Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 28-10-04, 22:51   #1
Rudi_1
 
Anėtarėsuar: 25-10-04
Vendndodhja: Gostivar - Macedonia
Postime: 544
Rudi_1 e ka pezulluar reputacionin
Gabim Perfitimi

Cka duhet bere me se shumti per ta perfituar partneren-in???


Rudi_1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 29-10-04, 10:34   #2
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Perfitimi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rudi_1
Cka duhet bere me se shumti per ta perfituar partneren-in???
Rudi_1 ,te pershendes .

Per ta perfituar partnerin,behu natyral,sinqert,korekt,i kuptueshem dhe i ndegjueshem .

Te pershendes,

TURISTI .
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-10-04, 10:44   #3
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Djema,lexoni cfare fjale te qelluara ka shkruar Turisti nese doni jo veq te perfitoni nje femer,por edhe ta kaloni jeten per mrekulli!!!
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-10-04, 10:55   #4
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Barbaroza
Djema,lexoni cfare fjale te qelluara ka shkruar Turisti nese doni jo veq te perfitoni nje femer,por edhe ta kaloni jeten per mrekulli!!!
Barbaroza, te faleminderona per kompliment.

ME respekt, TURISTI.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-10-04, 16:41   #5
Kercovari
 
Anėtarėsuar: 20-09-04
Vendndodhja: Zuerich/ch
Postime: 15,792
Kercovari e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kercovari
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Barbaroza
Djema,lexoni cfare fjale te qelluara ka shkruar Turisti nese doni jo veq te perfitoni nje femer,por edhe ta kaloni jeten per mrekulli!!!
Barbaroza, te faleminderona per kompliment.

ME respekt, TURISTI.
Mire e ke Turisti
Por nje storie e gjalle flet te kunderten.
Nje shok i imi kater vjet rradhasi e deshte nje vajze perderisa filluan te renditen thashethemet se keta te dy kurren e kurres nuk do te kurorzohen,si gjithmon fjale boshe.Nje dite vajza e prekur nga keto muhabete i thote djalit:O me mer o me le?.Po moj qysh jo!Por ne akoma se kemi be testin e jetes bashkeshortore.Po si duket ai test? E hidheruar vajza e t`ja mbeshtet nje shuplake djalit,cklaaap! Jo e dashur ky eshte provimi pranues,prite edhe te nje e dashur qe per provimet tjera te jesh e gatshme.
Jetojne te lumtur diku ne perendim.I pershendes nga zemra.
__________________
Diellin,vetėm tė marrėt mundohen
tė mbulojn me shoshė....
Kercovari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-10-04, 16:49   #6
Gentiani
...
 
Avatari i Gentiani
 
Anėtarėsuar: 27-06-04
Vendndodhja: Luginen e dashurise !
Postime: 3,888
Gentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Perfitimi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rudi_1
Cka duhet bere me se shumti per ta perfituar partneren-in???
Rudi_1 ,te pershendes .

Per ta perfituar partnerin,behu natyral,sinqert,korekt,i kuptueshem dhe i ndegjueshem .

Te pershendes,

TURISTI .


Ha,hahaaaaaaaaaa kėshtu edhe djallin e bėn pėr vehte se lėre mė Partneren :lol: :lol: :lol: :lol:
__________________
Unė nuk jam i pari, por jam Nr.1 !kėte qė po e shkruaj e din edhe ti !!!

...sikur une te isha ti, me miliona here do i lutesha Zotit te jam une !!!

http://www.youtube.com/watch?v=HV5GQkDbKpM
Gentiani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-10-04, 16:59   #7
Gentiani
...
 
Avatari i Gentiani
 
Anėtarėsuar: 27-06-04
Vendndodhja: Luginen e dashurise !
Postime: 3,888
Gentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Perfitimi

pėr tė mos mbetur vend pėr keqkuptim, pajtohem me mendimin e Turistit, pos asaj nė fund tė qenurit i dėgjueshėm (po, por jo pėrherė, se mbetesh gjithmonė i dėgjueshėm )
__________________
Unė nuk jam i pari, por jam Nr.1 !kėte qė po e shkruaj e din edhe ti !!!

...sikur une te isha ti, me miliona here do i lutesha Zotit te jam une !!!

http://www.youtube.com/watch?v=HV5GQkDbKpM
Gentiani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-10-04, 23:02   #8
Rudi_1
 
Anėtarėsuar: 25-10-04
Vendndodhja: Gostivar - Macedonia
Postime: 544
Rudi_1 e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: Perfitimi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rudi_1
Cka duhet bere me se shumti per ta perfituar partneren-in???
Rudi_1 ,te pershendes .

Per ta perfituar partnerin,behu natyral,sinqert,korekt,i kuptueshem dhe i ndegjueshem .

Te pershendes,

TURISTI .
Ju falemender Turisti.... :lol:
Di kem parasysh.... :lol:
Rudi_1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-10-04, 23:04   #9
Rudi_1
 
Anėtarėsuar: 25-10-04
Vendndodhja: Gostivar - Macedonia
Postime: 544
Rudi_1 e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Barbaroza
Djema,lexoni cfare fjale te qelluara ka shkruar Turisti nese doni jo veq te perfitoni nje femer,por edhe ta kaloni jeten per mrekulli!!!
Pershendetje Barbaroza...
Un pajtohem me fjalet e turistit.
Pse a nuk eshte ashtu a?
Rudi_1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-10-04, 13:20   #10
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kercovari
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Barbaroza
Djema,lexoni cfare fjale te qelluara ka shkruar Turisti nese doni jo veq te perfitoni nje femer,por edhe ta kaloni jeten per mrekulli!!!
Barbaroza, te faleminderona per kompliment.

ME respekt, TURISTI.
Mire e ke Turisti
Por nje storie e gjalle flet te kunderten.
Nje shok i imi kater vjet rradhasi e deshte nje vajze perderisa filluan te renditen thashethemet se keta te dy kurren e kurres nuk do te kurorzohen,si gjithmon fjale boshe.Nje dite vajza e prekur nga keto muhabete i thote djalit:O me mer o me le?.Po moj qysh jo!Por ne akoma se kemi be testin e jetes bashkeshortore.Po si duket ai test? E hidheruar vajza e t`ja mbeshtet nje shuplake djalit,cklaaap! Jo e dashur ky eshte provimi pranues,prite edhe te nje e dashur qe per provimet tjera te jesh e gatshme.
Jetojne te lumtur diku ne perendim.I pershendes nga zemra.
Te pershendes Kercovari,a atyre i deshiroj jete te gjate dhe te lumtur. :P
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-10-04, 13:28   #11
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Perfitimi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gentiani
pėr tė mos mbetur vend pėr keqkuptim, pajtohem me mendimin e Turistit, pos asaj nė fund tė qenurit i dėgjueshėm (po, por jo pėrherė, se mbetesh gjithmonė i dėgjueshėm )

Falenderit per mendim Gentian,a sa per - qenuri te degjueshem - une mendova ne ate aspekt,qe me e ndegjue njeri tjetrin ,me pas mirekuptim dhe harmoni ,por, absolutikisht pajtohem dhe me fjalet e tua qe egziston mundesia qe mashkulli te mbetet gjithmone i degjueshem ( ose femra ).

Te pershendes,TURISTI .
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-10-04, 13:31   #12
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Perfitimi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rudi_1
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rudi_1
Cka duhet bere me se shumti per ta perfituar partneren-in???
Rudi_1 ,te pershendes .

Per ta perfituar partnerin,behu natyral,sinqert,korekt,i kuptueshem dhe i ndegjueshem .

Te pershendes,

TURISTI .
Ju falemender Turisti.... :lol:
Di kem parasysh.... :lol:
Ani,dhe mos u friko,hahahahahahahaha.

Te deshiroj sukses dhe te pershendes.

TURISTI
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-10-04, 13:34   #13
Mafiozi
 
Anėtarėsuar: 27-10-04
Vendndodhja: Geneve
Postime: 4,586
Mafiozi e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: Perfitimi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rudi_1
Cka duhet bere me se shumti per ta perfituar partneren-in???
Rudi_1 ,te pershendes .

Per ta perfituar partnerin,behu natyral,sinqert,korekt,i kuptueshem dhe i ndegjueshem .

Te pershendes,

TURISTI .
Nuk kam qka te shtoj mbas ketyre fjalėve tė verteta et kryesore pėr
tė pėrfituar partėnerėn-in... Pėrveq se, ju uroj shpresat e Turistit... :P

Nderime me respekt Turisti... 8)
Mafiozi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-10-04, 13:46   #14
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Perfitimi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mafiozi
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rudi_1
Cka duhet bere me se shumti per ta perfituar partneren-in???
Rudi_1 ,te pershendes .

Per ta perfituar partnerin,behu natyral,sinqert,korekt,i kuptueshem dhe i ndegjueshem .

Te pershendes,

TURISTI .
Nuk kam qka te shtoj mbas ketyre fjalėve tė verteta et kryesore pėr
tė pėrfituar partėnerėn-in... Pėrveq se, ju uroj shpresat e Turistit... :P

Nderime me respekt Turisti... 8)
Gjithashutu, Mafiozi i nderuar.

Pershendetje dhe respekt per ty.

TURISTI
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-11-04, 01:05   #15
Rudi_1
 
Anėtarėsuar: 25-10-04
Vendndodhja: Gostivar - Macedonia
Postime: 544
Rudi_1 e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Shok e shoqe ju pershendes..
O shok po me kto vajzat e sodit nuk eshte leht bre.
Ndonjeher kerkojn shum a ndonjeher shkon puna mir.
Ju dhasht zoti fat atyre qe skan
ciao... 8)


Rudi_1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 03:49.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.