PDA

View Full Version : A keni honger dajak?


DritonPR
02-01-08, 06:04
eja tregoni a ju ka rreh ndonjeher babai apo mami? Nese po sa here? kur ka qen hera fundit qe ki honger dajak apo me cfar te ka rreh, dhe pse? :D

Mu kurr hiq ne jete as babi as mami sme ka rreh, as shpull as hiq kurgjo :D

Arkza
02-01-08, 16:55
Po Valla Kam Hanger Disa Here se Gjith kam Qen e Lazdruar dhe shume Koke e Fort !! Upss Harrova te Shtoj se jam e Veshtir shume veq mos me Nguc kush Malqe jam ! Nga kush nga Hanger me shuem nga Nena jeme se nga baba jo edhe aq ! :biggrin: :biggrin:

rilinda
02-01-08, 17:35
Po Valla Kam Hanger Disa Here se Gjith kam Qen e Lazdruar dhe shume Koke e Fort !! Upss Harrova te Shtoj se jam e Veshtir shume veq mos me Nguc kush Malqe jam ! Nga kush nga Hanger me shuem nga Nena jeme se nga baba jo edhe aq ! :biggrin: :biggrin:

hahahahhah... po gjithmonė nanat janė ma t'shtira :biggrin:

DritonPR
02-01-08, 18:05
Gjynaf per ty Arkza dhe Rilinda :biggrin: (edhe po me qeshet pak)

Garant qe keni motra me te vogla se ju :P (veq ishalla burri juaj i ardhshem nuk ju rreh kurr!)

rilinda
02-01-08, 18:27
Pse more gjynah?! O: Po fmia rritet tu u rreh :D Bile edhe kalitet :D
E pėr motra op valla... edhe ata 2 bile :D Eh, shpullat e burrit ... ncuuuuk, hiē s'ma merr menja qė ka me kan najher n'dyshim a me ma mshu a jo. :D


Edhe ti mos ja nxerr fundin krejt qetash. Ku ka njeri qė se ka hangėr asni shpull prej prindve t'tij? O: Bile mos ta past mshu me qėllim, najher pahiri t'ka kris :D
Hajt kallzo sa herė t'kan gjujt me papuqe :D

jadore
02-01-08, 18:41
eja tregoni a ju ka rreh ndonjeher babai apo mami? Nese po sa here? kur ka qen hera fundit qe ki honger dajak apo me cfar te ka rreh, dhe pse? :D

Mu kurr hiq ne jete as babi as mami sme ka rreh, as shpull as hiq kurgjo :D

..urrno, Driton Pr-ja..!!!!

DritonPR
02-01-08, 18:46
Pse more gjynah?! O: Po fmia rritet tu u rreh :D Bile edhe kalitet :D
E pėr motra op valla... edhe ata 2 bile :D Eh, shpullat e burrit ... ncuuuuk, hiē s'ma merr menja qė ka me kan najher n'dyshim a me ma mshu a jo. :D


Edhe ti mos ja nxerr fundin krejt qetash. Ku ka njeri qė se ka hangėr asni shpull prej prindve t'tij? O: Bile mos ta past mshu me qėllim, najher pahiri t'ka kris :D
Hajt kallzo sa herė t'kan gjujt me papuqe :D

pasha robt e pasha mu sme kan rreh hiq kurr :D (qe jom i vetmi djal dhe ma i vogli ne familje) a motrat jon rreh prej prindve se te trenta kan qen ato kur kan qen fmi :D

Une KURR ne jete nuk do i rrafi femijet e mi te ardhshem!!! Ktu jam mesu se femija nuk rrehet assesi, PA MARR paraqysh si halitet apo cfare ben fmija, eshte gjynah me rreh!...nuk do lejoj rrafjet e fmive :D

Jadore per cka urrno? po ki qef me me shpullatu aa haha

rilinda
03-01-08, 00:36
Oh kuku breee... o Driton, dajaku ka dal prej xhehnetit :D

DritonPR
03-01-08, 18:16
Oh kuku breee... o Driton, dajaku ka dal prej xhehnetit :D

Prap se prap sbon dajak :D (ka kalu ajo koha e shekullit 19) jena ne vitin 2008, ku duhet ti respektojm femijet pa marr paraqysh :tongue:

LaCoStA
05-01-08, 02:52
Valla kom hanger dajak edhe mire bile , si zakonisht prej nanes se baba ska pas nevoj mi perly duart hiq hahahaha

BE LK
05-01-08, 12:37
..urrno, Driton Pr-ja..!!!!
Dritoni ka urdhnu, por me dajakun pyeti si shkon.... hhahhahahahha

Arkza
05-01-08, 12:39
hahahahhah... po gjithmonė nanat janė ma t'shtira :biggrin:Hhahahahahhaha Rilinda eshte Interesant Kjo se Nenen e kam shuje e Urte por une kam qellu si Femij shume etrent bre hahahahahahah dhe me ka rreh valla Boll shume ! :biggrin: :biggrin:

Arkza
05-01-08, 12:42
Gjynaf per ty Arkza dhe Rilinda :biggrin: (edhe po me qeshet pak)

Garant qe keni motra me te vogla se ju :P (veq ishalla burri juaj i ardhshem nuk ju rreh kurr!)Hhahahahahahahah Driton pse bre Gjynah !!!! Jo bre Kjo eshet Gje Normale se qdo Kush i rreh Femijet e Vet dhe eshte e Drejta e tyre !! Besom Nat e Dit e Flm shume Nene e Babe qe sme kan Leju Disa Gjera qe kam dash me bo une !!! ate Kohe u Nervozoja ne ta por tash e Flm nga Thellsia e Zemres dhe te Shpritit ! :smile:

Arkza
05-01-08, 12:47
pasha robt e pasha mu sme kan rreh hiq kurr :D (qe jom i vetmi djal dhe ma i vogli ne familje) a motrat jon rreh prej prindve se te trenta kan qen ato kur kan qen fmi :D

Une KURR ne jete nuk do i rrafi femijet e mi te ardhshem!!! Ktu jam mesu se femija nuk rrehet assesi, PA MARR paraqysh si halitet apo cfare ben fmija, eshte gjynah me rreh!...nuk do lejoj rrafjet e fmive :D

Jadore per cka urrno? po ki qef me me shpullatu aa hahaEhhhhhhhhhhhhhhhh Driton po du me te than Diqka veq Mos u Hidhro Ok !!!!!!
Kjo eshte Pa-Drejtsi D.m.th se Motrat tua jan rreh e Ti Jo !!!! Kjo per mua eshte pa Drejtsi sepse Bash Hastreti eshte Lazdran dhe ka shume Arsyje me rreh e Qikat Hajt Jan qika ti RRehim !!!! Keshtu eshet Zakoni i Shqiptareve Mashkujt shuem ma shume kan Kujdes ose i Mbrojne ma shume se qikat dhe keshtu i Paska Rreh !!!
Me kete desha Te Them se ne Jemi Tri Motra veq nje Vallh e kam pas 6 Vit e tani pas 6 Vitesh edhe nje Vllah por na kan Trajtu me mire NEVE QIKAVE SESA DJEMVE !!!! Baba Im Thot se Qikat e Kishin Past Kamen e Hajrit mi Prunen dhe Dy Djmet per mua jan Keto TRi Vajza si 5 Djemt ! :biggrin: Mburret qe i ka Qikat me te Madhja se sa Djmet !

Gjumashja
09-01-08, 20:06
edhe une si cdo femije tjeter kam henger nganjeher flakaresha... mirpo duke u rrit ska pas nevoje me nderhy me flakaresha e papuce hahahahha... vetem nje shikim i njerit prinder ka mjaftu qe une te rri rehat.. nuk ka pas nevoje me pas nderhyrje te forces...

DritonPR
12-01-08, 20:00
Ehhhhhhhhhhhhhhhh Driton po du me te than Diqka veq Mos u Hidhro Ok !!!!!!
Kjo eshte Pa-Drejtsi D.m.th se Motrat tua jan rreh e Ti Jo !!!! Kjo per mua eshte pa Drejtsi sepse Bash Hastreti eshte Lazdran dhe ka shume Arsyje me rreh e Qikat Hajt Jan qika ti RRehim !!!! Keshtu eshet Zakoni i Shqiptareve Mashkujt shuem ma shume kan Kujdes ose i Mbrojne ma shume se qikat dhe keshtu i Paska Rreh !!!
Me kete desha Te Them se ne Jemi Tri Motra veq nje Vallh e kam pas 6 Vit e tani pas 6 Vitesh edhe nje Vllah por na kan Trajtu me mire NEVE QIKAVE SESA DJEMVE !!!! Baba Im Thot se Qikat e Kishin Past Kamen e Hajrit mi Prunen dhe Dy Djmet per mua jan Keto TRi Vajza si 5 Djemt ! :biggrin: Mburret qe i ka Qikat me te Madhja se sa Djmet !

e pra ndoshta ju motrat jeni kan te urte, se motrat e mia nuk jan kan te urt, une kur kam qen i vogel, me kan bo mu kukell, me fustana, me shminka me mosvet hiq, se motrat e trent valla boll u tutsha prej tynve si fmi,,,e tash ne telefon e internet ma bojn ahhhh te ish kan ajo koh mu kon bashk krejt familja prap (garant se fmit e tynve po haliten tash) hahahaha

por gjith kam qen i urt e me marre...e ne klasen e 8 shkoll fillore, dhe 1 vit ne shkoll te mesme, jom kan shum i trent, ama jo ne shpi kurr haha

Gjumashe, ty si qenit ktu kur ja bon amerikani SIT DOWN, sguxon me livrit prej venit haha

po prap se prap sbon me rreh fmit pa marr paraqysh gjinin, une kam qef me pas qik sesa djal

rilinda
12-01-08, 23:18
po prap se prap sbon me rreh fmit pa marr paraqysh gjinin, une kam qef me pas qik sesa djal

E lumja ajo ēikė pėr babėn e vet :tongue::biggrin:
Kom than une qatje ma nalt... baballartė nuk i pėrdorin shpullat. Veē i shtin gratė mi rre fmit e mi bo ato t'kqia :redface:
Ama... ai/ ajo qė t'rre edhe t'don :biggrin:

SoKoLi-i-Maleve
13-01-08, 19:48
Dajaku asht e ndaluar edhe per shtaze e jo ma per njerz.Cka nuk sjell fjala dhe edukimi,dhuna asht barbare.

Albonita
15-01-08, 17:30
eja tregoni a ju ka rreh ndonjeher babai apo mami? Nese po sa here? kur ka qen hera fundit qe ki honger dajak apo me cfar te ka rreh, dhe pse? :D

Mu kurr hiq ne jete as babi as mami sme ka rreh, as shpull as hiq kurgjo :D ahhaa Kurr sum kan re Mami as babi veq gjith me fjal jan mundu te na kshillojn, mirpo tash pak Mamit po i shkoj ne nerva po RRnoft Babi se qak spo guzon me ma ba hahaha ;)

Bjeshka1
19-01-08, 20:47
Nuk besoj te kete njeri ne bote qe nuk ka hanger dajak.

uck_aksh
19-01-08, 22:53
A keni honger dajak?

prej prinderve vllaznive e motrav asnjeher skam honger dajak veq njeher prej grus me papuqe me pat rre. hahahahahahaah

gazi-de
19-01-08, 23:10
qy dajak?po valla ani dajakun e nje mesusit te fizikes,dajakun e ti kurr nuk e harroj,edhe kurr hallall nuk ja bej.na pate sakatu,hahahahahhahahahahahahhahahahahah

rilinda
19-01-08, 23:39
Nuk besoj te kete njeri ne bote qe nuk ka hanger dajak.

Marova tu "fishkllu" e Dritoni prej Prishtine, nuk po m'dėgjon.

e_martumja
19-01-08, 23:46
Sinqerisht jo edhe pse ndoniher kam merituar nga kokefortsija ime as nga prind e mi e as nga burri.....

Upsss rrejta NAIMI ka nis mem rreh bilem me qka ka ne dore s'ja hahahhaha

DritonPR
20-01-08, 19:56
Rilinda dhe Bjeshka, qeee edhe Albonita ska hanger kurr dajak :D tash jena bo 2 pa dajak...gjynah per juve qe keni honger prej prindve haha

E martumja, kuku me pas ne dore thik, po te therrojka a?

rilinda
20-01-08, 20:05
Rilinda dhe Bjeshka, qeee edhe Albonita ska hanger kurr dajak :D tash jena bo 2 pa dajak...gjynah per juve qe keni honger prej prindve hahaAi/ ajo qė ta do tė mirėn tė rreh. :wink:

Fshatari
22-01-08, 10:54
Dajak a ?
__________________________________________________

Herėn e fundit Rilinda u ra fshesė pa arėsye e pa motive dy postimeve tė Pupit dhe Fshatarit!
Pse ? Vetėm anuluesja e di!

Fshatari
22-01-08, 17:31
Sinqerisht jo edhe pse ndoniher kam merituar nga kokefortsija ime as nga prind e mi e as nga burri.....

Upsss rrejta NAIMI ka nis mem rreh bilem me qka ka ne dore s'ja hahahhaha
Eh mori ēikė,

Tė kam pas than ni ditė mos e ndrro avatarin se edhe Naimi t'hidhnohet.
Po ti a e di sa e bukur ke qenė dikur, me avatarin e pėrparshėm. Kurrė kujt mendja si kish shkue me tė "shpullat"!
Beja qejfin fshatarit, m'falni Naimit, e bonu e bukur si ma parė...!

DritonPR
22-01-08, 21:12
Ai/ ajo qė ta do tė mirėn tė rreh. :wink:

ai/ajo qe ta don te miren, te meson qysh me jetu mire

baba/nana qe kqyr filma horror, prej tutes, i rreh fmijat hahahah

mentor*
23-01-08, 23:16
boll valla veq tash jo

sunrise
23-01-08, 23:42
Mentor ... mire i paske punt qe tu paska hek dajaku... apo ma mire me thon qe sja ke nis pernima me honger dajak hahhha

Une per vete jo valla kurr... jom kon e urte gjithe hahahahahhahhaha

rilinda
24-01-08, 20:39
Mentor ... mire i paske punt qe tu paska hek dajaku... apo ma mire me thon qe sja ke nis pernima me honger dajak hahhha

Une per vete jo valla kurr... jom kon e urte gjithe hahahahahhahhaha

Kjo e qeshura n'fund m'shtini n'dyshim :tongue::biggrin:

LaCoStA
24-01-08, 20:41
Kjo e qeshura n'fund m'shtini n'dyshim :tongue::biggrin:
Hetimet vazhdojne .....

DritonPR
03-03-08, 21:35
u bo 2 muj se skeni honger dajak...tash prej pavarsis spo ju rrehin mo prindrit a

LuLjaa
03-03-08, 23:34
Valla kom hanger dajak edhe mire bile , si zakonisht prej nanes se baba ska pas nevoj mi perly duart hiq hahahaha

Si zakonisht nanat jan ma t'shtira gjithe, edhe atyne ju bjen mi kqyr femin e vet ma shume qe ka nje here sun duron kur haliten ( kur je halit ti ) edhe e ke hanger hahahaa

Kur jam kan e vogel ni here po ama jo shume,
se ju kam dhimt gjithe veē 1 qik e ka pas, edhe e ka hehehee

uliksi31
04-03-08, 08:00
O na kane rreh e u kem thon; a u lodhet. :biggrin: Tash valla ma zi u bo, as spo guxojm me rreh grun, as fmin se pot futin ne burg. Na mur ne qafe ky ligji i ri e hajt.:biggrin:

emine
25-04-08, 17:06
JO!!!kam hanger bambona....Loli pop;)

Jana
01-05-08, 15:45
Hera e fundi qe Babi ma ka dhon ni shuplak ka qen en shkoll en klasen e 7 bashk me krejt klasen sepse si kishim bo detyrat....e Nenen e kam engjell......