PDA

View Full Version : gruja edhe burri


mica
19-12-08, 18:43
Gruja! oh mar burr se ke iden si ndihem, e keqe, eshnoshte,eran sikur qithkushe me urren, toka ran me duket se me ka, Te lutem i dashur mi thuj do fjal te bukura qe te me besh te ndihem si princesh!
Burri i pergjiqete e dashur kontakt lenziz po te punoken shume mire.

mica
19-12-08, 18:46
Gruja! oh mar burr se ke iden si ndihem, e keqe, eshnoshte,eran sikur qithkushe me urren, toka ran me duket se me ka, Te lutem i dashur mi thuj do fjal te bukura qe te me besh te ndihem si princesh!
Burri i pergjiqete e dashur kontakt lenziz po te punoken shume mire.
Si mendoni a i jepni komplimente te mjaftushme burrit apo anasjedhtash grus????????? ju lutem pergjigjuni ne menyren tuj edhe a deshironi te merrni kompliment???

selvija
19-12-08, 19:07
Ish kon ni burr edhe ni gru edhe kjo gurja pi thot burrit o burr , ky burri he gruja jem edhe kjo gruja pi thot , lumi un qe tkom burr ty e burri pe kap e e burri pi thot ksaj grues edhe un lumi un qe tkom oj gruja jem, edhe kjo gruaj pi thot burrit kjo gruja gurjes pi thot burrit edhe u kry ....qeshtu

d,m,th tjera fjal ska:tongue:

mica tash na shtyre edhe ma ngusht me kete tem,,,:wink::biggrin:

Tomori
19-12-08, 20:53
Nje bur dhe nje grua sapo te martuar, dalen per piknik ne ajr te paster, vendosen shatorin e tyre per shkak te nates qe do kalon, diku nga mesi nates zgjohet gruja dhe shikon nga buri dhe e zgjon, i thot qka sheh nga lart, aj thot yjet qiellin, henen e gjitha ato bukuri natyrore te paper'shkruara, o i humbur a nuk e sheh se Tomori na ka vjedh shatorin. hihihi lol!

Murgesha
20-12-08, 01:22
Dy armiq nė njė jastėk....

Virti
20-12-08, 01:24
varrėmihėsit e dashurisė! :cool:

Murgesha
20-12-08, 01:31
Deri nė vdekje bile... http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

lovely
20-12-08, 02:00
" a e din gruja qe ke arme n shpi? ma mire shko lajmroje vet " :biggrin:

Virti
20-12-08, 02:04
... s'po ua ka ėndja mollen e pandaluar! :biggrin:

lovely
20-12-08, 02:05
... s'po ua ka ėndja mollen e pandaluar! :biggrin:


...dy armiq ne nje jastek"

armiku, molle e ndaluar :biggrin: :tongue:

Dallandyshja_718
20-12-08, 02:10
...burr e grua, mish e thua...:biggrin:

ShEjToNkA
20-12-08, 02:11
Burr e grua- Gjakė e lak e mish e shpirt.:biggrin:

Murgesha
20-12-08, 02:17
A i la gruaja lakrat me mish pa kryp, krejt mahalla kanė me e ditė tuj e ngu burrin tuj bėrtitė, pse lakrat janė pa mish? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

shfletuesi_
20-12-08, 11:07
E pyet Gruja burrin a me ke Genjy ndojhere ?? Burri ju pergjgijet..! Po , Gruaja i thot kur..Valla gjithe deri sa te kam marr t'kam pru ne shpi....

selvija
20-12-08, 14:44
Burri/gruja ,,duhet me prit deri mengjes daljen nga Forumi,,kur po kendojn gjelat energija po vdes....oj Dardani na e fike kete dashuri,,,hahahha:biggrin:

halla e madhe
20-12-08, 15:42
..aleance e dy superfuqive:biggrin:

Dardan Kastrati
20-12-08, 16:04
..aleance e dy superfuqive:biggrin:
Si Amerika me Rusine :biggrin: :biggrin:

halla e madhe
20-12-08, 16:05
Si Amerika me Rusine :biggrin: :biggrin:

...ja qellove valla,pse edhe ti qenke i sakatum a?:biggrin:

Dardan Kastrati
20-12-08, 16:07
...ja qellove valla,pse edhe ti qenke i sakatum a?:biggrin:Jam ne Paktin e Nato-s une di me u mbrojt ahaahahaah...

Virti
22-12-08, 00:27
marredhenie diplomatike ( ngreh e mos keput... ) :cool:

lovely
22-12-08, 18:28
Njė ........

selvija
22-12-08, 19:21
Njė ........Edhe nje burr=????:biggrin:

Dardan Kastrati
22-12-08, 19:30
Edhe nje burr=????:biggrin:Hahahaaahaha jo mar ndoshta spo e don edhe nje burre aghaghaaaghhga

selvija
22-12-08, 19:32
Hahahaaahaha jo mar ndoshta spo e don edhe nje burre aghaghaaaghhgaJo more une pyta sa bajn nje gru e nje burr gagagag...
adin ti ajo..??+:biggrin:

Dardan Kastrati
22-12-08, 19:39
Jo more une pyta sa bajn nje gru e nje burr gagagag...
adin ti ajo..??+:biggrin:Hahaha ja mar sdi une matematik qy edhe ti :biggrin: kishe i the edhe nja se ahahaahah

selvija
22-12-08, 19:43
Hahaha ja mar sdi une matematik qy edhe ti :biggrin: kishe i the edhe nja se ahahaahahSa nje dreq a hahahahahah:biggrin:

Dardan Kastrati
22-12-08, 19:46
Sa nje dreq a hahahahahah:biggrin:KUUUUUUUUU shume po bajken bre ahahaahahaah

GURI SYLAJ
24-12-08, 21:10
Burri eshte koka e shtepise e gruaja qafa!!

Murgesha
25-12-08, 00:36
Shyqyr qe qafa drejton koken, se perndryshe te gjitha qafat ishin te thyera http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Virti
25-12-08, 14:17
pa kunore... :cool:

halla e madhe
25-12-08, 14:35
gruaja dhe burri ne pleqni sikur shoke t'ushtrise:biggrin:

GURI SYLAJ
25-12-08, 14:40
Po ku je pash at Zot!?
Mos po don me thane ;m'u ka ba gruja si vllau i madh!???

Virti
25-12-08, 14:40
ndriklla dhe kumara :cool: