PDA

View Full Version : Japonezja lindė femiun e vajzes se saj


xnjeri
22-02-07, 00:42
Japonezja lindė femiun e vajzes se saj


Njė zonjė japoneze ka lind femiun e te cilin e kishte mbajtur ne barkun e saj , ne vend te vajzes se saj e cila nuk kishte mundesi per te mbet shtatzėn per shkak se kishte kancer ne miter .
Drejtori general i spitalit te lindjes , ne nje koferenc shtypi tha:
Shtatzania eshte ber duke marr qelizen vez te bijes dhe spermatozoidin e dhandrrit dhe vendimi i tyre ne mitren e zonjes
Drejtori shtoj se kjo foshjne e ketij lloj u regjistrua per te paren her si foshnje nga nje nen alternative , pastaj, vajza dhe bashkėshorti i saj e adaptuan ate .
Kjo eshte hera e par ne Japoni qe nje grua lid femiun e vajzes s esaj ( qe gjyshja ta lind nipin )

arber145
22-02-07, 11:30
Cka te degjoj tash me nuk po cuditem!!
Flm. edhe per kete lajm , me vone e di kur te mare pjese ne ndonje quiz show dhe me vjen kjo pyetje e di se ka ndodh diku ne japoni,gjyshja e ka lind mbesen!!
tung:eek: