PDA

View Full Version : Si keni perjetuar puthjen e pare.


lazdrani
16-01-04, 20:25
:lol: :lol: :lol: :lol: lazdrani

jehona
16-01-04, 20:46
hmmmm puthja par a? o kurr nuk kam me e harru bre pasha zoten...

nje her ja kam pru shpirtin te dashurit deri sa e kam lan me e puth, po kur e putha, tani valla nuk disha me u ndal hiq se, aq sa i ra ai pizhmanit se me puthi :wink: pak hajgare

qysh e kam perjetu a, valla krejt ndryshe e kisha paramendu. une kam mendu se veq me buze more, :wink: , tani kur ja nisi ai ..., nejse po e dini tash.... dhe pa mendu fare i kam mbyllur syt dhe vetem e kam shiju momentin.... hmmmm

lirisht mundem me then se ajo ishte puthja me e mira qe e kam perjetu deri me tash, ndoshta kam pas puthje ma te mira nga ai person (veq nga ai person, nga askush tjeter) po ndjenjat ateher (ne puthjen e par) jan kan ndryshe, shkurt diqka special dhe e paperseriteshme...

lazdrani
18-01-04, 16:28
:roll: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: Te falenderoje jehona per pjesemarrje ne teme.lazdrani :P :wink:

jehona
18-01-04, 23:02
ska pse more lazdran, per mu esht kjo gjith knaqesi ta kujtoj at moment, kurse poashtu esht knaqesi te shkruj ne temat tua :wink:

lazdrani
18-01-04, 23:34
Ah jehona te kam shoqe per qefi mpuqiiiiiiiiiiii ne faqe :P

Murgesha
19-01-04, 16:03
Lazdrani me deshire kisha shkruar ne ket teme por nuk po di see qka. Si e re qe jam, :oops: marre po me vjen boll por ende se kam shijuar bre :oops: Hej bre vetem kanjeher kur te hapesh keso tema se per bese u bera :oops: . Kur ta provoj se pari do vi e do shkruaj ketu se u bana hor pasha mamin. :oops:

lazdrani
19-01-04, 21:11
:lol: :lol: :lol: :lol: Murgesha ani de se na te besojna ty :lol: :lol: :lol:

Murgesha
19-01-04, 21:40
Po de e dita qe do te keni mire kuptim per mua. :oops:

RRUSHI
20-01-04, 06:47
Z.MURGESHA ME NE FUND TE KAPI LAZDRANI ---A DREQI QE ESHTE EDHE KY QE NA LODHI ME KETO TEMA QE NUK MUND TE PERGJIGJEMI SE KUKU QYQE MARRE SE PO NA NDEGJON DIKUSH QYSH ME FOL PER KETO SENDE PA LIDHJE NA DEL NAMI E BEHEMI GAZI I DYNJAS---PISE QY . :wink:
E NDERUARA MMM-- NE FILLIM VETEM SE SA U TALLA ---POR E GJITH KJO ISHTE TA THEM TE DREJTEN ME NJE QELLIM -----ME BEFASOVE SE SI MUND TE TREGOHESH KAQ E REZERVUAR NDAJ NJE TEME KAQ NORMALE SE PAKU PER KOHEN E AQ ME SHUM PER KARAKTERIN DHE PERSONALITETIN TUAJ TE LART QE POSEDONI----THEM KET NGA IDEJA DHE RRESPEKTI QE KAM KRIJUAR PER JU ...
NUK DYSHOJ NE AFTSIT E JUAJA---ANDAJ EDHE NUK PO E ZGJAS SE JAM I SIGURT SE DO TE ME KUPTONI PLOTSISHT----QOFSH E NDERUAR GJITHMON ZONJUSH .

Murgesha
21-01-04, 15:38
Rrushi e pranoj me deshire kritiken qe me keni ber. Nuk eshte se kam komplekse apo marre.
Puthjen e pare e kujtoj me kenaqesi. Si qdo vajze qe ka deshire te bej naze ashtu kam bere edhe une. Pra puthja e pare me eshte vjedhur dhe me kenaqesi e kujtoj se ishte e shijshme hahahhahahah.

anna
21-01-04, 18:57
hmm puthja e par nuk me kujtohet shume mire pak e mbaj mend ,di vetem qe mu dridheshin kembet kam pas shume emocione :oops: :oops: :oops:

lazdrani
22-01-04, 10:10
Pershendetje anna ,Muregesha ju falenderoje per pjesemarrjen e juaj.....
RRUSHI PSE NUK PO TREGON QE PUTHJEN E PARE KUR E SHIJOVE ME LUANEN ME DENOVE MU DUHEJ TE MBAJE QADREN E SHIUT :lol: :lol: :lol:

BlertaB
22-01-04, 12:55
Hmmm puthja e par kuku vallah ma mir mos me tregu hiq se po me vjen lezet e qka me bo se nuke kamte dashurinketu.
Vallah ka qen fanatastike veq ja kam pas pru shpirtin ne fyt te dashurit deri sa e kam lan mem puth po kur e lash ather nuk disha mu ndal besoni
mas pari ka qen as 1 min e ather pas njo 5 min apet edhe ather as“htu njo 2 min e hera e tret e treta e verteta vallah ather nuk kena dit mu ndal une kam mendu se veq me goj po ku ja nisi aj haver me ... pi dini nuk kam nevoj me ju tregu e dikur i thash boll vallah qitash se nuk jam ka muj mo se fryma mu nxike besoni po puthjen e par kurr nuk muj me harru ka pas permas puthjes se par edhe mat mira e me taktika ne ndryshme po ajo me ka pelqy mas shumti

lazdrani
31-01-04, 19:57
BlertaB te pershendes,ju falenderoj per tregimin e puthjes se pare qe ke perjetuar......shume interesant :wink: lazdrani

Kaltrina
12-02-04, 10:49
nuk ka rendesi per mua, bile as qe po me kujtohet mire.

lazdrani
12-02-04, 13:35
:lol: :lol: :lol: Mendo pake se me siguri te kujtohet Kaltrina :lol: :lol: :lol:

lazdrani
17-02-04, 13:05
Wowwwwwww cka kam puthure mbrem nje vajze kukukuku jo qull isha bere ,kur u zgjova pashe jastekun te kembet e jorganin te koka :wink:

Donna
19-02-04, 19:55
heheh PUTHJA Para valla per mu se harroj kurr u kon njera nder puthjet ma te mira 8) a din qe me ka lon pa tekst ai njeri
met tregu ku u kon te kisha tregu po smuna met tregu me kon u kon me ni djal valla ni Prishtinali :lol: ka qen para 5 viteve jom kon e re bre 13 vjet i kom pas hehehe mos um shani tash ok se nuk bon

tung tung

lazdrani
19-02-04, 20:35
:lol: :lol: :lol: Eh moj Dona dreqi qe je ti ohhhhh :!: :!: :!: Pershendetje e mija ku do qe jeni argetim te kendeshem ne forum :wink:

riki
21-02-04, 18:31
PERSHENDETJE.

puthja parė mua ishte shum knaqsi.Por besoj se edhe puthjet tjera do te jenė knaqsij faliminderit :lol: :P

Naki
21-02-04, 19:51
Lazdran a ki ndegju ndonje here per LLokum :D :D :D
po me duhet te ktheje kujtesen per 15 vite mbrapa,puthja e pare ishte si llokumi,mos pyet a me arra a pa arra. :P :P :P

lazdrani
22-02-04, 12:27
:lol: :lol: :lol: :lol: Ah more zoteri ta besoje qe si llokumin e ke shijuar puthjen e pare ah Dreqo dreqo(shaka) me nderime lazdrani :wink:

GjIlAnAsI_cSi
22-02-04, 18:33
HyHy Puthjen e Par Kur E Kam Marr heheh . Se Dije Pasha Zotin. Jam Konen Nja 2 Jav Kur Kam Lind. E Skam Mujten Me pa se qysh :p

***********


Murgesha

Giovanni
10-03-04, 09:54
Puthjen e pare nuk do ta harroj kurre, kisha 18 kur kam puth per here te pare. Eshte pak e quditshme por me pelqejn vajzat qe jan me te moshuara se une. Vajzen qe kam puth per her te pare kishte 23 vjet e un kisha vetem 18.
Me thene te drejten kisha shume frike sa qe kembet nuk me mbanin drishesha nga emocionet.
Por theksoj edhe se gjdo gje ka shkuar mire.

sexybrikenda
10-03-04, 16:15
Se kam provu hala :cry: :cry: :cry:

LEON
10-03-04, 17:11
valla interesant eshte puthja e pare aaaa

zeshkanja
18-03-04, 22:41
puthja e par ka qene shume karakteristike dhe gjeja qe me beri ta shijoj ate puthje ishte kenga te cilen e adhuroja ne ate koh, ajo na shoqeroj gjat puthjes qe me perveloi. ahhhhhhhhhhhhhhhhh

o lazdran qfar na bere .........

sexybrikenda
18-03-04, 23:02
:roll: :roll: oh lazdran buzet mu kane tha bre hajmedet per qate puthje te pare qe po e prese :cry: :cry: :cry:

Florida
19-03-04, 01:56
[mfal bre shoki a je bash i gjilanit a?apo i livoqit apo i perlepnices hahah ose bresalc hahaahnejse shum i vogel u paske kan per puthjen e par hahaaah


EJ LAZDRANI PO AS VET SE DI SI U KAN KAM HARRU SE NUK E KAM BO ME ZEMER PO ASHTU ESHT ARDH PUNA PALIDHJE E PER AT NUK E MBAJ NE KUJTIME

lazdrani
22-03-04, 21:36
Pershendetje nga lazdrani :D :wink: Ah puthja breeeeee :lol: :lol: :lol:

Murgesha
22-03-04, 22:08
Po de eshte e shijshme ska fjale.
Nuk me kujtohet kush e ka thene ket fjale per puthjen por ja.
Puthja nganjeher duhet te jepet edhe per te mbylle nje shamate.
Sidomos kur meshkujt zihen ne flagrance, duhet qe te puthin per te mos ndodh tragjedia :wink:

lazdrani
07-04-04, 17:05
:roll: :roll: :roll: Po ah :wink: heheheheh

mirsad
15-04-04, 23:35
lazdran para se t e pergjigjem po them diēka besoj s e i pranone....un ne kete forum futem ka dy vjet por me shume ne tema tjera e ne keto jo..por ja ka disa dite me ka ndodhur diqka qe lexoj shum pak ne krahasim me kohen ekaluare dhe futem me shume ne internet(ku gjithmone 4 ore kam qene fuutr9 ja sont eme shum lexoja postimet dhe temat tuaja..me verte ti qenke hajgareqi..temat i ke fantastike..por me nje bosht rrotulimi..vazhdoni ju pergezoj...........


pergjigja....jam i rritur por nuk e kam provuar akoma puthjen ..mos me qortoni jam me idela...e ruja per te fejauren..ku frigohem se ajo nuk doe ruaje per mua..hahahaahha..bye se u turperova .........

florian
16-04-04, 00:06
QYRE QYRE LAZDRAN A E MORE VESH CILI KE BOSHTI ? MURGESHA MORE E PASKA KUPTUE EDHE MISRADI QE NUKRRI KTU HIC :wink: :wink:
PERSHENDETJE MISRAD

EI LAZDRAN VALLHI MOR LAZDRAN ME TE THAN TE DREJTEN NUK E MAI MEN HIC E KJO ME DUKET SE DO ME THAN QE NUK DUHET TE JET KAN SHUM E MIR .
PO ME GJITH ATA MAJ MEN TE DYTEN :twisted: TUNG LAZDRAN.

mirsad
16-04-04, 00:12
pershendetje FLORİAN me te vertete nuk rri ketu..por ja shoku e kisha cekur se i lexova postimet te gjitha sonte praa....mos me keqkuptoni..kalofshi mir florian bye..

Barbaroza
16-04-04, 09:45
Edhe une kam vendosur qe puthjen e pare ta ruaj per te dashurin tim,por,
me vjen keq qe ai nuk e ka ruajtur per mua,ashtu besoj une :wink:

mirsad
16-04-04, 12:38
barbaroza..e rendesishme eshte ne te jemi besnike.e nqs se partneret na dalin tradhetare eshte fal i tyre......ne do vazhdojme keshtu..ngaqe njeri jep jeten por nuk ndrishon idelain e vetvetes...mirupafshim

lazdrani
18-04-04, 13:21
Edhe une kam vendosur qe puthjen e pare ta ruaj per te dashurin tim,por,
me vjen keq qe ai nuk e ka ruajtur per mua,ashtu besoj une :wink:Qy qy ah keq pra Barbaroza qe nuk e ka ruajtur puthjen e pare per ty :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
18-04-04, 15:28
Po de Lazdrani,bile tere jeten do t'ia permendi kete te zeze qe ka bere :wink:

lazdrani
18-04-04, 16:15
Po de Lazdrani,bile tere jeten do t'ia permendi kete te zeze qe ka bere :wink: :lol: :lol: :lol: Po beje edhe ti per inat te tije bile te jeni te barabarte sajperket puthjeve :lol: :lol: :lol:

Murgesha
18-04-04, 19:03
Hahahhaahahahahahah.
Sa bukur e keni thene. Edhe ti Mirsad e edhe ti Barbaroza.
Mirsad nuk e di bre por hiq nuk po te besoj se ende skeni puthur ndonje vajze :lol: :lol:

mirsad
18-04-04, 20:09
Murgesha Postuar: Sun Apr 18, 2004 7:03 pm Titulli i mesazhit:

---------------murgesha--shkruajti---------------------------------------------------------------

Hahahhaahahahahahah.
Sa bukur e keni thene. Edhe ti Mirsad e edhe ti Barbaroza.
Mirsad nuk e di bre por hiq nuk po te besoj se ende skeni puthur ndonje vajze

mirsadi pergjigjet....
murgesha nuk je vetem ty ajo qe nuk beson,por ka shum njerez qe
nuk me besojne!!!!!
po te pergjigjem me kete shprehje,,,,,,,,

thenia ime eshte e vertete,por ka mundesi te jete e pa besueshme,kurse thenia juaj eshte e besueshme,por nuk eshte e vertete...
murgesha sa merak e kame do besojshe tani apo nuk do besojshe..po jemi njeri me idel murgesha .......
mirupafshim

Anila
19-04-04, 12:52
tung tung,

Si thojn puthjet e para kurr s“harrohen dhe duhet ti ruash pergjithmon.

Puthjen e pare e kisha me 18 vite....Ai qe me puthi mua ishte shoku im i vjeter, kishim vetem shoqeri.... Por nje dit ishim bash dhe ai me puthi dhe un mbeta e ngrir.... Se nuk e prita fare.... Po ajo puthje ishte disi, o zot sdi si ta pershkruaj .... Nejse me, prej at dit ne ishim bashk dhe kaluam nje koh shum te mir, por nuk zgjati shum ish-shoku im ja fali dikujt tjeter puthjet.....
Dhe fazit esht: Per nje puthje humba shoqerin e vjeter qe shum me mungon tani......

Mos ja falni gjithkujt buzet e juaja, se shum nuk i meritojn :wink:

Barbaroza
19-04-04, 13:05
Po de Lazdrani,bile tere jeten do t'ia permendi kete te zeze qe ka bere :wink: :lol: :lol: :lol: Po beje edhe ti per inat te tije bile te jeni te barabarte sajperket puthjeve :lol: :lol: :lol:

Tybe mire e ke Lazdrani.E qe pra,per inat te tij krejt djemave te forumit po ua jap nga nje :arrow: mpuuuuuuuqqqqqq :)

Honesty^uk.
19-04-04, 22:21
Tybe mire e ke Lazdrani.E qe pra,per inat te tij krejt djemave te forumit po ua jap nga nje :arrow: mpuuuuuuuqqqqqq :)[/quote]BARBAROZA, lumi ai qe ti e puq i pari se pastaj nuk besoj se ne te tjereve na bjen gje hise :wink:

Barbaroza
20-04-04, 09:47
Tybe mire e ke Lazdrani.E qe pra,per inat te tij krejt djemave te forumit po ua jap nga nje :arrow: mpuuuuuuuqqqqqq :)BARBAROZA, lumi ai qe ti e puq i pari se pastaj nuk besoj se ne te tjereve na bjen gje hise :wink:


PO de mire e ke Honesty^uk.,por vrapo more zere i pari ti qyyyy :wink: :lol: :lol: :lol: [/quote]

sexybrikenda
20-04-04, 14:30
BARBAROZA TE PASKEM SHOQE SAJPERKET PUTHJES :oops: PE RUAJ ENDE QATE PRINC ME TAKUA DHE MEJA BA DOMATE FTYREN :lol: :lol:

lazdrani
20-04-04, 16:04
BARBAROZA TE PASKEM SHOQE SAJPERKET PUTHJES :oops: PE RUAJ ENDE QATE PRINC ME TAKUA DHE MEJA BA DOMATE FTYREN :lol: :lol:Naki mbaju se princesa e juaj planin e bukure e paska :wink:

Naki
20-04-04, 18:17
Lazdran Mund te jete Puthje Platonike,Koha ime Ka kaluar Baba i Dy femijve.

Honesty^uk.
20-04-04, 19:54
PO de mire e ke Honesty^uk.,por vrapo more zere i pari ti qyyyy :wink: :lol: :lol: :lol: [/quote][/b][/quote]


Nuk besoj se ti ke vendosur kush te vije i pari e gezoft, pasi puthja aq e shpejt iken edhe me shpejt.

per ta shijuar
nuk duhet vrapuar
sepse mbushesh fryme
dhe s'ja ndie kenaqesin :wink:

lazdrani
20-04-04, 20:57
PO de mire e ke Honesty^uk.,por vrapo more zere i pari ti qyyyy :wink: :lol: :lol: :lol: [/b][/quote]


Nuk besoj se ti ke vendosur kush te vije i pari e gezoft, pasi puthja aq e shpejt iken edhe me shpejt.

per ta shijuar
nuk duhet vrapuar
sepse mbushesh fryme
dhe s'ja ndie kenaqesin :wink: [/quote] :lol: :lol: :lol: :lol: Kjo ishte e bukure :wink: ah dreqo dreqo :wink: :wink: :wink:

Murgesha
20-04-04, 23:47
Puthja e pare as nuk di te ipet
e as te pranohet.
Ajo di te shijohet dhe kurr nuk harrohet :lol:

lazdrani
04-05-04, 19:53
Puthja e pare as nuk di te ipet
e as te pranohet.
Ajo di te shijohet dhe kurr nuk harrohet :lol:
Ah jeto jete :wink:

sexybrikenda
23-06-04, 15:45
Puthja e pare as nuk di te ipet
e as te pranohet.
Ajo di te shijohet dhe kurr nuk harrohet :lol:
Ah jeto jete :wink:
LERE MORE TI JETEN SE TE KAM THENE SE AJO NUK ESHTE PER TY!!!!

lazdrani
23-06-04, 17:32
Puthja e pare as nuk di te ipet
e as te pranohet.
Ajo di te shijohet dhe kurr nuk harrohet :lol:
Tregoi kesa sexbrikendes qe te shkoje ne qerdhe te femijeve........ :wink:

prizrenasi
24-06-04, 16:15
vallah mosi pokallxoni drejt espo rreni po ju kallxoj edhe une hahahahahaha.

une per veti e kam pas te dashuren hmmmmmm.oo kuku per mu shka jam tu kallxu hahaha .dmth e kam pas kam kalu 2 VITE me te apo ma shum edhe ,nuk e kam puthur asnjeher , kam kaluar shum bukur me te jemi pas dasht shum pooo hmmmm.nuk edi pse .
vallah kan mum met syt qel kur tvdes qe se kam puth e haj kuku per mu .....
ej ju mos um kritikoni tash qy .hahah

turisti
06-08-04, 20:54
Tung Lazdran. Isha ne situate shume te rralle ne jete ku ka ndodhur diqka a pran meje ishte dashnorja ime duke qajtur dhe bash kur ju leshua loti neper faqe dhe i preki buzet e saja ne ate moment instiktivisht u bashkuan buzet e mija,te sajna dhe loti i cili ishte i gjelbt dhe puthja ime e pare nga thellesia e tere shpirtit tim. :P :P :P :P :P :P :P :P :P

nitushe
10-09-04, 09:58
qysh pata me perjetu tane diten masanena risha ne pasqyre tu i kqyr buzt :oops:

lazdrani
10-09-04, 12:16
Tung Lazdran. Isha ne situate shume te rralle ne jete ku ka ndodhur diqka a pran meje ishte dashnorja ime duke qajtur dhe bash kur ju leshua loti neper faqe dhe i preki buzet e saja ne ate moment instiktivisht u bashkuan buzet e mija,te sajna dhe loti i cili ishte i gjelbt dhe puthja ime e pare nga thellesia e tere shpirtit tim. :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Ah romantiku im :wink: :wink: :wink:

lazdrani
10-09-04, 12:17
qysh pata me perjetu tane diten masanena risha ne pasqyre tu i kqyr buzt :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

turisti
11-09-04, 23:10
Tung Lazdran. Isha ne situate shume te rralle ne jete ku ka ndodhur diqka a pran meje ishte dashnorja ime duke qajtur dhe bash kur ju leshua loti neper faqe dhe i preki buzet e saja ne ate moment instiktivisht u bashkuan buzet e mija,te sajna dhe loti i cili ishte i gjelbt dhe puthja ime e pare nga thellesia e tere shpirtit tim. :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Ah romantiku im :wink: :wink: :wink:

Falemderit Lazdan.Shumhere ne jete jam kthue ne ato qastet,apo hapat e para kur i riu ,thuaj bukvalisht shkeputet ose provon te dale nga faza e pare te pubertetit. :P :wink:

Loloku
11-09-04, 23:22
Valla krejt si hajgare ama shume e lezetshme!
Isha me vajzen e vogel te vellait ne qaf dhe takova shoqen qe e simpatizoja. Kur ajo me uli pagez per ta puthur mbesen time te vockel, une u ngrita dhe puthja perfundoi ne buzet e mia papritur. Ishte nje ngrohtesi skuqjesh dhe e lezetshme sa e mbajme mend te dy per puthjen me te kendshme, ani se pastaj kishim te te gjitha shijeve dhe llojeve te mundshme mes nesh!

dr1ta
12-09-04, 01:38
Puthja e para ka qen katastrof offff offfffff sa keq :twisted: vec puthja e dyte uhhh uhhhh ment mu mirshin krej qimet perpjet :)

Murgesha
12-09-04, 11:17
Valla krejt si hajgare ama shume e lezetshme!
Isha me vajzen e vogel te vellait ne qaf dhe takova shoqen qe e simpatizoja. Kur ajo me uli pagez per ta puthur mbesen time te vockel, une u ngrita dhe puthja perfundoi ne buzet e mia papritur. Ishte nje ngrohtesi skuqjesh dhe e lezetshme sa e mbajme mend te dy per puthjen me te kendshme, ani se pastaj kishim te te gjitha shijeve dhe llojeve te mundshme mes nesh!


Loloku me bere te qeshem.
Mos rastesisht e mbaje djalin e vellaut per ate qellim ne qafe???

Loloku
12-09-04, 11:41
E qeshur qofsh gjithmone Murgesha!
Valla edhe krejt pahiri nuk ishte, por ishte vajza e vellait, e me djale mos ma ngaterro, vec ne te paste ba vakia edhe ty (ha ha haaaaaa)!

Murgesha
12-09-04, 11:45
E qeshur qofsh gjithmone Murgesha!
Valla edhe krejt pahiri nuk ishte, por ishte vajza e vellait, e me djale mos ma ngaterro, vec ne te paste ba vakia edhe ty (ha ha haaaaaa)!

Haahahahahahhahaha jo bre se nuk me ka ndodhe keshtu. Me fal per ngaterrim te personazheve se mu paska pervjedh ky gabim.

sihana
27-11-04, 13:38
mmm puthja e par ...
edhe pse nuk dija te puthja (ishte hera e par pra ) ajo ishte me e mira vallah edhe kurr nuk e harroj ato
edhe un de menova qe puthet veq me buz e pastaj aj filloj .. pi dini tash spo foli ma teper se marre :oops: :oops:

Krokodilli
27-11-04, 14:24
Puthja e para ka qen katastrof offff offfffff sa keq :twisted: vec puthja e dyte uhhh uhhhh ment mu mirshin krej qimet perpjet :)

HAHAHA DRITA ME KE SHTI ME QESH


SHUM NJEREZ E KUJTOJN PUTHJEN E PAR PER TE MIRE DHE NUK E HARROJN KURR,,
UNE PERKUNDRAZI EDHE PSE NUK E HARROJ KURR,, NUK E HARROJ PER TE KEQE,, ME NJE VAJZ QE FILLOJ TE DRIDHEJ,, AQ SHUM U FRIGOVA SA THASH DO TE ME JET NE DOR,, EDHE KISHTE DESHIR TE PUTHEJ EDHE U DRIDHTE SI ME KAP RRYMA,,,, PO NORMAL EDHE UNE KISHA AT DESHIR,
PUTHJA E PAR PER MUA ISHTE SI TA PUTHJA TELIN E RRYMES TE KACAVARRUR NE MUR.....
PERSHENDETJE

Mafiozi
27-11-04, 15:17
Me ka ardh si prej qiellit ajo puthje e embel.

Isha ne shkoll ne pozėn e gjat, duke hypur shkalleve shoh perpara
vajzen simpatike me cilen kaloja shum bukur, isha i lumtur dhe i skuqur
prej gezmi qe e shoh :oops: nuk e kam pritur at puthje, deshta ti foli por buzet
u afruan dhe filloj nje puthje pa dije, e embel, te humbur ne kenaqesi :oops: :P
Ishte edhe per tė e para puthje, kater vite te shkelqyeshme i kaluam se bashku.

Kur mendoj tash e di qe ka qen shum me rendesi puthja e par.
Mendimet qe i kam tash per nje qift, kan filluar ne at moment.

Pershendetje :wink:

Nexhati
29-11-04, 20:51
Smundem me pershkru oh lazdran

lazdrani
29-11-04, 23:41
Smundem me pershkru oh lazdran
:lol: :lol: :lol: :wink:

yllka
19-01-05, 12:44
:lol: :lol: :lol: :lol: lazdrani

Oh Dreq po frymen ma ke ndale :oops: :oops: :oops: :oops:

Gjumashja
25-03-05, 22:15
hmm me vjen :oops: edhe me kujtu

turisti
25-03-05, 22:35
Ka ardhe ndihma e shpejte. :wink:

DEA
25-03-05, 22:38
Ka ardhe ndihma e shpejte. :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Qka i ke fjalt edhe ti

turisti
25-03-05, 22:52
Ka ardhe ndihma e shpejte. :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Qka i ke fjalt edhe ti

Fjalet e semura..... :wink:

DEA
25-03-05, 22:54
Ka ardhe ndihma e shpejte. :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Qka i ke fjalt edhe ti

Fjalet e semura..... :wink:


More ,mos te jesh ti i semur, se sa per fjal ja bejm disi :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
25-03-05, 23:07
Ka ardhe ndihma e shpejte. :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Qka i ke fjalt edhe ti

Fjalet e semura..... :wink:


More ,mos te jesh ti i semur, se sa per fjal ja bejm disi :lol: :lol: :lol: :lol:

Sa i perket fjaleve,e kam tash fjalorin,a sa per mua,une jam ende nė KOMĖ.

DEA
25-03-05, 23:10
Sa i perket fjaleve,e kam tash fjalorin,a sa per mua,une jam ende nė KOMĖ.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Hajt se eshte kalimtare kjo ndjenje ,deri ne gjetjen e partnerit te ri, e me kysmet une me Shejtanken jem ka punojme ne ate drejtim e sonte ty me te lshua duarthate kurre :wink:

turisti
25-03-05, 23:14
Sa i perket fjaleve,e kam tash fjalorin,a sa per mua,une jam ende nė KOMĖ.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Hajt se eshte kalimtare kjo ndjenje ,deri ne gjetjen e partnerit te ri, e me kysmet une me Shejtanken jem ka punojme ne ate drejtim e sonte ty me te lshua duarthate kurre :wink:

Nese Luana deklarohet per tjetrin,une nuk dua tjetren,dua qe te jes artist i lirė.

Gjumashja
22-04-05, 09:11
ment me tu merr mirepo edhe diqysh buzet veq u fryshin hahahahahaha se leje mo gjuhaaa u bo si e gjarperit

turisti
05-07-05, 12:21
Tung Lazdran. Isha ne situate shume te rralle ne jete ku ka ndodhur diqka a pran meje ishte dashnorja ime duke qajtur dhe bash kur ju leshua loti neper faqe dhe i preki buzet e saja ne ate moment instiktivisht u bashkuan buzet e mija,te sajna dhe loti i cili ishte i gjelbt dhe puthja ime e pare nga thellesia e tere shpirtit tim. :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Sot jam shume large koherisht nga kjo ngjarje,por kam bindje se ende e perjetoj ate shijen e puthjes se pare dhe me dridhen kembet. :P

Kercovari
05-07-05, 12:42
ment me tu merr mirepo edhe diqysh buzet veq u fryshin hahahahahaha se leje mo gjuhaaa u bo si e gjarperit

:lol: :lol: :lol: Edhe mua me u duk ashtu. :lol: :lol:

lazdrani
05-07-05, 16:02
Tung Lazdran. Isha ne situate shume te rralle ne jete ku ka ndodhur diqka a pran meje ishte dashnorja ime duke qajtur dhe bash kur ju leshua loti neper faqe dhe i preki buzet e saja ne ate moment instiktivisht u bashkuan buzet e mija,te sajna dhe loti i cili ishte i gjelbt dhe puthja ime e pare nga thellesia e tere shpirtit tim. :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Sot jam shume large koherisht nga kjo ngjarje,por kam bindje se ende e perjetoj ate shijen e puthjes se pare dhe me dridhen kembet. :P


Te deshiroje qaste te bukura ne keto momente qe i perjeton Romatik Turisti :wink:

Kercovari
05-07-05, 16:48
Edhe dridheje e kembeve mund te quhet romantike,po si! :lol:

turisti
05-07-05, 18:04
Tung Lazdran. Isha ne situate shume te rralle ne jete ku ka ndodhur diqka a pran meje ishte dashnorja ime duke qajtur dhe bash kur ju leshua loti neper faqe dhe i preki buzet e saja ne ate moment instiktivisht u bashkuan buzet e mija,te sajna dhe loti i cili ishte i gjelbt dhe puthja ime e pare nga thellesia e tere shpirtit tim. :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Sot jam shume large koherisht nga kjo ngjarje,por kam bindje se ende e perjetoj ate shijen e puthjes se pare dhe me dridhen kembet. :P


Te deshiroje qaste te bukura ne keto momente qe i perjeton Romatik Turisti :wink:

:P Faleminderit nga zemra i nderuari "lazdran".

Te deshiroj qastet e bukura gjithashtu ne gjirin familjar dhe jete.

Respek per ty ,o i respektuari.

TURISTI. :P

turisti
05-07-05, 18:06
Edhe dridheje e kembeve mund te quhet romantike,po si! :lol:

Po,gjithmone kur perjetohet me intenzitet te madh dhe sidomos kur perjetohet papritmas. :P

Kercovari
05-07-05, 18:43
Edhe dridheje e kembeve mund te quhet romantike,po si! :lol:

Po,gjithmone kur perjetohet me intenzitet te madh dhe sidomos kur perjetohet papritmas. :P

E po mos u ndalshe s edridhura ne situata te tilla. :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
05-07-05, 19:08
Edhe dridheje e kembeve mund te quhet romantike,po si! :lol:

Po,gjithmone kur perjetohet me intenzitet te madh dhe sidomos kur perjetohet papritmas. :P

E po mos u ndalshe s edridhura ne situata te tilla. :lol: :lol: :lol: :lol:

Hhahahahahahahaahah,tash kam provoje..... :wink:

Kercovari
05-07-05, 20:59
Edhe dridheje e kembeve mund te quhet romantike,po si! :lol:

Po,gjithmone kur perjetohet me intenzitet te madh dhe sidomos kur perjetohet papritmas. :P

E po mos u ndalshe s edridhura ne situata te tilla. :lol: :lol: :lol: :lol:

Hhahahahahahahaahah,tash kam provoje..... :wink:

Kujdes.mos te semafori. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
05-07-05, 23:46
Edhe dridheje e kembeve mund te quhet romantike,po si! :lol:

Po,gjithmone kur perjetohet me intenzitet te madh dhe sidomos kur perjetohet papritmas. :P

E po mos u ndalshe s edridhura ne situata te tilla. :lol: :lol: :lol: :lol:

Hhahahahahahahaahah,tash kam provoje..... :wink:

Kujdes.mos te semafori. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo,tek udhekryqi,hahahahahahahahahaahahahahahahahahaahaha hahahahahaahahahahahahahahaha. :wink:

Gjumashja
06-07-05, 09:36
me plot siklet

Krokodilli
06-07-05, 13:57
menzi me ra ndermend se cila ishte puthja e par

nje vajz shoqe e klases,,,,, une e puthja ajo u dridhte,, dhe nuk me kthete puthjen,,,,,,

ishte nje katastrof apo me mir te themi nuk ishte asgje,, si ta puthja gjyshen ne faqe....

kurse vajza sot ate dite sa here qe ta takoj ne rrug,, ne shum raste ma kujton ate puthje,, qe zor e mbaj ne mend,, por per ate ishte puthja e par.,, kurse per mu puthja e 100 ( sepse ashtu e kam puth gjyshen ne faqe 1000 here)... :x :roll:

Kercovari
06-07-05, 17:10
S`kam c`te them kur nuk jam puth akoma,lumi une beqari. :lol: :lol: :lol:

lazdrani
06-07-05, 19:32
S`kam c`te them kur nuk jam puth akoma,lumi une beqari. :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

yllka
10-08-05, 18:54
[quote=lazdrani]:lol: :lol: :lol: :lol: lazdrani

Oh Dreq po frymen ma ke ndale :oops: :oops: :oops: :oops: :wink:

Kercovari
11-08-05, 09:08
[quote=lazdrani]:lol: :lol: :lol: :lol: lazdrani

Oh Dreq po frymen ma ke ndale :oops: :oops: :oops: :oops: :wink:

Sikur me qen vellau im. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tomori
15-08-05, 08:31
... kam qene tap i dehur por me kujtohet kamarierja se me puthte,,,
,,,,kamarierja ishte serbe,,,,
,,,,siq e dini vet gjysma e femravet te serbis po punojshin neper biffe..nat kohe...por vallahi nuk ka ngelur serbe pa mos mar vule shqiptari...
cka me ba kshtu ka qen kesmeti.... :wink:

Urata
31-08-05, 16:39
O kuku po shume jam turpnue, sa qe nuk i kam "ndie" shijen!!!!

teDUAty
31-08-05, 17:23
O kuku po shume jam turpnue, sa qe nuk i kam "ndie" shijen!!!!

trego moj se nuk eshte marre a te kujtohet kur i mbyllnim syt e....

Urata
31-08-05, 18:28
O kuku per mue ēka m'je ngjitė keshtu pas, si rriqnė...!!!A kishe pas qejf ti a, me pas kon une e ti?!!! S'ta ka dhene zoti ate nafak...

teDUAty
31-08-05, 19:58
O kuku per mue ēka m'je ngjitė keshtu pas, si rriqnė...!!!A kishe pas qejf ti a, me pas kon une e ti?!!! S'ta ka dhene zoti ate nafak...

Po kom pas qef de me kan une edhe ti bashk edhe me e provu ,besa hiq nuk i dihet nafakes se ku ta qet ZOTI

Kaltrushi
01-09-05, 09:26
... kam qene tap i dehur por me kujtohet kamarierja se me puthte,,,
,,,,kamarierja ishte serbe,,,,
,,,,siq e dini vet gjysma e femravet te serbis po punojshin neper biffe..nat kohe...por vallahi nuk ka ngelur serbe pa mos mar vule shqiptari...
cka me ba kshtu ka qen kesmeti.... :wink:


ptuiiiiiiiiiiii :twisted: :twisted: :twisted: iiiiiiiiiiiiiiii spaske qfar me treguar bre djaleeeeeeeeeeeeee

turisti
01-09-05, 12:53
... kam qene tap i dehur por me kujtohet kamarierja se me puthte,,,
,,,,kamarierja ishte serbe,,,,
,,,,siq e dini vet gjysma e femravet te serbis po punojshin neper biffe..nat kohe...por vallahi nuk ka ngelur serbe pa mos mar vule shqiptari...
cka me ba kshtu ka qen kesmeti.... :wink:

Tash e kuptoj burimin e traumave tuaja,hahahahahahahaahahahahaahahahahahahahaahahah ahahahaahahahahahahahahahaha. :(

Urata
01-09-05, 14:46
O kuku per mue ēka m'je ngjitė keshtu pas, si rriqnė...!!!A kishe pas qejf ti a, me pas kon une e ti?!!! S'ta ka dhene zoti ate nafak...

Po kom pas qef de me kan une edhe ti bashk edhe me e provu ,besa hiq nuk i dihet nafakes se ku ta qet ZOTI


Eshte dashte te vije n'kete bote 20 vjet para o shtrigaq...!

Sy_kaltra
15-11-05, 12:07
puthjet

PUTHJA-"deklarimi dashuris"

1 ta puthesh ne dor...do te thot ;une te adhuroj.

2 ta puthesh ne faqe...do te thot; dua te jemi miq.

3 ta puthesh ne qaf ...do te thot; une te deshiroj.

4 ta puthesh ne buz ...doo te thot ;te dua.

5 ta puthesh ne vesh...do te thot vetem lozi me ty.

6 ta puthesh kudo tjeter..do te thot;nuk kujdesem .

7 ta shikosh ne sy ...do te thot;me puth.

8 te lozesh me floket e saj...do ,,:nuk mundem paty.

9 duart ne bel...do te thot;te dua smund te me ikesh

Kur do te merni puthjet e para nga nje person,,Ketu i keni dmth nese nuk i keni ditur ndokush ndoshta :P :wink:

vjeshta
15-11-05, 13:52
puthjet

PUTHJA-"deklarimi dashuris"

1 ta puthesh ne dor...do te thot ;une te adhuroj.

2 ta puthesh ne faqe...do te thot; dua te jemi miq.

3 ta puthesh ne qaf ...do te thot; une te deshiroj.

4 ta puthesh ne buz ...doo te thot ;te dua.

5 ta puthesh ne vesh...do te thot vetem lozi me ty.

6 ta puthesh kudo tjeter..do te thot;nuk kujdesem .

7 ta shikosh ne sy ...do te thot;me puth.

8 te lozesh me floket e saj...do ,,:nuk mundem paty.

9 duart ne bel...do te thot;te dua smund te me ikesh

Kur do te merni puthjet e para nga nje person,,Ketu i keni dmth nese nuk i keni ditur ndokush ndoshta :P :wink:

Te puthi ,me numerin 2 :P

Kercovari
15-11-05, 13:56
Nr.4 dhe 9 ikam mesu me mire. :lol: :lol: :lol: :wink:

turisti
15-11-05, 14:00
Une i perfshi te gjithat. :wink:

vjeshta
15-11-05, 14:02
Une i perfshi te gjithat. :wink:

oooooooo e dimmmmmm se ti je turist :lol:

Kercovari
15-11-05, 14:02
Une i perfshi te gjithat. :wink:
Je bo kanibal shoqi,jo vetem grate qe i han po edhe kingjat e skuq. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

vjeshta
15-11-05, 14:03
Une i perfshi te gjithat. :wink:
Je bo kanibal shoqi,jo vetem grate qe i han po edhe kingjat e skuq. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
A po e sheh edhe buzet po i lpin :lol:

turisti
15-11-05, 14:06
Une i perfshi te gjithat. :wink:
Je bo kanibal shoqi,jo vetem grate qe i han po edhe kingjat e skuq. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Pse nuk i shiqoni sendet nga kendi :P romantik :P ??? Une jam vetem merakli me apetit boteror,hahahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahah ahahaahahahahaahahahahaahahahahaahah. :wink:

turisti
15-11-05, 14:07
Une i perfshi te gjithat. :wink:
Je bo kanibal shoqi,jo vetem grate qe i han po edhe kingjat e skuq. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
A po e sheh edhe buzet po i lpin :lol:

Po,jo vetem buzet......... :P

Kercovari
15-11-05, 14:08
Po,jo vetem buzet......... :P

Edhe veshte A? :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

vjeshta
15-11-05, 14:08
Po,jo vetem buzet......... :P

Nga cili kend po shikon tash :P

turisti
15-11-05, 14:14
Po,jo vetem buzet......... :P

Edhe veshte A? :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Po,prej kornerit....

turisti
15-11-05, 14:14
Po,jo vetem buzet......... :P

Nga cili kend po shikon tash :P

Nga kendi NEUTRAL,hahahaahahahahaahahahahaahahahaahahahaahah aahahahahaahahahaahahahahahahaahahahahahaahahahaha ah. :wink:

vjeshta
15-11-05, 14:18
Po,jo vetem buzet......... :P

Nga cili kend po shikon tash :P

Nga kendi NEUTRAL,hahahaahahahahaahahahahaahahahaahahahaahah aahahahahaahahahaahahahahahahaahahahahahaahahahaha ah. :wink:
Pse ne ate kend gjindesh :roll: pse spo tregon more :P 8)

turisti
15-11-05, 14:19
Po,jo vetem buzet......... :P

Nga cili kend po shikon tash :P

Nga kendi NEUTRAL,hahahaahahahahaahahahahaahahahaahahahaahah aahahahahaahahahaahahahahahahaahahahahahaahahahaha ah. :wink:
Pse ne ate kend gjindesh :roll: pse spo tregon more :P 8)

Po tregoj po s'pe kuptoni....... :wink:

vjeshta
15-11-05, 14:23
E, qyqja vjeshta,hiq spo kupton :wink:

vjeshta
15-11-05, 14:24
Mos je pavetedije ne ate kend :P

Urata
15-11-05, 15:16
Puthja e pare ...
shkaterruese e "murit" mosdije/mospjekurie...
ndihmuese ...
ne shendrrim MADHORE...

Tomori
15-11-05, 15:55
Puthja e pare ...
shkaterruese e "murit" mosdije/mospjekurie...
ndihmuese ...
ne shendrrim MADHORE...

-E vertete "Urata" mbaje mende kure me the:
ahhhh "Tomor" per mua je Madhor...
tashe kuptoje se e paske pas fjalen per puthjen,,,
kuku per mua sa kungull qe jam?!!!! :arrow:

Kercovari
19-11-05, 08:08
Nuk me kujtohet,pas te pares kan pesu te gjitha puthjet ne hares. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

vendasi
19-11-05, 15:53
Puthja e pare??Krejte e laget valla :lol: :lol:

Sy_kaltra
19-11-05, 21:57
:roll:

Kercovari
19-11-05, 22:05
Sikur kafshova nje domate turshi,eh me vone e kerkova te kuqen. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

vendasi
19-11-05, 23:02
:roll: :roll: Syte po tregojne mjafte Sy_kaltra :roll:

Sy_kaltra
19-11-05, 23:10
Qka pershembull vendasi :?:

vendasi
20-11-05, 01:25
Syte kurr rrotullohen Sy_Klatra ata ose presin per diqka ose lakmojne diqka..
dhe ne thojme oooooooo zoooooooot :roll: :roll:

Sy_kaltra
20-11-05, 10:18
hahahahahahhahah sa me disponon more vendasi :P :lol: :lol:

Kercovari
20-11-05, 13:10
hahahahahahhahah sa me disponon more vendasi :P :lol: :lol:
I si mos te disponon kur edhe vendbanimin e ka afer sy-kaltres. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: I paska ra te fiket te shkretit lol........? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Sy_kaltra
20-11-05, 13:14
askujt si ka ren t'fiket nga un qe ti biej vendasit :)

Kercovari
20-11-05, 13:47
askujt si ka ren t'fiket nga un qe ti biej vendasit :)
Kushedi sa zemra ke vra tani paguan mekatet. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Sy_kaltra
20-11-05, 13:52
Nuk besoj qe kam lenduar ndo nje zemer bre Kercovari :)

vendasi
20-11-05, 16:29
ani ani Kercovari,
ti po ben shaka me ndenja te verteta :!: :!:

Sy_kaltra
20-11-05, 18:01
:shock: :?

Kercovari
20-11-05, 18:53
ani ani Kercovari,
ti po ben shaka me ndenja te verteta :!: :!:

Jo more nuk beje shaka une me ndjenja,vetem ne forum se ne te vertet jam gjentelmen ekstravagant. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kercovari
20-11-05, 18:54
Nuk besoj qe kam lenduar ndo nje zemer bre Kercovari :)

Nuk thash se e ke lendu,po e di se njerin e ke permbyt me lote e dashuri. :lol: :lol: :lol: :wink:

Sy_kaltra
20-11-05, 19:13
:shock: sa dot kisha deshir ta dija kush esht ai Kercovari :)

vendasi
21-11-05, 01:20
Nganjehere eshte me mire mos me e dite Sy_Kaltra :(

Sy_kaltra
21-11-05, 01:21
Pse po thu ashu Vendasi :?

vendasi
21-11-05, 01:24
Ske prej asaj pune azgje :!:

Sy_kaltra
21-11-05, 01:25
Ashtu det mbetet o vendasi :!: ,,te pershendes per sonte gjum t'ambel :wink:

vendasi
21-11-05, 01:28
flm ,ti poashtu gjumin e embel ate qe ti e don e pafsh anderr :arrow:

Sy_kaltra
21-11-05, 10:53
:lol:

Dreni30
21-11-05, 22:58
Kurgja nuk mora vesh :roll: :oops: cka eshte more kjo.??

lazdrani
27-11-05, 14:19
hmmmm puthja par a? o kurr nuk kam me e harru bre pasha zoten...

nje her ja kam pru shpirtin te dashurit deri sa e kam lan me e puth, po kur e putha, tani valla nuk disha me u ndal hiq se, aq sa i ra ai pizhmanit se me puthi :wink: pak hajgare

qysh e kam perjetu a, valla krejt ndryshe e kisha paramendu. une kam mendu se veq me buze more, :wink: , tani kur ja nisi ai ..., nejse po e dini tash.... dhe pa mendu fare i kam mbyllur syt dhe vetem e kam shiju momentin.... hmmmm

lirisht mundem me then se ajo ishte puthja me e mira qe e kam perjetu deri me tash, ndoshta kam pas puthje ma te mira nga ai person (veq nga ai person, nga askush tjeter) po ndjenjat ateher (ne puthjen e par) jan kan ndryshe, shkurt diqka special dhe e paperseriteshme...

arben-ks
20-12-05, 20:42
Mu duk se i hina ne bark asaj dhe kur folsha mu duke se po ushton barki i saj e tani edhe mu nal fryma pak qaty

Lona
09-01-06, 14:17
Kam pase shume emocione, thjeshte as qe dija ne fillim :lol: zdija si te puthe sa veshtire me dukej..

Kercovari
11-01-06, 09:39
:lol: :lol: Cdo fillim eshte i rende Lona,pas asaj ndjehesh mire mesiguri.

Lona
11-01-06, 11:14
:lol: :lol: Cdo fillim eshte i rende Lona,pas asaj ndjehesh mire mesiguri.

Patjeter, mire bile edhe shume shume me mire .. :lol:

Kercovari
12-01-06, 10:20
:lol: Shyqyr qe nedjehesh mire,paske kuptu se puthjet jan arkitekti i dashuris. :lol: :lol: :wink:

FrEsKiA
12-01-06, 10:21
Puthjen e pare si e kam perjetuar? Hmmm per kete nuk jap pergjigje se vertet eshte e papershkruar! :lol: :lol:

Kercovari
12-01-06, 10:23
:lol: U alivanose qe nuk mundesh te pershkruash. :lol: :lol:

FrEsKiA
12-01-06, 10:24
:lol: U alivanose qe nuk mundesh te pershkruash. :lol: :lol:
Gati u paralizova :lol: :lol:

Kercovari
12-01-06, 10:25
:lol: Ste baje merzin se ke pas afer ndihmen e pare. :lol: :lol: :wink:

ninnela
12-01-06, 11:53
Puthjen e pare a :oops: nuk kam fjale as ta pershkruaj se nuk kam as se si duhej puthur :oops: :P :wink:

zemermiri
12-01-06, 16:16
Ka qene nje perzierje frike nga jashte, me nje vullkan zjarri nga brenda qe shkaktoj nje dridhje te panjohur deri atehere ,ngjashem me nje shperthim berthamor ku lamshi vdejkeprues ngrihet ne ajer , ndersa mua me dukej se une vete ngjitesha ketyre reve dhe pyesja veten pse njerezit genjejne kur thone se njeriu nuk munde te fluturoj .

SHREK
19-01-06, 22:50
si mi pas honger nja 10 qokollada :lol: :lol:

prishtinasi
14-06-06, 17:05
e di...qe trupi pate pesu nje levizje tektonike...guha um pate mbete jashte...edhe e pata ndrydh jastakun ate nate:)

Virti
28-02-07, 21:52
u alivanosa, ashtuqe nuk di cfare te them lidhur me pyetjen... :biggrin:

Agolli
01-03-07, 00:04
........ashtu sikurse te dyten......:biggrin:

Albanian eX|PerT
01-03-07, 00:21
Si keni perjetuar puthjen e pare. (http://dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=945148#post945148)

...cka keni hyr kaq thelle se, hahaha:biggrin: ihaaaa, kush jep pergjigje per kete pyetje vec cka ju ka genjye, se krejt per ''no coment'' jane :tongue: ...

Agolli
01-03-07, 10:52
Si keni perjetuar puthjen e pare. (http://dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=945148#post945148)

...cka keni hyr kaq thelle se, hahaha ihaaaa, kush jep pergjigje per kete pyetje vec cka ju ka genjye, se krejt per ''no coment'' jane ...

....... :eek: ......... a edhe rrencan po me bene!!! apo?!:mad: :biggrin: hajt hajt se te tregoje une ty, kam me t'rrehe thuper vesheve.......:tongue:

Albanian eX|PerT
01-03-07, 12:51
....... :eek: ......... a edhe rrencan po me bene!!! apo?!:mad: :biggrin: hajt hajt se te tregoje une ty, kam me t'rrehe thuper vesheve.......:tongue:
hahahahaha, une ty krejt shpull hundve, hahaha se krejt po genjeni hahahahahahhahahahahahahahhah hahahhah [shaka bej, me kuptoni!]

lazdrani
05-01-12, 22:56
Lazdrani me deshire kisha shkruar ne ket teme por nuk po di see qka. Si e re qe jam, :oops: marre po me vjen boll por ende se kam shijuar bre :oops: Hej bre vetem kanjeher kur te hapesh keso tema se per bese u bera :oops: . Kur ta provoj se pari do vi e do shkruaj ketu se u bana hor pasha mamin. :oops:


E jeto jete...hahahahahah
http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

emine
06-01-12, 10:25
ahuu krejt xixa xixa na paten dal perpara,per dritare pata dal se nuk e gjajsha deren ka o,,,,:biggrin: