PDA

View Full Version : Q'fare mendoni ju per femrat shqiptare?


selvija
20-02-10, 11:51
Per mendimin tim jan prefect femrat shqiptare me q'far ti lypsh:wink:

~AnnA~
20-02-10, 15:17
Per mendimin tim jan prefect femrat shqiptare me q'far ti lypsh:wink:

Jane yje dhe se lun topi :smile:

Lapsi
20-02-10, 15:57
Jane yje dhe se lun topi :smile:jane topa qe shkaterrojne yje ahahhhhahahha

murrizi
20-02-10, 16:05
t,mira boll.....,,,,,,,,

Zeqiri
20-02-10, 16:48
perfekt veq me mujt me jau dhan forcen qe me rreh burrin flakaresha te nxehta cdo mengjes i kishte ba hajr burrit kish punue ma shum sic po thot liriku

Zanzi/M
20-02-10, 17:12
perfekt veq me mujt me jau dhan forcen qe me rreh burrin flakaresha te nxehta cdo mengjes i kishte ba hajr burrit kish punue ma shum sic po thot liriku
hahahhahhahahahahaa po e shfrytezoj rastin e po qeshi haahahhaa. Si po mendon kish pune me shume? a ke fjalen me punu aren apo detyrat e shtepise?

Zeqiri
20-02-10, 17:30
hahahhahhahahahahaa po e shfrytezoj rastin e po qeshi haahahhaa. Si po mendon kish pune me shume? a ke fjalen me punu aren apo detyrat e shtepise?

a shokit ara punohet nji here ne vjet e detyrat e shtepise duhet me i kry per cdo dite

Fshatari
20-02-10, 17:38
Per mendimin tim jan prefect femrat shqiptare me q'far ti lypsh:wink:
Dakort me miken time perfekte!

murrizi
20-02-10, 17:41
Dakort me miken time perfekte!
Po po mesiguri duhet me kon ashtu.
Unė po nisna nga thėnja: kur thojn dy vetė ashtu, i treti ska tjeter veq ta miratoj.

Fshatari
20-02-10, 17:44
Po po mesiguri duhet me kon ashtu.
Unė po nisna nga thėnja: kur thojn dy vetė ashtu, i treti ska tjeter veq ta miratoj.
...ne veēanti "...me q'far ti lypsh!", siē po shkruan mikja ime e perkryer, selvushja!

dr1ta
21-02-10, 10:04
Jan mendjemadhe pak ..perndryshe jan shume te persosura :smile:

Fshatari
21-02-10, 12:01
Jan mendjemadhe pak ..perndryshe jan shume te persosura :smile:
Valla gadi te persosura...po ma prish pak ēejfin qajo mendjemadhesia po nejse!

Dallandyshja_718
21-02-10, 15:39
Valla gadi te persosura...po ma prish pak ēejfin qajo mendjemadhesia po nejse!

Hajt se asaj qe mundet me e mbajt i ka hije tybe edhe mendjemadhesia...ahhahahahahha


P.S. Me ēdo kusht po duhet me mbrojt femrat shqiptare se me vend e ke per bese, Fshatari, si gjithhere!

~AnnA~
22-02-10, 11:52
jane topa qe shkaterrojne yje ahahhhhahahha
Paske ngaterruar temen.Mos valle ke dashur te shkruash ne temen "Cfare mendoni per meshkujt" ? :smile:

Lapsi
22-02-10, 12:15
Paske ngaterruar temen.Mos valle ke dashur te shkruash ne temen "Cfare mendoni per meshkujt" ? :smile:ahahhaahhaahaha sa e vendosur

LABI
22-02-10, 13:55
Pse duhet te mendojme per to; derisa bejme dhe jetojm me (per ) atoooo (femrat shqiptare) ?! :rolleyes: :biggrin:

dr1ta
23-02-10, 23:08
Valla gadi te persosura...po ma prish pak ēejfin qajo mendjemadhesia po nejse!


Edhe mu ma prish qefin kjo mendjemadhsi ..po nejse :tongue:

Doooni
24-02-10, 08:37
Shpresoj se jan ma shum krenare, dhe ma shum te fshtira.

emine
28-02-10, 21:43
smenoi per femna

gazi-de
28-02-10, 22:42
nuk ka me to tybe:tongue:
http://www.youtube.com/watch?v=X3-D26i8Fxg

LABI
09-03-10, 12:53
smenoi per femna

Me mire se edhe mashkujt e forumit ishin zhgenjyy emine hanem :biggrin:

Isinqerti25
09-03-10, 13:26
Nuk po mendoj asgje se tash po ka turrlifare..................

speci
18-03-10, 10:42
femrat shqiptare nuk i nderroj me asnjeren ne bote kurr,jo qe jom najfare nacionalisti i madhe,veq jane me te mirat

Fshatari
19-03-10, 12:30
femrat shqiptare nuk i nderroj me asnjeren ne bote kurr,jo qe jom najfare nacionalisti i madhe,veq jane me te mirat
Nje deklarate e tille perben ostracizem!

Ēfardo qofte(kjo eshte deklarate jo ostraciste), shqiptare a e huej, paj s'eshte keq me pas naj nja qaty afer, kohepaskohe, per muhabet e per sene tjera! me kalue kohen ma!

speci
23-03-10, 16:21
Nje deklarate e tille perben ostracizem!

Ēfardo qofte(kjo eshte deklarate jo ostraciste), shqiptare a e huej, paj s'eshte keq me pas naj nja qaty afer, kohepaskohe, per muhabet e per sene tjera! me kalue kohen ma!
nganjihere ostracizmi shprehet ne votimin shul shqip apo jo...hahahah

Dallandyshja_718
23-03-10, 16:34
femrat shqiptare nuk i nderroj me asnjeren ne bote kurr,jo qe jom najfare nacionalisti i madhe,veq jane me te mirat

A mos ke dashtė me thanė se vetėm shqpitaret/shqiptarėt i hajnė specat dhe mollataret (patlixhanat)...:biggrin:

speci
24-03-10, 12:39
A mos ke dashtė me thanė se vetėm shqpitaret/shqiptarėt i hajnė specat dhe mollataret (patlixhanat)...:biggrin:
qashtu diqka okolla:biggrin:

Oqeani
24-03-10, 12:41
Paske ngaterruar temen.Mos valle ke dashur te shkruash ne temen "Cfare mendoni per meshkujt" ? :smile:

Kete tanime e dime !http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Prishtinasja_
31-03-10, 12:55
nuk ka me to tybe:tongue:
http://www.youtube.com/watch?v=X3-D26i8Fxg
Gazi mire e ke hahahah! :biggrin:

"Mos u tut me thene gabova,ēika t'mira ka Kosova..."po thot Shkurta! E sdi tash ! Hahha!

http://www.youtube.com/watch?v=p4tPL_VxRvo

Prishtina-racing
31-03-10, 13:06
70 % sen nuk vyn..bile sa her te folin duhet me ja mshu gojes qe mos me fol ma shum se veq e bojn berllog.

Lapsi
31-03-10, 13:33
varet se si ujitet misri, nese ka sistem pika pika mire do dale :P

Prishtina-racing
31-03-10, 14:33
Spo kem uj kaniher po na nalet shpesh hahahahvaret se si ujitet misri, nese ka sistem pika pika mire do dale :P

Lapsi
31-03-10, 14:42
Spo kem uj kaniher po na nalet shpesh hahahahe per ate ne ate pjese dalin te thata ahahahhhaha

Prishtina-racing
31-03-10, 15:10
Ju qesem uje mineral :Pe per ate ne ate pjese dalin te thata ahahahhhaha

Lapsi
31-03-10, 15:11
Ju qesem uje mineral :Pti do ti djegesh para kohe ahhahahahhah

Prishtina-racing
31-03-10, 15:13
hahahahahahah jo jo lulezojn me bukur :Dti do ti djegesh para kohe ahhahahahhah

Lapsi
31-03-10, 15:23
hahahahahahah jo jo lulezojn me bukur :Datehere perdor leng trendafili ahahhahahhahahahahhahha

Prishtina-racing
31-03-10, 15:33
Sish kon keq hahahahahahahatehere perdor leng trendafili ahahhahahhahahahahhahha

Lapsi
31-03-10, 18:48
Sish kon keq hahahahahahahjo de, gjithandej arom trendafili ahhahahhaha

DEA
31-03-10, 22:38
Me te thjeshtat, me te bukurat, me te menqurat, me njerzoret ne krahasim me nacionalitetet e tjera.


p.s. perjashtime ka gjithmone, po ju lutem mos te bazoheni ne nje apo raste por ne pergjithesi.

Lapsi
31-03-10, 22:40
Me te thjeshtat, me te bukurat, me te menqurat, me njerzoret ne krahasim me nacionalitetet e tjera.


p.s. perjashtime ka gjithmone, po ju lutem mos te bazoheni ne nje apo raste por ne pergjithesi.pajtohem me ty...une po i perjashtoj ata qe keqperdorin lirin

DEA
31-03-10, 22:48
pajtohem me ty...une po i perjashtoj ata qe keqperdorin lirin

Ashtu duhet, une mendoj kur vlersohet femra shqiptare ateher duhet te merret shembull Femra "Shembull" e jo te deshtuarat! ( Globalizimi fajet)

Zeqiri
04-04-10, 11:09
boll tmira jan ma tmira ska kushkon veq edhe shpirtin tahajn medajak trrehin derisa tbajne budalle deri tbahesh kingj sta qkoqin dajakun deri tbahesh iurt si delme etani bahen tmira se tehypin nqafe etqojne kah tdojne vet a mefol sguxon ma se te tullin mekamxhi dajakderi kumus tmerr veq kime bajt tan jeten qemunesh qesmunesh kuku medet kah memajt ku ndreq meshkue vaj halli per burra nejse perburreca seska burra tash femnat ekan marr at rrol janba burrnesha burrave sju kamet ndore kurgju veqme ibajt tdeknit deri tevorri e mei vorros seket pune femnimi se ka pranue jau kan lan burrave qe qishtu asht bre bac merrne si tdoni

Afrimi_17
22-05-10, 11:30
Une mendoj Se nje vajz qe ka karakter, ka edukat,ka mendim pozitiv per shoqrin per familjen e ne vaqanti per ardhmerin (burrin,familjen e ngusht),Ateher ajo mund te konsiderohet Shembull per shqiptarin dhe mbar boten.Ndersa ne anen tjeter ato femra te
cilat nuk i perfillin keto ligje natyrore dhe keto rregulla ather jon te prirura te deshtojn dhe mund te quhen si Humbje morali per nje shtet ose familje dhe veten e saj.Nje femer e deshtuar...mund te deshtoj shum femra te tjera rreth saj..nje femer e deshtuar..mund te sjell probleme ne qdo vend ku ndodhet..Une mendoj qe ato femra qe jan te mir e qe ka shum ne kosov ato jon ardhmeria jon dhe mund te quhen shembull,ndersa ato qe jan te keqija e qe prap ka shum ato mund te quhen si Flliqesira te vendit.PRandaj une citoj se 40% ka femra te mira..60% te keqija!!!Flm per Mirkuptim gjith vajzat.

emine
15-02-12, 19:02
Bolle te mira jemi,e kush e lyp mire i bafte edhe me ju tregu anen e keqe qe kan femrat shqiptare:biggrin: