PDA

View Full Version : Gruaja dhe Familja


Faqet : 1 [2]

 1. Martese e vdekur!!?
 2. Divorci!
 3. Plaku 71 vjeqar behet Baba...
 4. ...Si i quani femijet tuaj me emra perkedheles ...
 5. A keni moter apo vella???
 6. Kėshilla pėr mirėsjellje nė ēdo rrethanė
 7. ēka nuk kishin gratė nė shekullin e kaluar?
 8. Super gjyshja
 9. Tiranė, 23-vjeēarja lind nė mes tė rrugės
 10. (Stop) Aborti(t) !
 11. Gjyshėrit qė rrisin nipėrit, bėjnė shumė gabime
 12. Dembeli vogėl; dembeli madh!
 13. Familja shqiptare- Trashegimtaria -Mashkulli nė Familje
 14. Emancipimi dhe pushteti
 15. femite -femijet...
 16. “Virgjėreshat e pėrbetuara” apo burrneshat shqiptare
 17. Memorialin “Heroinat”