PDA

View Full Version : SA jan te knaqur mashkujt ton me femrat tona


ritaaa
10-10-09, 13:46
Mir eshte tja dim mendimin edhe mashkujve tone se qka thojn per neve femrave,

Sa jini te knaqur ne pergjethsi me femren tende apo gruan tende ???

AlbaSoft
10-10-09, 13:47
NUk jan shumica realiste si me than po ma kana s`po m`len nana behen kishe jan aq e s`jan aq kaq disa prej tyre..,

Un pergjithsi jam i kenaqt jan ato qe jan.

Urata
10-10-09, 15:23
NUk jan shumica realiste si me than po ma kana s`po m`len nana behen kishe jan aq e s`jan aq kaq disa prej tyre..,

Un pergjithsi jam i kenaqt jan ato qe jan.


mos fol ma...!

>>{SpOnGeBoB}<<
10-10-09, 17:25
oj rita e per qka be osht ka te vyne ty qikjo ankete qishtu ?

Sha zoten me dijten qe te sose pune, bujrum edhe masnej kam me te kallezue firade per firade qishtu :tongue:

gjakovari3333
11-10-09, 10:54
shum a jemi te knaqur,fol shqip(psh.ku jeee oo njeriii qa bone) pisket shqip(pse more si morre edhe hudrat ?) tranohet shqip(psh tu kcy me kong tallava) veshet shqip(si neper filma )han pite edhe flija shkojin te tvet me flejt ka 1 jave edhe pse jetojin ne te njejtin ven ,besa tash edhe ju ka rrit gjuha gogja shum prej se u ardh kfori ,e ku mes mu kon na te knaqem te dalldisen bile http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

ritaaa
11-10-09, 14:18
shum a jemi te knaqur,fol shqip(psh.ku jeee oo njeriii qa bone) pisket shqip(pse more si morre edhe hudrat ?) tranohet shqip(psh tu kcy me kong tallava) veshet shqip(si neper filma )han pite edhe flija shkojin te tvet me flejt ka 1 jave edhe pse jetojin ne te njejtin ven ,besa tash edhe ju ka rrit gjuha gogja shum prej se u ardh kfori ,e ku mes mu kon na te knaqem te dalldisen bile http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


hahahahahah nje mend e ki nje jav shkon e rrin edhe se i ka afer ndoshta nje kilometer larg e shko e rrin nga nje jav me te vertet as une nuk pajtohem me qito me femra tona hahahahah

ritaaa

Agolli
11-10-09, 16:33
I dalladisum krejta, nojhere edhe i hallakatum. Beli-vmi.
ps.. fola per vete, se fare mendojn tjert mbetet bashka mesele.
Pe bashkangjiti i spot..ncncncnc
http://www.youtube.com/watch?v=1UH-H_t6cls

dani 1
12-10-09, 11:51
Te knaqen me femra shqiptare nuk jemi as pak po qka me ba masi se nuk ka ma te mira.1.Familjen nuk e rrespektojn vetem kur nuk kan qare.1.Po familjen e vet kur te vin e presin me qere e me gjitha te mirat.2.Kan qef me fol keq per familje te burrit.2.PO per familje te vet jo ata jan te mir.3.As nuk dijn as nuk e pranojn se nuk dijn.4.Kan qef me kan shqfica.5.Kan qef vetem me i livdu dishka me i shajt ju dhem shum.6.Kan qef per gjdo jav me shku me ble tesha te lira.7.Kan qef me jav kry punt e shpis me ju qit kafe me ju pergadit ushqim.Ka edhe ma shum pozitive qe i kan po kto jan ato negative

Marco
14-10-09, 13:47
Mir eshte tja dim mendimin edhe mashkujve tone se qka thojn per neve femrave,

Sa jini te knaqur ne pergjethsi me femren tende apo gruan tende ???

Shum te Knaqun sepse Gjinokologet e kan rrit Pagesen e Tatimit Bindeshem prej femrave Shqiptare !!!

Shum te knaqeshem kur flitet per martes me vajza se thojn veq 1 frajer e kom pas

E shum keq se po harrojn Vzitat e gjinekologve !!

Kujdes se Cfar te mbjellesh edhe dot Korresh..!

Vajza e Mire sht e mir, Kurse ato te kqijat mbesin te kqija.. ska dallavere aty

Amina
15-10-09, 19:41
Teme shume e kote me pytje shume personale.

lirik
16-10-09, 03:55
Mvaret te lloji dhe te soji i femres se qfar lloji e soji esht nuk mund te pergjitsojm-

pergjithsimi esht i pa mundur sepse gabojm ka shum fisnike por ka edhe te pa fisme -
dihet kjo pa dyshim por ato qe jan fisnike jan me plot kuptimine fjales te edukuara -

dhe jan engjellusha te verteta ato qe jan te pa fisme jan te pa fisme
dhe vetem kshtu mund te dnahet kjo drejtesi

emine
16-10-09, 08:24
une valla si kisha vete kurr ,a jane apo sjane te knaqun,se shqiptari e ka shpirtin e unte e ka kerkesa te teprune,e ne anen tjeter aspak nuke kontribone ti jep knaqsi jetes tina apo partneres tije,kure je i knaqune me veten te knaqe gjithqka dhe nje buzeqeshje e njerzve,kshtuqe nuke qellone gjithmone problemi tek tjeret,po tek vetvetje,,,,,jau bafte zoti qaren gjithve qka jane te deshperune dhe fajsojne tjeret,,,,

lirik me erdh mire qe lexova ket postim tendin,

roadrunner
16-10-09, 08:35
E hec e bjeri ne fije tash statistikav SA ne "pergjithesi"

emine
17-10-09, 11:22
Pai bre kan than te moqmit armen,gruan,kerrin mos ja jep kerkuj veq per veti.
E tash armen kur e ki me leje edhe gruan me pune, asnjana as tjetra nuk eshte e jotja
Pse, se armen me leje kur dush vjen ta merr shteti, edhe gruan kur e ki ne pune veq vjen tja parkon kerrin para dere nashti edhe mas orari... Allahu alem qa bohet aty....

Tash krejt me puna po i kena... na boni Zoti qirak buken that mo spe hojm ngate Zot me te mire, he faqja e zez hahahaha e paqmi shneten jarabi edhe me iman dalhum prek ksaj dyjeje qaq,se te mirte e tknaqtit o gjithqysh

o ti far konti,a edhe grate me kredita i kan marr qe sjan tyne a,shka nijka njeri,mos u tut mara se hysen tane sta merr kush:biggrin:

emine
17-10-09, 11:33
Ishalla ma bon Allahu rrisk tamon qysh duhet pa naqet hahaha edhe me rujt veq per veti...ma jep mendjen se belivallahin shtire sa dush a...

hahaha ikum a,

Ps: edhe gruja me qire nuk meret

gajret more,a sje ka ki takat qe je ka dyshone se ta vjedhin hanifen para syve,veq net mos qite ne shpi se sha zoten qato pulla ni dite kan me qite njerin pertej pcc:tongue:

emine
17-10-09, 11:37
hahahah qe dashurohet ne artista te hollivudit se kam problem hiq psterra i blej sa dush, ama neti njo edhe alldi dy problem a hahahaahaaha

qka ke more ne alldi hahhahahhah,ah diqa ka keshi :biggrin:

Peja-Boy
17-10-09, 17:35
Te knaqur e te dalldisur deri tash ...per ma shume veq mu tranu kejt !!:smile:

Rrushja^^
18-10-09, 13:12
Tem interesant ! meshkujt ne nje far menyre kurr nuk jan te knaqur;po mendoj kurr nuk mendojn qe jan te knaqur me kurgjo! ata qe jan t knaqur jan shum pak,psh. nese maushkulli a i knaqur me jeten e vet ather ai duhet me qen i knaqur me gjithqka!ne anen tjeter edhe mashkulli qe ka hek ose (ka vujt gjat jetes)! mundet edhe kejt ato vuajtje me i rikethy ne vazhdimin e jetes knaqsin,nese ky mashkull qe vertet ju ka kthy jetes se kenqasis me kejt mllefin e vet ateher ka me qen gjithmon i knaqur!,por jan te pakt ata qe jan te knaqur shkrut! prap po kthena pa vujt edhe sja di vleren knaqsin mashkulli

Amina
11-11-09, 21:11
Te knaqen me femra shqiptare nuk jemi as pak po qka me ba masi se nuk ka ma te mira.1.Familjen nuk e rrespektojn vetem kur nuk kan qare.1.Po familjen e vet kur te vin e presin me qere e me gjitha te mirat.2.Kan qef me fol keq per familje te burrit.2.PO per familje te vet jo ata jan te mir.3.As nuk dijn as nuk e pranojn se nuk dijn.4.Kan qef me kan shqfica.5.Kan qef vetem me i livdu dishka me i shajt ju dhem shum.6.Kan qef per gjdo jav me shku me ble tesha te lira.7.Kan qef me jav kry punt e shpis me ju qit kafe me ju pergadit ushqim.Ka edhe ma shum pozitive qe i kan po kto jan ato negative


Pas ketij numrimi te gjerave "kishe negative" , nuk te paskan mbet hiq gjera pozitive:confused:

shfletuesi_
11-11-09, 21:14
Meshkujt shqiptar ne pergjithesi jan njolloses.... dhe nese nuk ia arin qellimin tek nje femer , ai do mundohet ti ngjes gjera prej me te ndryshmeve per kete smund te jen te kenaqur.... Ku te jen te mira femrat shqiptare pastaj kur vet meshkujt shqiptar jan ...!!! Djema problemi qendron tek ne nese femrat shqiptare nuk jan te kenaqura me djemt shqiptar.

Amina
11-11-09, 21:16
Meshkujt shqiptar ne pergjithesi jan njolloses... Dhe nese nuk ia arin qellimin tek nje femer , ai do mundohet ti ngjes gjera prej me te ndryshmeve... Ku te jen te mira femrat shqiptare pastaj kur vet meshkujt shqiptar jan ...!!!

Zakon shume i keq....

shfletuesi_
11-11-09, 21:19
Zakon shume i keq....

Po mos te dridhet trupi ty se ka edhe prej te mireve... Por siq eshte ajo fjala popullore:
bjen 1 budall ia she sherrin 1 mahalle qyre tash 1 i njollos te gjithe , kur te han 1 here gjarpri ke frike dhe hardhucen pastaj.. engjuj nese te dalin perpara thua ik ik je djalli...

emine
14-01-11, 11:55
shume jane te knaqur*me krejt veq kure te vjen puna te kauqi tane qesin shkelma se grate shqiptare jane te lodhta ne kervet*ja meshkujte tane jane msu me shfalerka e sune bahen rahat me gra t veta

roadrunner
14-01-11, 16:37
a po keni drejt ankese a? mir i keni punt pra hahaha

Qika^Me^Kule
14-01-11, 16:39
a po keni drejt ankese a? mir i keni punt pra hahaha

E ku kan me u anku se...??

P/s. Oj thnx per kthimin e sms.... beso kma mendu nje ehr ce nuk te ka ardh hiq... se une en mengjes ta kam dergu....

Elina
14-01-11, 16:42
Teme shum budallice !!!

Suelaa
14-01-11, 18:03
Jo po ne dashtin te thone gja* se mrapa ehhhhhh...:biggrin:Se di duhet me pyet kta.!

Janna
14-01-11, 18:08
Per ktu se di... amo ky i jemi s'po ankohet as kurr so anku ... bile thot s'ka me ty hahahahahahaha

Se di qysh mendoni ju por duke u bazu ne bukurin e femrave shqiptare nuk besoj qe munden me u anku ... besa edhe t'menqura e t'zojat jan ...

Suelaa
14-01-11, 18:22
O syte po me mshilen per gjum ahhahah


Pse o Janna kaq shum ankesat paska per gjinin femerore aa!

Janna
14-01-11, 18:26
Pse o Janna kaq shum ankesat paska per gjinin femerore aa!


Ky aaa aiii veq rrin ty bo kritika ...

Qika^Me^Kule
14-01-11, 18:26
Per ktu se di... amo ky i jemi s'po ankohet as kurr so anku ... bile thot s'ka me ty hahahahahahaha

Se di qysh mendoni ju por duke u bazu ne bukurin e femrave shqiptare nuk besoj qe munden me u anku ... besa edhe t'menqura e t'zojat jan ...

Edhe une kesht disi.. doja ti i them Tarakut per femna shqiptare... mos hy gjynah me mendu dic..keq per to.. amo ky prap en mendimin e vet

emine
25-04-11, 10:44
t kallt jan mas shyptarev,po shyptaret spo jau varin hiq

tipi engjellor
25-04-11, 18:31
po qysh na knaqin i knaqum edhe na .....qka me ba paralel shkojn keto gjera....

emine
07-08-11, 12:33
shume,veq prep se prap spo munden pa i tradhtu

Kalimero
07-08-11, 12:35
shume,veq prep se prap spo munden pa i tradhtu

viq pur qata qi jena t knaqun dojna me riten knaqen ma shume,mus me kon t knaqun hiq s'kshirim qera :biggrin::biggrin:

uck_aksh
08-08-11, 20:24
Mir eshte tja dim mendimin edhe mashkujve tone se qka thojn per neve femrave,

Sa jini te knaqur ne pergjethsi me femren tende apo gruan tende ???

po jam i lumtur me at qe bashkjetoj
por dua te them diqka per femrat shqiptare qe kam respekt por desha te them qe mos te jen kaq mendjemdhaja,
un ku punoj ne ch me nje restaurant edhe aty qe 2 muaj punon nje vajz shqiptare paramendo qe 2 muaj as mirdita nuk thot ne gjuhen shqipe edhe pse e din qe jam shqiptar edhe me ka ndegju duke folur shqip edhe gjithmon kur kerkon diqka flet frangjisht shum vajza qe jan ne mergim sidomos ne zvicerr mendojn se jan princesha jo moj motrat e mija jeni njeri si te gjitha te tjerat
respektoni bashkatdhetaret respektoni gjuhen shqipe