PDA

View Full Version : Nena e 20 femijeve braktis familjen per nje dashuri ne chat.


Kalt
13-07-06, 14:19
48 vjecarja Nicola Pridham njihet nga mediat britanike si "super mama".
Kjo ka lindur per njezet vite, plot njezet femije, pra ne cdo vit ka sjelle ne jete nga nje femije.
Se fundi ajo ishte e martuar me 26 vjecarin Kevin Timmerman, por tash i erdhi fundi dhe kesaj perralle pjellore.
Cifti pati grindje te vazhdueshme, kur Kevin zbuloi nje kartoline per Shen Valentinin, derguar gruas se tij nga nje ushtarak i martua 38 vjecar.
Gruaja e njohi ushtarakun permes internetit dhe vendosi keshtu te braktise bashkeshortin per nje dashuri te re, shkruan gazeta "The Sun".

Murgesha
13-07-06, 14:33
Valla ajo si duket nuk i paska tė gjitha dėrrasat nė vend.
Qysh more me e lonė tė riun e me e marrė tė vjetrin??
Ncncnnccncncncncn ēkas po nin njeri nė kohė tė sodit. :biggrin: :biggrin:

Kalt a ke njoftime se me kend do tė shkojnė fėmijėt e saj??:tongue:

jadore
13-07-06, 19:36
Valla ajo si duket nuk i paska tė gjitha dėrrasat nė vend.
Qysh more me e lonė tė riun e me e marrė tė vjetrin??
Ncncnnccncncncncn ēkas po nin njeri nė kohė tė sodit. :biggrin: :biggrin:

Kalt a ke njoftime se me kend do tė shkojnė fėmijėt e saj??:tongue:

....sypozoj qe "shorti " do ti bie , Qendres per Edukimin e Femijeve !!!

Marco
13-07-06, 23:02
Valla ajo si duket nuk i paska tė gjitha dėrrasat nė vend.
Qysh more me e lonė tė riun e me e marrė tė vjetrin??
Ncncnnccncncncncn ēkas po nin njeri nė kohė tė sodit. :biggrin: :biggrin:

Kalt a ke njoftime se me kend do tė shkojnė fėmijėt e saj??:tongue:


Hehehehe nuk i paska te gjitha Drrasat ne vend , jo ti i ki boja gajle qe nuk i ka ajo 20 fėmi ka dit mi gjet e frajerin jo , e ka dulen ata mos ja ka pru ushtari prej Irakut heheh
Murgesha nuk po te qeshi ty, po hajgare per ate nėnen me 20 femij ,
A thuni more kur ka lind gjith ata me operacion apo lindje normale ? kukuuuuu20 shum

beqari_
14-07-06, 14:12
ndoshta ju ka lodhe burri e don edhe me tjeter mi ba edhe 20 femije ku me dite

Arb
14-07-06, 16:04
Paska pa marr te kallun kjo gjyshja...

Pilati
15-07-06, 13:32
Ajo sigurisht eshte merzitur nga rritja e femijeve te vet dhe me ket potez ka nxite gazetaret te mirren me te.
Thyerje e monotonise edhe ate ne menyre publike, ky eshte qellimi i kesaj nene qe doren ne zemer qenka e forte. :biggrin: :biggrin:

emine
04-06-08, 07:05
Valla ajo si duket nuk i paska tė gjitha dėrrasat nė vend.
Qysh more me e lonė tė riun e me e marrė tė vjetrin??
Ncncnnccncncncncn ēkas po nin njeri nė kohė tė sodit. :biggrin: :biggrin:

Kalt a ke njoftime se me kend do tė shkojnė fėmijėt e saj??:tongue:

qe de buka bajat o e mire qe s'te dhemb lukthi:tongue: edhe kan tha:edhe budalla e ka kryte si njeri:rolleyes:
valla ajo koka kan si fabrika e sapunav 20 -fmije....normal qe ja ka deshte shneti ma shume se cdo kujna fiskullturen....