PDA

View Full Version : Si e pershkruani personin(femren/mashkullin) e endrrave ?


MiRa007
13-10-03, 19:44
A mundeni ta pershkruani at personin me te cillin deshironi ta kaloni jeten apo thuani s'eshte me rendsi qfar karakteri ka?!

Beni_gjk
13-10-03, 21:41
Mira te pergezoj per temen :) Mu valla em pelqejn bijondet shum per bukuri nuk kqyri shum vetem me kon ka mant bre bac me kon pak si e meqme

turisti
24-08-04, 14:39
Tung autorit.Une ekaloj jeten me cilendo qe i pershtatet kritereve te mia. :wink:

Barbaroza
24-08-04, 17:46
Te bukur,te sjellshem,elegant,te shkolluar,te menqur,te matur....etj. :wink:

turisti
24-08-04, 23:23
Pershendetje Barbaroza.

MOS I FRIGO MASHKUJT,ha,ha,ha,ha. :wink:

Barbaroza
25-08-04, 07:54
Pershendetje Barbaroza.

MOS I FRIGO MASHKUJT,ha,ha,ha,ha. :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
25-08-04, 07:54
Sa mire do te ishte po te baheshin enderrat reale, por pasi jane vetem endrra le te mbesin te tilla. :wink:

Barbaroza
25-08-04, 07:57
Sa mire do te ishte po te baheshin enderrat reale, por pasi jane vetem endrra le te mbesin te tilla. :wink: Nuk i dihet moj,ndoshta edhe behen reale,pas 200-300 vitesh :wink: :roll:

Murgesha
25-08-04, 08:00
Sa mire do te ishte po te baheshin enderrat reale, por pasi jane vetem endrra le te mbesin te tilla. :wink: Nuk i dihet moj,ndoshta edhe behen reale,pas 200-300 vitesh :wink: :roll:

Ani de le te bahen pas kaq shume viteve se tybe ne kam ndermend me vdeke para kesaj kohe. 8) 8) :lol:

Barbaroza
25-08-04, 08:03
As une moj.Tybe pa e shiju si duket ai djale qe i ka keto tipare,nuk vdes jo,do ta lidhi nje kontrate me Asrailin :wink: :wink:

Murgesha
25-08-04, 08:10
As une moj.Tybe pa e shiju si duket ai djale qe i ka keto tipare,nuk vdes jo,do ta lidhi nje kontrate me Asrailin :wink: :wink:

A ende se paske bere ate kontrate a?
Tybe boll po frigohem se ta ka zene dikush tjeter rendin.
Kur e pata bere une kontraten me Asrailin me ka pas thene se jam e parafundit qe me lejohet ta bej.
Ngutu se ndoshta prej ateher si ka ra ndermend askujt kjo ide.

Barbaroza
25-08-04, 08:14
As une moj.Tybe pa e shiju si duket ai djale qe i ka keto tipare,nuk vdes jo,do ta lidhi nje kontrate me Asrailin :wink: :wink:

A ende se paske bere ate kontrate a?
Tybe boll po frigohem se ta ka zene dikush tjeter rendin.
Kur e pata bere une kontraten me Asrailin me ka pas thene se jam e parafundit qe me lejohet ta bej.
Ngutu se ndoshta prej ateher si ka ra ndermend askujt kjo ide.

Jo moj se nuk e kam dert per kete se Gjebrailin e kam dajko dhe hyj pa rend :lol:

Murgesha
25-08-04, 08:16
As une moj.Tybe pa e shiju si duket ai djale qe i ka keto tipare,nuk vdes jo,do ta lidhi nje kontrate me Asrailin :wink: :wink:

A ende se paske bere ate kontrate a?
Tybe boll po frigohem se ta ka zene dikush tjeter rendin.
Kur e pata bere une kontraten me Asrailin me ka pas thene se jam e parafundit qe me lejohet ta bej.
Ngutu se ndoshta prej ateher si ka ra ndermend askujt kjo ide.

Jo moj se nuk e kam dert per kete se Gjebrailin e kam dajko dhe hyj pa rend :lol:

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Po tybe, sa keq po me vjen qe smu kujtua kjo gje.

Barbaroza
25-08-04, 08:17
Murgesha,nese do ta bej nje vend pas meje,si te duash :wink:

Murgesha
25-08-04, 08:21
Murgesha,nese do ta bej nje vend pas meje,si te duash :wink:

Jo moj te falenderoj shume por me jarani e kam bere ket ka kohe. :wink:

Barbaroza
25-08-04, 08:51
Murgesha,nese do ta bej nje vend pas meje,si te duash :wink:

Jo moj te falenderoj shume por me jarani e kam bere ket ka kohe. :wink:

Ahh cka jeni ju Murgeshat :wink:

Murgesha
25-08-04, 08:54
Murgesha,nese do ta bej nje vend pas meje,si te duash :wink:

Jo moj te falenderoj shume por me jarani e kam bere ket ka kohe. :wink:

Ahh cka jeni ju Murgeshat :wink:

Hhahahahahahahahahahah :wink: :wink: :wink: :wink:

Barbaroza
25-08-04, 09:00
Nuk na tregove moj Murgeshe,si duhet te jete Murgu i enderrave tua :wink: :lol:

Murgesha
25-08-04, 09:05
Nuk na tregove moj Murgeshe,si duhet te jete Murgu i enderrave tua :wink: :lol:

Barbaroza kujto serialin "Zogjte vdesin duke kenduar"
Dhe gjeje se si duhet te jet Murgu im. :wink: :wink:

Barbaroza
25-08-04, 09:07
Po e gjeta Murgeshe,ishalla e merr nje te tille,tybe edhe i bukur edhe me te gjithat ka qene ai :wink: :)

Murgesha
25-08-04, 09:11
Po e gjeta Murgeshe,ishalla e merr nje te tille,tybe edhe i bukur edhe me te gjithat ka qene ai :wink: :)

E po duhet ta dijsh se une nuk dua cfaredo njeriu.

Mirepo ka kohe edhe 200 vite per kete se njeher jam me se e lumtur me Lazdranin tim.

Barbaroza
25-08-04, 09:13
E pse moj,a po mendon se Lazdrani s'do te jete pas 200 viteve a :shock: Po hajt moj interveno edhe per ate te Gjebraili :wink:

Murgesha
25-08-04, 09:15
E pse moj,a po mendon se Lazdrani s'do te jete pas 200 viteve a :shock: Po hajt moj interveno edhe per ate te Gjebraili :wink:

Tybe se ke keq. Me falni se tani po shkoj te Gjebraili e po i lutem per jetegjatesi te Lazdranit. Se si Lazdrani sgjej dot tjeter.

turisti
28-08-04, 18:33
Te zbarthur. :P :wink:

aferdita
28-08-04, 21:50
A mundeni ta pershkruani at personin me te cillin deshironi ta kaloni jeten apo thuani s'eshte me rendsi qfar karakteri ka?!


Mira007 te pershendes
mashkullin e endrrave?? ky egziston vetem ne endrra .......

per mua nuk eshte me rendesi bukuria,por duhet te jete i sinqert,i kuptueshem edhe kuptohet qe karakterin duhet te kete te mire edhe duhet te jete edhe shoke edhe shoqe...... etj. etj.

Agroni22
29-08-04, 14:22
A mundeni ta pershkruani at personin me te cillin deshironi ta kaloni jeten apo thuani s'eshte me rendsi qfar karakteri ka?!


