PDA

View Full Version : Kush e Ka Puthjen Ma te Nxehte ???


BeeP
24-12-04, 22:39
Kush e Ka Puthjen Ma te Nxehte ??? Mashkulli Apo Femra !!!

dr1ta
24-12-04, 22:56
Femna 38 + :P

adrioni
24-12-04, 23:51
Mashkulli....72+

stina
25-12-04, 00:49
Femrat;o) :P :wink:

Loloku
25-12-04, 01:18
Per femrat e di, por mashkull nuk kam puthur kurre!

MemphiSx
25-12-04, 07:41
Per femrat e di, por mashkull nuk kam puthur kurre!


Provo edhe ate :D :D :D


Jo more nuk eshte qe femrat kan puthje te nxehte sepse ka femra qe ta gerditin te puthuren :D
Amo ka edhe qe t'shtin me ja ngrene edhe buzet :D
Por ne pergjithesi femra e ka ate ngrohtesin e vet :D

BeeP ti je tranu krejt prej qe t'ka ik gruja :D

Loloku
25-12-04, 09:02
Per femrat e di, por mashkull nuk kam puthur kurre!


Provo edhe ate :D :D :DA mos ke prej Gjakove, shoki!!!

Barbaroza
25-12-04, 09:47
Hahahahahahaahhahahahahaahahahahahahahahahahahaaaa aaa.

MemphiSx
25-12-04, 20:31
Per femrat e di, por mashkull nuk kam puthur kurre!


Provo edhe ate :D :D :DA mos ke prej Gjakove, shoki!!!Po bash Prej Gjakoves :D :D :D Por nuk eshte e thene me puth veq djale Gjakove bene edhe te Prishtines haahhaahahaahahahaahahaahahhaahahahaahah

Loloku
25-12-04, 20:37
E kam dit. Mos e vet se te karxon vet! Munesh me kane edhe katunar! Veē per muhabet, tash zgjidh e merr vet!

MemphiSx
25-12-04, 20:44
E kam dit. Mos e vet se te karxon vet! Munesh me kane edhe katunar! Veē per muhabet, tash zgjidh e merr vet!


Po nese don me dit po t'kallxoj edhe prejardhjen ta kallzoj :)

Jam katunar por jetoj n'Gjakove Por qe jetoj n'Gjakove NUk i them vetit qe jam Qytetar ose Gjakovar

Edhe ti mundesh me kan Llapjan apo Drenicak Por sdon me thon tash ti me hup prejardhjen tone e me u bo Bal Prishtinali ;)

Loloku
25-12-04, 20:52
Jo po t'doket!

BeeP
27-12-04, 00:38
Une hala skom provu me Puthe kur te provoj ju jap pergjigje :D

Murgesha
27-12-04, 00:54
Une hala skom provu me Puthe kur te provoj ju jap pergjigje :D

Ti a kėtu e gjete me ba eksperiencėn a???

Gjumashja
27-12-04, 11:38
Meshkujt :oops:

Barbaroza
27-12-04, 11:59
A me tregon kush, deri ne sa grade mund te jete puthja e nxehte :?: :lol: :lol:

Mafiozi
27-12-04, 12:07
Nje puthje e leht prej nje vajze qe te don esht ngrohtesia me e mir ne ket jet.


PS: Ket puthje me njoft gjith mashkujt, asnje nuk ish ber homo :D

livoreka bicio
27-12-04, 15:58
A me tregon kush, deri ne sa grade mund te jete puthja e nxehte :?: :lol: :lol: PUTHJA MOTET, ME METRE ,OSE ME KILLE ,DHE JO ME GRAD.HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Mensuri
27-12-04, 18:32
LLapjani ne Ghermani, kerkon ( Schoqeri )

dr1ta
28-12-04, 02:11
Nje puthje e leht prej nje vajze qe te don esht ngrohtesia me e mir ne ket jet.


PS: Ket puthje me njoft gjith mashkujt, asnje nuk ish ber homo :D
Homo kan probleme me hormone :idea: :P

Mafiozi
28-12-04, 18:52
Nje puthje e leht prej nje vajze qe te don esht ngrohtesia me e mir ne ket jet.


PS: Ket puthje me njoft gjith mashkujt, asnje nuk ish ber homo :D
Homo kan probleme me hormone :idea: :PMir e ki Dr1ta, por tybe nje vajz e shkelqyeshme te rregullon problemin
hormonal :lol: :lol: :D :wink:

dr1ta
29-12-04, 00:46
Nje puthje e leht prej nje vajze qe te don esht ngrohtesia me e mir ne ket jet.


PS: Ket puthje me njoft gjith mashkujt, asnje nuk ish ber homo :D
Homo kan probleme me hormone :idea: :PMir e ki Dr1ta, por tybe nje vajz e shkelqyeshme te rregullon problemin
hormonal :lol: :lol: :D :wink:


:lol: :lol: ne enderr po :)

Mafiozi
29-12-04, 19:39
Nje puthje e leht prej nje vajze qe te don esht ngrohtesia me e mir ne ket jet.


PS: Ket puthje me njoft gjith mashkujt, asnje nuk ish ber homo :D
Homo kan probleme me hormone :idea: :PMir e ki Dr1ta, por tybe nje vajz e shkelqyeshme te rregullon problemin
hormonal :lol: :lol: :D :wink:


:lol: :lol: ne enderr po :)

TI thua ashtu, un jo :wink:

turisti
30-12-04, 01:35
Meshkujt :oops:

Kjo eshte - " tradhti ",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahaha. :wink:

Gjumashja
31-12-04, 18:50
Meshkujt :oops:

Kjo eshte - " tradhti ",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahaha. :wink:


uuuff :oops: :oops: hahahhahahahahahahahahahahhhahah qfaree ore :P

turisti
01-01-05, 03:41
Meshkujt :oops:

Kjo eshte - " tradhti ",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahaha. :wink:


uuuff :oops: :oops: hahahhahahahahahahahahahahhhahah qfaree ore :P

:wink:

turisti
01-01-05, 03:42
Puthjen me te nxehte e ka TURISTI,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahah. :wink:

nancy
03-01-05, 05:58
Ku jeni bre shypeca ju ha loqkat :D

Mafiozi
03-01-05, 13:02
Ku jeni bre shypeca ju ha loqkat :DUuuhaaaaa.....

Tybe ne forum jem qdo dit nancy, doku ne kafe te prezentoj me tjeret loqkamana :lol: :D


Pershendetje :wink:

BeeP
15-01-05, 15:43
Barbaroza Putha ma e nxehte eshte ate qe e Shijon :P se ate qe se Shijon sja din vleren

Ose e bejm kshtu zgjedhni 2 vet nje Mashkull e nje Femer edhe te Puthen kshtu qe marrmi pergjigje te sakt :D:D:D

lazdrani
16-01-05, 12:45
Une hala skom provu me Puthe kur te provoj ju jap pergjigje :D

Ti a kėtu e gjete me ba eksperiencėn a??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Honesty^uk.
16-01-05, 13:06
Une hala skom provu me Puthe kur te provoj ju jap pergjigje :D

Ti a kėtu e gjete me ba eksperiencėn a???:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kopa tuj qeshhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Mafiozi
16-01-05, 15:54
Me kan then qe i kam puthjet e embla, te nxehta ende nuk kam ndi :lol: :lol:

Ylberi_be
17-01-05, 12:13
Mafioz


Nje her kur kam qene ne shkollč me zunen do qqika te klasesč dhe me puthshin me zor Qka ku mč hjek kurr se harroj, veq njana perime ikishte pas Buzet e nxehta ndoshta sikan te gjitha po do sidomos ato qe kan eksperienca. a vakt he vakt Me kan ta kthej edhe nje her at moment :oops: :lol: :arrow: :?:

Giovanni
17-01-05, 15:16
Aj qe din te puthe me mire.......... :lol:

sarasara
17-01-05, 17:45
puthjjen normal e kan ma te nxete mashkujt se femrat
per mashkuj e di a per femra lidhje nuk kam
as qe po me metet merak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gjumashja
20-03-05, 15:04
femrat se e perjetojn me mir

Lona
31-05-05, 11:15
Kuptohet ai/ajo, cili eshte me i nxehet....

turisti
31-05-05, 12:58
:P Te dashuruarit. :P

Tomori
31-05-05, 13:16
Kuptohet ai/ajo, cili eshte me i nxehet....
hahahahahaha moj Luana, te kuptova se ne cilin aludon...
..mir e ke Luana, edhe une jam i knaqet nga ajo?
-me kuptove tungji...

turisti
31-05-05, 13:22
Kuptohet ai/ajo, cili eshte me i nxehet....
hahahahahaha moj Luana, te kuptova se ne cilin aludon...
..mir e ke Luana, edhe une jam i knaqet nga ajo?
-me kuptove tungji...

Pasojat e kabllove te perziera diktohen nga aeroplani,sepse ketu eshte fjala per Lonen e jo Luanen,Tomor i nderuar,a po merr vesh a jo..... :wink:

Tomori
31-05-05, 14:12
Kuptohet ai/ajo, cili eshte me i nxehet....
hahahahahaha moj Luana, te kuptova se ne cilin aludon...
..mir e ke Luana, edhe une jam i knaqet nga ajo?
-me kuptove tungji...

Pasojat e kabllove te perziera diktohen nga aeroplani,sepse ketu eshte fjala per Lonen e jo Luanen,Tomor i nderuar,a po merr vesh a jo..... :wink:

Shum mire Turisti, veq vazhdo ty qashtu mbaj evidencen e Tomorit,,me cilen eshte puthur...kam me ta hip rrogen Turisto veq vazhdo punen?!!

turisti
01-06-05, 00:19
Kuptohet ai/ajo, cili eshte me i nxehet....
hahahahahaha moj Luana, te kuptova se ne cilin aludon...
..mir e ke Luana, edhe une jam i knaqet nga ajo?
-me kuptove tungji...

Pasojat e kabllove te perziera diktohen nga aeroplani,sepse ketu eshte fjala per Lonen e jo Luanen,Tomor i nderuar,a po merr vesh a jo..... :wink:

Shum mire Turisti, veq vazhdo ty qashtu mbaj evidencen e Tomorit,,me cilen eshte puthur...kam me ta hip rrogen Turisto veq vazhdo punen?!!

More hapi syte,sepse tjeter here pe puth murin ne vend te emrave te gabuara..... :P

Tomori
01-06-05, 09:31
[quote="turisti
More hapi syte,sepse tjeter here pe puth murin ne vend te emrave te gabuara..... :P[/quote]
hahahahahahahahahahahahahahahaha... :wink:

Lona
01-06-05, 11:52
I nderuar Tomor a po i ngjaj shume Luanes a po te bejn syt :roll: :lol: :lol: :lol:

Pershendetje turist,

Tomori
01-06-05, 12:01
I nderuar Tomor a po i ngjaj shume Luanes a po te bejn syt :roll: :lol: :lol: :lol:

obooboooo,,,moj 'Lona" mbasi je vullnetare po sta prishe Tomori ty..
...moj xhane ja te mpuqiiii forte mpuuuuuqqqqqqqq,,,,
a je e knaqme moj e majra tetoves, ta hangsha loqken... :wink:

turisti
01-06-05, 12:58
I nderuar Tomor a po i ngjaj shume Luanes a po te bejn syt :roll: :lol: :lol: :lol:

Pershendetje turist,

Faleminderit e nderuara.Te pershendes gjithashtu.

Me respekt,
TURISTI. :P

turisti
01-06-05, 13:00
I nderuar Tomor a po i ngjaj shume Luanes a po te bejn syt :roll: :lol: :lol: :lol:

obooboooo,,,moj 'Lona" mbasi je vullnetare po sta prishe Tomori ty..
...moj xhane ja te mpuqiiii forte mpuuuuuqqqqqqqq,,,,
a je e knaqme moj e majra tetoves, ta hangsha -opingat- ... :wink:

" OPINGAT" :shock: :shock: :roll: :roll:

Tomori
01-06-05, 17:06
I nderuar Tomor a po i ngjaj shume Luanes a po te bejn syt :roll: :lol: :lol: :lol:

obooboooo,,,moj 'Lona" mbasi je vullnetare po sta prishe Tomori ty..
...moj xhane ja te mpuqiiii forte mpuuuuuqqqqqqqq,,,,
a je e knaqme moj e majra tetoves, ta hangsha -opingat- ... :wink:

" OPINGAT" :shock: :shock: :roll: :roll:
hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahaha...
shoqi shum mire e the,, qashtu me ndihmo si te shprehem..
domethen i nderuari shoqi im Turisti, ksaj vajze deshka ti drejtohem?!!!
Oj "Lona" ta hangsha OPINGEN....
....sa interesant or Turisto, me del para sysh opinga..besa se ke keq..
..tamam je sociolog,,i ben krahasimet...
-Por tash kam nje pyetje se une nuk kuptoje ne kta pune..
Turisto ne qfare aludoni me fjalen Opinga,,,
,, cfar simbolizon psh Opinga tek "Lona" te lutem me spjego,,,
,,,qfar elementi simbolizon "Opinga" tek nje vajze...
...Turisto flm shum per mesimin qe ma jepe :wink:

Lona
02-06-05, 09:20
Tomoro une as nuk jam vullnetare e as skam ndermend te konkuroj per diq ketu, dhe dot kisha lut qe te jesh pak me i kujdeshem ne shprehjet tua se me keto komente me lart ndjehem e ofenduar nga ana e juaj se po komentoni ne emrin tim me gabimet qe i beni ju vet se une jam LONA e jo Luana lirisht mund te vazhdosh te komentosh atje te emrat qe te duhen dhe qe i mban ne mend ok dhe sa i perket se cka don te thot Opinga shko te diskutime shshoqerore dhe hap debat.
Dhe per ne fund te lutem edhe njeher te kesh pak me shume kujdes gjate komenteve pak me i sinqert te jesh me te sinqertit ok.

Sinqerisht,

LONA

Tomori
02-06-05, 12:22
Tomoro une as nuk jam vullnetare e as skam ndermend te konkuroj per diq ketu, dhe dot kisha lut qe te jesh pak me i kujdeshem ne shprehjet tua se me keto komente me lart ndjehem e ofenduar nga ana e juaj se po komentoni ne emrin tim me gabimet qe i beni ju vet se une jam LONA e jo Luana lirisht mund te vazhdosh te komentosh atje te emrat qe te duhen dhe qe i mban ne mend ok dhe sa i perket se cka don te thot Opinga shko te diskutime shshoqerore dhe hap debat.
Dhe per ne fund te lutem edhe njeher te kesh pak me shume kujdes gjate komenteve pak me i sinqert te jesh me te sinqertit ok.

Sinqerisht,

LONA

hahahahahahahahaha....
e nderuara "Lona" te lutem mos u preke se po te ishte debati me ju..
..nuk dote mirte biseda ket kahje
..po nuk me besove drejtohu Turistit e ai ta spjegon lojen...
s..vec tju perkujtoje psh per fjalen Opinga ne debat e hudhi Turisti..
..e normalishte une tash po pyes ate se qfar don te thote...
...siq me pyetni ju mua?!!
..por une per veti se kam iden se Turisti eshte ai qe hudhi ket tez...
''Lona" ju pershendes sinqerishte, por ndjej veten se ta kam borxhe nje sqarim me lidhje me Turistin....

-Une per veti shoke ma te mire ne forum kam Turistin, normalishte qe edhe ai me respektone tej mase,,, kte e theme publikishte per here te pare qe ju te jeni ne dijeni qe une me Turistin qendroje shkelqyshem..
..kte va theme qe mos te bazoheni ne shkrimet e mija dhe te turistit qka shkruejme se mbas do shkrimeve i bie qe na te dy urejme njeri tjetrin..
..por nuk eshte realja keshtu,,
...un dhe turisti kemi respekte te veqante per njeri tjetrin...
..po deshe lirshem parashtrohi pyetje turistit e dot bindesh se realiteti qendron keshtu....

-"Lona" kalofshe mire kudo ce te jeshe... :wink:
-Me respekte per ju:
Tomori

Kurvani
02-06-05, 15:53
he per me shkronja nuk di se si puthet nuk muj ta vlersoj :lol: :lol:
por nese ka naj femer per test do ju shtroja pa pertes. :D

Gjumashja
06-07-05, 10:49
meshkujt valla me plot merit

Krokodilli
08-07-05, 17:04
puthjet me te nxeta?

hmmmmm

ajo puthje qe del nga zemra,, me ndjenja ajo eshte me e nxeta. pa marr parasysh puthja e femres a mashkullit...se paku keshtu mendoj,,,
(se normal puthje ska te nxeta)

puthje sikurse puthja e gjyshes ne faqe,, eshte puthje rrespekti

Gjumashja
13-09-05, 07:55
ai qe rrin afer shporetit :P

zemermiri
19-09-05, 16:04
Ai qe ka temperatur.

Bleona
21-09-05, 14:23
UNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

zemermiri
21-09-05, 14:34
Pse a ke temperatur a?

Bleona
21-09-05, 14:37
uuuuuuuuuuuuu ukala :lol:

zemermiri
21-09-05, 15:25
Shpresoj se munde te pritesh deri neser ,nese nuk behet vone !

Bleona
22-09-05, 06:35
pse me prit deri neser??? was meinst du damit??? :wink:

turisti
22-09-05, 07:50
puthjet me te nxeta?

hmmmmm

ajo puthje qe del nga zemra,, me ndjenja ajo eshte me e nxeta. pa marr parasysh puthja e femres a mashkullit...se paku keshtu mendoj,,,
(se normal puthje ska te nxeta)

puthje sikurse puthja e gjyshes ne faqe,, eshte puthje rrespekti

:P Me gezojne studimet e tua shoki,hahahahahahahaahahahahaahahahhaahahahahaahah ahahaahahahahahaahahahah. :P

daschnori
11-10-05, 15:47
edhe puthja normale esht e nxet nese te pelqen dikush. se per puthjet qe vin nga zemra spo folum hiq , se ato te kallin flak.

Jana
24-04-11, 19:26
Femra ...

Hajra
24-04-11, 19:28
.......a ban mos me u deklaru hahah...

emine
30-05-11, 19:23
qato se ta ngrehin guhen si me fshis elektrike:biggrin:

Lona
19-12-12, 13:03
Kush e Ka Puthjen Ma te Nxehte ??? Mashkulli Apo Femra !!!


UNE......:biggrin:

Dardanesha
19-12-12, 13:07
Po me doket se ma te nxehte se veten spo shoh kerkund :biggrin:

zanaa
19-12-12, 13:13
Ai/ajo qe rri pran zjarrit:biggrin:

Dardanesha
19-12-12, 13:24
Ai/ajo qe rri pran zjarrit:biggrin:

Zana, thuje bile para kaminit tingellon ma romantike :cool:

zanaa
19-12-12, 13:26
Zana, thuje bile para kaminit tingellon ma romantike :cool:
E paramendova diku ne natyre moj :rolleyes:

Oqeani
19-12-12, 17:29
E paramendova diku ne natyre moj :rolleyes:Duke pjekur kallamoēa, po mendon ;)

zanaa
19-12-12, 17:31
Duke pjekur kallamoēa, po mendon ;)
Ncuk....Koha e geshtenjave tani...:biggrin:

Oqeani
19-12-12, 17:42
Ncuk....Koha e geshtenjave tani...:biggrin:


Nuk po kam kohe t'a percjell "modėn" :( !