PDA

View Full Version : Sa eshte e rendesishme jeta sexuale per ju!!!


lazdrani
23-04-04, 19:20
Tung te gjitheve!
Me intereson mendimi i juaj,Nese sexi me Partneri/Partneren nuk ju ploteson kenaqesin plotesisht a ndaheni apo vendosni prape me te se bashku....Lazdrani ju falenderon per mendimet e juaja :wink:

lolasito
27-04-04, 17:01
**************************************************
Ju lutem t'i permbaheni rregullave te forumit,mos perdorni shprehje te ndyra!


Me nderime
Barbaroza

lazdrani
27-04-04, 17:46
Lolasito pershendes per mendimin tend ,Kritik ne ju keni kujdes pake ne shprehje se ashtu detalisht nuk done askush te dije.....

Cool_Boy
27-04-04, 17:58
lolasito-Nuk e meriton te jesh ne kete forum me fjalorin e juaj zotri por nejse...Zhvillone pak fjalorin,e mos u shpreheni keshtu shokit..

qika_pr
18-05-04, 16:44
Te pershendes lazdrani per temen:
Sexi ne dashuri luan nje role te madhe sepse permes saj shprehim ate qe ndjejme nepermjet veprimit tone reciprok
""Nese sexi me Partneri/Partneren nuk ju ploteson kenaqesin plotesisht a ndaheni apo vendosni prape me te se bashku""
Une kisha tentu prap me gjet ate kenaqesi apo ate nevoj tek ai njeri
Ka forma te nryshme ne sex edhe besoj se kisha arrit me mbush ate zbrazti qe e kemi si qifte ,por nese kjo nuk kishte pase sukses nuk di cka kisha ba ............................................. :)

lazdrani
20-06-04, 12:50
Te pershendes lazdrani per temen:
Sexi ne dashuri luan nje role te madhe sepse permes saj shprehim ate qe ndjejme nepermjet veprimit tone reciprok
""Nese sexi me Partneri/Partneren nuk ju ploteson kenaqesin plotesisht a ndaheni apo vendosni prape me te se bashku""
Une kisha tentu prap me gjet ate kenaqesi apo ate nevoj tek ai njeri
Ka forma te nryshme ne sex edhe besoj se kisha arrit me mbush ate zbrazti qe e kemi si qifte ,por nese kjo nuk kishte pase sukses nuk di cka kisha ba ............................................. :)Pershendes qika -pr :wink:

sexybrikenda
23-06-04, 15:33
Tung te gjitheve!
Me intereson mendimi i juaj,Nese sexi me Partneri/Partneren nuk ju ploteson kenaqesin plotesisht a ndaheni apo vendosni prape me te se bashku....Lazdrani ju falenderon per mendimet e juaja :wink:
QYSH KISHE THANE TI :wink:

lazdrani
23-06-04, 18:19
Tung te gjitheve!
Me intereson mendimi i juaj,Nese sexi me Partneri/Partneren nuk ju ploteson kenaqesin plotesisht a ndaheni apo vendosni prape me te se bashku....Lazdrani ju falenderon per mendimet e juaja :wink:
QYSH KISHE THANE TI :wink:Shko mbyte veten mbase miri edhe ate ne Bunare :wink:

turisti
27-08-04, 17:41
Pershendetje Lazdran.
Jeta seksuale eshte me rendesi ne suazat e veta. :wink:

Nexhati
13-09-04, 15:18
Tung te gjitheve!
Me intereson mendimi i juaj,Nese sexi me Partneri/Partneren nuk ju ploteson kenaqesin plotesisht a ndaheni apo vendosni prape me te se bashku....Lazdrani ju falenderon per mendimet e juaja :wink:


Lazdran ka dashte zoti na ka bashkua te dyve me interese te perbashketa edhe ne jeten seksuale. Pa ta nuk mundemi asnjeri :wink:

lazdrani
16-09-04, 19:43
Tung te gjitheve!
Me intereson mendimi i juaj,Nese sexi me Partneri/Partneren nuk ju ploteson kenaqesin plotesisht a ndaheni apo vendosni prape me te se bashku....Lazdrani ju falenderon per mendimet e juaja :wink:


Lazdran ka dashte zoti na ka bashkua te dyve me interese te perbashketa edhe ne jeten seksuale. Pa ta nuk mundemi asnjeri :wink:
Vetem perpara i nderuari Nexhat :wink:

turisti
28-09-04, 01:01
Pak be po bojne SEX ketu?- simbas pergjegjeve po mendoj,hahahaha. :wink:

TIM
28-09-04, 09:38
TUNGI

Sipas mendimit time nuk eshte e drejt qe te ndahesh pernjeher nga partneri/ja vetem nese nje here nuk keni gjetur kulmin e jetes seksuale .

Po nuk duhet dorzuar kurre , mirpo duhet pytur vetveten se perse po ndodhe kjo , ku eshte problemi , nese me te vertet e dashuron ate person duhet marre te gjitha masat qe te egziston mundsia e nje zgjidhje te perbashket , pa ndarje .

dr1ta
28-09-04, 23:38
Valla probleme do te ket ne sex mbas nje kohesi thojn djemt pasul nuk haet per xhdo dit :lol: por ja vlen me provu gjithcka pozita te ndryshem,romantik duke shkruar mesaxhe njeri tjetrit, nje pushim exotik vec me njeri tjetrin...nese edhe keto nuk funksionojn duhet viagra :lol: :lol: :oops: sdi a ka per femna viagra :?: :lol: :lol:

turisti
17-10-04, 22:45
Valla probleme do te ket ne sex mbas nje kohesi thojn djemt pasul nuk haet per xhdo dit :lol: por ja vlen me provu gjithcka pozita te ndryshem,romantik duke shkruar mesaxhe njeri tjetrit, nje pushim exotik vec me njeri tjetrin...nese edhe keto nuk funksionojn duhet viagra :lol: :lol: :oops: sdi a ka per femna viagra :?: :lol: :lol:

Pershendetje per - djemt dhe pasulin- . Djemt nuk kan drejta,sepse nese nuk ka diška tjeter- pa tjeter eshte :arrow: pasuli. Pasuli mund te jet me : mish,ve, suxhuk,i zbrazet,i kombinuar....Pasuli eshte PASUL si ne Amerik e deri te Tokio,por shijen i japin krypa,speci i thate dhe mjeshtria e mjeshtrit - gjelleberesit. Djemt kujtojne se mundet mu programue pasuli mu zi, a me dal - TORTE -,dhe harojne per nevojat e gjinise te kundert dhe se ndoshta dhe atyre - NUK I HAET PASULI - .

PASULI KA VITAMINA. :wink:

Urata
18-10-04, 17:41
Te pershendes lazdrani per temen:
Sexi ne dashuri luan nje role te madhe sepse permes saj shprehim ate qe ndjejme nepermjet veprimit tone reciprok
""Nese sexi me Partneri/Partneren nuk ju ploteson kenaqesin plotesisht a ndaheni apo vendosni prape me te se bashku""
Une kisha tentu prap me gjet ate kenaqesi apo ate nevoj tek ai njeri
Ka forma te nryshme ne sex edhe besoj se kisha arrit me mbush ate zbrazti qe e kemi si qifte ,por nese kjo nuk kishte pase sukses nuk di cka kisha ba ............................................. :)

Do kerkoja ndihmŰ profesionale ndonje keshillim nga njerezit kompetent per šeshtje martese dhe familje si teresi!

Te tjerat i paske thene qika_pr! Pra, asesi largimi pa mund dhe deshire permiresimi!

yllka
19-01-05, 12:46
Pak be po bojne SEX ketu?- simbas pergjegjeve po mendoj,hahahaha. :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
U kenaqen nder ta edhe Une :oops:

lazdrani
05-01-12, 22:39
Pak be po bojne SEX ketu?- simbas pergjegjeve po mendoj,hahahaha. :wink:


Hahahahahahah,Turisti je genialhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

emine
06-01-12, 10:28
shuni bre se haram a sexi:biggrin:

Zero Cool
20-01-12, 10:04
Tung te gjitheve!
Me intereson mendimi i juaj,Nese sexi me Partneri/Partneren nuk ju ploteson kenaqesin plotesisht a ndaheni apo vendosni prape me te se bashku....Lazdrani ju falenderon per mendimet e juaja :wink:

Nuk ndahem !


Titulli: Sa eshte e rendesishme jeta sexuale per ju!!!

A jeton njeri pa oksigjen ?

emine
20-01-12, 10:05
e rendsishme po,po a po vetni ma mire :Ka keni jete sexuale,se paushalla o kollaj em ja fut:tongue: