PDA

View Full Version : I dashuri apo e dashura ndahet nga ju per diku tjter!!!


Cool_Boy
05-06-04, 13:13
Nese i dashuri apo e dashura juaj ndahet nga ju per diku tjetre qka do te beni????

A do te harroni ate edhe pse e doni shume??
A provoni ndonj menur tjter qe ta ketheni prap tek ju??
A do keqyrni tje beni nje te keqe ati apo asaj??


Si do te veproni ne kete rast,thuani ate qe e ndjeni ne zemer...

Ju mire pres per komentete e juaja...

Cool_Boy

Gentiana
05-06-04, 14:05
CoolBoy te pershendes.

Sa per kte tem, kisha me then se ndarja ne fillim te prek shum, dhe sidomos nese e ke dashur me shpirt,po nese ai do te ndahet nga un per se e don nje tjeter ateher le te shkon tek ajo, dhe nese e kam dashur ateher nuk do te doja as qe do te mundja ti bej diqka keq.

Dashurin me zor nuk mundesh me e ndal, sigursht se do te ndjehem keq, po do te mundohem ta harroj sa me shpejt, ngase ai u nda nga un per tjeter, pse te vajtoj un per te??!!!

qika_pr
05-06-04, 15:13
Edhe une mendoj si ti Gentiana nese nuk me don mua largohem edhe isha mundu me vazhdu jeten time

IceGirl
01-07-04, 15:21
:cry: :( :( :)

Kur ti mundesh pa mua :( Mundem dhe une pa ty :(

Murgesha
01-07-04, 22:38
Udhe e mbare i qofte. Me mire me kohe se sa me prit ne rend per nje dashuri.

RRUSHI
02-07-04, 01:03
Asta la vista baby---- nje dit e me par ----- vetem se do te deshiroja te dija arsyen pse :twisted: :twisted:

aferdita
02-07-04, 07:32
po un do ta le te shkoj, me zor nuk shkon kurgje :wink:

po ti Cool_Boy qka do te bejshe nese ben me dit :?: :) :wink:

Engjellushja
02-07-04, 08:21
po un do ta le te shkoj, me zor nuk shkon kurgje :wink:

m pelqen si thua, shum mir :wink: Por dhe diqka mendoj: NUK M PASKA MERITUAR SE GITH MEDITOJ KET FJAL T URT.................Oooooooo ZOT ATA C SE MERITOJ DASHURIN TIME HE T T KQIJET HIQMI QAFE DHE AFROMI T MIRET :wink: Atehere sdot ta marr vesh vetem c sm ka merituar por dhe c esht I KEQ :wink:

po ti Cool_Boy qka do te bejshe nese ben me dit :?: :) :wink:

Cool_Boy
02-07-04, 10:32
po un do ta le te shkoj, me zor nuk shkon kurgje :wink:

po ti Cool_Boy qka do te bejshe nese ben me dit :?: :) :wink:

Aferdita do te kisha len me qef me shku kur ta marr vesh se qai njeri paska qen atehere nuk kam nevoj me nga pas asaj....

Barbaroza
02-07-04, 12:29
Natyrisht se dashurine nuk e nderton meshira,por ajo lind vetevetiu ashtu siq mund te perfundoje pa dashur,shpesh, njera pale.
Nese mua do me ndodhte nje gje e tille,asesi nuk do te insistoja per ribashkim nese e verej se ai eshte aq i vendosur per nje ndarje te tille,asesi nuk do te beja ndonje gje te lige ne shenje hakmarrjeje,vetem se, sa me pare kisha kerkuar nje dashuri te re qe e meritoj dhe qe do m'i mbyllte plaget.

drenousha
05-07-04, 17:27
cool_boy aj person nuk kish pas shanca mo me mu edhe pse e du shum

aferdita
05-07-04, 17:43
po un do ta le te shkoj, me zor nuk shkon kurgje :wink:

m pelqen si thua, shum mir :wink: Por dhe diqka mendoj: NUK M PASKA MERITUAR SE GITH MEDITOJ KET FJAL T URT.................Oooooooo ZOT ATA C SE MERITOJ DASHURIN TIME HE T T KQIJET HIQMI QAFE DHE AFROMI T MIRET :wink: Atehere sdot ta marr vesh vetem c sm ka merituar por dhe c esht I KEQ


po ashtu eshte <engjellushja

Vera
05-07-04, 21:19
rruga e mbar i qoft, veq kisha pas qef qe te mos me pengoj pasiqe te shkoj ai se pernddryshe nuk do ta kisha mbajt peng, biles biles ate qe e dua do ta kisha len krejtesisht te lir.

Honesty^uk.
05-07-04, 21:50
Vetem dashurine nuk duhet te ja imponosh askujt

Une i kisha thene rruge te mbare, dhe ishalla
sme kujtohesh me kurrrrrrrrrrrr

mickoja
06-07-04, 16:23
Nčse e don dikend tjeter do ti tham lamtumir,por e dua dhe nje shpjegim se pse si erdh rasti te dashurohet ne dikend tjter kur ka qen aj ne atč koh me mua?si tha dhe vera dua pastaj qe te me len te qetč..

turisti
28-07-04, 00:27
Ja paguaj bileten per TAHITI. :wink:

Barbaroza
30-07-04, 09:51
Ja paguaj bileten per TAHITI. :wink:

Sa mire po e percillje :)

turisti
30-07-04, 10:25
Tung Barbaroza. Normal, LIRIA kushton.... :P :P :P :P :P :wink:

nitushe
09-09-04, 18:06
shume e veshtir kish me qen per mu po qka me bo ku te gjen ma mire net shkon more edhe pse ka me u pendu nese me ka desht me te vertet e nese veq fjale jane kane ateher i uroj sukses edhe pse veshtir kishe me kane shume :(

emine
20-12-08, 18:38
Ja dho edhe nje bombonjer me vete(le ta hajne bashk),,,,,kthehen more huvat sote me lejka mu,neser e lojen ata....

LABI
20-12-08, 19:21
Asgje dicka te posaqme!

Mbase as scarim nuk do t'i kerkojsha , nese ajo s'e shef te arsyeshme (nuk ka konsiderat ndaj ndjenjave te veta paraprakisht )...PER MUA INDIVIDUALITETI I NJERIUT eshte sikur Petriti ne qiell te hapur ...

Mbase do e pershendetsha me kengen e Minatorit - udhe e mbare te qofte tani je e lie , udhe e mbare te qofte ndoshta gjene me mire ... !!!

Idila
20-12-08, 20:46
Pėrderisa nuk e kam pėrjetuar njė rast tė tillė, atėherė vetėm mund tė supozoj se, pėr dashuri do tė bėja tė pamundurėn tė mos e humbisja derisa ta fitoja sėrishtė!

shfletuesi_
20-12-08, 21:05
Nese do vije puna deri aty vetem do doja te dija shkakun e ndarjes asgja me shume dhe atehere eshte qdo gje ok.. te gjithe do marrin ate qe meritojn..

ShEjToNkA
20-12-08, 21:21
Nese i dashuri apo e dashura juaj ndahet nga ju per diku tjetre qka do te beni????

A do te harroni ate edhe pse e doni shume??
A provoni ndonj menur tjter qe ta ketheni prap tek ju??
A do keqyrni tje beni nje te keqe ati apo asaj??


Si do te veproni ne kete rast,thuani ate qe e ndjeni ne zemer...

Ju mire pres per komentete e juaja...

Cool_Boy

Nuk do tė bėja asgjė, sepse nuk ia vlen tė mundohesh pasi qė edhe njė veprim i tillė ( nga cila palė do qoftė) dėshmon dashurin ndaj tjeterit/es.
Po deshe me tėrė zemėr njė pėrson nuk e lėnė pėr askend nė botė, po edhe me ylli nė ballė nė qoftė tjeteri/tjetėra!
Nuk do isha mundu as ta kthej e as t'i bėj keq.
Njė fjalė nė popull thuhet: "Sic kjofsh vofsh", ku edhe me kėtė do e kisha pėrshėndet nė fund.

shfletuesi_
20-12-08, 21:24
I them Allahile ti qike a je tranu a qka paske kshtu mem lan pa kurfar behanje...

Bubulina
20-12-08, 21:26
I dashuri apo e dashura ndahet nga ju per diku tjter!!!

..ky shkakt'i largon dilemat dhe deshirat ta kthesh ate te dashur.

vjeshta
21-12-08, 01:18
I kisha thene : e din se qka lėne por se din qka gjane !:cool:

Jana
21-12-08, 14:11
....valla i kisha thon thefsh qafen ti me gjith ata....se ishalla sem ndodh kjo pun se ma inati s'ka...qyyy

lovely
22-12-08, 17:33
udha e mare i kofte:P:P shnosh kryt se kapuqa ka boll :P:D

emine
22-12-08, 17:47
udha e mare i kofte:P:P shnosh kryt se kapuqa ka boll :P:D#hhaha llovushk,mos fol s ete vje inati,po thuje qka hupte mos u gjet:P

lovely
22-12-08, 17:50
#hhaha llovushk,mos fol s ete vje inati,po thuje qka hupte mos u gjet:P

ma mire bre diqysh shnosh kryt se kapuqa ka boll :wink:

thellenza
22-12-08, 23:23
Rruga e mbar (te) i qoft, nodshta gjen me mire... na na na naaa naa, qysh shkon ajo kenga! Veq le ta gjen me te mire dhe me te bukur se mua, se nese e zgjedh me te keqe, athere me ka plas vertete!!!