PDA

View Full Version : A i rrespektoni femrat?


Zana
13-01-04, 17:19

In Da Houze
13-01-04, 18:54
Kush un i pari magari ja nis me rimovat si me u kan jeshil ne bari...


Po rrespekt te vecant kom per femrat se shumica e meritojn edhe ate shumicen i du .nejse smund te te themi por kam nje rrespekt te vecant .
se me tregue realitetin shum pak jan te realta e pjesa tjeter shkon me qivija..?

MemphiSx
13-01-04, 20:34
Op bre zana une bilem i respektoj shum

Amo ty ma se shumti se pe meritojshe me pas respekt ndaj teje

Te pershendes:)))

lazdrani
15-01-04, 16:05
Po si jo eh ne veqanti ato intelegjente...... :wink: lazdrani

caki
16-02-04, 17:56
zana une do here jam munduar me i respektu femrat por nuk di sa kam mundur me arrit ne ate qellim qe ti respektoj femrat, sepse femrat respektohen dohere por nuk di se me zemer apo pa zemer e nese nje gje behet pa zemer nuk eshte e nevojshme........

("*")
'v'("v")
("*")'v'
'v'

Kto tri zemra te sjellin tri lajme

"Qendro ashtu si je!"
" Te respektoj do here!
"Te uroj suksese!

Zana
16-02-04, 18:06
Flm Caki,

Githashtu edhe ty..

("*")
'v'("v")
("*")'v'
'v'

"Qendro ashtu si je!"
" Te respektoj do here!
"Te uroj suksese!

*Zana* :wink:

FLORIM
16-02-04, 23:03
Tung Zana te pershendes dhe desha te pergjigjem ne pyetjen tende,une i respektoj ato femra qe e meritojn me i respektu

Barbaroza
17-02-04, 09:35
Flm qe po na rrespektoni,edhe ne ju rrespektojme juve :)

Zana
17-02-04, 14:39
Po po Barbaroza qysh jo duhet mi respektu.. :P

Dhe FLORIM qashtu ashte :wink:

CrAzY-BoY
17-02-04, 16:03
valla bre mos i rrespektoni hiq se sa ma shum ti rrespektojsh qaq ma shum qojn kry femrat ..

kaloni mire !

Barbaroza
18-02-04, 10:22
valla bre mos i rrespektoni hiq se sa ma shum ti rrespektojsh qaq ma shum qojn kry femrat ..

kaloni mire !

Hey,a vlen kjo edhe per djem :wink:

CrAzY-BoY
18-02-04, 16:00
heheh nashti :P

Barbaroza
19-02-04, 09:41
Por,une nuk do te veproja keshtu.Une me rrespektin ndaj tij,do ta beja qe te mendonte se ia vlen edhe ai te sillet njejte me mua :)

jehona
20-02-04, 15:13
Po si jo eh ne veqanti ato intelegjente...... :wink: lazdrani

hahahahhahah lazdrani qashtu bre, po a po don me e cek naj emer ketu te forumit a jo?? :wink: :lol: :lol: :lol:

po nejse po edi tash se pse nuk ceke emer, sepse te gjitha jem intelegjente bre, apo jo..... :lol: :wink: 8)

Arabeli
21-02-04, 23:25
pytje me vend
un i rrespektoj shum sepse pa to jeta nuk do te kishte kuptim
dhe eshte bukurija e kesoaj bote :!:

Murgesha
22-02-04, 09:51
pytje me vend
un i rrespektoj shum sepse pa to jeta nuk do te kishte kuptim
dhe eshte bukurija e kesaj bote :!:


Ej meshkuj merrni mesim nga kjo thenje e Arabelit, keshtu duhet te mendojne meshkujt e emancipuar :lol:

Zana
03-03-04, 16:35
Qashtu bre Albmuslimmmmmmmmm!! :P :wink:

CrAzY-BoY
03-03-04, 18:46
o njerz per respektimin e femres krejt duhet me kshyre ne qfar pozite je a je per me respektu a per mos me respektu ok..
se qitu ne qet forum mas pari si femer qe nuk e rrespektoj eshte zana ..!
e atni vin ne rend do tjera..!
ok ju pershendes..

donjeta
03-03-04, 19:51
secili person duhet te respektohet aq sa e meriton po ashtu edhe femra une mendoj keshtu ndoshta jam gabim nese jam tregoni

Ngadhnjim
16-03-04, 18:49
Hej Zan une i Rrespektoj Shum Bile i Rrespektoj ma shum kur tum Rejspektojn ato mu

mirsad
16-03-04, 22:26
une personalishte i respektoje ato femra q ejane ne moshe me te rritura se une..kurse persa i perkete atyre qe jane ne moshe me te vogla s eune jo kurre..sepse behen mendjemadhe prandaje nuk dua qe ti beje ato te bien ne nje gjendje te tille karşhi djemve..
ju lutem vajza mos mu kundervini ngaqe thashes enuk i respektoje me te voglat..kalofshi mire

LEON
17-03-04, 13:56
zana zemer duhet te dish nje here e pergjithmone qe femrat duhet te rspektohen pajeter aaaaaaaaa

Zana
17-03-04, 14:05
Leon zemer ani de ani shume bukur pra...hehe :P

turisti
15-08-04, 18:45
:P

Gentiana
05-10-04, 22:30
Ai qe nuk i respekton femrat,i bjen shqelem te mires se tij?! :?

turisti
05-10-04, 22:32
Ai qe nuk i respekton femrat,i bjen shqelem te mires se tij?! :?
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahah :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Krokodilli
06-10-04, 16:11
MENDIMI IM ESHTE SE RESPEKT I IPET ATI OSE ASAJ QE E MERITON RESPEKTIN,,,,

**KURSE KJO PYETJA SE A I RESPEKTONI FEMRAT ESHTE PYETJE PER ATE QE NUK RESPEKTON VETEN SE PARI

livoreka bicio
08-10-04, 21:02
Ai qe nuk i respekton femrat,i bjen shqelem te mires se tij?! :?
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahah :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:TURIST FEMRA DUHET RRESPEKTU NE TE GJITHA MENIRAT MOS HARRO,EDHE NESE JAN TRATHTARE.HA,HA,HA,HA, :P :P :P TE PERSHENDES TURIST.... :P :P :P

painkiller
08-10-04, 21:29
Zana ju femrat jeni te gjitha njesoj.Kur asht ne pytje "qellimi kryesor" nuk keni kompromis.
Une kisha me than se femrat jan gati sikur "nje komb" e kan botkuptimin teper ndryshe nga ne meshkujt.
Edhe Zoti nuk u kan budall qe nuk ju ka dhan fuqi ma shume se neve se e ka dit qe bohen te liga.
Megjithate i kam merak shume he he he .
Rrnofshin femrat.

turisti
08-10-04, 22:19
Ai qe nuk i respekton femrat,i bjen shqelem te mires se tij?! :?
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahah :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:TURIST FEMRA DUHET RRESPEKTU NE TE GJITHA MENIRAT MOS HARRO,EDHE NESE JAN TRATHTARE.HA,HA,HA,HA, :P :P :P TE PERSHENDES TURIST.... :P :P :P
Po BIcio,femrat jan lulet e botes.
Te pershendes gjithashtu.

livoreka bicio
08-10-04, 23:00
Ai qe nuk i respekton femrat,i bjen shqelem te mires se tij?! :?
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahah :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:TURIST FEMRA DUHET RRESPEKTU NE TE GJITHA MENIRAT MOS HARRO,EDHE NESE JAN TRATHTARE.HA,HA,HA,HA, :P :P :P TE PERSHENDES TURIST.... :P :P :P
Po BIcio,femrat jan lulet e botes.
Te pershendes gjithashtu.PO VALLA TURIST ASHTU ESHT,HA,HA,HA,MOS NA LASHT ZOTI PA TO. :wink: :wink:

emine
24-04-12, 21:29
hajde e mos kesh

Pse thojke meshkujt sme marrin seriozisht,,,

Nejse
e shtune ,statusi ne FB

Qudi e madhe si ka mundesi mu zhduk fustani,,,,,,,dite e pikellushme

e diele,statusi ne FB

Ende e pashpres kerkoi fustanin,,,kam vendos te vesh nje fustan tjeter

E hene

Ja nje foto me fustanin e zhdukur,,,,,,


e marte


Me ne funde e gjeta fustanin,ishte ne koshin e rrobav,pas 4 muaje kerkimi vendosa spontanisht ta zbraz koshin dhe ja ishte aty,,,kater muajkshtu 3 dite ankthi per miqte e FB,,qe jo qe i shurdhoi po aq i ber nervoze saqe shumica vendosen ti bejne bllok,apo largim miqesie,,,hajde tash rrespektoi njerzit e tille .....

Ju nese mundni bani gajret edhe keni dhimbje e jepni pak freski momentev kure femnat e tilla kan aq rregull ne banes saqe 4 muaj ju rrin fustani ne kosh dhe nuk turperohen me fut veten ne sheje tallje per 300 frinda te FB

Virti
24-04-12, 22:43
... po ato veteveten dhe njera-tjetren?! :cool:

e-uritura
24-04-12, 22:44
... po ato veteveten dhe njera-tjetren?! :cool:


Pyetja ishte pr ty! :biggrin:

Virti
24-04-12, 22:51
Pyetja ishte pr ty! :biggrin:
pa e sqaruar kete mendimin tim, te thene me "z", nuk do te mund te pergjigjem. :cool:

e-uritura
24-04-12, 22:55
pa e sqaruar kete mendimin tim, te thene me "z", nuk do te mund te pergjigjem. :cool:


Mir, un respektoj ato femra, t cilat n radh t par respektojn vetveten.

Skyfter
24-04-12, 22:58
Nese them ne pergjithesi po ateher diskriminoj gjinin e embel, plandaj them me plot pergjegjesi, Respektoj ato qe meritojn Respekt.