PDA

View Full Version : pse femrat ni her thojn JO e tani.. kur don me kalu me ta aa


LEON
17-03-04, 13:49
hajt bre njerez me tregoni pse kur lyp me kalu me nje femer nji her thot jo e tani a thua qe dojn me e rit mendjen apo diqka tjeter,DISKUTOJME SE BASHKU.

turisti
14-09-04, 21:00
Pershendetje Leon. Une mendoj ,ndoshta mvaret prej paraqitjes se mashkullit dhe pershtypjen qe e len te femra. :wink:

Barbaroza
16-09-04, 18:49
hajt bre njerez me tregoni pse kur lyp me kalu me nje femer nji her thot jo e tani a thua qe dojn me e rit mendjen apo diqka tjeter,DISKUTOJME SE BASHKU.

Une mendoj se secilit njeri i duhet kohe derisa nje person i gjinise se kundert te ze nje vend ne zemren e personit tjeter.Atehere,nuk ka mundesi qe nje femer me te paren te te thote PO.Ndodhe edhe ajo,por vetem nese vajza ka kohe qe te simpatizon dhe mezi ka pritur momentin qe t'i ofrohesh dhe ta besh hapin e pare!

DannyAus
20-09-04, 07:43
~LEON ESHTE E VERTET SE FEMRA KUR NUK TE THOT PO MENJEHERE,,
~TAMON PUNA ME TE THAN PO,, TI THU HA QIKJO THA PO EDHE NUK OSHT INTERESANT,, E KOM NI NJE FJAL NE KOSOVE
**PA I SHTJERR 3 PAL KEPUC TU NGA MAS NJE FEMRE NUK ESHTE INTERESANT **
**FEMRA QE ME THOT PO HEREN E PAR SI TA PYES,, HJEKI DORE NGA AJO FEMER**
BONU PAK CARICA EDHE JU FEMRAT SHQIPTARE QY.. LE TI SHTJERR EDHE 5 PAL KEPUC NESE OSHT NEVOJA,, NESE TE DON KA ME I SHTJERR EDHE 10 PAL E KA ME NGA MBAS TEJE :wink: :arrow: :wink:

DannyAus
20-09-04, 09:42
:arrow:

Barbaroza
27-09-04, 17:28
~LEON ESHTE E VERTET SE FEMRA KUR NUK TE THOT PO MENJEHERE,,
~TAMON PUNA ME TE THAN PO,, TI THU HA QIKJO THA PO EDHE NUK OSHT INTERESANT,, E KOM NI NJE FJAL NE KOSOVE
**PA I SHTJERR 3 PAL KEPUC TU NGA MAS NJE FEMRE NUK ESHTE INTERESANT **
**FEMRA QE ME THOT PO HEREN E PAR SI TA PYES,, HJEKI DORE NGA AJO FEMER**
BONU PAK CARICA EDHE JU FEMRAT SHQIPTARE QY.. LE TI SHTJERR EDHE 5 PAL KEPUC NESE OSHT NEVOJA,, NESE TE DON KA ME I SHTJERR EDHE 10 PAL E KA ME NGA MBAS TEJE :wink: :arrow: :wink:


Flm per keshilla :arrow:

Ermira
28-09-04, 18:14
Leon s'po besoj qe --femna kur te thot jo fill ne at qast -eshte mendjemadhe a diqka e tille...po fjala oshtse sa e bren ndergjegjia --te thot po--ndoshta e ka dikend tjeter--te thot po ndoshta se lejojn prinderitse po ta kuptojne me vone e mbysin a diqka e tille qe hala tek ne ne kosov ka asine njerz..--te thot po...ndoshta eshte avanturiste a diqka e tille...te thot po..ka shum arsyjee...me mir lete mendohet shum e jo pak..nqs.e ka per seriozisht..sepse do ta ket gjate gjith jetes....
Ju pershendet -Ermira

Rudi_1
28-10-04, 22:11
Leon s'po besoj qe --femna kur te thot jo fill ne at qast -eshte mendjemadhe a diqka e tille...po fjala oshtse sa e bren ndergjegjia --te thot po--ndoshta e ka dikend tjeter--te thot po ndoshta se lejojn prinderitse po ta kuptojne me vone e mbysin a diqka e tille qe hala tek ne ne kosov ka asine njerz..--te thot po...ndoshta eshte avanturiste a diqka e tille...te thot po..ka shum arsyjee...me mir lete mendohet shum e jo pak..nqs.e ka per seriozisht..sepse do ta ket gjate gjith jetes....
Ju pershendet -Ermira
Pajtohem plotsisht me ty Ermira.
Pa dyshim ashtu eshte...

Ermira
29-10-04, 17:18
Ermira shkruajti:
Leon s'po besoj qe --femna kur te thot jo fill ne at qast -eshte mendjemadhe a diqka e tille...po fjala oshtse sa e bren ndergjegjia --te thot po--ndoshta e ka dikend tjeter--te thot po ndoshta se lejojn prinderitse po ta kuptojne me vone e mbysin a diqka e tille qe hala tek ne ne kosov ka asine njerz..--te thot po...ndoshta eshte avanturiste a diqka e tille...te thot po..ka shum arsyjee...me mir lete mendohet shum e jo pak..nqs.e ka per seriozisht..sepse do ta ket gjate gjith jetes....
Ju pershendet -Ermira

Pajtohem plotsisht me ty Ermira.
Pa dyshim ashtu eshte...


Flm.per sinqeritet Rudi te pershendes eprzemersisht!!

Rudi_1
29-10-04, 23:28
Ermira me te vertet ashtu eshte..Pa dyshim a!
Flm shum per pershendetjen edhe un ju pershendes...
Nten e mire...

Ermira
30-10-04, 22:18
Ermira me te vertet ashtu eshte..Pa dyshim a!
Flm shum per pershendetjen edhe un ju pershendes...
Nten e mire...


Sps.Rudii te pershendes
naten e mire!dhe nga une!
tung tung

zemrak
04-11-04, 10:27
SHUM TEM E MIR FLM SHUM
LEON do te mundohem sado pak te ndimoj gjithashtu edhe ju te me ndimon mua ne kete teme
LEON PSE THOJNE FEMRAT JO NE FILLIM PER ME ESHTE SHUM ME MIRE ,PSE?
PO TE THEM PER VETE qe po nje femer te me kishte pranuar me te paren her, cila edhe me ka ndodh do te mendoja dhe kam menduar qe nuk eshte femer e moralshme ,se ajo femer nuk eshte per ta vazhduar jeten ,por un po them sepse edhe vet kam gabuar qe kam menduar keshtu e verteeta eshte ; femrat e moralshme me shpejt mashtrohen 70% e rasteve se sa femrat qe nuk jan te moralshme ,ato qe nuk jam te moralshme na provokojn dhe na zezatin e femra serioze nuk din ta bej kete flm shum per mirkuptim

Motorristi
04-11-04, 10:54
me ja nis e mu pergjegj ne kete tem me nxan gjysa e nates,,, keshtu qe pe la qysh koka,,,, tungii

Toni_4Ever
27-03-05, 16:45
hajt bre njerez me tregoni pse kur lyp me kalu me nje femer nji her thot jo e tani a thua qe dojn me e rit mendjen apo diqka tjeter,DISKUTOJME SE BASHKU.

QE bre LEON po te tregoj.

Femrat nuk kan deshire qe per se tepermi ta tregojn te padurushme,ngase kjo i ben te lenduara.
krahas kesaj,disa vajza jan shpesh me konservativ se qe ne mendojne, apo se qe ato e pranojn. Ajo knaqet kur mashkulli i ndjek.

Tung Nga Toni

emine
02-03-12, 20:27
hajt bre njerez me tregoni pse kur lyp me kalu me nje femer nji her thot jo e tani a thua qe dojn me e rit mendjen apo diqka tjeter,DISKUTOJME SE BASHKU.
JO per qka:rolleyes:

Dali!Keq!ch
02-03-12, 21:16
Por edhe mashkulli i thot femres jo, un i kam than femres JO, se pse me lehet asht me than JO dhe per ket arsy nje her thuet jo, por nese vazhdon muhabeti dhe zbulohet simpati ne mes ty dyve ateher prap nuk ka nevoj te kerkohet pergjigja se pse ato jan ndjenja qe nga Jo ne Po mund te ndryshojne mbrenda nje kohe shum te shkurt.

Por edhe nese pa prit e puth, cka mund me ndoll per pos nje shuplake cka kjo nuk mund me ndoll nese ke muhabet dhe jeni te ulur shum afer njeri tjeterit.
Ndoshta e kam gabim por nese keni pergjigje urdheroni jam i gatshem ta lexoj, tema asht interesante.