PDA

View Full Version : Si e imagjinoni naten e pare te marteses?


Zana_ch
09-01-06, 22:54
Si e imagjinoni naten e pare te marteses?

Mendimet per martese tashme kane ndryshuar edhe nuk jane me si nje kohe me pare. Tashme ca njerez madje thone qe nuk duan as qe te martohen.

Po juve te dashur anetar/e si e imagjinoni naten e pare te marteses? Si diēka te shenjte edhe te veēante, ku ēdo gje do te ishte perfekte? Apo si nje nate si gjithe te tjerat qe ke kaluar me personin e zemres vetem qe tani jeni te martuar?P.S nuk e di ndoshta ka qen apo eshte nje tem si kjo nse eshte ateher le te fshihet....

Reana
09-01-06, 22:59
:lol: :lol: :lol: Zanushe, une me mire s'po komentoj fare ne kete teme-se mos po behet ndonje tollovi e papritur :lol: :lol: :lol: . Suksese me temen :twisted: :lol: :lol:

turisti
10-01-06, 01:23
Si e imagjinoni naten e pare te marteses?

Mendimet per martese tashme kane ndryshuar edhe nuk jane me si nje kohe me pare. Tashme ca njerez madje thone qe nuk duan as qe te martohen.

Po juve te dashur anetar/e si e imagjinoni naten e pare te marteses? Si diēka te shenjte edhe te veēante, ku ēdo gje do te ishte perfekte? Apo si nje nate si gjithe te tjerat qe ke kaluar me personin e zemres vetem qe tani jeni te martuar?P.S nuk e di ndoshta ka qen apo eshte nje tem si kjo nse eshte ateher le te fshihet....

Pershendetje per temen Zana_ch.

Nese nata e pare behet me darsem,une ja kisha rras gjumit,e neser i kisha hy kesaj pune seriozish dhe detalisht dhe nuk besoj qe e kisha krye para 1 jave :lol: :lol: .

Tema eshte ma e lehte se :P nata e pare. :P .

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

e_martumja
10-01-06, 01:26
Une sdu me tregu se cka kam bere se po tutna se po ma vjedh naten e pare ne qat rruge edhe besherreten :lol: :lol: :lol:

geisha
10-01-06, 02:28
Une sdu me tregu se cka kam bere se po tutna se po ma vjedh naten e pare ne qat rruge edhe besherreten :lol: :lol: :lol:
fol mi se sta vjedhim qyy :lol: vec ta kopjojme :lol:

e_martumja
10-01-06, 02:38
Une sdu me tregu se cka kam bere se po tutna se po ma vjedh naten e pare ne qat rruge edhe besherreten :lol: :lol: :lol:
fol mi se sta vjedhim qyy :lol: vec ta kopjojme :lol:qyqy spo ju vjen marre me bo kopi me fallcifikim

Murgesha
10-01-06, 02:42
Ishte aq romantike, me llambė gazi e tre qira nė dhomė tė fjetjes...........

Mė tepėr s`po e vazhdoj por ju preferoj qė ta provoni.

Ps. Oj e Martuara a ende zgjuar je a?? :lol: :lol: :lol:

e_martumja
10-01-06, 02:44
Ishte aq romantike, me llambė gazi e tre qira nė dhomė tė fjetjes...........

Mė tepėr s`po e vazhdoj por ju preferoj qė ta provoni.

Ps. Oj e Martuara a ende zgjuar je a?? :lol: :lol: :lol:po bre ne pushim jam qet jave po e shfrytzoj sa nuk me ka ardhe burri se tani duhet qirrat mi kalle ahahhaha :wink:

turisti
10-01-06, 02:57
Ishte aq romantike, me llambė gazi e tre qira nė dhomė tė fjetjes...........

Mė tepėr s`po e vazhdoj por ju preferoj qė ta provoni.

Ps. Oj e Martuara a ende zgjuar je a?? :lol: :lol: :lol:po bre ne pushim jam qet jave po e shfrytzoj sa nuk me ka ardhe burri se tani duhet qirrat mi kalle ahahhaha :wink:

Po e kallni shpijen helbetna...... :lol: :lol:

e_martumja
10-01-06, 02:57
jo se te marrmi ty me mbajt qirrin :lol: :lol: :lol:

turisti
10-01-06, 03:01
Ani,faleminderit,por qka bohet nese i :lol: shkymi....... :lol:

e_martumja
10-01-06, 03:02
Bajna party hhahahahahaha hummmm sa kenge e mire :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
10-01-06, 03:03
Bajna party hhahahahahaha hummmm sa kenge e mire :lol: :lol: :lol: :lol:

Shuj se po e kalli qirin,hahhahahahahahaahahahahahaahahahahaahahahaha hahaahahahahahaahahahahahaha. :lol: :lol:

e_martumja
10-01-06, 03:06
Bajna party hhahahahahaha hummmm sa kenge e mire :lol: :lol: :lol: :lol:

Shuj se po e kalli qirin,hahhahahahahahaahahahahahaahahahahaahahahaha hahaahahahahahaahahahahahaha. :lol: :lol:ahahhahaha dhe tani me e shkym dhe me po tere ah po ta kona kenga bojna partyyyyy :lol: :lol:

turisti
10-01-06, 03:09
Asnje kenge nuk ma prish qejfin,por a qendrojne qirat gjte se si e jona party....????? :lol: :lol:

Reana
10-01-06, 03:18
Party ish te Domira, qy...
veshnu ne pixhama se Ninela dhe Domira veq i kishin veshur tangat :lol: :lol: :lol:

Xhino
10-01-06, 09:03
kisha deshir ti njoh disa mendime te antarve ketu rreth kesaj pytje :P

Barbaroza
10-01-06, 19:10
Dhoma do te dukej keshtu

http://www.craigplace.com/images/bow_alt_sm.jpg

ose keshtu

http://www.craigplace.com/images/serenity_new.jpg

:lol: :lol: :lol:

Gentiani
10-01-06, 19:41
http://cosgan.de/images/smilie/verschiedene/h060.gif


:lol: :wink:

Barbaroza
10-01-06, 20:18
http://cosgan.de/images/smilie/verschiedene/h060.gif


:lol: :wink:

Cfare thua Genti po t'ju hynte nje ari ose nje gjarper brenda si surprize? :? :lol: :wink:

Xhino
11-01-06, 02:25
Dhoma do te dukej keshtu

http://www.craigplace.com/images/bow_alt_sm.jpg

ose keshtu

http://www.craigplace.com/images/serenity_new.jpg

:lol: :lol: :lol:

per dhom pe di.. n'detaje krejt po du :lol: :P

BeeP
11-01-06, 04:47
Njejt Sikur te dyten :lol:


Per ma Gjersisht duhet mi marr mendimet e Babit e te mamit hihihiihih

Xhino
11-01-06, 08:51
Njejt Sikur te dyten :lol:


Per ma Gjersisht duhet mi marr mendimet e Babit e te mamit hihihiihih

mi ngu prindt duhesh me veq gaēica e jo mercedeska (po tham per femrat) :P :lol:

laliloli
11-01-06, 22:20
Per bashkeshortet qe per here te pare jane bashkarisht ne shtrate eshte nje nate shume e veqant dhe e kendshme ,e per ata qe kane kaluar nete te tera se bashku ,eshte nje nate e zakonte .

e_martumja
11-01-06, 22:27
E IMAGJINOJ TE JAM E MARTUARA ME TE PA E PARE NJONI-TJETRIN DHE KUR HYN DHENDRRI TJA BAN SIKUR QUMILI HALLAL PARET EDHE PSE KAM PAS MUNDSI ME BLE PLOTTT LOPA TE DERZHAVES haahahahahahah por ja te morra ty ehehehehe

e kur tja nismi muhabetit deri sabah krejt katundi ka me na marr vesh :lol: :lol: :lol: ishalla vjen ma frik qajo nata e pare :lol: :lol:

Tomori
13-01-06, 22:01
E IMAGJINOJ TE JAM E MARTUARA ME TE PA E PARE NJONI-TJETRIN DHE KUR HYN DHENDRRI TJA BAN SIKUR QUMILI HALLAL PARET EDHE PSE KAM PAS MUNDSI ME BLE PLOTTT LOPA TE DERZHAVES haahahahahahah por ja te morra ty ehehehehe

e kur tja nismi muhabetit deri sabah krejt katundi ka me na marr vesh :lol: :lol: :lol: ishalla vjen ma frik qajo nata e pare :lol: :lol:
Qysh bre me more mua kadales nje here,,une te mora ti e jo ti mua :lol:

Murgesha
13-01-06, 22:03
E IMAGJINOJ TE JAM E MARTUARA ME TE PA E PARE NJONI-TJETRIN DHE KUR HYN DHENDRRI TJA BAN SIKUR QUMILI HALLAL PARET EDHE PSE KAM PAS MUNDSI ME BLE PLOTTT LOPA TE DERZHAVES haahahahahahah por ja te morra ty ehehehehe

e kur tja nismi muhabetit deri sabah krejt katundi ka me na marr vesh :lol: :lol: :lol: ishalla vjen ma frik qajo nata e pare :lol: :lol:

Shuj mos vikat shumė se marre me tė ni kojshia. :lol: :lol: :lol:

Barb|Ka
15-01-06, 20:26
me Tranafila te kuq:D:D

Gentiani
15-01-06, 20:53
hėm e gjeta temėn, mendova ku humbi ? :roll:


Barb|Ka, trėndafilat me gjemba apo pa gjemba :lol: :wink:

e_martumja
15-01-06, 20:55
E IMAGJINOJ TE JAM E MARTUARA ME TE PA E PARE NJONI-TJETRIN DHE KUR HYN DHENDRRI TJA BAN SIKUR QUMILI HALLAL PARET EDHE PSE KAM PAS MUNDSI ME BLE PLOTTT LOPA TE DERZHAVES haahahahahahah por ja te morra ty ehehehehe

e kur tja nismi muhabetit deri sabah krejt katundi ka me na marr vesh :lol: :lol: :lol: ishalla vjen ma frik qajo nata e pare :lol: :lol:

Shuj mos vikat shumė se marre me tė ni kojshia. :lol: :lol: :lol:


Ishalla me nin dhe ndodhe ndoshta ajo nate, del kysmeti prej kojshis :lol: :lol: :lol:

Barb|Ka
15-01-06, 22:16
hėm e gjeta temėn, mendova ku humbi ? :roll:


Barb|Ka, trėndafilat me gjemba apo pa gjemba :lol: :wink:

pa gjemba se boll ni gjemb osht aty hahaha

Bonny
15-01-06, 22:29
Pasi e kam perjetuar spo tregoj veq dine se :oops: :oops: :oops: :oops: shume.

e_martumja
15-01-06, 22:31
Pasi e kam perjetuar spo tregoj veq dine se :oops: :oops: :oops: :oops: shume.


:shock: :shock: Shume kuq :wink:

Bonny
15-01-06, 22:36
Pasi e kam perjetuar spo tregoj veq dine se :oops: :oops: :oops: :oops: shume.


:shock: :shock: Shume kuq :wink:

A edhe ti ne te kuqe e paske henger::_?

Reana
15-01-06, 22:41
Hemmm..mos paqi AMBICIE tjera ne jete, perveq te IMAGJINONI per kete :twisted: :lol: :twisted: !!!

e_martumja
15-01-06, 22:42
shuj moj se marre :oops: :oops: :oops:

Bonny
15-01-06, 22:43
Po thash moj spo tregoj se marre por ti me shtine me fol. :wink:

geisha
16-01-06, 00:34
une kum ardh me msu se qysh eshte ... tash folni pa marreee...

siu erdhi marre kur e bet e tashi me fol e me pershkru po ju vjen marreee qyyy :P :P :P hahaha

Bonny
16-01-06, 00:49
une kum ardh me msu se qysh eshte ... tash folni pa marreee...

siu erdhi marre kur e bet e tashi me fol e me pershkru po ju vjen marreee qyyy :P :P :P hahaha

Shuj qike shum e mire eshte nata e marteses, po me tregu ne detaje sban se pernime marre. :oops: :oops:

E sa per mesim, kur te hyjne dhendrri ne dhomen tende te nusnise, ti vishi menjeher pizhamet dhe futja gjumit, :wink: :wink: :wink:

geisha
16-01-06, 01:03
hahaahh flm shume bonny do e kem parasysh keshillen tane...

a ti kshtu ja paske baaa??e pse tani po thu marre?ti sen spaske ba!seshte marre me than po me mer gjumi :lol: :P

inxhja
29-01-06, 17:08
Zana _ch ishalla e perjeton ashtu siq e imagjinon at nate te marteses valla bre qik nat e pa harrushem eshte ne jet gjithmon do ta perjtosh ma afsh at nate sa here qe mendon

e_martumja
29-01-06, 18:17
Spo muj me ju pershkrru me teori veq me pratik me ju tregu se keshtu kogja veshtire e kam :lol: :lol: :lol:

Zana_ch
02-02-06, 21:51
Spo muj me ju pershkrru me teori veq me pratik me ju tregu se keshtu kogja veshtire e kam :lol: :lol: :lol:


:shock: :shock: :shock: :shock: :oops: :oops: :oops: :oops:
a t'kan lane ment moj ne praktik kukuuuuuuuuuuuu jo mue ma mir mos em trego fare

e_martumja
02-02-06, 22:03
Spo muj me ju pershkrru me teori veq me pratik me ju tregu se keshtu kogja veshtire e kam :lol: :lol: :lol:


:shock: :shock: :shock: :shock: :oops: :oops: :oops: :oops:
a t'kan lane ment moj ne praktik kukuuuuuuuuuuuu jo mue ma mir mos em trego fare


Mos ke dert se ty nuk mundem te tregoj veq gjinijes mashkullore :wink:

Murgesha
02-02-06, 22:40
Mos ke dert se ty nuk mundem te tregoj veq gjinijes mashkullore :wink:

Edhe ty tė shkoj jeta tuj imagjinu natėn e parė. :lol: :lol:

e_martumja
02-02-06, 22:42
Mos ke dert se ty nuk mundem te tregoj veq gjinijes mashkullore :wink:

Edhe ty tė shkoj jeta tuj imagjinu natėn e parė. :lol: :lol:


po kam qejf mi provu te gjithat more :wink:

Murgesha
02-02-06, 22:45
po kam qejf mi provu te gjithat more :wink:

Edhe sa ke me i krye provat??

e_martumja
02-02-06, 22:46
po kam qejf mi provu te gjithat more :wink:

Edhe sa ke me i krye provat??


Cilen prove e ki fjalen ?????????

Murgesha
02-02-06, 22:49
Cilen prove e ki fjalen ?????????

Provimet de, se pate qejf me i provu tė gjitha?? :wink:

e_martumja
02-02-06, 22:54
Cilen prove e ki fjalen ?????????

Provimet de, se pate qejf me i provu tė gjitha?? :wink:


Kur e ka shkrru PERENDIJA do ti kaloj Provimet :lol: :lol:

TONINO
24-04-06, 14:19
Ishte aq romantike, me llambė gazi e tre qira nė dhomė tė fjetjes...........

Mė tepėr s`po e vazhdoj por ju preferoj qė ta provoni.

Ps. Oj e Martuara a ende zgjuar je a?? :lol: :lol: :lol:

_______________________________________________

Shum romantike veq diqka paske gabu, Jesu Krishitin e paske harru...

Giovanni
04-05-06, 09:05
Tung te gjithve..........

Vertete nuk e di qk te ju theme.....!!!!!!
Vetem nje gje shpresoj se ate nate ta kaloj sa me mire....

teutaA
30-04-08, 06:46
tem interesante por e paski harru krejtttt

hajde lovly emine turisti gutnuuu se na paska kalu kjo tem

kush po ja nis i pari me kallzu qysh ka fjet naten e par

emine
30-04-08, 07:26
une tuj prit deri ne mjesi...e dhandrri e bin te pime drras (e ja kris gjumit)hahhahahhahahahaha

Tador
30-04-08, 12:10
une tuj prit deri ne mjesi...e dhandrri e bin te pime drras (e ja kris gjumit)hahhahahhahahahaha
hahahah ishalla nuk te bjen hise qajo qe po e thu,se krejt ni dasem e zhgenjeni

LABI
30-04-08, 12:45
Si cdo nate tjeter , nese eshte fjala per MARTESE CEREMONIALE !

Jana
01-05-08, 15:42
Per mu normal qe eshte nate shum me rendesi sepse nga tash po shkon ne nje shtepi dhe familje te re...dhe je pran personit qe e don....dishka tjeter skish me qen me rendesi sepse kan kalu ato kohera tash.....sasht me ajo koh si perpara....

E besoj qe pas nje dasme qysh i bojm na shqiptart sigurisht kisha pas nevoj shum per gjum...dhe pushim....

Lendi1
01-05-08, 19:32
Kuptohet sa ma mir ishalla e kaloij por qa ashte ma kryesore ishalla dal gjall ne mengjesi ate nat hehehee

teutaA
01-05-08, 23:29
Kuptohet sa ma mir ishalla e kaloij por qa ashte ma kryesore ishalla dal gjall ne mengjesi ate nat hehehee

pse more me kon don me hy dhanderr ti ahhhahhh

uck_aksh
01-05-08, 23:57
Si e imagjinoni naten e pare te marteses?


ehhhhhhhhhhhh vakt e vakt pleqni e pleqni nata e par e marteses mos te tregoj se ka ndosh moti e me ja nis me tregu po kam frik se mos po semurem nga merzia dat e pa harruar per mu 13 Janari 1994 ma mir spo shkruaj iq se edhe ashtu tash jam larg e po nisem me biciklet per Kosov

Xhino
05-05-08, 17:55
nje krevet me plot petale drandafillash mbi qarshaf, nje champagne te ftoht, dhe nje gru te bukur si kukllat e policirenit. e tani? myster.

Gjumashja
23-05-08, 00:26
E zakonshme... vetem e vecante do te jete kur te fluturon fustani i nuserise...:tongue:

DritonPR
24-05-08, 22:12
naten e pare mire knaquni, po naten e 2te deri ne vdekje qysh e qoni me nervoza perlarje, pse ata pse kta, duke na shikuar neve beqarve qysh po knaqemi fizikisht e buzeqisht neper pllazhe ahhajhahah

Melania
31-05-08, 10:22
mos vet... turbullime shum intime naper terr e drit, e lshojm lirisht zanin kur tna vjen me bertit :wink (konga e etno engjujve)

pirro
19-07-08, 10:54
Tash ne diten e sotit nuk ka ndonje risi apo ndonje spektakel heheh se po kryhen punt ma heret, mirpo ne kohen e bajram currit ka qene intresante , ani atehere ne vend te qirit e kan dhez pishen a cka asht kan ajo hahahah.

Denyy88
18-09-08, 14:11
Spo muj me ju pershkrru me teori veq me pratik me ju tregu se keshtu kogja veshtire e kam :lol: :lol: :lol:

Ehh e martumja shum e sinqert te kokshe se njeri per teori mun dit e nat me fol bla bla e kshtu ne praktik me pas provuu mir ish pask konn e i mson krejt perniher hahhahaha....

sidomos ti qe kokshe me pervoj av av nuk njeh as te kuqen e as te gjelberten po hyn ku tka nevoj :P

@Zana_Ch

tem shum interesante dhe mjaft diskutuese...Por dihet nata par e marteses esht e vecant per ato qe per her te par ne shtrat e kan femnen e tyre mirpo per ato qka qdo nat jan ne shtrat sbashku nuk kish me qen diqka e vecant se vec me i kanlu ato faza qka duhet me i kry ne naten e marteses kshtuqe e kisha imagjinu naten e par te marteses me qiri per okolla dhomes nje muzik te leht me Saksafon me lishu ne radio ama muzik te leht romantike e jo tallava hahaha edhe qashtu deri ne mengjes tu gropu mos po gjejm najsen ahahahha ....ajjj kaloni nicceeeeeeeeeee

e_martumja
21-09-08, 23:12
Ehh e martumja shum e sinqert te kokshe se njeri per teori mun dit e nat me fol bla bla e kshtu ne praktik me pas provuu mir ish pask konn e i mson krejt perniher hahhahaha....

sidomos ti qe kokshe me pervoj av av nuk njeh as te kuqen e as te gjelberten po hyn ku tka nevoj :P

@Zana_Ch

tem shum interesante dhe mjaft diskutuese...Por dihet nata par e marteses esht e vecant per ato qe per her te par ne shtrat e kan femnen e tyre mirpo per ato qka qdo nat jan ne shtrat sbashku nuk kish me qen diqka e vecant se vec me i kanlu ato faza qka duhet me i kry ne naten e marteses kshtuqe e kisha imagjinu naten e par te marteses me qiri per okolla dhomes nje muzik te leht me Saksafon me lishu ne radio ama muzik te leht romantike e jo tallava hahaha edhe qashtu deri ne mengjes tu gropu mos po gjejm najsen ahahahha ....ajjj kaloni nicceeeeeeeeeeeallaile ku ma paske gjete kete postime spate tjeter..


ps. dmth edhe ti qenke me provoj mbasi po dishe qe nuk njoh as te kuqen as te gjelberten po hy ku tka nevoj

Pershendetje kurse per kete nate nuk e imagjinoj por e rikujtoj:tongue:

emine
17-12-08, 20:14
Kjamet,,,,

OgNaT
09-01-09, 20:45
paj.. smunesh me imagjinu. ne fakt mundesh.. por nuk del ashtu qysh imagjonon.. sepse ateher sosht nata e par e marteses apo qysh pe quan ti.. por osht nje skenar artificial..

mendimi im eshte qe te jet Nat Spontane.. pa e prek asnje kufi

emine
09-01-09, 21:34
http://www.plumbagoguesthouse.co.za/honeymonsuite_small.jpg

http://i1.tagstat.com/image02/d/1cd1/003L052bhPh.jpg

perpara kan qen te shkret unshem,te pa ditun,kurreshtar,,,kan mendu vetem ne SEx ,sonte po mendojme si ka mu kan knaqsi,apo ku dikund ne noje vend (kolibe),,,qeshtu ku nuke i mshjone burrit shkelma kure hi dhonderr,edhe ku te nesermen nuke dalin SORRAT,apo shtrigat me qarqafa si magjupt naper oborr,,,,,
kjo eshte nata e pare e marteses,te kesh dhe te jesh me ate qe e sgjodhe per ta jetuar nje jete me knaqsi me te,jo per sbulu cafre eshte SEXi

Zana_ch
09-01-09, 22:13
http://www.aycicegim.net/yasam_ve_hayat/ruya_tabiri/g/bilder/gerdek_hochzeitsnacht.jpghahahahahahahahaha..................

Espresso
09-01-09, 22:41
http://www.aycicegim.net/yasam_ve_hayat/ruya_tabiri/g/bilder/gerdek_hochzeitsnacht.jpghahahahahahahahaha..................


kukuu mi shtine ethet :D

lovely
09-01-09, 23:01
tybe diqysh hiq s muj me paramenu :P:P

thellenza
14-01-09, 18:58
http://www.aycicegim.net/yasam_ve_hayat/ruya_tabiri/g/bilder/gerdek_hochzeitsnacht.jpghahahahahahahahaha.................. hahhaah qishtu dicka, por diqysh edhe pak me terr, ka nata dikur...bilem ma se miri ne Kosove edhe ndoshta ndalet rryma:biggrin:

Giovanni
14-01-09, 19:16
une tuj prit deri ne mjesi...e dhandrri e bin te pime drras (e ja kris gjumit)hahhahahhahahahahaAhhahaahaa se paske shiju fare pra naten e pare te marteses .....

Po naten e dyte si e kalove...?

Penelope
15-01-09, 19:58
e paramendoj si nje nate te veqante, te paharrueshme...si ne atmosferen e" 1001 neteve"...si diqka qe kujtohet perhere me dashuri...

shfletuesi_
15-01-09, 20:04
e paramendoj si nje nate te veqante, te paharrueshme...si ne atmosferen e" 1001 neteve"...si diqka qe kujtohet perhere me dashuri...

Si eshte qajo atmosfera "1001" :biggrin:Nje nate qe duhet ta festoj qdo vit dhe do ta bej nje fillim viti te ri per mua kshtu e mendoj&imagjinoj naten e marteses

emine
15-01-09, 20:11
e paramendoj si nje nate te veqante, te paharrueshme...si ne atmosferen e" 1001 neteve"...si diqka qe kujtohet perhere me dashuri...


penelope a krejt romanet *1001 nete* i ke lexu a:P

shfletuesi_
15-01-09, 20:13
penelope a krejt romanet *1001 nete* i ke lexu a:PMos ma nguc Penelope ti...ma mire te bjen

Penelope
15-01-09, 20:15
penelope a krejt romanet *1001 nete* i ke lexu a:P

hahaha jo moj veq e di qe aty pershkruhet nje atmosfere shume e mire si ne peralla, ashtu disi e kam nje parafytyrim si mund te duket, qe fatkeqsisht skam fjale me pershkru...

emine
15-01-09, 20:24
hahaha jo moj veq e di qe aty pershkruhet nje atmosfere shume e mire si ne peralla, ashtu disi e kam nje parafytyrim si mund te duket, qe fatkeqsisht skam fjale me pershkru...


qysh e din pershkrimet pa e lexu,,,une i kam lexu valla

Konti1
16-01-09, 06:25
Me Zaden a...e 1001 netve a.... i logel jom kon kur e kom lexueee ni qasso vepre prrall

emine
16-01-09, 07:34
Mos ma nguc Penelope ti...ma mire te bjen

more kjo di me shkru vet,a baba i saje je ti a:tongue: hihiihhi

e-uritura
16-01-12, 11:37
Pėrafėrsisht, si ėndrra e Lojtarit!

emine
16-01-12, 12:41
Ahhahaahaa se paske shiju fare pra naten e pare te marteses .....

Po naten e dyte si e kalove...?

u shkurorezova:biggrin:

emine
16-01-12, 12:43
http://www.plumbagoguesthouse.co.za/honeymonsuite_small.jpg

http://i1.tagstat.com/image02/d/1cd1/003L052bhPh.jpg

perpara kan qen te shkret unshem,te pa ditun,kurreshtar,,,kan mendu vetem ne SEx ,sonte po mendojme si ka mu kan knaqsi,apo ku dikund ne noje vend (kolibe),,,qeshtu ku nuke i mshjone burrit shkelma kure hi dhonderr,edhe ku te nesermen nuke dalin SORRAT,apo shtrigat me qarqafa si magjupt naper oborr,,,,,
kjo eshte nata e pare e marteses,te kesh dhe te jesh me ate qe e sgjodhe per ta jetuar nje jete me knaqsi me te,jo per sbulu cafre eshte SEXi

nam nam,po me kohe jan shtu kerkesat,,,,,spo du ma kolibe dua pallt,makin,he he,dhe daktorr:tongue:

emine
16-01-12, 12:44
tem interesante por e paski harru krejtttt

hajde lovly emine turisti gutnuuu se na paska kalu kjo tem

kush po ja nis i pari me kallzu qysh ka fjet naten e par

valla kishe ba mire ti si fresket me ardhe e tregu qysh tek fije per pe qysh u ndive ne qate nat te bekune(mos thuje se spo ke kohe):biggrin:

emine
16-01-12, 12:46
Tung te gjithve..........

Vertete nuk e di qk te ju theme.....!!!!!!
Vetem nje gje shpresoj se ate nate ta kaloj sa me mire....

thuaje me ze thuaje me ze kendone Edona llalloshi

nime ju qe e hangert qat nate edhe qat muj,pse spo keni guxim me tregu qysh u ndit,apo sju pelqej si mu e lat krejt:tongue:

Giovanni
17-01-12, 14:01
thuaje me ze thuaje me ze kendone Edona llalloshi

nime ju qe e hangert qat nate edhe qat muj,pse spo keni guxim me tregu qysh u ndit,apo sju pelqej si mu e lat krejt:tongue:


NO coment ti qik :biggrin:

emine
17-01-12, 14:04
NO coment ti qik :biggrin:

ani mase po mkallxone anej,ktu mos kallxo hiq:biggrin:

Giovanni
17-01-12, 14:05
ani mase po mkallxone anej,ktu mos kallxo hiq:biggrin:


Ok haahaahahh

Zero Cool
17-01-12, 14:52
ev po teme pa lidhje koka qekjo :biggrin:

qe edhe une po kallxoj najsend :

ske martes po qashtu diqka,
naten(diten) e pare, n`makine, ne kerr de, shpurdh une e shpurdh ajo, sdi gjo veq kur ra kapaki kerrit n`toke, eeeuuuuuuuuuuuu tja pash hajrin ksaj pune une, e bona 1 kabriolet pa prite e pa kujtu :biggrin: