PDA

View Full Version : pse nuk e dalloni sex dhe dashurin


jetojneparis
08-06-05, 20:51
ju pershendes te gjithve dhe ju uroj fat e shendet po ja filloj me temen shpsesh i kam degjuar se sex dhe dashurija jan te lidhur ngusht mes veti por une mndoj se sex eshte nje veprim tjeter ndaj dashuri se dashurija esht e shum llit p,sh dashurija ndaj NENES dashurija ndaj Femijve dashurija ndaj Atedheut etj flm per vemendje kalfshi mir

ARVANITI
09-06-05, 11:39
Dashuria po seksin eshte si trupi pa mish.

Nuk e konceptoj do te dashurine pa seks.

Vetem nese kemi "dashuri ne kohen e koleres" ndoshta???

Domira
12-06-05, 09:59
konstatim i gabur :!: :!: :!:

E DALLOJ EDHE FORT BILE :wink:

ARVANITI
12-06-05, 18:29
konstatim i gabur :!: :!: :!:

E DALLOJ EDHE FORT BILE :wink:


Ne chat e dallon???

turisti
21-06-05, 23:43
Seksi dhe dashuria jane fushbetejat ne te cilat gabimtaret nuk munden mu korigjue. :wink:

MaChA
07-07-05, 00:56
.
sipas mendimit tim sexi dhe dashurija kan dallim , pse ? thjesh mundesh me shku ne shpi publike me bo sex me ni person se nuk ndijn dashuri ndaj saj , e dashuri ndaj asaj se shitet me pare nuk ma mer mendja se mundesh me pas !?....

Makaveli
12-07-05, 13:25
Nese konceptohemi rreth njė rrezultati optimal rreth njė pėrgjigje tėrthorazi disa kuptimėshe atėher vėrtet ia vlenė tė analizojmė njė ndėrlidhshmėri tė dy kuptimeve asaj tė dashuris edhe asaj tė seksit...

......le tė vazhdon turisti :lol: :lol: :lol:

Lilonius
12-07-05, 14:02
Me cu dashuri edhe me pase sex, jan dy gjera te ndryshme, dashuri mund te coj vetem me ate qe e dua, kurse sex me cdonjeren qe me pelqen fizikisht. te paren e pelqej me shume hehehehe.

por sexi ka rendesi shume te madhe ne lidhje.

Domira
15-07-05, 02:13
konstatim i gabur :!: :!: :!:

E DALLOJ EDHE FORT BILE :wink:


Ne chat e dallon???

Po e dalloj.

ARVANITI
15-07-05, 10:52
Po e dalloj.


Eshte e pamundur. Nuk ka njeri telepatik, nepermjet telave.

Psikologu
16-07-05, 12:02
Dashuri pa seks ka dhe do te kete.
Arsye qe e shkruaj ket , nisem nga fakti se njeriu kur e don ndokend e don dhe e ndjen , por nese e don atehere pamvaresisht se nga rastet e jetes , burgosja , ikja , handikapi etj , e don dhe e pret ose i qendron afer.
Dashuria eshte pjese e ndjejes trupore , jo e nevojes trupore edhe pse ka lidheshmeri me organet trupore , ajo jeton edhe pa ate.
Simpatia , adhurimi dhe realiteti e respekti , krijojn nje dashuri te madhe e cila nuk vdese kurre.