PDA

View Full Version : Cka mendoni dashuria eshte ndjenj apo sex???????


hana
05-01-04, 18:03
tung te gjithve per mendimin tim te dyja jan te lidhura shum me njera tjeren mendoj se ska dashuri pa sex se heret a von ajo do te ndodh qe 2 persona qe jan te lidhur te kryejn mardhenie.po mendimi juaj :?: :?:

Loloku
06-01-04, 09:53
Ok, Hana, ke tė drejtė!
Dashuria ėshtė ndjenja mė e thellė qė shpirti ta ndjenė dhe sexi atė e reflekton pėrjetueshėm nė formėn mė tė kėnaqshme tė mundshme! Edhe sexi ėshtė jo vetėm pėrjetim, por edhe arti mė i preferuar dhe i papėrmbajtshėm i shpirtrit, mendjes dhe fizikut.
Pėr gjėra kaq shpirtrore mjafton tė kesh fantazi, energji dhe ēmenduri... [/b]

tifozshqiptar
07-01-04, 00:48
tung,

cdo kush ka mendim te ndryshem e per kete po mundohem edhe une ta them:

- Dashuria hmmm , ndjenja me e bukur se kur te zgjohesh ne mengjez dhe shikon pran veti te dashuren se si fluturon ne gjumin e saj, se si ajo arom e mengjezit mbshetollon trupin e saj, se si ajo frymemarja saj degjohet si nje melodi e kompnouar nga engjujt e dashuris, se si ajo kur hap syt e saja dhe me shikon dhe me ledhaton me shikimin e saj te bukur ateher une e ndjej veten qe jam njeriu me i lumtur dhe qe e dashuroj nje njeri dhe qe me dashuron mua nje njeri. Kjo ndjenj nuk pershkruhet por vetem rin ne heshjte dhe e ndjenj.......
per mua eshte kjo ndjenj e dashuris....

hana
10-01-04, 14:29
Pershendetje Tifozishqiptar me pelqeu shum pergjigja jote te kokshe shum romantik lum ajo femer qe te paska :lol: :lol:

Murgesha
10-01-04, 15:02
Jane te nderlidhura mese vete.
Nuk bejne pa njera tjetren. Si pasuli pa biber. :lol:

lazdrani
11-01-04, 18:01
SI PESHKU PA UJE=SI NATA PA DITE
lazdrani :wink:

LIBERO_78
04-02-04, 14:13
HANA DASHURIA ESHTE BURIM ENERGJIE QE KONDENZOHET PERMES ZEMRES DHE SI E TILLE PERFUNDON NE MES KEMBES TUNG

Zero Cool
06-02-04, 15:02
Tungjatjeta hana !
Dashuria ėshtė diēka e shenjėt kurse sexi thjesht nevojė biologjike, kėtė tė fundit mund ta bėj njeriu nė wc psh me njė person qė fare nuk e njeh por vetėm qė i ka pėlqy nė shiqim tė parė edhe pastaj i thot asaj/atij good bay. Pėr dashurinė nuk vlejnė kėto ligje por pak ma ndryshe...

hana
06-02-04, 16:49
ok Zero Cool por besoj se edhe sexi ka rendesi ne nje mardhenie madje ne ditet e sotme ma merr mendja qe sexi eshte gjithcka ,dashurin as qe e marrin parasysh por kjo edhte gabim.

Zero Cool
06-02-04, 19:16
Pajtohem plotėsisht hana. No Coment!

ani
27-06-04, 19:32
Pershendetje Tifozishqiptar me pelqeu shum pergjigja jote te kokshe shum romantik lum ajo femer qe te paska :lol: :lol: ciao hanna nveter florin per ket pytje se une thom per sexy

Vera
27-06-04, 20:27
si deti pa uj valla ashtu mendoj une se paku

mickoja
28-06-04, 10:10
Jane te nderlidhura mese vete.
Nuk bejne pa njera tjetren. Si pasuli pa biber. :lol: ashtu Inxhe tregoj se qka asht dashurija

Murgesha
28-06-04, 11:18
Mickoja te kam zemer. :lol: :lol: :lol:

lazdrani
28-06-04, 11:46
Mickoja te kam zemer. :lol: :lol: :lol:
E une ty 8) :wink:

Murgesha
28-06-04, 11:59
Mickoja te kam zemer. :lol: :lol: :lol:
E une ty 8) :wink:

Edhe une ty me shume se ti mua.

ani
29-06-04, 20:05
si deti pa uj valla ashtu mendoj une se paku po edhe une i ati mendimi jam :P :P

turisti
28-07-04, 00:42
DASHURIA+SEKSI=DASHURIA KOMPLETE. :wink:

Loloku
28-07-04, 12:28
Dashuria ka kuptim ndjenje, sexi kuptim perjetimi. Dashuria pa sex eshte vetem fantazi, sexi pa dashuri ėshtė kurveri...

Dashuria me sex behet kėnaqėsi!

turisti
30-07-04, 10:35
Tung krejve. DASHURIA ESHTE NDJENJ E NDARE NE DY PJESE: TEORI dhe PRAKTIKE. :P :P :P :P :P :P

Gentiana
02-08-04, 11:36
tung,

cdo kush ka mendim te ndryshem e per kete po mundohem edhe une ta them:

- Dashuria hmmm , ndjenja me e bukur se kur te zgjohesh ne mengjez dhe shikon pran veti te dashuren se si fluturon ne gjumin e saj, se si ajo arom e mengjezit mbshetollon trupin e saj, se si ajo frymemarja saj degjohet si nje melodi e kompnouar nga engjujt e dashuris, se si ajo kur hap syt e saja dhe me shikon dhe me ledhaton me shikimin e saj te bukur ateher une e ndjej veten qe jam njeriu me i lumtur dhe qe e dashuroj nje njeri dhe qe me dashuron mua nje njeri. Kjo ndjenj nuk pershkruhet por vetem rin ne heshjte dhe e ndjenj.......
per mua eshte kjo ndjenj e dashuris....

Wow sa Romantik! O djema merrni shembull ne ket djalosh...

Honesty^uk.
03-08-04, 19:15
tung,

cdo kush ka mendim te ndryshem e per kete po mundohem edhe une ta them:

- Dashuria hmmm , ndjenja me e bukur se kur te zgjohesh ne mengjez dhe shikon pran veti te dashuren se si fluturon ne gjumin e saj, se si ajo arom e mengjezit mbshetollon trupin e saj, se si ajo frymemarja saj degjohet si nje melodi e kompnouar nga engjujt e dashuris, se si ajo kur hap syt e saja dhe me shikon dhe me ledhaton me shikimin e saj te bukur ateher une e ndjej veten qe jam njeriu me i lumtur dhe qe e dashuroj nje njeri dhe qe me dashuron mua nje njeri. Kjo ndjenj nuk pershkruhet por vetem rin ne heshjte dhe e ndjenj.......
per mua eshte kjo ndjenj e dashuris....

Wow sa Romantik! O djema merrni shembull ne ket djalosh...varet se kujt i len pershtypje kjo lloj romance,, Genta :wink:

Gentiana
03-08-04, 19:29
Wow sa Romantik! O djema merrni shembull ne ket djalosh...varet se kujt i len pershtypje kjo lloj romance,, Genta :wink: [/quote]

Ma trego ti pra nje lloj romance me te mir??? :wink:

Barbaroza
04-08-04, 11:58
tung,

cdo kush ka mendim te ndryshem e per kete po mundohem edhe une ta them:

- Dashuria hmmm , ndjenja me e bukur se kur te zgjohesh ne mengjez dhe shikon pran veti te dashuren se si fluturon ne gjumin e saj, se si ajo arom e mengjezit mbshetollon trupin e saj, se si ajo frymemarja saj degjohet si nje melodi e kompnouar nga engjujt e dashuris, se si ajo kur hap syt e saja dhe me shikon dhe me ledhaton me shikimin e saj te bukur ateher une e ndjej veten qe jam njeriu me i lumtur dhe qe e dashuroj nje njeri dhe qe me dashuron mua nje njeri. Kjo ndjenj nuk pershkruhet por vetem rin ne heshjte dhe e ndjenj.......
per mua eshte kjo ndjenj e dashuris....

Wow sa Romantik! O djema merrni shembull ne ket djalosh...varet se kujt i len pershtypje kjo lloj romance,, Genta :wink:

Mire e ke Honesty,se ndodh te kesh prane vetes nje njeri qe nuk te zgjon asnje lloj ndjenje :wink: :wink:

bmw-djali
05-08-04, 14:46
po shume me shume ndjenje dhe se nuk ka ndjenje me te bukur se kur e ke nje dashuri te paster te bukur me wullnet ateher edhe jeta eshte jete.

nitushe
09-09-04, 13:14
dashuria eshte ndjenje mirepo disa e marrin qe dashuria osht vetem sex

LABI
18-09-07, 17:26
dashuria eshte ndjenje mirepo disa e marrin qe dashuria osht vetem sex


DASHURIA ESHTE TERHEQJE (PERAFERIM ) EMOCIONAL NE MES DY PERSONAVE ...

TERHEQJA FIZIKE - NUK MUND T'PERKTHEHET NE DASHURI... ESHTE THJESHT QESHTJE ATRAKSIONI ... ALL ABOUT SEXX...

sifi
18-09-07, 17:55
[quote=LABI]DASHURIA ESHTE TERHEQJE (PERAFERIM ) EMOCIONAL NE MES DY PERSONAVE ...

TERHEQJA FIZIKE - NUK MUND T'PERKTHEHET NE DASHURI... ESHTE THJESHT QESHTJE ATRAKSIONI ... ALL ABOUT SEXX...
Bash pot pelqen qikjo pergjigja e Labit edhe po menoj qe qikjo o pergjigja ma me ven edhe ska tjeter

bert
21-06-09, 14:41
dashuria ne radhe te pare eshte ndjenje. njihesh me dike, te pelqen, ke deshire ta njohesh me shume, kalon me shume kohe me te dhe te pelqen si njeri. me vone vjen dhe dashuria apo marredheniet intime. une per vete keshtu e shoh.

thellenza
22-06-09, 18:11
Per mua eshte ndjenje.. sikurse per shumicen e femrave mendoj, kurse opcioni tjeter, vlen ndoshta me teper per shumicen e mashkujve :tongue:

shfletuesi_
22-06-09, 18:21
Asgje s'ka vlere pa dashuri e ketu hyn dhe Sexi...
E sa i perket temes. Mendoj qe dashuria dhe sexi jan te lidhura ne mes vete. Si Buka dhe Uji.

bert
22-06-09, 18:21
eshte ndjenje. jo gjithcka eshte sex. sexi vjen pas lidhjes

ENGJELLUSHA
31-07-09, 21:05
Dashuria eshte ndjenja me bukur dhe gjeja me e vlershme qe njeriu e perjeton ne jeten e tij

Peja-Boy
01-08-09, 18:59
Qysh mu kan qorru syt per Sex spem bje mend per Dashni hahahahahha