Mira007 te pershendes
mashkullin e endrrave?? ky egziston vetem ne endrra .......

per mua nuk eshte me rendesi bukuria,por duhet te jete i sinqert,i kuptueshem edhe kuptohet qe karakterin duhet te kete te mire edhe duhet te jete edhe shoke edhe shoqe...... etj. etj.nuk e ki larg :wink:

aferdita
31-08-04, 06:59
[quote]nuk e ki larg :wink:

po thu a,por edhe ngat nuk eshte :wink:

lazdrani
01-09-04, 10:26
[quote]nuk e ki larg :wink:

po thu a,por edhe ngat nuk eshte :wink:
Oh perhajre Qifti i Ri :arrow: A&A :wink:

Loloku
01-09-04, 12:27
Tani po me thua mua kallkaxhi, e vet valla lazdran po bahesh ha haha, bjeri more istikfar kesaj fjale se tybe nuk te ka hije ty si mbret qe i thua vetes me i duplifiku qiftet. Kujdes a? Ti a spo e sheh qe sa ngat po aq larg jane!
Aferdita mos e ngo lazdranin e mu ba edhe vet lazdrajke se e kemi edhe lazdrajken ketu e nese dojne me i dublu qiftet le ta bejne [email protected]

aferdita
02-09-04, 21:03
Oh perhajre Qifti i Ri :arrow: A&A :wink:

ja po t'doket :lol: :lol: :lol:

Agroni22
02-09-04, 21:32
po e di aferdita larg e ki me kilometra te tera por me zemer e ki shum afer.a din e sdon a don sdin veq keta dije se shum shum afer me zemer e ki njeri qe pe lyp prej koherave te lashta :wink:

turisti
06-09-04, 19:26
Nese gjindeni ne ujedhesen i vetmuar me partneren/in,mendoj se konkurenca dhe pershkrimi nuk luan absolutikisht rol. :wink:

nitushe
11-09-04, 18:08
terheqes,i gjate, zeshkan :wink:

Gjumashja
04-12-04, 15:15
njeri me sene i bukur shume tamon per mu hahahahahahhahaha

Mafiozi
04-12-04, 22:26
Nuk mundem me enderru per femer, mundohem ta njoh te vertet :wink:

Kercovari
05-12-04, 09:47
Mua me jen prish endrrat per femra,karabinjeren e kam pas shpine.
Une e kam fajin vete,sepse ashtu e paramendova dhe zoti ma dha,e juve zoti ju ndihmofte.

Mafiozi
05-12-04, 13:27
Nuk mundem me enderru per femer, mundohem ta njoh te vertet :wink:

Pram kam par enderr, tash e di si e paramendoj ket vajz simpatike :D
E kam ende perpara syve ket bukuroshe :roll: :D

PAOLINA
05-12-04, 14:17
personi i endreve te mia!!!!

http://www.hollywoodknights.com/hk/roster/eddiecibrian.jpg

I sjellshem. i edukuar, me karrakter te mir, i sinqert, gentlemen...etjWith LoVe

Kercovari
05-12-04, 14:21
personi i endreve te mia!!!!

http://www.hollywoodknights.com/hk/roster/eddiecibrian.jpg

I sjellshem. i edukuar, me karrakter te mir, i sinqert, gentlemen...etjWith LoVe
Po ti ku e gjete foton t`ime?.

PAOLINA
05-12-04, 18:36
:lol: :lol: :lol: Kercovari :lol: :lol: :lol:
shum interesant...........Pse a ti je ky a, :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
05-12-04, 20:34
:lol: :lol: :lol: Kercovari :lol: :lol: :lol:
shum interesant...........Pse a ti je ky a, :lol: :lol: :lol: :lol:

Hahahahahahahahahahahahahahahaha,jo ,por e TURISTIT,hahahahahahahahahaha,hiqu tij. :wink:

Luana
06-12-04, 06:34
Une keshtu e paramendoj http://www.heathersanimations.com/men/personnage_271.gif


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
06-12-04, 08:38
:lol: :lol: :lol: Kercovari :lol: :lol: :lol:
shum interesant...........Pse a ti je ky a, :lol: :lol: :lol: :lol:

Hahahahahahahahahahahahahahahaha,jo ,por e TURISTIT,hahahahahahahahahaha,hiqu tij. :wink:
Ehe shoki!A te gjitha jen te tuat a?. Lere mor dicka edhe per mua se jam fukara.Haaaahahaaaaaaa!

Kercovari
06-12-04, 08:42
:lol: :lol: :lol: Kercovari :lol: :lol: :lol:
shum interesant...........Pse a ti je ky a, :lol: :lol: :lol: :lol:
Pak me plak se ky,fytyra e ngjashme me te majmunit,biometri e deformuar deri ne skajshmeri.Haaahaaaaaaaa!.

PAOLINA
06-12-04, 22:19
:shock: :shock: :o :o :shock:

Nejse po e zem se si ai perngjan :lol: :lol: :lol: :lol:

:wink:

dr1ta
07-12-04, 00:39
Une keshtu e paramendoj http://www.heathersanimations.com/men/personnage_271.gif


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hahahahaha luana nese e gjen naj njo si ky tipi ketu pyete mos e ka ndonje vella per mua
http://www.cosgan.net/images/midi/froehlich/a020.gif

turisti
07-12-04, 01:19
Une keshtu e paramendoj http://www.heathersanimations.com/men/personnage_271.gif


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hahahahaha luana nese e gjen naj njo si ky tipi ketu pyete mos e ka ndonje vella per mua
http://www.cosgan.net/images/midi/froehlich/a020.gif

Ky far " BAXHA " jav han frigoriferin QELE - MSHELI SYTE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahah. :wink:

Luana
07-12-04, 04:59
Une keshtu e paramendoj http://www.heathersanimations.com/men/personnage_271.gif


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hahahahaha luana nese e gjen naj njo si ky tipi ketu pyete mos e ka ndonje vella per mua
http://www.cosgan.net/images/midi/froehlich/a020.gif


hmm Drita e dita qe te pelqen edhe ty , po hajt qik se ta gjej une ty edhe ma te mire , nuk e harroj shoqen :wink:

dr1ta
08-12-04, 00:27
Une keshtu e paramendoj http://www.heathersanimations.com/men/personnage_271.gif


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hahahahaha luana nese e gjen naj njo si ky tipi ketu pyete mos e ka ndonje vella per mua
http://www.cosgan.net/images/midi/froehlich/a020.gif

Ky far " BAXHA " jav han frigoriferin QELE - MSHELI SYTE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahah. :wink:Ish dasht me hap nje dugoj vec per ket baxhen
hahahahahahhahahahahahahahahahahahhah

dr1ta
08-12-04, 00:29
Une keshtu e paramendoj http://www.heathersanimations.com/men/personnage_271.gif


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hahahahaha luana nese e gjen naj njo si ky tipi ketu pyete mos e ka ndonje vella per mua
http://www.cosgan.net/images/midi/froehlich/a020.gif


hmm Drita e dita qe te pelqen edhe ty , po hajt qik se ta gjej une ty edhe ma te mire , nuk e harroj shoqen :wink:


Flm sis :wink: :wink:

Gjumashja
12-12-04, 21:01
njeri normal

Mr_100%
14-12-04, 22:33
FEMREN E ENDERRAV TE MIJA KISHA PER TA PERSHKRUAR KESHTU:

30% BARBAROZA

30% MURGESHA

30% AFERDITA

10%SHEJTANKA-edhe shejtonllak gruja duhet me pas po ju shume

KUSH MUNDET ME THANE SE NUK KAM SHIJE TE MIRE UN

Barbaroza
15-12-04, 11:09
Mr_100%,vlej me shume se 30%,shyqyr qe s'po e din se s'me kishe lene vend,hahahahahahahahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa

turisti
15-12-04, 15:42
FEMREN E ENDERRAV TE MIJA KISHA PER TA PERSHKRUAR KESHTU:

30% BARBAROZA

30% MURGESHA

30% AFERDITA

10%SHEJTANKA-edhe shejtonllak gruja duhet me pas po ju shume

KUSH MUNDET ME THANE SE NUK KAM SHIJE TE MIRE UN

Mr_100%,


100%-shi eshte i mbushur,por mu aty eshte gabimi ndaj vetvetes - nuk ja pahe lon vetes naj % per manovrim - eventualisht.... :wink:

Pershendetje,TURISTI.

Mr_100%
15-12-04, 17:06
BARBAROZA MOS ME BE MERAK TASHE,SE UN THEM MENJEHER

ENDSCHULIGUNG PISHMAN

Mr_100%
15-12-04, 17:08
TURISTI TE PERSHENDES,ME TE VERTETE IDE E MIRE POJA QE NUK
JAM KUJTUAR

Murgesha
15-12-04, 18:17
FEMREN E ENDERRAV TE MIJA KISHA PER TA PERSHKRUAR KESHTU:30% MURGESHA

10%SHEJTANKA-edhe shejtonllak gruja duhet me pas po ju shume

KUSH MUNDET ME THANE SE NUK KAM SHIJE TE MIRE UN

Mr_100% Tė mjafton vetėm njė pėrzirje e tillė, e 60% i jot nuk ka me tė mjaftu me u ba rehat. :lol: :wink:

turisti
16-12-04, 01:31
TURISTI TE PERSHENDES,ME TE VERTETE IDE E MIRE POJA QE NUK
JAM KUJTUAR

Faleminderit.
Te pershendes gjithashtu.
:wink:

Mr_100%
16-12-04, 17:19
MURGESHA SHKRUAJTI:
Mr_100% Tė mjafton vetėm njė pėrzirje e tillė, e 60% i jot nuk ka me tė mjaftu me u ba rehat.

PSE A QIKAQ SIRUP I SHTIRE TEK JR TI A?

Barbaroza
16-12-04, 17:25
FEMREN E ENDERRAV TE MIJA KISHA PER TA PERSHKRUAR KESHTU:30% MURGESHA

10%SHEJTANKA-edhe shejtonllak gruja duhet me pas po ju shume

KUSH MUNDET ME THANE SE NUK KAM SHIJE TE MIRE UN

Mr_100% Tė mjafton vetėm njė pėrzirje e tillė, e 60% i jot nuk ka me tė mjaftu me u ba rehat. :lol: :wink:

E mua qe me paske fshi prej listes,cka paske menduar athua :?: :? :wink:

ShEjToNkA
16-12-04, 18:21
FEMREN E ENDERRAV TE MIJA KISHA PER TA PERSHKRUAR KESHTU:30% MURGESHA

10%SHEJTANKA-edhe shejtonllak gruja duhet me pas po ju shume

KUSH MUNDET ME THANE SE NUK KAM SHIJE TE MIRE UN

Mr_100% Tė mjafton vetėm njė pėrzirje e tillė, e 60% i jot nuk ka me tė mjaftu me u ba rehat. :lol: :wink:


Qe besa as topi i Allamanit s'i lunė kėto fjalė :wink: :lol: :lol:

Gjumashja
16-12-04, 18:51
bukurosh krejt sikur njani ne forumin ton :oops:

Murgesha
16-12-04, 19:08
FEMREN E ENDERRAV TE MIJA KISHA PER TA PERSHKRUAR KESHTU:30% MURGESHA

10%SHEJTANKA-edhe shejtonllak gruja duhet me pas po ju shume

KUSH MUNDET ME THANE SE NUK KAM SHIJE TE MIRE UN

Mr_100% Tė mjafton vetėm njė pėrzirje e tillė, e 60% i jot nuk ka me tė mjaftu me u ba rehat. :lol: :wink:


Qe besa as topi i Allamanit s'i lunė kėto fjalė :wink: :lol: :lol:Pse kur i ka lujtė dikush mendimet e mia???

ShEjToNkA
16-12-04, 19:17
Pse kur i ka lujtė dikush mendimet e mia???Lere mojj tani mooos mė shitė frajerllėk qyy :evil: Se unė e pata fjalėn pėr Tpoin e Allamanit e jo pėr dikusha :lol: :wink:

Murgesha
16-12-04, 19:21
Pse kur i ka lujtė dikush mendimet e mia???Lere mojj tani mooos mė shitė frajerllėk qyy :evil: Se unė e pata fjalėn pėr Tpoin e Allamanit e jo pėr dikusha :lol: :wink:


E ēka o bre qikė ky Topi i Allamanit, a ėshtė i madh a???

Loloku
16-12-04, 19:21
Me keto perqindjet matematore dhe me perberje fizike qenka ndertuar nje kukull plastike per vetekenaqesi a...

Shyqyr qe nuk jam fare kimisti se e kisha prodhu eksploziv plastik...

Murgesha
16-12-04, 19:22
Me keto perqindjet matematore dhe me perberje fizike qenka ndertuar nje kukull plastike per vetekenaqesi a...

Shyqyr qe nuk jam fare kimisti se e kisha prodhu eksploziv plastik...


Ani de ndoshta ki naj shokė kimist, kėrkoji ndihmė se bash kena nevojė pėr pak exploziv.

Loloku
16-12-04, 19:26
Me keto perqindjet matematore dhe me perberje fizike qenka ndertuar nje kukull plastike per vetekenaqesi a...

Shyqyr qe nuk jam fare kimisti se e kisha prodhu eksploziv plastik...


Ani de ndoshta ki naj shokė kimist, kėrkoji ndihmė se bash kena nevojė pėr pak exploziv.


Per me qene bombe (vetem per femrat) duhet me pas nenen terroriste, veē deshta me ti lujt fjalet me eksploziv se topi nuk po ta leka ah ah ah ah ...

ShEjToNkA
16-12-04, 22:16
E ēka o bre qikė ky Topi i Allamanit, a ėshtė i madh a???


Topi i Allamanit aaaa??????? Allahile a mua mė gjetė me mė pyetė aa????? :evil:
Topi i Allamanit ėshtė ai qė tė bombardon dhe shejė s'ta lenė!?

Mafiozi
16-12-04, 22:27
bukurosh krejt sikur njani ne forumin ton :oops:

Ken e ki pa gjumashe tregom ne vesh :lol: :lol: :wink:

Murgesha
16-12-04, 22:31
E ēka o bre qikė ky Topi i Allamanit, a ėshtė i madh a???


Topi i Allamanit aaaa??????? Allahile a mua mė gjetė me mė pyetė aa????? :evil:
Topi i Allamanit ėshtė ai qė tė bombardon dhe shejė s'ta lenė!?

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Mos koka i firmės Nike moj???

ShEjToNkA
16-12-04, 22:50
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Mos koka i firmės Nike moj???Jo mojjjj i firmės Adidas qyyyyyyyyyyyyyyyyyy :evil: :roll: :roll: :arrow: :wink:

teDUAty
16-08-05, 23:13
femna ,dashnorja ,gruja duhet me kan:

jo fort e mire se ma merr najkush
jo fort e trash
jo fort e holl
jo fort e meqme se edhe kta ma merr najkush
jo fort e budallme se pak jam vet edhe ajo me kan bahet shume tani
duhet me kan mesatare pra

Agroni22
16-08-05, 23:15
duhet te jete aq sa e meritoje

anna
23-09-05, 20:47
asiii sinqeriteti mbi te gjitha .... :wink: :wink:

Murgesha
23-09-05, 21:10
Diēka krejt lomshė mė janė bėrė ėndrrat. :lol: :lol: