PDA

View Full Version : Ku shfryheni kur perlahni me burrin / gruan?


Murgesha
22-02-10, 14:19
Slam gjo pa vet ne ket Dardani e jo edhe problemin kryesor qe ngaterron jo rrall shpirtrat tone.

Mos tju vjen marre pash zotin, se une per veti po hi qetu ne Dardani e po "shfryhna" ha,hahaahahahahahahahahaahahah

roadrunner
22-02-10, 14:24
pasha zotin hahaha hiq keq se kie hahahaha...ku te ra ne mend oj vendase qe tyben edhe une kur tjam nervoz hy ne kuzhine boj kishem najsen kur te osht aj aty......e kaniher i dal me kutllaq ja mati ballin i tham qy qa po te tham.....hahahahaha....qu hec pi laptopit...se po hy ne FD...boll ki nejt ktu hahahaha :P

shfletuesi_
22-02-10, 15:59
Slam gjo pa vet ne ket Dardani e jo edhe problemin kryesor qe ngaterron jo rrall shpirtrat tone.

Mos tju vjen marre pash zotin, se une per veti po hi qetu ne Dardani e po "shfryhna" ha,hahaahahahahahahahahaahahah


Oj Murgesha nja e mora vesh e di se qet jave koke perrla me burre hahahahahhahahahahahahha eh hanen ta msova tash ta percjelli apet e kqyri kur po perrlahesh me burre hahahah ti po perrlajshe ne hane t'sosune hahahahahahahah

vjeshta
22-02-10, 18:55
Slam gjo pa vet ne ket Dardani e jo edhe problemin kryesor qe ngaterron jo rrall shpirtrat tone.

Mos tju vjen marre pash zotin, se une per veti po hi qetu ne Dardani e po "shfryhna" ha,hahaahahahahahahahahaahahah

Hhahhahaaaaaaa po po ,ju vete e na si budallte po pergjegjemi !:tongue:

roadrunner
22-02-10, 19:13
Oj vendase skallzojn more njerzia hahahaa....se kan qef me mendu se kejt kjo dynje i kan punt mire hahahah :p

vjeshta
22-02-10, 19:20
Oj vendase skallzojn more njerzia hahahaa....se kan qef me mendu se kejt kjo dynje i kan punt mire hahahah :p

Po bre ,edhe une ashtu mendova kur e pash qe 5 ore kjo teme vetem 3 pergjegje qe i kishte .:wink:

Idila
22-02-10, 19:38
Slam gjo pa vet ne ket Dardani e jo edhe problemin kryesor qe ngaterron jo rrall shpirtrat tone.

Mos tju vjen marre pash zotin, se une per veti po hi qetu ne Dardani e po "shfryhna" ha,hahaahahahahahahahahaahahah
Njė ditė herėt u befasova nga njė temė "si flini natėn...." diēka e tillė mė duket, e tani na mungonte edhe kjo pyetje...
..besa unė pėr veti shfryhem aty ku fryhem! :tongue:

roadrunner
22-02-10, 19:45
Une jam kunder atyre prinderve qe me mllef te tjeter kujt i bertasin femijeve. Kjo eshte nje send qe e ndegjoj shpesh, dhe lexoj se permendet ne nje nga keshillat prinderore neper libra te ndryshme.

Murgesha
22-02-10, 19:58
Oj Murgesha nja e mora vesh e di se qet jave koke perrla me burre hahahahahhahahahahahahha eh hanen ta msova tash ta percjelli apet e kqyri kur po perrlahesh me burre hahahah ti po perrlajshe ne hane t'sosune hahahahahahahah

Jo se msove valla o Shfletues, une veq dy her ne vjet perlahem me burrin tem, ksaj here i paska ra te henen ha,haahahahahahaahahahahaahahah

Murgesha
22-02-10, 19:59
Oj vendase skallzojn more njerzia hahahaa....se kan qef me mendu se kejt kjo dynje i kan punt mire hahahah :p

Mundet valla vendase, une gjith kujtoj qe grave tjera sju del kurr pune me burrin ha,hahaahahahahahaahah

Murgesha
22-02-10, 20:00
Hhahhahaaaaaaa po po ,ju vete e na si budallte po pergjegjemi !:tongue:


Veq ti s“koke edhe shum budall se s“paske tregu per veti ha,ahahahahahaahah

Murgesha
22-02-10, 20:01
Njė ditė herėt u befasova nga njė temė "si flini natėn...." diēka e tillė mė duket, e tani na mungonte edhe kjo pyetje...
..besa unė pėr veti shfryhem aty ku fryhem! :tongue:

Bani te ndodhi me u fry tuj vozit njoni prej jush, cka ban oj Idila?? :tongue:

Murgesha
22-02-10, 20:02
Une jam kunder atyre prinderve qe me mllef te tjeter kujt i bertasin femijeve. Kjo eshte nje send qe e ndegjoj shpesh, dhe lexoj se permendet ne nje nga keshillat prinderore neper libra te ndryshme.

Shum me vend Roadrunner, idhnov ne samar e msho ne gomar dhe kjo ndodh pothuaj tek te gjith popujt pa perjashtim.

Idila
22-02-10, 20:05
Bani te ndodhi me u fry tuj vozit njoni prej jush, cka ban oj Idila?? :tongue:
Atėherė mjerė ai qė fryhet sepse pėlcet nga mos mundėsia e shfryrjes... ahahahaha

roadrunner
22-02-10, 20:11
Po mllefi nuk njeh dallimeShum me vend Roadrunner, idhnov ne samar e msho ne gomar dhe kjo ndodh pothuaj tek te gjith popujt pa perjashtim.

teutaA
22-02-10, 20:44
ne fb hahaha ose ne farm:wink:

premium
22-02-10, 20:59
kush kush kish pas rre burrin vaj??? ajt ajt tregomni , kėrkujt si tregoj ;)

Murgesha
22-02-10, 22:39
kush kush kish pas rre burrin vaj??? ajt ajt tregomni , kėrkujt si tregoj ;)

E ti ku shfryhesh kur tė idhnon gruaja o Premium.

Lumt ata qe jon tė pamartum ha,haahahahahahahaahahahahaah

Dreni30
22-02-10, 23:37
A u shfryt hala ajo, hahahahahahahahahahahahah

roadrunner
22-02-10, 23:45
Un e shfryj dikun po spo kallzoj se marre lakmojn thmija hahah :P

Lapsi
23-02-10, 11:11
hyra gabim :)

selvija
23-02-10, 18:32
Un e shfryj dikun po spo kallzoj se marre lakmojn thmija hahah :PMshile deren tjetren her mos nijn fimja se marre:biggrin:

Kur agrisavna e din se qka pret e shfryj si pa pumpe,,rruplloj sahanat dinggg dangggggg gjysen i thej , po qka jo se si me qen terminator:biggrin:

premium
23-02-10, 20:14
E ti ku shfryhesh kur tė idhnon gruaja o Premium.

Lumt ata qe jon tė pamartum ha,haahahahahahahaahahahahaah
.. hiq kerkund Murgesh ,,,, edhepse nė jetė ėshtė e pamundshme tė mos kemi me bashkshortet lidhje shkurt energjetike (spoj) , por me njė shahaadet e numrimi deri 3 po pėrbihen gjithat ;)

vjeshta
23-02-10, 21:38
Veq ti s“koke edhe shum budall se s“paske tregu per veti ha,ahahahahahaahah


Per me kan shume budalle duhesh me kan e meqme ...:tongue:

murrizi
23-02-10, 21:44
rroft interneti..........
rroft forumi........

hajt e na rro edhe ti qe fryhesh shfryhesh kėtu.......

pyBf8biM5cA

Qika^Me^Kule
29-08-10, 20:53
A u shfryt hala ajo, hahahahahahahahahahahahah

Aaghaghaghahgaghaaghaghaghaghaghaghaaghaghagh

emine
29-08-10, 21:09
e ta kisha nje qeso thes te boksit mu shfry ne to,:redface: mase qenkan burri e gruja me shfry nervat ne to,qkamos nine njeri ksajde

doGzona
29-08-10, 21:14
Me duket qe shumica po kycen ketu ne forum besa me u shfrye!:D

shfletuesi_
29-08-10, 22:11
Me duket qe shumica po kycen ketu ne forum besa me u shfrye!:D


Une jo, une hy veq me kqyr msitnesha qka ashte ka ban hahahhah :tongue:

murrizi
29-08-10, 23:10
Unė nuk pėrlahėm mė me gruan.

roadrunner
29-08-10, 23:27
a e paske lon a? ahahahhahahahahahha, se ska shanc pa u perla kaniher si tjesh me to, se smunesh bre me nejt rehat hahahahUnė nuk pėrlahėm mė me gruan.

doGzona
29-08-10, 23:28
a e paske lon a? ahahahhahahahahahha, se ska shanc pa u perla kaniher si tjesh me to, se smunesh bre me nejt rehat hahahah

Nganjehere edhe e perlamja e ngjalle dashurine! :D

doGzona
29-08-10, 23:30
Une jo, une hy veq me kqyr msitnesha qka ashte ka ban hahahhah :tongue:

Ti me rrji gati kush te me nguc mua,e une te rrij gati kend po e nguc ti !:biggrin:

roadrunner
29-08-10, 23:32
po qata po thom de haha, se sosht interesant veq me nejt me dirigjues ne dore edhe n drro her futbollin her lajmet hahahahahahNganjehere edhe e perlamja e ngjalle dashurine! :D

Urata
30-08-10, 13:32
Mundet valla vendase, une gjith kujtoj qe grave tjera sju del kurr pune me burrin ha,hahaahahahahahaahah
po pate s'te besojne,e po s'pate ta ngjesin...! keshtuqe, ma mire shukat ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaa....

ps: eshte pjese e 'trashe' e jetes, po nuk pate 'pune'( po nuk u perlave) me burrin athere nuk shkon dicka n'rregull...!

..... dhe mbas 'fryrje-shfryrje' gjithemon bahet dashni ma e madhe.:wink:


Une po m'erdh dakiki i rrebes i them qou shkojme per kafe n'Tim Hortons!

turisti
04-09-10, 22:29
Une shfryna tek :biggrin: pacenzura :biggrin: vij dhe e baj -harakiri-,hahahahahahahahahahahahahahaha.

Kercovari
05-09-10, 05:37
Une shfryna tek :biggrin: pacenzura :biggrin: vij dhe e baj -harakiri-,hahahahahahahahahahahahahahaha.

mir mire shfryhesh me pjata dhe sintaki ala greqe..hahahahah..kerce e copto...hahaha

turisti
05-09-10, 16:51
mir mire shfryhesh me pjata dhe sintaki ala greqe..hahahahah..kerce e copto...hahaha

Po valla,kum punue me nje restorant ketu SIRTAKI.ev avanturat kan qene se mos vet,hahahahahahahahahahaha,po kaja nonen,edhe ashtu jeta eshte BUDALLAQET,e PACENZURA eshte :biggrin: SIRTAKI :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahaha.

Kercovari
05-09-10, 18:01
Po valla,kum punue me nje restorant ketu SIRTAKI.ev avanturat kan qene se mos vet,hahahahahahahahahahaha,po kaja nonen,edhe ashtu jeta eshte BUDALLAQET,e PACENZURA eshte :biggrin: SIRTAKI :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahaha.
ka edhe me defrim te mire se sirtaki dhe budallaqete e pacenzurat...arabistan tanc barku dhe freski me caj cejloni....hahahahaha..provoje njehere te mebsin syt gogla 1 jave dite pa gjume dhe vetem enderron me sy cel dridhjet e barkut....hahahahah

turisti
05-09-10, 18:13
ka edhe me defrim te mire se sirtaki dhe budallaqete e pacenzurat...arabistan tanc barku dhe freski me caj cejloni....hahahahaha..provoje njehere te mebsin syt gogla 1 jave dite pa gjume dhe vetem enderron me sy cel dridhjet e barkut....hahahahah

Mire e ke,por budasllaqet kane perparesi se mundesh me :biggrin: llupat :biggrin: cka te duash dhe prap se prap jet :biggrin: gjalle :biggrin: pa u djersite fare e me bo mu takue me shtrat me tanc barku - mbarove,shkumove dhe u shpartalolohohohseeeeeee,hahahahahahahahaahahahaha hahahaa.

Kercovari
05-09-10, 18:22
Mire e ke,por budasllaqet kane perparesi se mundesh me :biggrin: llupat :biggrin: cka te duash dhe prap se prap jet :biggrin: gjalle :biggrin: pa u djersite fare e me bo mu takue me shtrat me tanc barku - mbarove,shkumove dhe u shpartalolohohohseeeeeee,hahahahahahahahaahahahaha hahahaa.
po i qendron se doping ke cajin e rusit si i thone...hahahahaah

turisti
05-09-10, 19:16
po i qendron se doping ke cajin e rusit si i thone...hahahahaah


Po valla,dopingu si anestezioni a caji si iluzioni...............:biggrin: ,hahahahahahahahahaha.

doGzona
05-09-10, 19:24
Shyqyr qe nuk kam te beje me keso fare perlamjesh !:D

turisti
05-09-10, 20:22
Shyqyr qe nuk kam te beje me keso fare perlamjesh !:D

Shyqyr bafsh :biggrin: ,po edhe pa keso situatash eshte :biggrin: monotoni :biggrin: ,ku ke pa ti vetem sistem :biggrin: njepartiak :biggrin: ,kjo i bjen si mi thone budalles : hajt banu GJYSEMBUDALLE......hahahahahahahahahahahahahahahah .

halla e madhe
05-09-10, 20:51
Shyqyr bafsh :biggrin: ,po edhe pa keso situatash eshte :biggrin: monotoni :biggrin: ,ku ke pa ti vetem sistem :biggrin: njepartiak :biggrin: ,kjo i bjen si mi thone budalles : hajt banu GJYSEMBUDALLE......hahahahahahahahahahahahahahahah .

..jemi ba komplet nje partiak(gjysmebudalle) mas shume viteve, s'po dojme as per cka te perlahemi:biggrin:

turisti
05-09-10, 21:02
[ quote = halla e madhe ] .. jemi ba komplet nje partiak ( gjysmebudalle ) mas shume viteve , s'po dojme per CKA te perlahemi:biggrin:[/ Quote]

E di,folim vete me veten,me kompjuterin,me qente,me lisat.....ihaaaaaaaaaaaaaa,hahahahahahahaahahahaha hahahahaha ashtu e ka jeta pas :biggrin: udhetimeve te gjata martesore :biggrin: ,hahahahahahahahaha.

doGzona
05-09-10, 21:15
E di,folim vete me veten,me kompjuterin,me qente,me lisat.....ihaaaaaaaaaaaaaa,hahahahahahahaahahahaha hahahahaha ashtu e ka jeta pas :biggrin: udhetimeve te gjata martesore :biggrin: ,hahahahahahahahaha.

Une me macen foli vetem ,rehat jam turist,mos me shtin me u martue se nuk te ftoj ne dasem!:D

Oqeani
05-09-10, 21:16
Une me macen foli vetem ,rehat jam turist,mos me shtin me u martue se nuk te ftoj ne dasem!:D

Me macen paramartese hahahhaa - pas martese sa maēorrat kan mete ba muhabet hahahaa

turisti
05-09-10, 21:17
Une me macen foli vetem ,rehat jam turist,mos me shtin me u martue se nuk te ftoj ne dasem!:D

Mos me fto ,ishalla je e lumtur,per mua ska lidhje......,hahahahahahahahahahahah.Shyqyr qe nuk vij se ta sosi :biggrin: mezen :biggrin: e sjet poer mysafire hiq....,hahahahahahaha.

doGzona
06-09-10, 01:13
Me macen paramartese hahahhaa - pas martese sa maēorrat kan mete ba muhabet hahahaa

Ne fakte flas me macokun se gabova dmth pas martesa flas me maca, po anide se nuk eshte keq, me mire se te flasish vete me vehte !:biggrin:

doGzona
06-09-10, 01:36
Mos me fto ,ishalla je e lumtur,per mua ska lidhje......,hahahahahahahahahahahah.Shyqyr qe nuk vij se ta sosi :biggrin: mezen :biggrin: e sjet poer mysafire hiq....,hahahahahahaha.

Falemnderit shume per urimin, dhe mu per kete do jesh i ftuar dhe tavolinen do ta kesh ne kryevendi dhe do jesh i rrethuar me mistere plote , e per meze nuk do te bie ndermend.hahhahahah!


Eh sa i perket marteses, nuk mundem as te paramendoj vehten qe nje dite do te martohem apo qe do ta dua dikend apo qe ta lejoj dikend ne jeten time, nese me mbushet mendja ndoj here,mire se ardhte dhe e perlamja...!:biggrin:

turisti
06-09-10, 09:39
Falemnderit shume per urimin, dhe mu per kete do jesh i ftuar dhe tavolinen do ta kesh ne kryevendi dhe do jesh i rrethuar me mistere plote , e per meze nuk do te bie ndermend.hahhahahah!


Eh sa i perket marteses, nuk mundem as te paramendoj vehten qe nje dite do te martohem apo qe do ta dua dikend apo qe ta lejoj dikend ne jeten time, nese me mbushet mendja ndoj here,mire se ardhte dhe e perlamja...!:biggrin:

Hahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaha sa bukur e ke shkrue.........une hmmmmmpa hiqu muzikes kur ka :biggrin: desert misteresh :biggrin: ,e nejse,nashta muzika mundet me me xigelue......,hahahahahahahahahahahahahaha.

Sa i perket kesj pjeses se dyte,kurre mos thuaj se nuk bohet as qe mundesh me paramendue,sepse ne jete aq shume nuk dihet saqe mundesh aq mu befasue qe vetvetes nuk ki me besue e as me e njofte vetveten se cka eshte ka ndodhe me ty..........:biggrin: e pastaj ban ndonjihere dhe me i nderrue llafet,sepse vetem me AMIN nuk eshte interesant ne martese........,hahahahahahahahahahahahaha.

Kercovari
06-09-10, 13:15
Une me macen foli vetem ,rehat jam turist,mos me shtin me u martue se nuk te ftoj ne dasem!:D

http://imworld.aufeminin.com/dossiers/D20080911/Demandes6-135145_L.jpg
A do te martohesh per mua ?hahahahahahaha!

teutaA
07-09-10, 04:11
ne forum :smile:

doGzona
07-09-10, 11:38
Hahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaha sa bukur e ke shkrue.........une hmmmmmpa hiqu muzikes kur ka :biggrin: desert misteresh :biggrin: ,e nejse,nashta muzika mundet me me xigelue......,hahahahahahahahahahahahahaha.

Sa i perket kesj pjeses se dyte,kurre mos thuaj se nuk bohet as qe mundesh me paramendue,sepse ne jete aq shume nuk dihet saqe mundesh aq mu befasue qe vetvetes nuk ki me besue e as me e njofte vetveten se cka eshte ka ndodhe me ty..........:biggrin: e pastaj ban ndonjihere dhe me i nderrue llafet,sepse vetem me AMIN nuk eshte interesant ne martese........,hahahahahahahahahahahahaha.

Jo nuk te duhet muzika tjeter po as nuk e degjon , pos ate te zemres ne ato momente ! :D Te falemnderit !:)

doGzona
07-09-10, 11:38
http://imworld.aufeminin.com/dossiers/D20080911/Demandes6-135145_L.jpg
A do te martohesh per mua ?hahahahahahaha!

Pergjigjen e din !:biggrin:

Kercovari
07-09-10, 13:49
Pergjigjen e din !:biggrin:
Eh kjo ka qene vjet..dhe po te kishe thene edhe kete vit po do te kishim be nje dasem te madhe vetem me antaret e budallaqeve se keto te tjeret jan teper te menqur per dasma..hahahaah

http://www.site4free.tk/users/honeymoon/$pics/tanzpaar.jpg

..Thuja po se ndryshe e humbe shancin e tancit ne ball me nuse nen patronat te digjient Turistit....ahhahahahaah

doGzona
08-09-10, 09:54
Eh kjo ka qene vjet..dhe po te kishe thene edhe kete vit po do te kishim be nje dasem te madhe vetem me antaret e budallaqeve se keto te tjeret jan teper te menqur per dasma..hahahaah

http://www.site4free.tk/users/honeymoon/$pics/tanzpaar.jpg

..Thuja po se ndryshe e humbe shancin e tancit ne ball me nuse nen patronat te digjient Turistit....ahhahahahaah

Afro veshin te tregoj qe te mos na degjojne te mencurit se na vien ne dasem mandej!:biggrin:

Kercovari
08-09-10, 10:47
Afro veshin te tregoj qe te mos na degjojne te mencurit se na vien ne dasem mandej!:biggrin:
ho me trego me ze se keto te menqurit as ne mort nuk i pranoje se te prishin rendin e vdekjes, ato kerkcejn te paret e si ne dasem...ahhahahaha

doGzona
08-09-10, 16:44
ho me trego me ze se keto te menqurit as ne mort nuk i pranoje se te prishin rendin e vdekjes, ato kerkcejn te paret e si ne dasem...ahhahahaha

http://img411.imageshack.us/img411/7045/scottandmelissa.jpg

E kuptove ? :biggrin:

premium
08-09-10, 17:20
http://img411.imageshack.us/img411/7045/scottandmelissa.jpg

E kuptove ? :biggrin:
Mbas pėrlahjes ... kėshtu po pajtoheshit apo ?? sa mirė :smile:

Kercovari
08-09-10, 17:31
Mbas pėrlahjes ... kėshtu po pajtoheshit apo ?? sa mirė :smile:
nuk jemi perla asnjehere se skemi per cka..hahahahaah..po as pajtohemi se nuk jemi perla...hahahaah

Kercovari
08-09-10, 17:34
http://img411.imageshack.us/img411/7045/scottandmelissa.jpg

E kuptove ? :biggrin:
e si nuk e kuptova..par mosperlarjes afrohu te theme dicka...
http://img.webme.com/pic/a/angelwitch50/12753656.jpghahahahahahahah!

ve re mos perlahen te menqurit se veq sa kan fillu me reakcionet e dekonpenzimit te cmendurive ne favor te perlarjes...ahhahaah

doGzona
08-09-10, 18:27
e si nuk e kuptova..par mosperlarjes afrohu te theme dicka...
[IMG]http://img.webme.com/pic/a/angelwitch50/12753656.jpghahahahahahahah!

ve re mos perlahen te menqurit se veq sa kan fillu me reakcionet e dekonpenzimit te cmendurive ne favor te perlarjes...ahhahaah

Cka me the se nuk e kuptova?:biggrin:

emine
08-09-10, 20:33
e si nuk e kuptova..par mosperlarjes afrohu te theme dicka...
http://img.webme.com/pic/a/angelwitch50/12753656.jpghahahahahahahah!

ve re mos perlahen te menqurit se veq sa kan fillu me reakcionet e dekonpenzimit te cmendurive ne favor te perlarjes...ahhahaahkercovar a qeso kompjuterash po ndreq ti a,ja kisha deke une pa dite se je romantik hahhahahahahahhaha,,,prekja pullen se nashta del komplet prej tilivizuni ajo qika:P

turisti
06-11-10, 22:32
kercovar a qeso kompjuterash po ndreq ti a,ja kisha deke une pa dite se je romantik hahhahahahahahhaha,,,prekja pullen se nashta del komplet prej tilivizuni ajo qika:P


:biggrin: NEVER pasha kulet..........:biggrin:,hahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

turisti
06-11-10, 22:36
e si nuk e kuptova..par mosperlarjes afrohu te theme dicka...
http://img.webme.com/pic/a/angelwitch50/12753656.jpghahahahahahahah!

ve re mos perlahen te menqurit se veq sa kan fillu me reakcionet e dekonpenzimit te cmendurive ne favor te perlarjes...ahhahaah

Shoki,hiqu kesosh slikave se :biggrin: po te kidnapojne ,o insan :biggrin:,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha haha.

e_martumja
07-11-10, 01:06
Qaty ku perlahem ahaha

turisti
07-11-10, 19:36
Qaty ku perlahem ahaha

Uf cka shkon :biggrin: pacenzura :biggrin: pas t'perlames......,hahahahahahahahaha.

premium
07-11-10, 22:06
... mos hani badehava dajakun nga gretė:)
nėse po ... shpinės ban , ftyrės JO mbesin shenjat e thojve :D

Guri i madh
09-11-10, 21:25
pas ktyre zenkave i vetmi vend pajtimi esht Plemja aty ku mbahet kashta e bari i that per bagti


se kan than ktynehere se burri e gruja duhet me punue baqshk ,se per ndryshe shkelet kushtetuta

Murgesha
10-11-10, 09:45
pas ktyre zenkave i vetmi vend pajtimi esht Plemja aty ku mbahet kashta e bari i that per bagti


se kan than ktynehere se burri e gruja duhet me punue baqshk ,se per ndryshe shkelet kushtetuta

Kurr se pasna dit qe plemja paska edhe funksion pajtimi.

Tash e tutje kur te idhnohna drejt e ne pleme ha,hahahaahahahahahahahaha

halla e madhe
10-11-10, 09:58
Kurr se pasna dit qe plemja paska edhe funksion pajtimi.

Tash e tutje kur te idhnohna drejt e ne pleme ha,hahahaahahahahahahahaha


..jo oj Murgeshe,mos gabo te plemja, aty ka moj turli gjoje te gjalle,...hahahahhaa,ka vende tjera moj,hajt ta zgjedhim per shembull,te qaj kroni nder bojli,ishin pajtu dy te ri..kenge e mire a?:wink:

Murgesha
10-11-10, 10:01
..jo oj Murgeshe,mos gabo te plemja, aty ka moj turli gjoje te gjalle,...hahahahhaa,ka vende tjera moj,hajt ta zgjedhim per shembull,te qaj kroni nder bojli,ishin pajtu dy te ri..kenge e mire a?:wink:

Ha,hahahahaahahahahahahahaha Hallushe, edhe kjo ide sqenka e keqe.

Sigurisht bojliat i kan fajet me se shumti per pajtim ha,hahaahahahahahahahahaahah

halla e madhe
10-11-10, 10:04
Ha,hahahahaahahahahahahahaha Hallushe, edhe kjo ide sqenka e keqe.

Sigurisht bojliat i kan fajet me se shumti per pajtim ha,hahaahahahahahahahahaahah


..po moj, terenet e pajtimit tash na grate i zgjedhim,plemat kane mbete si fjale nostalgjike...hahahahaaaaaaa..... bojliat kan dicka ne vete...:biggrin:

Murgesha
10-11-10, 10:14
..po moj, terenet e pajtimit tash na grate i zgjedhim,plemat kane mbete si fjale nostalgjike...hahahahaaaaaaa..... bojliat kan dicka ne vete...:biggrin:

Jaaaaaaaa ma keq se me kon sheherli nuk ka ha,hahahaahahahaha.
Plemja koka mbet veq per nostalgji e une kisha shku mu pajtu aty ha,hahaahahahahahahaaha.

Tash e tutje drejt te kroi nen bojli me u pajtu kur te idhnohna me dashni ha,ahahahahahahaahahahaha

Lapsi
12-11-10, 16:01
me kojshiken do kishte thene ...

Kercovari
14-11-10, 16:14
Ia ngjes samarin gomarit e hajt ne mal per dry..vjen dimri dhe me merdhin kalamajt qe i kam me bollek gjithandej skam kohe per te u shfry me mjete stresi...hahahahahahaha

turisti
14-11-10, 18:11
Ia ngjes samarin gomarit e hajt ne mal per dry..vjen dimri dhe me merdhin kalamajt qe i kam me bollek gjithandej skam kohe per te u shfry me mjete stresi...hahahahahahaha


Bash po ta marre lakmi,po a ka naj ēaj atje ne mal ?????????? Ja po ta qij naj slike nga pacenzura me te disponue..... :biggrin:,hahahahahahahahahahahaha.

emine
14-11-10, 18:13
Bash po ta marre lakmi,po a ka naj ēaj atje ne mal ?????????? Ja po ta qij naj slike nga pacenzura me te disponue..... :biggrin:,hahahahahahahahahahahaha.
bane (i) (O) se na qite faqen e zeze hahahahhahhah,

turisti
14-11-10, 18:16
bane (i) (O) se na qite faqen e zeze hahahahhahhah,


Kush bre e qiti faqen e zeze?????????????????? Shka ka te keqe ne mnal perveq se :biggrin: Ujkut :biggrin:?????????,qe pasha pacenzuren edhe .....................

emine
14-11-10, 18:26
Bash po ta marre lakmi,po a ka naj ēaj atje ne mal ?????????? Ja po ta qij naj slike nga pacenzura me te disponue..... :biggrin:,hahahahahahahahahahahaha.

kqyre pra se ta zmadhova se je pa per syza me deometri te zhmadhune:P

turisti
14-11-10, 18:30
kqyre pra se ta zmadhova se je pa per syza me deometri te zhmadhune:P

Pot'bojne syte.......

Hahahahahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahaha hahaahahahahahahahah o diqaaaaaaaaaaa,me fal se ka qene :biggrin: trauma e pacenzures :biggrin:,sepse shkronjat e kompjuterit po bllokohen lehete............:biggrin:,hahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

p.s.

mos e merr seriozisht cdo fjale sepse ne MAL kan efekt tjeter...........:biggrin:

halla e madhe
14-11-10, 18:30
kqyre pra se ta zmadhova se je pa per syza me deometri te zhmadhune:P


..medet per neve pleqeve,s'na ka mbete tjeter pos ti nderojme syzat cdo vjet:mad:


ps.oj virone ti plaq ho!:tongue::tongue:

emine
14-11-10, 18:33
..medet per neve pleqeve,s'na ka mbete tjeter pos ti nderojme syzat cdo vjet:mad:


ps.oj virone ti plaq ho!:tongue::tongue:
iv halle kishe ti nuke hy me pa qka zmadhova une ,hahhahahhahhahahhahah
vironja te qafe fort!

turisti
14-11-10, 18:34
..medet per neve pleqeve,s'na ka mbete tjeter pos ti nderojme syzat cdo vjet:mad:


ps.oj virone ti plaq ho!:tongue::tongue:

I ka merak mi :biggrin: zmadhue sendet :biggrin:,e pleqeri e loqke....................:biggrin:,hahahahahahahah aha.

emine
14-11-10, 18:35
pot'bojne syte.......

hahahahahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahaha hahaahahahahahahahah o diqaaaaaaaaaaa,me fal se ka qene :biggrin: Trauma e pacenzures :biggrin:,sepse shkronjat e kompjuterit po bllokohen lehete............:biggrin:,hahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

p.s.

mos e merr seriozisht cdo fjale sepse ne mal kan efekt tjeter...........:biggrin:
kjo ke se gjithmone citone shkrimet e mia,ka shko menja prek kaniher edhe dora gabim shkrrolat ,shyqyre qe so permined hahhahahhahahhahahhahhahahhahahh

turisti
14-11-10, 18:35
kqyre pra se ta zmadhova se je pa ( ketu duhet BA )per syza me deometri te zhmadhune:P


Qe edhe une ti zmallova..................:biggrin:

emine
14-11-10, 18:36
I ka merak mi :biggrin: zmadhue sendet :biggrin:,e pleqeri e loqke....................:biggrin:,hahahahahahahah aha.
Duhet mi zmadhu se ti me vazhdu qeshtu mos me shiku qka shkrune e ban krejt pacenzure Dardanin :P hahahahhahah

emine
14-11-10, 18:37
Qe edhe une ti zmallova..................:biggrin:po defekt shkrimi amo sdule si qajo jotja hahhahhah,badihava e ki se sen nuke fitone veq ja vnone igjelin vehtit :P

turisti
14-11-10, 18:40
kjo ke se gjithmone citone shkrimet e mia,ka shko menja prek kaniher edhe dora gabim shkrrolat ,shyqyre qe so permined hahhahahhahahhahahhahhahahhahahh


Une i citoj vetem personat e posaqshejm..............:biggrin: qe ja dijne kymetin zmadhimit,pershkrimit dhe realizimit............,hahahahahahahahahahahahahah ahahahaha.

turisti
14-11-10, 18:42
Duhet mi zmadhu se ti me vazhdu qeshtu mos me shiku qka shkrune e ban krejt pacenzure Dardanin :P hahahahhahah


Hmmmmmmmmm ,une nuk kam nevoje per krejte Dardanine,le te knaqen dhe tjeret,une e dua vetem :biggrin: repartin e pacenzures :biggrin:,hahahahahahahahahahahahaha.

Kercovari
14-11-10, 18:42
Aman Emine,per nje germe e ke be namin qe as hahet e as pihet po lidhe uren me ure pa gjyzllyk...ahahhaah
merre si gabim shtypi se turisti kaher qellimisht gabon...:biggrin:

halla e madhe
14-11-10, 18:42
iv halle kishe ti nuke hy me pa qka zmadhova une ,hahhahahhahhahahhahah
vironja te qafe fort!


..mos shif kusur me pleqete oj virone, na tash nuk shofim me, te pacenzura nuk kemi cka lypim,cka na mbetet ,veq ti shtypim shkronnjat "kishe" gabim... e keshtu behemi prralle me tupan..hahahahahaa:biggrin:

emine
14-11-10, 18:43
Aman Emine,per nje germe e ke be namin qe as hahet e as pihet po lidhe uren me ure pa gjyzllyk...ahahhaah
merre si gabim shtypi se turisti kaher qellimisht gabon...:biggrin:
nje germ te duhet hiq ma shume edhe ja ha shpulle ftyres ose ja shkone ne hamome hahhahhahahhahha

turisti
14-11-10, 18:43
po defekt shkrimi amo sdule si qajo jotja hahhahhah,badihava e ki se sen nuke fitone veq ja vnone igjelin vehtit :P


Hamamin.................:biggrin: ,shoku me i mire jam me vetveten,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaa.

emine
14-11-10, 18:45
..mos shif kusur me pleqete oj virone, na tash nuk shofim me, te pacenzura nuk kemi cka lypim,cka na mbetet ,veq ti shtypim shkronnjat "kishe" gabim... e keshtu behemi prralle me tupan..hahahahahaa:biggrin:
hahahhahhah halle nje dite ne pune vje nje plak edhe mi hape syte bajagi mire,i them urdhno?,tha ah tisha nja 30-40 ma i ri breh ,une kesha ,edhe mtha ti kesh vetem une pernjimend thash,,,qeshtu hallo plake plake amo qejfi a ma i madh se stamolli hahahhahhahhahah

turisti
14-11-10, 18:46
Aman Emine,per nje germe e ke be namin qe as hahet e as pihet po lidhe uren me ure pa gjyzllyk...ahahhaah
merre si gabim shtypi se turisti kaher qellimisht gabon...:biggrin:

Hahahahahahahahahahahahaha,poo,ban vaki,po besa dhe ajo.qy,po ajo ka ble dikun do gjyzllikt qe ja :biggrin: deformone shkrimet normale dhe i ngjajne krejt te atyre tek pacenzura :biggrin:,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahaha.

emine
14-11-10, 18:47
Une i citoj vetem personat e posaqshejm..............:biggrin: qe ja dijne kymetin zmadhimit,pershkrimit dhe realizimit............,hahahahahahahahahahahahahah ahahahaha.
ani merre edhe ZHMADHIMIN TEM si citim te posaqem,hahahhhhahhahhahahhahahha
e lash se qysh po shtyhmi na dy po mduket si tisha e martune me ty e po perlahmi:P ika prej ktuhit se so veni jem

turisti
14-11-10, 18:47
..mos shif kusur me pleqete oj virone, na tash nuk shofim me, te pacenzura nuk kemi cka lypim,cka na mbetet ,veq ti shtypim shkronnjat "kishe" gabim... e keshtu behemi prralle me tupan..hahahahahaa:biggrin:


Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah,e moj -hallushe-........eminja vetem deshti me i kontrollue :biggrin: ehon e pacenzures ne mal........:biggrin:,hahahahahahahahahahahahahahah aha.

Kercovari
14-11-10, 18:48
Hahahahahahahahahahahahaha,poo,ban vaki,po besa dhe ajo.qy,po ajo ka ble dikun do gjyzllikt qe ja :biggrin: deformone shkrimet normale dhe i ngjajne krejt te atyre tek pacenzura :biggrin:,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahaha.
pancenzura eshte shendru ne semundje paranoike me te cilen kan lengu i gjith mileti dhe nuk eshte qudi qe edhe emines i ngjajme si te pacenzures...ahahah

turisti
14-11-10, 18:50
nje germ te duhet hiq ma shume edhe ja ha shpulle ftyres ose ja shkone ne hamome hahhahhahahhahha


Mos u haparesh me :biggrin: shpullka gratiska :biggrin:,hahahahahahahahahahahahahahahahaha.

emine
14-11-10, 18:51
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah,e moj -hallushe-........eminja vetem deshti me i kontrollue :biggrin: ehon e pacenzures ne mal........:biggrin:,hahahahahahahahahahahahahahah aha.
po edhe kjo plake amo shife si i shkone biznesi:P
ika ika

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs321.ash1/28207_112121758828172_106672879373060_72690_403053 _n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=64816&id=106672879373060)

Kercovari
14-11-10, 18:53
po edhe kjo plake amo shife si i shkone biznesi:P
ika ika

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs321.ash1/28207_112121758828172_106672879373060_72690_403053 _n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=64816&id=106672879373060)
ka te drejte edhe ajo te shfryhet ne menyre te vete...hahahahaah

emine
14-11-10, 18:53
Mos u haparesh me :biggrin: shpullka gratiska :biggrin:,hahahahahahahahahahahahahahahahaha.
mos me detyro tash edhe nje shkrim me ba qetu,se spata njet me nejt shume ka kjo tem e tmerrshme,vetem deshta me te than edhe shpulla e ka lezetin e vete,ne vende te caktune ka malet e fushat,,
ika

turisti
14-11-10, 18:54
hahahhahhah halle nje dite ne pune vje nje plak edhe mi hape syte bajagi mire,i them urdhno?,tha ah tisha nja 30-40 ma i ri breh ,une kesha ,edhe mtha ti kesh vetem une pernjimend thash,,,qeshtu hallo plake plake amo qejfi a ma i madh se stamolli hahahhahhahhahah


Hahahahahahahahahahahahahaha,po,po mos u mashtro se plaku me siguri ka qene :biggrin: Niki Lauda :biggrin: dhe i ka dite aftesit e veta se tybe i tybes n'hypt ne FORMULA te SHPEJTA,hahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

turisti
14-11-10, 18:58
ani merre edhe ZHMADHIMIN TEM si citim te posaqem,hahahhhhahhahhahahhahahha
e lash se qysh po shtyhmi na dy po mduket si tisha e martune me ty e po perlahmi:P ika prej ktuhit se so veni jem

Ske faj se vetem :biggrin: trimat pi ikin :biggrin:,hahahahahahahahahahahahaha.Martesa me ty ??????? hmmmm,tingellon romantik............:biggrin:,i kishim ble 1 kg rrush e e kishim zmadhue ne :biggrin: 4 kg :biggrin:,hahahahahahahahahahahahahaha.

turisti
14-11-10, 18:59
pancenzura eshte shendru ne semundje paranoike me te cilen kan lengu i gjith mileti dhe nuk eshte qudi qe edhe emines i ngjajme si te pacenzures...ahahah


Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha,nuk kan sherim,jo ,po shyqyr qe nuk dijne dhe mire eshte mi rujte naj dham per pleqeri...........:biggrin:,hahahahahahahahahah.

turisti
14-11-10, 19:03
po edhe kjo plake amo shife si i shkone biznesi:P
ika ika

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs321.ash1/28207_112121758828172_106672879373060_72690_403053 _n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=64816&id=106672879373060)


Hmmmmmmmmmm star,star,star...STARTTTTTTTTTTT...........:biggri n:,hahahahahahahahaha......IK,IK,IK........se t'ze naj plak........:biggrin:

turisti
14-11-10, 19:05
mos me detyro tash edhe nje shkrim me ba qetu,se spata njet me nejt shume ka kjo tem e tmerrshme,vetem deshta me te than edhe shpulla e ka lezetin e vete,ne vende te caktune ka malet e fushat,,
ika

Hahahahahahaha une te thash qe MOS I KUPTO BUKVALISHT FJALET por kqyre :biggrin: ehon e tyre :biggrin:,por ti si me duket e ke humb udhen ( :biggrin: ) se u myte tuj thone IKA,IKA,IKA,hahahahahahahahahahahahaaha.
Mos shkruaj kletuy,nashta do te iksh pernjimend ..........:biggrin:,hahahahahahahaha.

emine
14-11-10, 19:07
Hmmmmmmmmmm star,star,star...STARTTTTTTTTTTT...........:biggri n:,hahahahahahahahaha......IK,IK,IK........se t'ze naj plak........:biggrin:iki vrap kqyre tjeter her qka po shkrune:P se une per dite ka iki meta:P pleqt jane insona te rrezikshem hahhahhahahhah

turisti
14-11-10, 19:11
iki vrap kqyre tjeter her qka po shkrune:P se une per dite ka iki meta:P pleqt jane insona te rrezikshem hahhahhahahhah


Pleqet jane : :biggrin: romantika e vjeteruar :biggrin:,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahaha.

emine
14-11-10, 19:38
Pleqet jane : :biggrin: romantika e vjeteruar :biggrin:,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahaha.po do me dal ajo fjala,meshkujte jane si vena sa ma te vjeter me te mire,pa dyshim nja 89 me pritje sa ma te shpejte vdekje,dhe 4 milione ne bank,duhet me qen mashkulli ideal me martu:P

turisti
14-11-10, 19:44
po do me dal ajo fjala,meshkujte jane si vena sa ma te vjeter me te mire,pa dyshim nja 89 me pritje sa ma te shpejte vdekje,dhe 4 milione ne bank,duhet me qen mashkulli ideal me martu:P


Hahahahahahahahahaahahahahahahahahaha,kujdes se ku meshon plaku del gjaku.........:biggrin:,a besa recepti me i mire shte:

- sa me i vjeter,

- sa me budall dhe

- sa me i pasur...............:biggrin:,hahahahahahahahahaha hahahahaha..

IK,ik se erdha..............:biggrin:,hahahahahahahahahahah ahaha.

e_martumja
23-06-11, 21:42
Slam gjo pa vet ne ket Dardani e jo edhe problemin kryesor qe ngaterron jo rrall shpirtrat tone.

Mos tju vjen marre pash zotin, se une per veti po hi qetu ne Dardani e po "shfryhna" ha,hahaahahahahahahahahaahahah
Vallah une po shfrryna n'to ahahha :biggrin:

Kaqanikasja
24-06-11, 09:38
Kur te martona ju tregoj

Shpat
24-06-11, 11:08
Dikush me tha,qe hyn ne forum dhe shfryhet me ndonje gru ketu haha

Kom me provu edhe une ket metod:biggrin:

halla e madhe
24-06-11, 11:39
..radios ja leshoj zanin,muzika shperlan veshin:biggrin:

Hajra
25-06-11, 07:15
.......valla drejt me than nuk perlahem fare, ndoshta ne te ardhmen e ishalla kurre, ama deri me tani nuk e kam at problem.

Qika^Me^Kule
25-06-11, 08:06
Dikush me tha,qe hyn ne forum dhe shfryhet me ndonje gru ketu haha

Kom me provu edhe une ket metod:biggrin:

Agahaghaghaghaghaghaghaghaghaaghaghaghgha provoiee ndoshta te ben e ty hair sic ati X....personit :biggrin:

Per te mos dale nga tema , te gjitha i mbai ne vehte nuk shprehem e aq per asgje , por shum pak kerkoi shpjegim/sqarime !!

tipi engjellor
25-06-11, 08:10
une se di ishalla sme ban vaki se tash ne keto dite te sotme eshte bere lehte nervoz behesh shfryhesh diku tjeter....

emine
25-06-11, 12:23
edhe pse ka momente qe ndihem e vetme,ne krahasim me streset dhe at qka shofe ne tjeret ndihem rehat qe skam askend te perlahem me te,sepaku mbes e shpetuar se mbi ndjenjat dhe mundin qe bej ska askush privilegj te me perule me fjal,dhe ndihem mire se nuk shfryhem ne askend, te jetosh me nje partner duhet te sjell gezim dhe harmoni jo perlamje dhe stres,une dua ta jetoi nje jete ne paq dhe dashuri rrespekt dhe mirkuptim derisa nuk jan kto gjana primare ateher gzohem qe jam rehat pa kto perlamje

Zero Cool
25-06-11, 19:30
Une per vete, nuk nervozohem shpesh, 1 here apo 2 here ne dite, so edhe bash shpesh a ?

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ6UQ5wdQ2zqFtMkpMGxolxWmG935Buc 5jL3mwxmms96NfF-lyQ&t=1

E tash sa here te nervozohem, kam nevoje edhe me u shfry. Eh per me u shfry e kam nje kojshika pak ma qatje, edhe ate e kam fajtore kujdestare, shfryhna te ajo .

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRS84jbPbAAeZy1Qos7JWyKK3meg-jGDHPWWxoqiCHgNKTl9aFF


Bile heren e fundit qaq fort u shfryna sa qe edhe ajo u bo nervoz

http://www.amweb.nl/Uploads/Cache/Images/News/101123114544.boze-vrouw-met-laptop.resized.200x0.jpg

E ajo kur bahet nervoz tybe o e shtir

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcShEawvua-4TIN8QaZb3n8yzwx11-klxI_HTAAceqv-z-z8B8QW

Po veq as une sja lash e as ajo sma la

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ4qAO1UHzBMNeM8SwwoNTqyV4L0RB2E PUOJcRMT53KJQrKFk6K

E tash spo guxoj me u nervozu se, sa po ja nisi me fol, ma bon :


http://www.ecoxtra.nl/media/1/20070608-oma.jpg

Kam ra n`hall, as mos me guxu me u bo nervoz aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :(

http://static.photaki.com/Kind-boze-mensen--jong-321919.jpg

uck_aksh
27-06-11, 01:20
let e kam i pi ja 7-8 birra

LaDy_Diaspora
21-07-11, 09:23
Slam gjo pa vet ne ket Dardani e jo edhe problemin kryesor qe ngaterron jo rrall shpirtrat tone.

Mos tju vjen marre pash zotin, se une per veti po hi qetu ne Dardani e po "shfryhna" ha,hahaahahahahahahahahaahahah

Unė e martuar s'jam, as nė lidhje s'jam.
Mirėpo kurdo qė tė martohem, besoj qė interneti nuk ėshtė vend i duhur pėr t'u shfrenuar.
Mė e mira ėshtė nese sillemi si tė rritur dhe kėto probleme apo zėnka mes bashkėshortėsh i zgjedhim nė mėnyrė reale dhe normale - pra duke biseduar dhe duke u munduar tė gjejmė njė kompromis me njėri-tjetrin.

Shumė tė martuar keqpėrdorin lojėn qė ua jap forumi dhe bota virtuale duke u munduar tė ikin nga jeta reale.
Disa prej tyre kanė aftėsi t'i ndajnė nė mėnyrė paksa patologjike, botėn virtuale dhe atė reale duke krijuar dy personazhe nė njė trup njeriu e tė tjerėt bijnė viktimė tė virtualitetit dhe krijojnė avantura, qoftė virtualisht (msn, forum, chat) apo edhe nė realitet (takime tė fshehura) duke shkatėrruar kėshtu lidhjen e tyre reale, ndoshta edhe familjen...