PDA

View Full Version : fare nuk durojne femrat tek femrat ?


Urata
28-12-08, 06:15
...ne do forum lexon cfare nuk durojn femrat tek meshkujt ose anasjelltas....Vajzat pyesin e djemt pergjigjen dhe anasjelltas...etj!


...femra, bonu modeste e tregoni t'verteten, fare nuk duroni tek nje femer tjeter...?!

Urata
28-12-08, 06:23
...une per veten time mendoj se femrat jane me shume xheloze per bukurine te njera - tjetra dhe per cdo lloj suksesi ...!

...ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! ...poshte Rivaliteti!

shfletuesi_
28-12-08, 08:50
...une per veten time mendoj se femrat jane me shume xheloze per bukurine te njera - tjetra dhe per cdo lloj suksesi ...!

...ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! ...poshte Rivaliteti!Une kete e kam then gjithe...

Urata
28-12-08, 16:02
...edhe athere kur tjetra ka dashnorin/burrin me t'mire/pashem!

~AnnA~
28-12-08, 16:03
Personalisht tek nje femer nuk duroj dot kryelartesine...kur shitet aq sa s'vlen...Jo,se urrej fare nese eshte me e bukur,sepse femerat gjithe jan te bukura,as nese eshte e zgjuar(bile ne kete rast me behet qejfi,sepse me ngrin dhe mua moralin si femer qe jam)..pra,mua me pelqen thjeshtesia e nje femere,qe vlen me shume sesa gjithe dukatet e femerave ne bote...E kam thene shpeshhere qe "thjeshtesia eshte forma e vertet e bukurise" dhe kjo e ben nje femer edhe me te bukur...por kur ajo shtiret dhe ngrin veten edhe aty ku nuk eshte,atehere i humbet dhe ajo pak vlere qe e ka...Te pakten keshtu eshte per mua...
Femerat e tilla nuk i duroj dot...

Urata
28-12-08, 16:12
...Flm, Anna!

emine
28-12-08, 16:14
Me vje keq ta them ,po ka disa femra edhe ne ket forum,qe mendojne krejt mashqit mas saj vrapojne ,,,,jo menemdhaja po naive qe tugin ma qojne,une sun i duroi femrat qe tregojne pjesete trupit ,kure vishen pa shije,kure flasin budallakina,dhe rrin tu kesh e kajte perniherit,,,,ma ato qe qajne per cdo imsin sun i duroi hiq:(

~AnnA~
28-12-08, 16:14
...edhe athere kur tjetra ka dashnorin/burrin me t'mire/pashem!

ahahahah Urata
Jo,as ne kete rast nuk jam xheloze..Nese ajo ka burrin me te mire,une kam dicka tjeter me te mire.Psh.shtepine ahahahaahh

emine
28-12-08, 16:17
ahahahah Urata
Jo,as ne kete rast nuk jam xheloze..Nese ajo ka burrin me te mire,une kam dicka tjeter me te mire.Psh.shtepine ahahahaahh


hahhahah AnnA thuje brhe s etana me jau pas lakmi burrin so gjo me i marr lakmi(burr hesapi) edhe qa po dueht burri huje,,,,,,,ti shpine une kulet:P

Urata
28-12-08, 16:18
...Flm, emine!

ps: Anna, ngutova t'kap gjerat (mos te them kote, ssepse moshat e reja n'keto gjera kapen/mbahen...) qe mos t'iu le vend t'jerave t'pergjigjen...qellimi t'fliten dhe shtjellohen ca gjera me t'thella/holla...!


...pastaj nuk durohet kur tjetra vishet bukur!

~AnnA~
28-12-08, 16:21
hahhahah AnnA thuje brhe s etana me jau pas lakmi burrin so gjo me i marr lakmi(burr hesapi) edhe qa po dueht burri huje,,,,,,,ti shpine une kulet:P
ahhahha emine
ti kulet une xhinsat :smile:
e mire thua,burri burre eshte...nese i yti eshte me i bukur,i imi me i mencur,i asaj tjetres me i pasur...i tjetres me ...e keshtu me radhe :biggrin: por parasegjithash,te gjithe burra jan ahahahaha

emine
28-12-08, 16:24
ahhahha emine
ti kulet une xhinsat :smile:
e mire thua,burri burre eshte...nese i yti eshte me i bukur,i imi me i mencur,i asaj tjetres me i pasur...i tjetres me ...e keshtu me radhe :biggrin: por parasegjithash,te gjithe burra jan ahahahaha


po qka me bo se eminia se ka as te mir as te keq,,,bile ju mun bani krahasime hahhahhahahhahahah
ps,valla as me miniq nuke ma shkon lemo me xhinsa:P

Oqeani
28-12-08, 17:16
...edhe athere kur tjetra ka dashnorin/burrin me t'mire/pashem!

Por ktu ka ju thellon ne xhelozi - athua patjeter duhet ta keni burrin/dashnorin me te mire se tjetra ? !!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

teutaA
28-12-08, 18:22
mendje madhsin sidomos tek femrat qe jetojn jasht kosoves ihhh me mir spo foli hiq se po ja u qes naj rren ne fush:smile:

emine
28-12-08, 19:13
mendje madhsin sidomos tek femrat qe jetojn jasht kosoves ihhh me mir spo foli hiq se po ja u qes naj rren ne fush:smile:

ja fol tregona si fryhen e rrejn kure shkojne ne kosove:P

AlbaSoft
28-12-08, 19:22
Kur ndonjera don te duket me e bukur se tjetra kur ndonjera e Luan vallen me mir se tjetra kur njeres ja hapin kallaballeku syt e njeren e shiqojn fare ....

ritta
28-12-08, 19:25
ku e rrisin mendjen vend e pa vend...........

selvija
28-12-08, 19:28
ato qe kan mendjen e madhe,,,qe genjejne, qe flasin per okolla, qe flasin per shtepi t'vet, qe fryhen para dikujt,
e shum tjera ka te metura tek nje gjini e njejte.

Urata
28-12-08, 20:31
mendje madhsin sidomos tek femrat qe jetojn jasht kosoves ihhh me mir spo foli hiq se po ja u qes naj rren ne fush:smile:


...fol, se permiresohemi ndoshta! ...ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

Penelope
28-12-08, 20:36
sme pelqen qendrimi i femrave"kishe une bukuroshe" edhe qe ju dhojne flokeve njehere anash me krejt forcen kur e vrejne se po i kqyr naj mashkull, edhe ato qe ecin rruges sikur te ishin ne sfilate mode, haha...shume qesharake duken, po nashta se verejne...po edhe ato qe ne mes te dites duken aq te ndrequna e pispillosuna si kukulla,qellim, terheqje vemendjes hahaha...

Amina
28-12-08, 22:36
Tek nje femer nuk me pelqen kur eshte e "kollajshme". Do te thote kur e din se eshte e kerkuar aq shume nga gjinia e kundert dhe aq lehte u a bene atyre ncncncnncncnc, kjo nuk shkon hiq.
Dhe natyrisht pavendosmeria dhe naiviteti, i cili ta then qafen

Shqiptare_ne_Turqi
28-12-08, 23:10
sme pelqen qendrimi i femrave"kishe une bukuroshe" edhe qe ju dhojne flokeve njehere anash me krejt forcen kur e vrejne se po i kqyr naj mashkull, edhe ato qe ecin rruges sikur te ishin ne sfilate mode, haha...shume qesharake duken, po nashta se verejne...po edhe ato qe ne mes te dites duken aq te ndrequna e pispillosuna si kukulla,qellim, terheqje vemendjes hahaha...Penelope,tybe bash qashtu judho flokeve anash me krejt forcenn kur t m kqyr naj mashkull,(por ai) q dua t m kqyr , hahahahaaaa :biggrin:

Oqeani
28-12-08, 23:15
Penelope,tybe bash qashtu judho flokeve anash me krejt forcenn kur t m kqyr naj mashkull,(por ai) q dua t m kqyr , hahahahaaaa :biggrin:


http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

Shqiptare_ne_Turqi
28-12-08, 23:16
...fol, se permiresohemi ndoshta! ...ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...Urata masi e paske qel ket fare teme tash mbahu,por pona rrok edhe neve :biggrin:

edin qa,tregoji motres Teuta se,kudo qe jetojm ne jem Shqiptare e motrat e tyre..:wink: :smile:

Amina
28-12-08, 23:18
Urata masi e paske qel ket fare teme tash mbahu,por pona rrok edhe neve :biggrin:

edin qa,tregoji motres Teuta se,kudo qe jetojm ne jem Shqiptare e motrat e tyre..:wink: :smile:

Shqiptare moter te kam:smile: per kete qe e shkrove, me na kujtu te gjitheve, se te gjitha ne nje thes nuk shtihen hhehehehe

Shqiptare_ne_Turqi
28-12-08, 23:20
ato qe kan mendjen e madhe,,,qe genjejne, qe flasin per okolla, qe flasin per shtepi t'vet, qe fryhen para dikujt,
e shum tjera ka te metura tek nje gjini e njejte.


Selvi,edhe un nuk i durroj qito tybe :biggrin:

Ku sht lovely adin gjo ?? mos t nin qe pot ves ty:biggrin: :biggrin:

Penelope
28-12-08, 23:20
Penelope,tybe bash qashtu judho flokeve anash me krejt forcenn kur t m kqyr naj mashkull,(por ai) q dua t m kqyr , hahahahaaaa :biggrin:

hahaha,jo spo ma merr mendja, veq ruju nese ja bon ashtu se pe qorron djalin me floke hahaha...sja ben ti ashtu jo...jone ato femrat qe vujne me qene gjithe ne qender te vemendjes gjithmone gjithkund...

Shqiptare_ne_Turqi
28-12-08, 23:21
Shqiptare moter te kam:smile: per kete qe e shkrove, me na kujtu te gjitheve, se te gjitha ne nje thes nuk shtihen hhehehehe


dhe un t kam moter Amina :smile:

Amina
28-12-08, 23:24
hahaha,jo spo ma merr mendja, veq ruju nese ja bon ashtu se pe qorron djalin me floke hahaha...sja ben ti ashtu jo...jone ato femrat qe vujne me qene gjithe ne qender te vemendjes gjithmone gjithkund...

haahahhaahahahahaah mu kujtua ne nje film komedi kur ndodhi posaqerisht kjo qe theksove, e qorroj djalin e shkret me floke e nuk e shikoj mir se si dukej e ashtu e mori per grua hahahaahhahahahah

Shqiptare_ne_Turqi
28-12-08, 23:28
hahaha,jo spo ma merr mendja, veq ruju nese ja bon ashtu se pe qorron djalin me floke hahaha...sja ben ti ashtu jo...jone ato femrat qe vujne me qene gjithe ne qender te vemendjes gjithmone gjithkund...

Edin qa Penelope ? nese me afrohej ai qe dua t m kqyr,mi durron floket ihaa:biggrin: e pastaj s'jam ngusht fare t jam ne qender t vmendjes,e femrat pr okolla as nuk i shoh se qa mendojn tybe hahahhahaa

Shqiptare_ne_Turqi
28-12-08, 23:32
haahahhaahahahahaah mu kujtua ne nje film komedi kur ndodhi posaqerisht kjo qe theksove, e qorroj djalin e shkret me floke e nuk e shikoj mir se si dukej e ashtu e mori per grua hahahaahhahahahah
hhahahahaaaaa evvv qikaaa ... jo me mua nuk i bjen pishmoni aj edhe nese ja qorroj ne at hov hahhahaha:biggrin:

Shqiptare_ne_Turqi
28-12-08, 23:51
[quote=~AnnA~]Personalisht tek nje femer nuk duroj dot kryelartesine...kur shitet aq sa s'vlen...Jo,se urrej fare nese eshte me e bukur,sepse femerat gjithe jan te bukura,as nese eshte e zgjuar(bile ne kete rast me behet qejfi,sepse me ngrin dhe mua moralin si femer qe jam)..pra,mua me pelqen thjeshtesia e nje femere,qe vlen me shume sesa gjithe dukatet e femerave ne bote...E kam thene shpeshhere qe "thjeshtesia eshte forma e vertet e bukurise" dhe kjo e ben nje femer edhe me te bukur...por kur ajo shtiret dhe ngrin veten edhe aty ku nuk eshte,atehere i humbet dhe ajo pak vlere qe e ka...Te pakten keshtu eshte per mua...
Femerat e tilla nuk i duroj dot...
AnnA, un jo q si duroj por nukedi pse m qeshet shum me t tillat :biggrin:

Shum e dashur AnnA,i kam pas thn sedi kuj , ketu ne forum qe,mos mem ardht marre gati ne te gjitha shkrimet e AnnA's jukisha bashkangjit:biggrin: se,diqysh pom plqejn e gogja si njjt i kem opinionet..

Un,edhe pse kam qef ta shprehi opinionin ne shum rubrika, fjalori jo i mjaftueshem mjerisht m ngel.:frown: :biggrin: por,edie se s'ja merrni per t madhe motres,Shqiptare ne Turqi :biggrin:


Pra,ato qa i paske than ti,gati edhe un kam dash ti tham t njjtat, mepas mujt :biggrin: :biggrin:

lumet na q t kemi :smile: qysh bre mos me duru femren e till :smile: :wink:

shfletuesi_
29-12-08, 00:32
Eh kjo tem ju takon femrave

Urata
29-12-08, 03:41
!!!.......

...modestia, po pisket!

emine
29-12-08, 10:13
femrat sun i duroj amo hiq,se di si du diqka hahhahahhahhahhahh mu kan naj mashkull i mire e duroje le t'me flet nate e dite te veshi se knaqem ka degjoi:tongue: a femrat nuke kan tjeter derte veq me shajte shoqet ,edhe me marre hallkun naper goje,per ket arsye kam shume pak femra shoqe;)
qe tesh qka duhan me shenu,po ne te vertet nje pjes e madhe jan te padurushme,se s'munden me pa konde mire prej xhelozije:(

Penelope
29-12-08, 20:33
apropo, paska harru te ceku se nuk i pelqej femrat qe imponohen, qe flasin me ze te larte mes rruges, qe leshojne piskama nga insektet, qe veshin minifund 5 cm, qe dehen si te marra, edhe qe kqyrin meshkujt qe jane me femrat apo grate e tyne,,,pe dini cilat jane ato...

~AnnA~
29-12-08, 20:35
qe qeshin me ze shume te larte...

Terminatori
29-12-08, 22:28
Qe gjarijat, krejt ni gjen e kan e kishe po flasim qka urrejm te njona tjetra, a ne fakt ni gjen e kan hahaha
Ah dajaku per juve eshte hak... hahah

urime senja e re...

Urata
29-12-08, 23:31
Qe gjarijat, krejt ni gjen e kan e kishe po flasim qka urrejm te njona tjetra, a ne fakt ni gjen e kan hahaha
Ah dajaku per juve eshte hak... hahah

urime senja e re...


...o teveqel, a mujte! ...penicilin i i femnave je ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....

shfletuesi_
29-12-08, 23:36
Femrat nuk durojn dot miun E durojn Ujkun qudi....

emine
29-12-08, 23:42
...o teveqel, a mujte! ...penicilin i i femnave je ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....

e tesh pe di ku mu anku ,kur tem met ne qafe ky seni keq(terminatori):P

Urata
30-12-08, 00:08
apropo, paska harru te ceku se nuk i pelqej femrat qe imponohen, qe flasin me ze te larte mes rruges, qe leshojne piskama nga insektet, qe veshin minifund 5 cm, qe dehen si te marra, edhe qe kqyrin meshkujt qe jane me femrat apo grate e tyne,,,pe dini cilat jane ato...


nuk ka faj Baca Uliks qe t'lavderon, e na ben edhe neve ketej t'mburremi me ty...! ...PERL, t'ka tezja ty!

gazi-de
30-12-08, 00:15
http://www.welt.de/multimedia/archive/00205/eifersucht_DW_Vermi_205121g.jpg:rolleyes::biggrin:

Murgesha
30-12-08, 00:54
Ato q tr ditn rrijn tuj ba thashetheme i kisha pushkatu nj nga nj http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

lovely
30-12-08, 02:10
mendjemadhsine, edhe "kishe une bukuroshe", "qka di une s din kerkush", "une jau lshoj gjithe tjerve", "une jam ma e mecmja" e blla blla blla... shkurt e shqip budallicat hahahahahahahahaha ..ooops :rolleyes: edhe normal ato qe mirren me punt e hallkut...e t vetat i kan lluge...

Murgesha
30-12-08, 02:12
Ani mo kur ja nisin me fol pr gatime hiq sun i baj, donjra don t paraqitet si gatuesja m e mir. http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

e_martumja
30-12-08, 02:15
Ani mo kur ja nisin me fol pr gatime hiq sun i baj, donjra don t paraqitet si gatuesja m e mir. http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gifVeq mos te vjen inati qe gatuj ma mire se ti :biggrin:

Murgesha
30-12-08, 02:23
Veq mos te vjen inati qe gatuj ma mire se ti :biggrin:

jo tybe nuk po m vie hiq, gatimi nuk jam un http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

lovely
30-12-08, 02:27
edhe nime se harrova, ato femnat qe jepen shume mas pareve, e nuk flasin tjetersen veq per pare.. dmth ato qe parja eshte gjithqka per to

Oqeani
30-12-08, 02:30
Jo moj llovlly hahaha ato thojnee kam shtepine ne 4 kate ....

Action
30-12-08, 16:07
Mua:biggrin:

Terminatori
31-12-08, 14:54
Amon lene kit teme, se tona qato cilsi negative i keni ne veten e juve*veten e pare demek gramatiqki* po tash prej kur jan te reja i kan, mandej kohe mas kohe i lajn do e i marrin tjera vese negative varet simas moshes ... a krejt neper qato kaloni hahaha...

Kshtu qe veq tuten hak, se per rahmet femra hahahahah demek veq qysh te gjeni venin te burri.

Urata
31-12-08, 15:01
...ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa! O amani t'kofte edhe ty fol ma shpesh...!


gezofsh e u rahatofsh n'senen e re!

emine
31-12-08, 15:57
...ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa! O amani t'kofte edhe ty fol ma shpesh...!


gezofsh e u rahatofsh n'senen e re!

ty kam me te myteeeeeeee,se ti pi jep zjerm ktina e ky si tertaqi i llafetit nuke po nalet hiq,une spo mun e duroi Uraten ka e urOne qet senin e keq hahahhahhahhahahhahhah

emine
31-12-08, 15:58
edhe nime se harrova, ato femnat qe jepen shume mas pareve, e nuk flasin tjetersen veq per pare.. dmth ato qe parja eshte gjithqka per to


shuje moje pa pare mos metshim:tongue: hajte kallxome ti qka me ba pa pare,ma mire metshim pa meshkuj sa pa pare:rolleyes:

Urata
31-12-08, 23:06
ty kam me te myteeeeeeee,se ti pi jep zjerm ktina e ky si tertaqi i llafetit nuke po nalet hiq,une spo mun e duroi Uraten ka e urOne qet senin e keq hahahhahhahhahahhahhahha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...! o pasha t'madhin Zot ska njeri ma t'drejte se ky...!

Terminatori
31-12-08, 23:42
Po kujt po i hyn ne pune drejtsia sot ne kete bote ku shumica jemi prish...pos ne telashe je gjithmon edhe keq me shumicen...

Kjo eminja me 12m kule kush o kjo more

shfletuesi_
01-01-09, 00:55
Tradhetin askush se duron dot, as femra as mashkulli ...

Terminatori
01-01-09, 01:14
Vallahin pe durojn shumica e mashkujve te zi, se ja u ka nxan rrota bishtin e spo guxojn sherri i thmive...,se kto pshurravicat tona mejhere e merr thmin e mban peng... ..jo prej dashnis te thmis po e ka si mburoj haku i shtetit qe merr pare prej shteti edhe prej burri deri ti bon thmija 18 vjet me pague e masi ti bon thmija 18 vjet sja rras as babes as nanes hiq...

Shqiptari e ka problem thmin se burgun hiq, per burg pes pare si jep por per thmi po... burri se grat sja u nin hiq si me kan e kojshikes...

lirik
01-01-09, 09:25
Amon lene kit teme, se tona qato cilsi negative i keni ne veten e juve*veten e pare demek gramatiqki* po tash prej kur jan te reja i kan, mandej kohe mas kohe i lajn do e i marrin tjera vese negative varet simas moshes ... a krejt neper qato kaloni hahaha...

Kshtu qe veq tuten hak, se per rahmet femra hahahahah demek veq qysh te gjeni venin te burri.
----------------------

ISHALLA JEM NDRR E NUK KREJT ASHTU HAAAAAAAAAAAAA

lirik
01-01-09, 09:47
Kur e merrsha ndoj specialitet me maru n kuzhin e nisja m thoshte le le le menjiher le le pash zotin hajt e nisja nga iher nji tjeter se un kur isha pa martu kush m ka ba me hanger kush pra veq vetja
un i shkreti mendoja hajt se do t bj surpriza
befasira
merrja specin domaten qepen e shum specialitete i kombinoja
le le le me thoshte
le le pash zotin mos prek se un bj me hanger ne shpi
mos u duk kah kuzhina
hajt thash vet me vete qka qenka kshtu more kjo bot e femres
pse po m thot le qka ka
dhe un menjiher e leja
nuk e vazhdoja ma
nuk e kuptoja un i shkreti
un
ku e dija un pse
mendoja thosha po me don nuk po me ln me u lodh hiq me prek hiq krugja me dor
po m ruan se m don shum haaaaaaaaaa
a thua paska pas gjelozi n specialtete femra edhe te mashkulli
tash q ma kujtuat ju me kt tem se hala nuk e kam marr vesh
a ju paska tremb konkurences
qy
un mendoja se vetem femra gjelozon te femra
kto po gjelozojkan edhe te mashkulli
me ja kalu mashkullit eu haaaaaaaaaaaa
a thu more kshtu qenkan femrat more
se nuk me la kurr me prek ma specialitet as ushqim
tash jam batallis krejt
kam harru si marohen specialitetet
e me duhet me prit deri sa ti bn nusja ushqimet
pa guxu me qel gojen per buk as me i than gutu pak ma shpejt se kam uri e marova per i kafshat buk haaaaaaaa
a thu e paskan qllim veq me t fut n mvarsi me t b t mvarur
se thojn me qen ky i pamvarur
per gjithqka
na nuk e kemi ma qelsin kryesor kuzhinen
n dor haaaaaa
ku ku qfar strategjije e un nuk paskam dit
qka po sillet
ku ku qka qenkan kto femrat qka po dijkan femrat
nuk e kisha bes as mendu qfar strategjije largpamse paskan me t bojkotu
mos me t lan me qen i pamvarur po mu dashka me shku ne kurs te kuzhines tash me kry nji kurs disa mujor per me u persos
ndosha more edhe ndaj mashkullit gjelozojn kto se kur kapet muhabeti i kuzhines kur kemi musafir une nga njiher i mallengjyem e kujtoj beqarin e them e h vakt o koh qfar specialitetesh kam dit me ba e nusja thot po po po qfar eu qfar specialitetesh po po e mi nenqmon
mua nuk me vijke inati se nuk e dija po tash mbas ksaj teme kam me ja nis me mendu
a thu mos po gjelozojkan femrat edhe te konkurenca e jon e mashkullit
se ato kur jan gjeloze ndermjet vete jan edhe te mashkut more pse jo eu

thellenza
02-01-09, 15:20
mendje madhsin sidomos tek femrat qe jetojn jasht kosoves ihhh me mir spo foli hiq se po ja u qes naj rren ne fush:smile:mednjemadhesine, ose te them edhe une dicka per ato te kosoves mbasi paske hi kendej ti.

Jo origjinalitetin,
ku pershembull e sheh shume tek femrat qe jetojn ne kosove, sorry por ndryshe jan ndryshe jepen me kon..artiste per cmim, per bese.

Terminatori
02-01-09, 15:24
Gjarija ato gjarija kto, merri te kosoves ne perendim, moshen bohen gjaria te perendimit, merri te perendimit e kthej ne kosove bohen gjarija si tu kosoves.
njesoj, veq paketimi varet hahahah

emine
02-01-09, 15:26
ME PAS SHOQJA JEME SHOKUN JA BURRIN SI QET TERMINATORIN,SHERRI TINA ISHA DESHTE MU PRISH ME TO;SE I PADURUSHEM OSHTE KY SENI MRAPSHT:tongue:

Terminatori
02-01-09, 15:32
Jo valla skishe dit a po vjen ma per shoqe a per mue, se kishe dit per cilin te merr malli...

lovely
02-01-09, 16:04
pash zotin qka jeni hallakat kshtu? more Terminator, mos ia nis kshtu vitit me mene t keqe se t shkon krejt viti keq :D:D

mendo pak pozitivisht shoki :P

Prishtinasja_
03-01-09, 23:36
Ato qe gjithmone deshirojn te jene ne qender te vemendjes !

Lavderimet e teperta !

jadore
04-01-09, 00:18
personalisht-a..!
aromen e parfemit te keq , (interesant sidomos ketu ,rralle e gati hiq me ka rastise ta takoj nje femer qe mbane ere te mire te parfemit , e per dreq e konsumojne shume )
tjera kritika nuk kam valla , secila eshte vetja e saj , mire ,keq...

teutaA
04-01-09, 07:01
mednjemadhesine, ose te them edhe une dicka per ato te kosoves mbasi paske hi kendej ti.

Jo origjinalitetin,
ku pershembull e sheh shume tek femrat qe jetojn ne kosove, sorry por ndryshe jan ndryshe jepen me kon..artiste per cmim, per bese.

krejt qushtu jan do qe jetojn jasht ks boll tullusum i kom:smile:

emine
04-01-09, 09:18
personalisht-a..!
aromen e parfemit te keq , (interesant sidomos ketu ,rralle e gati hiq me ka rastise ta takoj nje femer qe mbane ere te mire te parfemit , e per dreq e konsumojne shume )
tjera kritika nuk kam valla , secila eshte vetja e saj , mire ,keq...


kjo me pengon edhe mu,,,,me pengon edhe nje tjeter kure femrat ja nisin me tregu per shoqete tyne ,gjanat qe ato jau kan besu,,,,,,shum i kam iante kta lloje tip femre:(

emine
18-01-09, 01:49
Disa femra te forumit qe hyne ne nike te meshukujve......:smile: amo per veti e kan marojne qeshtu qejfin vetit....

Urata
18-01-09, 04:04
Disa femra te forumit qe hyne ne nike te meshukujve......:smile: amo per veti e kan marojne qeshtu qejfin vetit....

...pasha kok'n e dy sabive, edhe mue m'pengon kjo "zanat".
O nuk t'kam dronofill ty kot, jo!!! Ti, ne nje teme, m'duket se tek homoseksualizmi ke thene se "ne cdo femer eshte dhe nje mashkull dhe ne cdo mashkull eshte dhe nje femer" perafersishte keshtu ka qene, dhe t'kam pas pershendet per ate mendim...! ehhh, mi moter! sa insonat n'kete boten e zhurmshme/udirave jane me dy personalitete( rregullim mental, a - bejne jete te dyfishte!)! Dikush po e jeton dhe virtualen, duke ushqyer "zotesin" vepruese...!

Urata
18-01-09, 04:33
korigjim

...ky "zanat" n'vend 'kjo'!

Urata
18-01-09, 04:49
personalisht-a..!
aromen e parfemit te keq , (interesant sidomos ketu ,rralle e gati hiq me ka rastise ta takoj nje femer qe mbane ere te mire te parfemit , e per dreq e konsumojne shume )
tjera kritika nuk kam valla , secila eshte vetja e saj , mire ,keq...

...e cilin parfym na e pelqeka motra jone, jadore?

emine
18-01-09, 09:30
...pasha kok'n e dy sabive, edhe mue m'pengon kjo "zanat".
O nuk t'kam dronofill ty kot, jo!!! Ti, ne nje teme, m'duket se tek homoseksualizmi ke thene se "ne cdo femer eshte dhe nje mashkull dhe ne cdo mashkull eshte dhe nje femer" perafersishte keshtu ka qene, dhe t'kam pas pershendet per ate mendim...! ehhh, mi moter! sa insonat n'kete boten e zhurmshme/udirave jane me dy personalitete( rregullim mental, a - bejne jete te dyfishte!)! Dikush po e jeton dhe virtualen, duke ushqyer "zotesin" vepruese...!


une kam than e vertet oshte,po nuke eshte earsyeshme vetem me sha dikond me ndrru nikun,PO MOJE QETU ZOT NE BOTEN VIRTUALE;E KSHTU 100 KG MOS MUJE LUJE KARRIGES,,,
une kam hy vete ne fd,,,edhe vete kam me u largu:D

Konti1
18-01-09, 11:42
Veq mos u ndani ka dy e me fol keq per treten...

DEA
19-01-09, 08:59
Ato qe gjithmone deshirojn te jene ne qender te vemendjes !

Lavderimet e teperta !

Mundem vetem te te bashkangjitem pa shtu asgje se mos po e prishi..

Ti e dine si thone Gjermanet, ich, ich..........heit in wirklichkeit ich ein Esel!

Idila
24-01-09, 13:43
Nuk mund t`i duroj dot ato femra t cilat flasin m shum se c`duhet, aq shum flasin sa dhe kur s`ka asgj pr t folur ato prsri flasin...! :redface:

emine
24-01-09, 14:17
me than drejt:askush s'ma ka nxone rrugen,pi duroi se spo kam pune me njerz qe si du,thjeshte ajo femer qe nuke me shkone muhabeti me te,se baj shoqe hiq,edhe nuke me pengojne shume njerzit sido q ete jen,kure fillojne mu ba /i/e padurushme nese dikush hyne ne punte e mia,,,derisa ecin punes vet sa per eminen le te dalin edhe desh krejt...shyqyre a bota me njerz te ndryshem dhe shyqyre cdo kush ka te meta!

Jana
23-02-09, 16:34
Me ja marr te dashurin hihihihihihi

Virti
23-02-09, 16:36
konkurrencen! :cool:

Peja-Boy
23-02-09, 18:23
Me ja marr te dashurin hihihihihihi

Mos kofsh e Zoja me e mbajt mire ta bojn valla !!

LuLjaa
23-02-09, 23:59
Mu perla mes veti ,, ma palidhje s'ka se kjo..

shfletuesi_
24-02-09, 01:07
Femra tek femra smund ta duroj dot Konkurrencen...

~~~vera~~~
25-02-09, 12:44
une per vete si duroj ate tip femre qe mirret me thashetheme,vjen te une flet keq per tjetren shkon te ajo flet keq per mu ,ahhh kur i zbuloj keto me pik shoqerie nuk metet aty .Ka desht zoti kam shoqe pak po te mira pershtatemi edhe kur mirremi me thashetheme heheheh

Albonita
25-02-09, 14:00
Une i duroj shoqet me ket Busin time qe kam ..edhe po te ma thojn donje fjal ...!

Po ne fund e kuptojn se kush jam une ..edhe ja la kohes te kuptojn vet per ato se qka thojn apo qka veprojn...!

dani 1
25-02-09, 16:12
femrat nuk durojn me i rrah edhe mos me flet me to bile ka 5 her ne jav.

legjionari
29-05-09, 06:06
Femra tek Femra nuk duron Femren.

Urata
29-05-09, 18:52
Femra tek Femra nuk duron Femren.


thenje e bukul....

emine
10-10-09, 12:37
arrogancen:mad:

kure bejn gjithqka per ti ne qejf nje mashkulli
dhe kure nuke munde ta akceptojne se te tjerat femra pa ber asgje mbeten gjithmone numer nje,(se jan vetvetja ):smile:

emine
14-01-11, 11:57
xhelozin*

Qika^Me^Kule
27-01-11, 14:59
thenje e bukul....

Eeeh... moi... Urate.. ku do ce gjindesh nga zemra te pershendes.... shum i mungon F/D-s postimet e tua shum te vlershme... jane...

tipi engjellor
27-01-11, 18:26
gjelozin jo per diqka po smuj e kan ame djegen a hahhahah

emine
02-05-11, 11:39
kure keshin me za breh ,si mizivire ,ah shume me pengojne njerzit e shfrenune,qoft mashkull apo femer

Jana
02-05-11, 19:02
...mi prek en dashni ... s'bahet hiq ...

Oqeani
02-05-11, 20:51
...mi prek en dashni ... s'bahet hiq ...


Pse a i kape naj smuje a - paraliza http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

emine
02-05-11, 20:53
Pse a i kape naj smuje a - paraliza http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
hahhahahhahah shuje se nja ni vjet femnat jan te rrezikshme ,masnej skan dert fort,po senja par a din ti a shum me mjalt e mermellad

Jana
02-05-11, 21:28
Pse a i kape naj smuje a - paraliza http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Hahahahahahhahaa qy s'muje ... t'grrithin si macat hahahahahhaahaha

Oqeani
02-05-11, 21:29
Hahahahahahhahaa qy s'muje ... t'grrithin si macat hahahahahhaahaha


Po po, kete e di http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif hahahahaa

roadrunner
02-05-11, 23:11
interesgjiket, edhe ato qe i vjerrin kept ntavan, do qe zgerdhihen ven e pa ven, ato qe si tbohen vet e dyta blla blla mirren me probleme te huja, ato qe se respektojne partnerin e vet, perqeshin ma tdobtin...

lovely
03-05-11, 22:58
interesgjiket, edhe ato qe i vjerrin kept ntavan, do qe zgerdhihen ven e pa ven, ato qe si tbohen vet e dyta blla blla mirren me probleme te huja, ato qe se respektojne partnerin e vet, perqeshin ma tdobtin...valla hiq s muj me t duru :biggrin:

Daglasi
03-05-11, 23:05
Me ba me ja nis me tregue,per naj kompliment te naj mashkulli,qe i ka ba,e kjo as qe e len me degjue,e i thote, po ai mue me ka than keshtu,e jam kan me ta ne kino,me kete tipin,le sen sish ky tipi/mashkulli, ai vec po ja futke gjumit duke shikuar filmin:biggrin:

Qika^Me^Kule
04-05-11, 14:33
Sa interesant asht te lexoish mendime te atyre tipkave , ce vet i kan ato mendime/shprehie :rolleyes:

Jo nuk di se cfar nuk duroin....!

Lapsi
04-05-11, 14:42
me ia nguc burrin

emine
04-05-11, 18:01
kur veshen femnat me gjingjimila,

Zanzi/M
04-05-11, 21:30
... me u dok simpatike kundershtarja :)

roadrunner
05-05-11, 19:09
qe de, as naten sun po flej kur po e boj mend qe po duhesh me flejt me shurdhuse shkaku jem :Pvalla hiq s muj me t duru :biggrin:

tipi engjellor
05-05-11, 19:12
po me ju a marr frajerat jane ne gjendje me vra hahahhahah

dr1ta
05-05-11, 21:42
Sban me u qesh shume ,,sban me fol per ushqime,,sban me qajt nje dert ,, ato ce perdorin parfym te keqe ((per parfym duhet me pas hunen e mire ;) dhe normal para me ble dicka te mire, por nje bjondine apsolut nuk duhet me perdor opium ose poison JOOO :biggrin:.cka tjeter me fol njera me tjetren jemi si jemi ... femra qe lavdrohet me stil me pelqen shume :) kemi plot ne ket fd ce jan te tilla :) hiq nuk kam qef kur picillohen , me pengon kur ben flirt me te dashurin tim , kur flet pa u ndal hiq ose kur pret qe ti ti bejsh muhabet vec...mire esht me pas konkurenc ..sepse bejm ndryshyme zhvillohemi ..zakonisht per te mire ..mesojm dicka ..inati esht shume i mire ndonjher .:wink:

Qika^Me^Kule
09-05-11, 18:21
Sban me u qesh shume ,,sban me fol per ushqime,,sban me qajt nje dert ,, ato ce perdorin parfym te keqe ((per parfym duhet me pas hunen e mire ;) dhe normal para me ble dicka te mire, por nje bjondine apsolut nuk duhet me perdor opium ose poison JOOO :biggrin:.cka tjeter me fol njera me tjetren jemi si jemi ... femra qe lavdrohet me stil me pelqen shume :) kemi plot ne ket fd ce jan te tilla :) hiq nuk kam qef kur picillohen , me pengon kur ben flirt me te dashurin tim , kur flet pa u ndal hiq ose kur pret qe ti ti bejsh muhabet vec...mire esht me pas konkurenc ..sepse bejm ndryshyme zhvillohemi ..zakonisht per te mire ..mesojm dicka ..inati esht shume i mire ndonjher .:wink:

Ahgahgaghaghahgaghaaghaghaghaghahgahga eee valla goxha do vese i paskemi...../femnat :biggrin: amo po u kuptoi nuk jan te gjitha te njejta....

emine
06-08-11, 13:15
nuk jam e detyruar ti duroi sjelljet e askujt,apo nuk ka nevoje te mirremi me te tjeret gjersa kemi shume per te ber ne sjelljet tona,pos veshja e cthurur apo te qeshurit me ze ne vendet publike me duket dobsi e cilla shfaqe shume here nga mosdija qe me kto dyja vertet terheket vemendja e te tjereve por ne menyre negative

jadore
06-08-11, 14:03
..e pash njonen ne rruge , ..shume bukur ish kone veshe , perfekt ,gjithecka ne harmoni , syte me pushune-a,... deri te komte, ...wow.....e kish pas prishe me shtiklla ,..ra poshte e gjitha.. si duket rasteshsite i kishin pas ardhe gjerat ne dore..
p.s.
pse bre ne keto rruge te Kosoves , hala se pashe nje femer te veshur tamam , ama tamam komplet prej kreje deri ne themer me shije ..!
moralistet mandej thone , femra gjelozon femren..!

Daglasi
07-08-11, 10:24
Ajo e don,e kjo shkon e i thote asaj,mua me tha tipi,ka po shkojm sot....

Artisti
07-08-11, 11:33
..e pash njonen ne rruge , ..shume bukur ish kone veshe , perfekt ,gjithecka ne harmoni , syte me pushune-a,... deri te komte, ...wow.....e kish pas prishe me shtiklla ,..ra poshte e gjitha.. si duket rasteshsite i kishin pas ardhe gjerat ne dore..
p.s.
pse bre ne keto rruge te Kosoves , hala se pashe nje femer te veshur tamam , ama tamam komplet prej kreje deri ne themer me shije ..!
moralistet mandej thone , femra gjelozon femren..!Etwa lesbisch und eiferschtig!!!!!!!!!!!!!!


Dein Glauben ist Eifersucht.


.

Kalimero
07-08-11, 11:58
aah qikito dijuzka ,hiq nuk mujn me pranu qi dikush osht ma e mire
un dash mi nirvuzu,viq livdo naj femen qeter para ktynve ::biggrin:

emine
07-08-11, 12:02
aah qikito dijuzka ,hiq nuk mujn me pranu qi dikush osht ma e mire
un dash mi nirvuzu,viq livdo naj femen qeter para ktynve ::biggrin:
as nanen sban me livdu perpara femnes se tibe masnej qiqe t ban

winona
07-08-11, 12:28
..disave qe ju besojn burrave shume....

jadore
06-09-11, 11:22
sot pash nje femer te veshur bukur , farmerka te shkurtura , kemishte te bardhe pelhure me menge te gjata , qante dhe sandale te rrafshta nga lekura .. thjeshte bukur .. shifej qe ishte 'schatze' e vonuar qe kryente shopingun ..500 m me tutje nje model barbike e veshur uniforme me pembe me vizllim ne ora 11 te dites ..panollona dhe e nalta te ngjitura me nje krah prerja me nje karnjer te madhe qe pershkuante diametrin e krahrorit dhe supit ,e shminkuar extrem ,floket volluminoz stil Xhenet Xhekson plot dredha , dhe sandale te zeza mrezh 12 cm te larta qe te kujtonte go go dancerinat ..
prap mu erren syte ..persaj i shkonte e shoqja e veshur e tera ne gold ..ahman more Zot , sa ka devalvu ari ..! shitet me tirazh e vishet ne pike te dites..u mundova te gjej te miren tek e dyta ..te pakten thash e reflekton diellin e pakte ne kete dite qe me shume rri nder re .. ..

Murgesha
06-09-11, 11:39
sot pash nje femer te veshur bukur , farmerka te shkurtura , kemishte te bardhe pelhure me menge te gjata , qante dhe sandale te rrafshta nga lekura .. thjeshte bukur .. shifej qe ishte 'schatze' e vonuar qe kryente shopingun ..500 m me tutje nje model barbike e veshur uniforme me pembe me vizllim ne ora 11 te dites ..panollona dhe e nalta te ngjitura me nje krah prerja me nje karnjer te madhe qe pershkuante diametrin e krahrorit dhe supit ,e shminkuar extrem ,floket volluminoz stil Xhenet Xhekson plot dredha , dhe sandale te zeza mrezh 12 cm te larta qe te kujtonte go go dancerinat ..
prap mu erren syte ..persaj i shkonte e shoqja e veshur e tera ne gold ..ahman more Zot , sa ka devalvu ari ..! shitet me tirazh e vishet ne pike te dites..u mundova te gjej te miren tek e dyta ..te pakten thash e reflekton diellin e pakte ne kete dite qe me shume rri nder re .. ..Pi gjynahit ajo schatze!

Po ta takonin kto dy "vendaset" a thu far do t mendonin pr te? :wink:

halla e madhe
06-09-11, 19:30
..une ju theme te drejten femrat qe nuk dijne mirembjatjen e trupit,se paku sapunin ta perdorin me pak uje te ftoft, nuk kushton kushedi sa..era e djersve eshte ajo qe me bene ti them oj zhyllafeteeeee ;)

lovely
06-09-11, 20:26
Ironine negative te panevojshme! :cool:

tipi engjellor
06-09-11, 21:39
bukurine smujn hiq....shume ja marrin inati njera tjetres.....

Fshatari
06-09-11, 21:40
Nuk e di po due me vet nusen pse po e kqyr shtremte nje shoqen time te punes qe eshte bukur me e re se nusja, e ju kallexoj masanej!

Buqja_ch
06-09-11, 22:20
Nuk e di po due me vet nusen pse po e kqyr shtremte nje shoqen time te punes qe eshte bukur me e re se nusja, e ju kallexoj masanej!

Fshatari po te them une se ajo i lakmon asaj qe punon me Ty ,mire qe po e durojka !!!

ps: me pa durim do te priti te lexoi qka do te thote ajo ??

.

LuLjaa
07-09-11, 00:13
.... me ja marr burrin

Hajra
07-09-11, 06:41
......bukurin,

ritta
07-09-11, 09:53
... veshjen e njejt :)

Diana007
07-09-11, 10:03
... veshjen e njejt :)


:biggrin:

Motra ime nuk ka qef te vesh diq qe ka dikush :biggrin:

Ps qyteti im jo shum i madh ,,, edhe dolem me motren ajo donte te blente diq ,,, edhe po i thot shitsit ,,, a kan ble shum nga kjo ,,, ai duke dasht me shit mallin tha po po shum :biggrin:,,, kjo ani spo emarr pra ahahahaah

ritta
07-09-11, 10:09
:biggrin:

Motra ime nuk ka qef te vesh diq qe ka dikush :biggrin:

Ps qyteti im jo shum i madh ,,, edhe dolem me motren ajo dotente te plente diq ,,, edhe po i thot shitsit ,,, a kan ble shum nga kjo ,,, ai duke dasht me shit mallin tha po po shum :biggrin:,,, kjo ani spo emarr pra ahahahaah


Shumica e femrave e kan kete dobsi .....

Zero Cool
07-09-11, 10:14
:biggrin:

Motra ime nuk ka qef te vesh diq qe ka dikush :biggrin:

Ps qyteti im jo shum i madh ,,, edhe dolem me motren ajo donte te blente diq ,,, edhe po i thot shitsit ,,, a kan ble shum nga kjo ,,, ai duke dasht me shit mallin tha po po shum :biggrin:,,, kjo ani spo emarr pra ahahahaah

ahgahgghagha u knoqa tuj keshe, prej kurit u bo pazhiku qytet "jo shum i madh" ahahahhaha

Diana007
07-09-11, 10:16
ahgahgghagha u knoqa tuj keshe, prej kurit u bo pazhiku qytet "jo shum i madh" ahahahhaha


Mi marsh te ligat oooooo.... po na dalim najher ne qytet qy :tongue:

Zero Cool
07-09-11, 10:17
Mi marsh te ligat oooooo.... po na dalim najher ne qytet qy :tongue:

ku ki tliga ti bre ?

Diana007
07-09-11, 10:18
Shumica e femrave e kan kete dobsi .....


Po pra,,


Ps shendetje oj goce :smile:

ritta
07-09-11, 10:23
Po pra,,


Ps shendetje oj goce :smile:

kam pasur rast .... kur kan qen ne nje vend prezente me nje veshje dhe njera er ket arsye ka ikur :)


p.s. pershndetje gjithashtu :) dit te kendshme

Diana007
07-09-11, 10:25
ku ki tliga ti bre ?


jo veq thash :biggrin:

Diana007
07-09-11, 10:26
kam pasur rast .... kur kan qen ne nje vend prezente me nje veshje dhe njera er ket arsye ka ikur :)


p.s. pershndetje gjithashtu :) dit te kendshme


:biggrin:


Flm shum.

Fshatari
07-09-11, 12:56
Fshatari po te them une se ajo i lakmon asaj qe punon me Ty ,mire qe po e durojka !!!

ps: me pa durim do te priti te lexoi qka do te thote ajo ??

.
Me habiti pergjigjeja e nuses!
Nuk e kish pas dert ate vajzen e bukur si molla e te re e te fresket si trendafilat e mengjesit po dertin e kish per mue :

- nuk eshte ajo pune per ty, me tha nusja; je lodh se po punon shume; ndrroje punen, me tha nusja; asnje fjale per ate qe e shikon shtremte...!

selvija
07-09-11, 15:20
Te flet keq 24 ore rresht per vjehrren:cool:

Zero Cool
07-09-11, 15:25
Te flet keq 24 ore rresht per vjehrren:cool:

e a durojn me qit 2 dite rresht pite + me speca e pa huder ?

Giovanni
07-09-11, 15:27
Te flet keq 24 ore rresht per vjehrren:cool:


Ska fjel me e myt fill vjehrren e shkrete ...hajt se behi edhe ju vjehrra ni dite mos nini...

tipi engjellor
07-09-11, 15:30
e kane zanat bahs kur te bish me fjet flet llama llama ooo boll o boll jo nuk ndalet badihava hahahaha

selvija
07-09-11, 15:30
e a durojn me qit 2 dite rresht pite + me speca e pa huder ?
Ja une pa hudra se ha , se nuk kryhen mo,

valla zero durt me mi pre sot pite nuk qes,,,pos peshkut me zarzavate qe i shkon e shoqrojm edhe me huder pse jo...

femra e di qe nuk durohet hudra po ja qe pa qare po duhet me hanger:biggrin:

selvija
07-09-11, 15:33
Ska fjel me e myt fill vjehrren e shkrete ...hajt se behi edhe ju vjehrra ni dite mos nini...
Jo Giovani pash ty une du vjehrren shum , si krypen ne sy,,ama ashtu pi degjoj pom vjen bash keq per to,,,se une per veti nana ime ka 4 reja e mysin tuj fol keq per to Reagoj hahahhaa,,per ate po reagoj , se vjehrra jam mir eshte me ka vetem mu, UNE E DU.

Giovanni
07-09-11, 15:39
Jo Giovani pash ty une du vjehrren shum , si krypen ne sy,,ama ashtu pi degjoj pom vjen bash keq per to,,,se une per veti nana ime ka 4 reja e mysin tuj fol keq per to Reagoj hahahhaa,,per ate po reagoj , se vjehrra jam mir eshte me ka vetem mu, UNE E DU.Lumja ajo per ty ... si krypa ne sy pra ...

Buqja_ch
07-09-11, 15:41
Me habiti pergjigjeja e nuses!
Nuk e kish pas dert ate vajzen e bukur si molla e te re e te fresket si trendafilat e mengjesit po dertin e kish per mue :

- nuk eshte ajo pune per ty, me tha nusja; je lodh se po punon shume; ndrroje punen, me tha nusja; asnje fjale per ate qe e shikon shtremte...!


kjo i bjen si ajo vjehrra si ka thene per inat te nuses me vdeket djali ( tybeistikfar ) ...

e nusja jote per inat te asaj qe e shikon shtremt me dalte Burri ne pension ..!!!

Fshatari nime ndrroje punen se nuk dihet ja rri n e shpi knaqesh me nusen..???

.

Hajra
07-09-11, 15:41
....me i nejt mbi kry,

http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Vila
23-09-11, 23:43
Lojen qe provojn me be ne zonen e kuqe :D

winona
26-09-11, 12:44
...qe ju besojn shume burrave ....

taraku-1
26-09-11, 12:58
...qe ju besojn shume burrave ....

o na jena zjarrfiksa...si te keni nevoj na jemi aty

ti psh e livdon burrin tend te shoqja jote, ajo mejher fillon mu lpieee anej knej edhe ndakik ja lshon te gjatat edhe qe.....

faji o gjithe te ju

Reana
01-10-11, 05:18
Me'm dhene komplimente ne secilen foto ne Facebook dhe pastaj me i qu hunte nese nuk ia bej "like" komentin...phaaaaaaa:tongue:

emine
03-10-11, 19:44
s durohen grat ,nganjeher kure sme bijne ne fije qka jam,edhe shlirohen e qkamos ja fusin muhabet shyp,u knaqa tu ngu se kamos ka bi fara e shqyptarit

LaDy_Diaspora
04-10-11, 20:42
M'shkojn n nerva do femra q e lavdrojn burrin e tyre, pseudo-modern, kinse ai i le me dal me shoqe, ai del me shoqri t vet, e s'jan t martuar as 1 vit - aq dashuri e besim paska ai ndaj saj.
E pastaj, kur burri i thrret n telefon, shkrihen krejt se ai ju thot fjal (ufffaaa shum prkdhelse) dhe i thrret menjher (ora 20 e mbrmjes, midis kafiqit) m'u kthy t shpija...ksaj i thon martes moderne, kishe!!!

emine
13-01-12, 11:09
hiq smundem me duru femnat llaskuce,ma te mira me duken ato qe kan profesione prostitucionin sa qto qe pi kacavirren disave veq per interes:rolleyes:

Albonita
30-03-12, 10:38
Ti komandosh ce nga ora 08:00 te mengjesit e deri ne ora 18:00 ne Mbremie ....ket nuk e duroin
Por do perballoin nese doin ta mbain vendin e punes:cool:

tipi engjellor
30-03-12, 14:00
o me ja marre frajerin .....prej xhelozis shikojne me mbyte njera tjetren hahhahahahahahha

emine
02-05-12, 20:30
Llaskucet sun i duroi,qe per nje birre apo pije ne disko ,puqaten me tilifar gubani,,,
Shkuerja e shpesht ne solarium,dhe rrudhja e lekures
Edhe kure kan dashnorin e lezeqem qe e kapin per rryp te pantollve ,si magarin per kopresh:tongue:

halla e madhe
02-05-12, 21:53
..femra pa edukate qe tregon dy e ma shume fetyra nuk tolerohen ne asnje aspekt ne boten e gjinise se bukur!

Oqeani
02-05-12, 23:12
..femra pa edukate qe tregon dy e ma shume fetyra nuk tolerohen ne asnje aspekt ne boten e gjinise se bukur!I keni (kan) merak !

Reana
03-05-12, 09:34
Cka nuk durojne? hmm, me i fute ne dhe deri ne krah, e pastaj me i mbyte ngadale me dhimbje mizore duke ju sjell me gure ne krye!
nuk durojne, me ua marre te drejtat e mesimit, studimit, punesimit!
Nuk durojne me ua marre te drejtat me qene te pavarura dhe me jetu ne paqe dhe liri!