PDA

View Full Version : qa mendoni se a jane lazdrajka shqiptaret a?


LEON
15-03-04, 13:18
tungiiiiiiiiiiiiiiii

Barbaroza
16-03-04, 10:42
LEON,te lutem te jesh me i parmbajtur ne hapjen e temave dhe te mos jesh shume i pergjithesuar.
Nuk jane veq femrat shqiptare te llastuara,por ka nga te gjitha sojet e kombeve,nuk do te ishte e hijshme te shpreheni keshtu.

turisti
14-09-04, 20:36
Pershendetje Leon. Une mendoj se duhesh me e pyet LAZDRANIN se ai eshte pergjegjes per " LAZDRIM ". Te pershendes. :wink:

dr1ta
23-09-04, 01:39
pak :lol: :lol:

LennY
23-09-04, 15:09
pak :lol: :lol:

Jo pak ... po shum :lol: :lol: :wink:

dr1ta
25-09-04, 02:17
pak :lol: :lol:

Jo pak ... po shum :lol: :lol: :wink:

More lenny femnes i ka hije me kon lazdrejk nese nuk lazdrohet ateher esht mashkull :?

mr_beni
25-09-04, 11:25
Po vajzat shqipetare jan pak Lazdrajka vetem ju ka hije :wink:

nitushe
25-09-04, 14:39
Jo bre sjone hahahaha

Gentiani
25-09-04, 15:09
Mirė, mirė, po nuk na tregove se ē`ka i bjen Lazdrajkė pak mė shumė :wink:

Ermira
25-09-04, 16:09
VAllah me than drejt drejt jan shum te lazdruara edhe mene madhe--
edhe vete jam vajz shqiptare po realitetin duhet me trregu apo...
hecin thuse kush jan ato s'po them pergjigjsisht ...po do e do.....
kuuuuu :twisted: :twisted:

dr1ta
26-09-04, 01:22
VAllah me than drejt drejt jan shum te lazdruara edhe mene madhe--
edhe vete jam vajz shqiptare po realitetin duhet me trregu apo...
hecin thuse kush jan ato s'po them pergjigjsisht ...po do e do.....
kuuuuu :twisted: :twisted:


Po e shof ce qenke nervoz, vec nuk jan lazdrajka te gjitha femnat shqiptare vec te kan qellu do te kcija :)

Ermira
26-09-04, 13:04
Dr1ta aspak be qik s'jam nervoz veq realitetin po trregoj siq thash pak me par se nuk i perfshiva te gjitha vajzat e aq me pak ato te forumit po thash doe do s'te njohin s ekush je ..te pershendes

Murgesha
26-09-04, 14:18
VAllah me than drejt drejt jan shum te lazdruara edhe mene madhe--
edhe vete jam vajz shqiptare po realitetin duhet me trregu apo...
hecin thuse kush jan ato s'po them pergjigjsisht ...po do e do.....
kuuuuu :twisted: :twisted:

E po mbasi edhe vetė qenke shqiptare spo ta zė pėr tė madhe qė po e tregon ralitetin.

Barbaroza
26-09-04, 14:21
Mirė, mirė, po nuk na tregove se ē`ka i bjen Lazdrajkė pak mė shumė :wink:
:wink:

Kaltrushi
25-10-04, 13:26
Mos harroni se te gjithe jemi njerez kemi ndenja e sjellje te ndryshme. Qdokund gjend qka te duash edhe ketu femrat lazdrajka bien ne sy si qdo kund. Por nuk mundemi me thon se jane vajzat shqipetare lazdrajka.

pershendetje!!!

emine
01-10-09, 17:21
:biggrin:

pirro
01-10-09, 17:23
Jo jo te mira jane, mos te hym ne gjynah

shfletuesi_
01-10-09, 18:57
Eshte interesant femrave te bukura qdohere i qepen fjale, prandaj per femra shqiptare mund te degjosh lloj lloj fjalesh sepse jan te gjitha te bukura.. ai tash disa disa jan mos vet ama ne pergjithesi jan te bukura ne te gjitha aspektet. Te bukura te mira.

teutaA
03-10-09, 19:49
mendjemadhjaja po e per te lazdrume varet:smile:

shfletuesi_
03-10-09, 20:06
mendjemadhjaja po e per te lazdrume varet:smile:


E vertet kjo qe thua......

teutaA
03-10-09, 20:09
E vertet kjo qe thua......

hahahah o kryet jau thej un juve e qefin sjau prishi (hajgare) se e di femen jam edhe vet spo e dalloj vehten nga kjo kategori ndoshta edhe vet tingelloj ashtu e nuk e vrej vehten por me beso qe kjo eshte arsyeja qe nuk shoqerohem shum as ne forum e as live :wink:

posht mendjemadhsija ecni per tok oj femnat shqiptare:smile:

shfletuesi_
03-10-09, 20:25
hahahah o kryet jau thej un juve e qefin sjau prishi (hajgare) se e di femen jam edhe vet spo e dalloj vehten nga kjo kategori ndoshta edhe vet tingelloj ashtu e nuk e vrej vehten por me beso qe kjo eshte arsyeja qe nuk shoqerohem shum as ne forum e as live :wink:

posht mendjemadhsija ecni per tok oj femnat shqiptare:smile:

Jo sinqerisht para 5 viteve njoha nje femer ne virtualitet edhe me eshte dukur qdohere mendjemadhe por une me modestin time arita te futem ne shoqrin e saj dhe i pelqeva bajagi kogja shume ... edhe dikur vet ma beri pyetjen tha me trego drejt diqka a te jam dukur mendjemadhe !?? I thash drejt jo pak po mbi... me teper se sa d uhet - Tha te gjithe me thon keshtu por nuk lejoj njerezit te futen leht ne rrethin dhe shoqerin time pasi qe nuk kam shume shoqeri dhe nuk besoj leht.. Ndoshta pse femrat shqiptare na duken pak mendjemedhaja eshte qe meshkujt shqiptar nuk jan tamam bindesa edhe na duken ashtu:smile: Eh pak jeni mendjemedhaja ama edhe duhet te jesh per ata qe ste njohin.

teutaA
03-10-09, 20:30
Jo sinqerisht para 5 viteve njoha nje femer ne virtualitet edhe me eshte dukur qdohere mendjemadhe por une me modestin time arita te futem ne shoqrin e saj dhe i pelqeva bajagi kogja shume ... edhe dikur vet ma beri pyetjen tha me trego drejt diqka a te jam dukur mendjemadhe !?? I thash drejt jo pak po mbi... me teper se sa d uhet - Tha te gjithe me thon keshtu por nuk lejoj njerezit te futen leht ne rrethin dhe shoqerin time pasi qe nuk kam shume shoqeri dhe nuk besoj leht.. Ndoshta pse femrat shqiptare na duken pak mendjemedhaja eshte qe meshkujt shqiptar nuk jan tamam bindesa edhe na duken ashtu:smile: Eh pak jeni mendjemedhaja ama edhe duhet te jesh per ata qe ste njohin.

ne keto raste mendoj qe duhet me qen modeste dhe te respektosh vetvehten por jo mendjemadhe te shkelesh tjetrin:smile:

shfletuesi_
03-10-09, 20:33
[/b]

ne keto raste mendoj qe duhet me qen modeste dhe te respektosh vetvehten por jo mendjemadhe te shkelesh tjetrin:smile:

Ti e meqme je ama ke pak mendjemadhesi :) :wink:

teutaA
03-10-09, 20:35
Ti e meqme je ama ke pak mendjemadhesi :) :wink:

ahhahahah po de edhe un jam shqipe:wink:

shfletuesi_
03-10-09, 20:41
ahhahahah po de edhe un jam shqipe:wink:

U po nime kam harru

Arita
03-10-09, 20:51
Nuk mundemi me than te gjitha jan te lazdruara apo mendjemdhoja po mvaret pak nga vendi ka rrethi se ku e shprehin at lazdrimllek

psh. po te del nje femer e bukur me nje veshje normale nje mbremje ne kafiq ne pr te gjith thojn katundraja e ndoshta po e njejta femer del nje dit tjeter e zveshur eh ajo do te ishe femer e menqeme e qytetruar tamon e lazdruar se e ka zvesh gjysmen e trupit e athere ben te jet e lazdruar
po me pergjithsi ne te gjitha boten ka femra te lazdurara te pa lazdruara

po hajt more se mir eshte edhe kapak bon mu lazdru ndoj here hahahah

LaCoStA
06-10-09, 00:07
Ka ka edhe lazdrajka ...... me dije po flas, e jo qka kom ni :biggrin:

thellenza
09-10-09, 15:49
Jane dhe s'jane, ka gjithefare edhe prej shqipetareve.

DEA
09-10-09, 15:55
Sikur te dijme ta definjome fjalen " e lazdrume" kishim dite garant edhe me dhane pergjigje...

emine
09-10-09, 16:51
femrat vajzat shqiüptare jane te msune nga jeta ,kshtuqe jeta i kthen simbas situates dine me lujte shume rrole,pse jo edhe te lazdrune,e shpesh te qojne ne rugen e gabune te del krejt ndryshe ngaqe e mendone:biggrin:

Jana
15-10-09, 12:21
...kejt LAZDRAJKA jemi...heheheheheh....ncncncncnnc

Smuj me dhon nje mendim till...ne shumes...o Milet...

roadrunner
15-10-09, 13:24
Po un jam lazdrajk tybe, pse a duna mu merzit per ket send a? Hahahahha

Skyfter
15-10-09, 13:32
Po un jam lazdrajk tybe, pse a duna mu merzit per ket send a? Hahahahha


ka lazdrejka me Stil edhe pa Stil.... e ti roadrunner je lazdrejk me Stil, hiq mos u merzit as mos ta ndin .....

roadrunner
15-10-09, 13:46
Kuku ato pa stil jan te keqe, ishalla sta zajn rrugen hahahah

ka lazdrejka me Stil edhe pa Stil.... e ti roadrunner je lazdrejk me Stil, hiq mos u merzit as mos ta ndin .....

emine
23-10-11, 16:35
na kan lazdru si fmije bre

tipi engjellor
23-10-11, 19:59
po te lazdrume po se po po edhe ne sarrnisht po ...edhe zbathur bile ne sarrnisht hahahahah

emine
26-04-12, 20:34
bolll tybe

emine
25-08-12, 07:57
Ha tha Luani,qtash kam gjet femen,,,ho bre dala i rafte se smujti kush me te ra n fije,sa qikat shkove i more nkosove e ste bajshin rehat,tha jo valla kto tkosoves katundare,po flasin shume,spo jan kurrqyshe,edhe krejt rre****,,,,po a,tash kam femun e jo mahi,nejse kqyre kqyre seri,,,,dikure qe sune nejta shnoshe pa vete,ku e ki njoftu bre ket far bukuroshe,,,,,spo ba zo,mas ni kohe tha mos e ba t madhe me ni naj shqiptar se kta folin e qojne fjal,se tibe pata shku nifar puffi n hamburg qatje e kjo ish kan ka puno aty,une prap si pastruse a,ik bre pastruse kush qet femnat e mira me pastru n 'pufff,,,,,
eu thash qka koka me tju kallxu adresen popullit tone me shku e mu ba rahat qatje,po na paska pshtu luani bre paska ba zoti mrekulli,se shqiptaret nime krejt rrugejka e budallica jan,,,:tongue:

Hajra
25-08-12, 10:11
.....po ato te mirat krejt te lazdrune jane, veq me fol drejt edhe hije u ka,:biggrin: Me shqiptare nuk ka ne tane boten edhe pike.

premium
28-08-12, 18:26
Jo nuk jane lazdrajke perderisa jane fill vet te shpija , por rassisht pasqyra me ja dal perpara nisin me thy belin ,, ndersa ne qytet shtikllat edhe kamet e thejne nga stili i lazdrimit .

kuptohet kujna e ka hije ndasht ,, por disa qe mundohen ,, uhuhuh mozamakeq e ngatrohen kamet mes veti

jadore
28-08-12, 18:37
wow ! ..boll pata qjef me u prononcu ne qit teme ,por po e lo me njemije e sa ka ....