PDA

View Full Version : Perfitimi


Rudi_1
28-10-04, 22:51
Cka duhet bere me se shumti per ta perfituar partneren-in???

turisti
29-10-04, 10:34
Cka duhet bere me se shumti per ta perfituar partneren-in???

Rudi_1 ,te pershendes .

Per ta perfituar partnerin,behu natyral,sinqert,korekt,i kuptueshem dhe i ndegjueshem .

Te pershendes,

TURISTI . :wink:

Barbaroza
29-10-04, 10:44
Djema,lexoni cfare fjale te qelluara ka shkruar Turisti nese doni jo veq te perfitoni nje femer,por edhe ta kaloni jeten per mrekulli!!!

turisti
29-10-04, 10:55
Djema,lexoni cfare fjale te qelluara ka shkruar Turisti nese doni jo veq te perfitoni nje femer,por edhe ta kaloni jeten per mrekulli!!!

Barbaroza, te faleminderona per kompliment.

ME respekt, TURISTI.

Kercovari
29-10-04, 16:41
Djema,lexoni cfare fjale te qelluara ka shkruar Turisti nese doni jo veq te perfitoni nje femer,por edhe ta kaloni jeten per mrekulli!!!

Barbaroza, te faleminderona per kompliment.

ME respekt, TURISTI.

Mire e ke Turisti
Por nje storie e gjalle flet te kunderten.
Nje shok i imi kater vjet rradhasi e deshte nje vajze perderisa filluan te renditen thashethemet se keta te dy kurren e kurres nuk do te kurorzohen,si gjithmon fjale boshe.Nje dite vajza e prekur nga keto muhabete i thote djalit:O me mer o me le?.Po moj qysh jo!Por ne akoma se kemi be testin e jetes bashkeshortore.Po si duket ai test? E hidheruar vajza e t`ja mbeshtet nje shuplake djalit,cklaaap! Jo e dashur ky eshte provimi pranues,prite edhe te nje e dashur qe per provimet tjera te jesh e gatshme.
Jetojne te lumtur diku ne perendim.I pershendes nga zemra.

Gentiani
29-10-04, 16:49
Cka duhet bere me se shumti per ta perfituar partneren-in???

Rudi_1 ,te pershendes .

Per ta perfituar partnerin,behu natyral,sinqert,korekt,i kuptueshem dhe i ndegjueshem .

Te pershendes,

TURISTI . :wink:Ha,hahaaaaaaaaaa kėshtu edhe djallin e bėn pėr vehte se lėre mė Partneren :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiani
29-10-04, 16:59
pėr tė mos mbetur vend pėr keqkuptim, pajtohem me mendimin e Turistit, pos asaj nė fund tė qenurit i dėgjueshėm (po, por jo pėrherė, se mbetesh gjithmonė i dėgjueshėm :wink: )

Rudi_1
29-10-04, 23:02
Cka duhet bere me se shumti per ta perfituar partneren-in???

Rudi_1 ,te pershendes .

Per ta perfituar partnerin,behu natyral,sinqert,korekt,i kuptueshem dhe i ndegjueshem .

Te pershendes,

TURISTI . :wink:
Ju falemender Turisti.... :lol:
Di kem parasysh.... :lol:

Rudi_1
29-10-04, 23:04
Djema,lexoni cfare fjale te qelluara ka shkruar Turisti nese doni jo veq te perfitoni nje femer,por edhe ta kaloni jeten per mrekulli!!!
Pershendetje Barbaroza...
Un pajtohem me fjalet e turistit.
Pse a nuk eshte ashtu a?

turisti
30-10-04, 13:20
Djema,lexoni cfare fjale te qelluara ka shkruar Turisti nese doni jo veq te perfitoni nje femer,por edhe ta kaloni jeten per mrekulli!!!

Barbaroza, te faleminderona per kompliment.

ME respekt, TURISTI.

Mire e ke Turisti
Por nje storie e gjalle flet te kunderten.
Nje shok i imi kater vjet rradhasi e deshte nje vajze perderisa filluan te renditen thashethemet se keta te dy kurren e kurres nuk do te kurorzohen,si gjithmon fjale boshe.Nje dite vajza e prekur nga keto muhabete i thote djalit:O me mer o me le?.Po moj qysh jo!Por ne akoma se kemi be testin e jetes bashkeshortore.Po si duket ai test? E hidheruar vajza e t`ja mbeshtet nje shuplake djalit,cklaaap! Jo e dashur ky eshte provimi pranues,prite edhe te nje e dashur qe per provimet tjera te jesh e gatshme.
Jetojne te lumtur diku ne perendim.I pershendes nga zemra.

Te pershendes Kercovari,a atyre i deshiroj jete te gjate dhe te lumtur. :P

turisti
30-10-04, 13:28
pėr tė mos mbetur vend pėr keqkuptim, pajtohem me mendimin e Turistit, pos asaj nė fund tė qenurit i dėgjueshėm (po, por jo pėrherė, se mbetesh gjithmonė i dėgjueshėm :wink: )


Falenderit per mendim Gentian,a sa per - qenuri te degjueshem - une mendova ne ate aspekt,qe me e ndegjue njeri tjetrin ,me pas mirekuptim dhe harmoni ,por, absolutikisht pajtohem dhe me fjalet e tua qe egziston mundesia qe mashkulli te mbetet gjithmone i degjueshem ( ose femra ).

Te pershendes,TURISTI .

turisti
30-10-04, 13:31
Cka duhet bere me se shumti per ta perfituar partneren-in???

Rudi_1 ,te pershendes .

Per ta perfituar partnerin,behu natyral,sinqert,korekt,i kuptueshem dhe i ndegjueshem .

Te pershendes,

TURISTI . :wink:
Ju falemender Turisti.... :lol:
Di kem parasysh.... :lol:

Ani,dhe mos u friko,hahahahahahahaha.

Te deshiroj sukses dhe te pershendes.

TURISTI

Mafiozi
30-10-04, 13:34
Cka duhet bere me se shumti per ta perfituar partneren-in???

Rudi_1 ,te pershendes .

Per ta perfituar partnerin,behu natyral,sinqert,korekt,i kuptueshem dhe i ndegjueshem .

Te pershendes,

TURISTI . :wink:

Nuk kam qka te shtoj mbas ketyre fjalėve tė verteta et kryesore pėr
tė pėrfituar partėnerėn-in... Pėrveq se, ju uroj shpresat e Turistit... :P

Nderime me respekt Turisti... 8)

turisti
30-10-04, 13:46
Cka duhet bere me se shumti per ta perfituar partneren-in???

Rudi_1 ,te pershendes .

Per ta perfituar partnerin,behu natyral,sinqert,korekt,i kuptueshem dhe i ndegjueshem .

Te pershendes,

TURISTI . :wink:

Nuk kam qka te shtoj mbas ketyre fjalėve tė verteta et kryesore pėr
tė pėrfituar partėnerėn-in... Pėrveq se, ju uroj shpresat e Turistit... :P

Nderime me respekt Turisti... 8)

Gjithashutu, Mafiozi i nderuar.

Pershendetje dhe respekt per ty.

TURISTI :wink:

Rudi_1
03-11-04, 01:05
Shok e shoqe ju pershendes..
O shok po me kto vajzat e sodit nuk eshte leht bre.
Ndonjeher kerkojn shum a ndonjeher shkon puna mir.
Ju dhasht zoti fat atyre qe skan
ciao... 8)

Rudi_1
03-11-04, 01:09
Cka duhet bere me se shumti per ta perfituar partneren-in???

Rudi_1 ,te pershendes .

Per ta perfituar partnerin,behu natyral,sinqert,korekt,i kuptueshem dhe i ndegjueshem .

Te pershendes,

TURISTI . :wink:
Pershendetje turisti.
Shiko po nese prap nuk te shkon persembari pastaj cka me bo
Ne kete kohe gjithcka eshte e mundur...sidomos hahah tek vajzat shqiptare..
Si thu?

turisti
03-11-04, 17:53
Cka duhet bere me se shumti per ta perfituar partneren-in???

Rudi_1 ,te pershendes .

Per ta perfituar partnerin,behu natyral,sinqert,korekt,i kuptueshem dhe i ndegjueshem .

Te pershendes,

TURISTI . :wink:
Pershendetje turisti.
Shiko po nese prap nuk te shkon persembari pastaj cka me bo
Ne kete kohe gjithcka eshte e mundur...sidomos hahah tek vajzat shqiptare..
Si thu?

Hahahahahahaha,ka ilaq,ka ,po nuk po muj ketu met tregu....Por edhe kjo metode eshte teper e mire.Mua me pelqe sepse eshte e sinqerte.

Te pershendes. :wink:

Rudi_1
04-11-04, 00:06
Turisti po ti shum mire e ke.Ti lutemi zotit te na jap fat...
ciao te pershendes kalofsh mire...

turisti
04-11-04, 00:17
Turisti po ti shum mire e ke.Ti lutemi zotit te na jap fat...
ciao te pershendes kalofsh mire...

Do te komunikojme.Domethenjen e ke ne mes fjalive....

Te pershendes,TURISTI
:wink: