PDA

View Full Version : Qka mendoni kan vajzat drejt te ken avantura si mashkujt ???


Peja
01-05-04, 17:54
Jemi te ritshem per evrop apo jo??? :roll:

Vera
01-05-04, 18:20
Peja te pergezoj per temen.

Pse nuk kan vajzat te drejt per aventura cka keni ju ma shum se vajzat a ? ncncncn

Peja
01-05-04, 18:27
vera ne mashkujt kemi shum ma shum se ju qe dot keni po nese koke rit ti ne perendim e di se qfare koke mendimi yt i tregon te gjitha po mir esht qe ka asi vajza se nau kisht duvt me hy dhonder virgjin :D :D :D

florian
01-05-04, 18:35
NUK KA BURR QE KA E DREJT TE BEJ CA NUK BA GRUJA .

Vera
01-05-04, 19:03
Peja po une po te kuptoj bash mir se shka po mendon por nejse se tybe nuk ishit hi dhonder virgjin hiq mos u tut se ka edhe aso femrash

aferdita
01-05-04, 19:24
te lumt vera
ashtu eshte

Peja
01-05-04, 19:35
Aferdita po mir ti si i thua veres bravo qka mendon ti duhet te ket vajza e pa prekur kur shon te buri apo me provoj

aferdita
01-05-04, 19:39
un po mendoj se duhet te jet por ka vajza te cilat nuk jan dhe ato nuk munden ta kthejn kohen mbrapa dhe nuk e kuptoj te shqipetaret ket hiq?!

Peja
01-05-04, 19:46
Aferdita te kuptoj si mendon nuk mundet njeriu me kthy kohen mbrapa po keq esht shum per qato vajza qe e kan humb vergjinitetin po fatit nuk i dihet nese dashurohet mashkulli nuk ka rendesi te madhe se edhe ne mashkujt bojm qmos .qysh thojn dashnia te qoron

aferdita
01-05-04, 20:02
shum rall ka kesi lloj mashkulli

florian
01-05-04, 22:30
shum rall ka kesi lloj mashkulli
AFERDIT PERSHENDETJE KA EDHE KSHI LLOJ BURRASH TE GJITHVE NUK U SHKON MIR HEREN E PARE E JO PER KET DUHET TE MBYTIN VETEN :wink:

qika_pr
18-05-04, 17:07
Te drejte kane po nuk ju ka hije seee

mickoja
28-06-04, 20:35
vera ne mashkujt kemi shum ma shum se ju qe dot keni po nese koke rit ti ne perendim e di se qfare koke mendimi yt i tregon te gjitha po mir esht qe ka asi vajza se nau kisht duvt me hy dhonder virgjin :D :D :D Peja qfar mendimi po me befasoni..si po thuani keshtu se dhe vajzat qe jan rritur ne vendlindje shqiptare ashtu sikur ne po veprojn hiq ma pak e as ma shum nuk do te thot se veq kshyrim me "zapu" dikend por te drejtat jan per te gjith te njejta si per meshkuj dhe si per femra

Peja
29-06-04, 13:25
Me vjen mir qe e shprehni mendimin e juaj ketu me shkrim po realiteti si duket juvajzat u bot bashk po doni mem tut asnji mashkull nuk me ndihmoj mir qe i kemi mendimet e ndryshem kesaj i thojn demokraci te drejtat e njejta si per mashkull si per vajz po po kemi mesuar shum po na duhet te mesojm edhe ma shum si pershembull qe ti mos harojm treditat tona se traditat tona e ruajten shqiptarin deri ne dit te sodit

Engjellushja
29-06-04, 17:08
Shum pyetje Interesante........Por............................ ...

Keso DREJTSIA ?????????

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm as n Ender sben ta mendosh c ketu jepet drejtsi !!!!

AS MASHKULLIT E AS FEMRES !!!!!! KETU DREJTSI SKA !


Ju pershendes :wink:

turisti
26-07-04, 00:23
Per dashurijen e vertete,largesia nuk luan rol...sa me larg,aq me forte... :wink:

nitushe
09-09-04, 18:30
po edhe na tash i kena te drejtat e barabarta me meshkuj valla :lol:

No-_-one
09-09-04, 18:57
Peja edhe une jam me vajzat! pse mos te ken te drejta femrat shqiptare peja??? edhe keto jan njerz si ti edhe une edhe keto kan ndjenja si ti edhe une edhe keto kan knaqsi si ti edhe une per qfar menyre mos te kan te drejta???? edhe qe shkrujet ka edhe asi femra qe jen te virgjer besoni se ato femra kush nuk i ka dasht se me i pas peqy dikuna nuk ishin te virgjer. se sot ne ket shekull nuk jetohet per tradit po jetohet per veti e ne qoft se veten time nuk e bej te lumtur ateher per qka me jetu? e ti Peja shiko boten njeri e mos rri ne ket faz se nuk te adhuron askush. edhe nuk ja del kurr me ket pun.

aferdita
09-09-04, 19:32
Per dashurijen e vertete,largesia nuk luan rol...sa me larg,aq me forte... :wink:

turisti nuk jam e mendimit tend,aty ka me shume gjelozi se sa dashuri

turisti
09-09-04, 23:55
Per dashurijen e vertete,largesia nuk luan rol...sa me larg,aq me forte... :wink:

turisti nuk jam e mendimit tend,aty ka me shume gjelozi se sa dashuri

E pershendes mendimin tende,Aferdita. Njeriu gjelozon sidomos kur eshte afer.Gjelozija prej largesijes nuk ka efekt dhe eshte ne planin e fundit.Aty dominon-vuajtja. Une e kam perjetue siq eshte larte e shenuar.
Te pershendes. :wink:

aferdita
10-09-04, 08:03
E pershendes mendimin tende,Aferdita. Njeriu gjelozon sidomos kur eshte afer.Gjelozija prej largesijes nuk ka efekt dhe eshte ne planin e fundit.Aty dominon-vuajtja. Une e kam perjetue siq eshte larte e shenuar.
Te pershendes. :wink:


me vjen keq qe te ka ndodhur,kur ta kesh afer athehere nuk ke pse te gjelozosh se e jotja eshte me,kurse ne largesi nuk mundesh as t'i besojsh se nuk mundesh ti me dite se qfare po ben kete moment dhe a te tradhton a jo se nuk mundesh me pa,jam e mendimit
te pershendes

dr1ta
10-09-04, 14:08
qy qy pejoni :x ne pej esht be si ne amerik more, e ti thua me i mbrojt traditat shqipate,traditat duhet me u mbrojt edhe nga meshkujt jo vec nga femnat,edhe gjithkush per veti e ka edhe femnat kan te drejt te bejn cka te dojn as ma shum e as ma pak pik.

turisti
10-09-04, 15:17
E pershendes mendimin tende,Aferdita. Njeriu gjelozon sidomos kur eshte afer.Gjelozija prej largesijes nuk ka efekt dhe eshte ne planin e fundit.Aty dominon-vuajtja. Une e kam perjetue siq eshte larte e shenuar.
Te pershendes. :wink:


me vjen keq qe te ka ndodhur,kur ta kesh afer athehere nuk ke pse te gjelozosh se e jotja eshte me,kurse ne largesi nuk mundesh as t'i besojsh se nuk mundesh ti me dite se qfare po ben kete moment dhe a te tradhton a jo se nuk mundesh me pa,jam e mendimit
te pershendes

E Aferdita,nese jemi large dhe mendojme se qfare po ben ne kete moment e dashura/i,a po na tradhton a jo,ateherit me mire eshte me gjejte ndonji menyre tjeter se keshtu me e mundue veten,sepse nese don dikush met tradhtue,nuk ka nevoje te jet ne Japan,sepse tradhtija e ka ngjyren dhe dhembjen e njejte kudo qe eshte. Te pershendes. :wink:

emine
06-05-11, 22:36
po me kan pi bajn meshkujt aventurat,me sa di shumica ne kosovarve jane Hitro,andaj me femna kan affere,vetem pse nuk pranohet dhe flitet se gadi me perqindje njejte shkojne kto gjana

emine
06-05-11, 22:37
Peja edhe une jam me vajzat! pse mos te ken te drejta femrat shqiptare peja??? edhe keto jan njerz si ti edhe une edhe keto kan ndjenja si ti edhe une edhe keto kan knaqsi si ti edhe une per qfar menyre mos te kan te drejta???? edhe qe shkrujet ka edhe asi femra qe jen te virgjer besoni se ato femra kush nuk i ka dasht se me i pas peqy dikuna nuk ishin te virgjer. se sot ne ket shekull nuk jetohet per tradit po jetohet per veti e ne qoft se veten time nuk e bej te lumtur ateher per qka me jetu? e ti Peja shiko boten njeri e mos rri ne ket faz se nuk te adhuron askush. edhe nuk ja del kurr me ket pun.
te drejten ske nevoje me ja kerku askujte per affere,me rendsi o te mos praktikohen kto gjana,se sa per te drejt edhe ne vakthin e kulev jan kultivu kto vlera te larta artistike ,mase sane e qaty te gardhi miftarit,ani femnat skan te drejt,meshkujt flasine femnat i mshojne

tipi engjellor
06-05-11, 22:38
po qysh behen aventurat a vet a vet mehskujt bejn a.....ai bash jane ato femnat qe deshirojne aventurat .....kili...mili me puth pak ....gicma buzen.....eshte bere si ne aventurat e Nils hogelsonit.....hahahahah

lovely
06-05-11, 22:41
te drejten ske nevoje me ja kerku askujte per affere,me rendsi o te mos praktikohen kto gjana,se sa per te drejt edhe ne vakthin e kulev jan kultivu kto vlera te larta artistike ,mase sane e qaty te gardhi miftarit,ani femnat skan te drejt,meshkujt flasine femnat i mshojnejaran, ku po i gjon edhe ti me bo muhabet me do insana qe i ka lshu toka moti :biggrin:

emine
06-05-11, 22:43
jaran, ku po i gjon edhe ti me bo muhabet me do insana qe i ka lshu toka moti :biggrin:
jam ne kerkim te njerzve qe kan humb,