PDA

View Full Version : Dashuria E Parė


GjIlAnAsI_cSi
23-08-04, 00:00
Nė C'fare moshe keni qene kurr jeni dashuruar per here te pare??

Si jeni ndiher kurr ju keni puthur nje njeri per here te pare ne jeten tuaj?

A ka qene dashuria e pare per ju me sukses?

Mfajtojn Keto Pyetje. Sa per Kete Tem..

Mendoj. se do te jet tem Interesante..

http://images.google.com/images?q=tbn:x0CN_xIcHR4J:www.blej.com/Merchant2/graphics/00000001/dashuria-seksi-studentet-e-.jpg

m4nJ4k1
23-08-04, 04:09
tugni qa po boni a jeni mir une valla per her te par 16 vjet jom kon e nuk kena dit shum sene tungi

turisti
23-08-04, 11:24
Tung GJilanasi_csi.

1)-kam qene 16 vjeqar,
2)-ka qene ndjenje e perbere nga:kureshtja,frika,dashuria per puthjen e pare,guximi,dridhja dhe vullneti deri te egzekutimi madheshtor.
3)-po ( mvaret se qka nenkupton ti " nen sukses " ). :wink:

nitushe
09-09-04, 17:28
Puthjen e pare e kom bo kur i kom pas 17vjeq,por ka deshtu ajo lidhje tash :(

elvio
17-12-10, 15:55
Nė C'fare moshe keni qene kurr jeni dashuruar per here te pare??

Si jeni ndiher kurr ju keni puthur nje njeri per here te pare ne jeten tuaj?

A ka qene dashuria e pare per ju me sukses?

Mfajtojn Keto Pyetje. Sa per Kete Tem..

Mendoj. se do te jet tem Interesante..

http://images.google.com/images?q=tbn:x0CN_xIcHR4J:www.blej.com/Merchant2/graphics/00000001/dashuria-seksi-studentet-e-.jpg

1) Isha vec 18 vjec

2) e bera disi te rrufeshme,por per te dyten mund te them me shume:smile:

3)SUKSES? Edhe pse kaluan disa vite di qe ka te njejten freski,te njejten ndjenje sikurse atehere,per mos thene me ndryshim me te FUQISHME.

4) a mjaftojne pyetjet, se di pasi te komentosh s'ka fund. TE=DASHURIA.

4) eshte interesante teme,por pak komente sepse preferojme chit chate:smile: