PDA

View Full Version : Me sa vjet e keni ndermend mu (MarTu)???


Filomena
09-10-03, 10:47
Me kish interessu se kur e keni ndermend mu martu

dhe me sa vjet mendoni ??

djana
10-10-03, 00:28
Une them se martohena ateher kur do ta kem fatin tim siq thojn me nje fjale kur ta kam te shkruar

LIBERO_78
10-10-03, 09:42
:lol: UNE ATEHERE KUR TA PASTROJN PEJEN PREJ NDYRESIRAVE..PROVO TA KUPTOSH KU E KAM FJALEN :arrow:

Donna
12-10-03, 00:35
hahah pytje interesant

nese me shkon plani qysh po mendoj

edhe nja 3 vjethajt se ju thirri ne dasem

LaBi_Pr
14-10-03, 00:47
op shum mir e ki a duhet valla mu martu edhe si shpejt aa se me bo mu nervozu qjo qika ik e mbes pa martu ej jeni te thirrur ne darsem kur te bjen bora e madhe oki:)

leopard thaqi
14-10-03, 17:56
tung juve e per mu martu une i kom 24 e hala nuk jom martu jo qi nuk kom dasht po nuk um ka ardh shanca hala se shancen e par nuk ko me lshu a .

aferdita
31-10-03, 18:37
un e ka ndermend mu martu kur ti bej 23 vjet edhe ishalla deri atehere e gjej:)

leopard thaqi
31-10-03, 22:11
tung juve valla bre qik gutu pas se po tutna mos po vonohesh se nuk pe di se sa i ki tash po dil e gjoje naj djel te mir qi osht i shpis :?:

aferdita
01-11-03, 19:01
tugn leopardi thaqijo ti mos ma baj gajlen mu se un e gjej ku r te du se nuk eshte zor djem ka sadush :lol:tugi

Murgesha
02-11-03, 00:54
Ani bre ani veq martonu, ju e une :cry: , profesioni nuk ma lejon martesen.

Flash
04-11-03, 19:59
Ani bre ani veq martonu, ju e une :cry: , profesioni nuk ma lejon martesen.Tung murgesha o zot qfar nafake paskna pas o i lumi une qe kom bo njet mu bo prifft e kom mureshen aty murgesh mos em tradhto pash mu

LIBERO_78
05-11-03, 13:34
:wink: EJ <FLASH>..........SHUME JE IDIOT MUNDOHU QE TI RESPEKTOSH NJEREZIT SIQ E MERITOJNE NGASE KJO ZONJUSHA ..MURGESHA NUK KA HYRE KETU QE TE IMPONIJ DIKEND RRETH QELLIMIT TE FESE SIKUR BEJNE DISA TE TJERE POR THJESHTE DHE MIRE E KA SHKRUAR FJALINE ME POSHTE<DO TE JU TRAJTOJ SIQ JU DO TE ME PRITNI > PRA KJO ZONJUSHA E KA FLIJUAR VETVETEN PER TE TJERET SIQ E BERI KETE NENE TEREZA E JONA E MADHE QE BERI TE PAMUNDSHMEN PER MUA TY DHE GJITHE BOTEN PA DALLIME KONFESIONALE DHE RACORE...............PRANDAJ MOS I FYEJ NJEREZIT SEPSE NESE THUA QE JENI SHQIPTARE DHE E RESPEKTONI TE KALUAREN ATEHERE E KE FYER VETEVETEN TENDE ............NUK DO TE ME UNGOJ RESPEKTI PER TY DHE TE GJITHE POR KERKOJ PERMIRESIME DHE ETIKE TE TE TE SHKRUARIT SA ME TE MIREPRITUR NGA TE GJITHE NE OK TUNG

:idea:

NGA ALIAS LIBERO_78

:idea: DRITA KERKOHET NE ERRESIRE TE NDERUAR A PO JO?

Flash
05-11-03, 16:30
:wink: EJ <FLASH>..........SHUME JE IDIOT MUNDOHU QE TI RESPEKTOSH NJEREZIT SIQ E MERITOJNE NGASE KJO ZONJUSHA ..MURGESHA NUK KA HYRE KETU QE TE IMPONIJ DIKEND RRETH QELLIMIT TE FESE SIKUR BEJNE DISA TE TJERE POR THJESHTE DHE MIRE E KA SHKRUAR FJALINE ME POSHTE<DO TE JU TRAJTOJ SIQ JU DO TE ME PRITNI > PRA KJO ZONJUSHA E KA FLIJUAR VETVETEN PER TE TJERET SIQ E BERI KETE NENE TEREZA E JONA E MADHE QE BERI TE PAMUNDSHMEN PER MUA TY DHE GJITHE BOTEN PA DALLIME KONFESIONALE DHE RACORE...............PRANDAJ MOS I FYEJ NJEREZIT SEPSE NESE THUA QE JENI SHQIPTARE DHE E RESPEKTONI TE KALUAREN ATEHERE E KE FYER VETEVETEN TENDE ............NUK DO TE ME UNGOJ RESPEKTI PER TY DHE TE GJITHE POR KERKOJ PERMIRESIME DHE ETIKE TE TE TE SHKRUARIT SA ME TE MIREPRITUR NGA TE GJITHE NE OK TUNGLibero qa je ti ideiote apo idiot spo di ti mundesh me mshel gojen edhe me nejt qaty se kerkush ste ka fol ty po murgeshes une shoqe e kam muregshen e ti trrus qaty shut up ok mos e qel ma mos perman emer timin khuuuu po fillozofja qe te kokshe bre mos fol more kurrr pat vettt a ok qy e hupta qe te kokshe nime hajt hajt se ika mos em shkruj mo se em dhimen 1 te qintat e sekondit mi hup per ty baj bambino:idea: DRITA KERKOHET NE ERRESIRE TE NDERUAR A PO JO?

ardian
06-11-03, 03:42
hej donna aj nuk po te pyet edhe sa ki mu martu po ne cilen mosha njeri kuptoje pyetjen pastaj kthe pergjegje

Online
06-11-03, 13:04
PėrshėndetjeNdėgjoni ketu ndashi me ju nejt kryt rahat mos m'u lodhe mos u martoni hiq bre vlla se me than masanej o kuku qka i bana veti qe e morra kete e se morra ate e keshtu. Enjoy (Shijone) se nje jete e kenaKukukuk s'ki qare pa kukat si do Gra te kqija

Ketu i paskan dhan krejt tjeter kahje temes hajde n'mujsh m'i ndal more bacRespekti mbi te gjitha

mija
06-11-03, 17:30
valla martona at her kur eshte e shkrume "nese" eshte e shkrume..por shpresoj pasi qe ti perfundoj studimet:)

leopard thaqi
06-11-03, 22:25
tung juve jo ardit nuk po ta maj une ty gajlen potutna mos nuk pe gjen bash kur te vyn ty se nime djem ka st dush por sai te vertet nuk ka shum per shembull si une ska se une jom shku jom martu veq ishalla e gjen njo te mir qysh ki ti vet qef e ishalla nuk te qillon vjera e shtir se qet shkelma jasht :shock: tung.

Mirlindi
08-11-03, 23:16
Kur t“na lind fati edhe do te martohemi,po ty a ne shekullin e 21 te rae ndermend me shtruar keso pyetjesh para opinionit a.

Kisha pasur deshiré ta dija nga ti autor se sa vite shkollim i ke dhe nga rrjedh ti ne keté toké.

qika_pr
21-05-04, 17:30
Pershendetje
Une per vete gjithmon kam then se nuk martohem pa i bere 27 vjet por jam martuar shum me heret keshtu qe martesa nuk planifikohet gjithmon ashtu si deshirojme ne

mickoja
15-06-04, 23:59
un do te martohem kur ta ndjej veten qe jam e gatshme per martes dhe kur ta dijč se e kam gjetur djaloshin e jetes....

Cool_Boy
16-06-04, 08:25
une do te martohem kur tme gjen baba nuse ahhahhahah.........Kur ta gjej nje vash qe me don shume dhe qe e dua dot martohem....

lazdrani
16-06-04, 11:35
30 RRAFSHE :wink: 8)

mr_beni
16-06-04, 17:24
mu martu---------valla ateher kur te mbaroj shkollen mendoj ashtu e cka vjen nuk e di as vet

anna
18-06-04, 13:48
ska me keq se te martohesh ne moshe te re deri me tani nuk kam degjuar budallaki ma te madhe

sweetie
18-06-04, 19:13
30 RRAFSHE :wink: 8)


hey, hey, mire e ke pas lazdran, ka 30vjet me u martu eshte shume mire
por ajo sdon me thone se mos me kalu edhe mos ;me bashkjetu me dikend a
une ate mendim kome
martese eshte nje leter me , kur e done njeri tjeren ska nevoj martese
vetem kur done me bo femi po at here duhesh me u martu a
oki
ndoshta qudi do ju vjen po ku eshte mendimi im
sa me vone martesen aq me mire, se kohe me shume te lir, a se po u martove mbas pak vitesh ja nis femive a nuk ke me kohe te lire

prizrenasi
24-06-04, 17:36
ejjjjj une per veti isha martu para nji viti po qe ske shansa .......
mu rahatu e mos me mendu per per tjera me kriju familje por qe .fati
tash i kam 19 vjet para nji viti isha martu po qesmujta ..

Barbaroza
24-06-04, 18:59
Sivjet do te fejohem,e kismet veren e ardhshme te gjithe do te jeni te ftuar ne dasmen time :)

Gentiana
24-06-04, 19:41
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Wow, shum mir... e un a jam e thirrne bre??? :wink:

Barbaroza
24-06-04, 20:05
O Genta,ti bile e para dhe ate me gjithe def je e ftuar :lol:

Gentiana
24-06-04, 20:09
O Genta,ti bile e para dhe ate me gjithe def je e ftuar :lol:


wowwwww hajt se tybe kam me ta ber shyhret siq din Genta me!! vetem a duhem me ardh me kule edhe ne darsmen tende a?? :roll: :roll: :? :wink:

Barbaroza
24-06-04, 20:13
Jo moj cfare kule,une nuk e kam ndemend me marre katundar,une mezi i hoqa kulet e tash me shku prape te kulet a :?: Jo tybe,c'ka nuk ma do zemra,nuk ma do :wink:

Gentiana
24-06-04, 20:29
Jo moj cfare kule,une nuk e kam ndemend me marre katundar,une mezi i hoqa kulet e tash me shku prape te kulet a :?: Jo tybe,c'ka nuk ma do zemra,nuk ma do :wink:


phuuuuuuuuu se tybe nuk pata qef as un. po mir Gjysherit tu me siguri se do te jen aty??!! :roll: :wink:

Vera
24-06-04, 20:30
jaaaaaaaaaaa pa dal ne penzi nuk martohna kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 8)

Barbaroza
24-06-04, 20:36
jaaaaaaaaaaa pa dal ne penzi nuk martohna kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 8)
E sa vite pervoje pune i ke tash Vera :?: :)

Murgesha
24-06-04, 20:50
Mua babi me ka thene qe kur te rritem ka me ma gjete nje burre te mire. :lol:
Hiq bre spo rritna diqka :wink:

Barbaroza
24-06-04, 20:53
Murgeshe,pi moj qumesht lope se ashtu jam rritur une,per cdo nate e pi nga nje gote dhe jam bere tash per martese :)

Murgesha
24-06-04, 20:55
http://www.cosgan.de/images/more/big/029.gifUne e mjera tuj pi qumesht Dhie kam mbet e vogel si dhija. Tani veq qumesht lope kam me pi.

Barbaroza
24-06-04, 21:17
E sa vjeq je moj Murgeshe :?: :wink: Nese i ke bere mbi 18 mos pi hiq qumesht lope se s'te ndihmon,e paska patur e jotja :(

Murgesha
24-06-04, 21:48
E sa vjeq je moj Murgeshe :?: :wink: Nese i ke bere mbi 18 mos pi hiq qumesht lope se s'te ndihmon,e paska patur e jotja :(

O 18 per 17 i kam. Kam kohe edhe nje vit me pi tomel Lope e ka me u rrit.

sweetie
26-06-04, 19:15
po nje gje me qudit a, pse gjtih vajzat dojn aq shpejt me u martu, po qa j gutet bre
a mendon se nuk ka me pat djem me a
ti gjoje djalin e rri me te,po pash zotin mos u marto a
ani jo para se mi pat 25 vjet a
aj eshte mendim imi
jeto sa je pa martu a, shetit, kalle, gjeje nej djal qe ka deshir avontura, jo ne dashuri, po ne jet, qa do te thote, me shtit shume , me shku per gjith ver dikund tjeter, me dal per gjtih te shtun ,a jo eshte jet
se bone u martove, te shkoj te dalnit, a, at here del po nuk eshte nisoj a
tunggggggggggg

ani
27-06-04, 19:26
E sa vjeq je moj Murgeshe :?: :wink: Nese i ke bere mbi 18 mos pi hiq qumesht lope se s'te ndihmon,e paska patur e jotja :(

O 18 per 17 i kam. Kam kohe edhe nje vit me pi tomel Lope e ka me u rrit. o ty te befte mir tameli mir ciko e rritu per marakm ....... :?: se une nuk ekam ndermend me u martue po me bashkjetue :P :P :P

Vera
27-06-04, 20:28
jaaaaaaaaaaa pa dal ne penzi nuk martohna kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 8)
E sa vite pervoje pune i ke tash Vera :?: :)

barbaroza te drejten me te thon un easnje vit pune nuk e kam por ashtu ma mur mendja, se koha me ideale qy hahahah

Barbaroza
27-06-04, 20:41
Aha,ti po mendon pasi te rriten nipat e mbesat te martohesh,tybe nuk eshte ide e keqe :wink:

kthiza
28-06-04, 12:34
valla isha martu qetash po ma mir nihere me kry shkollen e kom vendos ka 25 vjet kur ti boj mu martu kismet. :lol: . ju pershendes shummm

ani
29-06-04, 20:02
Aha,ti po mendon pasi te rriten nipat e mbesat te martohesh,tybe nuk eshte ide e keqe :wink: po po se ne qofte se do me unda e kie te thjesht me u nda nipat e mbesat ne qofte se ju gajne dajve nuk vyjne asigje per ata nuk martona se due me kan singell me dekumenta :roll: :roll: :roll:

turisti
26-07-04, 00:47
Une me 100 vjet,t 'i kompenzoj krejt qka m'kan hikur... :wink:

ani
30-07-04, 21:34
Une me 100 vjet,t 'i kompenzoj krejt qka m'kan hikur... :wink: edhe pse nuk e kuptova pyetjen pershendes :?

ftyra
31-07-04, 01:03
:roll: tung te gjitheve.une mendoj se kjo pyetje duhet me se paku te jet ne kokat tona sepse kur e vendosim para vetes ateher na e imponon qe sa me pare te vendosim per te e ateher mundemi edhe te gabojm.me e mira zgjidhje dhe kohe eshte ne momentin kur te dy si qift fillojn te mendojn spontanisht per martes e jo me para qellim sepse gaboni.
Nuk dua frajer para te 18, ose nuk do te martohem para 30-tave etj jane kushte qe nuk mundeni t i permbani lereni kohen le te punoj per te dy ajo vendos kur eshte me se miri.[/list][/i][/b]

turisti
03-08-04, 12:09
Pershendetje ANI prej Turiatit. Une do te martohem me 100 vjet,e deri aterit dua t'i kompenzoj disa gjera. :P :P

bmw-djali
04-08-04, 16:37
duhet me e gjete sa me shpejt diku nje brithyme se u plaka ej!

nitushe
09-09-04, 17:58
kur te kam taksirat ateher edhe martohna hihihih

Ermira
25-09-04, 16:04
VAllah haha kur te kam kysmet veq..shpresoj pasi ta mbaroj shkollen....
rreth 22 vjet jo mu martu po mu feju e rreth 24,25 mu martu se boll bona e martume po ne kete koh te rinis kurr s'muna me arrit !

uliksi31
25-09-04, 16:43
Martesa eshte dic, per cka njeriu gjithmon pendohet,si e lidhi si nuk e lidhi :lol: :lol: :lol: (kuptohet hajgare ishte)

ali kurtolli
25-09-04, 16:45
mekat qe jam i martruar

Ermira
25-09-04, 17:09
Ma be ALi kukuu a din se asht gjyna hahahah po pse morre mekat kur t'martohet njeri kishe osht mirr...masi tek asht mekat kurr s'paskna em u martuu

uliksi31
25-09-04, 17:44
mekat qe jam i martruar

Ne martes ka pasur fat ai njeri i cili kupton te gjitha fjalet e gruas para se ti thot ajo :lol:

Kaltrina
10-11-04, 11:43
duhet me e gjete sa me shpejt diku nje brithyme se u plaka ej!

aaahhahahahhha brithyme hahahahha !!!

bmw-djali
10-11-04, 19:26
duhet me e gjete sa me shpejt diku nje brithyme se u plaka ej!

aaahhahahahhha brithyme hahahahha !!!Pershendetje Kaltrina qesharake apo edhe hajgaret duhet me qene apo jo? :wink: P.S me pelqen te shkruaj me ty Kaltrina!!!!!!!!

Merisi
10-11-04, 19:37
KYsmet un dillen e kom dasemen :)

Kesna
10-11-04, 22:52
kur ti thej brite! hehehehh Ishalla i thej masi ti boj 30 vjet! :wink:

Kaltrina
11-11-04, 09:06
duhet me e gjete sa me shpejt diku nje brithyme se u plaka ej!

aaahhahahahhha brithyme hahahahha !!!Pershendetje Kaltrina qesharake apo edhe hajgaret duhet me qene apo jo? :wink: P.S me pelqen te shkruaj me ty Kaltrina!!!!!!!!

:oops: :oops: :oops: jeni te mireseardhur te bisedojme, per ate edhe jemi ketu :wink:

pershendetje

Kercovari
11-11-04, 10:38
Une me 100 vjet,t 'i kompenzoj krejt qka m'kan hikur... :wink:
Po shoki!
"Paske haruar se brenda 100.vjeteve ose me pas kompenzimin e fundit e bene kleriku.Une ty s`te deshiroj nje gje te tille para 100.vjet se e di se konpenzim nuk eshte te zesh bira me lloq nese nuk je murator."

Kaltrushi
11-11-04, 12:23
Deshiroj me 20 me u dashuru, me 22 me u feju dhe me 24 me u martu.
:wink:

Vigani
11-11-04, 18:56
Jo tybe treqin tybe pa ju pa te gjitheve ketu cka jeni ne forum qe jeni martue as une se kam njete para juve as ngat me ja ba qy.

ps.Ec e martou se kur spo e han dreqi asnjeren e spo me don.

Krokodilli
11-11-04, 19:29
Jo tybe treqin tybe pa ju pa te gjitheve ketu cka jeni ne forum qe jeni martue as une se kam njete para juve as ngat me ja ba qy.

ps.Ec e martou se kur spo e han dreqi asnjeren e spo me don.

haahhahaahah te pershendes Vigani,,,
mos ta nin shoki se edhe te keqit i vjen rradha,,,
i keqi me te keqin,, i miri me te mirin
me nderime,, pa keqkuptime :wink:

Gjumashja
11-11-04, 21:34
valla kam qef 24-26 tamon :)

MemphiSx
11-11-04, 23:24
Une jam ne kerkim t'fatit sa ma shpejt qe t'muj ;)

turisti
11-11-04, 23:53
Une me 100 vjet,t 'i kompenzoj krejt qka m'kan hikur... :wink:
Po shoki!
"Paske haruar se brenda 100.vjeteve ose me pas kompenzimin e fundit e bene kleriku.Une ty s`te deshiroj nje gje te tille para 100.vjet se e di se konpenzim nuk eshte te zesh bira me lloq nese nuk je murator."

Hahahahahahahaha," QERPIQI " qendron " KOXHA ",hahahahahahahahahahha. Te pershendes,TURISTI.

Vigani
12-11-04, 19:39
Jo tybe treqin tybe pa ju pa te gjitheve ketu cka jeni ne forum qe jeni martue as une se kam njete para juve as ngat me ja ba qy.

ps.Ec e martou se kur spo e han dreqi asnjeren e spo me don.

haahhahaahah te pershendes Vigani,,,
mos ta nin shoki se edhe te keqit i vjen rradha,,,
i keqi me te keqin,, i miri me te mirin
me nderime,, pa keqkuptime :wink:

Hehehehehe more Krokodil,po une s'thashe se jam i keq more qy,se tybe treqin tybe mem pa kogja njefare mashkulli jam,besa edhe po i them vetes burre se jo mahi.
Por pasi e pate fjalen te i keqi te na thone se lindshe i keq e me nafak.

oti
13-11-04, 20:34
Eshte nje gje qe nuk shkon simbas deshires sate por simbas dikuj tjeter (aludoj ne zotin) dhe se e kote eshte te thuhet se une dua qe te martohem edhe dy apo tri vite,thjesht eshte e shkruar edhe kjo por jo nga ti.Mire eshte me u mundu pak se pa u ba shkaktar diqka edhe nuk arrihet ne cak por prap se prak po them se kur dikush tjeter te vendos pra nji fuqi shume me e madhe se ne vete.

stina
14-11-04, 00:21
une mendoj 22-23 vjet esht tamon me u martu a :wink: se edhe i kry studimet ather :wink:
ju pershendet stina dhe jav uroj festen å shqiptAR :)

Toni_4Ever
26-03-05, 16:23
Me kish interessu se kur e keni ndermend mu martu

dhe me sa vjet mendoni ??

Te pershendes Filomena

26 ne ket mosh mendoj me kerku fatin tim

Gjumashja
26-03-05, 16:41
ka kohe mendoj qe ka 24-26

E Panjohura
01-04-05, 12:39
Valla me ju than te drejten se 22 vjet i kam po nuk me ke shku mendja per martes,po i ka hanger dreqi do kusherina do qiaka tezes dajes krejt jan feju e tash sa her qe po flas me djat ne tel po me thojn hajde me qka je ka pret se veq ti ke met..E po duhet me ja be dyqysh duhet me gjet nje veq hajt mu martu hahahahha,,se po me thojn mete pa u martu ahhaha.. :oops:

turisti
02-04-05, 20:00
Maresa?????hahahahahahahaahahahahahahahahahahahaah ahahahahahahahhahahahahahahaah. :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :? :wink:

Kercovari
02-04-05, 20:19
Maresa?????hahahahahahahaahahahahahahahahahahahaah ahahahahahahahhahahahahahahaah. :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :? :wink:

Kah fundi i martese jam. :roll:

turisti
02-04-05, 20:23
Maresa?????hahahahahahahaahahahahahahahahahahahaah ahahahahahahahhahahahahahahaah. :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :? :wink:

Kah fundi i martese jam. :roll:

Edhe une,por per tjetren nuk di,sepse gruja spo me lejon tash per tash. :wink:

Kercovari
02-04-05, 20:41
Maresa?????hahahahahahahaahahahahahahahahahahahaah ahahahahahahahhahahahahahahaah. :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :? :wink:

Kah fundi i martese jam. :roll:

Edhe une,por per tjetren nuk di,sepse gruja spo me lejon tash per tash. :wink:
Mos i trego nashta nuk merr vesht.hahahahahah!

turisti
02-04-05, 20:59
Maresa?????hahahahahahahaahahahahahahahahahahahaah ahahahahahahahhahahahahahahaah. :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :? :wink:

Kah fundi i martese jam. :roll:

Edhe une,por per tjetren nuk di,sepse gruja spo me lejon tash per tash. :wink:
Mos i trego nashta nuk merr vesht.hahahahahah!

Mire e ke. :wink:

stellina
03-04-05, 00:17
sa vjece do martohem???

22 vjece e gjys...dmth edhe dy muj. me 18 qershor :roll:

Gjumashja
03-04-05, 09:37
sa vjece do martohem???

22 vjece e gjys...dmth edhe dy muj. me 18 qershor :roll:


Urime moj


une per vete as qe e kam ndermend njeher

miss-dreq
12-04-05, 14:09
u mendoj qe te martohem kur ti boj 19 vjet koha ma e mira jetes

anna
12-04-05, 14:27
23-24 vjet :wink:

dr1ta
13-04-05, 00:04
Asnjeher

Barbaroza
13-04-05, 12:44
Asnjeher

Mos thuaj ashtu Dr1ta,te gjithe s'mund te jene psikopate,siq thua ti ndonjehere!Gjithmone ekziston dikush i merituar qe na rikthen besimin dhe shpresen per te dashuruar! :wink:

Kaltrushi
13-04-05, 13:47
shpresoj se me 20 vjet do interesona.., me 22 do fejona dhe ka 24 ndoshta do martona.... por ke vetem Deshir pa Garanti tek vetja......
:wink:

dr1ta
13-04-05, 13:52
Asnjeher

Mos thuaj ashtu Dr1ta,te gjithe s'mund te jene psikopate,siq thua ti ndonjehere!Gjithmone ekziston dikush i merituar qe na rikthen besimin dhe shpresen per te dashuruar! :wink:


Apsolut ce dikung gjindet ai fatlum :P Vec mendoj ce nje cop leter me nje vule ce je/jam e martuar ..nuk dmth ....vec dekja na ndan :roll:


huh

Piskama
13-04-05, 21:07
Me kane thone qe pa u msu me fol pa piskat skane me martuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :evil: :evil: :evil:

ShEjToNkA
16-04-05, 14:39
Me kane thone qe pa u msu me fol pa piskat skane me martuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :evil: :evil: :evil:


Hajtė siss mos u bė nervozė ,se pasi Shejtonja zuri vendė dikund me birma e rrupllimaaa edhe Piskamat kanė pėr tė zunė vendė dikund :lol: :lol: :lol:

Diana007
16-04-05, 15:10
Me kane thone qe pa u msu me fol pa piskat skane me martuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :evil: :evil: :evil:


Hajtė siss mos u bė nervozė ,se pasi Shejtonja zuri vendė dikund me birma e rrupllimaaa edhe Piskamat kanė pėr tė zunė vendė dikund :lol: :lol: :lol:

HEheheeheehheheheheheeeehheheehehheeehehheheheeeee heh


PS: si mos me kesh tash :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Daja POLIC
07-05-05, 18:56
1 her per 1 her ska martes SHOKI ime u martu edhe i ka ra pishmanit qe eshte martu dhe me ka than mos gabo mu martu se KUKU sigur ne BURG :? :?

Agroni22
07-05-05, 19:04
kom menduar se me 27vjet kom mu martar kofte kysmet

Gjumashja
08-05-05, 10:53
spo di ndoshta 24 vjeqe apo ma shume a ma heret fatit si dihet

Bronx
08-05-05, 19:33
Me kish interessu se kur e keni ndermend mu martu

dhe me sa vjet mendoni ??

kur te behen femnat te urta! :wink:

Daja POLIC
08-05-05, 22:13
spo di ndoshta 24 vjeqe apo ma shume a ma heret fatit si dihet

26 jo valla ti je e izolum terr diten ne gjum je :lol: edhe normal qe meshkujt nuk tregojn dashuri per ty gjumashja e nderuar :lol: :lol:

une kam shum motra spo ma leshojn renin, cka me bo? :cry: :cry:

luaNI-USA
09-05-05, 03:31
ju pershendes a mos eshte nje qike gati per martes se une jam i gatshem hahah tunge kaloni mire a

bellezza
09-05-05, 13:48
KUR TE JETE KYSMET ! :lol: :P


BELLEZZA

JooP
09-05-05, 18:34
Me kish interessu se kur e keni ndermend mu martu

dhe me sa vjet mendoni ??Un perveti e kom ndermend mu martu shum here..se ashtu keshtu kom qellu Avanturist e spo muj me i lan krejt rrugave..hahaha.. :wink:

Gjumashja
11-05-05, 10:14
spo di ndoshta 24 vjeqe apo ma shume a ma heret fatit si dihet

26 jo valla ti je e izolum terr diten ne gjum je :lol: edhe normal qe meshkujt nuk tregojn dashuri per ty gjumashja e nderuar :lol: :lol:

une kam shum motra spo ma leshojn renin, cka me bo? :cry: :cry:hahahahhahaha bash qisi si une po lypin brehhh :P


e martoj motrat ti ma shpejt pra e ne tu lshohet tani ty rendi :wink: ose ose martohu mopree

Kaltrushi
12-05-05, 10:05
pak para se me“m ardh koha.......... :wink: :lol: :lol:

Kercovari
12-05-05, 10:18
pak para se me“m ardh koha.......... :wink: :lol: :lol:
Akoma nuk eshte parakoha!hahahaahhaahahahahhaahha!

