja nuk po e di se si te pergjigjem ne kete konkludimin tend, qe mua sme ka dashur asnji mashkull :shock: :shock: .
Por sidoqofte Te pershendes dhe te falenderoj per pjesemarrje ne teme.

turisti
07-08-04, 11:23
Pershendetje oj Murgeshe. Une pajtona plotesisht me titullin e larte shenuar sepse ne diten e sodit,dashuria ka mbet -HISTORI,a per mashkujt ,relacioni me femer ka ra ne nivelin e - EPISODIT. Gjate historise,femrat e kan zbulue-DASHURIJEN,a mashkujt- BESNIKRIJEN. Me perparimin e NETIT, dashuria ka arritur aty ku eshte sot- pa vitamina dhe prej DASHURIJES ka mbet vetem D-ja. :cry:

bmw-djali
07-08-04, 16:24
Murqesha qysh me duket nuk te paska dasht asnji mashkull se me te past dasht dikush aj te kishte mar per grua se qeshtu mendoj une kur e du nji vajz dota martoj nuk jon epizoda kto sende jon histori e ju si ju vajzat qe dashuroheni ne telivizora qe shihni artista e muzikanta ajo nuk osht dashni :D :D :D tungPEJA te pershendes dhe e pershendes dhe perkrah pergjijgijen tuaj!!!

kalaveshi
30-08-04, 22:44
[quote="Murgesha"]Dua te komentojme kete shpehje me shume kuptim dua nje pergjigje si nga djemte ashtu edhe nga vajzat...tek mashkuj mendoj se ka dashuri me episoda edhe dashuri historike gjithqka me kohen

bredhi
04-09-04, 13:42
po siq ceka edhe me lart se dashuria esh nje kimi e koplikuar qe zhvillohet ne trurin e njeriut dhe ato ndjenja pasohen me sex apo kontakt fizik. por per t dashuruar me par duhet ta zgjosh trurin dhe ta pregaditesh ate per ket proqes biologjik dhe ta kuptosh si diqka e shenjet qe duhet te qmohet e me te mos te luhet se esht shum e rrezikshme per ndjenjat emocjonale dhe shpirtrore te njeriut pa dallim gjinie.Andaj dashurin duhet ta qmojm si diqka e shenjet qe e ka dhuruar perendia per ta mundur urrejtjen dhe te keqen ne ket botkaq.

Gentiani
04-09-04, 14:59
Dua te komentojme kete shpehje me shume kuptim dua nje pergjigje si nga djemte ashtu edhe nga vajzat...

Sa e vertete eshte kjo:

Dashuria per vajzat eshte nje histori

ndersa per djemte nje episod...


Ha, hahahaaaaa Murgesha! po ja qė serialet janė shumė mė atraktive dhe mė tė preferuar se historitė e gjata :lol: :lol: !

Kjo ka qenė mė parė si duket, kur nuk dolėn nė skenė serialet e zahnreve tė ndryshme, por si duket gjithēka ka ndryshuar, e edhe jeta ėshtė shėndrruar nė serial dhe nuk ėshtė mė histori...

shkruajti Gentiani!

emine
15-08-10, 23:21
gjersa femra si harrone ata qe deshti,mashkulli si harrone ato qe kurre nuke mundi ti kete(fjale e urte):biggrin:

LABI
19-08-10, 20:28
Dashurija nuk eshte nje "mumje" qe ta mbaj historija ne te tanishmen (aktualen)... Dashurija eshte shume e gjalle, e atecasteshme e cdocasteshme... Qe sido qe ta 'shtjellojme' dhe 'pshtjellojme' do t'na del nderlidhet me EROS-in/ JETEN ... E jo me HISTRORINE (te permbylluren) "TE VDEKUREN" ... NE KUPTIMIN E PERJETIMIT TE NJE GJENDJE AKTUALE :biggrin: :biggrin:

emine
28-02-12, 17:15
po de po :tongue:

jo telenovela tuj kqyre mashkllat ju kan kurthu episodat ,

Zero Cool
03-04-12, 17:28
Ka dashuri qė me ndarjen e tė dashuruarve vjen mėrzia. Ka dashuri kur nga ndarja vjen pikėllimi. Mėrzia shfaqet me humbjen gjėrave materiale, ndėrsa pikėllimi me humbjen e gjėrave shpirtėrore. Nė botė ka edhe dashuri qė me takimin e tė dashuruarve shuhet malli, por ka edhe dashuri qė me takimin e tyre shtohet malli...