PDA

View Full Version : SA FEMIJE DESHIRONI TI KENI NE TE ARDHMEN?


Faqet : [1] 2

LIBERO_78
09-10-03, 10:28
:wink: UNE PER VETI MENDOJ NESE MA FALE ZOTI KETE DHURAT TE CMUAR UNE ME DESHIREN E GRUAS DO TE KISHA DESHIRE TI KEM DY FEMIJE 1VAJZE DHE 1 DJALE.........TI NGJAJNE MAMIT TE TYRE SE BABIN DO TA KEN TE KEQ :lol: AHAAAAAAAAAAA :wink:

Gentiana
09-10-03, 20:33
Tung,hey un do kisha deshir qe ti kem bineq dhe ate me se miri nje djal dhe nje vajz,se rriten bashk dhe e kryn, ateher dikur aty rreth 35 e kisha ber edhe nje nese kisha dasht. apo jo? tung tung

genta

LIBERO_78
10-10-03, 19:43
:lol: NE PAJTIM ME BURRIN E KISHE BERE ATE TE FUNDIT APO E KISHE HUAZU DIKUND A :wink:

Gentiana
10-10-03, 20:29
:lol: NE PAJTIM ME BURRIN E KISHE BERE ATE TE FUNDIT APO E KISHE HUAZU DIKUND A :wink:Tung. jo more Libero_78 me pajtimin e burrit qy, qka je ka fol edhe ti. pse ti femit se i ben, me pajtimin e gruas i ben apo si esht puna. qy. nejse. tung e bash

jehona
10-10-03, 23:44
valla une per veti kam qef me i pas 4 femi, 2 qika e 2 djem. amo qka nuk kisha deshiru me pas, esht nje qike per hasret, sepse e kam perjetu vet, dhe nuk esht ashtu siq mendojn disa..... :cry:

ADRIANO
12-10-03, 11:15
Te pershendes Jehona,

Une mendoj vetem ne te jen shendosh,se numri i femive ose vajz apo djal nuk eshte interesant. Une nuk kem deshir me pas aq shum se dua te ja mundesoj femive te gjithat e jo si perpara 7 ose 8 femi edhe nuk kan pas asgje.

jehona
17-10-03, 23:05
te pershendes adriano, jam ne mirkuptim me ty sa i perket me ja dhon femis nje perspektiv positive te jetes. po a po te duken shum 4 femi a? veq duhet me pas deshir dhe lumteri, se edhe 100 femi me i pas mundesh me jau mundesu nje jete te lumtur dhe te hapur per gjdo gje.......

Zana
20-01-04, 17:28
Vallah 2 femije bol!! hehe :P 8)

Murgesha
20-01-04, 17:37
Pse vajza po beni kajde. Njeriu duhet te kete me se shumti 6 femije. Ani edhe disa djem kokan deklaru per dy e tre. Jo dhe jo une kam deshire ti kem 6. Se jam rrite ne nje familje te madhe me vellezer e motra dhe gjithhere kemi kaluar mire.

hana
20-01-04, 18:45
Pershendetje Libero_78 mu a me pelqejn shum femijt sidomos ata te vegjlit hala pa i bo 1 vjet po si te rriten .....nejse une kisha dasht me i pas 3 femij, 2 vajza dhe nje djal tung

Barbaroza
21-01-04, 11:32
Pasi une i dua me shume vajzat,atehere kisha preferuar te kem dy vajza,por ben edhe nje djale per hater te burrit :P

diana
21-01-04, 12:20
FEMIJET DHE BERJA FEMI ESHTE AKT DASHURIE POR SEPARI AKT PREOKUPIMI DHE BURIM OBLIGIMESH. Gjithashtu kjo ka qene e lidhur dikur me statistika demografike ( popullata duhej livruar ne prokreacion per te siguruar jeten e popullit) Por harronim qe te besh femi eshte me perpara te kesh mundesi tu sigurosh nje jete te ekuilibruar (ne baraspeshe) e mbi te gjitha ti edukosh. Edukimi i femiut shqiptar ne nje menyre korrrekte ka qene i lidhur me qellime politike sepse ngjarjet ne Kosove , Maqedoni deshmojne qe nese dikush sankcionon lirine e te mesuarit kjo do te thote qe liria e te mesuarit eshte rrezik per ndaluesin sepse ka per qellim FORMIMIN apo ZHVILLIMIN e ARESYES. Femra shqiptare ishte e transformuar ne makine per femi pa mos qene e pergatitur per kete. Martohej e re dhe pa qellime ,pa kerkesa pa objektiva ndaj burrit te saj...me te cilin martohej edhe pa e pare...


Per mua shume pak ka rendesi gjinia e femiut tim nese arrij ta edukoj duke patur parasysh MBI TE GJITHA ZHVILLIMIN E TIJ NE NJE EKUILIBER SOCIAL dhe kjo KERKON NDRYSHIMIN E SHOQERISE NGA KAOSI NE EKUILIBER...

RRUSHI
22-01-04, 04:52
ALOHA-AMIGOS
Sa i perket numrit te femijeve ---NJE PAK DY SHUM-----qka po flas edhe une ---kur shumica nga ju e dini qe e kam rimorkjo traktori ahhh :wink:

lazdrani
22-01-04, 09:48
4 vajza dhe 4 djem=8.............lazdrani :wink:

anna
22-01-04, 18:26
tung tung une kisha dasht mi pas 3 femije 2 djem dhe nje qik 8) :lol: 8)

Kaltrina
04-02-04, 12:14
me je tregu une diqka, une i kam humb disa anetare te familjes, edhe pse jemi kane shume ne fillim tash kemi mbet pak, keshtu qe sa te mi fal zoti, femijte nuk jan kurr shume, e kam nga pervoja
tung

mickoja
15-06-04, 23:40
4 vajza dhe 4 djem=8.............lazdrani :wink:hahahah...edhe un qeshtu deshiroj ti kem 8 femijč 4-vajza e 4-djalosha

Cool_Boy
15-06-04, 23:45
Une dua qe te kem vetem tre djem jo me shume ishall zoti me ploteson deshiren ne kete........

lazdrani
16-06-04, 10:48
4 vajza dhe 4 djem=8.............lazdrani :wink:hahahah...edhe un qeshtu deshiroj ti kem 8 femijč 4-vajza e 4-djalosha
:wink: :wink: :wink:

Murgesha
16-06-04, 10:49
Une vetem 3, me teper skam kapacitet :wink: :lol: :lol:

mr_beni
16-06-04, 17:38
kuku as fabrike tullav as birmilet cka koka ba ketu prej femijve hahahah---------une kisha pas qef veq 10 ma shum jo hahahah :lol: :lol: :lol: :lol:

Cool_Boy
16-06-04, 17:45
kuku as fabrike tullav as birmilet cka koka ba ketu prej femijve hahahah---------une kisha pas qef veq 10 ma shum jo hahahah :lol: :lol: :lol: :lol:

mr_beni nuk ben me shume ok ahaha se ma pak hiq ahaha

lazdrani
17-06-04, 11:42
kuku as fabrike tullav as birmilet cka koka ba ketu prej femijve hahahah---------une kisha pas qef veq 10 ma shum jo hahahah :lol: :lol: :lol: :lol:Duashe te pysesh se pari Nuse a pajtohet per kete :lol: :lol: :lol: :wink: 11 ishte me mire :arrow: Ekip Futbolli :lol: :lol: :lol:

Vera
19-06-04, 13:22
kuku as fabrike tullav as birmilet cka koka ba ketu prej femijve hahahah---------une kisha pas qef veq 10 ma shum jo hahahah :lol: :lol: :lol: :lol:


kuku mr_beni paske me bo nomin, hej beni veq edhe dy vet po mungojkan nje ekip footballi dh enje rezerv hahahhahahahahah

aferdita
20-06-04, 09:26
un kam deshire ti kem dy djem dy vajza :wink:

lazdrani
20-06-04, 11:54
Sa te kete qef Nusja do te ja plotesoje deshiren :wink: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
20-06-04, 15:11
Sa te kete qef Nusja do te ja plotesoje deshiren :wink: :lol: :lol: :lol:

Lazdrani nuk dyshoj aspak se keshtu do te jete. Lum nusja per ty qe do te kete ne dispozicion te deshirave te veta :wink:

lazdrani
21-06-04, 11:14
Sa te kete qef Nusja do te ja plotesoje deshiren :wink: :lol: :lol: :lol:

Lazdrani nuk dyshoj aspak se keshtu do te jete. Lum nusja per ty qe do te kete ne dispozicion te deshirave te veta :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
21-06-04, 11:52
Dy djem dhe nje vajze shume te bukur :wink:

progoni
26-06-04, 02:24
dy djem


mirė po rriten
kaq e kam pas kaqikun

progoni

lazdrani
26-06-04, 16:09
dy djem


mirė po rriten
kaq e kam pas kaqikun

progoni
Ani de edhe Dy per Pleqni :wink:

turisti
27-08-04, 09:41
Pershendetje.- Sa naj fal Zoti. :wink:

genti_boy
27-08-04, 19:23
une kisha pas qef me i pas 24 edhe me me pas dek nja ska lidhje ahah

Kullerka
08-09-04, 16:03
tung tung Libero_87
kjo tem e mir!!!!!! :wink:
Per deshiren time dy vajza dhe dy djem
munden edhe me shume por vetem te jene pa asnje te mete
dhe te kene fat natyrisht ne kete Jet!!
Tung tung :!: :!: :!:

Luana
08-09-04, 22:55
Une per vete kam qef 2 vajza :D se ato jan per nene :wink:

Luana
08-09-04, 22:57
Turist kjo eshte per ty !!
zoti ti fal deri sa te mujsh po duhet pak me e koqit se ju mashkujt nuk po i beni lindjet por mjera femra qe po hjek e kush nuk po ja beson :?

turisti
08-09-04, 23:22
Turist kjo eshte per ty !!
zoti ti fal deri sa te mujsh po duhet pak me e koqit se ju mashkujt nuk po i beni lindjet por mjera femra qe po hjek e kush nuk po ja beson :?

Pershendetje Luana.
Une jam Turist.Pak-ketu,pak-aty,nuk behet kallaballek,a edhe grat nuk lodhen e as nuk ankohen.Te pershendes. :wink:

Luana
09-09-04, 05:02
ahahhahhha :lol: :lol: :lol: Turist hmmmmm :D
A po vjen te une si turist pak ne Canada , apo mos te duhet ndonji viz me ta dergu se ndoshta nuk i ke letrat ?

turisti
09-09-04, 10:05
ahahhahhha :lol: :lol: :lol: Turist hmmmmm :D
A po vjen te une si turist pak ne Canada , apo mos te duhet ndonji viz me ta dergu se ndoshta nuk i ke letrat ?

Hmmmm,oferta EXTRA NJERZORE,dhe nuk mundem pa tu felmnderue shume,shume.Ēka ofroni ne ate Canade? Perveq pishave te gjata,ambijentin e bukur ,oksigjenin e pastert,si eshte puna me mbeshtjellesin e ozonit dhe thellesijen e liqenit IRI ose ONTARIO?Une jam adhurues i BUKURIVE NATYROREEEEEEEEEEEEE,dhe ēka permban hala oferta jote?
Te pershendes,vizen e pres,vij pa stres.

Luana
09-09-04, 17:26
bobobobo :shock: :shock: :shock:
ani ku po e din Ontario eeee lake Irie :shock: :shock: :shock:
e vertet se ka bukuri natyrore por nuk ka dashuri natyrore :(

kurse oferta eshte surprise :wink: :wink:
vizen ta kam nis permes via e-mail :wink:

Naki
09-09-04, 18:31
nje vajze dhe nje djale,gjithnje kame deshiruar-Tani veq femijet jane rritur Vajza 7 vjeqare dhe djali 5 Vjeqar.

nitushe
11-09-04, 14:26
1qik e 1 djale edhe fmija i pare kisha pas qef me kane qik :lol: :lol:

Nexhati
13-09-04, 14:05
Tre i kam edhe nja 5 kysmet :wink:

livoreka bicio
18-09-04, 00:18
deshiroj ti kem 2 djem dhe 2 vajza...

Ylberi_be
21-09-04, 16:16
tung ju pershendes tema qenka shum e pershkruar e falenderoj dijanen qe kishte than dy djem dhe dy qika kishte pas deshir me i gjet vetem ajo e ka then ket disi me logjikshum po ska rendsi ban ma shum ban me pak une skam femij se skam gru po si ta kisha gjet nje shoqe kisha pas deshir ta propozoja ashtu 2 djem dhe dy qika?paramendoni me qen djal dhe mos mepas vlla apo me qen vajz si ajo hasret dhe mos me pas moter zoti kend mos e laft pa vlla dhe pa moter? :idea: :idea:

MemphiSx
21-09-04, 17:06
Per deshir timen 2 djem e 2 vajza:)

Qe edhe emrat vajzav aferdita,Erza djemve Eliot dhe Granit :D

Tomori
22-09-04, 16:39
Sa hmmm??? vallahi nuk e di be, kadal nje her po e thras Uraten Oj Uratooooo hejjj sa fmi moj e ke nderment ti me ba, hajt nje here thue ty se vallahi per qe ket pun nuk jam kujtue un per veti!!!!
Po va thot Urata,,,,e mua mgel me e zbatu thenjen e saj!!! Se ajo ka me i lind fmit o njerez e jo un,,,hahahaha :wink:

Murgesha
22-09-04, 19:39
Sa hmmm??? vallahi nuk e di be, kadal nje her po e thras Uraten Oj Uratooooo hejjj sa fmi moj e ke nderment ti me ba, hajt nje here thue ty se vallahi per qe ket pun nuk jam kujtue un per veti!!!!
Po va thot Urata,,,,e mua mgel me e zbatu thenjen e saj!!! Se ajo ka me i lind fmit o njerez e jo un,,,hahahaha :wink:

Haahahahahahaha Tomori. Urata mė ka treguar mua. Ajo i dėshiron sė paku njė ekip futbolli me gjithė rezerva. Pra shtrėngohu mirė. E shiko gjej ndonjė punė me tė ardhura tė majme. :wink:

Tomori
22-09-04, 22:22
Sa hmmm??? vallahi nuk e di be, kadal nje her po e thras Uraten Oj Uratooooo hejjj sa fmi moj e ke nderment ti me ba, hajt nje here thue ty se vallahi per qe ket pun nuk jam kujtue un per veti!!!!
Po va thot Urata,,,,e mua mgel me e zbatu thenjen e saj!!! Se ajo ka me i lind fmit o njerez e jo un,,,hahahaha :wink:

Haahahahahahaha Tomori. Urata mė ka treguar mua. Ajo i dėshiron sė paku njė ekip futbolli me gjithė rezerva. Pra shtrėngohu mirė. E shiko gjej ndonjė punė me tė ardhura tė majme. :wink:

E shyqyr jarabi, tamam si nvakt shum mir,,,,vallahi le tjen shnosh e gjall se dot ket ene per nskoll em per nburg em per shpi e per pushk, ene per femra, ene per namuz tamam hyqimet, e lumi un Murgesh po tqeras per ket lajmin e mir :wink:
hahahaha tamam drzhav nveti e Tomor ej mor Tomor nduket se me Uraten je i Uruar

Lozonjarja
23-09-04, 10:34
Une per veten time kam deshire te kem nje femije apo dy me se shumeti :wink:

Murgesha
23-09-04, 11:19
Pha ēfarė firme moj paske ti??
A je bijo shqipe, se veē me njė sja kemi ne zanat jo? :wink: :wink:

ShEjToNkA
23-09-04, 11:21
Une per veten time kam deshire te kem nje femije apo dy me se shumeti :wink:

ejjjjjjjjj mojjjjjjjjj qik jarabi ni ekip tė fudbolit e bėjėsh me fėmi pej teje ni katund u shtoftė qė na kėnqe me kėtė makin he Ty zemra tu kėnaqtė :lol: :wink:

Lozonjarja
23-09-04, 11:25
Murgesha,me mire nje e tia plotesoj te gjithas kushtet se shume e askund hiq :wink:

Shejtonka,leri fjalet e ma kthe makinen se boll u knaqeeeee

ShEjToNkA
23-09-04, 11:27
Ncukkkkkkkkkkkkk Lozonjarja , shujj se s'ta kėthej veturen ,se unė kėtė ditė e kam prit hastret m'u zavitė me vetur e kjo thotė kėthema ,jo tybe mos prit niher bile qyyyyyyy :wink:

Lozonjarja
23-09-04, 11:29
Shejtonka,ti nuk qenke shoqe si mendova pra :?

ShEjToNkA
23-09-04, 11:30
Lozonjrajaaaaaaaaaaaa :twisted: Shujjjjjjj mojj mos mė bė nervoz se tani nervozohėna e nuk tė flas kurr ma qyyy ,

Murgesha
23-09-04, 11:31
Shejtonka,ti nuk qenke shoqe si mendova pra :?

Pse a ma e mirė po tė dukem unė a????
O kėrkoja Shejtonkės makinėn e mua lėrma se u kėnaqa.
Hhahahahahahahahahahahahhaahaha

Lozonjarja
23-09-04, 11:33
Ncncnccncncncncncncncnccnncccc :(

ShEjToNkA
23-09-04, 11:37
Shejtonka,ti nuk qenke shoqe si mendova pra :?

Pse a ma e mirė po tė dukem unė a????
O kėrkoja Shejtonkės makinėn e mua lėrma se u kėnaqa.
HhahahahahahahahahahahahhaahahaTybe Murgesha mos e mėso pėr mbrapėsht qiken qyyyyyyyyy
Le ta lyp Ty e mua le tė ma lenė makinen se kam merka mu zavitė qyyyyy

Lozonjarja
23-09-04, 11:40
Aa ma jipni tash veturen apo e shihni edhe njehere cfare ju gjen :evil:
http://bestanimations.com/Careers/Law/Police/Police-04.gif

Murgesha
23-09-04, 11:43
Aa ma jipni tash veturen apo e shihni edhe njehere cfare ju gjen :evil:
http://bestanimations.com/Careers/Law/Police/Police-04.gif

Unė jo pėr vete. Ai ti a veē me reklam po don me mė friguar a???
Unė spo ndegjoj se ka Polici kėtu. :wink:

Tomori
23-09-04, 11:47
Murgesha,me mire nje e tia plotesoj te gjithas kushtet se shume e askund hiq :wink:

Shejtonka,leri fjalet e ma kthe makinen se boll u knaqeeeee

Lozonjare, shum gabim e ke nese mendon se nje do ta kiesh e do tja plotsojsh kushtet,,,Lozonjare po t"them Tomori nje gje po fund fundit ti e din punen tende???!!

Secili fmi len me nafaken e vet, sa ma shum ti kesh asht ma mir se kjo esht si puna kapitalit, Lozonjare duhet me mendu ene ma thkell po ta zem se je e vendosme te kesh vetem nje fmi, e tash e rit e i ban 20vjet, por ndodh fatkeqsija ta zem nje ndeshje komunikacioni se ndodhin kta gjera, e jet npleqni vetem si qyqe, po dmbyllet dera, O Lozonjare qfar kushtesh arite kurgja,,,prandaj ban sa tmundesh e dot kesh lloj lloj fmie si per hasem, ene per miq e shok , ene po ndodh fatkeqsija nuk je me nje ke tjerit,,,,hahaha shko nje her bisedo me Uraten e tregon ajo ma mir :wink:

Lozonjarja
23-09-04, 11:47
Murgesha,si moj me reklame ,a spo i sheh policet aaaaaaaaaaa
http://members.tripod.com/~oceanwisher/police/cartoon_cop1.gif
http://members.tripod.com/~oceanwisher/police/cop_and_computer.gifhttp://members.tripod.com/~oceanwisher/police/police_bear.gif

ShEjToNkA
23-09-04, 11:47
http://bestanimations.com/Careers/Law/Police/Police-04.gif

polica kend kėrkoni juveeee :?: , ahaaaaaa Lozonjaren aaaa , po ajo i nisė nė atė drejtim , andej mund ta gjeni atė :lol: :lol:

Lozonjarja
23-09-04, 11:49
Tomori,do ti kem parasysh keto fjale se ma fute friken ne palce tash :roll:

Lozonjarja
23-09-04, 11:53
http://bestanimations.com/Careers/Law/Police/Police-04.gif

polica kend kėrkoni juveeee :?: , ahaaaaaa Lozonjaren aaaa , po ajo i nisė nė atė drejtim , andej mund ta gjeni atė :lol: :lol:

Shejtonka,kot e ke me reklama falso,shiko policine e vertete tash
http://members.tripod.com/~oceanwisher/police/cartoon_cops.gif

ShEjToNkA
23-09-04, 11:55
Lozonjarja na vjen keq por na ikmmmmmmm dhe shpėtuam nga cdo e keqe bile edhe nga Policia dhe ata filluan deturen e tyre se kan detyra mė tė rėndėsishme se neve: Ishte kjo porosia e Murgeshės dhe Shejtonkės tė cilat njė zėri folėn dhe e lėrėn kėtė porosi kėtu,

Lozonjarja
23-09-04, 11:59
Polici duke qeshur pas kryerjes se detyres me sukses,pasi arrestoi Murgeshen dhe Shejtonken.
http://members.tripod.com/~oceanwisher/police/laughing_police.gif

Gjumashja
05-11-04, 11:17
3 boll jane

Kaltrina
05-11-04, 11:20
Valla sa e ka shkru zoti, sme pengojne se i dua femijet shume... :wink:

Barbaroza
05-11-04, 11:23
Vetem dy-djem :)

Kercovari
05-11-04, 11:48
Nese i ke Zoti i ruajte-nese jo Zoti te i dhasht me gjith te mirat,Barbaroza.
"Magjupet thone"Me lind nene me fate dhe hidhem ne berrlok".

Barbaroza
05-11-04, 12:02
Nese i ke Zoti i ruajte-nese jo Zoti te i dhasht me gjith te mirat,Barbaroza.
"Magjupet thone"Me lind nene me fate dhe hidhem ne berrlok".

Nuk i kam Kercovari se akoma jam e vockel :wink: por kisha dashur ti kem ashtu.

Mafiozi
05-11-04, 12:09
Ooooo njė ekip te futbollit... :wink:

anna
11-11-04, 13:18
3 sa here kam dashur ti kem :wink:

Krokodilli
11-11-04, 17:07
nje vajz dhe nje djal do te ishte perfekt

Kercovari
11-11-04, 19:25
nje vajz dhe nje djal do te ishte perfekt

Ide e mire Kroki
Por a do te qendrosh qe bananet gjithmon me levore te servosh?.

Maca
11-11-04, 21:38
Dua ti kem dy vajza dy djem..Ama kam deshir te jen bjondina nga natyra edhe sy kalter...mmmm oh zot plotsoma ket deshir hihi :wink:

Krokodilli
12-11-04, 13:54
nje vajz dhe nje djal do te ishte perfekt

Ide e mire Kroki
Por a do te qendrosh qe bananet gjithmon me levore te servosh?.

hahaha te pershendes Kercovari,,, eshte e vertet se ne shqiptaret ne munges te servimit te bananes me levore,, nuk perdorim levoren,, dhe mbarojm me ka 7-8 femije..........
do ta provoj,,,
ishte vetem mendin dhe deshir e imja per 2 femije.........

MemphiSx
16-11-04, 20:07
2 Djem e 2 Goca :D

Maca
16-11-04, 20:14
MemphiSx sikur une...
Ishallah zoti ta ploteson deshiren,nese jo ashtu si e mendon ti spaku te te gezoj me 1 femi... :wink:

MemphiSx
16-11-04, 20:25
Maca Faleminderit :) Gjithashtu edhe ti te jesh e lumtur me Familjen qe do ta krijosh ;)

lazdrani
16-11-04, 20:47
2 Djem e 2 Goca :D


Dhashte zoti te me plotesoje deshiren :wink:

Mafiozi
16-11-04, 21:47
2 Vajza e 2 Djem ishalla :roll:

Kercovari
17-11-04, 12:54
Une i kam tre.2.vajza e nje dajle.
Gruja i lindi a!.

Gentiana
17-11-04, 13:01
Une i kam tre.2.vajza e nje dajle.
Gruja i lindi a!.
:lol: :lol: :lol: http://www.cosgan.net/images/smilie/froehlich/a075.gif http://www.cosgan.net/images/smilie/froehlich/a075.gif

Murgesha
17-11-04, 14:38
Une i kam tre.2.vajza e nje dajle.
Gruja i lindi a!.

Natyrisht me ndihmėn tėnde. :wink:

Unė i kam dy djem dhe njė vajzė. Ka qenė dėshirė e imja e pėrhershme dhe mu ka plotėsuar. :lol:

Kercovari
17-11-04, 17:39
Une i kam tre.2.vajza e nje dajle.
Gruja i lindi a!.

Natyrisht me ndihmėn tėnde. :wink:

Unė i kam dy djem dhe njė vajzė. Ka qenė dėshirė e imja e pėrhershme dhe mu ka plotėsuar. :lol:
Edhe ty te paska ndihmuar burri.Hallall i kofte!Zoti te ruajt femit.
Une me nje nalle ne kry,e ti me dy!?.

Naki
17-11-04, 17:56
Ju plotesofshin te gjithve deshirat,te keshe parasyve ardhmerin tuaj do te thote dine per qka jetone ,kuptohet obligimet shtohen si prinde.
Jame baba i dy femijeve, 1Vajze dhe 1 Djale produkt i gatuar nga une dhe Bashkeshortja.

lazdrani
02-01-05, 13:12
Ju plotesofshin te gjithve deshirat,te keshe parasyve ardhmerin tuaj do te thote dine per qka jetone ,kuptohet obligimet shtohen si prinde.
Jame baba i dy femijeve, 1Vajze dhe 1 Djale produkt i gatuar nga une dhe Bashkeshortja.


:roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Gjumashja
02-01-05, 13:15
2ēupaaa

livoreka bicio
05-01-05, 21:03
2ēupaaaHAHAHAH :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Luana
05-01-05, 21:31
une nji ekip futbollistik dua ti kem :lol: :lol: :lol: :lol:

livoreka bicio
05-01-05, 21:37
une nji ekip futbollistik dua ti kem :lol: :lol: :lol: :lol:DO TE NEVOITET EDHE NJE PERE TREJNER.HAHAHAHAH :lol: :lol: :lol: :wink:

Luana
05-01-05, 21:43
une nji ekip futbollistik dua ti kem :lol: :lol: :lol: :lol:DO TE NEVOITET EDHE NJE PERE TREJNER.HAHAHAHAH :lol: :lol: :lol: :wink:
Po te adaptoj ty :wink: :lol: :lol: :lol:

livoreka bicio
05-01-05, 21:48
une nji ekip futbollistik dua ti kem :lol: :lol: :lol: :lol:DO TE NEVOITET EDHE NJE PERE TREJNER.HAHAHAHAH :lol: :lol: :lol: :wink:
Po te adaptoj ty :wink: :lol: :lol: :lol:OK ME GJITHE DESHIRE DOTE BEHEM. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

erita
05-01-05, 21:48
2 djem :wink:

Luana
05-01-05, 21:51
une nji ekip futbollistik dua ti kem :lol: :lol: :lol: :lol:DO TE NEVOITET EDHE NJE PERE TREJNER.HAHAHAHAH :lol: :lol: :lol: :wink:
Po te adaptoj ty :wink: :lol: :lol: :lol:OK ME GJITHE DESHIRE DOTE BEHEM. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


E di :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

livoreka bicio
05-01-05, 21:58
une nji ekip futbollistik dua ti kem :lol: :lol: :lol: :lol:DO TE NEVOITET EDHE NJE PERE TREJNER.HAHAHAHAH :lol: :lol: :lol: :wink:
Po te adaptoj ty :wink: :lol: :lol: :lol:OK ME GJITHE DESHIRE DOTE BEHEM. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


E di :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:HAHAHAHAHAHAHHA :P :P :P

Luana
05-01-05, 22:40
Po ti Livoreka sa femij ke deshir me i pas
http://www.cosgan.net/images/smilie/konfus/n010.gif

livoreka bicio
05-01-05, 22:46
Po ti Livoreka sa femij ke deshir me i pas
http://www.cosgan.net/images/smilie/konfus/n010.gifNVARET NESE E MARRE GRUANE E BUKUR, DO TI BEJE PLTE FEMIJE, DHE NESE JO AQ TE BUKURE, VETEM 2. EDHE DRNIN ME QELS TRAK HAHAHAHAH :lol: :lol: :lol:

Mafiozi
05-01-05, 22:49
2 Vajza dhe 2 Djem

Ishalla i lumi zot me ndegjoj.

Luana
05-01-05, 22:50
Po ti Livoreka sa femij ke deshir me i pas
http://www.cosgan.net/images/smilie/konfus/n010.gifNVARET NESE E MARRE GRUANE E BUKUR, DO TI BEJE PLTE FEMIJE, DHE NESE JO AQ TE BUKURE, VETEM 2. EDHE DRNIN ME QELS TRAK HAHAHAHAH :lol: :lol: :lol:

Ishalla te qellon e mire gruja se une do te vdes tu kesh sot , ani " drinin me qels edhe trrrak "http://www.cosgan.org/images/midi/frech/c035.gif

livoreka bicio
05-01-05, 22:54
Po ti Livoreka sa femij ke deshir me i pas
http://www.cosgan.net/images/smilie/konfus/n010.gifNVARET NESE E MARRE GRUANE E BUKUR, DO TI BEJE PLTE FEMIJE, DHE NESE JO AQ TE BUKURE, VETEM 2. EDHE DRNIN ME QELS TRAK HAHAHAHAH :lol: :lol: :lol:

Ishalla te qellon e mire gruja se une do te vdes tu kesh sot , ani " drinin me qels edhe trrrak "http://www.cosgan.org/images/midi/frech/c035.gifISHALLA HAHAHAHAHHA :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
05-01-05, 23:06
Po ti Livoreka sa femij ke deshir me i pas
http://www.cosgan.net/images/smilie/konfus/n010.gifNVARET NESE E MARRE GRUANE E BUKUR, DO TI BEJE PLTE FEMIJE, DHE NESE JO AQ TE BUKURE, VETEM 2. EDHE DRNIN ME QELS TRAK HAHAHAHAH :lol: :lol: :lol:

Jo jo se sban punė as dryni, mė sė miri ėshtė tė fleni nė dhoma tė veēanta. :wink: Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaa

Luana
05-01-05, 23:09
Po ti Livoreka sa femij ke deshir me i pas
http://www.cosgan.net/images/smilie/konfus/n010.gifNVARET NESE E MARRE GRUANE E BUKUR, DO TI BEJE PLTE FEMIJE, DHE NESE JO AQ TE BUKURE, VETEM 2. EDHE DRNIN ME QELS TRAK HAHAHAHAH :lol: :lol: :lol:

Jo jo se sban punė as dryni, mė sė miri ėshtė tė fleni nė dhoma tė veēanta. :wink: Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaa
Murgesh po me dhembin felqija tu kesh edhe eshte ka ma plas koka prej dhimbje por prap me shpirt po keshi me beso , se edhe ti Murgesh dleq je :P

Murgesha
05-01-05, 23:10
Murgesh po me dhembin felqija tu kesh edhe eshte ka ma plas koka prej dhimbje por prap me shpirt po keshi me beso , se edhe ti Murgesh dleq je :P


Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Luana.
Je ble se jam dleq i vocėl. :wink:

livoreka bicio
05-01-05, 23:14
Po ti Livoreka sa femij ke deshir me i pas
http://www.cosgan.net/images/smilie/konfus/n010.gifNVARET NESE E MARRE GRUANE E BUKUR, DO TI BEJE PLTE FEMIJE, DHE NESE JO AQ TE BUKURE, VETEM 2. EDHE DRNIN ME QELS TRAK HAHAHAHAH :lol: :lol: :lol:

Jo jo se sban punė as dryni, mė sė miri ėshtė tė fleni nė dhoma tė veēanta. :wink: Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaa HAHAHAHAH MENDOJE QE DRYNI ESHTE ME MIRE, DHE E HUMBI QELSIN KREJTE, SE NE DHOMA NUK KA BESIM HHAHAHAHAHAHAH :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
05-01-05, 23:17
Po ti Livoreka sa femij ke deshir me i pas
http://www.cosgan.net/images/smilie/konfus/n010.gifNVARET NESE E MARRE GRUANE E BUKUR, DO TI BEJE PLTE FEMIJE, DHE NESE JO AQ TE BUKURE, VETEM 2. EDHE DRNIN ME QELS TRAK HAHAHAHAH :lol: :lol: :lol:

Jo jo se sban punė as dryni, mė sė miri ėshtė tė fleni nė dhoma tė veēanta. :wink: Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaa HAHAHAHAH MENDOJE QE DRYNI ESHTE ME MIRE, DHE E HUMBI QELSIN KREJTE, SE NE DHOMA NUK KA BESIM HHAHAHAHAHAHAH :lol: :lol: :lol: :lol:

O Bicio ska besim dryni se e pret sharra e hekurit. :wink:

vushtrria
05-01-05, 23:20
jo more bicio shoki rrnofte shkalla aahhaahahhahah

livoreka bicio
05-01-05, 23:22
Po ti Livoreka sa femij ke deshir me i pas
http://www.cosgan.net/images/smilie/konfus/n010.gifNVARET NESE E MARRE GRUANE E BUKUR, DO TI BEJE PLTE FEMIJE, DHE NESE JO AQ TE BUKURE, VETEM 2. EDHE DRNIN ME QELS TRAK HAHAHAHAH :lol: :lol: :lol:

Jo jo se sban punė as dryni, mė sė miri ėshtė tė fleni nė dhoma tė veēanta. :wink: Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaa HAHAHAHAH MENDOJE QE DRYNI ESHTE ME MIRE, DHE E HUMBI QELSIN KREJTE, SE NE DHOMA NUK KA BESIM HHAHAHAHAHAHAH :lol: :lol: :lol: :lol:

O Bicio ska besim dryni se e pret sharra e hekurit. :wink: HAHAHAHHAHAH ATY NUK ME PAHA SHKUARE MENDJA FARE,POR NDOSHTA DHE NUK BEN PUNE SHARRA E HEKURITE SEPSE ESHTE VENDE SHUM DELIKATE HAHAHHAHA :lol: :lol: :lol:

Luana
05-01-05, 23:25
E bajm qelsin kopje :wink:

livoreka bicio
05-01-05, 23:38
E bajm qelsin kopje :wink:DOTE JETE QELSE ME PASSWORD.KOPJA NUK BEN PUNE HAHAHAHHA :lol: :lol: :lol:

livoreka bicio
05-01-05, 23:39
jo more bicio shoki rrnofte shkalla aahhaahahhahahHAHHAHAHAHAH E VETEM SHKALLA MUNDETE ME BE DIQKA HAHAHH :lol: :lol: :lol:

Luana
05-01-05, 23:40
E bajm qelsin kopje :wink:DOTE JETE QELSE ME PASSWORD.KOPJA NUK BEN PUNE HAHAHAHHA :lol: :lol: :lol:


http://www.cosgan.net/images/smilie/traurig/k050.gif

sarasara
28-01-05, 17:20
Dy djem(kysmet)

Barbaroza
28-01-05, 19:46
Dy djem(kysmet)

Me jete te gjate amin jarabi. :)

sarasara
29-01-05, 12:29
Dy djem(kysmet)

Me jete te gjate amin jarabi. :)

Te lumte goja Barbaroza :)

lazdrani
29-01-05, 12:32
Me deshire Nje Djale dhe Nje Vajze.... :wink:

Murgesha
29-01-05, 12:36
Me deshire Nje Djale dhe Nje Vajze.... :wink:


E pėr pahiri stregove Lartmadhėri..... :lol: :lol:

lazdrani
29-01-05, 12:44
Me deshire Nje Djale dhe Nje Vajze.... :wink:


E pėr pahiri stregove Lartmadhėri..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

biondi_f86
29-01-05, 14:10
2 vajeza dhe 2 cika. :!: hahahahha

doGzona
05-04-05, 13:31
Dy vajza dhe nje djale :wink:

Barbaroza
08-04-05, 11:41
Dy vajza dhe nje djale!

Tomori
08-04-05, 11:50
Dy vajza dhe nje djale!

-Me deshira nja tre(3) apo pes(5) djem!!!
- Sa per vajze luse zotin mos te kem asnje vajze?!!!

doGzona
08-04-05, 11:58
Dy vajza dhe nje djale!

-Me deshira nja tre(3) apo pes(5) djem!!!
- Sa per vajze luse zotin mos te kem asnje vajze?!!!
:evil:

Murgesha
08-04-05, 12:01
Dy vajza dhe nje djale!

-Me deshira nja tre(3) apo pes(5) djem!!!
- Sa per vajze luse zotin mos te kem asnje vajze?!!!


Unė e kam njė vajzė dhe dy djem.
Ēdo ditė falėnderoj Zotin qė mė ka bėrė nėnė.
E mė sė shumti falėndėroj qė kam njė Vajzė, edhe pse para lindjes sė saj nuk kam dashtė tė kem vajzė fare.
Por vajzat janė gėzimi i shtėpisė, dhe ti Tomori do tė mbetesh gjysmė babė nėse nuk ke vajzė fare. :lol:

Barbaroza
08-04-05, 12:05
Vajzat jane gezimi i shtepise dhe paraja e dreqit!

Murgesha
08-04-05, 12:07
Vajzat jane gezimi i shtepise dhe paraja e dreqit!


Gabim je, nodshta para sa e sa vitesh po, por tani vajzat janė Zonja si nė shtėpi tė prindit ashtu edhe nė atė tė burrit. :lol:

Domira
08-04-05, 12:09
Me deshire dy vajza dhe dy djem :)

Barbaroza
08-04-05, 12:13
Vajzat jane gezimi i shtepise dhe paraja e dreqit!


Gabim je, nodshta para sa e sa vitesh po, por tani vajzat janė Zonja si nė shtėpi tė prindit ashtu edhe nė atė tė burrit. :lol:

Per Kosove,s'jam gabim sepse i shoh gjerat me mire derisa jam ketu,e per atje jashte,ndodhe kjo.Akoma luhet me vajzen shqiptare!
Ndoshta mund te jete zonje ne shtepi te babes,por jo edhe ne ate te burrit. :wink:

Tomori
08-04-05, 12:19
[quote="Tomori
Unė e kam njė vajzė dhe dy djem.
Ēdo ditė falėnderoj Zotin qė mė ka bėrė nėnė.
E mė sė shumti falėndėroj qė kam njė Vajzė, edhe pse para lindjes sė saj nuk kam dashtė tė kem vajzė fare.
Por vajzat janė gėzimi i shtėpisė, dhe ti Tomori do tė mbetesh gjysmė babė nėse nuk ke vajzė fare. :lol:


hahahahahahahaha moj Murgeshe :wink:
-Pike se pari para se me hyre ne debat me ju e nderuara Murgeshe
Ju uroje femive paqin jete te gjate dhe pa brenga ju dhashte zoti te gjithete mirat si qikes po ashtu edhe djemve


E tashe ti thkehemi muhabetit te forumit?!!!!

-Si bre me thua qe un so te jesi gjysem babe nese nuk kam vajze?!!!

Une mendoje te kunderten po nuk pate djale tek atehere ngeli gjysem babe?!!!
-Nuk do shum mente ketu se djali eshte renja e shtepise,, a sa i perket vajzes ajo eshte dega pershkak se vajza eshte per der te huaj moj Murgeshe,,,tash per tash kaq :wink: ...dot vazhdojme me debatin
po pres replike[/b]

Murgesha
08-04-05, 12:24
hahahahahahahaha moj Murgeshe :wink:
-Pike se pari para se me hyre ne debat me ju e nderuara Murgeshe
Ju uroje femive paqin jete te gjate dhe pa brenga ju dhashte zoti te gjithete mirat si qikes po ashtu edhe djemve


E tashe ti thkehemi muhabetit te forumit?!!!!

-Si bre me thua qe un so te jesi gjysem babe nese nuk kam vajze?!!!