Kaltrushi
12-05-05, 10:27
pak para se me“m ardh koha.......... :wink: :lol: :lol:
Akoma nuk eshte parakoha!hahahaahhaahahahahhaahha!

ha haaaaaaaaaaaa

jo se rendin duhet mbajtur...........sben vetem hajt martona........hahahhaha ma ke vuar gazin............. :lol:

Kercovari
12-05-05, 10:34
pak para se me“m ardh koha.......... :wink: :lol: :lol:
Akoma nuk eshte parakoha!hahahaahhaahahahahhaahha!

ha haaaaaaaaaaaa

jo se rendin duhet mbajtur...........sben vetem hajt martona........hahahhaha ma ke vuar gazin............. :lol:

Pa koment!http://vest.com.mk/images/{6CA0B06F-0C07-482C-86FC-E52339D3DE6E}_humor-2.jpg :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kaltrushi
12-05-05, 11:10
pak para se me“m ardh koha.......... :wink: :lol: :lol:
Akoma nuk eshte parakoha!hahahaahhaahahahahhaahha!

ha haaaaaaaaaaaa

jo se rendin duhet mbajtur...........sben vetem hajt martona........hahahhaha ma ke vuar gazin............. :lol:

Pa koment!http://vest.com.mk/images/{6CA0B06F-0C07-482C-86FC-E52339D3DE6E}_humor-2.jpg :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


a duhet me mbajt une kasavet qe ti nuk je mire apo po trego fotoja krejt per qfar ke fjalen.......hiihihihi.........

Kercovari
12-05-05, 11:23
pak para se me“m ardh koha.......... :wink: :lol: :lol:
Akoma nuk eshte parakoha!hahahaahhaahahahahhaahha!

ha haaaaaaaaaaaa

jo se rendin duhet mbajtur...........sben vetem hajt martona........hahahhaha ma ke vuar gazin............. :lol:

Pa koment!http://vest.com.mk/images/{6CA0B06F-0C07-482C-86FC-E52339D3DE6E}_humor-2.jpg :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


a duhet me mbajt une kasavet qe ti nuk je mire apo po trego fotoja krejt per qfar ke fjalen.......hiihihihi.........

Eshte foto per te qesh,si e ke kuptu ti nuk e di.me fal!

Kaltrushi
12-05-05, 11:25
pak para se me“m ardh koha.......... :wink: :lol: :lol:
Akoma nuk eshte parakoha!hahahaahhaahahahahhaahha!

ha haaaaaaaaaaaa

jo se rendin duhet mbajtur...........sben vetem hajt martona........hahahhaha ma ke vuar gazin............. :lol:

Pa koment!com.mk/images/{6CA0B06F-0C07-482C-86FC-E52339D3DE6E}_humor-2.jpg[/img] :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


a duhet me mbajt une kasavet qe ti nuk je mire apo po trego fotoja krejt per qfar ke fjalen.......hiihihihi.........

Eshte foto per te qesh,si e ke kuptu ti nuk e di.me fal!:shock: :lol: :lol: :lol: more si e morre ti tasht.........po qite fare foto martese............... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
12-05-05, 11:29
Kerkova falje se nuk jam mire!Cdo diskitim i metutjeshem nuk shkon ne permirsim te gjendjes time mendore.

Kaltrushi
12-05-05, 11:31
Kerkova falje se nuk jam mire!Cdo diskitim i metutjeshem nuk shkon ne permirsim te gjendjes time mendore.


aha..........

Toni_4Ever
12-05-05, 19:45
Me mir mos folni shum se fatit nuk i deihet as pak edhe une kam menduar me 26 mu martu por nuk ndodhi tashe jam i martum edhe pse i kame 22 vjet

Toni_4Ever
12-05-05, 19:45
Me mir mos folni shum se fatit nuk i deihet as pak edhe une kam menduar me 26 mu martu por nuk ndodhi tashe jam i martum edhe pse i kame 22 vjet

Kurvani
31-05-05, 00:45
e kam kry me 25

anna
21-06-05, 10:22
24 do te ishte ok shume :wink: