PDA

View Full Version : Alkoholi dhe familja!


Afrimi_17
22-08-10, 03:12
Sa mund te shkatrroj nje familje alkooli,Si do te kishit vepruar me nje anetar te familjes qe eshte i nvarur nga alkooli..?

premium
22-08-10, 19:55
Alkoholi ėshtė shkaktari i prishjes se familjes , shoqerise dhe ate shėndetit !

murrizi
22-08-10, 20:32
Alkoholi dhe Familja nuk shkojn bashk !
Ėshtė papėrgjegjėsi e madhe tė kthehesh i dehur e i bėrė tap nė sy tė familjes.


Mirpo kjo nuk e ndalon tėrėsisht pirjen e ndonjė gote rakije ,apo birre tė ftoht a !

emine
23-08-10, 16:57
Nuke njohe ket ane te zeze te jetes,besoi se do kisha problem te madh te mirresha me njerz qe pijne alkohol:rolleyes: