PDA

View Full Version : Si mund te beni sex me nje vajz qe nuk e dashuroni?


zeshkanja
30-10-03, 11:07
nese mund ta spjegoni se si mund te beni dashuri me nje vajze qe nuk e dashuroni!

arTanibb
31-10-03, 01:32
nese mund ta spjegoni se si mund te beni dashuri me nje vajze qe nuk e dashuroni!T'pershendes zeshkane, deshta te pergjigjem n'ket tem une para nje kohe e kisha nje femer ashtu nuk me ka pelqy dhe kam pas rastin kam nejt 1 nat me te dhe as qe e kam prek me dor 30 cm larg i rrisha krejt naten ! sepse sme pelqejke skisha knaqsi ti afrohem ... Keshtu pas disa diteve une ndigjova prej disa shokve me than Artan a din qka ka thon aja...... ? Qka tha uhaaa artani sish kurgjo more sikur me qen hudum kom nejt krejt naten me te dhe sme ka prek :evil: Ehhh keshtu qe prej ati rastit e te mas kam vendos dhe kam bo ashtu dmth edhe pse sme ka pelqy (se kam dashuru) me zor e me sy mshel kam be dashuri :)

zeshkanja
31-10-03, 08:59
Faleminderit per pergjigjen, por une mendoi se ke gabuar, sepse nuk hahet cdo gje qe te ipet rasti, por zgjedhe ate qe eshte me e shieshme!

Per mendimin tim me vlere ka nje bisede me nje person qe te pelqen ( per nje ore) se sa nje nate "dashuri" me nje person qe vepron jashte ndjenjave:Te pershendes

arTanibb
31-10-03, 12:32
Faleminderit per pergjigjen, por une mendoi se ke gabuar, sepse nuk hahet cdo gje qe te ipet rasti, por zgjedhe ate qe eshte me e shieshme!

Per mendimin tim me vlere ka nje bisede me nje person qe te pelqen ( per nje ore) se sa nje nate "dashuri" me nje person qe vepron jashte ndjenjave:Te pershendes

Te pershendes zeshkane, nuk osht n'pytje zgjedhja sepse sa do qet zgjedesh diqka te mir sosht qare dikur pa zgjedh diqka t'keqe e duhesh mi provu edhe t'keqen e une ne at koh nuk e kam provu dhe me ka dal keq per at kam vendos se do ta provoj edhe t'keqen.

Pajtona me mendimin tend per at qe thua me mir eshte te besh bised apo te rrish apo qfar do tjeter se sa te besh dashuri jasht ndjenjave ;)

Ok ja kalofsh bukur zeshkane ....

Dani
02-11-03, 08:14
Tė pėrshedes zeshkane por te mashkujt truri dhe sexi jan afėr atė edi

se dhe unė jam mashkull dhe mund tė them posa ta shoh njė femėr tė bukur organet reagojn shpejt.

mija
02-11-03, 13:25
t pershendes edhe kisha per te thone se..."MASHKUJT JANE TE TILLE"...

kur ti jipet mundesia thojne "e pse mos me shfrytezu" jo vetem qe ata dojn ta lendojne at femer por ne at moment ata fare nuk jane te vetedishem se qka do te behet me pas perpos qe e kn DESHIREN e madhe me pas qat nat femeren...ne at moemn me siguri veprojne ndjenjat oraganike...mirepo ka edhe asi lloj mashkujve qe mund te permbahen dhe mbesin te ndershem por thjsht ndodh edhe e kunderta....por ka edhe femra te tilla siq e cili aj tipi me nelt...qe MENXI nuk presin me kon vetem me nje mashkull...epo psh edhe shumcia e femrav vet gabojne..."hem po ma kon e spom len nona"

nese don me mbet i ndershem SILLU ASHTU!!!!

mija
02-11-03, 13:26
t pershendes edhe kisha per te thone se..."MASHKUJT JANE TE TILLE"...

kur ti jipet mundesia thojne "e pse mos me shfrytezu" jo vetem qe ata dojn ta lendojne at femer por ne at moment ata fare nuk jane te vetedishem se qka do te behet me pas perpos qe e kn DESHIREN e madhe me pas qat nat femeren...ne at moemn me siguri veprojne ndjenjat oraganike...mirepo ka edhe asi lloj mashkujve qe mund te permbahen dhe mbesin te ndershem por thjsht ndodh edhe e kunderta....por ka edhe femra te tilla siq e cili aj tipi me nelt...qe MENXI nuk presin me kon vetem me nje mashkull...epo psh edhe shumcia e femrav vet gabojne..."hem po ma kon e spom len nona"

nese don me mbet i ndershem SILLU ASHTU!!!!

Flash
04-11-03, 19:57
Ihaaa zeshkane tybe memu dhon rasti m'falni n'shprehje veq ja kqyri ku e ka biren e dashta e se dashta qyre ti vet po thu kurte ipet rasti pra osht ni fjal punen e sodit mos e le per neser aq ma pak mi lon krejt duhesh mi kry mu mu paska dhon rasti me kon me ni femen edhe tybe se nshoj pa e bo me dit se bashkohet toka me djell :D

mija
06-11-03, 17:51
HAHAAH po de po "flash" ku po shkruj ty po te gjej edhe nime po bina mospajtim hihih...zdi bre palidhje ish gjinija juve... :(

arTanibb
07-11-03, 01:44
HAHAAH po de po "flash" ku po shkruj ty po te gjej edhe nime po bina mospajtim hihih...zdi bre palidhje ish gjinija juve... :(Mije t'pershendes ehhh valla qa doni me bo ju pa gjinin tan :P

mija
07-11-03, 08:28
ehh valla qajo o problemi spo mundem pa juve khaaaaaaaaaaaaa me qito po na nenwmoni ju a uuuuuuuuuuiiiiiiiiiii

ahah qaoss

RRUSHI
07-11-03, 08:53
JU DUA TE GJIDHVE :wink:

Ne pyetjen tuaj e nderuara dhe e rrespektuara z. zeshkane une personalishte do te pergjugjesha keshtu : kafsha me e persosur ne rruzullin toksor eshte njeriu :arrow:

Nuk besoj se ka nevoj per analiz apo jo .Qaste te kendeshme 8)

^Goni
07-11-03, 13:49
ej Zeshkane mire kjo pytje po desha me dite se a vetem per mashkuj vlen kjo a ?

e pergjigjja eshte se mvaret shume prej momenteve se ka mashkull edhe e prite te miren a (se te mirat vijn ngadale) edhe dej te vjen ajo i qerrohen syte edhe kqyre e e knaq epshin e tij ,ose eshte larg te dashures per nje kohe te caktuar edhe eshte mesuar te bej sex te rregullt edhe ka ra nen ndikimin e tj (sexomania) edhe mundohet me e rahatu vehten edhe me ate qe nuk e don

papa papa

mija
07-11-03, 14:12
ahaha GONI me qa meresh ti me filozofi a hahahaah nejse te komplikum jeni ju mashkujt po nejse...

Flash
08-11-03, 13:26
HAHAAH po de po "flash" ku po shkruj ty po te gjej edhe nime po bina mospajtim hihih...zdi bre palidhje ish gjinija juve... :(Mije t'pershendes ehhh valla qa doni me bo ju pa gjinin tan :PTung mijaaaaaaaaaa edhe artanibb artanibb mo sje perkthys i jemi tash un online hihi prap me ne dhe ju flashhhhhhhhhhhhhhhhhhhh mije mos i shaj djemt se kuku per ty

loti
09-11-03, 21:18
Tung

Dua dhe une te pergjigjem ne kete pyetje .

Seks me nje femer qe nuk e dashuron mund te besh nese ate e paguan ,nese ate e dhunon nese ate e shfrytezon per shume arsye,pra me shume ka mundesi qe te behet seks me nje femer qe nuk e do se sa me nje qe e dashuron .Une them qe nese e don nje femer dhe ajo pranon te kete seks me mire eshte qe te mos e bejme sepse i humb kuptimi krejt dashurise- lidhjes dhe e tera kjo afere perfundon me martese dhe sic e dini shume nga ju se martesa per disa prej personazheve te romaneve me te njohura boterore ka qene nje varr.

Une ju them per hir te jetes beni seks me ate qe e simpatizoni qofte ajo zeshkane bjonde apo brune nuk ka rendesi ,rendesi ka te kenaqemi fifty fifty .

Pershendetje

Online
10-11-03, 15:57
PershendetjeMos i nderlikoni gjerat Love is Love e SEX is SEXpersonalisht s'do te kisha pasur SEX me nje F qe s'me pelqen shkurt e shqip nese eshte edhe nusja imeKeq me te e keq pa te

mija
11-11-03, 13:23
WELCOME FLASH :D

qa bone bre....jkush te tha ty qe pi nguci djem more :shock:

a je normal...tamon puna ahahaah jo bre po qishtu kur tu lepiten si lepak i kpucav (asi qe shtir heket:P

muhaha qaos nje her:D

XHEKI
12-11-03, 18:55
ej oj zeshkane synin ta hangsha kurr nuk boj sex me nje femer qe e dua shum boj sex me ato femra qe nuk i dua qe veq me u qfry ne to mos me i mshu ne dor BYeee

XHEKI
12-11-03, 18:56
ej oj zeshkane synin ta hangsha kurr nuk boj sex me nje femer qe e dua shum boj sex me ato femra qe nuk i dua qe veq me u qfry ne to mos me i mshu ne dor BYeee

RRUSHI
13-11-03, 02:22
JU DUA TE GJIDHVE :wink:

Ne pyetjen tuaj e nderuara dhe e rrespektuara z. zeshkane une personalishte do te pergjugjesha keshtu : kafsha me e persosur ne rruzullin toksor eshte njeriu :arrow:

Nuk besoj se ka nevoj per analiz apo jo .

SIQ DUKET NUK PO JU PELQEN MENDIMI IM .....

Qaste te kendeshme 8)

Online
13-11-03, 04:25
Tung

kuku me ka marr n'qaf chati qe s'po me ban bre e po duhet me qaa drrasa me tema tė ndryshme e me njerz te njejtUne kisha me pas SEX me nje Femer edhe pse nuk e dua vetem nese eshte mbi 60-te vjeqe se me qi ate plakė eshte sikur me marue nje XHAMI ,bon njeri sevap me ta, se krejt kqyrin ku me gjet ma te re e me b!re te ngushte, kerkush s'kqyr me ba sevap a po kujtoni se keni me jetue gjitha a?Be the first to know

arTanibb
13-11-03, 14:56
Tung

kuku me ka marr n'qaf chati qe s'po me ban bre e po duhet me qaa drrasa me tema tė ndryshme e me njerz te njejtUne kisha me pas SEX me nje Femer edhe pse nuk e dua vetem nese eshte mbi 60-te vjeqe se me qi ate plakė eshte sikur me marue nje XHAMI ,bon njeri sevap me ta, se krejt kqyrin ku me gjet ma te re e me b!re te ngushte, kerkush s'kqyr me ba sevap a po kujtoni se keni me jetue gjitha a?Be the first to knowT'pershendes online nese ke problem diqka me chat dhe smundesh me hy shkruaj tek Chati dhe chatuesit dhe besoj se ta bojm t'mundshme me hy nese ke problem e nuk mundesh vet mi zgjidh :)

Online
13-11-03, 15:47
Tung arTanibbPse bre djal je ka i jep lak temes a aaa

hej more s'me ke kthye edhe nje pergjegjėje rreth kesaj te 2-tės

kam shkruar edhe rreth temes e jo si ti me i tregue bashkebiseduesve se ēka kam shkruar une. po edhe ata kan Sy qyBe the first to know

Donika
14-11-03, 16:27
shum asht normal nese nje femer e nje mashkull jan te pajtimit te ken vetem nje nate per sex e jo ma shum, dan me than te dyt jan te pajtimit edhe secili ka interes nga tjetri, por nese nje mashkull flen me nje femer vetem per sex e aja mendon se e don asht shfyrtzim. e pra mashkuj runu se vallahin a e dini se keni me pal nje her para zotit e duhet me kqyr se a jau fal gjynahet, por keto jan shum gjynahe te renda e mos po ju qojn keto knaqsi ne tok, masandej ne gjenem. hihihih,. pra kujdes djemabye byenga donika

meti
14-11-03, 16:55
I pershendese te gjithe ata qe shkruan se paku nje koment te vogel ne kete drejtim.I gjithe faji mbetet tek djemte se paku keshtu pohojne vajzat.Mirepo derisa ne Kosove seksi shihet ne nje prizme te ngushte atehere gjithmone edhe komentet do te jene te gabuara.Perse ne Kosove femrat e ndiejne veten te pasigurte dhe menjehere syte i kane kah meshkujte dhe per te gjitha jane pergjegjes ata.Duhet qe njehere e pergjithmone,qe te vetedihesohen femrat dhe t'i ndajne apo t'i shohin termat seks dhe dashuri ne dy kontekste te ndryshme.Dashuria mund te jete e prizmit me te gjere, sepse dashuri ka edhe ndaj prinderve, vllezerve, motrave dhe keshtu me radhe.Por seksi eshte nje nevoje fiziologjike per te dy palet si per meshkujte ashtu edhe per femrat, keshtu qe edhe femrat deshirojne te bejne seks me nje mashkull qe nuk e dojne.

Keshtu qe duhet te mesohemi qe pergjegjesite t'i ndajme se bashku.

London-Tironc
14-11-03, 18:10
nese mund ta spjegoni se si mund te beni dashuri me nje vajze qe nuk e dashuroni!Une do te thoja se nje teme e tille do te trajtohej nga nje prospekt shkencor,filozofik si edhe psikologjik por me pare do te doja te falenderoja Zeshkanen per temen kaq interesante qe ka hapur ne kete forum kaq interesant,si edhe do te shpresoja qe Zeshkanja te ishte po aq simpatike sa edhe tema e saj.

Se pari,Per te bere dashuri me nje humanoid te tipit femer qe mashkulli nuk e dashuron,duhet te kalohej nepermjet procesit te Zhveshjes.Kjo me pak fjale do te thote qe Humanoidit femer,ti hiqen nga trupi i saj ato qe ne i quajme veshje apo placka,pra me kujdes ta zhvishni nga plackat.Keto mund te jene te ndryshme,fillojme ketu me recipetat,te mbathurat,pantollat,fundet e gjata apo mini,pallton apo xhaketat e keshtu me rradhe per te perfunduar tek corapet.Shpesh here humanoidi femer (qe ne te shumten e rasteve eshte me floke te gjate,por qe jo rralle here mund te gjesh edhe me floke te shkurtra,)pranon ta beje vete Zhveshjen,duke i dhene mashkullit kenaqesine e te shikuarit,zakonisht me gojen hapur si peshk,por jo rradhe edhe me kokrren e fytit qe kercen lart e poshte si top ping-pongu edhe me beshtymen e thare ne goje si mastic,nga epshi e kenaqesija.Se dyti,pasi Zhveshja e femres ka perfunduar,kalohet ne procesin e sexit oral,qe ne ne gjuhen tone te bukur shqipe e quajme <Me ta mor ne goje ,plako..>.Ky proces nuk aplikohet ne 100% te rasteve,por kjo varet me shume nga preferencat e humanoidit femer.Duke qene se sistemi i ndertimit te Trurit te mashkullit eshte shume i Zhvilluar edhe i Avancuar,ato qeliza te trurit te mashkullit qe janete lidhura drejt persedrejti me Kenaqesine Sexuale e kerkojne me force sexin oral nga humanoidi femer,,perseri ketu ne shohim se sistemi i ndertimit te trurit te femres eshte i ngjashem me ate te trurit te Neandertalasve,,pra shume me pak i Zhvilluar,,per kete edhe shume femra nuk pelqejne ti japin sex oral nje mashkulli.

Se treti kalojme ne procesin e dashurise ne shtrat.Ketu ,femren e zhveshur tashme nga rrobet e trupit,e shtrijme ne shtrat,por mund te ishte edhe e shtrire ne bar,balte,tavoline,lavatrice etj etj,kjo varej nga preferencat e femres apo edhe mashkullit.Pasi e ke shtrire femren ,ia hap kembet me kujdes,edhe trupi i mashkullit pozicionohet ndermjet kembeve te femres,Penisi i mashkullit pasi fillon te depertoje ne Vaginen e femres,me nje forme njetrajtshmerije ne levizje perpara-mbrapa,hyn e del ne Vagine per nje kohe relativisht 10-15 minuta.Shpesh here nga kordat zanore te femres degjohen ofshama,klithje ,te lutura ,edhe thellesija e depertimit te penisit ne vagine varet nga preferencat e femres.Me pak fjale ketu u mundova te shpjegoj ne menyre rracionale,thellesisht shkencore se si nje mashkull ben dashuri me nje femer edhe pse nuk e dashuron,,shpresoj tju kem ndihmuar sado pak ne qellimin e temes,per te nxjerre te verteten ne pah...Me rrespekte shoqerore..UNE

loti
15-11-03, 11:05
Tung

Tironc , kete punimin tend shkencor si do ta titulloje ? Une propozoj kete "Metodat e shumimit te Humanoideve ne Planetin Toke"

Na bere alien te gjitheve

python
27-11-03, 01:18
:lol: ahhahah me te vertet pyetje qesharake per ne (djemet) eshte, une kam mendur se disi ju (vajzat) e keni pergjigjen, por ja po them edhe mendimin tim, une bej seks me nje vajz qe me pelqen qe eshte seksi, nese ajo eshte atraktive mjaft per mua qe te bej seks me te, ather nuk ka nevoj une te dashuroj at, une shum her e bej ket se kam nevoj, edhe se mendoj se shum prej meshkujve bejn te njejten si unepershendetje

Murgesha
27-11-03, 10:47
Teme me vend e pergjegjje te dyshimta. Njeriu mund tebej seks sa her qe i ipet rasti, vetem dyshoj qe dikush mund te bej seks pa pasur te pakten pak simpati per gjinijen tjeter. Si momenti i zhveshjes e gjer te kryerja e plote e aktit ka diqka te fuqishme qe i terhjek partneret, ajo eshte nevoja ne rradhe te pare e pastaj terhjekja qe kane partneret mes vete. Ndoshta ndodh qe eshte ashtu siq that disa se i mbylli syte dhe bej seks. Veq mua me duket plotesisht absurd.

meti
27-11-03, 11:42
Murgesha edhe une jam i mendimit se seksi nuk mund te behet pa te pelyer sado pak personi.Mirepo ka meshkuj qe jane aq te uritur per seks sa qe ne meshkujt themi ''Ky as macen nuk e leshon''.

vushtrria
07-04-04, 20:38
zeshkanja me te vertet eshte tem e mir po une mendoi se seks pa dashuri ka vetem ne shtepia publike

me nderimevushtrria

Kaltrina
08-04-04, 08:03
PershendetjeMos i nderlikoni gjerat Love is Love e SEX is SEXpersonalisht s'do te kisha pasur SEX me nje F qe s'me pelqen shkurt e shqip nese eshte edhe nusja ime


Keq me te e keq pa te


Hahahah sdo te kishe pasur sex edhe me nusen tende nese ste pelqen, po pse atehere je martu me te nese ste pelqen. Edhe ti bre djale spaske lidhje se Love & Sex nuk jane perfekte nese jane te ndara. Keto dyja jane te lidhura ngushte. Sipas mendimit tend nusen tane po dufka me rujte mos me flejte me te se e don, e me gjete naj femer tjeter veq per sex a hahahah??? qka spo nijka njeri...

Pa ofendime a

enisi2004
14-04-04, 14:43
PershendetjeMos i nderlikoni gjerat Love is Love e SEX is SEXpersonalisht s'do te kisha pasur SEX me nje F qe s'me pelqen shkurt e shqip nese eshte edhe nusja ime


Keq me te e keq pa te


Hahahah sdo te kishe pasur sex edhe me nusen tende nese ste pelqen, po pse atehere je martu me te nese ste pelqen. Edhe ti bre djale spaske lidhje se Love & Sex nuk jane perfekte nese jane te ndara. Keto dyja jane te lidhura ngushte. Sipas mendimit tend nusen tane po dufka me rujte mos me flejte me te se e don, e me gjete naj femer tjeter veq per sex a hahahah??? qka spo nijka njeri...

Pa ofendime a nuk esht ashtu edhe si thua ti kaltrina po jetoje jeten tende e mos ta nin per te tjeret tung tung nga une enisi

Kaltrina
15-04-04, 10:42
PershendetjeMos i nderlikoni gjerat Love is Love e SEX is SEXpersonalisht s'do te kisha pasur SEX me nje F qe s'me pelqen shkurt e shqip nese eshte edhe nusja ime


Keq me te e keq pa te


A ben me qartesu pak qka ke dashte me me thane se spo te kuptoj
:)


Hahahah sdo te kishe pasur sex edhe me nusen tende nese ste pelqen, po pse atehere je martu me te nese ste pelqen. Edhe ti bre djale spaske lidhje se Love & Sex nuk jane perfekte nese jane te ndara. Keto dyja jane te lidhura ngushte. Sipas mendimit tend nusen tane po dufka me rujte mos me flejte me te se e don, e me gjete naj femer tjeter veq per sex a hahahah??? qka spo nijka njeri...

Pa ofendime a nuk esht ashtu edhe si thua ti kaltrina po jetoje jeten tende e mos ta nin per te tjeret tung tung nga une enisi

lolasito
27-04-04, 17:17
************************************************** ****
Ju lutem disktutoni pa patur nevoje te shkruani fjale banale!

Me nderime
Barbaroza

qika_pr
18-05-04, 18:13
Do pergjigjem ne menyre diplomate ne kete pytje
dashuria eshte ndjenje e madhe shum e madhe por nuk eshte sex
sex munde te besh me kedo sepse eshte nevoj por nuk eshte njesoj si kur ben sex me ate qe don si me ate qe nuk e don
Ate qe don i shpreh dashuri nepermjet sexit ndresa ate qe nuk e do e shfrytezo per mbase ke nevoj

markopollo
18-05-04, 19:03
edhe une pajtohem me qiken e prishtines se pa mare parasyshe se a e dashuron apo jo ti mund te besh sex me nje njeri..sepse keto te dyja kan dallime ku sexi eshte vetem nje shfryerje e epsheve qe mund te behet edhe ne menyre spontane kurse te dashurosh do te thote qe te keshe meshire dhimbje respekt e tjere e tjere ok...........ku me nje fjale dashuria eshte burimi me i paster i ndjenjave njerzore...por kjo pergjigje nuk eshte zyrtare sikur e qikes se prishtines...qau :wink:

qorriMC
19-05-04, 11:06
po sipase deshires shkon kja procedure dashte ta jep dashe nuk ta jet keshin ne dore kret edhet puna vunlletare per kete pune

Giovanni
19-05-04, 11:51
Nuk bej dashuri fare me te

Peja
19-05-04, 13:55
Zeshkanja te pershendes . si mund te ket mashkulli sex me nji vajz qe nuk e don shum thjesht aty ska koh njeriu per ndjenja veq knaqesi disa minuta toni i thua veshu hahahaahaah .... sexi me dashuri ajo osht tjeter send toni je ne paradis . po qka kishit thon ju vajzat mosme kon mashkulli pa provoj ja kishit bo si gruja kur i thot qumilit kur hin dhonder ngjitja burr nuk di ka me ja ngjit hahahahaahah.... sexi osht i mir per shendet si per mashkuj si per vajza (po me dikend kend e don me shpirt nuk mund ta pershkrun askush ket me fjal as me shkronja ) :wink:

mergim90
04-06-04, 16:28
:D :D :lol: une bej perdit seks me nje vajz qe nuk e dua.por esht e bukur.dhe natyrisht mendoj te tjerat kur jam me te.

tetova
05-06-04, 15:37
mund me bo se per mua ka sex me dashuri dhe pa dashuri thesht

nitushe
11-09-04, 10:19
valla skisha mujt me bo sex me dikon pa ndje diqka per to :wink:

malo
13-09-04, 21:26
[quote="nitushe"]valla skisha mujt me bo sex me dikon pa ndje diqka per to :wink:[/quotoj


Oj nitush siq po thu ti per me- NDJE- duhet me bo-aaaa ok(apo te kam kuptuar gabimisht) :wink:

Mirlind-Kosova
14-09-04, 00:30
hahhahahah zeshkanja hahahhaha qfar pyetje banale hahaahha,

Po kur nuk te dashuron askush si mundet te ndodhé aji rast qe te kesh edhe sex me te....hahahha qka snin njeri ketu, :roll:

me duket se ty te paska ndodhur diqka e tillé,se tek ne themi qeli mizen pas veshit.

imodium
14-09-04, 08:09
Nje vajz qe nuk deshiron me be sex esht kunraj ligjit te ni shteti dhe aj keshtu mundet mu denu me burg me vjet.

Nese e ban aj sex me zort me ni femer qe nuk deshiron sex .


Por ne menyren tjeter nese jan dy vet se jon bashk.

the buri deshiron po femr nuk deshiron edhe se jon bashk por femra tani e ban apet edhe se nuk deshiro.


Po tani nuk isha kon une ngusht une isha knaq perveti qy une nuk jam qyqan hahahhahahahhaahhahh :lol: :lol: :lol:

nitushe
14-09-04, 08:50
Malo sme ke kuptu mire se ti tash kane ta shifsh smunesh me bo me to sex qy

Loqki
14-09-04, 17:31
Unė kisha me than se me pėrsonin qė nuk e dashuron nuk muj me ba dashni pasi qė SEXI ėshtė pėr QEFI e jo pėr ILAQ e kėshtu qė pa lezet nuk ka efekt

turisti
14-09-04, 18:22
Pershendetje- ZESHKANJA. Mendimi im eshte ky: Per te bere SEX me naj vajze, nuk dmth ta dashurosh.Ka edhe vajza qe mendojne keshtu.Ta arsyetoj kete mendim shkurt:Nese e bani dallimin e duhur ,real dhe te vertet ne mes DASHURIJES dhe SEXIT,do te shifni se eshte e mundur edhe mire bile,sepse nese ju pengon titulli i temes ne konkludim te mire,paramendojeni titullin keshtu(sepse eshte me domethenjen e njejte): SI MUND TE MASTURBONI PA PASUR PARTNER? Pergjegjen e keni ketu.
Ju pershendes.

DannyAus
20-09-04, 09:54
hahhahahah zeshkanja hahahhaha qfar pyetje banale hahaahha,

Po kur nuk te dashuron askush si mundet te ndodhé aji rast qe te kesh edhe sex me te....hahahha qka snin njeri ketu, :roll:

me duket se ty te paska ndodhur diqka e tillé,se tek ne themi qeli mizen pas veshit.
Mirlind_kosova a po mendon vetem me te dashuren njerezit neper bot bejn sex,,
QKA KA TE BEJ DASHURIA ME SEX KETU,, MUND TE BEN NJERI SEX ME QDO VAJZ,, E DASHURON KREJT TJETERKAN DHE BEN SEX ME TJETERKAN...... PYETJE SHUM PALIDHJE POR TE NJEJTEN KOH INTERESANTE,,
**SEXI ESHTE DOMOSDOSHMERI TRUPORE,, KURSE DASHURIA SHPIRTERORE...
**PER MASHKUJT PO EDHE PSE NUK E DASHURON,, BEN SEX

Besi04
22-09-04, 04:53
pershendetje per Doniken , Murgeshen dhe Qika_pr edhe une jam afer mendimit te juaj .

sexi& dashurija shkojn bashk ne te shumten e rastev mirpo mund te ndodh qe njeriu ka deshire vetem per sex nganjihere dhe mund te kete sex me nje femer edhe nese nuk e don por kuptohet me mirkuptim kur kjo ndihet si nevoje fiziologjike mirpo jo ne menyre brutale duhet te jet njifar simpatije mes tyre.

Tomori
23-09-04, 00:24
Unė kisha me than se me pėrsonin qė nuk e dashuron nuk muj me ba dashni pasi qė SEXI ėshtė pėr QEFI e jo pėr ILAQ e kėshtu qė pa lezet nuk ka efekt

Loqki si bre pa e provu, e din se ska lezet nje her provohe por ku ta dish del fiqi i pjekur e i embel, ksaj pune nuk i dihet mos Loqki me paragjykime se tshkel koha, e manej kie me i ra pishmanit atehere nuk dvin aj seni per kurgja veq me e ba shuren o Loqki hahaha prandaj provohe nje her se nuk tkacen hahaha

dr1ta
27-09-04, 00:46
Valla kam lexu ce nje femen ce ka sex me nje mashkull pa e dashuru ...mbasi e ben sexin budallakohet ne kry ,pra ajo automatikisht lidhet me ndjenja, nuk dmth ce dashuruohet por pret dicka ma teper nga ai....si me i pas borxh dicka :lol: :lol:

Ermira
28-09-04, 18:34
:wink: Per mendimin tim --mu pas bashku tok e qiell--s'do te mund te beja sex me dikend qe se dashuroj --kurr!!!Mos e provofsha !!!
E per ata qe thojne e dashuroj nje femer e boj sex me nje tjter ata s'kane ndjenja e as qe dashurojne diken--kjo eshte veqse nje genjeshter.
Ndoshta ka shume vajza avanturiste dhe djem--qe bejn sex--siq eshte prostuticioni nermal ata/ato asgje s'ndjejn asnje dashuri--pos sex-it...
Ju pershendes Zeshkane..shum pyetje me vend --e sidomos per djem!

kulleri
07-10-04, 16:56
te gjitha vajzat jan te shishme veq rren kush thot :lol: e saper ty ermira d.m.th deri metash ke ba sex veq me ata q ete kan pelqy

Ermira
08-10-04, 18:15
Shum p gabosh i nderuari kuller -jam e re per sex..po edhe po te isha ne moshen e duhur s'do beja kurr sex.me ata qe si dua sepse ather do behem pa ndjenja fare....Ne jeten time shpresoj qe vetem me nje partner apo njeri te jet ai i pari dhe i fundit deri ne vdekje !!!!
Kulleri te pershendes!

koliqi79
15-10-04, 00:12
une sdua te mburrem nuk kam bere seks vetem se me nje vajze qe e kam dashur por ajo u largua dhe shpesh ndjej se kam nevoje sepse dhe me shkence njeriu duhet te kryeje te pakten nje here ne jave seks cdo mnjeri ka nevoje por e mira eshte qe njeriu prane te kete ate qe dashuron ( me respekt ernesti prej tirane)

devilish_Angel
15-10-04, 11:57
hmmm ka shum komentare te mira dhe disa jo aq te mira qe i lexova une ne kete faqe. Mendimi im esht se nje njeri duhet ta duhesh njiher kryesorja por jo per sex apo per nevoj. Dhe realiteti esht ka edhe djem edhe vajza te cilet bejn sex vetem per qef nje nate ta kalojn ashu pa gajle hiq, por per mendimin tem mua kjo sme pelqen sidomos kur je me denje bashk, kjo esht gjera me e keqe te cilen mund ta bejsh. Dhe djemt ketu shum po thon qe kryesorja te bejn sex hiq pa e marr parasysh se si esht apo kush esht, por mendoni njiher nese keni te dashur, cfar de benjet juve po te thoshte ajo e dashura juaj keshu te shkonte me denje djal tjeter ? si de ndiheshit? keshu qe para se tja fusni kot me mire mendoni perpara cfar de benjet juve ne kete rast :wink:

e pershendes zeshkanen e cila ka ber nje pyetje te mire dhe si qe u permend me pare esht shum pyetje e mire sidomos per djemt !!

ju pershendes te gjithve :wink:

Spo_Ma_Nin
16-10-04, 05:48
Tungi

Shume lehte....
Simpatia nuk eshte e e barabart me dashurine prandaj formula shume e thjeshte!
unė
simpatia = sex :wink:

Mėngjes tė kėndshėm

devilish_Angel
27-10-04, 16:35
Shume lehte....
Simpatia nuk eshte e e barabart me dashurine prandaj formula shume e thjeshte!
unė
simpatia = sex :wink:


Spo_Ma_Nin me qe mendon ti keshu, ateher kam nje pyetje personale. si mund te te ngrihen emocionet me nje vajz qe nuk ta don zemra?? Apo esht per tye kryesorja bukuria, dhe mjaftoj?


pershendetje :wink:

Mafiozi
27-10-04, 17:08
Shume lehte....
Simpatia nuk eshte e e barabart me dashurine prandaj formula shume e thjeshte!
unė
simpatia = sex :wink:


Spo_Ma_Nin me qe mendon ti keshu, ateher kam nje pyetje personale. si mund te te ngrihen emocionet me nje vajz qe nuk ta don zemra?? Apo esht per tye kryesorja bukuria, dhe mjaftoj?


pershendetje :wink:

Mendoj se dy menyrat jan tė mundėshme devilish_Angel, por, ka nje difertenc ndermjet sexit me simpati e sex me dashuri...

Ather sicili i ka qefet e qellimet personale... :wink:

Pėrshėndetje :P

Kercovari
27-10-04, 21:09
Po beni e te futet nje grua e trash ne krevat,a do te benit sex?.
E.une besa jo! Do te mendoja se me ka vardisur Arrusha.
Vetem per te qeshur.U kerkoj falje zonjave te trasha,dhe mos hani shume.

Rudi_1
27-10-04, 23:55
Sexi eshte vetem nje kenqsi shpirtrore.
Ne djemt sa her qe shohim nje vajz te bukur menjeher themi:E SIKUR TE JEM NJE NAT NE KREVET ME KET VAJZ.
Sipas mendimit tim vajzat nuk jan kshtu,vajza nuk e haron asnjeher dashurin e par,a ne djemt PO.
Dua pergjigje edhe nga vajzat,nuk e di sa jam i sigurt...

po vjen GJAKOVARI
28-10-04, 12:06
nese mund ta spjegoni se si mund te beni dashuri me nje vajze qe nuk e dashuroni!


po zeeshkanja pse sbon? Kut jon vajza dhe mashkulli te interesuar vetem me u knaq pse sbon?

por une mendoj ata se bonj sex vetem per qef me tyli far njerz ata kurva ose kurvana.

SEX DUHET VETEM KU TE ME DON DHE KU TA DUE MAS NJE KOHE TE GJAT JO MAS NJE JAVE

Mirlind-Kosova
31-10-04, 03:06
Me zor nuk as pula n“helli nuk hahet se jo..me boe dashuri me nje vajz qe nuk e dashuron.......O ti autor Mos ta ka qit mesuesi yti ty keté pyetje e po tu sillet sikurr orrli pulave prej nalti...po ty spo ta rrok...hala nuk t“ka rae zhitoni n“vend.....shko more merre keté temé me vehte e rrasja gjumé se ti 100% femijé je......kujdes bacit se pot shkel dikush me kerr kahé te shkojsh ne shtepi.......!

Keté pyetje shtroja babit tend....aji te késhillon me miré se sa ne...!
Prinderi ja ka borgjé femijut ndihmesat dhe kujdesjen.....!Pyete até te tregon me kjart se sa ne...!ahhhh kur ka qené aji ne ditet e vehta.....me siguri i kan ndodhur keso gjerash...para teje..!pyete pyete pastaj tregona neve pergjigjéjen se qfar rezulltati ishte......ndoshta dot jeté dicka interesante edhe per ne....! Vushtrrija ta shpall menjeher ne gazeten e perditshme BOTA SOT...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

devilish_Angel
03-11-04, 15:47
po ke te drejt mafiozi si kush ka qellime te ndryshme dhe mendon tjetersoj edhe e tregova mendimin tem por sun e kuptoj si mund te thot nje njeri se kryesorja sex dhe tjeter asgje as ndjehnja asgje!!

Mirlind-Kosova autori ka ber nje pyetje te mire me kete sepse shum djem mendojn kryesroja nje bire dhe mjaftoj normal nuk esht pyetja per sqarime te medhaja por per diskutime te tilla dhe per mendimin tem ato njerz qe mendojn ashu atyre i them cfar de benjen po te mendonte dashnorja e tyre te cilen e duan me shum se gjithcka ne kete bot keshu??


pershendetje ;)

Tomori
04-11-04, 13:25
Tungi

Shume lehte....
Simpatia nuk eshte e e barabart me dashurine prandaj formula shume e thjeshte!
unė
simpatia = sex :wink:

Mėngjes tė kėndshėm

Plotesisht jam dakort me ty, mua me habit qe disa miren me komente jo dashurija, ndjenjat, simpatija,,,e kutadi un me fjal te kota miren tamam te quditesh, un jam me ty Spo-MA-nin, nuk ka nevoj te miresh me turlifar formulash si me qen shkenc
kjo puna e sex thjesht esht un+dhety=SEX A ka naj filozofi a menquri duhet hiqja breket edhe filloja emisionit shum praktike dhe e thjesht esht kjo pun!!!!! hahahahahahahahaha,,,
- Tash mdot sulmojn E mor Tomor sa i thjesht qe je, a ke ndjena ti a jo hahaha e lloj lloj fjalesh bla bla bla,,,
A esht intereant nje gje knej me sulmojn a me nje an po ju rastisi ketyre diten sja falin menjeher ja fillojn sexit hahahahahahahahyahshash
- Ej mos i mirni kta fjal palidhje si te verteta se rubrika asht lidhje me Sexin, vallahi tue than vazhdimisht Sex kjo esht be nje veti normale qe kam haru bre si po i vjen shqip sex me e perkthy? hahahjaha

turisti
04-11-04, 13:37
Tungi

Shume lehte....
Simpatia nuk eshte e e barabart me dashurine prandaj formula shume e thjeshte!
unė
simpatia = sex :wink:

Mėngjes tė kėndshėm

Plotesisht jam dakort me ty, mua me habit qe disa miren me komente jo dashurija, ndjenjat, simpatija,,,e kutadi un me fjal te kota miren tamam te quditesh, un jam me ty Spo-MA-nin, nuk ka nevoj te miresh me turlifar formulash si me qen shkenc
kjo puna e sex thjesht esht un+dhety=SEX A ka naj filozofi a menquri duhet hiqja breket edhe filloja emisionit shum praktike dhe e thjesht esht kjo pun!!!!! hahahahahahahahaha,,,
- Tash mdot sulmojn E mor Tomor sa i thjesht qe je, a ke ndjena ti a jo hahaha e lloj lloj fjalesh bla bla bla,,,
A esht intereant nje gje knej me sulmojn a me nje an po ju rastisi ketyre diten sja falin menjeher ja fillojn sexit hahahahahahahahyahshash
- Ej mos i mirni kta fjal palidhje si te verteta se rubrika asht lidhje me Sexin, vallahi tue than vazhdimisht Sex kjo esht be nje veti normale qe kam haru bre si po i vjen shqip sex me e perkthy? hahahjaha

O TOMOROOOO, SEX,Shqip i njen :arrow: mu qkrep,hahahahahahahaha.

Kaltrina
04-11-04, 13:46
Tungi

Shume lehte....
Simpatia nuk eshte e e barabart me dashurine prandaj formula shume e thjeshte!
unė
simpatia = sex :wink:

Mėngjes tė kėndshėm

Plotesisht jam dakort me ty, mua me habit qe disa miren me komente jo dashurija, ndjenjat, simpatija,,,e kutadi un me fjal te kota miren tamam te quditesh, un jam me ty Spo-MA-nin, nuk ka nevoj te miresh me turlifar formulash si me qen shkenc
kjo puna e sex thjesht esht un+dhety=SEX A ka naj filozofi a menquri duhet hiqja breket edhe filloja emisionit shum praktike dhe e thjesht esht kjo pun!!!!! hahahahahahahahaha,,,
- Tash mdot sulmojn E mor Tomor sa i thjesht qe je, a ke ndjena ti a jo hahaha e lloj lloj fjalesh bla bla bla,,,
A esht intereant nje gje knej me sulmojn a me nje an po ju rastisi ketyre diten sja falin menjeher ja fillojn sexit hahahahahahahahyahshash
- Ej mos i mirni kta fjal palidhje si te verteta se rubrika asht lidhje me Sexin, vallahi tue than vazhdimisht Sex kjo esht be nje veti normale qe kam haru bre si po i vjen shqip sex me e perkthy? hahahjaha

O TOMOROOOO, SEX,Shqip i njen :arrow: mu qkrep,hahahahahahahaha.

O turist ku pe din more ti, ndoshta djali ka vete per sex-gjini a :wink: haahhahah

pershendetje

turisti
04-11-04, 13:52
Tungi

Shume lehte....
Simpatia nuk eshte e e barabart me dashurine prandaj formula shume e thjeshte!
unė
simpatia = sex :wink:

Mėngjes tė kėndshėm

Plotesisht jam dakort me ty, mua me habit qe disa miren me komente jo dashurija, ndjenjat, simpatija,,,e kutadi un me fjal te kota miren tamam te quditesh, un jam me ty Spo-MA-nin, nuk ka nevoj te miresh me turlifar formulash si me qen shkenc
kjo puna e sex thjesht esht un+dhety=SEX A ka naj filozofi a menquri duhet hiqja breket edhe filloja emisionit shum praktike dhe e thjesht esht kjo pun!!!!! hahahahahahahahaha,,,
- Tash mdot sulmojn E mor Tomor sa i thjesht qe je, a ke ndjena ti a jo hahaha e lloj lloj fjalesh bla bla bla,,,
A esht intereant nje gje knej me sulmojn a me nje an po ju rastisi ketyre diten sja falin menjeher ja fillojn sexit hahahahahahahahyahshash
- Ej mos i mirni kta fjal palidhje si te verteta se rubrika asht lidhje me Sexin, vallahi tue than vazhdimisht Sex kjo esht be nje veti normale qe kam haru bre si po i vjen shqip sex me e perkthy? hahahjaha

O TOMOROOOO, SEX,Shqip i njen :arrow: mu qkrep,hahahahahahahaha.

O turist ku pe din more ti, ndoshta djali ka vete per sex-gjini a :wink: haahhahah

pershendetje

Ateherit duhet me - CEK- tjeter here se ēka mendon,hahahahahaha.

Te pershendes Kaltrina.
TURISTI.

Kaltrina
04-11-04, 14:14
Gjithashtu pershendetje Turist :wink:

turisti
04-11-04, 14:17
Gjithashtu pershendetje Turist :wink:

:wink:

cana
04-11-04, 15:11
duhet te kemi te qaret se dsahuria esht dicka tjeter ndersa seksi dic tjeter, per dashuri nuk ppo flas , sa eshte dica qe nuk pershkruhen, po sa i perket seksit si femrate ashtu edhe meshkuje , kur nuk e kan ate qe e dojn bejen seks vetm per ti knaqur epshet e veta,asgje me shum,flm per mirkuptim tung te gjithve,,,,,,,,,,,,,,

cana
04-11-04, 15:20
pershendetje zeshkanne, nuk e di a do te jeni dakor me mendimin tim. duhet ta kuptojm se dashuria edhe seksi jam shum te perbashkta,mirpo dashuria esht dicka QE NUK PERSHKRUHET me shkronja as me fjal. a ndersa seksi esht nje gje qe shum kushi nuk kshyr, edhe ate qe nuk munden te bejn sekse me ate qe e dashurojn bie viktim dikush tjeter vetem e vet per ti knaqur epshet e tyre................ flm per mirkuptim

devilish_Angel
08-11-04, 12:42
pershendetje zeshkanne, nuk e di a do te jeni dakor me mendimin tim. duhet ta kuptojm se dashuria edhe seksi jam shum te perbashkta,mirpo dashuria esht dicka QE NUK PERSHKRUHET me shkronja as me fjal. a ndersa seksi esht nje gje qe shum kushi nuk kshyr, edhe ate qe nuk munden te bejn sekse me ate qe e dashurojn bie viktim dikush tjeter vetem e vet per ti knaqur epshet e tyre................ flm per mirkuptim
cana kjo dmth ateher nese i dashuri jot te cilin e don me shum se gjithcka ne kete bot, ben sex me nje tjeter per shkak qe ste ka tye afer, cfar de benje ti, de kishe mirkuptim per kete ateher?pershendetje te gjithve kalofshi sa me bukur :wink:

Kercovari
08-11-04, 15:08
Mund te besh seks me nje vajze qe nuke e dashuron.Por ky seks do te ishte i ngjashem me ato:"Nese s`ke banjo te lahesh i tere dhe te kenaqesh,laji breket ne peru shpejte e shpejte sa s`te i ka merr rekeja"

zeshkani_i_embel
08-11-04, 17:11
nese mund ta spjegoni se si mund te beni dashuri me nje vajze qe nuk e dashuroni!
spari te pershendes zeshkane dhe per pyetjen qe e ke ber une isha i mendimit qe nese nje vajze eshte bukuroshe do te kisha bo sex nuk dot thot se nuk kam dashuri me te,qefin nuk ja prishi hahahah tung kalofsh bukur

suzi
08-11-04, 22:39
:lol: shum mire dani je pergjigj korekt, eshte diqka e natyrshme qe sexi mundet mu bo edhe nese nuk e don dikend se sexi eshte shfryerje e epsheve e nuk duhet ta ngaterojme me dashurin , iha me nis sa qifte jetojne e bjne sex e nuk ka mes tyre dashuri , eshte diqka e natyrshme une s epaku e kuptoj keshtu , dashurija ndjenj sexi nevoj dhe kjo e dyta behet edhe aty ku ska dashuri eshte fjala per nixes... :roll:

Loloku
09-11-04, 00:33
nese mund ta spjegoni se si mund te beni dashuri me nje vajze qe nuk e dashuroni!


E ke fjelen per sex sa po e shoh nga titulli ani se e ke ngaterruar pastaj.
Une e bej pa pare! Po te ishte pa cenzure do te kisha tregu edhe me detalisht, po te ishte diku tjter ndoshta edhe praktikisht, por gjithmone pa pare a!

Merisi
09-11-04, 04:35
nese mund ta spjegoni se si mund te beni dashuri me nje vajze qe nuk e dashuroni!


shum mir e ki bo pytjen e jo bash mir ... ama sexi nuk bohen veq pse e don se ti bon vaki bon sex me naj kon tjeter veq mos me lodh femen tone hiihih ... edhe kur bon sex ti me naj kon nuk osht qi se don po e don veq per SEX ;) ... qishtu musafir se ika iher

devilish_Angel
10-11-04, 08:23
Mund te besh seks me nje vajze qe nuke e dashuron.Por ky seks do te ishte i ngjashem me ato:"Nese s`ke banjo te lahesh i tere dhe te kenaqesh,laji breket ne peru shpejte e shpejte sa s`te i ka merr rekeja"
kercovari fjal me vend!! :wink:

Honesty^uk.
10-11-04, 13:28
Mund te besh seks me nje vajze qe nuke e dashuron.Por ky seks do te ishte i ngjashem me ato:"Nese s`ke banjo te lahesh i tere dhe te kenaqesh,laji breket ne peru shpejte e shpejte sa s`te i ka merr rekeja"
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kesna
10-11-04, 22:55
Sma kish marre mendja qe djemte kane problem me bo seks me naj femen qe se dojne. Perndryshe qasaj i thojne sport seks.

Kercovari
11-11-04, 19:06
Po Kesna sport sex ndryshe i thone sex aramara,shkile e shko.

kamerieri_21
16-11-04, 16:57
ju pershendes zeshkane pyetja juaj eshte shume e thjesht shiko
dashuri nuk eshte e njejta si seksi te dashurosh mundesh jerin po te besh seks mundesh me qdo mashkull qe e gjen ruges vetem a i pelqen atij
nje rast ne gjermani per vitin e ri 2004 me nje vajz gjermane vatem e kam dit se si quehet dhe sa vjet i kishte e as ajo nuk me ka njohur me teper keshtu pra hyni pasha ne stamboll nuk mvaret vetem prej meshkujve po edhe prej vajzave per te ber seks pa e dasht njeri tjetrin
qka me kujtohet mire eshte kur doli prej baneses jasht une shkova pas asaj me ndez nje cigare e degjova tuj i tregu shoqeve te saj se kur ne jet nuk ka pas seks me te mire
gjat asaj kohe e kam pasur edhe te dashuren ketu ne kosove
flas ne emer te meshkujve se qdo mashkull kishte reaguar keshtu

ciao ciao

Lepurushi
18-11-04, 15:48
Thjesht bej sex dhe jo dashuri...

Kercovari
18-11-04, 16:27
Thjesht bej sex dhe jo dashuri...
Po si kokonozi!

samir mamba
20-11-04, 19:15
heheheh per te be dashuri esht shum kollaij edhe pse nu e dashuron ka kush ij regullon ndjenjat :wink:

Mafiozi
20-11-04, 20:14
Sma kish marre mendja qe djemte kane problem me bo seks me naj femen qe se dojne. Perndryshe qasaj i thojne sport seks.

Mundemi si jo Kesna, por nese esht me deshir prej te dyve, se
shpesh ndodhin tradheti ne keto momente. :arrow: Te dua per jet
sonte e neser nuk te dua me :?

:wink:

skender
26-11-04, 01:40
tung zezshkanje ,po thjeshte del me te dhe ben sex...kure ajo deshiron nuk ka ketu jo .

Kercovari
26-11-04, 08:56
tung zezshkanje ,po thjeshte del me te dhe ben sex...kure ajo deshiron nuk ka ketu jo .
Ki kujdes Skender,diku duhet thene edhe Jo!.

KriSTaL
02-12-04, 08:13
Nje Plak ne katund tonin i ka 18 femij hej merrni me men..qfar dashurie ka pas ai me plaken e vet...... ka ndonjeri ketu nga ju qe mund te shkoi aq larg ahhaha ka raste edhe me te forta ama..me nje femer jo se besoj .............. ! tung

Kercovari
02-12-04, 09:40
Femit kan linde me heret se ai i riu te behet plak,po edhe ai plaku sot s`ka linde femi po ajo e reja qe sot eshte be plake.Haaaahaaaa!

KriSTaL
02-12-04, 09:45
hahahhaha Kercovari i paske fjalet me bishttttttttttttt ahhahahah

Kercovari
02-12-04, 10:37
hahahhaha Kercovari i paske fjalet me bishttttttttttttt ahhahahah
Jo vetem me bishte por edhe me kembe!haaaaaaah!

Gjumashja
03-12-04, 10:48
mas mirit osht mere vlla ata qe ta don zemra e mos merr njerz n'qaf palidhje

devilish_Angel
03-12-04, 12:47
mas mirit osht mere vlla ata qe ta don zemra e mos merr njerz n'qaf palidhje

gjumashja ke plotesisht te drejt!!

Gjumashja
03-12-04, 13:23
mas mirit osht mere vlla ata qe ta don zemra e mos merr njerz n'qaf palidhje

gjumashja ke plotesisht te drejt!!
:wink: :wink: :wink:

KriSTaL
05-12-04, 16:47
une se kam mendjen me ba sex , me ate qe se du hiq. ama nese do beja sex me nje femer qe se dashuroj, do merrja nje faculet te zez dhe do mbyllja syt , dhe do paramendoja femren time hahahahahhah , e vetmja menyre eshte kjo tjera ska

devilish_Angel
07-12-04, 12:57
hahahahahah kristal, djemt nuk mendojn me kok por me..... , por me vjen pak qudi dhe me behet qefi kur ka denje sikur tye qe mendojn keshu :wink: sepse jan te paktet qe mendojn keshu

pershendetje :P

emartuara
23-03-05, 18:44
tung kesaj pyetje i thuhet se sa me shum ti ndrrosh orgazmi eshte me i mir e leri kto se nji duhet po eshte tradit dhe adet por ker eshte fjala te knaqesia qdo ndrrim e ka efektin e vet se aty ka fshehtesi sexuale e gjithmon zbulon ndjenjatung nese jo me trego

turisti
23-03-05, 20:12
tung kesaj pyetje i thuhet se sa me shum ti ndrrosh orgazmi eshte me i mir e leri kto se nji duhet po eshte tradit dhe adet por ker eshte fjala te knaqesia qdo ndrrim e ka efektin e vet se aty ka fshehtesi sexuale e gjithmon zbulon ndjenjatung nese jo me trego

Mos je TURISTE rasisht?,hhahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahah.

Te pershendes dhe mendimin tende.

Me respekt,
TURISTI.

Barbaroza
23-03-05, 21:25
O Turist,allahile a mendim i mire tu duk a? :wink:

Qika_per_Lakmi
23-03-05, 21:28
O Turist,allahile a mendim i mire tu duk a? :wink:hahhahaah oj Barbaroza u gzu Turisti se e gjeti Turisten po dojka mu knaq tu bo turizem :lol: :lol: :lol:

turisti
23-03-05, 22:11
O Turist,allahile a mendim i mire tu duk a? :wink:

Nuk e komentova mendimin,por e pershendeta.Une jam TURIST dhe e di se ēka jan ndryshimet dhe e respektoj drejten e mendimit te secilit a kete mendim konkretisht e klasifikoj si EKZOTIK,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahaha. :wink:

turisti
23-03-05, 22:13
O Turist,allahile a mendim i mire tu duk a? :wink:hahhahaah oj Barbaroza u gzu Turisti se e gjeti Turisten po dojka mu knaq tu bo turizem :lol: :lol: :lol:\

Edhe ky mendim eshte per respekt. :wink:

Toni_4Ever
24-03-05, 16:25
hahahahhaa ev valla por nuk esht paqare me bo sex me nje vajz qe nuk e dashuron apo? muss nicht sein

Tung nga TOni

stellina
24-03-05, 16:39
Nje djal qe ben sex me nje vajz pa dashuri mendoj qe i duket si sport. e keni parasysh me lujt futboll, ka kenaqesi me ba at dreq golit :D , ashtu edhe me nje femen qe ska ndjenja, thjesht nje kenaqesi fizike.

Barbaroza
24-03-05, 17:39
O Turist,allahile a mendim i mire tu duk a? :wink:

Nuk e komentova mendimin,por e pershendeta.Une jam TURIST dhe e di se ēka jan ndryshimet dhe e respektoj drejten e mendimit te secilit a kete mendim konkretisht e klasifikoj si EKZOTIK,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahaha. :wink:

E mire se tybe Turisti e mora ndryshe! :)

Kalt
07-12-05, 18:44
Seksi pa dashuri eshte prostitucion.

Barbaroza
07-12-05, 19:50
Seksi pa dashuri eshte prostitucion.

Ke te drejte!

turisti
07-12-05, 19:52
Seksi pa dashuri eshte prostitucion.

Ndoshta eshte nevoj??? :wink:

Murgesha
07-12-05, 20:43
Ndahen dashuria dhe seksi??

vushtrria
07-12-05, 20:45
Ndahen dashuria dhe seksi??


Po i mbylle syte more edhe qe u be puna :lol: :lol:

Murgesha
07-12-05, 20:47
Po i mbylle syte more edhe qe u be puna :lol: :lol:

Se ke keq ti jo. :lol: :lol: :lol:

turisti
07-12-05, 21:47
Ndahen dashuria dhe seksi??

Ka te vertete shume ne kete mendim.... :wink:

vjeshta
07-12-05, 22:27
Ndahen dashuria dhe seksi??
Kur i kan da mashkujt ,seksin nga dashuria :lol:

Tomori
07-12-05, 22:33
Ndahen dashuria dhe seksi??
Kur i kan da mashkujt ,seksin nga dashuria :lol:

po e ndame eshte,,,sexi behet kollaj po deshe edhe nkembe behet...nuk esht naj problem veq me ja vu ....

-Po dashuria nuk perfitohet por linden..e per kte duhet shum kohe...

Reana
07-12-05, 22:48
Ndoshta i mbyllin syte :lol: :lol: :lol:

turisti
07-12-05, 23:03
Ndahen dashuria dhe seksi??
Kur i kan da mashkujt ,seksin nga dashuria :lol:

Qyqy...hmmmmm..... :roll:

Arb
07-12-05, 23:09
nese mund ta spjegoni se si mund te beni dashuri me nje vajze qe nuk e dashuroni!

edhe po pyet a...

SFA
07-12-05, 23:23
Njė pyetje interesante, s'ka dyshim!!!

Varėsisht se pėr cilėn gjini bėhet fjalė, dallon edhe pėrjetimi.
Duke pasur parasysh se klimaksi (orgazmi) mashkullor ėshtė i natyrės fizike, pėr seks tė kėndshėm edhe nuk duhet ndonjė "mbushje" emocionale e mashkullit. Pra, MASHKUJT MUND TĖ KĖNAQEN SEKSUALISHT EDHE PA TREGUAR NDONJĖ EMOCION TĖ VEĒANTĖ NDAJ
PARTNERĖS. (Megjithatė, duhet sado-kudo tė tė pėlqej pak, por kjo
nuk do tė thotė se domosdoshmėrisht duhet tė jesh i dashuruar pėr
tė bėrė seks).

Te FEMRAT, ēėshtja ėshtė mė ndryshe. Klimaksi (orgazmi) i femrės
shumė mė shumė ka natyrė psikologjike, e fare pak aso FIZIKE, andaj
janė tė rralla femrat qė kėnaqen nė seks, nėse ndaj partnerit nuk
kultivojnė njė dozė tė caktuar emocioni.

Kaq kėsaj radhe...
Pres komente nė tė cilat jam i gatshėm tė jap shpjegime tė tjera...

Me nderime

Arb
07-12-05, 23:26
Njė pyetje interesante, s'ka dyshim!!!

Varėsisht se pėr cilėn gjini bėhet fjalė, dallon edhe pėrjetimi.
Duke pasur parasysh se klimaksi (orgazmi) mashkullor ėshtė i natyrės fizike, pėr seks tė kėndshėm edhe nuk duhet ndonjė "mbushje" emocionale e mashkullit. Pra, MASHKUJT MUND TĖ KĖNAQEN SEKSUALISHT EDHE PA TREGUAR NDONJĖ EMOCION TĖ VEĒANTĖ NDAJ
PARTNERĖS. (Megjithatė, duhet sado-kudo tė tė pėlqej pak, por kjo
nuk do tė thotė se domosdoshmėrisht duhet tė jesh i dashuruar pėr
tė bėrė seks).

Te FEMRAT, ēėshtja ėshtė mė ndryshe. Klimaksi (orgazmi) i femrės
shumė mė shumė ka natyrė psikologjike, e fare pak aso FIZIKE, andaj
janė tė rralla femrat qė kėnaqen nė seks, nėse ndaj partnerit nuk
kultivojnė njė dozė tė caktuar emocioni.

Kaq kėsaj radhe...
Pres komente nė tė cilat jam i gatshėm tė jap shpjegime tė tjera...

Me nderime

Qyre more njerez ku e paskemi Dr. Love-in e Forumit...

SFA
07-12-05, 23:34
Arb

Potenciali yt s'do mend qė duket shumė i kufizuar. Edhe komenti, gjithashtu.

Varfėria mė e madhe e njeriut ėshtė INJORANCA. E kupton kėtė fjalė?
- Nuk besoj!

Arb
07-12-05, 23:37
Arb

Potenciali yt s'do mend qė duket shumė i kufizuar. Edhe komenti, gjithashtu.

Varfėria mė e madhe e njeriut ėshtė INJORANCA. E kupton kėtė fjalė?
- Nuk besoj!

Qyre i kufizuar..

More aq i vogel eshte ky (potenciali) sa nuk ka nevoje as per kufij.

Ate fjalen a?

Pak e hic...

A perkthen ti shqip-shqip?

SFA
07-12-05, 23:39
Po, pėrkthej, kryesisht analfabetėve (sikur ti).

Arb
07-12-05, 23:41
Po, pėrkthej, kryesisht analfabetėve (sikur ti).

Mos e merr afer zemre more njeri...

Te dhashe nje titull te ri, qe se pranon.

E qysh i bjen ma shqip?

Reana
07-12-05, 23:42
Po, pėrkthej, kryesisht analfabetėve (sikur ti).

Mos e merr afer zemre more njeri...

Te dhashe nje titull te ri, qe se pranon.

E qysh i bjen ma shqip?

Qenka i ri :wink: me 18 postime :lol: e meson ritmin pas nje kohe :lol: :arrow: :wink:

Arb
07-12-05, 23:44
qy i ri...

Po cfare i riu more?

Ku ki pa ti Dr. edhe 18 vjecar?

Reana
07-12-05, 23:47
qy i ri...

Po cfare i riu more?

Ku ki pa ti Dr. edhe 18 vjecar?

:lol: :arrow: :twisted:
demek kompliment, a :lol:

Arb
07-12-05, 23:47
qy i ri...

Po cfare i riu more?

Ku ki pa ti Dr. edhe 18 vjecar?

:lol: :arrow: :twisted:
demek kompliment, a :lol:

cka dreqi po di cka osht... dicka osht e...

SFA
07-12-05, 23:49
Pa koment!!!

Ēfarė institucioni qenkeni se - tė ndani tituj.
E mateni me postime.

NUK KA RĖNDĖSI SASIA, PO CILĖSIA.
(Vėshtirė ta kuptoni)

Arb
07-12-05, 23:52
Pa koment!!!

Ēfarė institucioni qenkeni se - tė ndani tituj.
E mateni me postime.

NUK KA RĖNDĖSI SASIA, PO CILĖSIA.
(Vėshtirė ta kuptoni)

Po ti i paske bo senet bre...

Kush bre ka thone se, "nuk rendesi sasia, po cilesia?"

Me e kuptu kete sen, as n'ren nuk osht...

Cka ke ky sen?

SFA
08-12-05, 00:04
Gjynah me harxhue kohė me ju (tė dy).
Edhe gjuhėn "sen-sen" nuk e dij, andaj kjo i ngjanė si TELEFONI PĖR TĖ
SHURDHĖR.

VAZHDONI JU (TĖ DY) TELEFONATAT E "MIRĖKUPTIMIT".

XH. Vashington ka thėnė; "Kurrė mos u tall me gjėra serioze"

Shopenhaur, mandej thotė " Aty ku tė gjithė mendojnė njėsoj, aty nuk mendon askush" - Ju, vazhdoni tė mendoni njėsoj, vazhdoni...

Arb
08-12-05, 00:08
Gjynah me harxhue kohė me ju (tė dy).
Edhe gjuhėn "sen-sen" nuk e dij, andaj kjo i ngjanė si TELEFONI PĖR TĖ
SHURDHĖR.

VAZHDONI JU (TĖ DY) TELEFONATAT E "MIRĖKUPTIMIT".

XH. Vashington ka thėnė; "Kurrė mos u tall me gjėra serioze"

Shopenhaur, mandej thotė " Aty ku tė gjithė mendojnė njėsoj, aty nuk mendon askush" - Ju, vazhdoni tė mendoni njėsoj, vazhdoni...

Heeeu po a paske nejt edhe me Uashingtonin ti a? Don me dal edhe nje prej Flamurtareve te krijimit te Kombit Amerikan a?

Nime i paske bo senet a...

Nime pyete ate Uashingtonin, a ka dicka serioze ketu?

Shopenhauer koka kon edhe ma i zoti... Me siguri edhe ai ta kish dhane titullin e Dr. Love per kete vit...

turisti
08-12-05, 00:16
Njė pyetje interesante, s'ka dyshim!!!

Varėsisht se pėr cilėn gjini bėhet fjalė, dallon edhe pėrjetimi.
Duke pasur parasysh se klimaksi (orgazmi) mashkullor ėshtė i natyrės fizike, pėr seks tė kėndshėm edhe nuk duhet ndonjė "mbushje" emocionale e mashkullit. Pra, MASHKUJT MUND TĖ KĖNAQEN SEKSUALISHT EDHE PA TREGUAR NDONJĖ EMOCION TĖ VEĒANTĖ NDAJ
PARTNERĖS. (Megjithatė, duhet sado-kudo tė tė pėlqej pak, por kjo
nuk do tė thotė se domosdoshmėrisht duhet tė jesh i dashuruar pėr
tė bėrė seks).

Te FEMRAT, ēėshtja ėshtė mė ndryshe. Klimaksi (orgazmi) i femrės
shumė mė shumė ka natyrė psikologjike, e fare pak aso FIZIKE, andaj
janė tė rralla femrat qė kėnaqen nė seks, nėse ndaj partnerit nuk
kultivojnė njė dozė tė caktuar emocioni.

Kaq kėsaj radhe...
Pres komente nė tė cilat jam i gatshėm tė jap shpjegime tė tjera...

Me nderime

SFA i nderuar,

Si e spjegoni ndikimin e klimakteriumin tek femra dhe lidhshmerine me seks dhe si e spjegoni andropauzen dhe deshire ne ate kohe per mardhenje me femer nga klimakteriumi.

Pershendetje,

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

SFA
08-12-05, 00:18
Ėhė,
Ti edhe Shopenhaueri, nė njė rang?!
Vazhdoje "auto-polemikėn" se mė skadoi koha.
Kam punė mė tė menēura se tė merrem me "tė retarduar mental", dhe
nuk jam i thirrur qė ta bėj kėtė punė (nuk jam doktor-neuropsikiatėr),
jam i njė profili tjetėr.

Shėndet

Arb
08-12-05, 00:22
Ėhė,
Ti edhe Shopenhaueri, nė njė rang?!
Vazhdoje "auto-polemikėn" se mė skadoi koha.
Kam punė mė tė menēura se tė merrem me "tė retarduar mental", dhe
nuk jam i thirrur qė ta bėj kėtė punė (nuk jam doktor-neuropsikiatėr),
jam i njė profili tjetėr.

Shėndet

Rrime SFA, se su ba nami...

E nime, vazhdo merru me ato punet me te mencura...

Mos u bo teper i mencur se e ha dreqi tani...

SFA
08-12-05, 00:42
Kėrkoj ndjesė nga anėtarėt e tjerė tė Forumit pėr kėtė "dialog", por
e konsideroj qė njeriu duhet tė reagoj kur ka tė drejtė.
Nė njė ēėshtje siē ishte parashtruar, dhashė njė mendim tė bazuar
nė rezultatet e studimeve qė me dhjetra vite kanė nxjerrė studiues tė vyeshėm. (Nuk ishin konstatime personale tė miat, dhe nuk insistoj qė
patjetėr tė jetė ashtu).
Reagimi ishte i natyrshėm, sepse "titulli" qė m'u dha, jo se mė bėri tė ndjehem i fyer, por nuk ishte as i momentit dhe as "kuvendit".
Komentet e tilla e dėmtojnė edhe Forumin, edhe pėrpjekjet qė njerėzit
nė mėnyrė tė shlirshme, t'i shprehin mendimet, idetė, mospajtimet e tyre, gjithnjė duke respektuar nivelin e kulturuar tė njė komunikimi
njerėzor.
Megjithatė, ndonjė koment spirituoz ėshtė i mirėseardhur dhe i dobishėm,
por duhet tė jetė i matur dhe nė funksion tė trajtimit tė Temės.
Nė tė kundėrtėn do tė "lodhemi" duke u "sharė" dhe duke "rrahur ujė nė havan" (siē thotė populli).

Arb
08-12-05, 00:53
SFA,

Vec e paske "ba mizen buall."

Nuk e di se sa ka pasur seriozitet ne teme-pyetjen e parashtruar ne te cilen ke gjetur durimin per tu pergjigjur bazuar ne studimet e dhjetera viteve.

Ato vite te cmuara qe keni shpenzuar ne studime te caktuara kishte qene mire te shprehen ne ndonje teme-pyetje me me serioze.

Nuk e di sa eshte e nevojshme te studiohet nje gje e ketille? Te shkruhet ne nje teme te ketij lloj me seriozitet te ketille mendoj se eshte e pa-nevojshme.

Sido qe te jete, ashtu aty per aty drejtova "piken e vlimit" te juaj.

Fundi i fundit vetem pse e mora jo serioze pergjigjen tende, nuk do te thote se studimet e juaja dhjete vjecare nuk qendrojne, apo humbin vleren.

Reana
08-12-05, 00:58
Ėhė,
Ti edhe Shopenhaueri, nė njė rang?!
Vazhdoje "auto-polemikėn" se mė skadoi koha.
Kam punė mė tė menēura se tė merrem me "tė retarduar mental", dhe
nuk jam i thirrur qė ta bėj kėtė punė (nuk jam doktor-neuropsikiatėr),
jam i njė profili tjetėr.

Shėndet

Nuk merreni me te retarduar mental??? :? hemmmm..
Nesje, s'ka problem!!!
FD-ja i pranon ne gjirin e vet te gjithe, edhe diskriminuesit sikur ti, me shprese se te gjithe arrijme te mesojme dicka prej njeri-tjeterit, e pa tentative per te bere "shume zhurme per asgje", (lumit na per Shekspirin-krejt shekspiriane jane bere :lol: )
hajt se te kapercen ky siklet-lajmerohu kur ta keshe vjelle krejt helmin qe tu paksa mbledhe qe 20 postime :lol: ndersa ne nderkohe, ndjehu i lire te merresh me "klimakse"...veq kujdes po te leshon zemra :lol: :lol: :lol:

vendasi
08-12-05, 02:18
av av av Arb qiti SFA pi blujka mullini forte..........
nejse se e qesim na edhe keta ne binar te forumit.................
hahaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol:

Krokodilli
08-12-05, 07:18
Ėhė,
Ti edhe Shopenhaueri, nė njė rang?!
Vazhdoje "auto-polemikėn" se mė skadoi koha.
Kam punė mė tė menēura se tė merrem me "tė retarduar mental", dhe
nuk jam i thirrur qė ta bėj kėtė punė (nuk jam doktor-neuropsikiatėr),
jam i njė profili tjetėr.

Shėndet

Nuk merreni me te retarduar mental??? :? hemmmm..
Nesje, s'ka problem!!!
FD-ja i pranon ne gjirin e vet te gjithe, edhe diskriminuesit sikur ti, me shprese se te gjithe arrijme te mesojme dicka prej njeri-tjeterit, e pa tentative per te bere "shume zhurme per asgje", (lumit na per Shekspirin-krejt shekspiriane jane bere :lol: )
hajt se te kapercen ky siklet-lajmerohu kur ta keshe vjelle krejt helmin qe tu paksa mbledhe qe 20 postime :lol: ndersa ne nderkohe, ndjehu i lire te merresh me "klimakse"...veq kujdes po te leshon zemra :lol: :lol: :lol:

avavavava Reana, shihet ne qfar niveli je, SFA eshte 20 shkalle me lart se ju e nderuara Reana, per ate tregojn edhe shkrimet, shprehjet,, keshtu qe Reana mos humb kohe te debatosh gjera me intelektual ,, se je mbrapa, sido qe te jet te rrespektoj dhe pershendes per mundin qe ben per te hap mendjen tjerve qe te permiresojn..

Reana
08-12-05, 07:22
Ti mundesh ta marresh ate "av-av-av-in" tend :lol: , se bashku me SFA-ne intelektual :wink: dhe ti dergosh ne shtepine tende :twisted: !!!
perdryshe shikoje temen se ku gjindesh. :arrow:

Krokodilli
08-12-05, 07:23
av av av Arb qiti SFA pi blujka mullini forte..........
nejse se e qesim na edhe keta ne binar te forumit.................
hahaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol:

ne treg gjithmon ai me karroc (kolic) ('''hamalli''') mundohet me drejtu intelektualin, aj me karroc shtyn lakrat , domatet, specat, kurse intelektuali i shkon mas bishti deri te vetura e ti,,, ma ne fund ai me karroc (hamalli) i merr 2 euro prej intelektualit dhe fillon me kercy her nje kemb e her tjetren tu mendu se eshte mbi te gjith, me i madhi ne bot.

SFA ju ka dhen bakshish nga 4 euro,, tash eshte ber bota e juaj....

Reana
08-12-05, 07:45
av av av Arb qiti SFA pi blujka mullini forte..........
nejse se e qesim na edhe keta ne binar te forumit.................
hahaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol:

ne treg gjithmon ai me karroc (kolic) ('''hamalli''') mundohet me drejtu intelektualin, aj me karroc shtyn lakrat , domatet, specat, kurse intelektuali i shkon mas bishti deri te vetura e ti,,, ma ne fund ai me karroc (hamalli) i merr 2 euro prej intelektualit dhe fillon me kercy her nje kemb e her tjetren tu mendu se eshte mbi te gjith, me i madhi ne bot.

SFA ju ka dhen bakshish nga 4 euro,, tash eshte ber bota e juaj....

A sheh endrra me epizoda :twisted: vetem kur eshte ne pytje seksi me persona te panjohur, apo jane pjese e pandare e ytja?? 8)

Krokodilli
08-12-05, 08:59
pa qen Krokodilli psikolog fare e din qe Reana fjalen seks e perdor pasi qe e ka ndegju dhe e paramendon, por ne realitet ende se ka shiju forcen elektrike shpirterore te saj.. dhe realitetin qe i bashkangjitet....

seks mund te bej me nje vajz qe nuk e dashuroj, seksi si i till eshte i njejt pa marr parasysh me nje vajz qe e dashuron apo jo.... dashuria eshte nje gje krejt tjeter.

SFA
08-12-05, 11:05
Me nderime[/quote]

SFA i nderuar,

Si e spjegoni ndikimin e klimakteriumin tek femra dhe lidhshmerine me seks dhe si e spjegoni andropauzen dhe deshire ne ate kohe per mardhenje me femer nga klimakteriumi.

Pershendetje,

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P[/quote]


Tung
Tani nuk e kam tė qartė sa duhet, e ke fjalėn pėr Klimaksin(Orgazmin)
apo Klimakteriumin.
Nėse ėshtė kjo e dyta, atėherė fjala ėshtė pėr njė ndryshim nė tajimin e
hormoneve (te femrat) qė pason rreth moshės 45 vjeēare, dhe qė pėrcillet
me ndryshime, vėshtėrsi, telashe fizike dhe psikike. Ndryshimi i tajimit tė
hormoneve tė hipofizės shkakton sindromin klimakterik.

turisti
08-12-05, 11:34
Me nderime

SFA i nderuar,

Si e spjegoni ndikimin e klimakteriumin tek femra dhe lidhshmerine me seks dhe si e spjegoni andropauzen dhe deshire ne ate kohe per mardhenje me femer nga klimakteriumi.

Pershendetje,

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P[/quote]


Tung
Tani nuk e kam tė qartė sa duhet, e ke fjalėn pėr Klimaksin(Orgazmin)
apo Klimakteriumin.
Nėse ėshtė kjo e dyta, atėherė fjala ėshtė pėr njė ndryshim nė tajimin e
hormoneve (te femrat) qė pason rreth moshės 45 vjeēare, dhe qė pėrcillet
me ndryshime, vėshtėrsi, telashe fizike dhe psikike. Ndryshimi i tajimit tė
hormoneve tė hipofizės shkakton sindromin klimakterik.[/quote]


Miremengjesi i nderuar.

Po,fjala ka qene per klimakteriumin.Mirepo si eshte puna me pjesen e dyte te puyetjes,- me andropauzen dhe lidhshmerine e ketyre klimakteriumeve ne jete seksuale mes mashkullit dhe femres ne kohen e tyre.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

SFA
08-12-05, 14:07
Andropauza ėshtė periudha nė jetėn e mashkullit kur bėhen pėrllogaritje
vetanake pėr sukseset, mossukseset, kur paraqitet dėshira qė tė parandalohet mplakja (tė ruhet rinia).
Andropauza nė fakt ėshtė "Klimakteriumi mashkullor" ( apo shprehja
qė pėr mashkujt do tė duhej tė ishte ajo, qė te femrat quhet Menopauzė).
Kėto ndryshime te mashkulli (nė periudhėn qė pėrmendet) munden qė
nė masė tė vogėl apo nė masė tė madhe, tė LUHASIN identitetin e njeriut,
pikėrisht pėr shkakun e simptomeve specifike qė paraqiten.

Tomori
08-12-05, 14:47
Njė pyetje interesante, s'ka dyshim!!!

Varėsisht se pėr cilėn gjini bėhet fjalė, dallon edhe pėrjetimi.
Duke pasur parasysh se klimaksi (orgazmi) mashkullor ėshtė i natyrės fizike, pėr seks tė kėndshėm edhe nuk duhet ndonjė "mbushje" emocionale e mashkullit. Pra, MASHKUJT MUND TĖ KĖNAQEN SEKSUALISHT EDHE PA TREGUAR NDONJĖ EMOCION TĖ VEĒANTĖ NDAJ
PARTNERĖS. (Megjithatė, duhet sado-kudo tė tė pėlqej pak, por kjo
nuk do tė thotė se domosdoshmėrisht duhet tė jesh i dashuruar pėr
tė bėrė seks).

Te FEMRAT, ēėshtja ėshtė mė ndryshe. Klimaksi (orgazmi) i femrės
shumė mė shumė ka natyrė psikologjike, e fare pak aso FIZIKE, andaj
janė tė rralla femrat qė kėnaqen nė seks, nėse ndaj partnerit nuk
kultivojnė njė dozė tė caktuar emocioni.

Kaq kėsaj radhe...
Pres komente nė tė cilat jam i gatshėm tė jap shpjegime tė tjera...

Me nderime

-Po jam plotesishte dakorte me ju i nderuari "SFA"
Por kisha te shtoje diqka sa i perket ndikimit te mashkullit ndaj femres?>
Nese Mashkulli ben sex me femren si lepur,,,e gjitha eshte e kota kushedi sa femra te kete doze simpatije ndaj keti mashkulli?!!

Po nese mashkulli ben sex me femren tamam si nje Ujke...doza emocionit vjen vetvetiu tek femra ndaj ket mashkulli..
.pamvarsishte se para sex-it nuk ka pas asnifar emocioni femra, ndaj keti mashkulli .....

-Kte tez e verteton dhe e konfirmon Tomori vet nga praktika.. :wink:
hahahahaaa,,,,E Tomor e Ujk...

SFA
08-12-05, 15:05
Ehe

Respektoj mendimet e tė tjerėve, por...
Mos harro njė gjė, shtazėt qė ke marrė shembull (lepuri, ujku) bėjnė seks vetėm sa pėr njė reprodukim biologjik.
E njeriu, bėn seks pėr qejf.
Te shtazėt vepron instikti, e te njeriu do tė duhej tė vepronte vetėdija.
Pėr mėnyrėn, vendin, sasinė, cilėsinė e seksit mund tė diskutohet shumė.
Unė kam shprehur njė konstatim tė shkurtėr pėr femrat dhe mashkujt
(kuptohet-hetero).

turisti
08-12-05, 15:29
Andropauza ėshtė periudha nė jetėn e mashkullit kur bėhen pėrllogaritje
vetanake pėr sukseset, mossukseset, kur paraqitet dėshira qė tė parandalohet mplakja (tė ruhet rinia).
Andropauza nė fakt ėshtė "Klimakteriumi mashkullor" ( apo shprehja
qė pėr mashkujt do tė duhej tė ishte ajo, qė te femrat quhet Menopauzė).
Kėto ndryshime te mashkulli (nė periudhėn qė pėrmendet) munden qė
nė masė tė vogėl apo nė masė tė madhe, tė LUHASIN identitetin e njeriut,
pikėrisht pėr shkakun e simptomeve specifike qė paraqiten.

Faleminderit.

Ju pershendes,
thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

Tomori
08-12-05, 15:48
Ehe

Respektoj mendimet e tė tjerėve, por...
Mos harro njė gjė, shtazėt qė ke marrė shembull (lepuri, ujku) bėjnė seks vetėm sa pėr njė reprodukim biologjik.
E njeriu, bėn seks pėr qejf.
Te shtazėt vepron instikti, e te njeriu do tė duhej tė vepronte vetėdija.
Pėr mėnyrėn, vendin, sasinė, cilėsinė e seksit mund tė diskutohet shumė.
Unė kam shprehur njė konstatim tė shkurtėr pėr femrat dhe mashkujt
(kuptohet-hetero).

OK e gjitha ne regull...por ka te bej kjo shume, siq thuani edhe ju njeriu ben seks per qejf.
Pikerishte ketu e kam...mvartet qfar qejfi po i ben femres...po ja bere tamam si duhet vallahi kam biondjen e thell..qe ajo femer gjithmon dot ket pasion ket mashkull....
Me respekt per ju i nderuari "SFA" nga:
Tomor Ujku :wink: hahahha

Domira
08-12-05, 16:13
Femrat idealizojn shpesh (sidomos ne rini“te hershem) lidhshmerine e forte te dashurise me sexin. Kjo eshte gabimi apo budallallaku ma i madh.

SFA
08-12-05, 16:19
Domira tung

Po munde ta elaborosh pak "Idealizimin ..."
Dashuria&Seksi nė rini. (Ēka konsideron rini, cilėn periudhė tė jetės?)
E si ėshtė pastaj?

Tomori
08-12-05, 16:45
Femrat idealizojn shpesh (sidomos ne rini“te hershem) lidhshmerine e forte te dashurise me sexin. Kjo eshte gabimi apo budallallaku ma i madh.
:shock: :shock: :shock:

E nderuara "Domira" nuk ju kuptoje...sa qe jam ne dijeni kur eshte ne pyetje sexi...nga ana shpirtrore nuk ka ndikim mosha..se shpirti nuk njeh nocionin rini-mplakje?!!
Por vazhdimishte ndjen kerkes...e kam fjalen nga ana shpirtnore...

Domira
08-12-05, 17:30
Femrat idealizojn shpesh (sidomos ne rini“te hershem) lidhshmerine e forte te dashurise me sexin. Kjo eshte gabimi apo budallallaku ma i madh.
:shock: :shock: :shock:

E nderuara "Domira" nuk ju kuptoje...sa qe jam ne dijeni kur eshte ne pyetje sexi...nga ana shpirtrore nuk ka ndikim mosha..se shpirti nuk njeh nocionin rini-mplakje?!!
Por vazhdimishte ndjen kerkes...e kam fjalen nga ana shpirtnore...

Pajtohem me ty Tomori.

Tomori
08-12-05, 18:42
Femrat idealizojn shpesh (sidomos ne rini“te hershem) lidhshmerine e forte te dashurise me sexin. Kjo eshte gabimi apo budallallaku ma i madh.
:shock: :shock: :shock:

E nderuara "Domira" nuk ju kuptoje...sa qe jam ne dijeni kur eshte ne pyetje sexi...nga ana shpirtrore nuk ka ndikim mosha..se shpirti nuk njeh nocionin rini-mplakje?!!
Por vazhdimishte ndjen kerkes...e kam fjalen nga ana shpirtnore...

Pajtohem me ty Tomori.
flm per konfirmimin tuaj zojushe..!
Ju pershendes sinqerisht :wink:

Mergimtari_04
08-12-05, 21:48
nese mund ta spjegoni se si mund te beni dashuri me nje vajze qe nuk e dashuroni!
Pershendetje zeshkanja
Sipas medimit tim nuk do te thote qe duhet ta duash nje femer dhe te besh dashuri me ta ketu ka te beje edhe pelqimi ndoshta se dashuron por e pelqen dhe ku eshte pelqimi edhe mund te besh dashuri me te pra nuk mund te them se nuk mundem te bej dashuri me nje qe nuk e dashuroj.

lyra2
30-04-07, 12:06
:shock: :shock: :shock:

E nderuara "Domira" nuk ju kuptoje...sa qe jam ne dijeni kur eshte ne pyetje sexi...nga ana shpirtrore nuk ka ndikim mosha..se shpirti nuk njeh nocionin rini-mplakje?!!
Por vazhdimishte ndjen kerkes...e kam fjalen nga ana shpirtnore...


KE FOLE SI NJERI I MENQEM DHE I PJEKUN

CrAzY-BoY
30-04-07, 12:38
ooo kap sa te mujsh sa je i ri se sit plakesh te honger dreqi :p

Berkan
03-05-07, 16:21
nese mund ta spjegoni se si mund te beni dashuri me nje vajze qe nuk e dashuroni!
qashtu thjesht... nese nuk te pelqen hiq ia qet ni peshkir ne ftyre edhe kryhet puna

Amina
04-05-07, 09:44
Meshkujt shohin vetem figura, e jo detaje!

Sy_kaltra
04-05-07, 21:12
Nuk jame mashkull me dite ,se nuk kishna lane pa ju tregu :biggrin:

RiannA
12-05-07, 08:10
Sex nuk lidhet gjith me dashuri...femrat jan naive edhe mendojn se aj qe "ta lyp" edhe te dashuron...qonu prej gjumit zemrat e mia se boll mo flejtet-po trashni pahiri.

Sidomos per nje mashkull esht shum leht me pas sex pa dashuri...hin e del pa ja ni zemra at pun..

Arb
12-05-07, 08:16
Fol mo bre dreq bre...

RiannA
12-05-07, 08:17
Kujna po i thot qeky njeri siper DREQ?

Arb
12-05-07, 08:20
Ksaj qe po vret me sy...

RiannA
12-05-07, 08:20
uuueee t“vraft HO hahaha

Arb
12-05-07, 08:22
T'thojsha rri mrapsht e fol mrapsht, ma mire ta qet..

RiannA
12-05-07, 08:24
Ma mrapsht se une nuk ka hahahahaha amo shum te drejt e kam

sa mos me dal jashta teme: qeshtu valla SEX pa LOVE esht najs kaniher hahaha

Arb
12-05-07, 08:25
SEX pa LOVE esht najs kaniher hahaha

Ni darke ndryshe bre... sbahet nami... Se ki bre keq..

RiannA
12-05-07, 08:27
Po de, duhet pak me ja ndrru stilin nates dhe dites...amo kjo ma shum vlen per mashkujt se femrat duhen mu rujt ku po hajn edhe me kon

Arb
12-05-07, 08:28
Po bre, te rujtnen qe po e bani... Po ju marut tu u rujt bre...

RiannA
12-05-07, 08:31
Valla kur tmartona bash duhet mu rujt aaaaa amo nime shuj se jan hallakat femrat tona...dreqi e hangt

Arb
12-05-07, 08:33
Qy qy, e cka beqarja n'shitore bre...

Elina
15-02-11, 22:24
Si mund te beni sex me nje vajz qe nuk e dashuroni?Mos ju paqa borq :tongue:

LOJETARI
15-02-11, 22:29
[QUOTE=Elina;2023161]Si mund te beni sex me nje vajz qe nuk e dashuroni?
Kjo i bjen sikur me ja u rrit rrogat mėsuesve pa miratim tė buxhetit .Hajt se nuk bahet nami ligjin krejt e miratojnė :biggrin:

Oqeani
15-02-11, 23:15
Nuk ia nisi hi !!!

A mnde te jet grua ;)

tipi engjellor
16-02-11, 08:26
valla tahs serioz me fol a nuk hi hiq se nuk e di cili jam ne rend.......

thellenza
16-02-11, 12:46
Si mund te beni sex me nje vajz qe nuk e dashuroni?Mos ju paqa borq :tongue:
ee po qe de,
qeshtu eshte kur njeri s'mendon me tru por me tjera sende:biggrin:

p.s. une me te nime po flas veq:tongue:

AliSia
16-03-11, 10:21
Me qen Mashkull as nuk tentoj per nje Femer qe nuk kam ndjenja per te e le mo me bo Sex ...!:biggrin::eek:

drinibardhe
16-03-11, 12:07
Seksi pa dashurine eshte nje pervoje boshe, por kur pervojat boshe vazhdojne, atehere kjo behet e mrekullueshme Woddy Allen

Hajra
16-03-11, 12:54
....nuk munde te gjykoj askend per zgjedhjen qe ben, i takon atij apo asaj

Dushku
16-03-11, 16:18
Dashuria eshte pjese e trurit te njeriut kurse sexi eshte pjese e natyres njerezore....!


Si mund te beni sex me nje vajz qe nuk e dashuroni? (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=2036053#post2036053)

Krejt normal, e pelqen e bukur,vijat e trupit OK,trupin si gjarper, dhe thjeshte t'i zgjon epshet seksuale...por jo edhe ato te dashurise.Dhe e kunderta ndodhe qe te pelqen karakteri i saje,sjellja,talenti,dhe gjithmon ke deshire te jesh prane saje dhe s'te behet bajat,pa prapavi seksuale!

Jana
16-03-11, 16:39
Dashuria eshte pjese e trurit te njeriut kurse sexi eshte pjese e natyres njerezore....!


Si mund te beni sex me nje vajz qe nuk e dashuroni? (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=2036053#post2036053)

Krejt normal, e pelqen e bukur,vijat e trupit OK,trupin si gjarper, dhe thjeshte t'i zgjon epshet seksuale...por jo edhe ato te dashurise.Dhe e kunderta ndodhe qe te pelqen karakteri i saje,sjellja,talenti,dhe gjithmon ke deshire te jesh prane saje dhe s'te behet bajat,pa prapavi seksuale!Flm shum o mik ... qe pi shkrun realitetin ...se nuk ka mashkull qe se ka provu kta ... sa femrat qe i ndrroj smundesh mi dasht qyyy ...

Oqeani
16-03-11, 16:42
Jana - ani pak me i dashte bene, por ketu flitrt pźr nje qe nuk te pelqen fare !!

E per kete qe nuk me pelqene fare, as nuk e lodhi mendjen ;)

Jana
16-03-11, 16:46
Jana - ani pak me i dashte bene, por ketu flitrt pźr nje qe nuk te pelqen fare !!

E per kete qe nuk me pelqene fare, as nuk e lodhi mendjen ;)


Aiii tash spo thom per krejt ...amo ka mashqi qe se kqyrin ... veq a aeshte femen qyyy

Oqeani
16-03-11, 16:46
Aiii tash spo thom per krejt ...amo ka mashqi qe se kqyrin ... veq a aeshte femen qyyy


E po - njeri thonte : Vetem nje dhembe me e pase bene hahahhahahah

Jana
16-03-11, 16:50
E po - njeri thonte : Vetem nje dhembe me e pase bene hahahhahahah


Hahahhahahhahahahaa epo ...prap en fjaletn time ... ncncncncncnnccnc

Oqeani
16-03-11, 16:50
Hahahhahahhahahahaa epo ...prap en fjaletn time ... ncncncncncnnccnc


hahaha ia ke lexu mendjen ti gjinise se "gjore" ahhahahahah

drinibardhe
16-03-11, 16:51
Hahahhahahhahahahaa epo ...prap en fjaletn time ... ncncncncncnnccnc


bahet ma mire biles ahahahahah pa komplikime .... thjeshte qejf or babe ahahaha

Lapsi
22-03-11, 15:52
e njejta procedur, mirepo nuk e tradhetoj ate qe e dua :P

Afrimi_17
30-03-11, 12:45
Si mund te besh seks me nje vajz qe nuk e dashuron.?Hmmm..!Eshte nje tem mjaft e gjere mirpo do te pergjegjem thjesht!Seksi ne ditet e sotit behet vetem fizikisht dhe si i till eshte vetem kenaqesi fizike dhe asgje me teper.
Seksi pa dashuri eshte vetem seks dhe ashtu edhe mbetet.
Mund te ben me dike seks pa dashuri apo dashuri pa seks,
por nuk mund ti perziejm te dyja bashke.
Mund ta kesh dashur dikend dhe tmos kesh ber seks me te,
por ndjenjat per te ende vazhdojn dhe mendon ende per te,
ketu nuk behet fjal per seks.Dhe mund te kesh ber seks me dike
dhe tmos ta kesh dashur por seksi me te mund te ket pelqyer!
Qdo person qe Ka nje Grua ose dashnore,dhe ben seks me nje tjeter
nuk do te thot qe per gruan e vet nuk ka ndjenja apo emocione
thjesht ndoshta nuk i pelqen ne seks dhe i referohet nje femre tjeter
por ndjenjat kujdesin mendjen mund ta ket prap tek gruaja!
(Kjo vlen per ditet e sotit).
Jeta dhe akteret e jetes sot si:Dashuria ,Seksi etj nuk jan te konsiliduara dhe
si te tilla prodhojn Dashuri pa seks..Dhe seks pa ndjenja dhe mu per ket arsyje seksi mund te quhet falso por edhe dashuria falso!
Sepse NE dashuri te vertet nuk ka vend tradhtia dhe nese e don dikend me zemer kurr nuk mund te besh seks me nje tjeter!
Nje prekje e nje njeriu qe te don te kenaq me shum se 1000..000 sekse te ndonje personi tjeter!
Keshtu qe Dashuria pa dashuri..Seksi pa seks dhe pa ndjenja..Tradhtit..MAshtrimet Na dergojn dhe na mesojn te bejm seks pa dashuri ..dashuri pa seks dhe ta duam dikend pa e dashur fare!
Une mendoj ku egziston Seksi duhet te egzistoj Dashuria,
dhe ku Egziston Dashuria duhet te egziston Seksi!

Dhe ne pytjen tuaj Si mund te beni seks me nje vajz qe nuk e dashuroni?
Ne ditet e sotit Mund te beni seks si te deshironi,
po ne realitet nuk duhet dhe nuk mund te beni seks me dike qe nuk e dashuroni!

Flm.

Kaqanikasja
30-03-11, 12:55
hahahha po nqs ay nuk e dashuron ndoshta kjo e dashuron ate edhe shkon disi hahahahhahhahah

Elina
30-03-11, 13:08
Eiii,,po disa po bejne seks gjat periodave....e leje nuk bejne seks me dikend qe nuk e dashurojne...puna e mare ju kofte,qyqy :tongue::biggrin:

Afrimi_17
30-03-11, 13:26
hahahha po nqs ay nuk e dashuron ndoshta kjo e dashuron ate edhe shkon disi hahahahhahhahah
nqs se aj nuk e dashuron dhe tjetra e dashuron ndoshta shkon disi
mirpo nese ajo te dashuron dhe ti nuk e dashuron prap nuk shkon asasi!

lovely
30-03-11, 13:49
Eiii,,po disa po bejne seks gjat periodave....e leje nuk bejne seks me dikend qe nuk e dashurojne...puna e mare ju kofte,qyqy :tongue::biggrin:plus plus po bon vakia qe edhe me shtepiake po bojne ate far pune hahahahahahaha :P

emine
26-02-12, 14:51
e nalin stjalicen

Oqeani
26-02-12, 17:08
Nuk ia nisi hiē !

emine
26-02-12, 17:13
Nuk ia nisi hiē !

e qka ban em ja nis ajo,ti me met me dure hava

Oqeani
26-02-12, 17:17
e qka ban em ja nis ajo,ti me met me dure havaA me kapitullu po mendon a hahahah - ishalla nuk me ndodhe edhe nje here ahhaha

emine
26-02-12, 17:18
A me kapitullu po mendon a hahahah - ishalla nuk me ndodhe edhe nje here ahhaha

ja mase te paska ndodhe njeher,ma s'te nddhe kurre :biggrin:

Oqeani
26-02-12, 17:20
ja mase te paska ndodhe njeher,ma s'te nddhe kurre :biggrin:Po thua: Ia di rrezukun a hahahah

emine
26-02-12, 17:22
Po thua: Ia di rrezukun a hahahah
mos hy ku je vetem diku,edhe si te avitet kadale,kap e futja shapulle e ike:tongue:

Oqeani
26-02-12, 17:26
ahahhah nuk guxoj shpulle se neate mmoment me vjen gjynah e duhet me e qafe per gjynah, e ajo mendon se po e du - e mos vet pastaj hahhaha

emine
26-02-12, 17:34
ahahhah nuk guxoj shpulle se neate mmoment me vjen gjynah e duhet me e qafe per gjynah, e ajo mendon se po e du - e mos vet pastaj hahhaha

le se edhe ti zemer dhimbshum koke:tongue:

Oqeani
26-02-12, 17:36
le se edhe ti zemer dhimbshum koke:tongue:Normal per gjinine me zemer te ligesht ! ahahhah

emine
26-02-12, 17:39
Normal per gjinine me zemer te ligesht ! ahahhah

po qysh jo,vec puna sevapit

Oqeani
26-02-12, 17:40
po qysh jo,vec puna sevapit
hahahaha a jo e te kojtmes a hahahha

emine
26-02-12, 17:42
hahahaha a jo e te kojtmes a hahahha
a shef se pa ba pyetje pergjigjen gjinja vet:biggrin:

Oqeani
26-02-12, 17:47
a shef se pa ba pyetje pergjigjen gjinja vet:biggrin:
hahahahah Edhe pa u prgjigje hiē - dikujte i dihet mendja hahahha


( Ani se muhabeti dhe realiteti kan dallim!!! )

Oqeani
26-02-12, 21:33
Sikurse Klinsmani me "abėn" Merlel ahhahahaha

Domira
26-02-12, 22:36
A me kapitullu po mendon a hahahah - ishalla nuk me ndodhe edhe nje here ahhaha

kuku cka te paske gjete :biggrin:

Gega 1
26-02-12, 22:41
Qoj nja dy konjaka eks i here.:biggrin:

Amina
26-02-12, 22:47
Meshkujt bejne dallime ne mes ketyre gjerave, femrat jo!

Hajra
26-02-12, 22:57
.....a po e shifni qka jan tuj hjek mashkujt, kerkush nuk po ua beson, normal duhet me kriju nje fonde te posaqem per rehabilitimin e kesaj kategorie tu mashkllave tu kosoves, hahahaha...

Domira
26-02-12, 23:01
Meshkujt bejne dallime ne mes ketyre gjerave, femrat jo!

Amina qysh po mendon se nuk bejne femrat dallime?

Amina
26-02-12, 23:38
Amina qysh po mendon se nuk bejne femrat dallime?


Po mendoje, se femra kur te dashurohet e te jet e sigurt, vetem atehere mund edhe te kete maredhnie. Ka perjashtime, sigurt!

Gega 1
26-02-12, 23:40
Meshkujt bejne dallime ne mes ketyre gjerave, femrat jo!
Amina,mos po do me thane,femna bo sex vec me qato qe e don?!
N`paqe menu qashtu,rren kofte!
S`jane krejt femnat,jo;vec ni numer i konsiderum i tyne
e kallin mashkllin qe o i trashe n`kry!I aktron more femna qe o dreq,ia qorron syte,ia merr...ia merr krejt,thuj!U`po flas per qato femna qe ia bojne mire hyzmetin qasaj pune!Qato femna jone t`linduna me doktorate!
Ni qasi femne m`i ra mashkllit qe o`i trashe n`kry a?!
Poj pasha Zotin,ia merr krejt pasunine dhe e dane pej t`vetve.Mos ia hupte edhe
kryet krejt!

Amina
26-02-12, 23:43
Amina,mos po do me thane,femna bo sex vec me qato qe e don?!
N`paqe menu qashtu,rren kofte!
S`jane krejt femnat,jo;vec ni numer i konsiderum i tyne
e kallin mashkllin qe o i trashe n`kry!I aktron more femna qe o dreq,ia qorron syte,ia merr...ia merr krejt,thuj!U`po flas per qato femna qe ia bojne mire hyzmetin qasaj pune!Qato femna jone t`linduna me doktorate!
Ni qasi femne m`i ra mashkllit qe o`i trashe n`kry a?!
Poj pasha Zotin,ia merr krejt pasunine dhe e dane pej t`vetve.Mos ia hupte edhe
kryet krejt!

At vendos, gjdo femer e mashkull per veti...
Me perjashtime, e ceka me larte....

Dali!Keq!ch
27-02-12, 01:10
nese mund ta spjegoni se si mund te beni dashuri me nje vajze qe nuk e dashuroni!

Zeshkane na paske ngushtu me kete pytje.. un personalisht mas pari e ledhatoj, pastaj ndoshta nje puthje ne qaf etj..

Tasht sinqerisht:
Nese femra provokon, ngacmon ateher nxehet gjaku dhe nuk te bije ne mendje as a ki buk me hanger se le per dashuri.
Kjo asht si lloj porsche carrera gt2 qe ska lidhje me dashuri, por se besoj qe kish mujt nje mashkull me refuzu pa i dhan spaku gaz njeher.