PDA

View Full Version : Ēka kishe deshiruar me teper te nje mashkull?


Faqet : [1] 2

caki
02-03-04, 08:44
Une deshiroj qe gjitha vajzat te pergjigjen me sinqeeritet dhe pa asnje rezerve ndaj pytjes sime, e sidomos qe mos te ken turp te pergjigjen.

Cka kishe deshiruar me teper nga mshkulli?

Gentiana
03-03-04, 11:09
Pershendetje Caki.

Per tu pergjigjur ne pyetje qe ke ber nuk esht edhe aq kollaj,sepse gjdo kush don gjera te ndryshme,jo vetem tek femrat po ne pergjithsi, dhe tash mvaret edhe qka ke menduar ti me kte??

hmmmm, te kuptohem me te dhe mos te na shkon koha duke diskutuar per gjera te kota..... Ndoshta ka shum gjera qe kisha dashur ti ket (me shum) por gjithsesi do ta dua ashtu siq esht!

Genta

Barbaroza
03-03-04, 11:11
Caki,te pershendes.Se cka me pelqen te nje mashkull,ka shume gjera qe s'mund te kufizohen me numer hahahahaaa.
Pastaj per t'u shprehur me shume,po me vjen :oops:

caki
03-03-04, 13:41
Pershendetje Caki.

Per tu pergjigjur ne pyetje qe ke ber nuk esht edhe aq kollaj,sepse gjdo kush don gjera te ndryshme,jo vetem tek femrat po ne pergjithsi, dhe tash mvaret edhe qka ke menduar ti me kte??

hmmmm, te kuptohem me te dhe mos te na shkon koha duke diskutuar per gjera te kota..... Ndoshta ka shum gjera qe kisha dashur ti ket (me shum) por gjithsesi do ta dua ashtu siq esht!

Genta

Gentiana une kerkoj pergjigjet sipas shijeve personale, pa u munduar se cilat jan ne bashksi. Ate gje qe ti ke deshire qe mashkulli ta ket apo te pelqen, ate e thua, pa menduar se ēka kishte me thene nje tjeter...

caki
03-03-04, 13:45
Caki,te pershendes.Se cka me pelqen te nje mashkull,ka shume gjera qe s'mund te kufizohen me numer hahahahaaa.
Pastaj per t'u shprehur me shume,po me vjen :oops:

Hahahah Barbaroza pse :oops: une mendoj se jan gjera normale. pershembull, mua nga nje vajz me pelqejn: me e para qe te ket karakter serioze dhe te jet e matur, pastaj ato fizike, floket e gjata, fizik normal tip top jo e trash se zban hiq, hahah gjit jo te mdhaja, prandaj ne bel ashtu krejt e holl, e ne kuke jo aq si karrig apo te gjera, pastaj te jet edhe e lire ashtu e levizshme, edhe kah te flet jo gjithnje me frike por a flaket dhe terhjekse...

Murgesha
07-03-04, 00:12
Deshira ime eshte qe mashkulli qe dashuroj te jete i sinqerte, te me doje vetem mua, me karakter te larte. Me nje fjale te kete cilesi te atilla qe mua te me mahnis. Intelegjenca e tij te jet e atille qe bisedat tona te behen ne fryme te mirekuptimit dhe tolerances. Ajo qe urrej te mashkujt eshte pikerisht deshira e tyre per te mbizoteruar, ne raport me femrat.
Mendoj se me ket e bera perkufizimin se cka me pelqen te mashkulli.

Murgesha!!!!

caki
08-03-04, 17:46
Deshira ime eshte qe mashkulli qe dashuroj te jete i sinqerte, te me doje vetem mua, me karakter te larte. Me nje fjale te kete cilesi te atilla qe mua te me mahnis. Intelegjenca e tij te jet e atille qe bisedat tona te behen ne fryme te mirekuptimit dhe tolerances. Ajo qe urrej te mashkujt eshte pikerisht deshira e tyre per te mbizoteruar, ne raport me femrat.
Mendoj se me ket e bera perkufizimin se cka me pelqen te mashkulli.

Murgesha!!!!

te falenderoj Murgesha. nje gje me qudite, zakonisht femrat parapelqejn shume pamjen fizike e jo ate te karakterit, por ti e ke dhene nje pergjigje shume konkrekte e me pelqen kjo pergjigje, sepse ke shkuar nga ajo qe me te vertet nevoitet per jete e jo nga ajo qe sot e ke e nesoer jo.
Te pershendes

liza
07-04-04, 17:19
me pelqen kjo pyetje..dhe jam dakord me ate qe kan shkruajt qe ka shum gjera qe i don ti kete 1 mashkull po e verteta esht se neve vajzave na terhekin ndonjeher edhe difektet e 1 mashkullit.
po pik se pari te 1 mashkulli me intereson sinqeriteti i atij, te ket karakter te fort e mos jet "burec" dhe pastaj vin te tjerat....

turisti
31-07-04, 23:51
Tung. Tema eshte shume interesante. Une s'kisha deshiruar asgje te posaqshme sepse jeta eshte e thjeshte por njerzit e komplikojne. :P

nitushe
09-09-04, 11:00
t'mos i doj tjerat po vetem muaaa

aferdita
09-09-04, 19:19
Deshira ime eshte qe mashkulli qe dashuroj te jete i sinqerte, te me doje vetem mua, me karakter te larte. Me nje fjale te kete cilesi te atilla qe mua te me mahnis. Intelegjenca e tij te jet e atille qe bisedat tona te behen ne fryme te mirekuptimit dhe tolerances. Ajo qe urrej te mashkujt eshte pikerisht deshira e tyre per te mbizoteruar, ne raport me femrat.
Mendoj se me ket e bera perkufizimin se cka me pelqen te mashkulli.

Murgesha!!!!

edhe un jam i mendimit te Murgeshes
te pershendes :wink:

qika_pr
15-09-04, 13:56
Nese vetem edhe nje detaj me te vogel do e ndryshoj burrin time do ishte shum keq
e du edhe me defekte muj me than qe ato defekte e bejne me interesant

ska burr prefekt pse te jete vetem i imi

Barbaroza
16-09-04, 15:10
Edhe une kisha dashur qe mashkulli me te cilin do ta lidh fatin,te mos jete perfekt sepse si i tille s'do te me terhiqte derisa ne kete menyre i terheq te tjerat.Pra,une jam e tille qe nese nje mashkull e simpatizojne shume femra,une terhiqem nga ai sepse e dua djalin veq per vete edhe nese ka mangesi!
Pastaj natyrisht se toleranca e ndersjelle eshte poen shume i rendesishem ne nje lidhje si dhe te jete tip qe e do lirine per mua ashtu siq e do per veten!

turisti
16-09-04, 16:38
Edhe une kisha dashur qe mashkulli me te cilin do ta lidh fatin,te mos jete perfekt sepse si i tille s'do te me terhiqte derisa ne kete menyre i terheq te tjerat.Pra,une jam e tille qe nese nje mashkull e simpatizojne shume femra,une terhiqem nga ai sepse e dua djalin veq per vete edhe nese ka mangesi!
Pastaj natyrisht se toleranca e ndersjelle eshte poen shume i rendesishem ne nje lidhje si dhe te jete tip qe e do lirine per mua ashtu siq e do per veten!

Ndoshta edhe mashkujt ashtu mendojne,Barbaroza,ose frigohen ne menyren e njejte.Por une nuk shoh diqka te nevojshme brengat e keti lloji sepse nese dy persona mirren vesh per lidhjen e sinqert,askush nuk mundet me i pengue perveq tyre vet.
Pershendetje. :wink:

Barbaroza
16-09-04, 18:53
Ashtu eshte Turisti.Ne jemi njerez me deshira dhe mendime te njejta sa i perket asaj kur e duam nje person dhe deshirojme ta ruajme ate lidhje!

turisti
16-09-04, 19:43
Ashtu eshte Turisti.Ne jemi njerez me deshira dhe mendime te njejta sa i perket asaj kur e duam nje person dhe deshirojme ta ruajme ate lidhje!

Mire e pasna qellue...Pershendetje. :wink:

ShEjToNkA
17-09-04, 12:13
Dua tė jet i natyrshėm ,i sinqert ,elegant ,besa edhe kundėrshtar , me qenė se edhe vetė jam paksa kundėrshtare ,dhe mė pėrleqejn kundėrshtimet se edhe temat dhe bisedat bėhėn ma interesant ,e jo gjithėnjė tė bėjmė amin.

turisti
17-09-04, 14:25
Edhe une po kam qejf ndonji here paradite m'i mpref thikat,a pas dite m'i cokat sakicat,ha,ha,ha,ha,ha,ha.. :wink:

Gjumashja
03-12-04, 21:24
me kane veq i jemi edhe une me kane veq e tina edhe mem deshttttttttttttttttttttttttt shum shum :wink: :wink:

turisti
04-12-04, 00:28
me kane veq i jemi edhe une me kane veq e tina edhe mem deshttttttttttttttttttttttttt shum shum :wink: :wink:


Po qysh me t' dasht ai mashkull ,kur je NON-STOP ne gjum,GJumashe,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha .

DEA
04-12-04, 00:34
Te kuptohemi edhe pa fjale.

turisti
04-12-04, 00:41
Te kuptohemi edhe pa fjale.

TELEPATI,- a ?????? :wink:

Mafiozi
04-12-04, 00:52
Te kuptohemi edhe pa fjale.

TELEPATI,- a ?????? :wink:

Jo bre Turisti, po don me than ME SHKRIME haa haaaaahhaaaaaa

turisti
04-12-04, 00:54
Te kuptohemi edhe pa fjale.

TELEPATI,- a ?????? :wink:

Jo bre Turisti, po don me than ME SHKRIME haa haaaaahhaaaaaa

Hmmmm,perpara ka qene mire me letrat dashurie te vizatuara,te ndryeshme,romantike,i blejshmi neper trafika..... :wink:

Mafiozi
04-12-04, 01:08
Te kuptohemi edhe pa fjale.

TELEPATI,- a ?????? :wink:

Jo bre Turisti, po don me than ME SHKRIME haa haaaaahhaaaaaa

Hmmmm,perpara ka qene mire me letrat dashurie te vizatuara,te ndryeshme,romantike,i blejshmi neper trafika..... :wink:

Evolucioni i largon emocionet. Por ende kan mbetur menyrat qe i cek, me gjith keta msn, chat, forum... etj, kur e dergojm nje leter simpatike e ka nje vler te bukur prap. Shyqyr qe vlerat e gjalla nuk mundemi mi hjekur
me evolucion.
:wink:

Gjumashja
04-12-04, 13:43
me kane veq i jemi edhe une me kane veq e tina edhe mem deshttttttttttttttttttttttttt shum shum :wink: :wink:


Po qysh me t' dasht ai mashkull ,kur je NON-STOP ne gjum,GJumashe,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha .

Bahs per qata e ka nje perparsi t'madhe qe veq duhet mem dasht hahahahahhaha :P :P :P

KriSTaL
04-12-04, 17:10
o Caki mos po pret pergjigje ti nga ndonje femer qe. te te lidh per trupi aaaaaaaaaaaaaaaaa , se keshtu shumica e meshkujve kan deshir te ju pergjigjen , femrat :arrow: :idea: :?: :!:

halla e madhe
09-12-04, 23:33
Une si femer asgja nuk do te deshiroja nga nji mashkull vetem MIREKUPTIM reciprok,kjo asht nji veti shume e deshiruar jo vetem nga une por edhe shume femra tjera qe e kuptojne jeten,dashurija asht si zjarri,po ku mbetet perditshmerija!??

halla e madhe
09-12-04, 23:33
Une si femer asgja nuk do te deshiroja nga nji mashkull vetem MIREKUPTIM reciprok,kjo asht nji veti shume e deshiruar jo vetem nga une por edhe shume femra tjera qe e kuptojne jeten,dashurija asht si zjarri,po ku mbetet perditshmerija!??

Barbaroza
10-12-04, 12:33
1.Te jete tolerant sepse e tille jam vete derisa te mos teprohet.
2.Te kete nje personalitet te formuar drejt.
3.Te mos me genjeje sepse genjeshtra kurre s'ka patur jete te gjate,me cka ai e perdhos veten kur i dalin ne shesh genjeshtrat!
4.Qe kur te vendos per fatin e jetes,t'i perkushtohet jetes familjare dhe jo te vrapoje dhe te jete kurioz per "ta shtene ne dore"secilen femer qe i ben pershtypje!
5.Te jete sinqerisht i sinqerte e jo ta kete veq fjale mburrjeje kete fjale!

Ka edhe shume tjera,por po i le per tjera here.

Mr_100%
10-12-04, 12:39
LE BARBAROZA PER TJERA HER,MOS U HARGJIT TASH KREJT A

Fata
11-12-04, 19:46
ØTe jet i sinqerte, dhe te me doje vetem mua.
Nese i posedon keto dy veti, te tjerat vijne vetvetiu.

Barbaroza
11-12-04, 19:49
LE BARBAROZA PER TJERA HER,MOS U HARGJIT TASH KREJT A

Hahahahaahaha,jo bre se nuk eshte harxhim ky.Ihaaaa edhe sa te tjera kam,por patjeter se do ti shkruaj edhe tjerat sepse rrethanat e reja e kerkojne ashtu. :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
11-12-04, 19:50
ØTe jet i sinqerte, dhe te me doje vetem mua.
Nese i posedon keto dy veti, te tjerat vijne vetvetiu.

Me vjen keq Fata,por te tillet kane vdekur.Ngushellime. :cry:

KriSTaL
11-12-04, 19:54
ØTe jet i sinqerte, dhe te me doje vetem mua.
Nese i posedon keto dy veti, te tjerat vijne vetvetiu.

Me vjen keq Fata,por te tillet kane vdekur.Ngushellime. :cry:


Nuk Jan Te Gjith Njesoj, Por Qdo Kush Jap Mendimin, Sepse Niset Nga Vetja.

Barbaroza
11-12-04, 19:55
Une dhe Fata u shprehem dhe mendoj qe shumica e vajzave kane kete mendim.

Mafiozi
11-12-04, 19:58
ØTe jet i sinqerte, dhe te me doje vetem mua.
Nese i posedon keto dy veti, te tjerat vijne vetvetiu.

Me vjen keq Fata,por te tillet kane vdekur.Ngushellime. :cry:

Pse bre po thua ashtu Barbaroza, un jam gjall ende :lol: :lol:
Seriozisht jam i bindur qe jam siq deshiron shoqja jon Fata, dhe
e di qe ka tjer djem te sinqert dhe e dojn vetem nje vajz e per jet bile.

Te lutem benu me optimiste Barbaroza. :? :D
Te pershendes :wink:

Barbaroza
11-12-04, 20:01
Flm Mafiozi qe po me jep kurajo. :lol: :lol:

Fata
11-12-04, 20:03
Une dhe Fata u shprehem dhe mendoj qe shumica e vajzave kane kete mendim.

Barbaroza une per vete e di cka me mundon, mos valle edhe ti dicka si une????

Barbaroza
11-12-04, 20:10
Une dhe Fata u shprehem dhe mendoj qe shumica e vajzave kane kete mendim.

Barbaroza une per vete e di cka me mundon, mos valle edhe ti dicka si une????

Fata,une akopma s'kam aptur asnje te dashur,por nga perditshmeria,nga jeta qe bejne sot ciftet po e shoh se mungesa e sinqeritet ne shumicen e rasteve,bejne qe te humbet nje lidhje!

Fata
11-12-04, 20:14
Une dhe Fata u shprehem dhe mendoj qe shumica e vajzave kane kete mendim.

Barbaroza une per vete e di cka me mundon, mos valle edhe ti dicka si une????

Fata,une akopma s'kam aptur asnje te dashur,por nga perditshmeria,nga jeta qe bejne sot ciftet po e shoh se mungesa e sinqeritet ne shumicen e rasteve,bejne qe te humbet nje lidhje!

Dhe keni te drejte.

Mafiozi
11-12-04, 21:11
Flm Mafiozi qe po me jep kurajo. :lol: :lol:

:D :wink:

DEA
12-12-04, 00:52
Mirekuptim

Honesty^uk.
12-12-04, 00:59
Une dhe Fata u shprehem dhe mendoj qe shumica e vajzave kane kete mendim.


Nese nje femer eshte kryetare e shoqates se femrave kjo nuk do te thote se te gjitha kane mendimet e njejta me kryetaren, por secila ka mendime dhe deshira te ndryshme.

halla e madhe
12-12-04, 10:32
DEA! deri sa te vjene te Mirekuptimi,po shkaterrohet energjija dhe sistemi nervor,ditet kalojne e me to ecen dhe jeta :cry: Kur kethen koken mbrapa fe shef qe nganjihere ja vlen per mundin e nji lidhjeje te shendosh :shock: bota mashkullore do te mbetet gjithmone per neve femrave ,nji planete i pa zbuluar :!:

turisti
12-12-04, 16:50
DEA! deri sa te vjene te Mirekuptimi,po shkaterrohet energjija dhe sistemi nervor,ditet kalojne e me to ecen dhe jeta :cry: Kur kethen koken mbrapa fe shef qe nganjihere ja vlen per mundin e nji lidhjeje te shendosh :shock: bota mashkullore do te mbetet gjithmone per neve femrave ,nji planete i pa zbuluar :!:


Kerkoj falje qe po nderhy,por bota e mashkujve nuk eshte asgje e posaqshme.Duhet kendi i duhur dhe kuptohet me lehte se sa femrat mendojne,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahaha.


Me nderime,TURISTI. :wink:

Barbaroza
12-12-04, 17:02
DEA! deri sa te vjene te Mirekuptimi,po shkaterrohet energjija dhe sistemi nervor,ditet kalojne e me to ecen dhe jeta :cry: Kur kethen koken mbrapa fe shef qe nganjihere ja vlen per mundin e nji lidhjeje te shendosh :shock: bota mashkullore do te mbetet gjithmone per neve femrave ,nji planete i pa zbuluar :!:

:wink:

Mafiozi
12-12-04, 17:30
DEA! deri sa te vjene te Mirekuptimi,po shkaterrohet energjija dhe sistemi nervor,ditet kalojne e me to ecen dhe jeta :cry: Kur kethen koken mbrapa fe shef qe nganjihere ja vlen per mundin e nji lidhjeje te shendosh :shock: bota mashkullore do te mbetet gjithmone per neve femrave ,nji planete i pa zbuluar :!:

Fata, qka thua ti mundem me than edhe un si mashkull, per qdo aspekt.
Keto spjegimet e tua nuk rrjedhin prej diferences te gjiniės, por prej
personit qe e njeh me gjith qka ka jetuar.
Shyqyr qe nuk jem te njejt halla e madhe, te zbulojm njeri tjetrin ne
te mirat qe i ka, e jo ne defektet. Te njejt nuk esht interesant.
Natyra ne ka kriuar te ndryshem pikėrisht per mu plotesuar njeri me tjetrin.

Mos e merni keq ti edhe Barbaroza nese ju them qe jeni shum pesimiste
kur biseda esht rreth mashkullit.

Mundeni me besu ne nje mirkuptim dhe nje mashkull ne idealet e juaja,
kurr nuk esht von per me jetu.

Ju pershendes me shum respekt
8)

Barbaroza
12-12-04, 17:38
Mafiozi,natyrisht se nuk eshte vone kurre dhe besoj se ka mbetur edhe ndonjeri sysh ani pse nuk besoj se ka shume te sinqerte ne ditet e sotme.
Une veq permes bisedave kam pare sa vlejne disa-disa,por asesi nuk e humbi shpresen dhe nuk behem pesimiste se nuk do te takohem me"eshin"tim nje dite.S'kam asnje arsye te jem pesimiste kulminante pasi s'kam deshtuar asnjehere ne jete,por ne nje shkrim ceka se disa raste nga perditshmeria,te bejne qe gjerat t'i marresh mė me menquri,te shikosh me kend po lidhesh,a te meriton tipi,sa te ofron dashuri dhe a e meriton ai dashurine dhe perkushtimin tend!

Mr_100%
12-12-04, 17:58
BARBAROZA NJE PYETJE PER TY
A DIN SE QKA KANE TE PERBASHKET VENDPARKIMET ME MESHKUJT?

Barbaroza
12-12-04, 18:03
BARBAROZA NJE PYETJE PER TY
A DIN SE QKA KANE TE PERBASHKET VENDPARKIMET ME MESHKUJT?

Kesaj pyetjeje besoj se do t'i pergjigjet ndonjera qe ka experience dhe do te ishte mire ta beje te Rubrika e Humorit. :lol: :lol:

Mafiozi
12-12-04, 18:04
Mafiozi,natyrisht se nuk eshte vone kurre dhe besoj se ka mbetur edhe ndonjeri sysh ani pse nuk besoj se ka shume te sinqerte ne ditet e sotme.
Une veq permes bisedave kam pare sa vlejne disa-disa,por asesi nuk e humbi shpresen dhe nuk behem pesimiste se nuk do te takohem me"eshin"tim nje dite.S'kam asnje arsye te jem pesimiste kulminante pasi s'kam deshtuar asnjehere ne jete,por ne nje shkrim ceka se disa raste nga perditshmeria,te bejne qe gjerat t'i marresh mė me menquri,te shikosh me kend po lidhesh,a te meriton tipi,sa te ofron dashuri dhe a e meriton ai dashurine dhe perkushtimin tend!

Se pari te falenderoj per mirkuptimin tend Barbaroza.

Me ket shkrim shiqoj me mir siq mendon per ket bised, me vjen mir
qe nuk je pesimiste dhe qe ruhesh shum se me kend po lidhesh.

Pra ne ket rast kam deshir te jesh me optimiste ne bisedad per meshkujt
dhe provo me qen sa me e drejt si mbas mundesive. Nje lutje mundem
me ber per ty dhe disa tjera vajza : Mos i futni kurr, gjith mashkujt ne
qdo rast , ju lutem :wink:. Se shkrimet e tona jan te shikuara
sidomos prej rinies e nuk duhet te bejm nje rast :arrow: gjeneral.

Kur thuani mashkujt jan dmth jan per te gjith ashtu :?
Me tregu siq mendoni per meshkujt jeni te lira, por me dhen nje vendim
askush nuk esht ne at gjendje.

Them ket se kam qen i befasuar shum her prej mendimet qe i kan disa
vajza per meshkujt, qe un nuk isha fare ne at historin e juaj dhe jam i
bindur qe ka shum tjer mashkuj qe jan ne mendimin tim.

Ju falenderoj me heret per mirkuptim
Pershendetje :wink:

P.S i drejtohem gjith vajzave ne ket postim

Mr_100%
12-12-04, 18:06
TE MIRET ZEHEN HERET- E KETA DESHA TA THEM PER AT SE THE ME HERET "NUK ESHTE KURRE VONE....................."

Barbaroza
12-12-04, 18:09
TE MIRET ZEHEN HERET- E KETA DESHA TA THEM PER AT SE THE ME HERET "NUK ESHTE KURRE VONE....................."

Nuk pajtohem me ty Mr_100%.Per te gjetur shpirtin tim binjak,jam ne gjendje te pres shume gjate kohe.Me mire vone e mire se heret e deshtime!

Barbaroza
12-12-04, 18:16
Mafiozi,natyrisht se nuk eshte vone kurre dhe besoj se ka mbetur edhe ndonjeri sysh ani pse nuk besoj se ka shume te sinqerte ne ditet e sotme.
Une veq permes bisedave kam pare sa vlejne disa-disa,por asesi nuk e humbi shpresen dhe nuk behem pesimiste se nuk do te takohem me"eshin"tim nje dite.S'kam asnje arsye te jem pesimiste kulminante pasi s'kam deshtuar asnjehere ne jete,por ne nje shkrim ceka se disa raste nga perditshmeria,te bejne qe gjerat t'i marresh mė me menquri,te shikosh me kend po lidhesh,a te meriton tipi,sa te ofron dashuri dhe a e meriton ai dashurine dhe perkushtimin tend!

Se pari te falenderoj per mirkuptimin tend Barbaroza.

Me ket shkrim shiqoj me mir siq mendon per ket bised, me vjen mir
qe nuk je pesimiste dhe qe ruhesh shum se me kend po lidhesh.

Pra ne ket rast kam deshir te jesh me optimiste ne bisedad per meshkujt
dhe provo me qen sa me e drejt si mbas mundesive. Nje lutje mundem
me ber per ty dhe disa tjera vajza : Mos i futni kurr, gjith mashkujt ne
qdo rast , ju lutem :wink:. Se shkrimet e tona jan te shikuara
sidomos prej rinies e nuk duhet te bejm nje rast :arrow: gjeneral.

Kur thuani mashkujt jan dmth jan per te gjith ashtu :?
Me tregu siq mendoni per meshkujt jeni te lira, por me dhen nje vendim
askush nuk esht ne at gjendje.

Them ket se kam qen i befasuar shum her prej mendimet qe i kan disa
vajza per meshkujt, qe un nuk isha fare ne at historin e juaj dhe jam i
bindur qe ka shum tjer mashkuj qe jan ne mendimin tim.

Ju falenderoj me heret per mirkuptim
Pershendetje :wink:

P.S i drejtohem gjith vajzave ne ket postim

Mafiozi,ka shume femra por edhe meshkuj qe kane deshtuar ne jete dhe pikerisht kjo ndikon qe ata ta humbasin besimin qe mund te takojne dike ne jete qe ua kthen vetebesimin ne dashuri.Une njoh edhe meshkuj qe jane deshperuar se mendojne se nuk mund te gjejne kurre vajze te ndershme.
Por deshtimet individuale nuk duhet asesi t'i marrim ne permasa te gjera.Nese dikush s'ka patur fat ne nje lidhje,sigurisht se aty s'ka patur gjera te perbashketa qe i ka lidhur ne qift,por vetem pesimizmin nuk e dua dhe nuk jame tille.Vertete ne jete jam optimiste.Nese dikush nuk me ka dalur ashtu siq ma ka dhene nje pasqyre per veten e tij ne fillim dhe une i kam besuar si nje e marre,nuk do te thote se eshte fundi i botes.
Shpresat per nje te ardhme te lumtur dhe se nje dite do te gjejme ate qe na meriton,duhet t'i kete secili njeri!

Mr_100%
12-12-04, 18:22
BARBAROZA EDHE NJE PYETJE
QKA KANE TE PERBASHKET MOBILAT(CELULARET) ME FEMRA?
PO PERGJIGJEM VET SE THUA GJUAJE NE RUBRIKE TE HUMORIT
ME PRITE 6 MUJE E MERRE MA TE MIRE

E DESHTA ME THANE PER NE DJEMET KAH TA SILLSH PO DEL ME MIRE

Barbaroza
12-12-04, 18:23
BARBAROZA EDHE NJE PYETJE
QKA KANE TE PERBASHKET MOBILAT(CELULARET) ME FEMRA?
PO PERGJIGJEM VET SE THUA GJUAJE NE RUBRIKE TE HUMORIT
ME PRITE 6 MUJE E MERRE MA TE MIRE

E DESHTA ME THANE PER NE DJEMET KAH TA SILLSH PO DEL ME MIRE

Shyqyr qe po te dilka me mire Mr. :lol: :lol:

halla e madhe
12-12-04, 20:15
Turisti_per ato kende qe mi rikujton me vjen mire,por ato i kame kalu te gjithat,nuk asht lehte te krijon nji jete te perbashket,me ate person po konfrontohesh ne te gjitha aspektet,andaj nga ekspirienca po flas :wink:

Barbaroza_nji pershendetje nga zemra :!: na quajne pesimiste...jo mori loqki,mashkujt flasin lehte se nuk e ngarkojne forte koken sikur neve femrat :!:


Mafiozi_mos e merr personalisht :wink: qellimi ishte se deri te vjen deri te mirekuptimi i dy partnerve nevojitet kohe durim dhe dashuri,pra mos ne quaj pesimmiste :cry: kush deshiron me shume se ne te jemi te lumtur :?: :wink: :wink:

Barbaroza
12-12-04, 20:24
Turisti_per ato kende qe mi rikujton me vjen mire,por ato i kame kalu te gjithat,nuk asht lehte te krijon nji jete te perbashket,me ate person po konfrontohesh ne te gjitha aspektet,andaj nga ekspirienca po flas :wink:

Barbaroza_nji pershendetje nga zemra :!: na quajne pesimiste...jo mori loqki,mashkujt flasin lehte se nuk e ngarkojne forte koken sikur neve femrat :!:


Mafiozi_mos e merr personalisht :wink: qellimi ishte se deri te vjen deri te mirekuptimi i dy partnerve nevojitet kohe durim dhe dashuri,pra mos ne quaj pesimmiste :cry: kush deshiron me shume se ne te jemi te lumtur :?: :wink: :wink:


Natyrisht Halla e madhe,edhe une dhashe mendimin tim me lart por Mafiozi vertete po me duket se po i marr pak si personale ato qe ne po shkruajme.

turisti
12-12-04, 21:20
Turisti_per ato kende qe mi rikujton me vjen mire,por ato i kame kalu te gjithat,nuk asht lehte te krijon nji jete te perbashket,me ate person po konfrontohesh ne te gjitha aspektet,andaj nga ekspirienca po flas :wink:

Barbaroza_nji pershendetje nga zemra :!: na quajne pesimiste...jo mori loqki,mashkujt flasin lehte se nuk e ngarkojne forte koken sikur neve femrat :!:


Mafiozi_mos e merr personalisht :wink: qellimi ishte se deri te vjen deri te mirekuptimi i dy partnerve nevojitet kohe durim dhe dashuri,pra mos ne quaj pesimmiste :cry: kush deshiron me shume se ne te jemi te lumtur :?: :wink: :wink:

Halla e madhe,

FSHEHTESIA E JETES SE NJERIUT NUK ESHTE VETEM QE TE JETOJE,POR NE ATE PSE JETON.

Me nderime,TURISTI.

Mafiozi
12-12-04, 21:35
Turisti_per ato kende qe mi rikujton me vjen mire,por ato i kame kalu te gjithat,nuk asht lehte te krijon nji jete te perbashket,me ate person po konfrontohesh ne te gjitha aspektet,andaj nga ekspirienca po flas :wink:

Barbaroza_nji pershendetje nga zemra :!: na quajne pesimiste...jo mori loqki,mashkujt flasin lehte se nuk e ngarkojne forte koken sikur neve femrat :!:


Mafiozi_mos e merr personalisht :wink: qellimi ishte se deri te vjen deri te mirekuptimi i dy partnerve nevojitet kohe durim dhe dashuri,pra mos ne quaj pesimmiste :cry: kush deshiron me shume se ne te jemi te lumtur :?: :wink: :wink:

Halla e madhe, mos ki dert se nuk e kam mar per veti :wink: , fola ne emer
te shum mashkujve qe jan si un, un isha vetem nje shembull. Por
as mos mendoni qe ju drejtova vetem juve halla e madhe dhe Barbaroza.
E CEKA NE P.S qe i drejtohem gjith vajzave. :wink:

Mundemi me ju quajtur nje vajz pesimiste kur esht perher kunder veprimeve
te mashkullit. Shpresoj qe gaboj, por ashtu e kam verejt. Te gjith jem
pesimist pak e shum ne raste te ndryshme, nuk esht aspak nje defekt
apo keq ne asnje menyr. Mundet me qen keq vetem per at person.

Me vjen mir qe runi prej mashkujve, dhe nuk lironi aq shpejt, ashtu duhet.
Sidoqoft jeni vajza simpatike dhe interesante, dhe ju shpresoj qdo te mir
qe deshironi.

Ju pershendes :wink:

halla e madhe
12-12-04, 22:04
Mafiozi_ngadale ti po tregohesh qe ke prirje per fjalen MIREKUPTIM :!: nese keshtu vazhdon do te beheni shembull per te tjeret :wink:

DEA
12-12-04, 22:13
pikerisht ajo qe i mungon e deshiroj me teper

Mafiozi
12-12-04, 22:50
Mafiozi_ngadale ti po tregohesh qe ke prirje per fjalen MIREKUPTIM :!: nese keshtu vazhdon do te beheni shembull per te tjeret :wink:

Pse ngadal halla e madhe, a nuk ben te them mendimin tim, dhe te mundohemi
te bisedojm :?: Jam i lirt ne mendimet e mia, nese nuk je dakord trego, shkruaj :!:
A bon me dit qka te pengon halla e madhe dhe perqka nuk duhet te vazhdoj
ne mendime te tilla, me siguri qe ke nje arsye pasi po thua keshtu :?:

:wink:

turisti
12-12-04, 22:56
Mafiozi_ngadale ti po tregohesh qe ke prirje per fjalen MIREKUPTIM :!: nese keshtu vazhdon do te beheni shembull per te tjeret :wink:

Pse ngadal halla e madhe, a nuk ben te them mendimin tim, dhe te mundohemi
te bisedojm :?: Jam i lirt ne mendimet e mia, nese nuk je dakord trego, shkruaj :!:
A bon me dit qka te pengon halla e madhe dhe perqka nuk duhet te vazhdoj
ne mendime te tilla, me siguri qe ke nje arsye pasi po thua keshtu :?:

:wink:

Mafiozi,po mu duket se negativisht e ke kuptue - hallen e madhe - sepse ajo mendon pozitivisht per ty.

TURISTI shoki.

halla e madhe
12-12-04, 23:30
Turisti_BINGO!!! ti ja qellove,mua me la pershtypje Mafiozi,e shof qe asht djalosh i mire dhe shume i edukuar!!


Mafiozi_jo pasha hallen,asgja nuk kame kunder mendime tua,e kunderta,une jame e lumtur kur ju jeni te gatshem per pytje dhe pergjegje,sidomos une te flnd,per biseden qe ban me mua,je nji djalosh shembullor :!: Pershendetje

turisti
12-12-04, 23:37
Turisti_BINGO!!! ti ja qellove,mua me la pershtypje Mafiozi,e shof qe asht djalosh i mire dhe shume i edukuar!!


Mafiozi_jo pasha hallen,asgja nuk kame kunder mendime tua,e kunderta,une jame e lumtur kur ju jeni te gatshem per pytje dhe pergjegje,sidomos une te flnd,per biseden qe ban me mua,je nji djalosh shembullor :!: Pershendetje

Faleminderit.

Barbaroza
16-12-04, 21:40
1.Te jete tolerant sepse e tille jam vete derisa te mos teprohet.
2.Te kete nje personalitet te formuar drejt.
3.Te mos me genjeje sepse genjeshtra kurre s'ka patur jete te gjate,me cka ai e perdhos veten kur i dalin ne shesh genjeshtrat!
4.Qe kur te vendos per fatin e jetes,t'i perkushtohet jetes familjare dhe jo te vrapoje dhe te jete kurioz per "ta shtene ne dore"secilen femer qe i ben pershtypje!
5.Te jete sinqerisht i sinqerte e jo ta kete veq fjale mburrjeje kete fjale!

Ka edhe shume tjera,por po i le per tjera here.

Po e vazhdoj :wink:

-Te mos jete ateist dhe te mos irritohet nese une i them se i perkushtohem fese me mundesite e mia.
-Te mos i kete floket e rritura sepse femer jam vete.
-Te mos kete tatoo dhe as piercing ne trup.
-Te jete i shkolluar,por me shume ne koke. :wink:

Barbaroza
16-12-04, 21:41
1.Te jete tolerant sepse e tille jam vete derisa te mos teprohet.
2.Te kete nje personalitet te formuar drejt.
3.Te mos me genjeje sepse genjeshtra kurre s'ka patur jete te gjate,me cka ai e perdhos veten kur i dalin ne shesh genjeshtrat!
4.Qe kur te vendos per fatin e jetes,t'i perkushtohet jetes familjare dhe jo te vrapoje dhe te jete kurioz per "ta shtene ne dore"secilen femer qe i ben pershtypje!
5.Te jete sinqerisht i sinqerte e jo ta kete veq fjale mburrjeje kete fjale!

Ka edhe shume tjera,por po i le per tjera here.

Po e vazhdoj :wink:

-Te mos jete ateist dhe te mos irritohet nese une i them se i perkushtohem fese me mundesite e mia.
-Te mos i kete floket e rritura sepse femer jam vete.
-Te mos kete tatoo dhe as piercing ne trup.
-Te jete i shkolluar,por me shume ne koke. :wink:
-Te mos e pije alkoolin dhe duhanin.

Mr_100%
16-12-04, 21:51
A JA PASKE NISE MEU HARGJITE PRAP BARBAROZA A?
A KE MA A FILLOJ TA KERKOJE KETE Mr_Perfektin TENDE

Mr_100%
16-12-04, 21:54
EDHE NJE SQARIM NGA TI SI DUHET KUPTUAR KETE

Te jete i shkolluar,por me shume ne koke.

Barbaroza
16-12-04, 21:58
EDHE NJE SQARIM NGA TI SI DUHET KUPTUAR KETE

Te jete i shkolluar,por me shume ne koke.

Me qene jo i kanunit,qyyyyyyyyyyyy. :wink: :lol: :lol: :lol:
Per harxhime mos ke dert,veq fjale e shkronja koti jane,po e di boll mire. :( :( :(

erita
16-12-04, 22:02
[quote=Barbaroza]1.Te jete tolerant sepse e tille jam vete derisa te mos teprohet.
2.Te kete nje personalitet te formuar drejt.
3.Te mos me genjeje sepse genjeshtra kurre s'ka patur jete te gjate,me cka ai e perdhos veten kur i dalin ne shesh genjeshtrat!
4.Qe kur te vendos per fatin e jetes,t'i perkushtohet jetes familjare dhe jo te vrapoje dhe te jete kurioz per "ta shtene ne dore"secilen femer qe i ben pershtypje!
5.Te jete sinqerisht i sinqerte e jo ta kete veq fjale mburrjeje kete f

Ka edhe shume tjera,por po i le per tjera here.

Po e vazhdoj :wink:

-Te mos jete ateist dhe te mos irritohet nese une i them se i perkushtohem fese me mundesite e mia.
-Te mos i kete floket e rritura sepse femer jam vete.
-Te mos kete tatoo dhe as piercing ne trup.
-Te jete i shkolluar,por me shume ne koke. :wink:
-Te mos e pije alkoolin dhe duhanin.[/quote


ne pajtim jam me ty te thithet qeto nje mashkull duhet mi pas


e ti mr kjo nuk eshte mister perfekt por duhet te jet realitet

halla e madhe
16-12-04, 22:03
Barbaroza_ori SHOTE GALICA e halles,po ti paske harru ti permende edhe shume e shume tjera..hahaa..ku te gjejshe nji djalosh me te gjitha te mirat :?: askush nuk eshte perfekt ne bote :!: Le te jete i edukuar,te kete veti te mira karakteristike,sa per cikrrime te vogla,ato kane permirsime :wink:

Barbaroza
17-12-04, 12:13
Barbaroza_ori SHOTE GALICA e halles,po ti paske harru ti permende edhe shume e shume tjera..hahaa..ku te gjejshe nji djalosh me te gjitha te mirat :?: askush nuk eshte perfekt ne bote :!: Le te jete i edukuar,te kete veti te mira karakteristike,sa per cikrrime te vogla,ato kane permirsime :wink:

E di,e di,por deshira jane keto,sado te parealizuara qofshin! :wink: :wink:

Murgesha
17-12-04, 13:43
Barbaroza_ori SHOTE GALICA e halles,po ti paske harru ti permende edhe shume e shume tjera..hahaa..ku te gjejshe nji djalosh me te gjitha te mirat :?: askush nuk eshte perfekt ne bote :!: Le te jete i edukuar,te kete veti te mira karakteristike,sa per cikrrime te vogla,ato kane permirsime :wink:

E di,e di,por deshira jane keto,sado te parealizuara qofshin! :wink: :wink:


Barbaroza, njeriu nuk bėn tė bėhet rob i dėshirave tė veta. :roll: :wink:

Barbaroza
25-12-04, 09:42
Edhe nuk behem Murgesha,nga fakti se persosmeria nuk gjendet kurre, askund!

devilish_Angel
30-12-04, 12:57
prej nje mashkulli deshiroj shum por me se shumti sinqeritet dhe kete jo vetem prej meshkujve, por ne pergjithsi!pershendetje :wink:

Gjumashja
02-01-05, 13:18
shkurt e shqip i sinqert edhe mem desht valla

turisti
02-01-05, 13:23
shkurt e shqip i sinqert edhe mem desht valla
Hmmmmm,met desht sa kohe?Ose tere jeten? :wink:

Gjumashja
02-01-05, 13:44
shkurt e shqip i sinqert edhe mem desht valla
Hmmmmm,met desht sa kohe?Ose tere jeten? :wink:

tan jeten edhe +kur te vdes mos mem harru :D :D

Gentiana
02-01-05, 18:50
Asgje,nje her me pelqen ashtu siq esht... 8) :wink:

Mafiozi
04-01-05, 19:34
Asgje,nje her me pelqen ashtu siq esht... 8) :wink:


Prap te njejtin mendim Genta :D :D 8)

Barbaroza
04-01-05, 19:44
shkurt e shqip i sinqert edhe mem desht valla
Hmmmmm,met desht sa kohe?Ose tere jeten? :wink:

tan jeten edhe +kur te vdes mos mem harru :D :D

:wink: :lol: :wink: :lol: :wink:

aferdita
04-01-05, 20:06
asgje perveq se te me kuptoj me shume nuk dua

turisti
05-01-05, 00:08
asgje perveq se te me kuptoj me shume nuk dua

Aferdita e nderuar,

Deshirat e tua ,nuk jan te medha.Mos humb shpresen kurre.

Me nderime,TURISTI.

sarasara
26-01-05, 21:49
Sinqeritet

Mafiozi
26-01-05, 22:56
Sinqeritet


Veshtir esht ne ditet e sodit, por esht e mundeshme, shyqyr qe ka ende
njerz te sinqert.
Mos humb shpresat fare Sara :wink:

IceGirl
27-01-05, 01:32
Deshiroj qe te me respektoj :) Kur te ket respekt ndaj meje besoj qe duhet te kete sinqeritetin etj. etj :wink:

dardha
27-01-05, 11:03
sinqeritet si dhe mos te jete alkoholik dhe mos te luaj bixhoz

sarasara
27-01-05, 11:16
E di qe eshte veshire me gjet njeri te sinqerte Mafiozi edhe shum bile.
Po po rri me ymyt :arrow: ( ra ymyti e na myti)

Mafiozi
30-01-05, 00:07
E di qe eshte veshire me gjet njeri te sinqerte Mafiozi edhe shum bile.
Po po rri me ymyt :arrow: ( ra ymyti e na myti)


Ashtu esht Sara, ymyti ne jep vullnet ne ket jet.
Me vjen mir qe ki besim, besoj qe keshtu mir i ke punet :lol: :D


:wink:

Mafiozi
30-01-05, 00:09
Deshiroj qe te me respektoj :) Kur te ket respekt ndaj meje besoj qe duhet te kete sinqeritetin etj. etj :wink:


Fjal me vend dhe me pelqejn, meritojn respekt...

:wink:

erita
30-01-05, 00:27
Me ni karakter njerzor: moral dhe edukim
ma kryesore synqeriteti dhe besimi ndaj njonit tjetrit
me siguri ka ketu ne forum ni person keshtut i rezervum per ardhmerien time :wink: :lol: :lol:

Mafiozi
30-01-05, 00:34
Me ni karakter njerzor: moral dhe edukim
ma kryesore synqeriteti dhe besimi ndaj njonit tjetrit
me siguri ka ketu ne forum ni person keshtut i rezervum per ardhmerien time :wink: :lol: :lol:


Mendoj qe me keto mendime, do te bashkohesh me nje
person te till erita :lol: :lol: :wink:

erita
30-01-05, 00:36
Me ni karakter njerzor: moral dhe edukim
ma kryesore synqeriteti dhe besimi ndaj njonit tjetrit
me siguri ka ketu ne forum ni person keshtut i rezervum per ardhmerien time :wink: :lol: :lol:


Mendoj qe me keto mendime, do te bashkohesh me nje
person te till erita :lol: :lol: :wink:flm Mafioz a ban ta dij me kend keshtut nuk hupi kohen dhe ja ngjes hahhahaha :wink:

Mafiozi
30-01-05, 00:46
Me ni karakter njerzor: moral dhe edukim
ma kryesore synqeriteti dhe besimi ndaj njonit tjetrit
me siguri ka ketu ne forum ni person keshtut i rezervum per ardhmerien time :wink: :lol: :lol:


Mendoj qe me keto mendime, do te bashkohesh me nje
person te till erita :lol: :lol: :wink:flm Mafioz a ban ta dij me kend keshtut nuk hupi kohen dhe ja ngjes hahhahaha :wink:


Hahahahahahaahhaaaaa.....

Nuk e di erita kush esht ai person, vetem besoj qe me karakterin tend
do ta njoftojsh, pastaj vetem ngjitja dhe mos e lesho :lol: :lol:

:wink:

erita
30-01-05, 00:52
[quote=erita]Me ni karakter njerzor: moral dhe edukim
ma kryesore synqeriteti dhe besimi ndaj njonit tjetrit
me siguri ka ketu ne forum ni person keshtut i rezervum per ardhmerien time :wink: :lol: :lol:


Mendoj qe me keto mendime, do te bashkohesh me nje
person te till erita :lol: :lol: :wink:flm Mafioz a ban ta dij me kend keshtut nuk hupi kohen dhe ja ngjes hahhahaha :wink:ruju se po ta ngjes tye :wink:

Mafiozi
30-01-05, 01:01
[quote=erita]Me ni karakter njerzor: moral dhe edukim
ma kryesore synqeriteti dhe besimi ndaj njonit tjetrit
me siguri ka ketu ne forum ni person keshtut i rezervum per ardhmerien time :wink: :lol: :lol:


Mendoj qe me keto mendime, do te bashkohesh me nje
person te till erita :lol: :lol: :wink:flm Mafioz a ban ta dij me kend keshtut nuk hupi kohen dhe ja ngjes hahhahaha :wink:ruju se po ta ngjes tye :wink:


Jo nuk po ruhem fare bile :lol: :lol: :wink:

IceGirl
30-01-05, 01:07
Deshiroj qe te me respektoj :) Kur te ket respekt ndaj meje besoj qe duhet te kete sinqeritetin etj. etj :wink:


Fjal me vend dhe me pelqejn, meritojn respekt...

:wink:

:) :)

Mafiozi
30-01-05, 02:00
Deshiroj qe te me respektoj :) Kur te ket respekt ndaj meje besoj qe duhet te kete sinqeritetin etj. etj :wink:


Fjal me vend dhe me pelqejn, meritojn respekt...

:wink:

:) :)


:wink: :wink:

devilish_Angel
16-03-05, 12:36
erita je vertet e vendosur, dhe din se cfar kerkon, por ketu ne forum??? :?
beson se ne net mund te gjesh nje njeri per jet?

pershendetje :wink:

dembelica
16-03-05, 22:23
Une deshiroj qe gjitha vajzat te pergjigjen me sinqeeritet dhe pa asnje rezerve ndaj pytjes sime, e sidomos qe mos te ken turp te pergjigjen.

Cka kishe deshiruar me teper nga mshkulli?

Kisha dashur :arrow: Sinqeritet,Sinqeritet dhe vetem Sinqeritet.

DEA
16-03-05, 22:30
Une deshiroj qe gjitha vajzat te pergjigjen me sinqeeritet dhe pa asnje rezerve ndaj pytjes sime, e sidomos qe mos te ken turp te pergjigjen.

Cka kishe deshiruar me teper nga mshkulli?

Kisha dashur :arrow: Sinqeritet,Sinqeritet dhe vetem Sinqeritet.


Ta qit zoti nje djal edhe me emrin Sinqeritet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dembelica
16-03-05, 22:35
Une deshiroj qe gjitha vajzat te pergjigjen me sinqeeritet dhe pa asnje rezerve ndaj pytjes sime, e sidomos qe mos te ken turp te pergjigjen.

Cka kishe deshiruar me teper nga mshkulli?

Kisha dashur :arrow: Sinqeritet,Sinqeritet dhe vetem Sinqeritet.


Ta qit zoti nje djal edhe me emrin Sinqeritet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ok Dea pra, kater her Sinqeritet :wink:

Sy_kaltra
18-11-05, 17:45
Une deshiroj qe gjitha vajzat te pergjigjen me sinqeeritet dhe pa asnje rezerve ndaj pytjes sime, e sidomos qe mos te ken turp te pergjigjen.

Cka kishe deshiruar me teper nga mshkulli?

Caki smack ty s'pari :)

Bukuria shpirterore per mua ka vleren me te madhe tek nje mashkull ku sipas mendimit tim aty prebrenda perfshin shum sende...
Nuk me ka interesuar as nje her ne jet bukuria Fizike.Sepse Bukuria dhe pasuria s'janė te perjetshme po i mar keto dya si me primare sepse shum kush i lakmon,,Kurse un ne fakt i urrej :!:

Barbaroza
18-11-05, 18:58
Nje mashkulli ne jete po i duhej inteligjenca,maturia,rrespekti ndaj femres dhe te tjereve,sinqeriteti,Nese i ka keto,atehere s'me duhet me shume!

vjeshta
18-11-05, 23:25
Kur me rren ,te me tregoj :lol:

Murgesha
18-11-05, 23:35
Burri duhet me qenė burrė, e kėrkesa ime do tė ishte tė shof burrėrrinė e tij. :wink:

dr1ta
19-11-05, 01:48
Me i be 3 pune per nje her :lol: :P

Dimri
19-11-05, 13:01
Me i be 3 pune per nje her :lol: :P

Ahahahah :wink: shum lype edhe ti drita a eksiston aj burr kun bi ba 3 pun per ni her :roll:

Artisti
19-11-05, 13:04
Me i be 3 pune per nje her :lol: :P

Ahahahah :wink: shum lype edhe ti drita a eksiston aj burr kun bi ba 3 pun per ni her :roll:


Dimri po qysh jo more

shtrihesh femra punon nje pune mashkulli qon dashuri,telefonon edhe pine cigare,a hala se ke provzue keshtu a hahahahahhahahhahahhahhahahahhahahhahhahhahahahahh ahahhahahhahaahhahahhahahhaahhahhahahahhahahhahahh aa


.

Sy_kaltra
19-11-05, 14:02
:roll:

Tomori
20-11-05, 12:54
Me i be 3 pune per nje her :lol: :P

hahahaha,,sa modeste paske cen moj "dr1ta"
3 pune per nje here kjo eshte normalja,,,
mos dot hype oreksi per 7 pune per nje here,,,
se 3 posepo ke me e ngrene...?!! :wink:

dr1ta
20-11-05, 23:51
Ahahahah :wink: shum lype edhe ti drita a eksiston aj burr kun bi ba 3 pun per ni her :roll:

Nuk ekziston , prandaj thash ashtu , kurse per Artistat gjithcka esht e mundshme sikur ne film :lol: :lol: :P :lol: :lol:

Reana
20-11-05, 23:59
Me i be 3 pune per nje her :lol: :P

hahahaha,,sa modeste paske cen moj "dr1ta"
3 pune per nje here kjo eshte normalja,,,
mos dot hype oreksi per 7 pune per nje here,,,
se 3 posepo ke me e ngrene...?!! :wink:

Gjynahit ky si moti i ka shtrenguar mente me ate shami, por cka ti besh kur nuk ka cka shtrengon ne te :lol: :lol: :lol:

Stuhia
21-11-05, 00:12
Gjynahit ky si moti i ka shtrenguar mente me ate shami, por cka ti besh kur nuk ka cka shtrengon ne te :lol: :lol: :lol:

Ka moj si ska ani.
Mos me i shtrengu ashtu fantazite e qemndura qe i ka mos vet per ket forum qka kishte fol ky. :lol: :lol:

Reana
21-11-05, 00:39
Gjynahit ky si moti i ka shtrenguar mente me ate shami, por cka ti besh kur nuk ka cka shtrengon ne te :lol: :lol: :lol:

Ka moj si ska ani.
Mos me i shtrengu ashtu fantazite e qemndura qe i ka mos vet per ket forum qka kishte fol ky. :lol: :lol:

ehhh, shyqyr qe nuk jam naziste :oops: :lol:

dr1ta
21-11-05, 00:44
Nje mashkull ce kap vakumin me dore te thata :lol: :lol: :lol: :oops: :P

Reana
21-11-05, 00:50
Qe meshkujt te behen te vetedijshem se Bota nuk sillet rreth tyre :lol: (djema mos me nxirrni ne gjyq :lol: )-Dritush si te kam ty motrushe :wink:

Stuhia
21-11-05, 00:55
Une e dua nje mashkull qe sillet rreth meje. :oops: :wink:
Po ju motrat e mia Drite, Reana?

Reana
21-11-05, 00:59
Une e dua nje mashkull qe sillet rreth meje. :oops: :wink:
Po ju motrat e mia Drite, Reana?

:lol: :lol: :lol:
Mos ta ndin, Dielli je vet ti :wink: :lol:

Stuhia
21-11-05, 01:01
:lol: :lol: :lol:
Mos ta ndin, Dielli je vet ti :wink: :lol:

Syrrushe te kam motrushe. :lol: :lol:
Per qe me bere diell me u sjell gjithqka rreth meje te mpuqiiiiiiii shum. :lol: :lol:

dr1ta
21-11-05, 01:05
Qe meshkujt te behen te vetedijshem se Bota nuk sillet rreth tyre :lol: (djema mos me nxirrni ne gjyq :lol: )-Dritush si te kam ty motrushe :wink:


Mire motrush,si je ti loqki ? :)

Murgesha
21-11-05, 01:07
Kokan ba kėto tria bashkė.
Mjerė ai djalė qė ju del para. :lol: :lol: :lol: :lol:

Reana
21-11-05, 01:09
Kokan ba kėto tria bashkė.
Mjerė ai djalė qė ju del para. :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
ma xjerre nje te qeshur te mire :wink:

Reana
21-11-05, 01:10
Mire motrush,si je ti loqki ? :)

Mire shume loqkum, veq vendi vend s'po me nxen :lol: :lol: :lol:

dr1ta
21-11-05, 01:12
Mire shume loqkum, veq vendi vend s'po me nxen :lol: :lol: :lol:

>Gzohem ce je mire


pse vendi vend , koha e keqe ? :P :lol: :lol:

dr1ta
21-11-05, 01:13
Kokan ba kėto tria bashkė.
Mjerė ai djalė qė ju del para. :lol: :lol: :lol: :lol:

pse vec njo ? :lol: :P :lol: :lol: :roll:

Reana
21-11-05, 01:14
>Gzohem ce je mire


pse vendi vend , koha e keqe ? :P :lol: :lol:

tuj shetit loqkum :oops: :lol:

Reana
21-11-05, 05:13
Kokan ba kėto tria bashkė.
Mjerė ai djalė qė ju del para. :lol: :lol: :lol: :lol:

pse vec njo ? :lol: :P :lol: :lol: :roll:


:wink: mire ke thene Dritush!
Murgesha don te na beje ortake si duket :lol: :lol: :lol:

turisti
24-11-05, 03:59
Ndoshta femrat i deshirojne mashkujt:"qe nuk pijne,te cilit nuk luajne komor,nuk sillen pas grave tjera,nuk fjalosen - nuk ekzistojne."

rastesishT
03-12-05, 10:15
Ndoshta femrat i deshirojne mashkujt:"qe nuk pijne,te cilit nuk luajne komor,nuk sillen pas grave tjera,nuk fjalosen - nuk ekzistojne."

Turisti , qka se ke e ke mall, qka e ke mall se ke....!

Barb|Ka
03-12-05, 11:27
Mes mem rrejt kejt tjerat i kisha rregullu me kohe :cry:

rastesishT
03-12-05, 22:18
Mes mem rrejt kejt tjerat i kisha rregullu me kohe :cry:

Pse a te ka rrejt naj here a

:roll:

Barb|Ka
03-12-05, 23:24
ncuk amon senin qe se du hiq o qajo per qata e ceka :wink: ishalla nuk rren ti ahahahhahha 8) :P

rastesishT
03-12-05, 23:26
Ncuk une nuk rrej kurr pa fol hahahah eh per sonte ika
mire ju lexofsha mesazhet neser bye bye

Barb|Ka
03-12-05, 23:33
ahaha nihemi neser :wink:

rastesishT
03-12-05, 23:37
hahaha nese pshtoj prej grusss hahahahha

Barb|Ka
03-12-05, 23:38
kallxoj qe me mu ke fol ta bon hallall ahahah

rastesishT
03-12-05, 23:39
zot mos e ban boll po tutem valla se mos po e therras BariKa
e me perzan nga dhoma hahahhaha iiihahahhahahha
:shock:

Barb|Ka
03-12-05, 23:57
ahahah ja bre qikaq shpejt a :wink: :P

rastesishT
04-12-05, 14:17
Jo bre mos tut se une qka flas ketu , qitu i la se dolem prej udhes krejt hahahah

Barb|Ka
04-12-05, 14:18
ahahah ja mire e ki spo di ku metem :wink:

rastesishT
04-12-05, 14:26
para pc-s :shock:

Barb|Ka
04-12-05, 14:29
Rastesisht un jom mas pc tu ja marr plunat :wink: :wink:

Psikologu
09-12-05, 13:34
Pźr mua dashuria vetem me ndjenja e pa respekt e sinqeritet ėshtė tradhtia me e madhe pėr tė ardhmen.
Dashuria pėr mua ėshtė ajo qė lindet nga respekti , jo vetem nga ndjenja.

ZeShKaNee
06-06-06, 00:30
te mos jan mendje madh dhe me rrejt shum nuk kam deshir hiq

emine
04-06-08, 07:14
Sinqeritetin.......................

lovely
04-06-08, 17:22
Sinqeritetin.......................


amin :cool:

Urata
04-06-08, 19:11
Pźr mua dashuria vetem me ndjenja e pa respekt e sinqeritet ėshtė tradhtia me e madhe pėr tė ardhmen.
Dashuria pėr mua ėshtė ajo qė lindet nga respekti , jo vetem nga ndjenja.

pajtoj me Psikologun...

emine
05-06-08, 09:37
Ta lej krenarin anash dhe te doje ashtu siq din,pa hile ,pa paragjykime,pa kerkesa...................

Jana
05-06-08, 12:27
RRespekt deri ne mximum.......................kur e posedon kete....te tjerat i ka gjithsesi.......

emine
26-09-08, 10:32
Me m'dhuru Lule,,,!po aso qe dhurojn lule jan shum te paket,ose jan pedera:confused:
Po edhe mos me rrejt se rrencat sun i duroj hiq:S

Oqeani
26-09-08, 11:57
Me m'dhuru Lule,,,!po aso qe dhurojn lule jan shum te paket,ose jan pedera:confused:
Po edhe mos me rrejt se rrencat sun i duroj hiq:S

Ēka nuk ndine bre njeriu - ME te dhurue lule , ēka te duhen lulet...( vallahe mire the qetu, se jan pd.... a merr mashkulli lule ne dore bre, se me e vete dikush - ku po e qon ?

po rrena nga xheneti ka dale .. mos e le me terrejte ... zbuloje ....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Jana
26-09-08, 13:58
Zotni me kan......amo shum Zotni....

emine
17-12-08, 20:15
me ma pru najher naj drondofill:p

sherri
17-12-08, 20:50
Me guxu kushe me te pru...me i thane........"Me m'dhuru Lule,,,!po aso qe dhurojn lule jan shum te paket,ose jan pedera" Hyp se t'vrava,zhdryp se t'muyta.

Idila
17-12-08, 23:19
Shumė i dua befasitė. :D

Deanna
17-12-08, 23:23
Me me ndejt gaditu kur ti flas.

Bubulina
17-12-08, 23:25
Me me ndejt gaditu kur ti flas.

..po duart a guxon ne gjepa me i mbajte ?;)

Oqeani
17-12-08, 23:25
Me me ndejt gaditu kur ti flas.

Mos po te dhemb - dhomi tomlit !!!!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Deanna
17-12-08, 23:27
..po duart a guxon ne gjepa me i mbajte ?;)

Jo nuk guxon as qepallat me i livrit se le mo duart.
Nese ka ndonje te tille ketu lajmerohuni.

Deanna
17-12-08, 23:28
Mos po te dhemb - dhomi tomlit !!!!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif


Mu duk se kjo teme eshte teme deshire, e une ashtu deshiroj.

Nese je qe me rrin gaditu, mund tja nismi biznisit.

Elina
17-12-08, 23:33
Vec sinqeritet...asgje me shume...!!!

Deanna
17-12-08, 23:35
Vec sinqeritet...asgje me shume...!!!

E cka don me ba me sinqeritetin e tij?

Elina
17-12-08, 23:44
E cka don me ba me sinqeritetin e tij?

E shti ne xhep :biggrin:
Jo pak hajgare...
Po vertete,,,per mu me rendesi eshte sinqeriteti edhe s'ka tjeter.
Sic the edhe vet...kjo eshte teme deshire...e une vec sinqeritet kisha deshiru.

Deanna
17-12-08, 23:46
Ke te drejte Elina, ne femrat mendojme qe nese nje mashkull ka sinqeritet i posedon te gjitha, po jo gjithmone eshte ashtu.

e_martumja
17-12-08, 23:48
E shti ne xhep :biggrin:
Jo pak hajgare...
Po vertete,,,per mu me rendesi eshte sinqeriteti edhe s'ka tjeter.
Sic the edhe vet...kjo eshte teme deshire...e une vec sinqeritet kisha deshiru.Kur e lexova temen i thash vetes sinqeritetin....

Lona
19-12-08, 09:36
Te jet serioz, elegant, punetor..me shume spo ceki keta me te rendesishmet per mua,,

emine
22-12-08, 09:58
Na femrat deshirojme shumm,amo s'po di duhet me i ba spontan ,se ndryshe me i thone krejt qejfi me prishet,,,a ma se shumti deshiroje te jete i s'gjuar,se ahmakat si du hiq,,,,

shfletuesi_
22-12-08, 10:23
Valla une si mashkull nga nje mashkull kisha pas deshire qe mos t'ma kqyr grun teme ......Eh kaq ishte kjo nuk eshte veq per 1 mashkull po per te gjithe vlen..

emine
22-12-08, 12:18
Valla une si mashkull nga nje mashkull kisha pas deshire qe mos t'ma kqyr grun teme ......Eh kaq ishte kjo nuk eshte veq per 1 mashkull po per te gjithe vlen..

ja ne paq te mire ta kqyrin edhe grat:P

Idila
22-12-08, 12:18
Valla une si mashkull nga nje mashkull kisha pas deshire qe mos t'ma kqyr grun teme ......Eh kaq ishte kjo nuk eshte veq per 1 mashkull po per te gjithe vlen..
E njėjta vlen edhe pėr ty tė mos i kqyrėsh gratė e tė tjerėve! :)

LABI
22-12-08, 12:48
ja ne paq te mire ta kqyrin edhe grat:P

syt dhe fjalet e njerzve s'mbyllen kurr..

E vetmja here kur njeriu nuk pelqen thash-thushet , eshte kur ato mirren me te !

LABI
22-12-08, 12:53
Valla une si mashkull nga nje mashkull kisha pas deshire qe mos t'ma kqyr grun teme ......Eh kaq ishte kjo nuk eshte veq per 1 mashkull po per te gjithe vlen..

S'e kqyre ti , t'a kqyrin tjeret :tongue:


Ehh une perndryshe nga tii , do kerkoja nga mashkujt qe te kujdesen (t'i kqyrin) grate e veta perdallim nga ti .:wink:

LABI
22-12-08, 13:02
Na femrat deshirojme shumm,amo s'po di duhet me i ba spontan ,se ndryshe me i thone krejt qejfi me prishet,,,a ma se shumti deshiroje te jete i s'gjuar,se ahmakat si du hiq,,,,


Po ! Per ate jeni dhe delikate (te komplikune) edhe per veten .

Stereotipi per kerkesat e mashkujve s'eshte shume i gjere 3-pikat (si te Qeverise Thaqi)

1 .Mos me fole shume (shurdhmemece)
2 .Me kane magjetore mire
3 . Me kane e mire n'krevet.

:biggrin: :biggrin:

E ju bace e keni listen e gjate . Me ju qu te pakten 2 here ne muaj ne parukeri, me qu te pakten nje here ne vit ne pushim jasht vendi, kerrin personal , mundesisht kur t'i vijne vjehrrija ne t'pame burri me paralajmru te pakten nje dite perpara , qe me shku ja te nana , ja te naj shoqe , a shok, ne menyre qe mos me u marr me ta... PO NDALNA QE NGARKOHET EDHE SERVERI I FD,se me ja nise me i ceke te tonat :biggrin::biggrin:

emine
22-12-08, 17:41
Po ! Per ate jeni dhe delikate (te komplikune) edhe per veten .

Stereotipi per kerkesat e mashkujve s'eshte shume i gjere 3-pikat (si te Qeverise Thaqi)

1 .Mos me fole shume (shurdhmemece)
2 .Me kane magjetore mire
3 . Me kane e mire n'krevet.

:biggrin: :biggrin:

E ju bace e keni listen e gjate . Me ju qu te pakten 2 here ne muaj ne parukeri, me qu te pakten nje here ne vit ne pushim jasht vendi, kerrin personal , mundesisht kur t'i vijne vjehrrija ne t'pame burri me paralajmru te pakten nje dite perpara , qe me shku ja te nana , ja te naj shoqe , a shok, ne menyre qe mos me u marr me ta... PO NDALNA QE NGARKOHET EDHE SERVERI I FD,se me ja nise me i ceke te tonat :biggrin::biggrin:


trus qaty:P

Nga mashkulli kerkoi me punu(pru pare ne shpi)edhe me kan mashkull jo gjys gruje:D
ps,Labi fajet i keni vet,se pi doni femnat e bukura,qe mahen sherri juje na meten tek frizeri:P

Penelope
22-12-08, 17:53
nga nje mashkull kisha kerku :

sinqeritet, kujdes, ndjenje, humor, besnikeri, besim, pra me fol hapur mbi te gjithat...por me se shumti e theksoj prape:sinqeritet...pra nisem prej asaj, qe nuk kerkoj ate qka vete smund ta ofroj..

lovely
22-12-08, 18:05
tonat kapak tybe :P:D

veq paramendoni, me kan mashklli krejt qysh du une, nuk ish kan mo interesant bre :P:P kshtu qe po duhet me punu n ate drejtim :P:P diqka me jetu per... hahahahahahahahaha

lovely
22-12-08, 18:24
t flas pak seriozisht..

qika, nuk po du me jau kput ymytin as me jau hup qpresat veq mashkull perfekt nuk ka :rolleyes: qashtu qysh nuk ka as femna... kshtu qe kur ti gjojna burrat:biggrin: , duhet me ia kqyr njo a dy a tri sene qe jan ma t rendsishmet per neve, edhe mos me lyp ma shume... edhe kur te don insani ni insan tjeter, e don bre krejt komplet, qashtu qysh osht... kom e kry qysh e ka fal Perenia.

se nashta hina pak felle, veq i pashe do do kishin lyp shume sene te ni mashkell :D

a kesh serioze hiq ej? :P:P

LABI
22-12-08, 18:41
nga nje mashkull kisha kerku :

sinqeritet, kujdes, ndjenje, humor, besnikeri, besim, pra me fol hapur mbi te gjithat...por me se shumti e theksoj prape:sinqeritet...pra nisem prej asaj, qe nuk kerkoj ate qka vete smund ta ofroj..

dmth ti i ofron te gjitha keto ha (e paske leht) :rolleyes:

~AnnA~
22-12-08, 21:13
asgje me shume nuk do te kerkoja nga nje mashkull,pervec te me rijape ate qe merr nga une...

turisti
23-12-08, 00:41
Vec sinqeritet...asgje me shume...!!!

Mjafton,po ku me e gjejte se.

turisti
23-12-08, 00:41
asgje me shume nuk do te kerkoja nga nje mashkull,pervec te me rijape ate qe merr nga une...

Modeste.

shfletuesi_
23-12-08, 09:54
ja ne paq te mire ta kqyrin edhe grat:P

hahah more te keqe kam me marr nja qe se kqyr kerkush...:biggrin:

shfletuesi_
23-12-08, 09:56
Kjo tem me shume i perket femrave... hapene dikush nje temer, |qka kishe deshiruar me teper te nje femer..

Penelope
23-12-08, 09:58
Kjo tem me shume i perket femrave... hapene dikush nje temer, |qka kishe deshiruar me teper te nje femer..

mundesh mu pergjegj edhe ketu, veq ndrroja gjinine...mund ta thush mendimin tend, por e di qe meshkujt tjeter thojne e tjeter dojne..

Amina
23-12-08, 21:31
Une kerkoj shume pergjigjesi dhe natyrisht siguri!

shfletuesi_
23-12-08, 21:40
mundesh mu pergjegj edhe ketu, veq ndrroja gjinine...mund ta thush mendimin tend, por e di qe meshkujt tjeter thojne e tjeter dojne..


Ne qka bazohesh qe "meshkujt tjeter thojn e tjeter dojn" , nuk e besoj qe gishtat e dores jan te njejt...

Me teper nga nje femer do doja t'ju pergjigjet kerkesave te mija dhe po ate gje do beja per te, kaq mjafton.....Besoj qe nje i ri apo e re per deri sa nuk eshte e dashuruar pra Vetem udheheqet nga deshirat e veta.. nga momenti qe dashurohen, atehere duhet te udhehiqen nga deshirat e njeri tjetrit.. keshtu mendoj une dhe keshtu do te deshiroja nga e dashura.

LABI
23-12-08, 21:41
asgje me shume nuk do te kerkoja nga nje mashkull,pervec te me rijape ate qe merr nga une...


TI DASHNINE ME FAJDE e JEP HA :rolleyes:

vjeshta
23-12-08, 21:54
TI DASHNINE ME FAJDE e JEP HA :rolleyes:


Askush nuk don (as ti )me hedh farė aty ku nuk ka frytė !

LABI
23-12-08, 22:13
Askush nuk don (as ti )me hedh farė aty ku nuk ka frytė !

JO , AMO DASHURIA ESHTE SAKRIFICE, dhe SAKRIFICA (riski) NE DASHURIE NUK BEHET ME PARIME T"NJEJTA SI NE EKOMOMI.

PARIMI RECIPROCITETIT NE DASHURI , nga ajo NE EKONOMI DALLOJN !

vjeshta
23-12-08, 22:21
JO , AMO DASHURIA ESHTE SAKRIFICE, dhe SAKRIFICA (riski) NE DASHURIE NUK BEHET ME PARIME T"NJEJTA SI NE EKOMOMI.

PARIMI RECIPROCITETIT NE DASHURI , nga ajo NE EKONOMI DALLOJN !

Qfare sakrifice ne dashuri ??!!

Asgje, shikon televizorin dhe ne te njejten kohe dashuron ,han buke dhe mundesh me dashuru ,punon dhe mundesh me dashuru e sa e sa tjera .....asgje nuk sakrifikon vetem fiton ,se te gjitha keto i ban ne ne nje kohe ma minimale se me heret dhe prodhimi eshte i dyfisht t ...gati si ne ekonomi !:wink:

emine
23-12-08, 22:27
t flas pak seriozisht..

qika, nuk po du me jau kput ymytin as me jau hup qpresat veq mashkull perfekt nuk ka :rolleyes: qashtu qysh nuk ka as femna... kshtu qe kur ti gjojna burrat:biggrin: , duhet me ia kqyr njo a dy a tri sene qe jan ma t rendsishmet per neve, edhe mos me lyp ma shume... edhe kur te don insani ni insan tjeter, e don bre krejt komplet, qashtu qysh osht... kom e kry qysh e ka fal Perenia.

se nashta hina pak felle, veq i pashe do do kishin lyp shume sene te ni mashkell :D

a kesh serioze hiq ej? :P:P

hahhahhah luje llovushk luje,,,,,


kisha deshte me pas te dashur + shok,kjo ak rendsi shummm! Tjerat rregullohen me kohe;)

LABI
23-12-08, 22:28
Qfare sakrifice ne dashuri ??!!

Asgje, shikon televizorin dhe ne te njejten kohe dashuron ,han buke dhe mundesh me dashuru ,punon dhe mundesh me dashuru e sa e sa tjera .....asgje nuk sakrifikon vetem fiton ,se te gjitha keto i ban ne ne nje kohe ma minimale se me heret dhe prodhimi eshte i dyfisht t ...gati si ne ekonomi !:wink:

a thu , atehere qenka gabime pse kete rarpot shoqerore se regjistrojne ne ministri te industrise dhe tregtise, si ndermarrje , por prane ofiqarise :rolleyes: :biggrin:

NTD-VJESHTA + FILANI :biggrin:

vjeshta
23-12-08, 22:34
a thu , atehere qenka gabime pse kete rarpot shoqerore se regjistrojne ne ministri te industrise dhe tregtise, si ndermarrje , por prane ofiqarise :rolleyes: :biggrin:

NTD-VJESHTA + FILANI :biggrin:

As kete se din a ?!!!


Shkojn te ofiqari per tutelare "prodhimn " ne rast te katastrofave natyrore -njerzore ...:biggrin:

Rozafa
07-02-10, 21:39
Tė jetė i thjeshte,i sinqerte,i qeshur dhe icik sportiv !

Dreni30
07-02-10, 22:59
Tė jetė i thjeshte,i sinqerte,i qeshur dhe icik sportiv !

Krejt mirė, por a ban veq edhe pak mė shumė me qenė sportiv. hahahahahaahahaahahahaahahah

emine
07-02-10, 23:02
mos mi nuke vetllat edhe mos mi kqyre meshkujt:tongue:

dr1ta
08-02-10, 00:28
mos mi nuke vetllat edhe mos mi kqyre meshkujt:tongue:


E ato ce i kan vetllat si maqor?:tongue:

Kalimtare
08-02-10, 00:40
... kerkoj tė i pranon dobsijt.. sidomos, kur ėshtė mė i dobtė se unė!!

LABI
08-02-10, 00:45
... kerkoj tė i pranon dobsijt.. sidomos, kur ėshtė mė i dobtė se unė!!

Kete e kerkon prej nje mashkulli (pse t'mos t'permiresohet, duke i ofruar persosmerine tende) ?!
:rolleyes:

Kalimtare
08-02-10, 00:53
unė nuk jam e persosur, andaj po kerkoj dikėnd mė dosij...

hė, gjė e pamundur e?

LABI
08-02-10, 01:00
Mendoj se thelbi s'cendron tek detyrimi, shtyrjaa (qe t'formosh karakterin deshiruar prej personaliteti.. s'eshte plastelin personaliteti )...
Jetike per nje mardhenie eshte "njohja"... Te kuptosh dhe te fillosh te mesohesh qe t'i pranosh , te kesh konsiderate(jo do mos do t'i duash) dhe per dobesiste e partnerit . Njeriu kur lidhet me nje person gjerat vendimtare S"ESHTE SASIA E VOGEL E DOBESIVE... POR SASIA/NIVELI (i larte) I PELQYESHMERISE, ADMIRIMIT, TE DESHIRUARIT TE ATIJ PERSONI... !

Kalimtare
08-02-10, 01:04
nuk fola per nje dobsij te veqant,cilen e kisha deshiruar tek nje mashkull.. ca kerkova une eshte dicka me te thell.. prane kerkesen sime fshehet nje vyrtyt,cilin sipas mendimit time, jo shum meshkuj e posedojn!Eshte guximi, me shpreh nje dobsij pa e ndi veten te dobte... !

LABI
08-02-10, 01:12
aha cartė (ja se t'gjithe se gjejne tenjejten force dhe inkurajim per t'i bere/thene gjithhere gjerat ashtu siq deshirojme) !

Kalimtare
08-02-10, 01:19
ėhė...tani me kupton apo? hahahahah


te pershendes

shfletuesi_
08-02-10, 01:23
ėhė...tani me kupton apo? hahahahah


te pershendes


Ti po kerkoshe shume nga nje mashkull...

Kalimtare
08-02-10, 01:26
asgjė qe ti psh. skishe me kene ne gjendje me plotcu :wink:

shfletuesi_
08-02-10, 01:27
Po perse... mi thua keshtu ? haha

Kalimtare
08-02-10, 01:29
ne ate shkresen tende te shkurt, e lexova nje lloj vendosshmerie, qe patjeter e plotcon ate, qe kerkova une e mjera hahahahahah :)

shfletuesi_
08-02-10, 01:34
A po a... :) ahhahahah

teutaA
08-02-10, 08:02
i drejt realist i thjesht te kuptoj se jeta nuk eshte film me ngjyra te jet ne gjendje te jetoj nje jet te thjesht e mos te shef enderra ne pik dite ,,,,,,,edhe mundesisht te kuptoj se jemi te barabart hihihi :smile:

Jana
08-02-10, 10:43
...ato qe veq i kam gjet...

Rrespekt...menquri...kujdes...kultur...and FULL LOVE......

shfletuesi_
08-02-10, 10:47
Valla bre Jana hiq shume spo kerkoshe :)

Jana
08-02-10, 10:50
Valla bre Jana hiq shume spo kerkoshe :)

Une i kerkoj vetem gjerat e mundshme...

p.s kur i ka kto....te tjerat jan gjera te vogla...
...e disa t;jera mund te krijohen...ose te arrihen...

emine
28-02-10, 21:45
kursend hiq,mos tme dalin hiq perball:redface:

Qika^Me^Kule
17-05-10, 22:52
Asgje.... te vazhdon keshtu sic asht tani..... asgje nuk Dua... ma teper...!!!

teutaA
18-05-10, 16:26
i drejt realist i thjesht te kuptoj se jeta nuk eshte film me ngjyra te jet ne gjendje te jetoj nje jet te thjesht e mos te shef enderra ne pik dite ,,,,,,,edhe mundesisht te kuptoj se jemi te barabart hihihi :smile:


le se i kam ra pishmonit qka pasna than ahhahahha ooo veq kuleten tjeter sen spo lypi prej ti:tongue:

Oqeani
18-05-10, 16:30
le se i kam ra pishmonit qka pasna than ahhahahha ooo veq kuleten tjeter sen spo lypi prej ti:tongue:

Prej kur te ra zhtoni !

teutaA
18-05-10, 16:31
Prej kur te ra zhtoni !

prej qe kam bankrotu:wink:

doGzona
31-08-10, 18:09
Te kete karakter te dobet!!!!!!!:tongue:

Urata
31-08-10, 18:16
Te kete karakter te dobet!!!!!!!:tongue:ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... .!

emine
31-08-10, 18:21
mos tem dalin perpara per nja 10 vjete se shume mire jam pa ta:biggrin:

emine
31-08-10, 18:24
Te kete karakter te dobet!!!!!!!:tongue:demek mos em te tradhtu hahahhahhahahhahaha,

Suelaa
01-09-10, 11:43
Nese ai mashkull arrin te me beje per vete, ateher asht nje mashkull i kompletuar.

Amina
02-09-10, 20:31
Pergjegjesi...............

murrizi
02-09-10, 20:35
Grat gjatė 10 vjeqarit tė parė tė marteses bėjnė gjithēka pėr ta nėnshtruar burrin e tyre, kthehen mė pas e ankohen qė nuk ėshtė mė ai burri qė e pati martuar dikur !

emine
02-09-10, 20:38
Grat gjatė 10 vjeqarit tė parė tė marteses bėjnė gjithēka pėr ta nėnshtruar burrin e tyre, kthehen mė pas e ankohen qė nuk ėshtė mė ai burri qė e pati martuar dikur !


a e dine pse,se gruja e kish pas vete burrin pse spo mdo sikure ishim dikure te dashurune,e aj i kish pas thane a dine ti se si du grate e martune:P
hina me kqyre qka po lyp ksajde ka kjo tem,thash koka tranu murrizi ka hi ne vend te gabune:rolleyes: :tongue:

murrizi
02-09-10, 20:44
a e dine pse,se gruja e kish pas vete burrin pse spo mdo sikure ishim dikure te dashurune,e aj i kish pas thane a dine ti se si du grate e martune:P
hina me kqyre qka po lyp ksajde ka kjo tem,thash koka tranu murrizi ka hi ne vend te gabune:rolleyes: :tongue:
Pse m'citove ?
ta futi shpull pasha zoten, a jam ma i madh ?

emine
02-09-10, 20:49
Pse m'citove ?
ta futi shpull pasha zoten, a jam ma i madh ?te citova njeher ne vjet mo,deshta me ni veten ilteme,se kure pashe qe je hy qetu thash koka ba nami,amo jo koke hala nveti,byjrum se langraq kres e han:tongue:

murrizi
02-09-10, 21:00
te citova njeher ne vjet mo,deshta me ni veten ilteme,se kure pashe qe je hy qetu thash koka ba nami,amo jo koke hala nveti,byjrum se langraq kres e han:tongue:

Citom citom kur dush balit.....so problem.

Por njė gjė t'jetė e qart ne shqiptarėt kemi ndryshuar rrėnjėsiht, nuk jemi mė ata qė dikur i bėnin gjanat n'krye t'vetin.
Tash neve edhe Pavarsin kur e shpallėm u "konsulltuam" me tė tjerėt, edhe nė kėto tema kur shkruajm "konsulltohemi" poashtu me tė tjerėt :wink:.

Hiq mos u mėrzit se nuk do tė shko gjatė edhe dardania do t'ju mbesi vetėm juve (kėtyre temave).
Unė e lash babėn, e lash gruan (t'paren, t'dyten,.......) e lash edhe duhanin e rakin !
Me njė fjalė nuk besoj qė e kam vėshtirė (nėse nuk vazhdohet te politika) ta lė edhe dardanin :wink:

Qika^Me^Kule
04-09-10, 19:29
tybe bash sen.... hooo me mujt j'au mungoi naj sen e le ma me desheru hala nga keta... :tongue:

teutaA
04-09-10, 19:54
me ba amin mas gjdo fjales tem:tongue:

emine
04-09-10, 21:01
Citom citom kur dush balit.....so problem.

Por njė gjė t'jetė e qart ne shqiptarėt kemi ndryshuar rrėnjėsiht, nuk jemi mė ata qė dikur i bėnin gjanat n'krye t'vetin.
Tash neve edhe Pavarsin kur e shpallėm u "konsulltuam" me tė tjerėt, edhe nė kėto tema kur shkruajm "konsulltohemi" poashtu me tė tjerėt :wink:.

Hiq mos u mėrzit se nuk do tė shko gjatė edhe dardania do t'ju mbesi vetėm juve (kėtyre temave).
Unė e lash babėn, e lash gruan (t'paren, t'dyten,.......) e lash edhe duhanin e rakin !
Me njė fjalė nuk besoj qė e kam vėshtirė (nėse nuk vazhdohet te politika) ta lė edhe dardanin :wink:allahile ka hupe sonte murriz,a mos ke musafir ksi hovi:rolleyes: ,jo breh ti je djal i mire,edhe se kam njet mu martu,bile me te fd jo si jo,jemi ba krejt si ilakije qetu sdel hesap me hi ma fell:P

Binasa
05-09-10, 20:50
Une deshiroj qe gjitha vajzat te pergjigjen me sinqeeritet dhe pa asnje rezerve ndaj pytjes sime, e sidomos qe mos te ken turp te pergjigjen.

Cka kishe deshiruar me teper nga mshkulli?
Na ishte njehere nje Legend qe dinte te dashuronte,shijonte,punonte,me tere forcen e tij.

AliSia
05-09-10, 21:56
tybe bash sen.... hooo me mujt j'au mungoi naj sen e le ma me desheru hala nga keta... :tongue:

Jam shuem e pajtimit me ket thenj tende Mikja ime....!!

Qika_DugagjiniT
06-09-10, 15:42
tybe bash sen.... hooo me mujt j'au mungoi naj sen e le ma me desheru hala nga keta... :tongue:

shka di ti maj shka ösht mir a? me ta bö pün edha pc dören ta jepi a pür mashklla mes shkrüj kür sdin san pür ta pa djena je :tongue: ja menden e madhe njönen e ki ahahahah

Qika^Me^Kule
07-09-10, 11:11
shka di ti maj shka ösht mir a? me ta bö pün edha pc dören ta jepi a pür mashklla mes shkrüj kür sdin san pür ta pa djena je :tongue: ja menden e madhe njönen e ki ahahahah

Aghaaghaghghaaghaghagh Normal oj shkekooo se ma puntore s'ka ku me shku qe jame... :p Cka te tha (.......)kur shkuam ne Pej a? :eek: :biggrin:

emine
07-09-10, 12:05
valla mu kan i paprekune ,se une jam shqiptare e jam egoiste e skam qejf me mdale burri i prekun:biggrin:

Albonita
07-09-10, 12:08
valla mu kan i paprekune ,se une jam shqiptare e jam egoiste e skam qejf me mdale burri i prekun:biggrin:


Nuk mujta ta gjuj nje Rep...se Vdiqaaaaaaaaaaaaaaa pasha Babin

Aahahahhahahahahahahahahahahahhahah...Uj Uj hahahahahahahhahahhahahahahahahahhhahahah

Ta ha zemren ty..

emine
07-09-10, 12:18
Nuk mujta ta gjuj nje Rep...se Vdiqaaaaaaaaaaaaaaa pasha Babin

Aahahahhahahahahahahahahahahahhahah...Uj Uj hahahahahahahhahahhahahahahahahahhhahahah

Ta ha zemren ty..kesh ti,amo une pernimend fola:P

Suelaa
07-09-10, 21:46
Sinqeritetin.

emine
14-01-11, 11:52
te jete vetvetja jo inponim i kohes dhe i njerzve

Suelaa
14-01-11, 18:10
Sinqeritetin* sinqeritetin bre apo thua se jam tu kerkuar shum.....:biggrin:

Antika
14-01-11, 19:08
Sinqeritetin* sinqeritetin bre apo thua se jam tu kerkuar shum.....:biggrin:

..shume bre shume*se s'ka kerkun bash ashtu.:smile:Hajt kerko edhe dicka tjeter!:D

emine
14-01-11, 19:09
..shume bre shume*se s'ka kerkun bash ashtu.:smile:Hajt kerko edhe dicka tjeter!:D
pare me shtru oborrin:biggrin:

Suelaa
14-01-11, 19:34
..shume bre shume*se s'ka kerkun bash ashtu.:smile:Hajt kerko edhe dicka tjeter!:D


Ahahahahahaahahahahaha*** me qe qenkam shum tu kerkuar sakm ca kerkoj tjeter te ta*:tongue:

Antika
14-01-11, 19:41
pare me shtru oborrin:biggrin:

Del pune me fshi.Hajt tjeter tjeter.... :biggrin: