PDA

View Full Version : A ka femra shqiptare si ZHADJA..!?!


JooP
19-10-04, 17:21
:shock: :shock: :?: :!: :?: A ka femna shqiptare si Zhadja qė sdin nė kand mu dashuru??

Kaltrushi
20-10-04, 08:05
Me pamje ndosht ka. Por ishalla nuk e kane marr karakterin e zhades ne film. Nuk esht puna qe nuk din ne kend me u dashuru por ato sapo mendojn se e kane gjetur dikend ju ndryshohet menidmi. kaq thjesht.
A ende eshte duke luajtur ky film ne kosov a???

pershendetje!!!

Kaltrina
20-10-04, 08:08
:shock: :shock: :?: :!: :?: A ka femna shqiptare si Zhadja qė sdin nė kand mu dashuru??

Qysh po mendon sdin me dashuru, sqaroje pak ma mire, se nuk e di per qka e ki fjalen, me sa e di une ajo eshte e dashurume, e tjeter eshte qe rrethanat nuk ja kane leju.

LABI
20-10-04, 08:09
:shock: :shock: :?: :!: :?: A ka femna shqiptare si Zhadja qė sdin nė kand mu dashuru??

Qysh po mendon sdin me dashuru, sqaroje pak ma mire, se nuk e di per qka e ki fjalen, me sa e di une ajo eshte e dashurume, e tjeter eshte qe rrethanat nuk ja kane leju.

Po done me thane qe nuk dine cka kerkone Kaltrinaaa .... :wink:

Kaltrina
20-10-04, 08:11
:shock: :shock: :?: :!: :?: A ka femna shqiptare si Zhadja qė sdin nė kand mu dashuru??

Qysh po mendon sdin me dashuru, sqaroje pak ma mire, se nuk e di per qka e ki fjalen, me sa e di une ajo eshte e dashurume, e tjeter eshte qe rrethanat nuk ja kane leju.

Po done me thane qe nuk dine cka kerkone Kaltrinaaa .... :wink:

o Lab hajt lexo pak ma mire komentin tim ok

pershendetje

LABI
20-10-04, 08:13
:shock: :shock: :?: :!: :?: A ka femna shqiptare si Zhadja qė sdin nė kand mu dashuru??

Qysh po mendon sdin me dashuru, sqaroje pak ma mire, se nuk e di per qka e ki fjalen, me sa e di une ajo eshte e dashurume, e tjeter eshte qe rrethanat nuk ja kane leju.

Po done me thane qe nuk dine cka kerkone Kaltrinaaa .... :wink:

o Lab hajt lexo pak ma mire komentin tim ok

pershendetje

PO po e , pripiquu ta lexoni edhe juu timin ... :wink:

LennY
20-10-04, 10:04
:shock: :shock: :?: :!: :?: A ka femna shqiptare si Zhadja qė sdin nė kand mu dashuru??

Si duket shoki nuk je i informum rreth serialit (nuk e ke percjell ) se nuk e kishe bere kete pytje ,po oki si do qe te jete ti kalo mir , tung :wink:

Kesna
20-10-04, 11:04
une per veti zhaden e kom pa veq 2 serija ka 10 min, se skom shume kohe, ama cka kom mujte me verejte, qysh tha kaltrina rrethanat jane te tilla qe se lojne mu kon bashke me qat njeri qe e don. ME jut hon drejt une i marr lakmi me sa kembengulesi lufton per qat njeri qe ee don.
ME kon me pase ma shume qasi femna nejse me do parime ma ndryshe, edhe qasi mashkuj ish kon kogja mire.


RESPECT!

Barbaroza
20-10-04, 15:07
Pasi eshte fjala per seri,po e shprehi edhe une mendimin tim.Natyrisht se ka akoma vajza te tilla dhe djem te tille qe dashurohen ashtu,por ne numer shume me te vogel tani.Zhade lufton me te gjitha forcat per ate dashuri,por rrethanat jane te tilla,por edhe fati me shume,qe sa here duken se jane bashkuar,ata largohen edhe me shume,jo ngase nuk duan,por dallget e detit vijne me tjera vale dhe gjithcka duhet te filloje nga e para!P.S.Mos keni dertin se ata bashkohen ne fund,por neve na mbetet ne fund iluzioni se edhe sot mund te kete dashuri te tilla. :wink:

dr1ta
21-10-04, 00:31
:shock: :shock: :?: :!: :?: A ka femna shqiptare si Zhadja qė sdin nė kand mu dashuru??

Nuk di kush esht zhadja por simbas shkrimeve kuptoj ce cenka nje ku te fryn era ajo shkon :roll:

Ti djalo Joop sa vj je ? 10-12? dhe ke pun me ksi femna ce jan shum te reja ose vet ke ksi probleme nuk din n ken te dashurohesh phyyyyyy.

Krokodilli
21-10-04, 06:16
Sa isha ne Kosove Gjat Veres Me Ka Ra rasti me ndegju ket emer Zhadja 10000 here,, po ashtu me ka ra rasti mi pa 2-3 seriale El Klone (klonimi)
por me sa e kam kuptu une mbas te atyre 2 serialeve ,,, ZHade eshte nje femer qe nuk din se qka don,,,, ka burrin musliman pasanik qe i jep ter dashurin gjithqka ne jet,,, her shkon te njeri her te tjetri,,,, do te thot ka humb nuk din se qka don.......sa per rrethana e kam par kjart rrethanat se si e don Lukasin por nuk e len familja sepse nuk eshte musliman si Zhadja,,,,,, por Zhadja kishe nuk mund te jetoj me Lukasin a 1000 te zeza i ben mas shpine...... shkurt: ZHADE IS LOST IN THE DARKNES

Kaltrina
21-10-04, 08:32
Sa isha ne Kosove Gjat Veres Me Ka Ra rasti me ndegju ket emer Zhadja 10000 here,, po ashtu me ka ra rasti mi pa 2-3 seriale El Klone (klonimi)
por me sa e kam kuptu une mbas te atyre 2 serialeve ,,, ZHade eshte nje femer qe nuk din se qka don,,,, ka burrin musliman pasanik qe i jep ter dashurin gjithqka ne jet,,, her shkon te njeri her te tjetri,,,, do te thot ka humb nuk din se qka don.......sa per rrethana e kam par kjart rrethanat se si e don Lukasin por nuk e len familja sepse nuk eshte musliman si Zhadja,,,,,, por Zhadja kishe nuk mund te jetoj me Lukasin a 1000 te zeza i ben mas shpine...... shkurt: ZHADE IS LOST IN THE DARKNES

Po mendon se i ka pa veq dy epizode, ok qe po ta spjegoj une se me ato dy epizode qe i ke pa, ske mujte me kuptu ngjarjen ne esence,Zhaden me qate burrin musliman pasanik qe po thu, e kane martu me zor e jo me qef, edhe normal qe kjo don me kane me ata qe e don, edhe lufton per dashurine edhe fatin e vete, edhe me thane te drejten i kam lakmi ne energjine dhe forcen e saj, sa shume lufton per dashurine e vertete...

pershendetje

Krokodilli
21-10-04, 17:20
Sa isha ne Kosove Gjat Veres Me Ka Ra rasti me ndegju ket emer Zhadja 10000 here,, po ashtu me ka ra rasti mi pa 2-3 seriale El Klone (klonimi)
por me sa e kam kuptu une mbas te atyre 2 serialeve ,,, ZHade eshte nje femer qe nuk din se qka don,,,, ka burrin musliman pasanik qe i jep ter dashurin gjithqka ne jet,,, her shkon te njeri her te tjetri,,,, do te thot ka humb nuk din se qka don.......sa per rrethana e kam par kjart rrethanat se si e don Lukasin por nuk e len familja sepse nuk eshte musliman si Zhadja,,,,,, por Zhadja kishe nuk mund te jetoj me Lukasin a 1000 te zeza i ben mas shpine...... shkurt: ZHADE IS LOST IN THE DARKNES

Po mendon se i ka pa veq dy epizode, ok qe po ta spjegoj une se me ato dy epizode qe i ke pa, ske mujte me kuptu ngjarjen ne esence,Zhaden me qate burrin musliman pasanik qe po thu, e kane martu me zor e jo me qef, edhe normal qe kjo don me kane me ata qe e don, edhe lufton per dashurine edhe fatin e vete, edhe me thane te drejten i kam lakmi ne energjine dhe forcen e saj, sa shume lufton per dashurine e vertete...

pershendetje
hehe te pershendes Kaltrina,, shkurt nuk me intereson se qka ben zhadja a lukasi :lol: vetem tregova se si e kam kuptu une kete film... kurse ti me trego nje gje,,,,
Masi eshte martu me zor me si e pat emrin Said me sa di un,, dhe ende e ka desht Lukasin,, perse e lindi vajzen e Saidin,, familja ne shtrat nuk e kontrollon,,,,, deshira me saidin njeren ane,, tjetren ane dashuria per lukasin.... dhe per fund Shpresoj se nuk i ke Lakmi jetes se Zhades..
mbetesh e respektuar Kaltrina te pershendes :wink:

ShEjToNkA
21-10-04, 23:00
:shock: :shock: :?: :!: :?: A ka femna shqiptare si Zhadja qė sdin nė kand mu dashuru??


Joop , unė mendoi se tė jeshė si Zhadja e cila lufton me tėre forcatė pėr atė dashuri qė ka , pėr tė cilėn s'pushoi sė dashuruari dhe s'menduari as njė herė nė tė ,ėshtė dic shumė e vlefshme!
Ajo, e dinė shumė mirė se nė kend ėshtė e dashruar ,dhe nė cdo moment ,kohė dhe vendė lufton pėr tė arritur qė njė ditė tė bashkohėn. Sakrifikon gjithėcka nga vetja ,vetėm e vetėm qė njė ditė tė jet me Dashurin tė cilėn e donė aq shumė dhe s'mendon qė sė paku as pėr njė castė ta largon nga zemra dhe tė mos mendonė nė tė. Por rethanat janė tjera dhe dėshria ėshtė dic tjetėr ,ku nuk demoralizohėt as njė herė nga ato rrethan qė ka dhe s'pushon se shpresuari me shumė bindje se njė ditė do tė jet me Tė .


Por ti pasi paske bėrė kėtė pytje pėr femra dhe Zhaden, unė do bėjė kėtė pytje:


A mendoni se ka djemė qė Dashuroin me zemer ,dhe qė janė nė gjendje tė luftoin pėr Dashuri si LUKASI !??

qika_pr
22-10-04, 18:20
Me pamje nuk di a ka
Vetem me vallezu ka shum te atilla
une psh di me vallezu me muzik orietale hahhaa po kom vallezu edhe para me qen zhadja,a per karakter ndoshta ka po nuk njof dike

Tomori
25-10-04, 14:24
-Tash mvaret, per qka flasim se personaliteti Zhades, munt te komentohet ne nje mije menyra.
-Nese kemi te bejm per karakterin e Zhades, ajo esht vetem nje kurv e rangit ma te ulet,,,,kjo nuk diskutohet, kjo seri filmike esht me prapavija qe ka si qellim qe nepermjet popularitetit te Zhades, te justifikoj amoralitetin qe vet serija na thot edhe me qense kjo esht nje kurve, nje tradhetare qe tradhton familjene te gjithe, prapseprap kjo kurve na del personazh pozitiv!!!! :!: :!: :!:

galle
25-10-04, 19:24
ejj
nashta ka vlla
sdi

galle
25-10-04, 19:29
veq mas miri u kan me vet naj shkenctar :lol:

JooP
26-10-04, 14:57
:shock: :shock: :?: :!: :?: A ka femna shqiptare si Zhadja qė sdin nė kand mu dashuru??


Joop , unė mendoi se tė jeshė si Zhadja e cila lufton me tėre forcatė pėr atė dashuri qė ka , pėr tė cilėn s'pushoi sė dashuruari dhe s'menduari as njė herė nė tė ,ėshtė dic shumė e vlefshme!
Ajo, e dinė shumė mirė se nė kend ėshtė e dashruar ,dhe nė cdo moment ,kohė dhe vendė lufton pėr tė arritur qė njė ditė tė bashkohėn. Sakrifikon gjithėcka nga vetja ,vetėm e vetėm qė njė ditė tė jet me Dashurin tė cilėn e donė aq shumė dhe s'mendon qė sė paku as pėr njė castė ta largon nga zemra dhe tė mos mendonė nė tė. Por rethanat janė tjera dhe dėshria ėshtė dic tjetėr ,ku nuk demoralizohėt as njė herė nga ato rrethan qė ka dhe s'pushon se shpresuari me shumė bindje se njė ditė do tė jet me Tė .


Por ti pasi paske bėrė kėtė pytje pėr femra dhe Zhaden, unė do bėjė kėtė pytje:


A mendoni se ka djemė qė Dashuroin me zemer ,dhe qė janė nė gjendje tė luftoin pėr Dashuri si LUKASI !??....hoi SHJETONKA... po une besoj qe ka mashkuj qe dashurojn si LLUKASI..mirpo jan shum te rrall,dhe asht shum veshtir me i gjet,se sot dashurija e verrtet ka ra ne 20%..mendimi im...

JooP
26-10-04, 15:00
:shock: :shock: :?: :!: :?: A ka femna shqiptare si Zhadja qė sdin nė kand mu dashuru??

Nuk di kush esht zhadja por simbas shkrimeve kuptoj ce cenka nje ku te fryn era ajo shkon :roll:

Ti djalo Joop sa vj je ? 10-12? dhe ke pun me ksi femna ce jan shum te reja ose vet ke ksi probleme nuk din n ken te dashurohesh phyyyyyy.....Hmmm DRITA1 mfal por une sjam aq sa e kishe shkru,,kam qen kahere aq vjeqar...lexo pytjen dhe kupto si duhet..une nuk kam probleme me dashni jo,as qe mendoj qe kam me pas ndonjeher..por pytja ke pak ma bukfalisht...a ka ne mesin ton ndonje vajz qe dashuron ne te njejten koh shum persona,dhe nuk asht e sigurt se cili asht aj princi i saj......ket kuptim disi e ka..flm per kritien asht e mir se ardhur edhe kritika negative kuptohet....

VALA
27-10-04, 13:31
shkurt e trup e thene shqip zhadja eshte kurve
here me nje e here me tjeter.Grua e pabese.

Ermira
27-10-04, 13:42
Joop pershendetje!!!
Per mendimin tim eshte se s'kam taku hala nje vajz aq te forte ne dsahuri mirpo edhe aq trradhtare ne shtepi sepse ate e martuan me zor e vertet eshte por ajo iku njeher pse u kthye prap pse tani beri t'gjitha ato shkatrrime ne shtepin e saj ......Nejse s'po e bej tani edhe forumin me ate emer seeee qka flitet ne ate serial nuk eshte ne fene muslimane shum gabim jane te gjitha 90%e pavertet kurse mundet 10%te jete e vertet!!Ndoshta shum qika kane than edhe ne dojme me ik si zhadja etj.etj..po zhadja i ka mas shpinde kamerat e ka koh ajo se fiton e kto tjerat se kan kurkon po ka si mashtrohen!!!!!
Te pershendes kalofshe sa me bukur!!tung tung
Nga Ermira

Krokodilli
27-10-04, 16:19
Joop pershendetje!!!
Per mendimin tim eshte se s'kam taku hala nje vajz aq te forte ne dsahuri mirpo edhe aq trradhtare ne shtepi sepse ate e martuan me zor e vertet eshte por ajo iku njeher pse u kthye prap pse tani beri t'gjitha ato shkatrrime ne shtepin e saj ......Nejse s'po e bej tani edhe forumin me ate emer seeee qka flitet ne ate serial nuk eshte ne fene muslimane shum gabim jane te gjitha 90%e pavertet kurse mundet 10%te jete e vertet!!Ndoshta shum qika kane than edhe ne dojme me ik si zhadja etj.etj..po zhadja i ka mas shpinde kamerat e ka koh ajo se fiton e kto tjerat se kan kurkon po ka si mashtrohen!!!!!
Te pershendes kalofshe sa me bukur!!tung tung
Nga Ermira

Ermira edhe pse nuk jemi te njejtit mendim per nga politika,,, mendoj se ketu paskemi diqka te perbashket,,, te pershendes per mendimin ten lidhur me kete tem ,, qiaoooo

Barbaroza
27-10-04, 16:22
Edhe une pajtohem plotesisht me mendimin e Ermires.Besoj se ne menyre te pergjithesuar e ka theksuar vertetesine qe po e kerkojme te gjithe ne rreth ketij seriali!

Ermira
27-10-04, 16:41
Ermira shkruajti:
Joop pershendetje!!!
Per mendimin tim eshte se s'kam taku hala nje vajz aq te forte ne dsahuri mirpo edhe aq trradhtare ne shtepi sepse ate e martuan me zor e vertet eshte por ajo iku njeher pse u kthye prap pse tani beri t'gjitha ato shkatrrime ne shtepin e saj ......Nejse s'po e bej tani edhe forumin me ate emer seeee qka flitet ne ate serial nuk eshte ne fene muslimane shum gabim jane te gjitha 90%e pavertet kurse mundet 10%te jete e vertet!!Ndoshta shum qika kane than edhe ne dojme me ik si zhadja etj.etj..po zhadja i ka mas shpinde kamerat e ka koh ajo se fiton e kto tjerat se kan kurkon po ka si mashtrohen!!!!!
Te pershendes kalofshe sa me bukur!!tung tung
Nga Ermira


Ermira edhe pse nuk jemi te njejtit mendim per nga politika,,, mendoj se ketu paskemi diqka te perbashket,,, te pershendes per mendimin ten lidhur me kete tem ,, qiaoooo
_________________

Edhe une pajtohem plotesisht me mendimin e Ermires.Besoj se ne menyre te pergjithesuar e ka theksuar vertetesine qe po e kerkojme te gjithe ne rreth ketij seriali!
_________________
<<<korkodilli hahah shum te njejt jemi edhe ne politik edhe ne kete teme se te dyt e kemi qat qellimin e panvarsis apo...???vetem se ejmi te kundert me parti...te pershendes kalofshe mire!!!barbarosa te pershendes jemi te nje mendimi te trrete

anna
28-10-04, 15:46
:shock: :shock: :?: :!: :?: A ka femna shqiptare si Zhadja qė sdin nė kand mu dashuru??
sma merr mendja se zhade eshte nje nga ato femra qe sdi ne ke te dashurohen e keqja e saj eshte se jan rrethanat qe nuk e lejojne plotesimin e dashurise, ajo per mendimin tim eshte nje njeri qe nuk mundet me jetu me nje njeri qe nuk e do ajo e shfrytezon momentin kur ka mundesi sigurisht nejse jane do veprime qe nuk i miratoj amo prape ajo per dashuri jep max e saj duke i lene krejt pas shpine po bash kjo qe i le krejt tregon se nje dashuri nuk munde te mbijetoj pa pasur perkrahje nga familja.Pastaj vete Zhaden nuk e kane kuptuar nga fillimi e keto jane pasojat e kesaj ...nejse dashuria nganjhere edhe i verbon njerzit por gjithmone duhet pasur parasysh sa mbas cdo veprimi mundesh mi lendu te tjeret keshtu qe sendet duhet mu ba mire qe nga fillimi

Krokodilli
28-10-04, 18:09
:shock: :shock: :?: :!: :?: A ka femna shqiptare si Zhadja qė sdin nė kand mu dashuru??
sma merr mendja se zhade eshte nje nga ato femra qe sdi ne ke te dashurohen e keqja e saj eshte se jan rrethanat qe nuk e lejojne plotesimin e dashurise, ajo per mendimin tim eshte nje njeri qe nuk mundet me jetu me nje njeri qe nuk e do ajo e shfrytezon momentin kur ka mundesi sigurisht nejse jane do veprime qe nuk i miratoj amo prape ajo per dashuri jep max e saj duke i lene krejt pas shpine po bash kjo qe i le krejt tregon se nje dashuri nuk munde te mbijetoj pa pasur perkrahje nga familja.Pastaj vete Zhaden nuk e kane kuptuar nga fillimi e keto jane pasojat e kesaj ...nejse dashuria nganjhere edhe i verbon njerzit por gjithmone duhet pasur parasysh sa mbas cdo veprimi mundesh mi lendu te tjeret keshtu qe sendet duhet mu ba mire qe nga fillimi

ANNA kam nje rrespekt per ty ne maksimun,,, me te vertet me pelqejn shkrimet e tuaja,, gjithmon i jep kuptim fjales,,,, mpuqqq te pershendes :wink:

Krokodilli
28-10-04, 18:09
:shock: :shock: :?: :!: :?: A ka femna shqiptare si Zhadja qė sdin nė kand mu dashuru??
sma merr mendja se zhade eshte nje nga ato femra qe sdi ne ke te dashurohen e keqja e saj eshte se jan rrethanat qe nuk e lejojne plotesimin e dashurise, ajo per mendimin tim eshte nje njeri qe nuk mundet me jetu me nje njeri qe nuk e do ajo e shfrytezon momentin kur ka mundesi sigurisht nejse jane do veprime qe nuk i miratoj amo prape ajo per dashuri jep max e saj duke i lene krejt pas shpine po bash kjo qe i le krejt tregon se nje dashuri nuk munde te mbijetoj pa pasur perkrahje nga familja.Pastaj vete Zhaden nuk e kane kuptuar nga fillimi e keto jane pasojat e kesaj ...nejse dashuria nganjhere edhe i verbon njerzit por gjithmone duhet pasur parasysh sa mbas cdo veprimi mundesh mi lendu te tjeret keshtu qe sendet duhet mu ba mire qe nga fillimi

ANNA kam nje rrespekt per ty ne maksimum,,, me te vertet me pelqejn shkrimet e tuaja,, gjithmon i jep kuptim fjales,,,, mpuqqq te pershendes :wink:

suzi
08-11-04, 00:35
spo di a guxoj me jap nje koment edhe une ne kete tem edhe pse nuk kisha pas qef mu fokusu shume neper serijale se aty regjisori i zbukuron temat per ta shit serialin , edhe pse ka pas gjera shume te paverteta ne kete serial po nejse fundja eshte serial dhe nuk duhet ta marin aq shume afer vetes, po ajo qka une kisha me shtu per te eshte siq e ceken disa bashkbiseduese se rrethanat kan qen te tilla ne te kunderten nuk ka bere ajo aventura me shume meshkuj e ku ta di une se ajo e ka deshte nje person dhe tan kohen ka mendu , jetu dhe luftu per te , e nese i shikojme karlen ose ndonje tjeter ato kan bere aventura ndersa kjo ska qen lavire nese guxoj te jap ket mendim , po seriali duhet patjeter te zbukurohet per tu shitur ,

dhe nuk eshte pytje konkrete

[color=red]A ka femna shqiptare si Zhadja qė sdin nė kand mu dashuru se zhadja ka dit kend e dashuron ,

dhe nuk ben te behen kesi krahasime se dashurija lind ne gjdo vend, shtet , te varfer e te zhvilluar se ajo eshte sikur ajri qe gjdokun njerezit marin ajer edhe dashurija eshte ashtu gjdokush ka nevoj per te sikur per ajer....

CICERRIMA
08-11-04, 16:08
:shock: :shock: :?: :!: :?: A ka femna shqiptare si Zhadja qė sdin nė kand mu dashuru??


Joop , unė mendoi se tė jeshė si Zhadja e cila lufton me tėre forcatė pėr atė dashuri qė ka , pėr tė cilėn s'pushoi sė dashuruari dhe s'menduari as njė herė nė tė ,ėshtė dic shumė e vlefshme!
Ajo, e dinė shumė mirė se nė kend ėshtė e dashruar ,dhe nė cdo moment ,kohė dhe vendė lufton pėr tė arritur qė njė ditė tė bashkohėn. Sakrifikon gjithėcka nga vetja ,vetėm e vetėm qė njė ditė tė jet me Dashurin tė cilėn e donė aq shumė dhe s'mendon qė sė paku as pėr njė castė ta largon nga zemra dhe tė mos mendonė nė tė. Por rethanat janė tjera dhe dėshria ėshtė dic tjetėr ,ku nuk demoralizohėt as njė herė nga ato rrethan qė ka dhe s'pushon se shpresuari me shumė bindje se njė ditė do tė jet me Tė .


Por ti pasi paske bėrė kėtė pytje pėr femra dhe Zhaden, unė do bėjė kėtė pytje:


A mendoni se ka djemė qė Dashuroin me zemer ,dhe qė janė nė gjendje tė luftoin pėr Dashuri si LUKASI !??

me falni per gabime ne shkrim,sepse tastatura e PC tim nuk i ka mundesit per drejteshkrim dmth nuk i kam ne rregull shenjat e pikesimit dhe besoj se do jem i qarte pasi me duhet te shkruaj pak gjate,per te u pergjigjur puetjes se SHEJTONKES
..UNE THEM SE KA DJEM SHQIPTAR QE DASHUROJNE SIKURSE LUKASI,POR KUPTOHET QE AJO MVARET EDHE NGA RRETHANAT TE CILAT NDRUSHOJNE NGA SKENARI I TELENOVELES.KETU ESHTE NE PYETJE DASHURIA QE KA SHUME PENGESA,TE CILAT ATO QE E PERCJELLIN KETE SERIJAL E DIJNE,POR NJE RASTE TE NGJAJSHEM E KEM EDHE UN KETU NE LAGJEN TIME.
ESHTE NJE BURRE I MARTUAR TASH 12-13 VITE,KA 2 FEMIJ...AJO QE E LA POASHTU U MARTUA ME TJETER KE ,DHE KA FEMIJ...CKA NDODHE ME GJATE....DASHURIN NUK E HARROJNE,DHE DIKU PAS SHUME VITEVE E RINGJALLIN DUKE I FALENDERUAR KONTAKTIT NEPERMES INTERNETIT,E VAZHDOJNE ME CELULARE DHE TANI DASHURIA E TYRE MORI PO AT HOV QE E KISHTE DIKUR KUR ATO DUHESHIN NE BANKAT SHKOLLORE.
DIKUR,KUR U NDAN,AI SHKOJ NE SHERBIMIN USHTARAK SIKURSE TE GJITHE MOSHATARET E TIJ,POR NUK SHKOJ RIVALI I TIJ I CILI E KISHTE HEDHUR GREPIN TEK AJO...FAL LIDHJEVE FAMILJARE DHE PAPJEKURIS SE ASAJ,NGADHNJEU QELLIMI I TIJ DHE ATO U FEJUAN.NJERIU QE JETON AFER MEJE,ERDHI NGA SHERBIMI USHTARAK NE NJE VIKEND TE SHKURTER DHE NE RADIO NDIGJOJ URIMIN E FEJESES ....U SHTANG KUR E MORI VESH SE KUSH ISH FEJUAR....vazhdimin e keni nje here tjeter nese iu intereson

TIM
08-11-04, 20:56
TUNGI.......

Me besoni se vajza Shqiptare eshte 1000 here me e fort se Zhadja , une e di nje raste ne nje fshate te vogel ne rrethin te Drenices ku jetoni diku afer 150 familje .

Nje vajze e re ne moshe 18 vjeqare ishte dashuruar ne nje djal ne fshat , dhe familja e vajzes nuk kishte dashur qe te ja jape vajzen asaj familje edhe pse ata vetem katundare ishin , ase far e ase fis ndermjet veti , po ase hasum nuk ishin .

Vajza i kishte thene babait nese nuk me jep per ate djal une nuk do te martohem kurre me , me ase kend tjeter .

Ky raste ka ndodhur para 17 vite , ..........deri me sot ende nuk eshte martuar ajo vajze ............,kjo dashuri nuk krahasohet me dashurin e Zhades .

JooP
24-11-04, 06:57
shkurt e trup e thene shqip zhadja eshte kurve
here me nje e here me tjeter.Grua e pabese. Tybe VALA me kqyr holl e holl,,qashtu i bjen DYQYSH....ho hooo...

Mafiozi
24-11-04, 14:05
Vajzat shqiptare ne pergjithesi jan ne te kunderten e zhades,
ju piken nja djali dhe nuk e leshojn me :lol: :lol:

:cry:

KriSTaL
02-12-04, 10:25
Pajtohem me ty mafiozi..je i nderuar : Vajzat shqiptare jan me Burrnore se..burrat shqiptar.........vajza shqiptare pa nje zor te madh nuk ndahet nga burri kurr...... ska me burra kan vdek burrat tash jan Burrnoret shqiptare

fadil ibrahimi
11-12-04, 13:53
Sa i perket femrave si zhadja. Kemi edhe ma te mira bile

Gjumashja
11-12-04, 15:42
ka valla qe e lojn ate zhaden n'lloq se leje ma per ma te bukra qy

jadore
19-01-08, 16:08
A ka femra shqiptare si ZHADJA..!?!

kush eshte bre qikjo Zhadja ..!?
u mbyta tu ju vete..!

Arkza
19-01-08, 16:14
A ka femra shqiptare si ZHADJA..!?!

kush eshte bre qikjo Zhadja ..!?
u mbyta tu ju vete..!Jadore oo bre nje Seriale ish nga Spanja apo Brazili Teje Palidhje epo ! Seriali i Thirrke Kloni !? sdi a ke degju !
P/S Ti Kthem Temes ! Pse Vllah a eshte ju ka Pelque Zhadja a !!!!!!!! Qudi mua aspak sme ka Pelqu !!! :redface:

jadore
19-01-08, 16:21
Jadore oo bre nje Seriale ish nga Spanja apo Brazili Teje Palidhje epo ! Seriali i Thirrke Kloni !? sdi a ke degju !
P/S Ti Kthem Temes ! Pse Vllah a eshte ju ka Pelque Zhadja a !!!!!!!! Qudi mua aspak sme ka Pelqu !!! :redface:

...jo bre arkeza , une as qe po e dij qka eshte Zhadja e kush eshte , por kete emer disa here e kam lexu ne Forum ,prandaj veta ta marr vesh nje here e mire ,qka tregon ky emer..
..ps.
po si emer filim 'Klon' e kam degjuar , personazh filim atehere qenka Zhadja sa kuptova ..!!

Arkza
19-01-08, 16:33
...jo bre arkeza , une as qe po e dij qka eshte Zhadja e kush eshte , por kete emer disa here e kam lexu ne Forum ,prandaj veta ta marr vesh nje here e mire ,qka tregon ky emer..
..ps.
po si emer filim 'Klon' e kam degjuar , personazh filim atehere qenka Zhadja sa kuptova ..!!Po Jadore Zhadaja eshte ajo Ne Rolin Krysore por sdi se pse keta Shqiptaret Dashurohen Qorras per nje Femre qe ska Kurrfare Pik-pamje Bukuris !!!!!!!!!!!! Edhe une Befasohem shuem ! Besoj se Dikush e Qet Ndonje Foto te saj se une skam ngase sja di Emrin e Vretet ! :rolleyes:

rilinda
19-01-08, 23:35
...jo bre arkeza , une as qe po e dij qka eshte Zhadja e kush eshte , por kete emer disa here e kam lexu ne Forum ,prandaj veta ta marr vesh nje here e mire ,qka tregon ky emer..
..ps.
po si emer filim 'Klon' e kam degjuar , personazh filim atehere qenka Zhadja sa kuptova ..!!

Qe kolege, kqyre:
http://www.youtube.com/watch?v=LNPqmgv5aUE

Zhadja ėshtė ajo qė po vallėzon, e Lukasi, ky qė po i zgurdullon sytė. :biggrin:


Edhe Zhadja ka dit more n'kon me u dashuru. Atė ia deshi zemra, e edhe nuk u rahatua deri sa u bė bashkė me tė.
Njėri nga mesazhet e kėtij seriali ishte se: "Dashuria i kalon kufinjtė e religjioneve."

LaCoStA
20-01-08, 00:56
Cysh nuk ka ...... eeeeeee cka ka qe e shtin edhe Zhaden me u dashuru ne to .....

LuLjaa
20-01-08, 15:05
Pse e mire eshte qajo Zhadja a? qe kan than keshtu a ka femna shqiptare si ajo..

jadore
20-01-08, 15:19
Qe kolege, kqyre:
http://www.youtube.com/watch?v=LNPqmgv5aUE

Zhadja ėshtė ajo qė po vallėzon, e Lukasi, ky qė po i zgurdullon sytė. :biggrin:


Edhe Zhadja ka dit more n'kon me u dashuru. Atė ia deshi zemra, e edhe nuk u rahatua deri sa u bė bashkė me tė.
Njėri nga mesazhet e kėtij seriali ishte se: "Dashuria i kalon kufinjtė e religjioneve."

wow, kolege , ti shkofsh ne gjenet..( keshtu me uronte gjyshja jeme )
ky, Lukasi face mori qenka, ..
ishalla nuk eshte bullgar ( haha) se kenga ne ate gjuhe ishte valla,
ncuk, larg qeka j'adore e forumit prej j'ades seriale..hiq se di pse gjenin ngjajshmeri ...

Sy_kaltra
29-01-08, 18:29
Qysh more jo , pse a zhade aq e bukur po ju duket a ?

*B*u*K*i*
29-01-08, 18:34
more pse zhadja kush ju ka thon qe osht bukuroshe bre he medet qe femer mat keqe ska kerkun hahahaha

Sy_kaltra
29-01-08, 18:38
Jo nuk asht e keqe e keqe ,po as hajė hajė nuk osht :biggrin:

*B*u*K*i*
29-01-08, 22:52
Jo nuk asht e keqe e keqe ,po as hajė hajė nuk osht :biggrin:

valla haj haj gati se jo krejt ahhahahah

lovely
31-01-08, 21:07
a e mire, a e keqe s di,,, veq kur ka lu ai serial, ndashi besoni ndashi moni, budalle u pata bo.. na shiptart tan kqyrum ksi sene, nese s kqyrim - pa ni diqka nuk bohet.. e knej na vjen inati me pranu...
valla e kam kqyr Zhaden si e smut, mu pat bo si ajri... me bo vakia e zotit e nje episode me m kalu pa e pa, u tranojsha...


zhadja eshte shume me e mire pa gjithe ato shminka,, me ka pelqy gjithe vallezimi i saj.. nuk e di pse me ka pelqy ai serial.. nashta pse ka pas t bej pak me muslimonet e do zakone si tonat... edhe klonimi e ka bo interesant.. edhe dashurija normal, ne mes t zhades edhe lukasit..

une me pa kan n vend t zhades e kisha marr saidin valla...s di qka shihke ajo te lukasi.. hahaha.. hajgare, veq seriozisht o kane dashuri si ktynehere; me ni t kqyrne u bojke nxemja globale.. hahahahaha...
nejse se e zgata pak si shume

Albonita
01-02-08, 15:43
Kush qenka more kjo,, sa po me qeshet ahhah se nuk po i njoh disa ????

Peja-Boy
03-02-08, 15:19
http://www.s6t6n6.biz.ly/kloni.gif

Peja-Boy
03-02-08, 15:22
http://www.youtube.com/watch?v=LNPqmgv5aUE&feature=related

Albonita
03-02-08, 15:23
http://www.s6t6n6.biz.ly/kloni.gif Aha flm se kisha deshir ta dija sa do pak pamjen e kesaj bukuroshe ... po edhe aq nuk qenka .. Bukuria nuk ka kuffi...

Peja-Boy
03-02-08, 15:45
Kush se din o qka osht Dashnia..ah qka osht dashnia o le ta kqyr ne kosove Zhaden me Seriaa...RRypppppp rryyyyyyypppp


http://www.youtube.com/watch?v=cbYXeJ7j5k8&feature=related

gjini
04-02-08, 20:20
Po , ju tregoj se nuk i kom lexue asnje shkrim ne kete rubrike por nese krahasohen bukuria shqiptare me ate qe ju e keni ba idol zhaden me vjen me vjell por as te thembrat e bukurosheve shqiptare nuk i vjen ajo fare zhadja

LuLjaa
05-02-08, 13:59
Po , ju tregoj se nuk i kom lexue asnje shkrim ne kete rubrike por nese krahasohen bukuria shqiptare me ate qe ju e keni ba idol zhaden me vjen me vjell por as te thembrat e bukurosheve shqiptare nuk i vjen ajo fare zhadja

ehe ,,, hallall ...... Po s'di per ēka e kan qit kete teme se palidhje valla

...... e mire paske than ti , s'kam ēka me shtu ketu..

BE LK
13-02-08, 11:27
Zhadaj eshte thjeshte nje Kucke, nese dikush deshiron ta ndjeke atehere udha e mbare.......!

egi
14-02-08, 22:53
http://www4.slikomat.com/08/0214/gse-danzak.jpg (http://www.Slikomat.com/slika/2326071.htm)

rafet llapjani
15-02-08, 07:08
po pleqt se kan pas keq tyne her qe thojshin ma tomla dardhat e huja se tuat, edhe kjo pune u ba dikush dikushi i qon do zhade lart edhe lyp krahasim tek shqiptaret , oooooooooooooooooo balit dil pak para pasqyrje edhe bane krahasimin tend me bred pitt edhe e gjan tani pergjigjjen tende per Zhaden ahahahahahahhahahahahahahah

vuthjanja
15-02-08, 08:37
Hallall te qofte o Gjin,se din ti vleresosh femrat shqiptare ,ai qe nuk e don gjakun e vet,ai nuk e don askend.pra eshte nje thenje e bukur,qe ta kujtojne shqiptarte tane:"Duaje gjakun ,fjalen,Lirine,mos tna e vjedh i huaji zemren dashurine"Edhe njeher te pershendes Gjin.

lulja e malsis
15-02-08, 21:10
hahahahaha,sa kam qesh,hahahah
besa ka edhe me te bukura 1000 here se Zhadja

linda
14-12-08, 11:37
Sa pėr mendimin tim as mos past,ajo ka qen gjithqka kundra me fen ISLAME... pastaj qa na thojn neve vllezerit dhe motrat shqiptare neve na respektojn shum te krsihtert...na rrespektoj....po SI...nje vajz muslimane me plot kuptimin e fjales nuk i bon kto gjana te shkon nga tja merr mendja her me at e her me kėt po qa tjeter qe esht edhe ma keq... doktorri mundohet te behet ZOT se demek deshiron ta kthen djalin i cili i vdiq ne JET.ndersa tek mjekt musliman kjo nuk esht e lejushme shkaku se nuk duhet ti bojm shok ALL-LLAHUT, NDERSA JUVE QE E KENI BO KET TEM KISHA ME JU LUT PSE NUK MIRRENI ME DIQ QE JA VLEN PO ME ZHADE,,NGASE NE KOSOV KA VAJZA SHUM MA TE MIRA JO SE ZHADJA PO SE QDO KUSH QE ESHT ME FAM JU PRSH SHPRESOJ TE MOS KEQKUPTOHEMI TUNG

emine
15-12-08, 08:03
:shock: :shock: :?: :!: :?: A ka femna shqiptare si Zhadja qė sdin nė kand mu dashuru??


O sa kam kesh me ket shenim:P Se di tybeh kush a Zhadja vetem inshalla e kam kuptu qka keni deshte me than?Per me dite me dashuru din gjithkush edhe vajzat Shqipare po per fat te keq te na ka shum idijota e qka me deshte ,dihet cafre karakteri kan meshkujte tone mi deshte (qe lavirja u tranu mas meje) mos me deshte menemadhe,,,iha spe njohe ket zhaden po nese jena zhade vete i keni fajet...msohuni mu sill ma mire ateher edhe vajzat shqiptare ja nisin me ju desht:P
ps.shkoni more me te huajat mase vetem po na kritikoni ,shkoni pervojeni si jan ato;)

lovely
15-12-08, 09:32
O sa kam kesh me ket shenim:P Se di tybeh kush a Zhadja vetem inshalla e kam kuptu qka keni deshte me than?Per me dite me dashuru din gjithkush edhe vajzat Shqipare po per fat te keq te na ka shum idijota e qka me deshte ,dihet cafre karakteri kan meshkujte tone mi deshte (qe lavirja u tranu mas meje) mos me deshte menemadhe,,,iha spe njohe ket zhaden po nese jena zhade vete i keni fajet...msohuni mu sill ma mire ateher edhe vajzat shqiptare ja nisin me ju desht:P
ps.shkoni more me te huajat mase vetem po na kritikoni ,shkoni pervojeni si jan ato;)


hahahahahahahahahahaha

ta hangsha loqken ty, Zhadja o kan ni serial , me 200 e kusur epizoda, ku Zhadja o kan personazhi kryesor ne film. ajo o kan e Marokut, e osht dashuru ne nje djale t Brazilit...

ky tipi qe e ka hap temen, po m doket po don me vet, a i dojm na femnat shqiptare, djemt e Brazilit :biggrin: ose t Afrikes :biggrin: e kshtu me radhe :biggrin:

mpuuqqq minuuuush

emine
15-12-08, 14:54
hahahahahahahahahahaha

ta hangsha loqken ty, Zhadja o kan ni serial , me 200 e kusur epizoda, ku Zhadja o kan personazhi kryesor ne film. ajo o kan e Marokut, e osht dashuru ne nje djale t Brazilit...

ky tipi qe e ka hap temen, po m doket po don me vet, a i dojm na femnat shqiptare, djemt e Brazilit :biggrin: ose t Afrikes :biggrin: e kshtu me radhe :biggrin:

mpuuqqq minuuuush

Tu bafte shnet qe me qite ne udh,se sen skam lidhje me seriala:( nejse i dojme more me kan sexy pse jo ,kan pervu meshqit tone tilifar seni pse mos mi pervu edhe na qorbat e hueja nashta jan te shishme;)

Jana
15-12-08, 16:01
Qe Zhadja edhe ka edhe te na boll.....si kjo...

http://musibrasil.net/immagini/o_clone1.jpg

http://open.az/uploads/posts/2008-05/thumbs/1211979452_2clone_2.jpg

SANTANA-29
13-06-09, 12:05
Nuk e di qka po ju doket ajo kuklla juve,,mos na krahasoni femrat e bukura shqiptare me spanjolle,,se sju vin afer vetem ai se ska sy ..:wink:

bert
24-06-09, 15:16
zhadja nuk asht e vendosun. ndryshon mendje pa kurrfare arsye

Jana
24-06-09, 15:22
...s'me pelqejn njerzit e pavendosur....
Si Zhadja ka s ate dush....

bert
24-06-09, 15:24
si zhadja gjen me mijera

Idila
24-06-09, 15:52
Pėr cfarė Zhade flitet kėtu, kush na qenka Zhadja?

Jana
24-06-09, 16:04
Pėr cfarė Zhade flitet kėtu, kush na qenka Zhadja?

E dashur se pari te pershendes...
Ka qen nje serial shum i shkuar ketu ne Kosov....ne lidhje me at personazhin kryesor qe ka qen kjo Zhadja...personat qe se kan pa ket serial...kan veshtir me kuptu tipin e ksaj vajze...

Idila
24-06-09, 16:11
E dashur se pari te pershendes...
Ka qen nje serial shum i shkuar ketu ne Kosov....ne lidhje me at personazhin kryesor qe ka qen kjo Zhadja...personat qe se kan pa ket serial...kan veshtir me kuptu tipin e ksaj vajze...
O Jana me sa tė kuptova ka qenė personazh i ndonjė telenovele televiziv, sigurisht ka luajtur rolin e saj qė i ėshtė pėrcaktuar nga regjisori...:biggrin: pra dua tė them nuk ka faj ajo se c`shpėrshtypje u ka lėnė telespektatorėve...
Tė pėrshėndes e dashur, nga zemra!

thellenza
24-06-09, 20:13
:shock: :shock: :?: :!: :?: A ka femna shqiptare si Zhadja qė sdin nė kand mu dashuru??hahahha, kam pase ndegju per kete zhaden, por se di mire historine e saj..! Tash po e kuptoj, nuk paska pase dite ne kend me u dashuru !!

- Te ne shqiptaret gjithecka ka, e pse mos te kete edhe femra sikur Zhadja? :tongue:

Qika^Me^Kule
26-06-09, 18:19
O sa kam kesh me ket shenim:P Se di tybeh kush a Zhadja vetem inshalla e kam kuptu qka keni deshte me than?Per me dite me dashuru din gjithkush edhe vajzat Shqipare po per fat te keq te na ka shum idijota e qka me deshte ,dihet cafre karakteri kan meshkujte tone mi deshte (qe lavirja u tranu mas meje) mos me deshte menemadhe,,,iha spe njohe ket zhaden po nese jena zhade vete i keni fajet...msohuni mu sill ma mire ateher edhe vajzat shqiptare ja nisin me ju desht:P
ps.shkoni more me te huajat mase vetem po na kritikoni ,shkoni pervojeni si jan ato;)

aghaghaghghaghagh nime a mujte me dit se kush koka kjo trullqe zhadja moj aa??? tybe se njoh

Per mendimin tim gjitha shqiptaret jan te mira

Qika^Me^Kule
26-06-09, 18:21
Qe Zhadja edhe ka edhe te na boll.....si kjo...

http://musibrasil.net/immagini/o_clone1.jpg

http://open.az/uploads/posts/2008-05/thumbs/1211979452_2clone_2.jpg

kukuuuu a kjo koka zhadja aa???? Po kush ke ai qe e paska hap ket tem bre aa se nuk e pash postimet e para??? kush e paska hap ket tem garant spo shika mir hihhihihhi

bert
30-06-09, 23:16
si zhadja bash ka sa te duesh. smunem me i numrue. zhadja tybe se ba lekun

premium
30-06-09, 23:32
Femrat Shqiptare mu'kan si Zhade nga lumturia dalin n'xhade :biggrin:

teutaA
30-06-09, 23:55
sa tem palidhje

SANTANA-29
30-06-09, 23:56
sa tem palidhje


Veq Amin po thom,,,,,,,,,,,,,:biggrin: ,,,jasht me ket tem,,,

teutaA
30-06-09, 23:59
Veq Amin po thom,,,,,,,,,,,,,:biggrin: ,,,jasht me ket tem,,,

spo di edhe per qka eshte pyetja a ka femra " te bukura " si zhadja apo qe dashurojn si zhadja :confused:

SANTANA-29
01-07-09, 00:02
:shock: :shock: :?: :!: :?: A ka femna shqiptare si Zhadja qė sdin nė kand mu dashuru??


Shoki ja kalojne zhades per njo 1000 her ,,ne qka te duash prej Dashuris deri ne ,????????????????????????????:wink: Shqiptarka jem (2po2) (http://www.youtube.com/watch?v=fjJQAlfk8Fo&feature=related)

premium
01-07-09, 00:02
Haj mos vet.. temė sa pėr me kalu kohėn, e me mbush faqet e forumit ( ;

teutaA
01-07-09, 00:04
Shoki ja kalojne zhades per njo 1000 her ,,ne qka te duash prej Dashuris deri ne ,????????????????????????????:wink: Shqiptarka jem (2po2) (http://www.youtube.com/watch?v=fjJQAlfk8Fo&feature=related)

aha qitash e kuptova pyetjen po more ka qe un qat problem e kam hiq spo di ne cilin mu dashuru krejt te mirt ose jan te martum ose gay hahahahahahh:smile:

SANTANA-29
01-07-09, 00:07
aha qitash e kuptova pyetjen po more ka qe un qat problem e kam hiq spo di ne cilin mu dashuru krejt te mirt ose jan te martum ose gay hahahahahahh:smile:


hahahahahhahaahahahhah,,ncuk plot ka ,:smile:

teutaA
01-07-09, 00:08
hahahahahhahaahahahhah,,ncuk plot ka ,:smile:

qushtu me thojshin hala pa shku ne ks hahahahah ooo mos me shti bre me fol:smile:

SANTANA-29
01-07-09, 00:12
qushtu me thojshin hala pa shku ne ks hahahahah ooo mos me shti bre me fol:smile:


Fol se tan naten kam kohe,,,hahahahahahahahahah..:tongue:

teutaA
01-07-09, 00:16
Fol se tan naten kam kohe,,,hahahahahahahahahah..:tongue:

masi paske koh pra po te kallzoj qe ka ka te mir e te mira veq nuk mundesh me i gjet :smile:

SANTANA-29
01-07-09, 00:22
Gjermanet e kane nje fjale,thojne se duhet me lane veten keq per me ba mir edhe ti duhet pak ma shum te shkojsh ne kosove e te gjejsh nje te mir si ta do zemra,,hahahaahhaha,,

teutaA
01-07-09, 00:27
Gjermanet e kane nje fjale,thojne se duhet me lane veten keq per me ba mir edhe ti duhet pak ma shum te shkojsh ne kosove e te gjejsh nje te mir si ta do zemra,,hahahaahhaha,,

popo e gjej veq po pres edhe naj dit deri te me bahen floket si zhadja hahahahah

LuLjaa
01-07-09, 00:33
Hala po folni per keta aaa , phaaa

SANTANA-29
01-07-09, 00:33
popo e gjej veq po pres edhe naj dit deri te me bahen floket si zhadja hahahahah

hahahahhahhah..jo at,her paske mi tranu...po me doket se pi shoh tu ba vetvrasje,.nja 100 vet:tongue:

SANTANA-29
01-07-09, 00:34
Hala po folni per keta aaa , phaaa

zhade ku je ooooooooooo :wink:

LuLjaa
01-07-09, 00:35
zhade ku je ooooooooooo :wink:

Ikk be ēfar zhadee, ma e mire se ajo jam 100 hisee qy :D

SANTANA-29
01-07-09, 00:39
Ikk be ēfar zhadee, ma e mire se ajo jam 100 hisee qy :D

Duhet me mbinde se sbesoj,,hahahahahahaha,:wink:

LuLjaa
01-07-09, 00:40
Pse hala s'je bind a, ncnc
akejj se bindesh pra edhe naj dite :D

teutaA
01-07-09, 00:40
Ikk be ēfar zhadee, ma e mire se ajo jam 100 hisee qy :D

mos na shti mu myt tash qite slliken ndryshe sbesojna :biggrin:

LuLjaa
01-07-09, 00:43
mos na shti mu myt tash qite slliken ndryshe sbesojna :biggrin:
Jo mos u myt se pi t'mires kerkush s'ik :D qee be edhe ti je ma e mire se ajo e di une hiq pa um kallxu ti :D

Sliken se qes se merrni msyshh hahaaa

SANTANA-29
01-07-09, 00:47
Pe Dianen
http://visionblue.files.wordpress.com/2006/09/diana600x600.jpg