PDA

View Full Version : Pse Femra Apo Mashkulli Nuk Ngihet Se Dashuruari ???


BeeP
09-11-04, 03:06
Pse Femra apo Mashkulli Nuk ngihen se Dashuruari ?
Te ket Mashkulli Femren apo Femra Mashkullin Sado te Bukur e te ja Plotesoj te Gjitha Pse Prap Lakmojm ne ndoni Tjeter ???

turisti
09-11-04, 13:46
Pse Femra apo Mashkulli Nuk ngihen se Dashuruari ?
Te ket Mashkulli Femren apo Femra Mashkullin Sado te Bukur e te ja Plotesoj te Gjitha Pse Prap Lakmojm ne ndoni Tjeter ???

Nderimet e mija dhe pershendetje per temen e hapur,e cila mu duket teper e veshtire,per shkak se vet shkaku i problemit eshte natyror....Mundemi me filozofue shume,me dhene mendimet e ndryeshme,por une do te provoj te jap komentet e mija nga kendi im.

Pse prap lakmojne mashkujt (nuk i jap vehtes drejta te shkruaj ne emer te femrave,sepse,mendoj qe kado qe te shkruaj eshte gabim ),ose lakmojne ne ndonji tjeter:


- mendojne se krejt qe fluturon :wink: eshte per te ngrene,

- mendojne qe mashkujt kan te drejta ne krahasim me femrat,

- nuk dijn me respektue ka kan,

- i duket e huaja me e embel,

- fluturojne per toke dhe ashtu largohen nga realiteti,

- po nxjerren se kishe jane kureshtar: si bojne sex tjerat....,

- ndoshta natyra e ka lene ashtu :arrow: mbas DO FUSTANIT T VRAPOJN..,

- " ndoshta harrojne qe kan femer..." ,

- per m'u livdue,

- ndoshta per te ndare,

- ose prej demoralizimit.

Ju pershendes,TURISTI. :wink:

Kercovari
09-11-04, 16:15
Nga frika se do te vdesin te ri,e he e he fund s`ka,prape nga e para.

turisti
09-11-04, 16:24
Nga frika se do te vdesin te ri,e he e he fund s`ka,prape nga e para.
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha haha,bre shoki,lotmi ke qit,hahahahahahahahahahahahahahahahahhahaahahaha.

Me nderime,TURISTI :wink:

Kercovari
09-11-04, 16:36
Nga frika se do te vdesin te ri,e he e he fund s`ka,prape nga e para.
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha haha,bre shoki,lotmi ke qit,hahahahahahahahahahahahahahahahahhahaahahaha.

Me nderime,TURISTI :wink:

Qeshu shoki qeshu.Eshte problem te beshe vetem njeher kete pune,pastaj edhe njembedhjete here i ke pake.
Po hajde se qaj stane qato bylmet e ka.apo jo?.

turisti
09-11-04, 16:42
Nga frika se do te vdesin te ri,e he e he fund s`ka,prape nga e para.
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha haha,bre shoki,lotmi ke qit,hahahahahahahahahahahahahahahahahhahaahahaha.

Me nderime,TURISTI :wink:

Qeshu shoki qeshu.Eshte problem te beshe vetem njeher kete pune,pastaj edhe njembedhjete here i ke pake.
Po hajde se qaj stane qato bylmet e ka.apo jo?.

HMMMMMM,poooooo,si une me blektori,lule te reja dhe mjalt...... :wink:

Beshareti
16-11-04, 13:33
BeeP , hee bre BeeP , hahah pse po ju hyn telygjes bre beeP , tung nga Admiral :P

dr1ta
13-04-05, 11:04
Keta ce nuk ngihen nga dashuria per mua kan pak probleme psiqik ...her rroberojn njeren e her tjetren.... mendoj ce jan njerz te lige dhe gjithnje kan nevoj nga tjeteret ce ti lavdrojn dhe te ndijn veten ce jan dikushi ..kurr esht njeriu i ri normal ce do te provon dashurine ...por me kohe ska vend mo ne zemre te dshuroj sikur ce ka dashuru perpara ..thjesh behet sikur nje loje dashuria .

Barbaroza
13-04-05, 12:42
Keta ce nuk ngihen nga dashuria per mua kan pak probleme psiqik ...her rroberojn njeren e her tjetren.... mendoj ce jan njerz te lige dhe gjithnje kan nevoj nga tjeteret ce ti lavdrojn dhe te ndijn veten ce jan dikushi ..kurr esht njeriu i ri normal ce do te provon dashurine ...por me kohe ska vend mo ne zemre te dshuroj sikur ce ka dashuru perpara ..thjesh behet sikur nje loje dashuria .

Shume e sakte.

Domira
13-04-05, 15:41
Hmmm.......e gjase nuk kishte far definicioni kjo pune :P

Murgesha
13-04-05, 16:22
Hmmm.......e gjase nuk kishte far definicioni kjo pune :P

Edhe un si ti mendoj.

Maq sa ngihet Arusha me miza, aq mund t ngihet edhe njeriu me dashuri. :lol: :lol:

Domira
13-04-05, 16:40
Hmmm.......e gjase nuk kishte far definicioni kjo pune :P

Edhe un si ti mendoj.

Maq sa ngihet Arusha me miza, aq mund t ngihet edhe njeriu me dashuri. :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kurvani
03-06-05, 13:18
HAHAH pse de qe dhe un terrpijan jam as gje nuk me mungon, por me mujt krejt qka ma kish pa syri i kisha.. :?

presheva_87
20-06-05, 10:41
hehehe kush be nuk ngihet aaa boni 10 vjet me nje vajz qe e ke dashuru shum ngihesh

laliloli
20-06-05, 17:43
Dashuria eshte ushqim i shpirtit ,Sikurse goja qe kerkon llojllojshmeri te ushqimit edhe shpirti kerkon llojllojshmeri :lol: :lol: :lol:

turisti
27-06-05, 12:42
Dashuria e re,eliminon te vjetren.