PDA

View Full Version : Me tregoni se se si mu nxir ?


sagit_tarius
30-12-03, 20:25
Ej jom dashuru gabimisht e di edhe vet po skom qa me bo e nuk esht qitash kjo pun po ka qe nje koh te gjat po un gjithnje kam hesht
e nese dikush ka pervoj ne ket qe u dashuru e e din edhe vet qe
esht gabim ju lus qe mem jep mendim qe 1 vit jam ne heshtje :?:
mendoi qe esht e tepert :arrow: mendoi se kesh i kjart


I pres mendimet e te gjitheve :shock:

Murgesha
31-12-03, 05:18
Ej po ti skjarov pak ma mire qe te ndihmojme.
Kush eshte ajo qe dashuroni, eshte e martuar, apo e fejuar me nje tjeter. Apo ndoshta e dashura mos zot ma keq e ndonje shoku apo miku tuaj. Apo ka tjeter fe a komb. Se keshtu jam dashuru gabimisht spo kuptoj asgje. Nese don ndihme duhet edhe te na tregojsh pak rreth kesaj dashurie. Jo si ne hetuesi po pak bile sa te jemi ne teme. Ka dshuri te ndaluar por jo edhe te gabuar.
Pershendetje nga Murgesha.

lazdrani
31-12-03, 14:26
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: Ka dashuri te ndaluar por jo edhe te gabuar :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: hmmmm lazdrani :wink:

sagit_tarius
01-01-04, 14:43
ju pershendes flm murgesh qe po mundohesh mem ndihmu
edhe ty lazdran flm
po ju tregoi mas disa ditesh se si esht puna edhe i ndegjoi mendimet e juaja

turisti
03-09-04, 10:44
ju pershendes flm murgesh qe po mundohesh mem ndihmu
edhe ty lazdran flm
po ju tregoi mas disa ditesh se si esht puna edhe i ndegjoi mendimet e juaja

Disea ditet u zgjaten qe 6 muaj,a une kujna tash mi ja dhone pergjegjen? :?: :wink:

Kaltrina
03-09-04, 11:41
ju pershendes flm murgesh qe po mundohesh mem ndihmu
edhe ty lazdran flm
po ju tregoi mas disa ditesh se si esht puna edhe i ndegjoi mendimet e juaja

Disea ditet u zgjaten qe 6 muaj,a une kujna tash mi ja dhone pergjegjen? :?: :wink:


ahahahhahaahhahha hajt thuje se qe une po e lexoj :wink:

Engjellushja
04-09-04, 10:09
Ej jom dashuru gabimisht e di edhe vet po skom qa me bo e nuk esht qitash kjo pun po ka qe nje koh te gjat po un gjithnje kam hesht
e nese dikush ka pervoj ne ket qe u dashuru e e din edhe vet qe
esht gabim ju lus qe mem jep mendim qe 1 vit jam ne heshtje :?:
mendoi qe esht e tepert :arrow: mendoi se kesh i kjart


I pres mendimet e te gjitheve :shock:

Eh Ti nese mendon c je Dashuru Gabimisht atehere ske nevoj hiq me skjaru ma gjat !!! Kur e merr nj Rrug Gabimisht, a e merr nj rrug tjeter apo e vazhdon rrugen ??? E di se do ta nderrojsh Rrugen .......... keshtu esht edhe Jeta...nese Gabon diqka pamarparasysh cka esht , ose kerkohet Falje dhe nuk perserit m ose vazhdon at rrug dhe hyn ma thell n Jeten e Rroberve d.m.th ti nese nuk ben apo nuk flat cfar mendon atehere mbas nj kohe t gjat dot ta Rroberon vehten dhe dot t hyn n Burg t Liris dot jeton vetem per dik tjeter !! Per ket sagit_tarius nese mendon c je hy Gabimisht nuk i paske punet skjarrt, i pake rren Pishmon, dhe ket duhesh sa ma shpejt me zgjedh se nese nuk e ben tash kurr ske me bo !!!
Duhesh me kuptu vehten s pari Pse Gabimisht ???? Dhe pastaj dot t vjen zgjedhja !!!! Por dy gjera kurr mos i be 1. mos e genje vehten 2. Dhe mos ja b vehtit Rrafsh se kurr sdot del nga lloqi dhe kur ske me gjet t verteten, se ne mundemi t gjith met then cka me bo por E verteta esht n duart e tua dhe n zemren tende...........Un muj met then:Un muj met then Vazhdo apo mos, por kjo esht GABIMISHT por Dashuria sesht kurr gabimisht vec nese nuk je i dashuruar atehere sa ma par nderpreje rrugen, se hajr ssheh me sy, e nese e do at PRS.... Vazhdo mos ta ndin cka flasin tjeret...se 1 her dot jeton dhe nese Jeton atehere t lutem i Lumtur n t gjitha an dhe jo ta besh vetem dikend t lumtur...

Cka do c esht.....Gabimisht esht Gabimisht ........Drejto rrugen si din dhe ta don Zemra jote !!
Tung t pershendes

sagit_tarius
06-09-04, 19:18
heey flm prej te gjitheve qe jeni mundu mem ndihmu
Engjellushja shum mir e ke skjaru qit sen po un vet i kom
pshtill punet Turisti po thot qe 6 muaj eh sikur te ishin 6 muaj
po jon ka bohen dy vjet prej qiti seni qe kom gabu e tash masi kom
gabu edhe mendoi melan me haru ket sen menjeher femrat thoin qe nuk e ka pas seriozisht vetem eh e ka provu sikur te gjith djemet por un nuk
kam mendu ashtu por tash do te mundohem qe te ahroj at sen dhe te
mos mendoi me per at gabim se e kam pa se nuk ka shanca per
permiresim jo qe nuk ka shanca se per gjithqka egziston zgjidhja por kur
dikush nuk te jep rast per ta permiresuar gabimin normal qe nuk ka
permiresim . Thoin JETA VAZHDON . por shum sene nuk harohen po
qka me bo jeta esht kshtu dikun gzim e dikun vuajtje
Edhe pse lumturia din nganjher edhe te zhduket por din edhe te te
lajmerohet ne te shumten e rasteve kur na u duhet me e se shumti
tung te gjitheve por nuk po kom shum koh per int.. qaq por do mundohem qe te jem se paku keto dit flm flm shummmmmmmmmmmmmmm

turisti
06-09-04, 20:01
ju pershendes flm murgesh qe po mundohesh mem ndihmu
edhe ty lazdran flm
po ju tregoi mas disa ditesh se si esht puna edhe i ndegjoi mendimet e juaja

Disea ditet u zgjaten qe 6 muaj,a une kujna tash mi ja dhone pergjegjen? :?: :wink:


ahahahhahaahhahha hajt thuje se qe une po e lexoj :wink:
Pershendetje Kaltrina. Pergjegje per sagit_tarius eshte: prit edhe naj vjet ne heshtje,ndoshta gabimisht dhe automatikisht do te behesh i qdashuruar.Mendoj se me kuptove ka mendove. :wink: :wink: :wink:

sagit_tarius
08-09-04, 19:47
Haahaha mendoi qe te kuptova por nuk e du
at dit qe te vjen se nuk kom mendu per qat sen
qe po mendon ti po thoin se lumturia vjen kurme se paku e pret
tung turisti te pershendes qdo te mir ne jet

turisti
08-09-04, 22:54
Haahaha mendoi qe te kuptova por nuk e du
at dit qe te vjen se nuk kom mendu per qat sen
qe po mendon ti po thoin se lumturia vjen kurme se paku e pret
tung turisti te pershendes qdo te mir ne jet


Po,shoqi i nderuar,Lumturijes dhe vdekjes nuk i dihet.Mendo vetem per lumturi,defino se qka te ben te lumtur-dhe mos i lejo askujt qe ta prish lumturijen tende-ateherit 100% do te jesh i lumtur.
Te pershendes shume dhe te deshiroj realizimin e enderave . :wink:

Qika^Me^Kule
08-03-11, 17:07
E bre sagit_tarius tregona more a je rehatu te pakten.... ?? :rolleyes: i lumi ky...... me duket ce e pasa rehatu shpirtin e vet.... :biggrin:

Elina
08-03-11, 18:44
Simbas titullit te temes, vallahin,Sagiti pse s'ka vete si me u nxire...si me marr ngjyre ma leht men s'e bana.:biggrin:

Vec mire apet,qe sa vjet koka kjo pune...mesiguri u rahatu dej tash! :tongue:

emine
06-05-11, 22:19
Ej jom dashuru gabimisht e di edhe vet po skom qa me bo e nuk esht qitash kjo pun po ka qe nje koh te gjat po un gjithnje kam hesht
e nese dikush ka pervoj ne ket qe u dashuru e e din edhe vet qe
esht gabim ju lus qe mem jep mendim qe 1 vit jam ne heshtje :?:
mendoi qe esht e tepert :arrow: mendoi se kesh i kjart


I pres mendimet e te gjitheve :shock:
hahahhahahha ishalla si ke dal perball asaj qeshtu tu belbu si qetu,se tybeh ta ka rras shapulle hundve e ste ka ra ma ne mend as dashuri vertikale e as horozontale,ho njeri se tash pike me mbet qa bane me qet dashnin e gabume(me siguri e internetit e syretav a kan) se qeshtu mu qart so nurmall

lovely
06-05-11, 22:25
Simbas titullit te temes, vallahin,Sagiti pse s'ka vete si me u nxire...si me marr ngjyre ma leht men s'e bana.:biggrin:

Vec mire apet,qe sa vjet koka kjo pune...mesiguri u rahatu dej tash! :tongue:pasha buke edhe une erdha me i tho kape do hi e lyju, jo qe ke me u nxire :biggrin: po ke me u bo si ata kojshite tane atje poshte :biggrin: