PDA

View Full Version : Cfare beni ne kohen e lire!!!


lazdrani
06-12-03, 11:18
Te nderuar me intereson mendimet e juaja ne kete teme...lazdrani

mija
06-12-03, 14:19
edhe pse shum rrall kam kohe te lir...me shumti punoj me kompjuter e lexoj ndonese ndonjeher dal me shoqeri.

qaos

Murgesha
06-12-03, 17:40
Une nuk kam edhe shume kohe te lire, por kur kam me pelqen te lexoj, ketu ku jetoj kam afer detin dhe shpesh bej shetitje bregut te detit, me pelqen gjithashtu te ngas edhe biqikleten. Nese nuk e bej asnjeren prej ketyre qe shkruajta ateher pa tjeter se jam duke lexuar.

Pershendetje Lazdrani dhe Mija.

python
07-12-03, 10:01
:D falm per teme lazdran, une pra e urrej te lexoj shum, nese nuk me pelqen dicka te lexoj por kur eshte e kerkuar edhe nuk kam rrugdalje lexoj por me jep kokdhimbje, por ja ket qe kam qef te bej: clubbin, dal me shok-shoqe, koncerta, plazh, ndegjoj muzik, filma, luaj tenis, baketball, futball, bilard, edhe se keto i bej vetem ne t'shtunen ose te dielen se gjat javes jam i zen me pun dhe shkoll kaq tung

lazdrani
07-12-03, 22:04
E nderuara mija te pershendes ku do qe te jeshe dhe shume kenaqesi ne kohen e lire.....lazdrani :wink:

lazdrani
07-12-03, 22:07
E nderuara Murgesha edhe juve ju pershendes dhe njeherit ju kam lakmi ate shetitje afer Detit....Edhe juve gjithmone qaste te kendeshem ne kohen e lire. lazdrani :P

lazdrani
07-12-03, 22:12
I nderuar python ju pershendes ku do qe te jeshe,keni shume gjera te njejta me mua sajperket musikes,kinos,dhe bilardos pastaj une luaj me qef edhe bowlling shkruaj poezi dhe njeherit lexoje me qef!!

Ju uroje gjithmone argetim te kendeshem ne kohen e lire.

Me nderime lazdrani :wink:

jehona
08-12-03, 12:43
LAZDRANI kohe te lir mundem me then kam veq te shtunen dhe te diellen, kurse duhet shum mir ti organisoj keto dy dite ne jave ti kaloj ashtu si kam qef une: nje here normal qe kohe te lir kaloj me te dashurin, tani me familie, me shoqni, sport (sidomos ne fitness), ne kino, qka normal duhet te ceket esht interneti (100% aktive ne forumin e dardanialive :wink: ), .....qka aspak nuk e preferoj te bej ne kohen e lire esht te lexoj romane apo diqka tjeter, valla leximi po me del per hundsh boll krejt javen ne mesime, pa mi qarru syt edhe ne kohen e lir :wink:

lazdrani
10-12-03, 19:33
veq organizoje ditet heheheh kalofshe bukure ku do qe te jeshe :wink: lazdrani

leaa
11-12-03, 11:17
hej djema dhe vajza urime per temen lazdranit teme e bukur kjo une kohen e lire zakonisht e kaloj duke shetitur ...lexoj libra ..shkoj ne kurs per dizajn.... e keshtu ju pershndes caste te kendshme ku do qe jeni .....:roll: ciao

lazdrani
11-12-03, 17:22
leaa edhe une ty te pershendes ku do qe te jeshe :wink: lazdrani

Gentiana
12-12-03, 19:24
Pershendetje te gjithve,un valla qtash per qtash ka shkruj ne forum keshtu qe kam koh te lir,ama me se shumti koheve te lir ndegjoj musik,lexoj nje roman,dhe puna e preferume e imja esht se lexoj dhe mundona qe te msoj gjuht e huaja, sa me shum aq me mir.

pershendetje nga Genta

lazdrani
13-12-03, 11:45
Shume bukure Genta te pershendes dhe ju uroje gjithmone argetim te kendeshem ne kohen e lire. :wink: lazdrani

sexybrikenda
18-03-04, 22:23
per veq punes 12 oresh qe beje ne dite nuk flej asnjehere pa hy qete forum dhe me lexuar te gjitha mesazhet e reja dhe nuk po mundna pa shkrua as vet ,edhe musika esht jeta jem.ARDITA

anna
21-03-04, 14:27
kohen e lire ....pikturoj,ne kompjuter tu lexu naj liber gjithashtu duke degjuar muzik nejse edhe pse kohet e fundit nuk po kam dhe aq kohe te lire nejse tung tung :lol: :wink: :wink:

lazdrani
22-03-04, 20:59
Ardita dhe anna pranoni pershendetjet e mija per ju zonjusha si dhe argetim te kendeshem ne qdo momente te kohes se lire :wink:

Murgesha
22-03-04, 22:13
Tani kur jam e lire prej te gjitha obligimeve po lexoj shkrimet ne forum, dhe mund te them se po ndihem shume mire gjate leximit. :lol:

Barbaroza
23-03-04, 15:03
Zakonisht lexoj dhe degjoj muzike :wink:

anna
23-03-04, 15:25
grazias lazdran edhe une ju pershendes shume, eshte kenaqesi per mua te marr pjese ne temat e juaja tung tung anna :wink:

lazdrani
04-05-04, 20:08
Une nuk kam edhe shume kohe te lire, por kur kam me pelqen te lexoj, ketu ku jetoj kam afer detin dhe shpesh bej shetitje bregut te detit, me pelqen gjithashtu te ngas edhe biqikleten. Nese nuk e bej asnjeren prej ketyre qe shkruajta ateher pa tjeter se jam duke lexuar.

Pershendetje Lazdrani dhe Mija.
Murgesha apo me jep nje xhiro biqikleten :(

Murgesha
04-05-04, 20:29
Po more si jo. Urdheroni te dielen dhe dalim bashke ne nje vrapim me bicikleta :lol: :lol:

markopollo
05-05-04, 13:00
koha e lire per mua eshte e nxene.......diten shetitje ..argetm ne internete kurse prej te enjtes e deri te dielen kuptohet ne diskoteka kuptohet ku nuk ka shqipe A9

florian
05-05-04, 17:14
KUR KAM KOHE TE LIR FLUTUROJ NE SHQIPERI , :wink:

hana
05-05-04, 17:32
ne kohen e lir zakonisht lexoj ndonje liber,internet................dal me shoqeri,shopping :wink: :wink:

florian
05-05-04, 17:40
ne kohen e lir zakonisht lexoj ndonje liber,internet................dal me shoqeri,shopping :wink: :wink:

NCNCNCNCNCNCNC PO TI SKIE MOJ KOH TE LIR ME STUDIME ME U MARR ME MUE KU TE DEL KOHA :twisted: :twisted: :twisted:

hana
05-05-04, 17:45
ani more pas nje dite te lodhshme mesimi njeriu ka nevoj me u clodh qy edhe pse koh eshte e kufizume mund ta gjesh kohen :wink:

florian
05-05-04, 17:50
KE TE DREJT NJERIU ESHT E RENDESISHME QE TA DESHIROJ NJE GJE DHE E BEN TE MUNDUR GJITHMON :wink:

Murgesha
05-05-04, 19:34
koha e lire per mua eshte e nxene.......diten shetitje ..argetm ne internete kurse prej te enjtes e deri te dielen kuptohet ne diskoteka kuptohet ku nuk ka shqipe A9
-------------------------------------------------------------------------------
shqiptar ju ju bej lutje qe te duheni pak me shume .....dhe te ureni njeri tjetrin pakez me pak................

Diqka spo pershtaten hiq keto dy shkrime. :roll: :shock:

florian
05-05-04, 21:13
koha e lire per mua eshte e nxene.......diten shetitje ..argetm ne internete kurse prej te enjtes e deri te dielen kuptohet ne diskoteka kuptohet ku nuk ka shqipe A9
-------------------------------------------------------------------------------
shqiptar ju ju bej lutje qe te duheni pak me shume .....dhe te ureni njeri tjetrin pakez me pak................

Diqka spo pershtaten hiq keto dy shkrime. :roll: :shock:

ke te drejt shum kundershtare :roll: :shock:

Pit-bull
09-05-04, 21:51
une valla kohen e lir ma shun ne internet edhe neper kafiteri njgaher shkoj neper qytete te ndryshme po edhe sexi aty nuk mungon ne kohen e lir :wink:

Kaltrina
10-05-04, 07:39
Une nuk kam edhe shume kohe te lire, por kur kam me pelqen te lexoj, ketu ku jetoj kam afer detin dhe shpesh bej shetitje bregut te detit, me pelqen gjithashtu te ngas edhe biqikleten. Nese nuk e bej asnjeren prej ketyre qe shkruajta ateher pa tjeter se jam duke lexuar.

Pershendetje Lazdrani dhe Mija.

Valla Murgeshe lumja ti se boll po te marr lakmi.

Une 24 ore ne dite e kam kohe te lire :P

pershendetje

Pit-bull
12-05-04, 15:18
a del hiq mopj kaltrina a ben naj her sex-a a del me shoqeri a rrin ne net ne shtepi a lexon a qka ben ti a

Murgesha
12-05-04, 17:48
Pit-bull, mos ja ke vu syrin Kaltrines?
Valla ruaju se Kaltrina e ka partnerin te bukur e s“besoj se te shikon ty????????? :lol:

Pit-bull
12-05-04, 17:54
jo jo sja kom vnu se me ja pas vnu si kisha thonen qashtu ehhehhehehheh murgesha mos um nguc ti mos um ben per vete hehhehhehhehhe :lol:

Murgesha
12-05-04, 18:00
jo jo sja kom vnu se me ja pas vnu si kisha thonen qashtu ehhehhehehheh murgesha mos um nguc ti mos um ben per vete hehhehhehhehhe :lol:

Jo mos ke dert se ste baj per vete.
Kam une Lazdranin qe nuk e nderroj me asgje ne bote. :lol: :lol:

Pit-bull
12-05-04, 18:03
hahhahhaha po a lazdrani e kish gjet nj dulen te poshte hahhhahhahha :lol: qka po me vjen mir po ma leshojka renin mua ne ty hahhahhahhhah :lol:

Murgesha
12-05-04, 18:07
Pit-Bull sigurisht se ti ne kohen e lire mirresh me enderrime. Andaj nuk po ta ze per te madhe per keto shpifje kunder Lazdranit, njeiut me te deshmuar ne forum dhe me besnikut. :lol:

Pit-bull
12-05-04, 18:10
hahhahha skom koh me endrru se kisha pasen qef me endrru po spo kam koh spo me premton koha murgesha e ti nese ke koh me nedrru enderro ok :wink:

Murgesha
12-05-04, 18:12
hahhahha skom koh me endrru se kisha pasen qef me endrru po spo kam koh spo me premton koha murgesha e ti nese ke koh me nedrru enderro ok :wink:

Ska probelm Pit.
Ke ndegjuar ti se enderrat jane te mrekullueshme, pa marre parasysh kur i sheh ato, diten apo naten. Veq njeriu duhet me u ruejt prej endrrave te frikshme :lol: :lol: :lol: :?:

Pit-bull
12-05-04, 18:15
hej murgesha lexoje nje mesazh privat qka ta shkrujta edhe kthema ok se me ty po perlana deri ne mengjes qishtu a ok lexoje edhe shkruma nje a ok tung kalofsh mir :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P

Murgesha
12-05-04, 18:20
Hhahahahahaha Pit-bull, mos po mendon ti se pse shkembeve dy fjale me mua ketu ne forum e meriton menjeher privatizimin? Valla une jam njeri me mendime te moqme dhe me duhet kohe deri sa ta fitoj besimin e dikujt. 8)
Hajt se ka kohe :lol: :lol:

Pit-bull
12-05-04, 18:25
nese don murgesha nese sdon ajo oshte krejt puna jote edhe deshta ti mua me ma bo add se ta di emailin mos ta nin hehhehheheh mos te shkruj se e marrin krejt :lol:

Murgesha
12-05-04, 18:28
Pit-bull emajli im eshte publik ne dardani. Ate e din shume veta.
[email protected] :lol: :lol:

Cool_Boy
12-05-04, 19:50
Murgesha vetem une nuk ekam dit deri me sot ahhahah....

Murgesha a e di se lazdran mundet tashti me gjelozu se uen e di imellen hhahaha :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

lazdrani mos u be keshtu :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: shokit ok ahhaah..

Ju pershndet te gjithve juve Cool_Boy me te vertet te gjith fantastik jeni

Vera
15-05-04, 06:54
Te nderuar me intereson mendimet e juaja ne kete teme...lazdrani

Une zakonisht ne fundjav luaj basket sepse nuk kam edhe shum koh ne mes te javes se me duhet me msu por natyrisht qe lexoj me pelqen shum basketu nganjeher luajm football ashtu dhe me pelqen shum te vallzoj poashtu ne kohen e lir shetis.

.......Vera

fisniku
15-05-04, 13:10
Kur kam kohe te lire zakonisht dal me shetit,ose me vrapu.Kurse me lexu ndonje liber jasht profesionit nuk po kam kohe(e di qe nuk eshte mire po cka me bo)!

qika_pr
17-05-04, 17:50
ne kohen e lire shikoj tv,lexoj ose shetiti
me pelqen edhe interneti po nuk kam nerva me qendru gjat ne net

lazdrani
20-06-04, 12:52
ne kohen e lire shikoj tv,lexoj ose shetiti
me pelqen edhe interneti po nuk kam nerva me qendru gjat ne netInterneti mu ka bere pjese e jetes hahahahahah :wink: DARDANIA LOVE YOU :wink:

Mirdita
20-06-04, 15:20
Lazdran me te kallzuar te drejten me se shumti lexoje,shetise ne natyre ndonjehere,dhe muzika eshte momental shoku im me i mire.tung kalo mire

Murgesha
22-06-04, 08:50
Koheve te fundit kohen e lire po e kaloj prane PC-se. :wink:

sexybrikenda
23-06-04, 15:30
ne kohen e lire shikoj tv,lexoj ose shetiti
me pelqen edhe interneti po nuk kam nerva me qendru gjat ne netInterneti mu ka bere pjese e jetes hahahahahah :wink: DARDANIA LOVE YOU :wink:
E UNE TY LOVE FOREVER :wink:

lazdrani
23-06-04, 18:21
:roll: :roll: I hate you vella :twisted: :twisted: :twisted:

sweet-girl
09-07-04, 16:13
dal me shetit, ndigjoj muzik ... shiqoj TV... qeshtu ehde najher lexoj naj sen ... ju pershendes krejtve

turisti
28-07-04, 00:10
Qe po komunikoj me juveeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. :wink:

nitushe
09-09-04, 18:15
kohen e lire valla veq kamqef me nejt me nje vend te qet me i ik jetes te perditshe se shume motomonike

aferdita
09-09-04, 20:23
kohen e fundit te gjithe kohen e lire qe e kam, nuk kam shume :wink: ne dardania.de

lazdrani
10-09-04, 09:56
kohen e fundit te gjithe kohen e lire qe e kam, nuk kam shume :wink: ne dardania.de :wink:

Nexhati
13-09-04, 15:08
Koehn e lire e pastroje Makinen,Laje e pastroje Shtepine,pregadise ushqimin,Femijet e mi i dergoje ne shkolle dhe qerdhe......ado me me ju treguar :wink:

Mirlind-Kosova
14-09-04, 00:37
Ne kohen e liré, shkoi ne treining ne fittness studio treniratem nga 2/3 oré dhe kthehem ne banes,pastaj pastrohem,i hypi kerrit dhe ...... :arrow: neper berlin..... :lol:

imodium
14-09-04, 08:03
une ne kohen e lir ju pergjigjna tulifar budalle ne foruma.

une duhet gjithqysh mu ju pergjigj tulifar budalle forum
hahahahahahahahhahahahahahhahhahahahahahhahaha
hahahahha :shock: :shock: :shock: :shock:

Murgesha
14-09-04, 10:21
une ne kohen e lir ju pergjigjna tulifar budalle ne foruma.

une duhet gjithqysh mu ju pergjigj tulifar budalle forum
hahahahahahahahhahahahahahhahhahahahahahhahaha
hahahahha :shock: :shock: :shock: :shock:

Hej pse more po hargjon kohė kot.
Hajt mos ta ninė ty se "budallenjtė" e forumeve munden me jetu edhe pa pėrgjigjet tua. Kēyrė djel e shko najkund tjetėr ku ka tė menēur e ndoshta mėson naj ēka. :evil:

imodium
14-09-04, 11:05
Murgesha ta hangsha synin.

A dokesh qashtu e bukur si ne foto.

lazdrani
16-09-04, 11:28
une ne kohen e lir ju pergjigjna tulifar budalle ne foruma.

une duhet gjithqysh mu ju pergjigj tulifar budalle forum
hahahahahahahahhahahahahahhahhahahahahahhahaha
hahahahha :shock: :shock: :shock: :shock:
Mire se vjen ne Clubin :!: :wink:

imodium
16-09-04, 12:39
Take five brother :!:

Murgesha
16-09-04, 13:58
Murgesha ta hangsha synin.

A dokesh qashtu e bukur si ne foto.

Bile edhe mė e bukur jam ne Live.
Ama fatkeqėsisht ti nuk do tė kesh rast kurr tė mė shohėsh e lėrė mė pėr tė ma hangėr syrin.

turisti
16-09-04, 14:28
une ne kohen e lir ju pergjigjna tulifar budalle ne foruma.

une duhet gjithqysh mu ju pergjigj tulifar budalle forum
hahahahahahahahhahahahahahhahhahahahahahhahaha
hahahahha :shock: :shock: :shock: :shock:

Nderimet e mija - INMODIUM -mos u mundo mu pergjegj,kujdesu mos met zene MIRLIND-KOSOVA,ateherit do t'i harojsh pergjegjet ,ha,ha,ha,ha. :wink:

Barbaroza
16-09-04, 14:50
Murgesha ta hangsha synin.

A dokesh qashtu e bukur si ne foto.

Bile edhe mė e bukur jam ne Live.
Ama fatkeqėsisht ti nuk do tė kesh rast kurr tė mė shohėsh e lėrė mė pėr tė ma hangėr syrin.

O hahahahahaaaaaaa

lazdrani
16-09-04, 19:40
Murgesha ta hangsha synin.

A dokesh qashtu e bukur si ne foto.
imodium :arrow: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

imodium
17-09-04, 09:33
Murgesha a aq e keqe kuke e mshefesh ne shtepi
se nuk mundna une me te pa. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
17-09-04, 15:29
Murgesha a aq e keqe kuke e mshefesh ne shtepi
se nuk mundna une me te pa. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha i zbulohet vetem Mbretit te saj :lol:

Loloku
18-09-04, 09:50
I bie fyellit te dardanise, m'ka mbet rrem i qobanise!

Mirlind-Kosova
18-09-04, 10:22
une ne kohen e lir ju pergjigjna tulifar budalle ne foruma.

une duhet gjithqysh mu ju pergjigj tulifar budalle forum
hahahahahahahahhahahahahahhahhahahahahahhahaha
hahahahha :shock: :shock: :shock: :shock:

Imodium

O Ti i hupti i perendis ,se me duket edhe i dashuri zot te paska harrue ty krejt,a na te gjithé ty budallé po tu dukemi ketu apo sikur kukllat e karstadtit ne reklama...qka leshin bon pra ti ketu ne mesin e budallve.....hec baju prej ktuhi se nuk eshte vend per njerz inteligenta sikur ti qe qenkshe kishe.....ne e kalojmi kohen e liré ketu duke ja treguar njeri tjetrit budallaqet tona,kurse ti mbasi qe po i thojshe vehtit kishe inteligent i zgjuar atéher parlamentit toné po i duhen njerz sikur ti....tani jané zgjidhjet e lira presidenciale ne kosové dhe shko atje ne parlament se mos po i bjen ndokujt nga parlamentaret ndonje flet votimi n“toké e mere shtine n“gjepin tend ndoshta fiton bile te pakten atje diqka se ketu ne forum fiton (me nder me thon para te tjerve)as leshin tem....!

DannyAus
18-09-04, 14:44
TUNG,, VALLA BOLL PI JU MARR LAKMI,,, QY EDHE KOH TE LIR KAN,,,,
HMM UNE A NESE MUJ ME THAN KOH E LIR,, PREJ 6 DERI 7 MENGJES VRAPOJ NEPER PLAZH,, DERI 1 TE NATES KUR TE VJEN KOHA PER GJUM,,, UHH EDHE HARROVA MUAJI GUSHT SHKOJ NE KOSOVE NE PUSHIME KA 1 MUJ,, THATS MY LIFE,, IT SUCKS

Djali Mihanes
24-09-04, 10:06
kohen e lire me se shumti e ne komjuter duke degjur muzik dhe ne internet duke biseduar me shok e shoqe tungi je pershndes te gjithve ... :wink:

yllka
19-01-05, 12:49
Notoi :wink:

sarasara
19-01-05, 17:12
un me pas kohe te lire hiq nuk ban se me myti interneti ma zi po du me u kukav para kohe :roll:

Kercovari
20-01-05, 14:23
Shtyp speca djeges ne Internet.Haaahaahahaaah!

turisti
20-01-05, 14:31
Shtyp speca djeges ne Internet.Haaahaahahaaah!


Ma mire shko per drun,hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaah ahahahahahahahahaah. :wink:

Kercovari
20-01-05, 14:34
Shtyp speca djeges ne Internet.Haaahaahahaaah!


Ma mire shko per drun,hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaah ahahahahahahahahaah. :wink:
Me ka cofe pela,sopaten ma mori Rojemali!Haaaaahaaahaa!

Kaltrushi
20-01-05, 15:11
Gjithka tjeter perpos shtypjes se Tastatures. :D

rrita
21-01-05, 13:53
un kohen e lir me pelqen ta kaloj duke degjuar muzik , ne fitness , te dal me shoqeri ...
e urrej ne kohen e lir te lexoj rromane....

dardha
25-01-05, 11:33
Murgesha a aq e keqe kuke e mshefesh ne shtepi
se nuk mundna une me te pa. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha i zbulohet vetem Mbretit te saj :lol:

me sa e njoh di une murgesha duhet te jete gjithehere e virgjer.Ndoshta paska nderrua zakoni i murgeshave te sodit :(

sarasara
26-01-05, 17:01
Dal nje gjiro ne germi edhe kthehna

Gjumashja
28-01-05, 10:56
send prej kohes te lir ne te shtrejten gjuhna :P

engjelli_pe
30-01-05, 13:08
nė kohen e lirė shkoj gjithe nė vallzim :)


respekt

Toni_4Ever
24-03-05, 16:13
por me tregni ju mua c"ka ka lidhje koha e lir me dashurin&sex a kjo tema esht gabim ketu.
.