PDA

View Full Version : Gruaja me mjekėr


Zero Cool
11-07-11, 14:53
Richard Lorenc, banor nė Kansas, kohėt e fundit pati probleme nė shpinė dhe iu desh tė zbulonte pemėn e tij gjenealogjike.

Pas shtatė javė kėrkimesh intensive pėr nėnėn biologjike autoritetet nė Kansas zbuluan njė tė vėrtetė tė cuditshme, pėr tė cilėn Richard nuk kishte menduar kurrė.

Nėna e tij Vivian Wheeler dhe gjyshja e tij, vuanin tė dyja nga “hypertrichosis” njė sėmundje qė manifestohej me rritjen e qimeve tė shumta mbi buzė dhe nė mjekėr.http://magjistari.com/wp-content/uploads/2011/07/gruaja_me_mjeker.jpghttp://magjistari.com/wp-content/uploads/2011/07/gruaja_me_mjeker_ne_kansas_1.jpg