PDA

View Full Version : MBESA E BIN LADENIT POZON NUDO!


Kalt
28-12-05, 15:35
Mbesa e Bin Ladenit pozon nudo pėr revistėn GQ


Fama e Bin Ladenit pėr ekstremizmin e tij islamik mori njė goditje tė fortė pėr shkak tė mbesės sė tij Wafah Doufur. Vajza e bukur bėri disa foto pėr njė shėrbim fotografik pėr revistėn GQ, duke treguar nė kėtė mėnyrė qė nuk ndjen pėr botėn perėndimore atė qė ndjen xhaxhai I saj Bin Laden. Wafah ėshtė vajza e Yeslam , njė nga vėllezėrit e princit arab, gjithashtu tregon se nuk ka patur asnjėherė mundėsinė pėr tė takuar mbretin e terrorit,xhaxhain e saj. Jeton nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės dhe ėshtė munduar pa shumė sukses nė karrierėn e yllit tė pop-it.

http://www.shekulli.com.al/newsfoto/osama_100.jpg

Kalt
28-12-05, 15:37
Pamje te saj.

http://j-walkblog.com/images/1448-wafah_dufour.jpg

Kalt
28-12-05, 15:40
http://www.smh.com.au/ffximage/2005/12/23/osamaniece_narrowweb__300x387,0.jpg

Gentiani
29-12-05, 22:58
http://www.smh.com.au/ffximage/2005/12/23/osamaniece_narrowweb__300x387,0.jpg

qenka e bukur si tezja e vehtė Al Kaida :lol: :lol: :wink:

ARVANITI
30-12-05, 18:09
kujtova se kishte dale nudo :oops:

Espresso
30-12-05, 20:19
http://www.smh.com.au/ffximage/2005/12/23/osamaniece_narrowweb__300x387,0.jpg

Vertet shume simpatike qenka. :oops:

e_martumja
16-02-06, 22:12
:shock: :shock: :shock: :shock: Ku eshte ajo Foto Nudo se spo shoh asgje, ndoshta kam nevoj per syzat :lol: :lol: :lol:

pokeri
16-02-06, 23:38
:shock: :shock: :shock: :shock: Ku eshte ajo Foto Nudo se spo shoh asgje, ndoshta kam nevoj per syzat :lol: :lol: :lol:

Ty a s'po te duket Nudo kjo, a?

e_martumja
16-02-06, 23:46
:shock: :shock: :shock: :shock: Ku eshte ajo Foto Nudo se spo shoh asgje, ndoshta kam nevoj per syzat :lol: :lol: :lol:

Ty a s'po te duket Nudo kjo, a?Gati amo jo Nudo veq ndoshta nuk e kuptoj kete fjal NUDO :lol: :lol: :lol:

pokeri
02-03-06, 19:56
http://img439.imageshack.us/img439/4584/bin28xy.png

http://img70.imageshack.us/img70/6928/bin6xv.png

Kam edhe foto mė eksplicite (ku i shihet Marifeti krejt), por po mė vjen marre
me i postue...
I postoj nėse insistoni!

dr1ta
04-03-06, 00:47
Rahmet per`s gjalli, krejt po i ngjan binit :biggrin: :biggrin:

Zana_ch
07-03-06, 18:49
aiiiiiiii edhe ju pse qfar ka te keqe ......nuk eshte as e para e as e mramja edhe kjo eshte nje person si te tjerat .....hallal kjo se paki ka marre nje shume te madhe te lekve .....po pse nuk po i shiqoni keto kengetaret tona qe po dalin per nje shum prej pak euro edhe ate gati per qdo net ne tv tone dhe ne manifestime kombetare ......per mua ma mir me e diskutue ket tem se sa mierreni per vajza qe nuk i kemi as ne far e as ne fis por thjesht nje arape, e pse qenka nje e aferme e ati terroristi nuk eshte kush e di se qka .

TONINO
13-03-06, 08:13
Ej o paruta, kush ma ka fashi temen qe e kma shkru,ju merdhivt gjushja.


CAIOOOO

musl|m
13-03-06, 17:35
Sa interesant qe po i shkruajka ne ball se eshte mbesa e atij ose ketij :smile: mendoj se nuk ia vlen te jemi kaq naiv apo jo?

Reana
13-03-06, 17:44
Rahmet per`s gjalli, krejt po i ngjan binit :biggrin: :biggrin:

hahhhhahhh, Dritush mire ke thene.....mendoj varet sipas momentit...kjo familja e tyre eshte "ka te fryeje era" si thote populli....Kur dihet se Bini ka qene mercenar Amerikan dhe i ka sherbyer interesat Amerikane, para se te behej haxhi baba....keshtu ka mundesi qe me vone edhe kjo zonjushja me vone behet ndonje haxhice:tongue:


Po si duket sipas lajmeve te dites se djeshme, kjo zonjushe eshte bere shume e popullarizuar dhe ka kerkuar nga nje TV stacion televiziv ketu ne SHBA qe te kete show-n e saj personal.
Ky do te jete nje "Reality TV Show"; keto jane seriale te natyres dokumentare telivizive qe koheve te fundit jane shume te popullarizuara ne SHBA dhe mbare Boten. Sipas lajmeve nga emisioni "Inside Edition", thuhet se kjo zonjushe ka lidhur kontrate me stacionin televiziv shteteror Fox, dhe xhirimi i serise pritet te filloje se shpejti:wink: ...

Reana
13-03-06, 17:52
Sa interesant qe po i shkruajka ne ball se eshte mbesa e atij ose ketij :smile: mendoj se nuk ia vlen te jemi kaq naiv apo jo?

(nese nuk din anglisht, ta perkthej:wink: )

'Gotti' producer gives Osama bin Laden's niece her own reality show


UPI News Service, 03/10/2006


New York publisher and TV producer Judith Regan has signed Osama bin Laden's niece, Wafah Dufour bin Ladin, to a reality TV show contract.

Wafah Dufour Bin Ladin -- whose side of the family spells their surname differently from the al Qaida leader -- was born in Santa Monica, Calif. Her father is bin Laden's half brother.
Regan, executive producer of A&E's "Growing Up Gotti," told Friday's New York Post the yet-untitled reality show will follow Bin Ladin, a singer/songwriter, as she pursues a career in the entertainment industry.

"It's the story of Wafah trying to make it as a singer and the many cultures she comes from," Regan said. "It's just showing that someone from these different cultures has the same aspirations, fears and insecurities that any 20-something would have."

Prespa
14-03-06, 12:02
Sa i ngjaka Bin Ladenit! ha hahahahaaaaaaaa

nezi
15-03-06, 10:35
Ku jane more keta predikusit e fes muslimane ne Trojet Etnike shqiptare ???

Jau paskeni mbylle gojen !!

kane gjetur femrat tona naive ju mbulojne edhe ftyren .vetem syt ju xixillojne ne ato peqet e zeza ...! po sjellin frymen e arabis ne TROJET E ILIRIS ...ehuuuu seq po i prishni bukurin TEUTES !

Zero Cool
11-05-06, 18:18
Sa interesant qe po i shkruajka ne ball se eshte mbesa e atij ose ketij :smile: mendoj se nuk ia vlen te jemi kaq naiv apo jo?
Jo nuk eshte naiv askush sot, por ju idhtaret e harapeve keni mbete pa komente dhe eshte gjynah qe spi njihni ata pak ma mire, edhe nuk eshte fare e quditshme te dalin ato ne faqet e revistave qe jane ne kundershtim me fene e tyre, vetem studjone pak mentalitetin e tyre.

Qka mund te pritet nga nje popull (harapet) qe martohen ne familje ?

Tomori
12-05-06, 11:52
http://www.smh.com.au/ffximage/2005/12/23/osamaniece_narrowweb__300x387,0.jpg


-Sa interesante nuk kuptoje si ka mundesi qe mbesen e Papes BENEDIKUT XVI te ngatroni me Bil Ladenin..?!!!
Fund te fundit qfar ka lidhje se pozon kjo mbesa e Papas, e drejta e saje eshte..!

Espresso
12-05-06, 21:38
-Sa interesante nuk kuptoje si ka mundesi qe mbesen e Papes BENEDIKUT XVI te ngatroni me Bil Ladenin..?!!!
Fund te fundit qfar ka lidhje se pozon kjo mbesa e Papas, e drejta e saje eshte..!

Sa shpirtlige qe je more Tomori!!:redface: Me kete konkluzion i del ne krah Bin Ladenit&Co. C'te shtyri te futesh tek Papa dhe mbesa e tij qe nuk e njeh asnjeri?:rolleyes:

aaah more te trazuar ...:cool:

Gentiani
12-05-06, 22:17
Tomori e Espresso, nė cilin prej juve mund tė llogaris pėr me e dėrguar msitė tek kjo mbesa e ?! :tongue:

E bukur ishte dreqja, pastaj e xhelozon shumė ajo Manhattanja e Forumit :tongue: :tongue: :wink:

Espresso
12-05-06, 22:28
Tomori e Espresso, nė cilin prej juve mund tė llogaris pėr me e dėrguar msitė tek kjo mbesa e ?!

E bukur ishte dreqja, pastaj e xhelozon shumė ajo Manhattanja e Forumit

hahaahahahaha cme ke bere te qesh Genti :biggrin:

Ajo Manhattanja po ja shkojke kesaj mbeses se Tomorit vec edhe Tomori e kish mbesen me ja honger n'dhom sikur peshkakudra e detit ...ej valla loqk krejt zeshkejka gagagaga :biggrin: Per mesit po hy une se Ajo i ka dal dore Tomorit dhe kish braktise Allahun e Tomorit :biggrin: :tongue:

Tomori
14-05-06, 15:35
Tomori e Espresso, nė cilin prej juve mund tė llogaris pėr me e dėrguar msitė tek kjo mbesa e ?! :tongue:

E bukur ishte dreqja, pastaj e xhelozon shumė ajo Manhattanja e Forumit :tongue: :tongue: :wink:


"Gentiani" shihet se paske shije! sa per informim nuk eshte vetem kjo mbesa e Papas Benedikut XVI. Por kjo ka do shoqe Murgesha te Vatikanit, qe sta kap mendja si jan,,
Genti behu i forte e qendro me kta qikat e Vatikanit... veq kan me ta kryqezue alatin!
ahahahahhaha a sa per ket mbesen e Papes, mos te diskutojme ke me u vertetue kur ta sexsovatish!
Genti shoqi veq forte bjeri...hahahahhahahahahaaaa

Gentiani
15-05-06, 19:44
Espresso e Tomori,

nuk kam edhe shumė kohė pėr "aktivitete tė lira" por ishte fjala pėr kėtė gocėn nė foto kėtu :tongue:

Sė fundit mendova, vetėm sa me i rregulluar letrat, sepse sigurisht se e ka pasaportėn amerikane, por pėr msitė nuk qenka asnjėri prej juve, dolėt me propozime tjera :confused:

Mė duhet ti them asaj Manhattanes, ndoshta ajo kryen punė pėr msitė :tongue: :biggrin:

Tomori
16-05-06, 18:56
Espresso e Tomori,

nuk kam edhe shumė kohė pėr "aktivitete tė lira" por ishte fjala pėr kėtė gocėn nė foto kėtu :tongue:

Sė fundit mendova, vetėm sa me i rregulluar letrat, sepse sigurisht se e ka pasaportėn amerikane, por pėr msitė nuk qenka asnjėri prej juve, dolėt me propozime tjera :confused:

Mė duhet ti them asaj Manhattanes, ndoshta ajo kryen punė pėr msitė :tongue: :biggrin:
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahah ahhahahahahaaaa..
Gentiani deka tue qesh...

Reana
18-05-06, 23:20
-Fund te fundit qfar ka lidhje se pozon kjo mbesa e Papas, e drejta e saje eshte..!

Plotesisht pajtohem se eshte e drejta e saj! Por nuk eshte mbesa e papes(papa i ka syte e kalter, floket e verdha sikur shumica e gjermaneve), por mbesa e Bin Ladenit!!!
Por ne Boten e "harapeve", vetem me te "njofshem" te respektohen te drejtat e femrave NUK BEN!!!
Te ishte mbesa e dikujt tjeter, deri tash e kishin egzekuatuar ne fushe te futbollit....
ose e kishin shpallur per te pafe...hahhahhhhahhahhahha....

Zero Cool
19-05-06, 00:18
Reana welcome ;) edhe ti po thu si une a ? "harapeve"ahahahah mknaqeeeeeeeeeeeee e haaaaaaaaaaaajt :cool:

Tomori
19-05-06, 10:15
Plotesisht pajtohem se eshte e drejta e saj!
Por nuk eshte mbesa e papes....

Ok Reana, mos ndoshta punon si infermijere ne repartin akusherik, e ja ke pre kerthizen kesaj goce..!
-Reana perse te vjen rende qe te pajtohesh se kjo eshte mbesa e Papes Benedikut XVI.
une sja fusi kot por kam te dhena burimore qe kjo eshte mesa Papasit tuaj! sa per kureshtjen tuaj po va zbuloje se nga i kam keto informacione, qe tju ipet rasti qe te bindeni vet>
kte e verteton Dr.Turisti qe ka qene vet prezente ne lindjen e kesaj vajze, ?!!


-Reana ish e dashura ime te mpuqiiiiii forte mpuqqqqqqqqqq,,,,kalofsh bukur Reana. hahahahahahahaha,,,,,

Reana
19-05-06, 22:56
Reana welcome ;) edhe ti po thu si une a ? "harapeve"ahahahah mknaqeeeeeeeeeeeee e haaaaaaaaaaaajt :cool:


"Harap" iu thone ne Maqedoni (Ashtu e shqiptojne).

prishtinasi
19-05-06, 23:11
http://www.smh.com.au/ffximage/2005/12/23/osamaniece_narrowweb__300x387,0.jpg

ueeee:) prodhim arab....veq s'qenka qumeshtore:))

Reana
19-05-06, 23:14
Ok Reana, mos ndoshta punon si infermijere ne repartin akusherik, e ja ke pre kerthizen kesaj goce..!
-Reana perse te vjen rende qe te pajtohesh se kjo eshte mbesa e Papes Benedikut XVI.
une sja fusi kot por kam te dhena burimore qe kjo eshte mesa Papasit tuaj! sa per kureshtjen tuaj po va zbuloje se nga i kam keto informacione, qe tju ipet rasti qe te bindeni vet>
kte e verteton Dr.Turisti qe ka qene vet prezente ne lindjen e kesaj vajze, ?!!


-Reana ish e dashura ime te mpuqiiiiii forte mpuqqqqqqqqqq,,,,kalofsh bukur Reana. hahahahahahahaha,,,,,


Jo kerthizen nuk ia kam pre, se jemi si moshatare;
Por se eshte mbesa e Bin Ladenit, e di, sepse jeton ne afersi ne Manhattan, dhe eshte fotomodele dhe kengetare...nese te vjen rruga neper New York City, mundesh te vish dhe ta shohesh edhe vete:cool: ...(ndoshta ta kendon ndonje kenge me porosi ne kafe-barin ku punon, ashtu si keni qef ju andej ne Pollog:cool: ).

Bile ne Avenyne e peste, afer Empire State Building ne shitoren e e kepuceve "Barkers", i ka dy-tre postera (sa muri i mashnes qe ke ne oborr), te cilat ajo i ka nenshkruar per publicitet, ne prani te mediave....

Poashtu respektoj te drejtat e femrave kudo, njejte si mbesen e Papes, Popit apo Hoxhes e Rabinit....Por nuk kam asfare tolerance per fanatizma fetare, cfaredo qofshin ato....

Aga Syl
20-05-06, 13:05
t]http://www.smh.com.au/ffximage/2005/12/23/osamaniece_narrowweb__300x387,0.jpg

Koka shume e mire, por koka vete dhe e merzitshme!
Lene rahat te shkreten, se po mendohet per diqka.