PDA

View Full Version : Gruaja dhe Familja


Faqet : [1] 2

 1. SA FEMIJE DESHIRONI TI KENI NE TE ARDHMEN?
 2. Babe ME apo PA zemer...
 3. Rinia,pleqėria dhe vjehrria!
 4. Barazia e Gjinive
 5. A i rrespektoni femrat?
 6. Ēka mendoni per bashkejetesen?
 7. Djemtė u frikesohen vajzave intelegjente?!
 8. A egziston miqesia femer-mashkull?
 9. Ēka kishe deshiruar me teper te nje mashkull?
 10. Tė drejtat e femrės nė Kosovė
 11. Femrat e Kosoves
 12. Dallimi i vajzave Kosovare ndaj atyr te Shqiperis etj.
 13. Pse i urrejn vajzat e gjermanis???
 14. Pse mashkulli i jep te drejte vetes te dirigjoje mbi femren
 15. Pėr prindėr!!!!!!!!!!!
 16. Pse qajne vajzat diten e dasmes se tyre?
 17. Fati e deshi ashtu...si do tė vepronit?
 18. A mundet ta ket Gruaja Burrin:Dashnor Shok apo vetem Burr!?
 19. Qka mendoni na dashurin femrat shqiptare neve qka jemi jasht
 20. Pse e rrefuzova djalin qe e dua.....
 21. A ka vėrtetė pėrparėsi femra nė shoqėrinė tonė shqiptare?
 22. A respektohet femra intelektuale me shum se ajo shtepiake??
 23. Kur Prinderit vendosin....
 24. Si trajtohet gruaja nė familjen shqiptare?
 25. 10.Pyetje per vajza.
 26. Cfare dijme dhe cfare duhet te dijme per femrat...
 27. Pse Nervozohen Femrat shume shpejt?
 28. MEDITIM - kunder abortit!!!
 29. Imazhi i burrit modern?????
 30. Imazhi i femres moderne!?
 31. Pro apo kundėr Abortit???
 32. Ēka e bėn njė familje tė lumtur?
 33. cila vashe lene mbresa tek meshkujt? ose....?
 34. LULET KNAQESIA E SHPIRTIT...!
 35. FAMILJA E MIRE RESPEKTIMI I BREZAVE !
 36. A me ju lėnė fėmijėve emrat qė kan pas babgjyshi apo ndonjė i afėrt?
 37. Dhuna kundėr grave- vepėr penale
 38. Mu verbuan te dy syt, pa dije....
 39. Dy gra nen qati...
 40. Kush jane mė kurioz: Femrat apo Meshkujt
 41. Rrespekti ndaj femrės shqiptare nėpėr vite....!!!
 42. Vetėm pėr gra!
 43. Emancipimi i femres shqiptare!
 44. Gruaja shtylla e Shtepise
 45. Pse grate bajne fjale
 46. Gruaja dhe familja
 47. MBESA E BIN LADENIT POZON NUDO!
 48. Si e imagjinoni naten e pare te marteses?
 49. Ndarja!
 50. Gruaja!
 51. Grate i ndajne vellezerit...
 52. Burri duhet te mesoje hilet e grave
 53. Ndikimi i Televizionit tek Fėmijėt
 54. Femrat Karrieriste !!??
 55. Miliona femra ndihen te zevendesuara nga nje top futbolli.
 56. A duhet gruaja ta pyes per gjithēka burrin??
 57. Motra pa Vėlla...
 58. Nena e 20 femijeve braktis familjen per nje dashuri ne chat.
 59. Si tė bėheni prindė i mirė?
 60. A jane femrat materialiste?
 61. A jane femrat Djall?
 62. Shkurorėzimet...
 63. Qfarė mendimi keni per Femrat Shqiptare
 64. Familja dhe edukimi familjar
 65. Femrat si viktim e ujqve!!!
 66. Ngacmimi Seksual
 67. Emra Shqiptar
 68. Statistikat e pabesise - TRADHTISĖ BASHKĖSHORTORE
 69. Faleminderit qė ekziston....
 70. Rrefimet e femrave shqiptare tė dhunuara gjatė luftes nė Kosovė
 71. Japonezja lindė femiun e vajzes se saj
 72. ...meshkujt apo femrat po nguten...?
 73. Tė veshura seksi nė vendin e punės
 74. Me mire burgu se me gruan.
 75. Urime 8 Marsi Festa e gruas!
 76. Si tė parandalohet mashkulli qė mashtron
 77. Fejesa dhe Martesa
 78. Sa keni besim ne femrat si vozitse
 79. Fol Kunder Dhunes!!!
 80. A ėshtė aborti vrasje?
 81. Sa ndiheni mire ne vizitat Familjare
 82. vdekje e mallkuar.
 83. Gruaja udheheqese
 84. Jetimi dhe shoqėrija jonė!
 85. Roli i familjes nė zhvillimin e mėvetėsisė dhe kreativitetit tė fėmijės
 86. Dua tė ndihmoj , por s'di se si !
 87. Ēfarė mendoni pėr meshkujt shqiptar??
 88. Gruaja shqiptare dje, sot dhe neser Heroinė
 89. Femrat e sotme, "dora qė s‘pėrkund djepin"
 90. Nėnat
 91. Kėrkes per kujdes te femijve
 92. Burrat viktima tė dhunės nė familjet kosovare, ata rrihen nga gratė e tyre
 93. Femra konsiderohet si tradhtuesja e vėrtetė nė lidhje.
 94. Pse Gruja
 95. Pak guxim ti themi gjėrat ashtu siq janė!
 96. Ēfarė e bėnė tė fuqishme nje zonjė/zonjushe?
 97. Profesioni dhe familja
 98. Dhunimet Gjate Luftes-plage E Pasheruar!!!
 99. Flasin Jashtė Bordeleve
 100. Familja/ ēasje sociologjike
 101. A keni honger dajak?
 102. Pas 12 vajzave, lindi djalė!
 103. Brengosjet e prindėrve
 104. Pėrcaktimi i gjinisė nė shancet dhe mundėsitė e punėsimit
 105. Per cfare grindeni me shume me prinderit...?
 106. A osht dikush ktu PRIND ?
 107. Dhe papritmas jane te rritur....................
 108. Pyetje, verejtje e gjera te tjera ne relacionin Prind -Femije dhe Femije -Prind
 109. Mė shumė duhet dhėndėrri apo reja?
 110. Dobesia e Femres/Gruas
 111. Pastrimi,rregulli ,mirembajtja e shtepise !
 112. Leja pėr tė gėnjyer e Grave Italiane !
 113. Grat shqiptare jan te guximshme
 114. Monogamia nuk eshte ne natyren Njerzore
 115. a do te ndryshoj kjo ndonjeher ne kosov??
 116. "Po vjen ni njeri me ni gru."
 117. Shtepiaket tradhetojne burrat virtualisht
 118. Vejushk apo e Ve??
 119. 5 binjak.. nėna.. pėrseri shtatėzanė
 120. Martesa dhe ngjarjet e saj
 121. MIkja ime........
 122. Beso tek vetja ēė tė besoj edhe Fėmija Ty
 123. Trekėndshi i lumturis Bashkėshortore!
 124. funksionet e familjes
 125. “Burri i parė shtatzėnė”
 126. Vjehrra dhe nusja nė ditėt e sotme!
 127. gruja edhe burri
 128. Tradhetia ne ēift
 129. Gjeografia e femres
 130. Ēfare nuk durojne femrat tek femrat ?
 131. Dhjetė pyetje pėr burra...
 132. Ju u ndatė? Po fėmijėt…
 133. A jan te afta femrat shqiptare te modernizume t'i perballojn streset e perditshmeris
 134. Meshkujve ju pelqejn femrat e rrezikshme...!!
 135. Testet e shtatzenise
 136. Femra Shqiptare Ne Retrospektive
 137. Femra Shqiptare Dhe Opinioni I Saj
 138. Letėr proteste me rastin e 8 Marsit
 139. Foshnja e braktisur nė Kontejner!
 140. Virgjeresha 87 vjeēare
 141. Thenie per Femrat....
 142. Burrnesha
 143. QKa i pelqen Femres...?
 144. Nga zemra ua uroi diten e té gjitha nénave...
 145. A letter of an unborn child:
 146. Femrat mė tė lumtura nė moshėn 28-vjeēare ...
 147. Fjala Me E Mire Per Femijun...?
 148. Ti kujtojm tragjedin e nenave dhe motrav tona qe te kem respekt per njeri tjetrin
 149. nena ime ka vetem nje sy.....
 150. Lind fėmija me peshė prej afro nėntė kilogramėsh!
 151. Femerat shqiptare- rekord per numrin e aborteve!
 152. SA JAN TE LUMUTRA FEMRAT apo MASHKUJT SHQIPTARE NE MARTES
 153. SA jan te knaqur mashkujt ton me femrat tona
 154. Koha e ingjeve
 155. Vendimi mė i vėshtirė: ndėrprerja ose pajtimi ...
 156. Sa jeni te kenaqur me burrin tuaj:
 157. Pėr martesė tė lumtur...
 158. Nė moshen 11-vjeēare bėhet nėnė
 159. Kėshilla pėr kohėn e gjumit tė fėmijės tuaj ...
 160. Njė jetė lind pėr tė krijuar jetė pas saj ...
 161. Cili ėshtė ushqimi mė i mirė pėr vogėlushin tuaj?
 162. Kėshilla pėr kohėn e gjumit tė fėmijės tuaj ...
 163. “Mami e keqe!... Pse UNĖ duhet tė fle”?
 164. Fluturimi Femėror Mesdhetar
 165. Adoptojnė fėmijė pas 15 vjetėsh martesė
 166. Xhevahiret e shtepisė!
 167. 8 Gjera qe Duhet te Diskutoni Perpara Marteses ...
 168. Mashkulli ideal nuk ekziston!?
 169. Kėshilla pėr nėnat
 170. Mos i lėvdoni shumė fėmijėt ...
 171. Si tė keni shtatzani tė shėndetshme nė mėnyrė natyrale?!
 172. Prindėrit nuk e dinė se ēfarė bėjnė fėmijėt nė internet ...
 173. Michele Obama, nismė kundėr mbipeshės sė fėmijėve ...
 174. Q'fare mendoni ju per femrat shqiptare?
 175. Ku shfryheni kur perlahni me burrin / gruan?
 176. Disa parime pėr zgjidhjen e problemeve familjare ...
 177. Mė tė lumtur janė prindėrit me dy fėmijė ..
 178. Pėr tė gjitha nėnat
 179. Nuse nė Gjermani
 180. Opinioni juaj per kete
 181. Dhuna familjare...
 182. Angel(Engulli)
 183. A mund te quhet Grua..Nje femer e martuar pa Virgjinitet..?
 184. Fitore Aliu: Letėr pėr disa nga motrat e mia
 185. Pse?
 186. Edhe fėmijėt kanė nevojė pėr qetėsi ...
 187. Dhimbjet e njė nėne
 188. Nenes
 189. grat e importuar ne gurbet
 190. Alkoholi dhe familja!
 191. Martohen rrejshem
 192. Vret gruan shtatzene 6 muaj
 193. gruja vs burri
 194. 15 eksperienca qe duhet te kalosh para marteses...
 195. Shtate rreziqet me te medha te marteses ..
 196. 10 fajtorėt kryesor pėr divorc ...
 197. Burra, evitoni kėto 10 tipe grash!
 198. Pse bashkėshortėt tradhėtojnė njėri-tjetrin..
 199. SEKSI GJATĖ SHTATZĖNĖSISĖ: Pozat* dilemat* zgjidhjet!
 200. Te "drejtat" e gruas ne Avganistan
 201. Qka mendoni per femrat ne shek e XX
 202. Burri indian ka 39 gra, 94 fėmijė dhe 33 nipėr e mbesa.
 203. Gabimet e rrezikshme ne edukimin e femijeve..
 204. Me mire grua Intelektuale apo Shtepiake!?
 205. A ma mir mi mar nje burr intelektual a ...?
 206. E qeshura tregon per karakterin tone...
 207. Mbyllja e kanalit te lotit te foshnjet...
 208. Procesi i vetėbesimit Interaktiv
 209. Dile Jaku me 126 pasardhės,tani ajo ėshtė 116 vjec
 210. Prindet, harrojne vajzen 3 vjecare
 211. Gostivar: Vajza akuzon tė atin pėr incest
 212. Mitet false te shtatzanise...
 213. Komunikimi eshte talenti i lindur...
 214. Sekreti i fėmijėve nuse
 215. Fjale te embela nga femijet...
 216. Gruaja me mjekėr
 217. Vajzė apo djalė?
 218. Meshkujve gjaknxeht mos u keni friken, ruajuni durimit tė femres Shqiptare
 219. Meshkujt me te fort se femrat ?????!!!
 220. Mbroni fėmijėt nga keqpėrdorimet
 221. Higjiena intime
 222. Femra dhe parfumi
 223. Ftyra e burrit!
 224. Shkurorėzimi dhe fėmijėt???
 225. Ju qe jetoni ne gyrbet a i keni kriju fond te veqant pleqve te juaj?
 226. Genjshtrat e Nenes sime.....
 227. Ma vlla bagjanaku e i vllai i gruas se vllaun qe ta ka lind nana !
 228. 10 gjera qe femrat duhet ti dine
 229. Dy vajzat e lidhura nga babai i tyre
 230. Gruaja e forte apo viktime
 231. Nėse...
 232. 10 ngjarjet qe kane ndryshuar konceptin “martese”...
 233. Ushqimi me i mire per shtatzenat gjate dimrit...
 234. E ardhme e ndritur pėr ata qė i kthejnė fjalėn prindėrve !
 235. Nje jete e ndertuar me genjeshtra...
 236. 5 gabimet financiare qe bejne femrat e martuara...
 237. Shqetėsimet si prind!
 238. Dashuria amėsore na bėn mė tė zgjuar
 239. Dėshira pėr tė qenė i rritur
 240. Kush e nenshtron boten? Gruaja apo burri?
 241. Nėna 15-vjeēare
 242. Martesa, pse gjithnje dhe me e rralle?
 243. Meshkujt dashurojne te bukurat por martohen me simpatiket
 244. Zbuloni 10 mizoritė femerore
 245. Vendet me te mira ne bote per te qene grua..
 246. Tre vajza ēdo ditė rifitojne virgjerine ne Shqipėri
 247. Dhoma e bebit...
 248. Shkollimi dhe edukimi i femijeve.
 249. 10-vjeēarja, nėna mė e re nė botė...
 250. Thėnie pėr burrat