Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 09-10-03, 10:47   #1
Filomena
 
Anėtarėsuar: 07-10-03
Postime: 12
Filomena e ka pezulluar reputacionin
Gabim Me sa vjet e keni ndermend mu (MarTu)???

Me kish interessu se kur e keni ndermend mu martu

dhe me sa vjet mendoni ??


Filomena Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 10-10-03, 00:28   #2
djana
 
Anėtarėsuar: 02-10-03
Vendndodhja: Pej
Postime: 16
djana e ka pezulluar reputacionin
Gabim Une them

Une them se martohena ateher kur do ta kem fatin tim siq thojn me nje fjale kur ta kam te shkruar
__________________
Pejanja
djana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-10-03, 09:42   #3
LIBERO_78
 
Anėtarėsuar: 07-10-03
Vendndodhja: EDHE PAK NE PR.
Postime: 99
LIBERO_78 e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek LIBERO_78 Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek LIBERO_78 Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek LIBERO_78
Gabim

:lol: UNE ATEHERE KUR TA PASTROJN PEJEN PREJ NDYRESIRAVE..PROVO TA KUPTOSH KU E KAM FJALEN :arrow:
__________________
ATY KU KA LIDHJE ....KA EDHE ZGJIDHJE
LIBERO_78 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-10-03, 00:35   #4
Donna
 
Anėtarėsuar: 12-10-03
Vendndodhja: Canada zemer
Postime: 19
Donna e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Donna Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Donna Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Donna
Gabim

hahah pytje interesant

nese me shkon plani qysh po mendoj

edhe nja 3 vjethajt se ju thirri ne dasem
__________________
Pr!$ht!nA izz Th3 b3$t !_!
Donna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-10-03, 00:47   #5
LaBi_Pr
 
Anėtarėsuar: 13-10-03
Vendndodhja: prishtine
Postime: 10
LaBi_Pr e ka pezulluar reputacionin
Gabim

op shum mir e ki a duhet valla mu martu edhe si shpejt aa se me bo mu nervozu qjo qika ik e mbes pa martu ej jeni te thirrur ne darsem kur te bjen bora e madhe oki:)
LaBi_Pr Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-10-03, 17:56   #6
leopard thaqi
 
Anėtarėsuar: 11-10-03
Vendndodhja: MITROVIC
Postime: 6
leopard thaqi e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek leopard thaqi Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek leopard thaqi
Gabim

tung juve e per mu martu une i kom 24 e hala nuk jom martu jo qi nuk kom dasht po nuk um ka ardh shanca hala se shancen e par nuk ko me lshu a .
leopard thaqi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-10-03, 18:37   #7
aferdita
 
Avatari i aferdita
 
Anėtarėsuar: 31-10-03
Postime: 4,075
aferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek aferdita
Gabim

un e ka ndermend mu martu kur ti bej 23 vjet edhe ishalla deri atehere e gjej:)
aferdita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-10-03, 22:11   #8
leopard thaqi
 
Anėtarėsuar: 11-10-03
Vendndodhja: MITROVIC
Postime: 6
leopard thaqi e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek leopard thaqi Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek leopard thaqi
Gabim

tung juve valla bre qik gutu pas se po tutna mos po vonohesh se nuk pe di se sa i ki tash po dil e gjoje naj djel te mir qi osht i shpis :?:
leopard thaqi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-11-03, 19:01   #9
aferdita
 
Avatari i aferdita
 
Anėtarėsuar: 31-10-03
Postime: 4,075
aferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek aferdita
Gabim

tugn leopardi thaqijo ti mos ma baj gajlen mu se un e gjej ku r te du se nuk eshte zor djem ka sadush :lol:tugi
aferdita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-11-03, 00:54   #10
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ani bre ani veq martonu, ju e une :cry: , profesioni nuk ma lejon martesen.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-11-03, 19:59   #11
Flash
 
Anėtarėsuar: 16-10-03
Vendndodhja: Prishtina
Postime: 46
Flash e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Flash Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Flash Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Flash
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Ani bre ani veq martonu, ju e une :cry: , profesioni nuk ma lejon martesen.


Tung murgesha o zot qfar nafake paskna pas o i lumi une qe kom bo njet mu bo prifft e kom mureshen aty murgesh mos em tradhto pash mu
__________________
Shfleto lexo mėso
Flash Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-11-03, 13:34   #12
LIBERO_78
 
Anėtarėsuar: 07-10-03
Vendndodhja: EDHE PAK NE PR.
Postime: 99
LIBERO_78 e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek LIBERO_78 Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek LIBERO_78 Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek LIBERO_78
Gabim

EJ <FLASH>..........SHUME JE IDIOT MUNDOHU QE TI RESPEKTOSH NJEREZIT SIQ E MERITOJNE NGASE KJO ZONJUSHA ..MURGESHA NUK KA HYRE KETU QE TE IMPONIJ DIKEND RRETH QELLIMIT TE FESE SIKUR BEJNE DISA TE TJERE POR THJESHTE DHE MIRE E KA SHKRUAR FJALINE ME POSHTE<DO TE JU TRAJTOJ SIQ JU DO TE ME PRITNI > PRA KJO ZONJUSHA E KA FLIJUAR VETVETEN PER TE TJERET SIQ E BERI KETE NENE TEREZA E JONA E MADHE QE BERI TE PAMUNDSHMEN PER MUA TY DHE GJITHE BOTEN PA DALLIME KONFESIONALE DHE RACORE...............PRANDAJ MOS I FYEJ NJEREZIT SEPSE NESE THUA QE JENI SHQIPTARE DHE E RESPEKTONI TE KALUAREN ATEHERE E KE FYER VETEVETEN TENDE ............NUK DO TE ME UNGOJ RESPEKTI PER TY DHE TE GJITHE POR KERKOJ PERMIRESIME DHE ETIKE TE TE TE SHKRUARIT SA ME TE MIREPRITUR NGA TE GJITHE NE OK TUNG

:idea:

NGA ALIAS LIBERO_78

:idea: DRITA KERKOHET NE ERRESIRE TE NDERUAR A PO JO?
__________________
ATY KU KA LIDHJE ....KA EDHE ZGJIDHJE
LIBERO_78 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-11-03, 16:30   #13
Flash
 
Anėtarėsuar: 16-10-03
Vendndodhja: Prishtina
Postime: 46
Flash e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Flash Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Flash Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Flash
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga LIBERO_78
EJ <FLASH>..........SHUME JE IDIOT MUNDOHU QE TI RESPEKTOSH NJEREZIT SIQ E MERITOJNE NGASE KJO ZONJUSHA ..MURGESHA NUK KA HYRE KETU QE TE IMPONIJ DIKEND RRETH QELLIMIT TE FESE SIKUR BEJNE DISA TE TJERE POR THJESHTE DHE MIRE E KA SHKRUAR FJALINE ME POSHTE<DO TE JU TRAJTOJ SIQ JU DO TE ME PRITNI > PRA KJO ZONJUSHA E KA FLIJUAR VETVETEN PER TE TJERET SIQ E BERI KETE NENE TEREZA E JONA E MADHE QE BERI TE PAMUNDSHMEN PER MUA TY DHE GJITHE BOTEN PA DALLIME KONFESIONALE DHE RACORE...............PRANDAJ MOS I FYEJ NJEREZIT SEPSE NESE THUA QE JENI SHQIPTARE DHE E RESPEKTONI TE KALUAREN ATEHERE E KE FYER VETEVETEN TENDE ............NUK DO TE ME UNGOJ RESPEKTI PER TY DHE TE GJITHE POR KERKOJ PERMIRESIME DHE ETIKE TE TE TE SHKRUARIT SA ME TE MIREPRITUR NGA TE GJITHE NE OK TUNGLibero qa je ti ideiote apo idiot spo di ti mundesh me mshel gojen edhe me nejt qaty se kerkush ste ka fol ty po murgeshes une shoqe e kam muregshen e ti trrus qaty shut up ok mos e qel ma mos perman emer timin khuuuu po fillozofja qe te kokshe bre mos fol more kurrr pat vettt a ok qy e hupta qe te kokshe nime hajt hajt se ika mos em shkruj mo se em dhimen 1 te qintat e sekondit mi hup per ty baj bambino:idea: DRITA KERKOHET NE ERRESIRE TE NDERUAR A PO JO?
__________________
Shfleto lexo mėso
Flash Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-11-03, 03:42   #14
ardian
 
Anėtarėsuar: 07-10-03
Vendndodhja: prizren
Postime: 1
ardian e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek ardian
Gabim

hej donna aj nuk po te pyet edhe sa ki mu martu po ne cilen mosha njeri kuptoje pyetjen pastaj kthe pergjegje
ardian Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-11-03, 13:04   #15
Online
 
Anėtarėsuar: 18-10-03
Vendndodhja: UK ( Lo)
Postime: 103
Online e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Online
Gabim

PėrshėndetjeNdėgjoni ketu ndashi me ju nejt kryt rahat mos m'u lodhe mos u martoni hiq bre vlla se me than masanej o kuku qka i bana veti qe e morra kete e se morra ate e keshtu. Enjoy (Shijone) se nje jete e kenaKukukuk s'ki qare pa kukat si do Gra te kqija

Ketu i paskan dhan krejt tjeter kahje temes hajde n'mujsh m'i ndal more bacRespekti mbi te gjitha


Online Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 13:24.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.