PDA

View Full Version : ''''Mashkujt dojn seks kurse Femrat Dashuri''''


MaChA
09-07-05, 00:11
.
.
Pothuajse tonve na ndodh qysh ne diten e pare te nje lidhje te mendojme ne kete gjė....

Ne te shumeten e rsateve jane Mashkujt te cilet insistojne per seks qe ne diten e pare....

Kurse Femrat ne keto raste pergjigjen EDNE ESHTE HERET PER TE LUFTUAR NE SHTRAT haahah....?!A KAN TE DREJT FEMRAT APO MASHKUJT NE KETO RASTE ?.......

turisti
09-07-05, 12:59
Femrat e kan zbulue dashurijen,mashkujt besnikrijen.

MaChA
09-07-05, 14:17
Femrat e kan zbulue dashurijen,mashkujt besnikrijen.

amo mashkujt besnikrin aa more turisi e ki huq pak a .. :lol:

Lorik_12
09-07-05, 17:51
femnat kan pas te drejt :shock: 8) :lol:

turisti
09-07-05, 23:38
Femrat e kan zbulue dashurijen,mashkujt besnikrijen.

amo mashkujt besnikrin aa more turisi e ki huq pak a .. :lol:

Nuk besoj i nderuari. :P

besniku
11-07-05, 09:43
po ne deshurin e par duhet tė hash keks se fillon me puthje dhe mbaron me seks kshtu mendoj un tung

MaChA
11-07-05, 22:39
.
mendimi im osht se edhe mashkujt dojn dashuri e edhe femrat dojn sex ....

se pa pas pak dashuri ndaj njoni tjetrit as sexi nuk shkon me zor..

Kaltrushi
12-07-05, 13:15
ai don at

e kjo den ket....


e me ne fund secili do ta gjen at qe i perket....:wink:

SPARTAK
13-07-05, 20:48
seksi i mire eshte shtylle mbajtese per nje dashuri te vertet ,nuk jemi ne kohen e para 30-50 viteve ,kur prindet tone jane hyre ne martese pa e njohur njeri tjetrin ,kjo gje sot i perket te kaluares ,kurse sot duhet te veprohet ndryshe nga ajo kohe e kaluar,te mos lidhe qifti nje martese pa e njohur njeri tjetrin mire seksualishte, per ate dhe ceka me larte se seksi shtylle mbajtese per nje dashuri te vertete ,ne jete duhet te rrezikohet ,pra filloni nga seksi edhe ju ,mua nuk me doli keq kjo pune ,besoj qe edhe ju do te keni sukses ,harrojeni kohen e vjeter ,mendoni me te rene (kohen).Me nderime Spartaku .[/b]

albioni_nl
13-07-05, 22:45
Mashkujt dashurohen shpejt,femrat dashurojne shume :wink:

Psikologu
13-07-05, 23:42
Mashkujt dashurohen shpejt,femrat dashurojne shume :wink:

Dashuria nuk guxon te kete peshore, ajo duhet te jete shpirterore dhe reale, qe te formulohet me emrin dashuri.

Panopticon
14-07-05, 00:13
Dashuria nuk guxon te kete peshore, ajo duhet te jete shpirterore dhe reale, qe te formulohet me emrin dashuri.

Psikologu,

Si i shpjegon pra ti termet "dashuri e madhe", "dashuri e vogel" ose "dashuri hyjnore" (ne kuptimin e madhe)?

Pan.

Psikologu
16-07-05, 12:07
Dashuria nuk guxon te kete peshore, ajo duhet te jete shpirterore dhe reale, qe te formulohet me emrin dashuri.

Psikologu,

Si i shpjegon pra ti termet "dashuri e madhe", "dashuri e vogel" ose "dashuri hyjnore" (ne kuptimin e madhe)?

Pan.

Pan,

Dashuri nuk eshte peshore dhe se nuk ndahet ne shkallet e madhe ose e vogel , ajo ne fakt eshte e madhe per ate qe dashuron me nje seriozitet te madhe , deri me sot nuk kam lexuar se ka nje dashuri te vogel , por hyjnore ka sepse eshte e lidhur me shpirtin , ndjenjat , perjetimet , sakrificat etj etj.
Dashuria nuk njef kufij , as raca , as fe e as frige, pra eshte e madhe dhe ashtu do te jetoj.

albioni_nl
17-07-05, 11:19
Mashkujt dashurohen shpejt,femrat dashurojne shume :wink:

Dashuria nuk guxon te kete peshore, ajo duhet te jete shpirterore dhe reale, qe te formulohet me emrin dashuri.

Nuk e di si e paske kuptuar kete ēfare une kam shkruar,une me pak fjale jam munduar ti pergjigjem temes se shtruar!
Pershendetje i nderuar :P

MaChA
17-07-05, 17:29
Mashkujt dashurohen shpejt,femrat dashurojne shume :wink:


edhe une jam i pajtimit me mendimin ton dost ....

e vrertet osht se mashkujto dashurohen shpejt edhe mund ta harron at dashri shpejt ..

kurse femrat nuk jna si na ....

pershendetje

NiRvAnA
04-08-05, 12:37
Po eshte e vertet qe kjo ndodh te qdo kush ama puna eshte se nese ta jep qajo qik met paren ateher dihet qa i thuhet asaj a nese jo ateher bon me majt edhe nja 6 dit tjera :lol: :lol: :lol: :lol:

_____________

Rock is My Life

Nexhati
16-08-05, 20:46
Mu me doket se femra e don ma shum sex se mashkolli? :wink: :wink:

kaola
26-08-05, 12:45
.
.
Pothuajse tonve na ndodh qysh ne diten e pare te nje lidhje te mendojme ne kete gjė....

Ne te shumeten e rsateve jane Mashkujt te cilet insistojne per seks qe ne diten e pare....

Kurse Femrat ne keto raste pergjigjen EDNE ESHTE HERET PER TE LUFTUAR NE SHTRAT haahah....?!A KAN TE DREJT FEMRAT APO MASHKUJT NE KETO RASTE ?.......


besa e zotit as une skam qef me u ngaterrua me ndonje kot pa e provua mire njeher,se pastaj me mbete ne dore e nuk vyen hic,e duhet me dale te kojshija ateher :P

Murgesha
26-08-05, 14:32
Edhe femrat bajnė sex more, e jo vetėm meshkujt. :roll: :roll: :roll:

MaChA
07-09-05, 20:00
Edhe femrat bajnė sex more, e jo vetėm meshkujt. :roll: :roll: :roll:


HEEE PO NORMAL OSHT AJO MURGESHA SE EDHE FEMNAT E DOJN SEXIN ..

SE MOS ME PA DASHT FEMNAT SEXIN ATEHERE

KJO DYNJE ISH KON PA KUPTIMME DREIME MACHA :wink:

Krokodilli
08-09-05, 06:46
pasna qen i panafak i shkreti deri tash

femrat kerjojn seks ndersa une dashuri,, shumica e djemve kishin than qeky paska qellu me nafak,, une mendoj se seksi nuk ka kenaqesi pa dashuri.....

pra pa dallim gjinie,, femer , mashkull, ne raste te ndryshme, ka qe femra kerkon seks kurse mashkulli dashuri,,
por ne shum raste ka qe mashkulli kerkon seks e vajza dashuri (ndodh ne Kosove ne te shumten e rasteve)

pershendetje[/b]

Kaltrushi
08-09-05, 14:29
ai don at

e kjo den ket....


e me ne fund secili do ta gjen at qe i perket....:wink:


ende e kam ket mendim.......... :wink:

turisti
08-09-05, 14:31
ai don at

e kjo den ket....


e me ne fund secili do ta gjen at qe i perket....:wink:


ende e kam ket mendim.......... :wink:

I mire eshte,hmmmmm.... :P

Urata
09-09-05, 14:52
Femrat e kan zbulue dashurijen,mashkujt besnikrijen.

Sa mire po dishe per per vete (boten mashkull)!!!!!!Meshkujt i dirigjon organi kojshi i anusit...!

Krokodilli
10-09-05, 05:15
Femrat e kan zbulue dashurijen,mashkujt besnikrijen.

Sa mire po dishe per per vete (boten mashkull)!!!!!!Meshkujt i dirigjon organi kojshi i anusit...!

hallall te qoft turisti,, se te verteten e ke then,,,,

urata po femrat kush i dirigjon?
momente te pakontrolluara, te pa dirigjuara,, bej tradheti po mos me tradheto....

Reana
10-09-05, 05:36
pasna qen i panafak i shkreti deri tash

femrat kerjojn seks ndersa une dashuri....
[/b]

:lol:
Po me dhimbsesh :cry: :cry: :cry:

Krokodilli
10-09-05, 10:45
pasna qen i panafak i shkreti deri tash

femrat kerjojn seks ndersa une dashuri....
[/b]

:lol:
Po me dhimbsesh :cry: :cry: :cry:

hehe e moj Reana,, a e ke verejt se kur te lodhet njeriu me nje gje,, you just feel like you had enough of everything, you wanna calm down,, and stick with one...