PDA

View Full Version : CFARE JU TERHEQ JUVE TE F APO M !!!


lazdrani
20-11-03, 21:00
mendimi i juaj?

lazdrani
26-11-03, 14:52
Ajo vajze qe me terheq duhet ti kete syte e dreqit dhe stil moderne,

te jete e gjate 175 karakter dhe moral e te tjerat i mesojna se bashku....lazdrani :P

rowenna
27-11-03, 13:42
i bukur je me i bukur se ben shaka.te kame pare njehere ne ender.

lum ajo qe te ka mos jom une qe i plotsoj kesto kushte ah.... :roll:

Zana
27-11-03, 13:48
Duhet ti ka SYT e bukur.. :wink:

lazdrani
27-11-03, 13:50
:lol: :lol: :lol: Gjithesesi rowenna :lol: :lol: :lol:

lazdrani
27-11-03, 13:52
ok zana te pershendes!!!!

Nuk tregove cfare syshe ti kete ai?Ndoshta si te une te kalteret heheheh :wink: lazdrani

Zana
27-11-03, 14:03
Po syt e kaltert dhe zeshkane,shume bukrur!



Valla po! haha :wink:

lazdrani
27-11-03, 14:48
:P :P :P Zana :P :P :P po ah heheheheh :wink: lazdrani

Zana
27-11-03, 14:53
Po te jesh i bukur asht shume mire! a lazdran cka po thu ti? hihi :wink:

lazdrani
27-11-03, 14:58
Ashtu eshte Zana topi se luan :wink: :wink: :wink: lazdrani

Zana
27-11-03, 15:09
po de po .. haha :wink:

zeshkanja
28-11-03, 14:30
TE NJE MASHKULL ME TERHJEK ME SE SHUMTI KARAKTERI QE KA!!!!!!!!



MIRE MBETSHI

Murgesha
28-11-03, 14:32
Perveq qe me terhjek karakteri i nje mashkulli dobesia ime jane syte e tij.

Gentiana
28-11-03, 15:14
Ju pershendes te gjithve.

Tek un nuk mvaret shum ne pamje,dhe nuk kam tip timin,vetem duhet te ket bukuri ne Zemer dmth zemren e mir.

Ok ndoshta edhe syet flasin ate te vetin,keshtu qe Murgeshes i jap te drejt.

Genta

lazdrani
29-11-03, 16:55
ju pershendes te gjitha juve zonja ne pergjigjje te juaja.....

Vetem tregon reale ndoshta duhet ai te jete edhe ca lazdran si une apo jo :?: :D :D :D :D :D lazdrani :wink:

jehona
29-11-03, 18:06
LAZDRANI te pershendes, valla mu se pari me terheq karakteri dhe morali i nje mashkull, tani nga bukuria esht buzeqeshja, oh bre sa bukur doket kur te qesh nje mashkull bukur dhe ti kallxon pak dhembet e bardh, ohhhhh te knaqet zemra bre :wink:

Zana
29-11-03, 21:45
Na wie gehts Bruderherz??



Pershendetje!!!



Zana

Zana
29-11-03, 21:45
Na wie gehts Bruderherz??



Pershendetje!!!



Zana

mija
30-11-03, 19:48
nuk duhet me kon pamja fizike mem terhjek nje mashkull por karakteri dhe ajo qe posedon aj si person..!!!!

python
30-11-03, 20:49
kam nje gje per avokate me terhjekin shum :twisted: evily sexy

lazdrani
01-12-03, 12:55
hi jehona heheh te knaqet zemra ah ?

fakt eshte se gjithmon se pari shiqohet morali apo karakteri i personit.

Edhe mua me terheq shume buzeqeshja,stili si flete,veshja,duarte,dhembet,trupi etj etj.......lazdrani te pershendet :P :wink:

lazdrani
01-12-03, 13:00
Zana mein Schwesterherz mir geht sehr gut so weit,ich hoffe dir genau so,kussi von dein Bruderherz!!!HDGDL lazdrani :wink: :P





Vetem per Zanen qe dielli gjithmon te ndriqoje per ju 8) :wink:

lazdrani
01-12-03, 13:03
:lol: :lol: :lol: python :lol: :lol: :lol: hiq keq se ke .....lazdrani :wink:

jehona
08-12-03, 13:32
hi jehona heheh te knaqet zemra ah ?

fakt eshte se gjithmon se pari shiqohet morali apo karakteri i personit.

Edhe mua me terheq shume buzeqeshja,stili si flete,veshja,duarte,dhembet,trupi etj etj.......lazdrani te pershendet :P :wink:



LAZDRANI le se me knaqet zemra po edhe loqka bre, heheh, o pasha mamen me duket qe rritna kur ja shof te dashurit tem buzeqeshjen e bukur qe e ka.... me u shkri bre :wink:

lazdrani
09-12-03, 12:30
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: shkriu jehona shkriu :wink: lazdrani te pershendet

leaa
11-12-03, 11:25
hej djema aj bukuroshi i mamit duhet me pas syte e gjelberta i gjate 178 edhe stilin duhete ta kete te bukur si ardian gaxha....... ciao leaa :roll:

lazdrani
11-12-03, 17:01
hi leaa te pershendes dhashte zoti e te plotesohet deshira...p.sh.ne shkrim po me dukesh disi e njohure ndoshta (kumbulla) :wink: :P

sexybrikenda
18-03-04, 22:26
buzeqeshja,dhembet dhe sharmi se si flete,pastaj syte dhe buzet :wink:

lazdrani
04-05-04, 20:10
buzeqeshja,dhembet dhe sharmi se si flete,pastaj syte dhe buzet :wink:
Qy qy jo more me katalog ah :wink:

qika_pr
18-05-04, 16:26
Ajo qe me terheq me se shumti eshte vete karakteri i nje njeriu
I dua njerezit qe kan nje lloj humori ne vete edhe dine te flasin per cdo teme qe hapet
Nga pamja fizike me ben pershtypje shiqimi edhe shprehjet ne fetyre(reagimet)
:lol:

betimi_15
21-05-04, 19:36
Te Ni Femen me terhjek prej gishtav te kames kamt perpjet kuptohet Bythet dhe.... e perpjet dej ne Kry:D:D:D:DHahahhahahahaha

mr_beni
22-05-04, 08:11
te nje femer me terhek normal te jet e bukur dhe trupin e bukur dhe syt e bukur le ti ket dhe jo e trash mos te jet dhe qeshtu senet e bukura te terhekin si tek femra ashtu edhe femrat tek mashkujt

8) mr_beni

sexybrikenda
23-06-04, 15:36
OH SYTE E TY O LAZDRAN ME TERHJEKU SHUME :oops: :oops: :wink:

prizrenasi
02-07-04, 19:25
ej sexibrikena ku ja pave mori syt e lazdranit .haahahhha ej sexkibrikena me ba me ma pa mu veq qerrpikin kuku,kur ti qes suzat um prekin nxham tsyzave qerrpikt .hahahahahaha

yllka
08-07-04, 11:09
Sinqeriteti,Morali....Bukuria pake.....

Cool_Boy
08-07-04, 11:46
Simpatija e nje vashe kuku nane mend me lajn..............Ani kur thojn ishta simpatike zemra ntoke me bjen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ..................

Simpatiken qe po e du nuk po muj me taku :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

turisti
28-07-04, 00:18
Syte jane pasqyra e shpyrtit,por mua me terhekin buzeqeshja(dmth se edhe zemra dhe spyrti i ati personit po qeshin),karakteri,dell per humor dhe sidomos romantike. :wink:

Barbaroza
30-07-04, 09:56
Syte,trupi,qeshja :wink: :wink:

turisti
30-07-04, 10:21
Tung juve.Gjate zgjedhjes se terheqjes,duhemi me u ORIJENTUE ME KUJDESE se mashkulli komandon me femren a femra me TERE BOTEN. :P :P :P :P :P :P :wink:

nitushe
10-09-04, 10:00
syte,qerpikt, vetullat edhe sjellja

lazdrani
10-09-04, 12:15
nitushe,turisti,Barbaroza,Yllka,Cool Boy,prizerenasi ....ju falenderoje per mendimet tuja.Jeni te pershendetur gjithmone..lazdrani :P

Nexhati
13-09-04, 15:05
Krejt paketa komplet :wink:

lazdrani
16-09-04, 19:45
Krejt paketa komplet :wink:
Mire i paske punet Nexhat :wink:

DannyAus
19-09-04, 16:48
TE FEMRAT A,, QKA JO SE,, TE JEM I SINQERT, HMMMM
, BYTHET MA SE SHUMTI,, POR JO TE SHENDOSHAT,, TE DOBETAT ...

yllka
19-01-05, 12:52
OH SYTE E TY O LAZDRAN ME TERHJEKU SHUME :oops: :oops: :wink: :evil: :evil: :wink:

Mafiozi
20-01-05, 20:50
Sharmi me pelqen te nje vajz, shiqimi ne sy, qeshja, zeri i embel...

Ka vajza bukuroshe, por karakteri saj i ftohet dhe jo fort simpatik e
humb bukurin e saj, nuk kem terhekje :?

Bukuria esht mbrenda njeriut, jasht esht vetem mbulesa e saj.

:wink:

lazdrani
05-01-12, 22:40
Sharmi me pelqen te nje vajz, shiqimi ne sy, qeshja, zeri i embel...

Ka vajza bukuroshe, por karakteri saj i ftohet dhe jo fort simpatik e
humb bukurin e saj, nuk kem terhekje :?

Bukuria esht mbrenda njeriut, jasht esht vetem mbulesa e saj.

:wink:


Mafiozi ku humbe ti.....

emine
06-01-12, 10:26
ma mire mos me fole,se masnej kujtojne a pernimend