Une mendoje te kunderten po nuk pate djale tek atehere ngeli gjysem babe?!!!
-Nuk do shum mente ketu se djali eshte renja e shtepise,, a sa i perket vajzes ajo eshte dega pershkak se vajza eshte per der te huaj moj Murgeshe,,,tash per tash kaq :wink: ...dot vazhdojme me debatin
po pres replike[/b]


Shiqo Tomor, vėrtet vajza shkon nga shtėpia, por ajo gjithherė menjen e ka te baba e nėna, djali martohet dhe kokėn e kthen nga nusja dhe prindėrit pak i largon.
Pėr pleqėri tė thellė edhe pse e martuar, vajza do tė mundohet tė baj diēka pėr nėnė e babė, kurse djali ta vėn nusen te koka e jo tė rralla janė rastet kur reja ėshtė bėrė Nikoqirja e shtėpisė, dhe ēka thot ajo bahet nė shtėpi.
Prandaj njė vajzė ėshtė si flladi i Verės pėr prindėrit nė atė kohė.
Ngoe ti Murgeshėn dhe hini punės e bane njė vajzė, se sa tė jetė jeta do tė mė falėnderojsh. :lol: :lol: :lol:

Domira
08-04-05, 12:25
[quote="Tomori
Unė e kam njė vajzė dhe dy djem.
Ēdo ditė falėnderoj Zotin qė mė ka bėrė nėnė.
E mė sė shumti falėndėroj qė kam njė Vajzė, edhe pse para lindjes sė saj nuk kam dashtė tė kem vajzė fare.
Por vajzat janė gėzimi i shtėpisė, dhe ti Tomori do tė mbetesh gjysmė babė nėse nuk ke vajzė fare. :lol:


hahahahahahahaha moj Murgeshe :wink:
-Pike se pari para se me hyre ne debat me ju e nderuara Murgeshe
Ju uroje femive paqin jete te gjate dhe pa brenga ju dhashte zoti te gjithete mirat si qikes po ashtu edhe djemve


E tashe ti thkehemi muhabetit te forumit?!!!!

-Si bre me thua qe un so te jesi gjysem babe nese nuk kam vajze?!!!

Une mendoje te kunderten po nuk pate djale tek atehere ngeli gjysem babe?!!!
-Nuk do shum mente ketu se djali eshte renja e shtepise,, a sa i perket vajzes ajo eshte dega pershkak se vajza eshte per der te huaj moj Murgeshe,,,tash per tash kaq :wink: ...dot vazhdojme me debatin
po pres replike[/b]

Jo bre Tomori edhe ti, moti ka qen ajo pune tash jan kohna tjera, si vajza si djali njejte.

Murgesha
08-04-05, 12:29
Vajzat jane gezimi i shtepise dhe paraja e dreqit!


Gabim je, nodshta para sa e sa vitesh po, por tani vajzat janė Zonja si nė shtėpi tė prindit ashtu edhe nė atė tė burrit. :lol:

Per Kosove,s'jam gabim sepse i shoh gjerat me mire derisa jam ketu,e per atje jashte,ndodhe kjo.Akoma luhet me vajzen shqiptare!
Ndoshta mund te jete zonje ne shtepi te babes,por jo edhe ne ate te burrit. :wink:

Eh moj Barbarozė, unė vetėm 6 vite kam qė jam larguar nga Kosova, dhe ende nuk e kam harruarr se si ėshtė atje.
Kam edhe familjar qė mė tregojnė se sa po shkon pasuli atje, andaj hiq mos ta marrin mendja se pse ti po jetojke atje e unė jo i din tė gjitha gjėrat mė mirė.
Shiqo vetėm nė kėtė forum sa gruaja shkruan, shiqo nė forumet tjera dhe bindesh nė fjaltė e mia.
Pastaj dil e shiqo nė Ferizaj sa nusja e martuar vozit makinėn, shkon nė disko, del nė miniq, e mos tė flasim pėr grimin qė i vnojnė ftyrės, e ke aktive tėrė ditėn jashta shtėpisė e jo tė mbyllyr nė shtėpi duke ju bėrė hyzmet vjehrrive.
Andaj mos mė thuaj se kėtu ku jetoj unė qenka ndryshe e tek ju ende po hjekin.

Tomori
08-04-05, 12:42
[]

Jo bre Tomori edhe ti, moti ka qen ajo pune tash jan kohna tjera, si vajza si djali njejte.]-He moj "Domira" per qfar kohe e ke fjalen,,,une sa qe di me kte fikrin tem qe kam?!!! Qekjo kohe ka qene,,,eshte,,,,,dhe dot jese ner sa dbahet devri?!!!
-Ojjj Domira,,,un Tomori kaq di kaq foli,,,te siguroje qe perveq ksaj Hane e Dielli e kta Yjet dhe natyra qe na rethone keshtu ka qene qe pi kure eshte kurdis dynjaja... :wink:

-Domira mos u mashtro me ata filmat fantaze te Amerikanve,,,tungji :wink:
e tashe po pate naj send tjeter me njofto,,,por te lutem veq per kohen mos me ngatro,,,,hahahahaha moj Domira qfar taksirat me ket Tomorin[/color]

Domira
08-04-05, 12:50
Deshta te them se nuk pajtohem me ty ne kete ceshtje Barbaroza sepse grate, vajzat ose femra shqiptare ne pergjithsi ka ndrru menyren e jetes. Femra shqiptare sot esht e lire bile ndonjiher me duket se po teprohet me "lirine" duke e keqkuptu ndonjiher. Kjo esht pershtypja ime kur shoh se grate, nuset ose bijat nga kompleksi sillen ne menyre pak ma arrogante, shpeshehere duket rrefuzu qe te kontribujne ne harmonine familjare psh per te sherby diken me kafe ose me gatu ambelsire ose ndonjehere ndonje gjelle e kshtu me rradh. Me ka ra me ndigju disa here se kinse femrat po ndjehen te perbuzura nese mirren me pune shtepie ose familjare. Kjo eshte shume e gabueshme. Natyrisht ne kuader te kohes se lire duhet te shfrytezohet cdo min per te shijuar atmosferen familjare sepse keshtu edhe puna jasht shtepise dhe kariera shkojne me lehte. Nejse per kete teme mund te flitet shume dhe me falni se e zgjata.

Tomori
08-04-05, 12:55
Domira shume je e qarte?!!!
-E tash ku qendron problemi un smundem me e kuptu?!!!
Se qajo femer qe eshte sonte e njejta ka qene edhe para nimiljon vjetesh e kam fjalen si femer ne kuptimin fiziologjike,,,se ka naj send qe e ndan femren prej mashkullit,,,nuk asht pa hiq kjo pune :wink: hahaha

Murgesha
08-04-05, 13:35
Deshta te them se nuk pajtohem me ty ne kete ceshtje Barbaroza sepse grate, vajzat ose femra shqiptare ne pergjithsi ka ndrru menyren e jetes.....


Domira tė lumtė, mendoj se e keni plotėsuar shkrimin tim.
Edhe unė kam tė njėjtat mendime.
Sė paku kėto gjėra ishin edhe para 6 viteve kur unė jam larguar prej Kosove, e se besoj qė mbrenda kėtyre 6 viteve bota atje tė jetė kthyer mbrapsht.
Tė falėnderoj shumė pėr plotėsimin e mendimeve tė mia.

Ps. Kur flasim pėr njė dukuri mendoj se nuk duhet tė bazohemi nė raste, por nė pėrgjithshmėri.

Domira
08-04-05, 13:41
Deshta te them se nuk pajtohem me ty ne kete ceshtje Barbaroza sepse grate, vajzat ose femra shqiptare ne pergjithsi ka ndrru menyren e jetes.....


Domira tė lumtė, mendoj se e keni plotėsuar shkrimin tim.
Edhe unė kam tė njėjtat mendime.
Sė paku kėto gjėra ishin edhe para 6 viteve kur unė jam larguar prej Kosove, e se besoj qė mbrenda kėtyre 6 viteve bota atje tė jetė kthyer mbrapsht.
Tė falėnderoj shumė pėr plotėsimin e mendimeve tė mia.

Ps. Kur flasim pėr njė dukuri mendoj se nuk duhet tė bazohemi nė raste, por nė pėrgjithshmėri.

Ashtu esht Murgesha nuk duhet me i pergjithsu gjanat ani sidomos kur jane negative dhe si me than prijne per keq ne njifar menyre.
Barabroza nuk ti drejtova ty keto por une shpesh e them (edhepse as vete nuk iu permbahem gjithmon) se me mujt me pri mbare gjithsesi edhe gjerat shkojn kah e mbara.

uliksi31
08-04-05, 16:42
Baba i mban 10 djel,mirpo 10 djel nuk e mbajn nje babe :!:

Tomori
08-04-05, 16:42
[quote=Tomori]

Shiqo Tomor, vėrtet vajza shkon nga shtėpia, por ajo gjithherė menjen e ka te baba e nėna, djali martohet dhe kokėn e kthen nga nusja dhe prindėrit pak i largon.
Pėr pleqėri tė thellė edhe pse e martuar, vajza do tė mundohet tė baj diēka pėr nėnė e babė, kurse djali ta vėn nusen te koka e jo tė rralla janė rastet kur reja ėshtė bėrė Nikoqirja e shtėpisė, dhe ēka thot ajo bahet nė shtėpi.
Prandaj njė vajzė ėshtė si flladi i Verės pėr prindėrit nė atė kohė.
Ngoe ti Murgeshėn dhe hini punės e bane njė vajzė, se sa tė jetė jeta do tė mė falėnderojsh. :lol: :lol: :lol:


-Murgeshe apsulitishte kame mendim te kundert sidomos kur thua:

"Shiqo Tomor, vėrtet vajza shkon nga shtėpia, por ajo gjithherė menjen e ka te baba e nėna,"

Per mua kjo nuk eshte ne regull .
Vajza duhet gjithehere ta ket mendjen tek buri,,,se keshtu respekton veten bile edhe nenen dhe baben e vet?!!

Po mban mendjen gjithhere tek buri atehere lidhen shum gjera si harmonija e shpise rendi e diciplina,,,,,

-Po ndodhe qe nje vajze veprone si ne thenjen tuaj ce vazhdimisht ta ket mendjen tek nena, me beso qe kjo dot ket pasoja fatale ne jeten intime familjare, si me burin fmit etj
Se kjo eshte normale se keshtu i bie ne njefar menyre qe kjo e Injoron burrin,,,,dhe cfare eshte ma e keqje kjo perfundon si Axhuze,, :wink:
-----------------------------------------------------------------------------------
Murgeshe ma mer mendja se dot vine te qeshish :wink: tungji

doGzona
08-04-05, 16:56
Dy vajza dhe nje djale!

-Me deshira nja tre(3) apo pes(5) djem!!!
- Sa per vajze luse zotin mos te kem asnje vajze?!!!
E pra nuk qenkemi per njeri tjetrin , une i dua vajzat shume :evil: :lol: :lol:

Tomori
08-04-05, 17:19
Dy vajza dhe nje djale!

-Me deshira nja tre(3) apo pes(5) djem!!!
- Sa per vajze luse zotin mos te kem asnje vajze?!!!
E pra nuk qenkemi per njeri tjetrin , une i dua vajzat shume :evil: :lol: :lol:

-Shuj bre moj"doGoza"- po cfar kujtove ti,,po un nuk jam mure e nuk ktheje:wink:
-Po deshe vajza OK jam Dakorte e sheh tash si na dual puna :wink:
Do me thene jemi per njeri tjetrin moj "doGzona" :wink:

Luana
08-04-05, 21:52
-Shuj bre moj"doGoza"- po cfar kujtove ti,,po un nuk jam mure e nuk ktheje:wink:
-Po deshe vajza OK jam Dakorte e sheh tash si na dual puna :wink:
Do me thene jemi per njeri tjetrin moj "doGzona" :wink:

Ishalla te plotesohet kjo deshir http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif

por hmmmmmmmmhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/e016.gif

Po s'po besoj se http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e070.gif

turisti
08-04-05, 22:18
Dy vajza dhe nje djale!

-Me deshira nja tre(3) apo pes(5) djem!!!
- Sa per vajze luse zotin mos te kem asnje vajze?!!!
E pra nuk qenkemi per njeri tjetrin , une i dua vajzat shume :evil: :lol: :lol:

-Shuj bre moj"doGoza"- po cfar kujtove ti,,po un nuk jam mure e nuk ktheje:wink:
-Po deshe vajza OK jam Dakorte e sheh tash si na dual puna :wink:
Do me thene jemi per njeri tjetrin moj "doGzona" :wink:

Do Gzona eshte e Kercovarit, :arrow: miremengjesi TOMORI,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahaha. ccccccccccc :?

Tomori
09-04-05, 01:42
Do Gzona eshte e Tomorit, :arrow: miremengjesi TOMORI,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahaha. ccccccccccc :?

-Turisto me vjen mirte qe je kthelluar qashtu shoqi te dua:
Shih sa mire tingellon kur thua:
-doGzona eshte e Tomorit, sa embel tingellon tamam si mjalti :wink:

doGzona
08-05-05, 04:42
Do Gzona eshte e Tomorit, :arrow: miremengjesi TOMORI,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahaha. ccccccccccc :?

-Turisto me vjen mirte qe je kthelluar qashtu shoqi te dua:
Shih sa mire tingellon kur thua:
-doGzona eshte e Tomorit, sa embel tingellon tamam si mjalti :wink:
O doGzona eshte e atije qe e ka nafak :lol:

Dilingjia
09-05-05, 14:17
sa t'thot ZOTI atij i kofshum fal.
Rahmetlia babgjyshi m'thejke: Biro kah t'shkojsh nga nji shpi maroje.qe dmth. kah t'shkojsh martoju e ban femije e masanej per pleqni veq shetitu neper nipa e mbesa neper dynja :lol: :lol: :lol: :lol:

doGzona
12-05-05, 14:16
7 Djem e nje vajze kush nuk guxon me me lujt me vajzen time mandej :lol: :lol: :lol:

Tomori
12-05-05, 15:19
7 Djem e nje vajze kush nuk guxon me me lujt me vajzen time mandej :lol: :lol: :lol:
hahahahahaha moj "doGzona" Tomorit., te lumte goja.... :wink:

Gjumashja
12-05-05, 15:40
me qejf 1me1 e tani varet sa materiali hyn ne prodhim

laliloli
13-05-05, 17:19
me qejf 1me1 e tani varet sa materiali hyn ne prodhim

NUK VARET NGA KUANTITETI POR KUALITETI

UNE QDOHERE KAM ENDERUAR DHE PLANIFIKUAR TE KEM DY FEMIJE PA MARRE PARASYSH GJININE VETEM TE JENE SHENDOSH .POR KA DASHUR ZOTI MI KA FALUR DY NJE VAJZ DHE NJE DJALE SI RREZJA E DRITES

Luana
13-05-05, 17:58
Une kam qef dy qika te mira siq jam vet edhe nji djal siq e kam burrin e mire http://www.heathersanimations.com/teddies/goldig1.gif

doGzona
13-05-05, 18:02
7 Djem e nje vajze kush nuk guxon me me lujt me vajzen time mandej :lol: :lol: :lol:
hahahahahaha moj "doGzona" Tomorit., te lumte goja.... :wink:
E kush nuk qe e jotja mor djal?
:lol: :wink:

Gentiana
13-05-05, 18:06
Un gjithsesi nje si ne ket foto.
http://www.forumkatolik.com/galeria/albums/userpics/10007/voglushja.jpg

Kercovari
13-05-05, 18:17
Une e kam nipin si ai Genta,dhe zoti te dhasht ashtu si e do.

http://img27.echo.cx/img27/7776/eigenebilderdoni6mk.jpg (http://www.imageshack.us)

halla e madhe
17-05-05, 14:56
I dua nja 10 femije :wink:

laliloli
17-05-05, 16:48
I dua nja 10 femije :wink:


sukses

schütze
17-05-05, 16:55
Un gjithsesi nje si ne ket foto.
http://www.forumkatolik.com/galeria/albums/userpics/10007/voglushja.jpg
:lol: :lol: qyre qyre krej koka ashtu si deshiroj un :lol: :lol:

Tomori
17-05-05, 17:19
ZEZAKU!!!

Lona
13-02-06, 15:08
Njeher mendoj dy per me teper zbesoj ,,,,

vjeshta
13-02-06, 23:37
Ne te ardhmen asnje :lol: :lol:

doGzona
13-02-06, 23:45
7 Djem e nje vajze, kush nuk guxon me lujt me vajzen time mandej :lol:

Ende me kete mendim jam! :lol:

vjeshta
13-02-06, 23:47
7 Djem e nje vajze, kush nuk guxon me lujt me vajzen time mandej :lol:

Qka ka te keqe moj me lujt :lol: :lol:

doGzona
13-02-06, 23:50
Jo moj nuk dua vajza ime te behet loder e askujt!Nuk di cfare lojna po mendone ti :oops: :wink:

Tomori
14-02-06, 16:25
Njeher mendoj dy per me teper zbesoj ,,,,
Ske qka mendon ti moj Lona...jam une ai qe dot furnizoje me kalamaj..
nja pes fmi pose-po! :lol: :lol: :lol:

Murgesha
14-02-06, 17:20
Tash ka pleqnia, me dėshirė e kisha bėrė edhe njė vajzė. :lol: :lol: :lol:

Kercovari
14-02-06, 20:37
:lol: Po qe pret! :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha
14-02-06, 20:53
:lol: Po qe pret! :lol: :lol: :lol: :wink:

Spo mė japin leje fėmijėt ore. :lol: :lol: :lol:

Kercovari
14-02-06, 20:56
:lol: Jetoke ne presion te vetos,beje tines do ta duan pastaje. :lol: :lol: :lol:

Murgesha
14-02-06, 20:59
Po mė thojnė mos u mundo ti, se ti bėjmė ne nipat e mbesat. :lol: :lol: :lol:

halla e madhe
14-02-06, 23:53
Po mė thojnė mos u mundo ti, se ti bėjmė ne nipat e mbesat. :lol: :lol: :lol:

Edhe ty ashtu a?Rritshim e perkundshim shume nipa e mbesa :!: :lol:

e_martumja
15-02-06, 10:03
Sa e ka shkrru perendija amo ma teper se 2 keine shans por nuk i dihet jetes

Paradox_13
15-02-06, 10:28
Ha more se shqiptar jemi e nuk knaqemi veq me nga dy po lene qysh e ka shkru zoti.

e_martumja
15-02-06, 10:33
Ha more se shqiptar jemi e nuk knaqemi veq me nga dy po lene qysh e ka shkru zoti.Krejt nuk jemi te njejt edhe pse jemi shqiptar amo ne pajtim jam qysh e ka shkrru zoti, allaile cfar knaqne me shumic veq derte ma shume, per at ne Shqiptart po kemi shume derte :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Paradox_13
15-02-06, 10:55
Ha more se shqiptar jemi e nuk knaqemi veq me nga dy po lene qysh e ka shkru zoti.Krejt nuk jemi te njejt edhe pse jemi shqiptar amo ne pajtim jam qysh e ka shkrru zoti, allaile cfar knaqne me shumic veq derte ma shume, per at ne Shqiptart po kemi shume derte :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sa per derte ska gja moj nuse secili ka rriskun e vet (ashtu me thoshte ime em)
"Ne si komb po rritemi e si njerz duhet te pranojm qmimin e kesaj rrite"

Marigona-KS
15-02-06, 12:24
une kam deshir 3 ose 4, uha 2 qika e 2 djem esht super me kan me dal qeshtu 2 me 2

Paradox_13
15-02-06, 12:41
une kam deshir 3 ose 4, uha 2 qika e 2 djem esht super me kan me dal qeshtu 2 me 2
Zgjidhje e mir dhasht zoti e ju plotsoft deshira :D

Marigona-KS
15-02-06, 16:34
Paradox_13

Faleminderit, ishalla ishalla

BlertaB
08-03-06, 20:35
Deshira ime per femije eshe e madhe!
Por mendoj se 2,ose 3 femie me shume jo...
Se sa me shum femije aq dertete me te medhaja jane.

Dea IS
08-03-06, 21:31
Melqen ti kem kater femije 2 djem dhe 2 vajza

Paradox_13
08-03-06, 23:18
Melqen ti kem kater femije 2 djem dhe 2 vajza
Dhasht zoti e tu plotsoft deshira.

e_martumja
08-03-06, 23:31
momentalisht me mjafton nje qe e kam dhe ndoshta do et mbes me qeta por nuk i dihet jetes ndoshta edhe nje djal tjeter :smile: :smile:

doGzona
08-03-06, 23:51
Do te kisha pasur deshire ta kem dhe nje vajze.

Por edhe nese nuk me fal Zoti me, mjaftone djalin qe e kam,
dhe do ju kisha lutur Zotit te ju fal atyre qe nuk kan fare.

Kaltrushi
09-03-06, 10:19
kure te martohem sa femij deshiroj ti kam? hmm

nja nje, dy tre kater pese........ :biggrin:

Psikologu
09-03-06, 21:21
Do tė kisha deshirė ta kem edhe njė vajzė por edhe njė djalė, e vajzes tė ia ngjesė emrin Angjalina ?!

E simpatizoj ketė emerė..

Espresso
09-03-06, 22:37
Une me deshire dua te keme nje vajz (Me se pari) ose edhe dy dhe nje djal.

doGzona: Zoti ta falt edhe nje vajz pulebardh sikur ju. winke

Luana
09-03-06, 22:42
2 vajza :biggrin:

Murgesha
09-03-06, 23:07
Valla nganjėherė edhe kėta ēka i kam i kisha dhėnė dikund me qera, se lėre mė me pas mė tepėr. :biggrin: :biggrin:

doGzona
09-03-06, 23:08
Une me deshire dua te keme nje vajz (Me se pari) ose edhe dy dhe nje djal.

doGzona: Zoti ta falt edhe nje vajz pulebardh sikur ju. winke

Ishalla dhe ty ti fale Zoti ashtu si ke deshire.

Te faleminderit

Luana
09-03-06, 23:45
Valla nganjėherė edhe kėta ēka i kam i kisha dhėnė dikund me qera, se lėre mė me pas mė tepėr. :biggrin: :biggrin:

Murgesh bani gati se erdha me i marr une :biggrin:

Psikologu
09-03-06, 23:48
Do te kisha pasur deshire ta kem dhe nje vajze.

Por edhe nese nuk me fal Zoti me, mjaftone djalin qe e kam,
dhe do ju kisha lutur Zotit te ju fal atyre qe nuk kan fare.

Po si nuk ta fal Zoti , edhe 10 mundet tė ti fal , vetem mvaret tek mosha e burrit .:redface: :redface:

Espresso
10-03-06, 00:03
:confused: :rolleyes: Hmm...

doGzona
10-03-06, 00:13
Sikur te i funksionoj truri larte i nje te riu,ashtu si i funksionon truri poshte,
sa mire do te ishte!

Psikologu
10-03-06, 00:19
Sikur te i funksionoj truri larte i nje te riu,ashtu si i funksionon truri poshte,
sa mire do te ishte!

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

doGzona
10-03-06, 00:22
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Besoje qe me keni kuptuar!

Psikologu
10-03-06, 00:30
Besoje qe me keni kuptuar!

Jo , nuk mundem tė themė qe u kam kuptuar!!
Por ska gjė , kam nderin dhe respektin tim me tė lartė pėr Ty dhe do ta kem cdo here.

Prespa
10-03-06, 12:33
Une per vete dua 4 femije: 2 vajza 2 djem

TONINO
10-03-06, 16:20
Une per vete dua 4 femije: 2 vajza 2 djem


__________________________________________________ __KUKU SHKA POM SHKOJSHE TI NERVA ZOT, KISHE PO DI ME SHKRU DISHKA, EDHE NE Q'DO TEM ISHE PERZI A JE KA SHKRUN VEQ ME TU PA EMRI TYA ??? NCNCNC MASI NUK JAM MODERATOR I KETI FORUMIM SE S'KISHE PAS SHANC ME HY E ME SHKRU...

ZeShKaNee
06-06-06, 00:21
une kisha pas deshir ti kem 3 femij taman per kerr me na zan :biggrin: :biggrin:

Lijanna
21-06-06, 12:00
Deri ne 8 femije kisha dashur t'i lind.....

Drinni
21-06-06, 17:40
Une kam qef dy qika te mira siq jam vet edhe nji djal siq e kam burrin e mire http://www.heathersanimations.com/teddies/goldig1.gif
Aaaaa Luana gjitha kto t'mira s'tbijn hise, po nashta ke ba t'mira n'jet e t'kthehen.

Unė kam njė vajz dhe eventualisht edhe nje femijė dhe kapakun!!!

Murgesha
21-06-06, 23:07
Aaaaa Luana gjitha kto t'mira s'tbijn hise, po nashta ke ba t'mira n'jet e t'kthehen.

Unė kam njė vajz dhe eventualisht edhe nje femijė dhe kapakun!!!

Jo jo kapakun i nderuar se ai edhe mund tė qahet po dryrin se ėshtė hekur e mė vėshtirė thehet.
Mė fal po bėra pak shaka...
Shėndet e lumturi tė pakufishme vajzės tuaj.

Drinni
22-06-06, 15:39
Jo jo kapakun i nderuar se ai edhe mund tė qahet po dryrin se ėshtė hekur e mė vėshtirė thehet.
Mė fal po bėra pak shaka...
Shėndet e lumturi tė pakufishme vajzės tuaj.


Kapakun kapakun , edhe me gozhdu bile mir, se me ja vu drynin ku me msheh, se mos po e gjan ndokush e........ kris belaja. hahahahha.

Pershendetjeee Murgesh.

Luana
22-06-06, 15:55
Aaaaa Luana gjitha kto t'mira s'tbijn hise, po nashta ke ba t'mira n'jet e t'kthehen.

Unė kam njė vajz dhe eventualisht edhe nje femijė dhe kapakun!!!

Hmmmmmmm Drinni besoj me shpirt qe kam ber te mira ,nuk them se jam perfecte por mos harro se nuk ka femij te keq askund ne bote .... :smile:


http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c014.gif

Drinni
22-06-06, 16:18
Hmmmmmmm Drinni besoj me shpirt qe kam ber te mira ,nuk them se jam perfecte por mos harro se nuk ka femij te keq askund ne bote .... :smile:


http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c014.gif


Jooooo mos e ban zot, femij te keq nuk ka, por perkundrazi kur me kujtohet femijeria ime vet i teti dhe gjith ai gaz e lumturi, dhe si pasoj i dua femijet shum, i dua femijet kur edhe te tjeret i lindin e i rrisin.

Por kam edhe friken nga (mos)pergjegjesia e nevojshme.

Shpesh kaloi rruges se Durrsit per Morinė, tė rrenqethet trupi kur sheh kalamajt e vegjel te bukur si drita, se si ngarendin pas makines dhe pluhurin te len pas per nje monedh hekuri apo pak bonbona, bile unė rezervoi gjithmon "me takat" diqka ne ulsen time karshi per ata kalamaj, dhe njeherit me digjet shpirti per ta.

Kafshat qe skaperdihet eshte moter mjerimi, kafshat qe te mbetet ne fyt ,dhe te ze trishtimi

(I madhi Naimi)

Me nerime

laliloli
22-06-06, 19:15
Kapakun kapakun , edhe me gozhdu bile mir, se me ja vu drynin ku me msheh, se mos po e gjan ndokush e........ kris belaja. hahahahha.

Pershendetjeee Murgesh.

hahahahahahahahahahahahahaha,

E Drini me ke shti me qesh shume
Per ēdo eventualitet duhet krijuar mundesin qe te qelet ndonjeher :biggrin:

Une deshiroj te kem aq sa i kam ---2

Murgesha
22-06-06, 20:52
hahahahahahahahahahahahahaha,

E Drini me ke shti me qesh shume
Per ēdo eventualitet duhet krijuar mundesin qe te qelet ndonjeher :biggrin:

Une deshiroj te kem aq sa i kam ---2

A more edhe po mi thua vetes burrė, :wink: veq me dy a??

Ps. Ty spo tu dashka si duket as kapaku e as dryni se e paske qu dėshirėn nė vend. Ha,hahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaa

laliloli
22-06-06, 21:49
A more edhe po mi thua vetes burrė, :wink: veq me dy a??

Ps. Ty spo tu dashka si duket as kapaku e as dryni se e paske qu dėshirėn nė vend. Ha,hahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaa

Bile edhe po ia lidhim pak si nalt, burre + modern po e quajme veten,e dryni me nevoitet bile shume po ma ka shti friken Vendasi mos po ma gjen kush edhe pse e kam fsheh ne vend te sigurt hahahahahahhahahaaa

e_martumja
22-06-06, 22:16
DY DJEMT !!!! Nuk du vajz edhe pse jane shume te lezetshme, ma mire me lujt djali im se mashkulli me lujt me qiken time ahahhaa

Studenti1
23-06-06, 11:03
Zoti dikuj i jep djem e vajza, dikuj vetem djem, dikuj vetem vajza, e dikuj nuk i jep femije. Mosdhenia trashegimtar eshte nje sprove e rende, nje veshtiresi.
Nje shok i ngushte i babit tim, i cili ka 32 vite martese, nuk ka femije dhe me te vertete me dhimbset shume.
Do kisha pasur deshire te kem 5 femije, duke lutur Zotin qe te jene te shendoshe, te hajrit, qe do t'i kontribojne neser Fese, Kombit, familjes, shoqerise, rrethit, vetevetes.

Drinni
23-06-06, 17:23
DY DJEMT !!!! Nuk du vajz edhe pse jane shume te lezetshme, ma mire me lujt djali im se mashkulli me lujt me qiken time ahahhaa


T'mos je e sigurt "e martumja" Se po ata DY Djemt tu, njeri prej tyre bėri e mori vajzen time, ke per te par se kush me kėnd ka per te luajtur. hahahahahaha

Drinni
23-06-06, 17:31
Zoti dikuj i jep djem e vajza, dikuj vetem djem, dikuj vetem vajza, e dikuj nuk i jep femije. Mosdhenia trashegimtar eshte nje sprove e rende, nje veshtiresi.
Nje shok i ngushte i babit tim, i cili ka 32 vite martese, nuk ka femije dhe me te vertete me dhimbset shume.
Do kisha pasur deshire te kem 5 femije, duke lutur Zotin qe te jene te shendoshe, te hajrit, qe do t'i kontribojne neser Fese, Kombit, familjes, shoqerise, rrethit, vetevetes.


Veq pak du me ta prish Studenti

Do kisha deshir te kem........ femijė, duke lutur Zotin qe te jen te shendosh, te hajrit, po pati nevoj te gjithe do ti veshi ushtar dhe do ti nisi per luft per te mbrojtur KOMBIN. E ai qe ka vetedijen e shendosh per te mbrojtur kombin, eshte i hajrit,dobi vetes ,rrethit, shoqeris, e sa per fen le te zgjedh vet ku i prehet qetesia e shpirtit.

Me nderime

Pause_Print_Scroll
24-06-06, 00:15
pershndetje..

kam shume deshire te kem shume...

si psh nja 10-12... qe te kontribuojne per popullin shqiptar...

vecse shume forte kishte me qene 6:6 hehehe...

- - - -- - -

--------

kam deshire te jene mire, te moralshem, fetare, atdhedashes etj (+ te bukur)... mos te harroj edhe te talentuar dhe te menqur... INSHALLAH

-----------

kur ki plot, njerin e ben mjek, tjetrin inxhinjer, tjetrėn mjeke, njėrė edukatore.. etj etj etj,... shume opcione te ndryshem.... ndersa kur i ki pak, ateher jo ket se kam sugar, pastaj ket se e kam suygarec... ka mu qa ma perpara...

vecse kam deshir me pas edhe femi trima e luftetar qe luftojne ne emer te Zotit


--__- -___----____--__- -___----____--__- -___----____--__- -___----____--__- -___----____
vecse shume i bukur eshte zeri kur qan femiu...

sa lezet krejt shpija hallakam prej femive...

bye bye

pershendetje

K-man
24-06-06, 01:15
Une kam deshire me i pas s'paku 2 femije. S'ka rendesi a jane djal-djal, vajze-vajze, djal-vajze, a vajze-djal...

e_martumja
24-06-06, 23:50
T'mos je e sigurt "e martumja" Se po ata DY Djemt tu, njeri prej tyre bėri e mori vajzen time, ke per te par se kush me kėnd ka per te luajtur. hahahahahahaAni de Meshkujt kan qef me lujt me te :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Zana_ch
25-06-06, 00:05
une kam qef me kan ose dy ose kater ...e per ma shum ishalla kur ta gjaj burrin ma din dhimthen pak e nuk kerkon 10 se noshta 10 duhet me ja ba .........:mad: :mad:

e_martumja
25-06-06, 00:07
une kam qef me kan ose dy ose kater ...e per ma shum ishalla kur ta gjaj burrin ma din dhimthen pak e nuk kerkon 10 se noshta 10 duhet me ja ba .........:mad: :mad:Ø
mos u korrit shtoje edhe nje ben nje ekip te Footbollit :biggrin:

Studenti1
28-06-06, 14:52
Veq pak du me ta prish Studenti

Do kisha deshir te kem........ femijė, duke lutur Zotin qe te jen te shendosh, te hajrit, po pati nevoj te gjithe do ti veshi ushtar dhe do ti nisi per luft per te mbrojtur KOMBIN. E ai qe ka vetedijen e shendosh per te mbrojtur kombin, eshte i hajrit,dobi vetes ,rrethit, shoqeris, e sa per fen le te zgjedh vet ku i prehet qetesia e shpirtit.

Me nderimeKy eshte opinioni im Drinni.
Nese neser djali im ka kontribuar per Komb, kjo me automatizem don te thote se ne Esence ka kontribuar per Fe. Pse? Ka mbrojtur njerezit te cilet i bashkon me te, Feja dhe Kombi. Ketu ska asgje te keqe. Ceshtja se ai si te don te veproje ku e ceket ju, une me lutjen time e tregova se cfare do te doje ai, porse une Lus Zotin per te mire, e une duhet edukuar se ai mundet te shkoje ne rruge te keqe.
Kaq.

Zero Cool
02-07-06, 13:00
12 , si nje ekip futbolli me nje lojtar rezerve keshtu qe une dhe shoqja te jemi "trajnera" ”

Murgesha
02-07-06, 23:12
12 , si nje ekip futbolli me nje lojtar rezerve keshtu qe une dhe shoqja te jemi "trajnera" ”

O Cool valla po tu dashkan tri gra me ti ba 12 fėmijė, se sot ske shancė me e gjet njė tė vetme qė ti ban aq. :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Zero Cool
03-07-06, 09:52
O Cool valla po tu dashkan tri gra me ti ba 12 fėmijė, se sot ske shancė me e gjet njė tė vetme qė ti ban aq. :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Ahahahahaha Murgesha ka kaaaaaaa, se e kam zbulu nje ilaq :wink: , qe po jav tregoj se si do ja beje: Per gjdo vit do ta dergoj ne Kosove sepse kam degju qe atje dielli po bente mire per disa gjera dhe gjdo here qe te kthehet do ja fillojme nga nje keshtu 12 vjet me rradhe (shpresoj qe me kuptove).

Murgesha
03-07-06, 15:00
Ha,hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dreqo.
Edhe une kam ndegjuar ashtu dicka. :wink: :wink:

Ahahahahaha Murgesha ka kaaaaaaa, se e kam zbulu nje ilaq :wink: , qe po jav tregoj se si do ja beje: Per gjdo vit do ta dergoj ne Kosove sepse kam degju qe atje dielli po bente mire per disa gjera dhe gjdo here qe te kthehet do ja fillojme nga nje keshtu 12 vjet me rradhe (shpresoj qe me kuptove).

Zero Cool
03-07-06, 19:46
Ha,hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dreqo.
Edhe une kam ndegjuar ashtu dicka. :wink: :wink:
Murgesha dmth paska diqka te vertete , qe dielli i Kosoves ishte ilaq (viagra) e gyrbetljineve, pasi qe edhe une edhe ti paskemi degju te njejten gje. ahahahahahaha :cool:
Cool

teutaA
07-06-08, 04:15
prej 2006 nuk koka shtu kjo tem

Adina-R.Ks
07-06-08, 07:51
prej 2006 nuk koka shtu kjo tem

Teuta po e shtoj une kete tem, mbase me heret nuk me ka rene ne sy.
Do i lutesha zotit ne radh te pare te me fal dhe ata qe mi fal te mi fal me shendet te plot dhe jete te gjate pa marre parasysh gjinin.Me deshiren time do kisha 3.

LABI
07-06-08, 11:08
Ndoshta njo 8-9 pluse une me te dashuren te gjithe me u barazu me numrin 11 - qe eshte e mjaftueshme me formu nje ekip futbolli :biggrin:

Gjumashja
07-06-08, 11:17
1-2... sa me lujt tenis, une e burri shikues...:tongue: ...

Arkza
07-06-08, 13:34
Gjithe i kam dash Femijt dhe kam than se jo me shuem se dy por tani e kam Ndrru mendjen ndoshta me shume 3 apo 4 Femij .........:smile:

uck_aksh
07-06-08, 15:45
i kam 2 un kam deshir ta kem edhe nja po me qen vajz mbase jan dy vllezer ta ken edhe nje moter

Arkza
07-06-08, 15:47
i kam 2 un kam deshir ta kem edhe nja po me qen vajz mbase jan dy vllezer ta ken edhe nje moterN'dash Zoti ta Plotson ate Deshir UQK......:smile:

LABI
07-06-08, 15:57
1-2... sa me lujt tenis, une e burri shikues...:tongue: ...

Ti s'po mi permbusheshe kriteret e tenderimit te ofertuar (nuk hyn ne rrethin e ngusht te konkurueseve) ...:tongue: :biggrin:

Jana
07-06-08, 17:44
4 valla.................

Oqeani
07-06-08, 18:47
Mendoj se 2 boll jan ...

emine
05-07-08, 12:42
Njohe e kisha bo me dikond,po ma mire po rri shnoshe.....

selvija
05-07-08, 21:22
Jam tuj mendu me bo edhe njo keto dit..:wink:

e_martumja
05-07-08, 21:39
Mendoj se 2 boll jan ...ashtu mendoj edhe une....

Amina
05-07-08, 22:41
4, taman, 2 me 2 hehehe

luckyman
05-07-08, 22:45
4, taman, 2 me 2 hehehe:wink:
Ta njefsha t`miren.

Amina
05-07-08, 22:47
:wink:
Ta njefsha t`miren.

hahahhaahah edhe ti 4 a?

luckyman
05-07-08, 22:51
hahahhaahah edhe ti 4 a?Nuk e di a pajtohet bashkshortja ?!! :biggrin:

me gjeth qefé :cool:

Amina
06-07-08, 09:26
Nuk e di a pajtohet bashkshortja ?!! :biggrin:

me gjeth qefé :cool:

Athere te uroje fat heheh

Rizuana
08-07-08, 12:39
2....

Arkza
08-07-08, 12:40
2....Vendase , me mir edhe dy pas 10 vitesh per Pleqnij ish mir .... :biggrin:

Rizuana
08-07-08, 12:53
Vendase , me mir edhe dy pas 10 vitesh per Pleqnij ish mir .... :biggrin:

hahahahh Moj une jam ka menoj qeto 2 qysh me mujt mi bo se (tutna shume me lind fmij:frown: :biggrin: )

Arkza
08-07-08, 12:56
hahahahh Moj une jam ka menoj qeto 2 qysh me mujt mi bo se (tutna shume me lind fmij:frown: :biggrin: )Hhahahahahha Vendase ehhh keshtu e ka qdo fillim , per te paren tutesh e te tjtre hiq mos ta nin ma mir na Bjer per Pleqnjij ka kush me na i bo punet me na qit Qaj e kafe .... :biggrin:

Dardan Kastrati
08-07-08, 13:02
Nje ekip futbolli :biggrin: :biggrin: ....

Rizuana
08-07-08, 13:02
Hhahahahahha Vendase ehhh keshtu e ka qdo fillim , per te paren tutesh e te tjtre hiq mos ta nin ma mir na Bjer per Pleqnjij ka kush me na i bo punet me na qit Qaj e kafe .... :biggrin:

po moj shnosh, veq ishalla bojm fmij te hajrit se pa hjek ska:wink:

ps vendase po m'thu veq qe jemi dyjat te KS-se apo je ka ma din edhe vendin nga jam???

Arkza
08-07-08, 13:04
po moj shnosh, veq ishalla bojm fmij te hajrit se pa hjek ska:wink:

ps vendase po m'thu veq qe jemi dyjat te KS-se apo je ka ma din edhe vendin nga jam???Hhahhaahhahahahahahahahahahahahahhhahahahahh ahahaham JO jooo tash e pash se me cilin po shkruj koka edhe nje tjetre e nuk e kam shiqu mir nickun eka te ngjashme me ty dhe eshte Vendase e imja hahahahahaha me fal sissss Te Pershednes shume ...