PDA

View Full Version : "Momentet me te lumtura"


Alfred
17-04-05, 15:00
pershkruani . momentet me te lumtura ne kohen e dashuris ,qka ju ben te lumtur ? ju felenderoj per qdo pergjigje .......!!!

turisti
18-04-05, 09:39
pershkruani . momentet me te lumtura ne kohen e dashuris ,qka ju ben te lumtur ? ju felenderoj per qdo pergjigje .......!!!

"Dashnori_ger" i nderuar,

Njeriu mund te jet i lumtur ne shume drejtime dhe shume here dhe momente.Per sot,une kisha veque kete:

-te lumtur me ban momenti qe e di se pas meje e kam lene dikan te lumtur-.

Me respekt,
TURISTI.

florian
18-04-05, 09:54
I LUMTUR KAM QEN
E I LUMTUR DO JEM
ME ATE
QE CDO MENGJES ME GJEN

Murgesha
19-04-05, 14:53
Kur atij i fali lumturi, atėherė lumturia ime nuk ka fund.

Tomori
19-04-05, 15:31
Kur atij i fali lumturi, atėherė lumturia ime nuk ka fund.
hahahahahahajhahahaha,,,,, moj Murgesh, :wink:

Murgesha
19-04-05, 21:48
Kur atij i fali lumturi, atėherė lumturia ime nuk ka fund.
hahahahahahajhahahaha,,,,, moj Murgesh, :wink:

Ēka pate more??? :roll: :roll: :roll:

turisti
21-04-05, 00:03
Mementi me i lumtur ka qene kur kum kuptue se nuk i kam 4 kembe,hahahhahahahahahahhahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahaahahahahahaha. :wink:

Kaltrushi
21-04-05, 09:11
Mementi me i lumtur ka qene kur kum kuptue se nuk i kam 4 kembe,hahahhahahahahahahhahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahaahahahahahaha. :wink:


:lol: :lol: :lol: ............... :wink:

Giovanni
21-04-05, 11:12
Per mua momenti me i lumtur eshte gjdo mengjes kur zgjohem dhe shikoj te dashuren se si flen i shikoj floket e saja te hapura ne jestek krahun te cilin e ka mbi koke dhe frymemarrjen e saj te lehte.
Keto jan qaste lumturije ne jeten time dhe deshiroj qe keto qaste te me percjellin deri ne vdekje.